PDA

View Full Version : Eesti meistriliiga ennustus



Leheküljed : 1 2 3 4 [5]

urmar
24.09.10, 14:30
Puha üksluised vastused, pakuks siiski salainfot, et Gruznov ei mängi enam Sillamäe eest ja ka mitte Tammeka eest, kui keegi neljast äkki seda arvab. :)

Tauri.T
24.09.10, 17:51
31. voor

25.09.2010 14:00 JK Sillamäe Kalev - Tartu JK Tammeka 1; Stankevicius
25.09.2010 14:00 Kohtla-Järve FC Lootus - Narva JK Trans 2; Bezykornovas
25.09.2010 14:00 Nõmme JK Kalju - FC Kuressaare 1; Jevdokimov
25.09.2010 14:00 Paide Linnameeskond - Tallinna FC Levadia 2; Neemelo
25.09.2010 17:00 Tallinna FC Flora - Viljandi JK Tulevik 1; Anier

karl54
27.09.10, 14:09
22. voor

28.09.2010 17:00 FC Kuressaare - JK Sillamäe Kalev - selles mängus väravalööjat ei ennusta.

karl54
27.09.10, 14:10
22. voor

28.09.2010 17:00 FC Kuressaare - JK Sillamäe Kalev 2

karl54
27.09.10, 14:19
32. voor

02.10.2010 14:00 FC Kuressaare Paide Linnameeskond
02.10.2010 14:00 Narva JK Trans Nõmme JK Kalju
02.10.2010 14:00 Tartu JK Tammeka Tallinna FC Flora
02.10.2010 17:00 Tallinna FC Levadia JK Sillamäe Kalev

Raoy
27.09.10, 14:19
22. voor

28.09.2010 17:00 FC Kuressaare - JK Sillamäe Kalev 2

17
27.09.10, 14:19
22. voor

28.09.2010 17:00 FC Kuressaare - JK Sillamäe Kalev 2

karl54
27.09.10, 14:20
32. voor

02.10.2010 14:00 FC Kuressaare Paide Linnameeskond 2 Kõll
02.10.2010 14:00 Narva JK Trans Nõmme JK Kalju 1 Konsa
02.10.2010 14:00 Tartu JK Tammeka Tallinna FC Flora 2 Anier
02.10.2010 17:00 Tallinna FC Levadia JK Sillamäe Kalev 1 Neemelo

keenjus250
27.09.10, 15:59
22. voor

28.09.2010 17:00 FC Kuressaare - JK Sillamäe Kalev 2

keenjus250
27.09.10, 15:59
32. voor

02.10.2010 14:00 FC Kuressaare Paide Linnameeskond 2 Kõll
02.10.2010 14:00 Narva JK Trans Nõmme JK Kalju 1 jevdkokimov
02.10.2010 14:00 Tartu JK Tammeka Tallinna FC Flora 2 Anier
02.10.2010 17:00 Tallinna FC Levadia JK Sillamäe Kalev 1 Neemelo

aarekene
27.09.10, 16:09
22. voor

28.09.2010 17:00 FC Kuressaare - JK Sillamäe Kalev 2

aarekene
27.09.10, 16:14
32. voor

02.10.2010 14:00 FC Kuressaare Paide Linnameeskond 2 Kõll
02.10.2010 14:00 Narva JK Trans Nõmme JK Kalju 1 Konsa
02.10.2010 14:00 Tartu JK Tammeka Tallinna FC Flora 2 Anier
02.10.2010 17:00 Tallinna FC Levadia JK Sillamäe Kalev 1 Neemelo]

rallikas
27.09.10, 17:01
22. voor

28.09.2010 17:00 FC Kuressaare - JK Sillamäe Kalev 2

32. voor

02.10.2010 14:00 FC Kuressaare - Paide Linnameeskond 1 Pukk
02.10.2010 14:00 Narva JK Trans - Nõmme JK Kalju 2 Jevdokimov
02.10.2010 14:00 Tartu JK Tammeka - Tallinna FC Flora 2 Tamm
02.10.2010 17:00 Tallinna FC Levadia - JK Sillamäe Kalev X ei lööda

fcfloraforever
27.09.10, 17:03
22. voor

28.09.2010 17:00 FC Kuressaare - JK Sillamäe Kalev 2

32. voor

02.10.2010 14:00 FC Kuressaare - Paide Linnameeskond 1 Pukk
02.10.2010 14:00 Narva JK Trans - Nõmme JK Kalju 1 Lemos
02.10.2010 14:00 Tartu JK Tammeka - Tallinna FC Flora 2 Post
02.10.2010 17:00 Tallinna FC Levadia - JK Sillamäe Kalev X ei lööda

jaamu
27.09.10, 18:53
22. voor

28.09.2010 17:00 FC Kuressaare - JK Sillamäe Kalev 2

Iceman
27.09.10, 20:21
22. voor

28.09.2010 17:00 FC Kuressaare - JK Sillamäe Kalev 2


32. voor

02.10.2010 14:00 FC Kuressaare Paide Linnameeskond 2 Kõll
02.10.2010 14:00 Narva JK Trans Nõmme JK Kalju 2 jevdkokimov
02.10.2010 14:00 Tartu JK Tammeka Tallinna FC Flora 2 Anier
02.10.2010 17:00 Tallinna FC Levadia JK Sillamäe Kalev 1 Neemelo

boobek
28.09.10, 00:03
22. voor

28.09.2010 17:00 FC Kuressaare - JK Sillamäe Kalev 2 Post


32. voor

02.10.2010 14:00 FC Kuressaare Paide Linnameeskond 2 Post
02.10.2010 14:00 Narva JK Trans Nõmme JK Kalju 1 Post
02.10.2010 14:00 Tartu JK Tammeka Tallinna FC Flora 2 Post
02.10.2010 17:00 Tallinna FC Levadia JK Sillamäe Kalev 1 Bätmän

zip
28.09.10, 00:11
22. voor

28.09.2010 17:00 FC Kuressaare - JK Sillamäe Kalev 2

Epic
28.09.10, 00:16
22. voor

28.09.2010 17:00 FC Kuressaare - JK Sillamäe Kalev 2

32. voor

02.10.2010 14:00 FC Kuressaare - Paide Linnameeskond 1 Pukk
02.10.2010 14:00 Narva JK Trans - Nõmme JK Kalju 2 Jevdokimov
02.10.2010 14:00 Tartu JK Tammeka - Tallinna FC Flora 2 Post
02.10.2010 17:00 Tallinna FC Levadia - JK Sillamäe Kalev 1 Neemelo

mazz
28.09.10, 10:26
22. voor

28.09.2010 17:00 FC Kuressaare - JK Sillamäe Kalev 2, Koljajev

werty777
28.09.10, 16:30
22. voor

28.09.2010 17:00 FC Kuressaare - JK Sillamäe Kalev 2

32. voor

02.10.2010 14:00 FC Kuressaare - Paide Linnameeskond 1 Skiperski
02.10.2010 14:00 Narva JK Trans - Nõmme JK Kalju 2 Jevdokimov
02.10.2010 14:00 Tartu JK Tammeka - Tallinna FC Flora 2 Post
02.10.2010 17:00 Tallinna FC Levadia - JK Sillamäe Kalev 1 Neemelo

Piksenool
30.09.10, 12:59
32. voor

02.10.2010 14:00 FC Kuressaare Paide Linnameeskond x Ištšuk
02.10.2010 14:00 Narva JK Trans Nõmme JK Kalju 1 Bezykornovas
02.10.2010 14:00 Tartu JK Tammeka Tallinna FC Flora 2 Post
02.10.2010 17:00 Tallinna FC Levadia JK Sillamäe Kalev 1 Neemelo

Raoy
30.09.10, 13:25
32. voor

02.10.2010 14:00 FC Kuressaare - Paide Linnameeskond 2 Ištšuk
02.10.2010 14:00 Narva JK Trans - Nõmme JK Kalju 1 Bezykornovas
02.10.2010 14:00 Tartu JK Tammeka - Tallinna FC Flora 2 Post
02.10.2010 17:00 Tallinna FC Levadia - JK Sillamäe Kalev 1 Neemelo

jaamu
01.10.10, 09:33
32. voor

02.10.2010 14:00 FC Kuressaare - Paide Linnameeskond 1 Skiperski
02.10.2010 14:00 Narva JK Trans - Nõmme JK Kalju 1 Bezykornovas
02.10.2010 14:00 Tartu JK Tammeka - Tallinna FC Flora 2 Post
02.10.2010 17:00 Tallinna FC Levadia - JK Sillamäe Kalev 1 Neemelo

salajane33
01.10.10, 14:58
32. voor

02.10.2010 14:00 FC Kuressaare - Paide Linnameeskond x Ištšuk
02.10.2010 14:00 Narva JK Trans - Nõmme JK Kalju 2 Jevdokimov
02.10.2010 14:00 Tartu JK Tammeka - Tallinna FC Flora 2 Post
02.10.2010 17:00 Tallinna FC Levadia - JK Sillamäe Kalev 1 Leitan

17
01.10.10, 22:03
32. voor

02.10.2010 14:00 FC Kuressaare - Paide Linnameeskond x ; Mihail Ištšuk
02.10.2010 14:00 Narva JK Trans - Nõmme JK Kalju 1 ; Felipe Lemos Rodrigues
02.10.2010 14:00 Tartu JK Tammeka - Tallinna FC Flora 2 ; Sander Post
02.10.2010 17:00 Tallinna FC Levadia - JK Sillamäe Kalev x ; Alexander Nikulin

heless
01.10.10, 23:10
32. voor

02.10.2010 14:00 FC Kuressaare Paide Linnameeskond -----1 ja Pukk
02.10.2010 14:00 Narva JK Trans Nõmme JK Kalju------2 ja Jevdokimov
02.10.2010 14:00 Tartu JK Tammeka Tallinna FC Flora -------2 ja Post
02.10.2010 17:00 Tallinna FC Levadia JK Sillamäe Kalev----1 ja Neemelo

budu
02.10.10, 12:06
32. voor

02.10.2010 14:00 FC Kuressaare - Paide Linnameeskond ;Kõll
02.10.2010 14:00 Narva JK Trans - Nõmme JK Kalju 1 ; Felipe Lemos Rodrigues
02.10.2010 14:00 Tartu JK Tammeka - Tallinna FC Flora 2 ; Sander Post
02.10.2010 17:00 Tallinna FC Levadia - JK Sillamäe Kalev 1 ; Neemelo

karl54
10.10.10, 13:15
33. voor

16.10.2010 14:00 JK Sillamäe Kalev FC Kuressaare
16.10.2010 14:00 Kohtla-Järve FC Lootus Tartu JK Tammeka
16.10.2010 14:00 Paide Linnameeskond Nõmme JK Kalju
16.10.2010 14:00 Viljandi JK Tulevik Narva JK Trans
16.10.2010 17:00 Tallinna FC Flora Tallinna FC Levadia

karl54
10.10.10, 13:16
33. voor

16.10.2010 14:00 JK Sillamäe Kalev FC Kuressaare 1 Dubõkin
16.10.2010 14:00 Kohtla-Järve FC Lootus Tartu JK Tammeka 2 Prosa
16.10.2010 14:00 Paide Linnameeskond Nõmme JK Kalju x Konsa
16.10.2010 14:00 Viljandi JK Tulevik Narva JK Trans x Gruznov
16.10.2010 17:00 Tallinna FC Flora Tallinna FC Levadia x Post

aarekene
10.10.10, 14:00
6.10.2010 14:00 JK Sillamäe Kalev FC Kuressaare 1 koljajev
16.10.2010 14:00 Kohtla-Järve FC Lootus Tartu JK Tammeka 2 prosa
16.10.2010 14:00 Paide Linnameeskond Nõmme JK Kalju 2 jevdokimov
16.10.2010 14:00 Viljandi JK Tulevik Narva JK Trans 2 bezukornovas
16.10.2010 17:00 Tallinna FC Flora Tallinna FC Levadia[/ 1 post

Piksenool
10.10.10, 23:22
33. voor

16.10.2010 14:00 JK Sillamäe Kalev FC Kuressaare 1 Kolyaev
16.10.2010 14:00 Kohtla-Järve FC Lootus Tartu JK Tammeka 2 Prosa
16.10.2010 14:00 Paide Linnameeskond Nõmme JK Kalju 2 Jevdokimov
16.10.2010 14:00 Viljandi JK Tulevik Narva JK Trans x Gruznov
16.10.2010 17:00 Tallinna FC Flora Tallinna FC Levadia 1 Post

boobek
11.10.10, 09:10
33. voor

16.10.2010 14:00 JK Sillamäe Kalev FC Kuressaare 1 Post
16.10.2010 14:00 Kohtla-Järve FC Lootus Tartu JK Tammeka 2 Post
16.10.2010 14:00 Paide Linnameeskond Nõmme JK Kalju 2 Post
16.10.2010 14:00 Viljandi JK Tulevik Narva JK Trans 2 Post
16.10.2010 17:00 Tallinna FC Flora Tallinna FC Levadia 2 Post

rallikas
11.10.10, 17:58
33. voor

16.10.2010 14:00 JK Sillamäe Kalev - FC Kuressaare X Starodubtsev
16.10.2010 14:00 Kohtla-Järve FC Lootus - Tartu JK Tammeka 2 Haljak
16.10.2010 14:00 Paide Linnameeskond - Nõmme JK Kalju 2 Konsa
16.10.2010 14:00 Viljandi JK Tulevik - Narva JK Trans 2 Leontovits
16.10.2010 17:00 Tallinna FC Flora - Tallinna FC Levadia X Post

werty777
12.10.10, 07:18
33. voor

16.10.2010 14:00 JK Sillamäe Kalev FC Kuressaare 1 Koljajev
16.10.2010 14:00 Kohtla-Järve FC Lootus Tartu JK Tammeka 2 Prosa
16.10.2010 14:00 Paide Linnameeskond Nõmme JK Kalju 2 Jevdokimov
16.10.2010 14:00 Viljandi JK Tulevik Narva JK Trans 2 Gruznov
16.10.2010 17:00 Tallinna FC Flora Tallinna FC Levadia 2 Neemelo

budu
12.10.10, 11:42
33. voor

16.10.2010 14:00 JK Sillamäe Kalev FC Kuressaare 1 lipartov
16.10.2010 14:00 Kohtla-Järve FC Lootus Tartu JK Tammeka 2 prosa
16.10.2010 14:00 Paide Linnameeskond Nõmme JK Kalju X kåll
16.10.2010 14:00 Viljandi JK Tulevik Narva JK Trans 2 gruznov
16.10.2010 17:00 Tallinna FC Flora Tallinna FC Levadia 2 neemelo

keenjus250
13.10.10, 17:27
33. voor

16.10.2010 14:00 JK Sillamäe Kalev FC Kuressaare 1 koljaev
16.10.2010 14:00 Kohtla-Järve FC Lootus Tartu JK Tammeka 2 prosa
16.10.2010 14:00 Paide Linnameeskond Nõmme JK Kalju 2 jevdokimov
16.10.2010 14:00 Viljandi JK Tulevik Narva JK Trans 2 gruznov
16.10.2010 17:00 Tallinna FC Flora Tallinna FC Levadia 1 post

Raoy
14.10.10, 12:33
33. voor

16.10.2010 14:00 JK Sillamäe Kalev FC Kuressaare 1 Kolyaev
16.10.2010 14:00 Kohtla-Järve FC Lootus Tartu JK Tammeka 2 Prosa
16.10.2010 14:00 Paide Linnameeskond Nõmme JK Kalju 2 Jevdokimov
16.10.2010 14:00 Viljandi JK Tulevik Narva JK Trans 2 Gruznov
16.10.2010 17:00 Tallinna FC Flora Tallinna FC Levadia 2 Neemelo

jaamu
14.10.10, 14:43
33. voor

16.10.2010 14:00 JK Sillamäe Kalev - FC Kuressaare 1 Dubõkin
16.10.2010 14:00 Kohtla-Järve FC Lootus - Tartu JK Tammeka 2 Prosa
16.10.2010 14:00 Paide Linnameeskond - Nõmme JK Kalju 2 Jevdokimov
16.10.2010 14:00 Viljandi JK Tulevik - Narva JK Trans 2 Gruznov
16.10.2010 17:00 Tallinna FC Flora - Tallinna FC Levadia 2 Neemelo

Epic
14.10.10, 16:19
33. voor

16.10.2010 14:00 JK Sillamäe Kalev FC Kuressaare 1; Koljajev
16.10.2010 14:00 Kohtla-Järve FC Lootus Tartu JK Tammeka 2; Prosa
16.10.2010 14:00 Paide Linnameeskond Nõmme JK Kalju 2; Jevdokimov
16.10.2010 14:00 Viljandi JK Tulevik Narva JK Trans 2; Lemos
16.10.2010 17:00 Tallinna FC Flora Tallinna FC Levadia x; Neemelo

salajane33
14.10.10, 16:44
33. voor

16.10.2010 14:00 JK Sillamäe Kalev FC Kuressaare 1; Gruznov
16.10.2010 14:00 Kohtla-Järve FC Lootus Tartu JK Tammeka x; Prosa
16.10.2010 14:00 Paide Linnameeskond Nõmme JK Kalju 2; Jevdokimov
16.10.2010 14:00 Viljandi JK Tulevik Narva JK Trans 2; Bazjukin
16.10.2010 17:00 Tallinna FC Flora Tallinna FC Levadia 1; Post

heless
14.10.10, 18:57
33. voor

16.10.2010 14:00 JK Sillamäe Kalev FC Kuressaare------1 ja Dubõkin
16.10.2010 14:00 Kohtla-Järve FC Lootus Tartu JK Tammeka-----2 ja Prosa
16.10.2010 14:00 Paide Linnameeskond Nõmme JK Kalju -----2 ja Teever
16.10.2010 14:00 Viljandi JK Tulevik Narva JK Trans -----2 jA Lemos
16.10.2010 17:00 Tallinna FC Flora Tallinna FC Levadia---2 JA Neemelo

17
14.10.10, 23:00
33. voor

16.10.2010 14:00 JK Sillamäe Kalev FC Kuressaare x ; Aleksandr Tarassenkov
16.10.2010 14:00 Kohtla-Järve FC Lootus Tartu JK Tammeka 2 ; Albert Prosa
16.10.2010 14:00 Paide Linnameeskond Nõmme JK Kalju 2 ; Juri Jevdokimov
16.10.2010 14:00 Viljandi JK Tulevik Narva JK Trans 2 ; Marius Bezykornovas
16.10.2010 17:00 Tallinna FC Flora Tallinna FC Levadia 1 ; Henri Anier

Mällar
15.10.10, 11:18
33. voor

16.10.2010 14:00 JK Sillamäe Kalev FC Kuressaare 1 ; Aleksander Nikulin
16.10.2010 14:00 Kohtla-Järve FC Lootus Tartu JK Tammeka 2 ; Albert Prosa
16.10.2010 14:00 Paide Linnameeskond Nõmme JK Kalju 2 ; Jüri Jevdokimov
16.10.2010 14:00 Viljandi JK Tulevik Narva JK Trans 2 ; Felipe Lemos
16.10.2010 17:00 Tallinna FC Flora Tallinna FC Levadia x ; Sander Post

karl54
18.10.10, 13:45
32. voor

19.10.2010 16:00 Viljandi JK Tulevik Kohtla-Järve FC Lootus

karl54
18.10.10, 13:46
32. voor

19.10.2010 16:00 Viljandi JK Tulevik Kohtla-Järve FC Lootus 1 Kulik

Iceman
18.10.10, 13:49
19.10.2010 16:00 Viljandi JK Tulevik Kohtla-Järve FC Lootus 1 Kulik

keenjus250
18.10.10, 16:02
32. voor

19.10.2010 16:00 Viljandi JK Tulevik Kohtla-Järve FC Lootus 1 Kulik

rallikas
18.10.10, 18:41
34. Voor

23.10.2010 14:00 FC Kuressaare - Tallinna FC Flora
23.10.2010 14:00 Narva JK Trans - Paide Linnameeskond
23.10.2010 14:00 Nõmme JK Kalju - JK Sillamäe Kalev
23.10.2010 14:00 Tallinna FC Levadia - Kohtla-Järve FC Lootus
23.10.2010 17:00 Tartu JK Tammeka - Viljandi JK Tulevik

rallikas
18.10.10, 18:43
32. voor

19.10.2010 16:00 Viljandi JK Tulevik - Kohtla-Järve FC Lootus 1 Ametov

34. Voor

23.10.2010 14:00 FC Kuressaare - Tallinna FC Flora 2 Anier
23.10.2010 14:00 Narva JK Trans - Paide Linnameeskond 1 Leontovitš
23.10.2010 14:00 Nõmme JK Kalju - JK Sillamäe Kalev 1 Elysee
23.10.2010 14:00 Tallinna FC Levadia - Kohtla-Järve FC Lootus 1 Neemelo
23.10.2010 17:00 Tartu JK Tammeka - Viljandi JK Tulevik 1 Prosa

jaamu
18.10.10, 19:05
32. voor

19.10.2010 16:00 Viljandi JK Tulevik Kohtla-Järve FC Lootus 1 Kulik

salajane33
18.10.10, 20:43
32. voor

19.10.2010 16:00 Viljandi JK Tulevik - Kohtla-Järve FC Lootus 1 Kulatšenko

34. Voor

23.10.2010 14:00 FC Kuressaare - Tallinna FC Flora 2 Anier
23.10.2010 14:00 Narva JK Trans - Paide Linnameeskond 1 Leontovitš
23.10.2010 14:00 Nõmme JK Kalju - JK Sillamäe Kalev x Jevdokimov
23.10.2010 14:00 Tallinna FC Levadia - Kohtla-Järve FC Lootus 1 Nunes
23.10.2010 17:00 Tartu JK Tammeka - Viljandi JK Tulevik 1 Prosa

Piksenool
18.10.10, 22:25
[QUOTE=karl54;1237970]32. voor

19.10.2010 16:00 Viljandi JK Tulevik Kohtla-Järve FC Lootus 1 Tomson

Raoy
18.10.10, 22:27
32. voor

19.10.2010 16:00 Viljandi JK Tulevik Kohtla-Järve FC Lootus 1 Tomson

karl54
18.10.10, 23:41
34. Voor

23.10.2010 14:00 FC Kuressaare - Tallinna FC Flora 2 Alliku
23.10.2010 14:00 Narva JK Trans - Paide Linnameeskond 1 gruznov
23.10.2010 14:00 Nõmme JK Kalju - JK Sillamäe Kalev 2 Konsa
23.10.2010 14:00 Tallinna FC Levadia - Kohtla-Järve FC Lootus 1 Neemelo
23.10.2010 17:00 Tartu JK Tammeka - Viljandi JK Tulevik 2 Prosa

heless
19.10.10, 09:07
32. voor

19.10.2010 16:00 Viljandi JK Tulevik Kohtla-Järve FC Lootus --1 ja Kulikov

heless
19.10.10, 09:07
32. voor

19.10.2010 16:00 Viljandi JK Tulevik Kohtla-Järve FC Lootus --1 ja Kulik

werty777
19.10.10, 10:19
32. voor

19.10.2010 16:00 Viljandi JK Tulevik Kohtla-Järve FC Lootus 1 Kulik

Piksenool
19.10.10, 10:24
34. Voor

23.10.2010 14:00 FC Kuressaare - Tallinna FC Flora 2 Alliku
23.10.2010 14:00 Narva JK Trans - Paide Linnameeskond 1 Bezykornovas
23.10.2010 14:00 Nõmme JK Kalju - JK Sillamäe Kalev x Jevdokimov
23.10.2010 14:00 Tallinna FC Levadia - Kohtla-Järve FC Lootus 1 Neemelo
23.10.2010 17:00 Tartu JK Tammeka - Viljandi JK Tulevik 1 Prosa

boobek
19.10.10, 12:47
32. voor

19.10.2010 16:00 Viljandi JK Tulevik - Kohtla-Järve FC Lootus 1 Kulatšenko

34. Voor

23.10.2010 14:00 FC Kuressaare - Tallinna FC Flora 2 Anier
23.10.2010 14:00 Narva JK Trans - Paide Linnameeskond 1 Leontovitš
23.10.2010 14:00 Nõmme JK Kalju - JK Sillamäe Kalev 1 Jevdokimov
23.10.2010 14:00 Tallinna FC Levadia - Kohtla-Järve FC Lootus 1 Nunes
23.10.2010 17:00 Tartu JK Tammeka - Viljandi JK Tulevik 1 Prosa

aarekene
19.10.10, 16:31
34. Voor

23.10.2010 14:00 FC Kuressaare - Tallinna FC Flora 2 Alliku
23.10.2010 14:00 Narva JK Trans - Paide Linnameeskond 1 gruznov
23.10.2010 14:00 Nõmme JK Kalju - JK Sillamäe Kalev 2 Konsa
23.10.2010 14:00 Tallinna FC Levadia - Kohtla-Järve FC Lootus 1 Neemelo
23.10.2010 17:00 Tartu JK Tammeka - Viljandi JK Tulevik 2 Prosa[/QUOTE]

aarekene
19.10.10, 18:13
32. voor

19.10.2010 16:00 Viljandi JK Tulevik Kohtla-Järve FC Lootus 1 Kulik[/QUOTE]

Tauri.T
19.10.10, 21:08
Budulojus ennustab:

34. Voor

23.10.2010 14:00 FC Kuressaare - Tallinna FC Flora 2 Luts
23.10.2010 14:00 Narva JK Trans - Paide Linnameeskond 1 Lemos
23.10.2010 14:00 Nõmme JK Kalju - JK Sillamäe Kalev x Jevdokimov
23.10.2010 14:00 Tallinna FC Levadia - Kohtla-Järve FC Lootus 1 Neemelo
23.10.2010 17:00 Tartu JK Tammeka - Viljandi JK Tulevik 1 Prosa

urmar
19.10.10, 21:16
Budulojus ennustab:

34. Voor

23.10.2010 14:00 FC Kuressaare - Tallinna FC Flora 2 Luts


Kui nii, siis on Kurel võimalus punkte teenida, sest Budulojus on viimasel ajal alati Flora suhtes valesti ennustanud. Vaid Tammeka vastu pakkus ta Flora võitu ja teame küll, kes selle mängu võitis. Ülejäänud mängudes ta Flora võitu ennustanud ei ole. Ja nüüd siis Kure vastu. :D

werty777
20.10.10, 07:46
34. Voor

23.10.2010 14:00 FC Kuressaare - Tallinna FC Flora 2 Anier
23.10.2010 14:00 Narva JK Trans - Paide Linnameeskond 1 Gruznov
23.10.2010 14:00 Nõmme JK Kalju - JK Sillamäe Kalev 1 Konsa
23.10.2010 14:00 Tallinna FC Levadia - Kohtla-Järve FC Lootus 1 Neemelo
23.10.2010 17:00 Tartu JK Tammeka - Viljandi JK Tulevik 2 Prosa

keenjus250
20.10.10, 16:18
34. voor

23.10.2010 14:00 FC Kuressaare - Tallinna FC Flora 2 post
23.10.2010 14:00 Narva JK Trans - Paide Linnameeskond 1 Gruznov
23.10.2010 14:00 Nõmme JK Kalju - JK Sillamäe Kalev 1 Konsa
23.10.2010 14:00 Tallinna FC Levadia - Kohtla-Järve FC Lootus 1 Neemelo
23.10.2010 17:00 Tartu JK Tammeka - Viljandi JK Tulevik 1 Prosa

bert2k3
21.10.10, 07:44
34. voor

23.10.2010 14:00 FC Kuressaare - Tallinna FC Flora 2 Anier
23.10.2010 14:00 Narva JK Trans - Paide Linnameeskond 1 Bezykornovaz
23.10.2010 14:00 Nõmme JK Kalju - JK Sillamäe Kalev 1 Jevdokimov
23.10.2010 14:00 Tallinna FC Levadia - Kohtla-Järve FC Lootus 1 Neemelo
23.10.2010 17:00 Tartu JK Tammeka - Viljandi JK Tulevik 1 Prosa

Raoy
21.10.10, 23:20
34. Voor

23.10.2010 14:00 FC Kuressaare - Tallinna FC Flora 2 Minkenen
23.10.2010 14:00 Narva JK Trans - Paide Linnameeskond 1 Bezykornovas
23.10.2010 14:00 Nõmme JK Kalju - JK Sillamäe Kalev 2 Vasiliauskas
23.10.2010 14:00 Tallinna FC Levadia - Kohtla-Järve FC Lootus 1 Malov
23.10.2010 17:00 Tartu JK Tammeka - Viljandi JK Tulevik 1 Prosa

Epic
21.10.10, 23:24
34. Voor

23.10.2010 14:00 FC Kuressaare - Tallinna FC Flora 2 Anier
23.10.2010 14:00 Narva JK Trans - Paide Linnameeskond 1 Lemos
23.10.2010 14:00 Nõmme JK Kalju - JK Sillamäe Kalev x Konsa
23.10.2010 14:00 Tallinna FC Levadia - Kohtla-Järve FC Lootus 1 Neemelo
23.10.2010 17:00 Tartu JK Tammeka - Viljandi JK Tulevik x Prosa

jaamu
22.10.10, 15:31
34. Voor

23.10.2010 14:00 FC Kuressaare - Tallinna FC Flora 2 Anier
23.10.2010 14:00 Narva JK Trans - Paide Linnameeskond 1 Lemos
23.10.2010 14:00 Nõmme JK Kalju - JK Sillamäe Kalev x Konsa
23.10.2010 14:00 Tallinna FC Levadia - Kohtla-Järve FC Lootus 1 Neemelo
23.10.2010 17:00 Tartu JK Tammeka - Viljandi JK Tulevik 1 Prosa

Mällar
22.10.10, 23:56
34. Voor

23.10.2010 14:00 FC Kuressaare - Tallinna FC Flora 2 Anier
23.10.2010 14:00 Narva JK Trans - Paide Linnameeskond 1 Bezykornovas
23.10.2010 14:00 Nõmme JK Kalju - JK Sillamäe Kalev 2 Tarassenkov
23.10.2010 14:00 Tallinna FC Levadia - Kohtla-Järve FC Lootus 1 Neemelo
23.10.2010 17:00 Tartu JK Tammeka - Viljandi JK Tulevik 1 Prosa

heless
23.10.10, 09:25
34. Voor

23.10.2010 14:00 FC Kuressaare - Tallinna FC Flora-----2 ja Anier
23.10.2010 14:00 Narva JK Trans - Paide Linnameeskond-----1 ja Lemos
23.10.2010 14:00 Nõmme JK Kalju - JK Sillamäe Kalev-----2 ja Konsa
23.10.2010 14:00 Tallinna FC Levadia - Kohtla-Järve FC Lootus------1 ja Nunes
23.10.2010 17:00 Tartu JK Tammeka - Viljandi JK Tulevik------1ja Prosa

17
23.10.10, 11:03
34. Voor

23.10.2010 14:00 FC Kuressaare - Tallinna FC Flora 2; Henri Anier
23.10.2010 14:00 Narva JK Trans - Paide Linnameeskond 1; Aleksandrs Abramenko
23.10.2010 14:00 Nõmme JK Kalju - JK Sillamäe Kalev 2 ; Aleksandr Tarassenkov
23.10.2010 14:00 Tallinna FC Levadia - Kohtla-Järve FC Lootus 1 ; Tarmo Neemelo
23.10.2010 17:00 Tartu JK Tammeka - Viljandi JK Tulevik 1 ; Albert Prosa

Iceman
23.10.10, 12:48
34. Voor

23.10.2010 14:00 FC Kuressaare - Tallinna FC Flora 2 Post
23.10.2010 14:00 Narva JK Trans - Paide Linnameeskond 1 Leontovitš
23.10.2010 14:00 Nõmme JK Kalju - JK Sillamäe Kalev 1 Jevdokimov
23.10.2010 14:00 Tallinna FC Levadia - Kohtla-Järve FC Lootus 1 Nunes
23.10.2010 17:00 Tartu JK Tammeka - Viljandi JK Tulevik 1 Prosa

karl54
25.10.10, 02:53
35. voor

30.10.2010 14:00 JK Sillamäe Kalev Paide Linnameeskond
30.10.2010 14:00 Kohtla-Järve FC Lootus FC Kuressaare
30.10.2010 14:00 Tartu JK Tammeka Narva JK Trans
30.10.2010 14:00 Viljandi JK Tulevik Tallinna FC Levadia
30.10.2010 17:00 Tallinna FC Flora Nõmme JK Kalju

karl54
25.10.10, 02:54
35. voor

30.10.2010 14:00 JK Sillamäe Kalev Paide Linnameeskond 1
30.10.2010 14:00 Kohtla-Järve FC Lootus FC Kuressaare 1
30.10.2010 14:00 Tartu JK Tammeka Narva JK Trans x
30.10.2010 14:00 Viljandi JK Tulevik Tallinna FC Levadia 2
30.10.2010 17:00 Tallinna FC Flora Nõmme JK Kalju 1

karl54
25.10.10, 02:55
fuck väravalääjad unustasin:

1. Dubõkin
2. Kulik
3. Prosa
4. neemelo
5. Anier

budu
25.10.10, 11:42
35. voor

30.10.2010 14:00 JK Sillamäe Kalev Paide Linnameeskond 1
30.10.2010 14:00 Kohtla-Järve FC Lootus FC Kuressaare 1
30.10.2010 14:00 Tartu JK Tammeka Narva JK Trans x
30.10.2010 14:00 Viljandi JK Tulevik Tallinna FC Levadia 2
30.10.2010 17:00 Tallinna FC Flora Nõmme JK Kalju x

aarekene
25.10.10, 13:58
[35. voor

30.10.2010 14:00 JK Sillamäe Kalev Paide Linnameeskond 1 - Dubõkin
30.10.2010 14:00 Kohtla-Järve FC Lootus FC Kuressaare 1 Kulik
30.10.2010 14:00 Tartu JK Tammeka Narva JK Trans xProsa
30.10.2010 14:00 Viljandi JK Tulevik Tallinna FC Levadia 2 Neemelo
30.10.2010 17:00 Tallinna FC Flora Nõmme JK Kalju 1 anier

Piksenool
25.10.10, 17:26
35. voor

30.10.2010 14:00 JK Sillamäe Kalev Paide Linnameeskond 1 Kolyaev
30.10.2010 14:00 Kohtla-Järve FC Lootus FC Kuressaare x -
30.10.2010 14:00 Tartu JK Tammeka Narva JK Trans 1 Prosa
30.10.2010 14:00 Viljandi JK Tulevik Tallinna FC Levadia 2 Neemelo
30.10.2010 17:00 Tallinna FC Flora Nõmme JK Kalju 1 Anier

boobek
25.10.10, 17:47
35. voor

30.10.2010 14:00 JK Sillamäe Kalev - Paide Linnameeskond 1 Kolyaev
30.10.2010 14:00 Kohtla-Järve FC Lootus - FC Kuressaare 2
30.10.2010 14:00 Tartu JK Tammeka - Narva JK Trans 2 Prosa
30.10.2010 14:00 Viljandi JK Tulevik - Tallinna FC Levadia 2 Neemelo
30.10.2010 17:00 Tallinna FC Flora - Nõmme JK Kalju 1 Anier

Meintz
25.10.10, 19:38
35. voor

30.10.2010 14:00 JK Sillamäe Kalev - Paide Linnameeskond 1 x
30.10.2010 14:00 Kohtla-Järve FC Lootus - FC Kuressaare 2
30.10.2010 14:00 Tartu JK Tammeka - Narva JK Trans x
30.10.2010 14:00 Viljandi JK Tulevik - Tallinna FC Levadia 2 Leitan
30.10.2010 17:00 Tallinna FC Flora - Nõmme JK Kalju x
__________________

werty777
26.10.10, 07:26
[35. voor

30.10.2010 14:00 JK Sillamäe Kalev Paide Linnameeskond 1 - Dubõkin
30.10.2010 14:00 Kohtla-Järve FC Lootus FC Kuressaare x Kulik
30.10.2010 14:00 Tartu JK Tammeka Narva JK Trans 2 Prosa
30.10.2010 14:00 Viljandi JK Tulevik Tallinna FC Levadia 2 Neemelo
30.10.2010 17:00 Tallinna FC Flora Nõmme JK Kalju 1 Post

keenjus250
26.10.10, 08:54
35. voor

30.10.2010 14:00 JK Sillamäe Kalev Paide Linnameeskond 1 dubõkin
30.10.2010 14:00 Kohtla-Järve FC Lootus FC Kuressaare 2 skiperski
30.10.2010 14:00 Tartu JK Tammeka Narva JK Trans 2 bezykornovas
30.10.2010 14:00 Viljandi JK Tulevik Tallinna FC Levadia 2 neemelo
30.10.2010 17:00 Tallinna FC Flora Nõmme JK Kalju x Post

Mällar
27.10.10, 11:24
35. voor

30.10.2010 14:00 JK Sillamäe Kalev Paide Linnameeskond 1 Tarassenkov
30.10.2010 14:00 Kohtla-Järve FC Lootus FC Kuressaare x Skiperski
30.10.2010 14:00 Tartu JK Tammeka Narva JK Trans 1 Prosa
30.10.2010 14:00 Viljandi JK Tulevik Tallinna FC Levadia 2 Nahk
30.10.2010 17:00 Tallinna FC Flora Nõmme JK Kalju 1 Post

salajane33
27.10.10, 12:10
35. voor

30.10.2010 14:00 JK Sillamäe Kalev Paide Linnameeskond 1 Nikulin
30.10.2010 14:00 Kohtla-Järve FC Lootus FC Kuressaare 2 Laht
30.10.2010 14:00 Tartu JK Tammeka Narva JK Trans x Prosa
30.10.2010 14:00 Viljandi JK Tulevik Tallinna FC Levadia 2 Nahk
30.10.2010 17:00 Tallinna FC Flora Nõmme JK Kalju 1 Post

jaamu
28.10.10, 16:49
35. voor

30.10.2010 14:00 JK Sillamäe Kalev Paide Linnameeskond 1 Dubõkin
30.10.2010 14:00 Kohtla-Järve FC Lootus FC Kuressaare 2 Skiperski
30.10.2010 14:00 Tartu JK Tammeka Narva JK Trans 2 Bezykornovas
30.10.2010 14:00 Viljandi JK Tulevik Tallinna FC Levadia 2 Neemelo
30.10.2010 17:00 Tallinna FC Flora Nõmme JK Kalju 1 Post

Raoy
28.10.10, 20:17
35. voor

30.10.2010 14:00 JK Sillamäe Kalev Paide Linnameeskond 1 Nikulin
30.10.2010 14:00 Kohtla-Järve FC Lootus FC Kuressaare 2 Skiperski
30.10.2010 14:00 Tartu JK Tammeka Narva JK Trans 2 Bezykornovas
30.10.2010 14:00 Viljandi JK Tulevik Tallinna FC Levadia 2 Leitan
30.10.2010 17:00 Tallinna FC Flora Nõmme JK Kalju 1 Post

Epic
29.10.10, 10:08
30.10.2010 14:00 JK Sillamäe Kalev Paide Linnameeskond 1; Koljajev30.10.2010 14:00 Kohtla-Järve FC Lootus FC Kuressaare x; Laht
30.10.2010 14:00 Tartu JK Tammeka Narva JK Trans 2; Bezykornovas 30.10.2010 14:00 Viljandi JK Tulevik Tallinna FC Levadia 2; Neemelo
30.10.2010 17:00 Tallinna FC Flora Nõmme JK Kalju 1; Anier

Epic
29.10.10, 10:08
Mingi kamm juhtus. Sry, kutid. :)

bert2k3
29.10.10, 15:26
35. voor

30.10.2010 14:00 JK Sillamäe Kalev vs. Paide Linnameeskond 1 Gruznov
30.10.2010 14:00 Kohtla-Järve FC Lootus vs. FC Kuressaare 1 Skiperski
30.10.2010 14:00 Tartu JK Tammeka vs. Narva JK Trans 2 Bezykornovas
30.10.2010 14:00 Viljandi JK Tulevik vs. Tallinna FC Levadia 2 Neemelo
30.10.2010 17:00 Tallinna FC Flora vs. Nõmme JK Kalju 1 Anier

heless
29.10.10, 21:57
35. voor

30.10.2010 14:00 JK Sillamäe Kalev Paide Linnameeskond ----1 ja Nikulin
30.10.2010 14:00 Kohtla-Järve FC Lootus FC Kuressaare------2 ja Laht
30.10.2010 14:00 Tartu JK Tammeka Narva JK Trans -----2 ja Prosa
30.10.2010 14:00 Viljandi JK Tulevik Tallinna FC Levadia ------2 ja Neemelo
30.10.2010 17:00 Tallinna FC Flora Nõmme JK Kalju----1 ja Prost

rallikas
30.10.10, 16:42
35. voor

30.10.2010 17:00 Tallinna FC Flora vs. Nõmme JK Kalju 2 Konsa

karl54
01.11.10, 16:12
Väravalööjat ei soovi.

02.11.2010 14:30 Nõmme JK Kalju Tallinna FC Flora

karl54
01.11.10, 16:13
02.11.2010 14:30 Nõmme JK Kalju Tallinna FC Flora 2

karl54
01.11.10, 16:14
36. voor

06.11.2010 13:00 FC Kuressaare Viljandi JK Tulevik
06.11.2010 13:00 Narva JK Trans JK Sillamäe Kalev
06.11.2010 13:00 Nõmme JK Kalju Kohtla-Järve FC Lootus
06.11.2010 13:00 Paide Linnameeskond Tallinna FC Flora
06.11.2010 13:00 Tallinna FC Levadia Tartu JK Tammeka

karl54
01.11.10, 16:15
36. voor

06.11.2010 13:00 FC Kuressaare Viljandi JK Tulevik 2 M.Sillaste
06.11.2010 13:00 Narva JK Trans JK Sillamäe Kalev 2 Kolyaev
06.11.2010 13:00 Nõmme JK Kalju Kohtla-Järve FC Lootus 1 Konsa
06.11.2010 13:00 Paide Linnameeskond Tallinna FC Flora x Anier
06.11.2010 13:00 Tallinna FC Levadia Tartu JK Tammeka x Prosa

aarekene
01.11.10, 17:32
02.11.2010 14:30 Nõmme JK Kalju Tallinna FC Flora 2

aarekene
01.11.10, 17:47
[;36. voor

06.11.2010 13:00 FC Kuressaare Viljandi JK Tulevik 2 tomson
06.11.2010 13:00 Narva JK Trans JK Sillamäe Kalev 2 Kolyaev
06.11.2010 13:00 Nõmme JK Kalju Kohtla-Järve FC Lootus 1 Konsa
06.11.2010 13:00 Paide Linnameeskond Tallinna FC 2 post
06.11.2010 Levadia Tammeka 1. Neemelo

boobek
01.11.10, 18:23
36. voor

06.11.2010 13:00 FC Kuressaare Viljandi JK Tulevik 2 M.Sillaste
06.11.2010 13:00 Narva JK Trans JK Sillamäe Kalev 1 Kolyaev
06.11.2010 13:00 Nõmme JK Kalju Kohtla-Järve FC Lootus 1 Konsa
06.11.2010 13:00 Paide Linnameeskond Tallinna FC Flora 2 Anier
06.11.2010 13:00 Tallinna FC Levadia Tartu JK Tammeka 1 Prosa

keenjus250
01.11.10, 18:45
02.11.2010 14:30 Nõmme JK Kalju Tallinna FC Flora 2

jaamu
01.11.10, 18:45
02.11.2010 14:30 Nõmme JK Kalju Tallinna FC Flora 2

salajane33
01.11.10, 19:46
02.11.2010 14:30 Nõmme JK Kalju Tallinna FC Flora x

36. voor

06.11.2010 13:00 FC Kuressaare Viljandi JK Tulevik x Skiperski
06.11.2010 13:00 Narva JK Trans JK Sillamäe Kalev 1 Bazjukin
06.11.2010 13:00 Nõmme JK Kalju Kohtla-Järve FC Lootus 1 Konsa
06.11.2010 13:00 Paide Linnameeskond Tallinna FC Flora 2 Tamm
06.11.2010 13:00 Tallinna FC Levadia Tartu JK Tammeka 1 Nunes

Piksenool
01.11.10, 20:21
36. voor

06.11.2010 13:00 FC Kuressaare Viljandi JK Tulevik 2 Tomson
06.11.2010 13:00 Narva JK Trans JK Sillamäe Kalev 1 Kolyaev
06.11.2010 13:00 Nõmme JK Kalju Kohtla-Järve FC Lootus 1 kallaste
06.11.2010 13:00 Paide Linnameeskond Tallinna FC Flora 2 Minkenen
06.11.2010 13:00 Tallinna FC Levadia Tartu JK Tammeka 1 Leitan

Raoy
01.11.10, 21:14
Väravalööjat ei soovi.

02.11.2010 14:30 Nõmme JK Kalju Tallinna FC Flora 2

heless
01.11.10, 23:04
02.11.2010 14:30 Nõmme JK Kalju Tallinna FC Flora ---1

17
01.11.10, 23:40
02.11.2010 14:30 Nõmme JK Kalju Tallinna FC Flora 2

rallikas
01.11.10, 23:52
02.11.2010 14:30 Nõmme JK Kalju - Tallinna FC Flora X Post

36. voor

06.11.2010 13:00 FC Kuressaare - Viljandi JK Tulevik 2 Naris
06.11.2010 13:00 Narva JK Trans - JK Sillamäe Kalev 2 Kolyaev
06.11.2010 13:00 Nõmme JK Kalju - Kohtla-Järve FC Lootus 1 Kouadio
06.11.2010 13:00 Paide Linnameeskond - Tallinna FC Flora 2 Alliku
06.11.2010 13:00 Tallinna FC Levadia - Tartu JK Tammeka X Ei lööda

bert2k3
02.11.10, 07:40
02.11.2010 14:30 Nõmme JK Kalju Tallinna FC Flora 2

36. voor

06.11.2010 13:00 FC Kuressaare Viljandi JK Tulevik 1 Skiperski
06.11.2010 13:00 Narva JK Trans JK Sillamäe Kalev 1 Gruznov
06.11.2010 13:00 Nõmme JK Kalju Kohtla-Järve FC Lootus 1 Jevdokimov
06.11.2010 13:00 Paide Linnameeskond Tallinna FC Flora 2 Anier
06.11.2010 13:00 Tallinna FC Levadia Tartu JK Tammeka 1 Neemelo

Iceman
02.11.10, 10:37
02.11.2010 14:30 Nõmme JK Kalju Tallinna FC Flora 1

Epic
02.11.10, 15:49
02.11.2010 14:30 Nõmme JK Kalju Tallinna FC Flora 2

36. voor

06.11.2010 13:00 FC Kuressaare Viljandi JK Tulevik x Skiperski
06.11.2010 13:00 Narva JK Trans JK Sillamäe Kalev x Koljajev
06.11.2010 13:00 Nõmme JK Kalju Kohtla-Järve FC Lootus 1 Jevdokimov
06.11.2010 13:00 Paide Linnameeskond Tallinna FC Flora 2 Anier
06.11.2010 13:00 Tallinna FC Levadia Tartu JK Tammeka 1 Neemelo

werty777
02.11.10, 18:04
36. voor

06.11.2010 13:00 FC Kuressaare Viljandi JK Tulevik 1 Skiperski
06.11.2010 13:00 Narva JK Trans JK Sillamäe Kalev 1 Koljajev
06.11.2010 13:00 Nõmme JK Kalju Kohtla-Järve FC Lootus 1 Jevdokimov
06.11.2010 13:00 Paide Linnameeskond Tallinna FC Flora 2 Anier
06.11.2010 13:00 Tallinna FC Levadia Tartu JK Tammeka 1 Neemelo

17
03.11.10, 11:26
36. voor

06.11.2010 13:00 FC Kuressaare Viljandi JK Tulevik 1 ; Dmitri Skiperski
06.11.2010 13:00 Narva JK Trans JK Sillamäe Kalev 2 ; Alexander Nikulin
06.11.2010 13:00 Nõmme JK Kalju Kohtla-Järve FC Lootus 1 ; Juri Jevdokimov
06.11.2010 13:00 Paide Linnameeskond Tallinna FC Flora 2 ; Zakaria Beglarishvili
06.11.2010 13:00 Tallinna FC Levadia Tartu JK Tammeka 1 ; Deniss Malov

Raoy
03.11.10, 13:22
36. voor

06.11.2010 13:00 FC Kuressaare Viljandi JK Tulevik 2 Tomson
06.11.2010 13:00 Narva JK Trans JK Sillamäe Kalev 2 Nikulin
06.11.2010 13:00 Nõmme JK Kalju Kohtla-Järve FC Lootus 1 Jevdokimov
06.11.2010 13:00 Paide Linnameeskond Tallinna FC Flora 2 Alliku
06.11.2010 13:00 Tallinna FC Levadia Tartu JK Tammeka 1 Malov

keenjus250
03.11.10, 17:30
36. voor

06.11.2010 13:00 FC Kuressaare Viljandi JK Tulevik 1 Skiperski
06.11.2010 13:00 Narva JK Trans JK Sillamäe Kalev 1 gruznov
06.11.2010 13:00 Nõmme JK Kalju Kohtla-Järve FC Lootus 1 Jevdokimov
06.11.2010 13:00 Paide Linnameeskond Tallinna FC Flora 2 post
06.11.2010 13:00 Tallinna FC Levadia Tartu JK Tammeka 1 Neemelo

jaamu
04.11.10, 11:32
36. voor

06.11.2010 13:00 FC Kuressaare - Viljandi JK Tulevik 1 Skiperski
06.11.2010 13:00 Narva JK Trans - JK Sillamäe Kalev 1 Gruznov
06.11.2010 13:00 Nõmme JK Kalju - Kohtla-Järve FC Lootus 1 Jevdokimov
06.11.2010 13:00 Paide Linnameeskond - Tallinna FC Flora 2 Post
06.11.2010 13:00 Tallinna FC Levadia - Tartu JK Tammeka 1 Neemelo

Iceman
04.11.10, 11:39
36. voor

06.11.2010 13:00 FC Kuressaare - Viljandi JK Tulevik 1 Skiperski
06.11.2010 13:00 Narva JK Trans - JK Sillamäe Kalev 2 Tarrasenkov
06.11.2010 13:00 Nõmme JK Kalju - Kohtla-Järve FC Lootus 1 Jevdokimov
06.11.2010 13:00 Paide Linnameeskond - Tallinna FC Flora 2 Post
06.11.2010 13:00 Tallinna FC Levadia - Tartu JK Tammeka 1 Nunes

heless
05.11.10, 19:52
36. voor

06.11.2010 13:00 FC Kuressaare Viljandi JK Tulevik----2 ja Naris
06.11.2010 13:00 Narva JK Trans JK Sillamäe Kalev-----2 ja Nikulin
06.11.2010 13:00 Nõmme JK Kalju Kohtla-Järve FC Lootus----1 ja Konsa
06.11.2010 13:00 Paide Linnameeskond Tallinna FC Flora---2 ja Post
06.11.2010 13:00 Tallinna FC Levadia Tartu JK Tammeka---1 ja Neemelo

Mällar
06.11.10, 00:01
36. voor

06.11.2010 13:00 FC Kuressaare - Viljandi JK Tulevik x Tomson
06.11.2010 13:00 Narva JK Trans - JK Sillamäe Kalev 2 Rodriges
06.11.2010 13:00 Nõmme JK Kalju - Kohtla-Järve FC Lootus 1 Jevdokimov
06.11.2010 13:00 Paide Linnameeskond - Tallinna FC Flora 2 Luts
06.11.2010 13:00 Tallinna FC Levadia - Tartu JK Tammeka 2 Prosa

17
21.11.10, 23:19
Oli tore, aga äkki keegi teeb kokkuvõtte ka?

karl54
22.11.10, 00:05
Vabandused, aga suure tõenäosusega enne detsembrit ei kannata kuskilt piisavalt aega leida, et tabelid lõpuni teha. Ehk siis kui kellegil soovi on, võib ära teha.

karl54
25.11.10, 17:36
Hakkan siis vaikselt võlgu kustutama.

28. voor

1. werty777 (7) 209
2. Raoy (7) 208
3. aarekene (7) 202
4. zip (-) 194
5. krissu04 (9) 192
6. jaamu (7) 190
7. Iceman (9) 187
8. Rantz (7) 186
9. heless (9) 185
10. karl54 (5) 184
11-12. Epic (3), boobek (9) 182
13. Piksenool (8) 179
14. 17 (7) 178
15-16. rainer44 (-), rallikas (5) 176
17. Tauri.T (6) 174
18. mazz (9) 153
19. magnisco (-) 150
20. salajane33 (3) 146
21. fcfloraforever (7) 145
22. Gallacher (-) 131
23. Mällar (7) 127
24. Marcello (-) 117
25. JT8055 (-) 116
26. mloit (-) 114
27. kapitan (-) 102
28. SainAru (-) 100
29. Eika (-) 99
30. tomy06 (-) 76
31-32. Karla (-), insein-o (-) 74
33. fitti (-) 69
34. Võss (-) 55
35. budulojus (5) 54
36. Shermann (-) 28
37. Meintz (-) 29
38. Lambiahv (-) 23
39. xrip (-) 16
40. mister (-),12
41. Arteta (-) 9
42-44. sunnik (-), tiriam (-), Elauter (-) 8
45. erxu (-) 6
46. Black Magic (4) 4
47-48. Lambimees (-), QR717 (-) 2
49. Rams (-) 0

Vooruvõitjad

1. Tauri.T, Gallacher ja Iceman 11
2. JT8055 8
3. Raoy 11
4. mazz, salajane33, kapitan, Tauri.T, tomy06, jaamu, aarekene, epic, Shermann, Jt8055, werty777, eika, Raoy, RantZ, rainer44, Gallacher ja Iceman 8
5. krissu04 8
6. eika, zip, Iceman, rainer44, werty777, aarekene, Tauri.T, tomy06, Piksenool, magnisco 9
7. RantZ (2), salajane33 (2) 10
8. Magnisco (2), werty777 (3), Raoy (3), SainAru (1) 10
9. rallikas (1) 8
10. Zip (2), Epic (2), rallikas (2), Võss (1), salajane33 (3) 11
11. marcello (1), mazz (2), kapitan (2) 11
12. RantZ (3), Tauri.T (4) 11
13. mazz (3), 17 (1) 10
14. fcfloraforever (1) 11
15. werty777 (4), Raoy (4), rainer44 (3), Zip (3), RantZ (4), Jaamu (2), Tauri.T (5), mazz (4), 17 (2), marcello (2) 9
16. Elauter (1) 8
17. Jt8055 (3) 8
18. werty777 (5), Zip (4), mazz (5), boobek (1) 9
19. werty777 (6), mazz (6) 6
20. boobek (2) 8
21. Kõik kasutajad kes teenisid 5 punkti.
22. werty777 (8), Mällar (2) 7
23. Raoy (5), Tauri.T (6), Iceman (5) 9
24. 17 (3), Raoy (6), Iceman (6), Zip (6), Jaamu (3), krissu04 (3) 11
25. 17 (4), Rallikas (3), Piksenool (2) 11
26. Raoy (7), RantZ (6), krissu04 (4), Rallikas (5), Jt8055 (4), heless (2) 10
27. 17 (5) 8
28. krissu04 (5), Iceman (7), boobek (4), mazz (8), heless (3) 9

karl54
21.12.10, 19:53
29. voor

1. werty777 (10) 219
2. Raoy (10) 218
3. aarekene (12) 214
4. krissu04 (10) 202
5. jaamu (10) 200
6-8. Iceman (9), karl54 (11), heless (11) 196
9-11. zip (-), Rantz (8), Epic (12) 194
12. Piksenool (13) 192
13-14. 17 (9), rallikas (11) 188
15. Tauri.T (10) 184
16. boobek (-) 182
17. rainer44 (-),176
18. mazz (12) 165
19. salajane33 (8) 154
20. fcfloraforever (8) 153
21. magnisco (-) 150.
22. Mällar (10) 137
23. Gallacher (-) 131
24. Marcello (-) 117
25. JT8055 (-) 116
26. mloit (-) 114
27. kapitan (-) 102
28. SainAru (-) 100
29. Eika (-) 99
30. tomy06 (-) 76
31-32. Karla (-), insein-o (-) 74
33. fitti (-) 69
34. Võss (-) 55
35. budulojus (-) 54
36. Shermann (-) 28
37. Meintz (-) 29
38. Lambiahv (-) 23
39. xrip (-) 16
40. mister (-),12
41. Arteta (-) 9
42-44. sunnik (-), tiriam (-), Elauter (-) 8
45. erxu (-) 6
46. Black Magic (-) 4
47-48. Lambimees (-), QR717 (-) 2
49. Rams (-) 0

Vooruvõitjad

1. Tauri.T, Gallacher ja Iceman 11
2. JT8055 8
3. Raoy 11
4. mazz, salajane33, kapitan, Tauri.T, tomy06, jaamu, aarekene, epic, Shermann, Jt8055, werty777, eika, Raoy, RantZ, rainer44, Gallacher ja Iceman 8
5. krissu04 8
6. eika, zip, Iceman, rainer44, werty777, aarekene, Tauri.T, tomy06, Piksenool, magnisco 9
7. RantZ (2), salajane33 (2) 10
8. Magnisco (2), werty777 (3), Raoy (3), SainAru (1) 10
9. rallikas (1) 8
10. Zip (2), Epic (2), rallikas (2), Võss (1), salajane33 (3) 11
11. marcello (1), mazz (2), kapitan (2) 11
12. RantZ (3), Tauri.T (4) 11
13. mazz (3), 17 (1) 10
14. fcfloraforever (1) 11
15. werty777 (4), Raoy (4), rainer44 (3), Zip (3), RantZ (4), Jaamu (2), Tauri.T (5), mazz (4), 17 (2), marcello (2) 9
16. Elauter (1) 8
17. Jt8055 (3) 8
18. werty777 (5), Zip (4), mazz (5), boobek (1) 9
19. werty777 (6), mazz (6) 6
20. boobek (2) 8
21. Kõik kasutajad kes teenisid 5 punkti.
22. werty777 (8), Mällar (2) 7
23. Raoy (5), Tauri.T (6), Iceman (5) 9
24. 17 (3), Raoy (6), Iceman (6), Zip (6), Jaamu (3), krissu04 (3) 11
25. 17 (4), Rallikas (3), Piksenool (2) 11
26. Raoy (7), RantZ (6), krissu04 (4), Rallikas (5), Jt8055 (4), heless (2) 10
27. 17 (5) 8
28. krissu04 (5), Iceman (7), boobek (4), mazz (8), heless (3) 9
29. Piksenool (3) 13

karl54
27.12.10, 13:24
30. voor

1-2. werty777 (6), Raoy (7) 225
3. aarekene (5) 219
4. krissu04 (6) 208
5. jaamu (6) 206
6. Iceman (9) 205
7. karl54 (6) 202
8-9. heless (5), Epic (7) 201
10. zip (6) 200
11. Piksenool (7) 199
12. rallikas (7) 195
13. Rantz (-),194
14-15. Tauri.T (7), boobek (9) 191
16.17 (-) 188
17. rainer44 (-),176
18. mazz (7) 172
19. salajane33 (7) 161
20. fcfloraforever (-) 153
21. magnisco (-) 150.
22. Mällar (7) 144
23. Gallacher (-) 131
24. Marcello (-) 117
25. JT8055 (-) 116
26. mloit (-) 114
27. kapitan (-) 102
28. SainAru (-) 100
29. Eika (-) 99
30. tomy06 (-) 76
31-32. Karla (-), insein-o (-) 74
33. fitti (-) 69
34. Võss (-) 55
35. budulojus (-) 54
36. Meintz (4) 33
37. Shermann (-) 28
38. Lambiahv (-) 23
39. xrip (-) 16
40. mister (-),12
41. Arteta (-) 9
42-44. sunnik (-), tiriam (-), Elauter (-) 8
45. erxu (-) 6
46. Black Magic (-) 4
47. Vasjak (4) 4
48-49. Lambimees (-), QR717 (-) 2
50. Rams (-) 0

Vooruvõitjad

1. Tauri.T, Gallacher ja Iceman 11
2. JT8055 8
3. Raoy 11
4. mazz, salajane33, kapitan, Tauri.T, tomy06, jaamu, aarekene, epic, Shermann, Jt8055, werty777, eika, Raoy, RantZ, rainer44, Gallacher ja Iceman 8
5. krissu04 8
6. eika, zip, Iceman, rainer44, werty777, aarekene, Tauri.T, tomy06, Piksenool, magnisco 9
7. RantZ (2), salajane33 (2) 10
8. Magnisco (2), werty777 (3), Raoy (3), SainAru (1) 10
9. rallikas (1) 8
10. Zip (2), Epic (2), rallikas (2), Võss (1), salajane33 (3) 11
11. marcello (1), mazz (2), kapitan (2) 11
12. RantZ (3), Tauri.T (4) 11
13. mazz (3), 17 (1) 10
14. fcfloraforever (1) 11
15. werty777 (4), Raoy (4), rainer44 (3), Zip (3), RantZ (4), Jaamu (2), Tauri.T (5), mazz (4), 17 (2), marcello (2) 9
16. Elauter (1) 8
17. Jt8055 (3) 8
18. werty777 (5), Zip (4), mazz (5), boobek (1) 9
19. werty777 (6), mazz (6) 6
20. boobek (2) 8
21. Kõik kasutajad kes teenisid 5 punkti.
22. werty777 (8), Mällar (2) 7
23. Raoy (5), Tauri.T (6), Iceman (5) 9
24. 17 (3), Raoy (6), Iceman (6), Zip (6), Jaamu (3), krissu04 (3) 11
25. 17 (4), Rallikas (3), Piksenool (2) 11
26. Raoy (7), RantZ (6), krissu04 (4), Rallikas (5), Jt8055 (4), heless (2) 10
27. 17 (5) 8
28. krissu04 (5), Iceman (7), boobek (4), mazz (8), heless (3) 9
29. Piksenool (3) 13
30. Iceman (8), boobek (5) 9

karl54
07.01.11, 15:53
31. voor

1. werty777 (12) 237
2. Raoy (11) 236
3. aarekene (11) 230
4. krissu04 (11) 219
5. jaamu (11) 217
6. karl54 (12) 214
7. heless (12) 213
8-9. Epic (11), Piksenool (13) 212
10. zip (11) 211
11. rallikas (12) 207
12-13. Iceman (-), Rantz (11) 205
14. Tauri.T (12) 203
15. boobek (10) 201
16. 17 (10) 198
17. rainer44 (-),176
18. mazz (-) 172
19. salajane33 (9) 170
20. fcfloraforever (10) 163
21. magnisco (-) 150.
22. Mällar (-) 144
23. Gallacher (-) 131
24. Marcello (-) 117
25. JT8055 (-) 116
26. mloit (-) 114
27. kapitan (-) 102
28. SainAru (-) 100
29. Eika (-) 99
30. tomy06 (-) 76
31-32. Karla (-), insein-o (-) 74
33. fitti (-) 69
34. Võss (-) 55
35. budulojus (-) 54
36. Meintz (-) 33
37. Shermann (-) 28
38. Lambiahv (-) 23
39. xrip (-) 16
40. mister (-),12
41. Arteta (-) 9
42-44. sunnik (-), tiriam (-), Elauter (-) 8
45. erxu (-) 6
46. Black Magic (-) 4
47. Vasjak (-) 4
48-49. Lambimees (-), QR717 (-) 2
50. Rams (-) 0

Vooruvõitjad

1. Tauri.T, Gallacher ja Iceman 11
2. JT8055 8
3. Raoy 11
4. mazz, salajane33, kapitan, Tauri.T, tomy06, jaamu, aarekene, epic, Shermann, Jt8055, werty777, eika, Raoy, RantZ, rainer44, Gallacher ja Iceman 8
5. krissu04 8
6. eika, zip, Iceman, rainer44, werty777, aarekene, Tauri.T, tomy06, Piksenool, magnisco 9
7. RantZ (2), salajane33 (2) 10
8. Magnisco (2), werty777 (3), Raoy (3), SainAru (1) 10
9. rallikas (1) 8
10. Zip (2), Epic (2), rallikas (2), Võss (1), salajane33 (3) 11
11. marcello (1), mazz (2), kapitan (2) 11
12. RantZ (3), Tauri.T (4) 11
13. mazz (3), 17 (1) 10
14. fcfloraforever (1) 11
15. werty777 (4), Raoy (4), rainer44 (3), Zip (3), RantZ (4), Jaamu (2), Tauri.T (5), mazz (4), 17 (2), marcello (2) 9
16. Elauter (1) 8
17. Jt8055 (3) 8
18. werty777 (5), Zip (4), mazz (5), boobek (1) 9
19. werty777 (6), mazz (6) 6
20. boobek (2) 8
21. Kõik kasutajad kes teenisid 5 punkti.
22. werty777 (8), Mällar (2) 7
23. Raoy (5), Tauri.T (6), Iceman (5) 9
24. 17 (3), Raoy (6), Iceman (6), Zip (6), Jaamu (3), krissu04 (3) 11
25. 17 (4), Rallikas (3), Piksenool (2) 11
26. Raoy (7), RantZ (6), krissu04 (4), Rallikas (5), Jt8055 (4), heless (2) 10
27. 17 (5) 8
28. krissu04 (5), Iceman (7), boobek (4), mazz (8), heless (3) 9
29. Piksenool (3) 13
30. Iceman (8), boobek (5) 9
31. Piksenool (4) 13

karl54
07.01.11, 16:45
32. voor

1. Raoy (11) 247
2. werty777 (7) 244
3. aarekene (9) 241
4. krissu04 (9) 228
5. jaamu (9) 226
6. karl54 (8) 224
7-8. heless (6), Piksenool (7) 219
9. Epic (4) 216
10. Iceman (7) 212
11-12. zip (-), boobek (10) 211
13. rallikas (2) 209
14. Rantz (-) 205
15. Tauri.T (-) 203
16. 17 (4) 202
17. salajane33 (7) 177
18. rainer44 (-) 176
19. mazz (-) 172
20. fcfloraforever (3) 166
21. magnisco (-) 150
22. Mällar (-) 144
23. Gallacher (-) 131
24. Marcello (-) 117
25. JT8055 (-) 116
26. mloit (-) 114
27. kapitan (-) 102
28. SainAru (-) 100
29. Eika (-) 99
30. tomy06 (-) 76
31-32. Karla (-), insein-o (-) 74
33. fitti (-) 69
34. budulojus (6) 60
35. Võss (-) 55
36. Meintz (-) 33
37. Shermann (-) 28
38. Lambiahv (-) 23
39. xrip (-) 16
40. mister (-),12
41. Arteta (-) 9
42-44. sunnik (-), tiriam (-), Elauter (-) 8
45. erxu (-) 6
46. Black Magic (-) 4
47. Vasjak (-) 4
48-49. Lambimees (-), QR717 (-) 2
50. Rams (-) 0

Vooruvõitjad

1. Tauri.T, Gallacher ja Iceman 11
2. JT8055 8
3. Raoy 11
4. mazz, salajane33, kapitan, Tauri.T, tomy06, jaamu, aarekene, epic, Shermann, Jt8055, werty777, eika, Raoy, RantZ, rainer44, Gallacher ja Iceman 8
5. krissu04 8
6. eika, zip, Iceman, rainer44, werty777, aarekene, Tauri.T, tomy06, Piksenool, magnisco 9
7. RantZ (2), salajane33 (2) 10
8. Magnisco (2), werty777 (3), Raoy (3), SainAru (1) 10
9. rallikas (1) 8
10. Zip (2), Epic (2), rallikas (2), Võss (1), salajane33 (3) 11
11. marcello (1), mazz (2), kapitan (2) 11
12. RantZ (3), Tauri.T (4) 11
13. mazz (3), 17 (1) 10
14. fcfloraforever (1) 11
15. werty777 (4), Raoy (4), rainer44 (3), Zip (3), RantZ (4), Jaamu (2), Tauri.T (5), mazz (4), 17 (2), marcello (2) 9
16. Elauter (1) 8
17. Jt8055 (3) 8
18. werty777 (5), Zip (4), mazz (5), boobek (1) 9
19. werty777 (6), mazz (6) 6
20. boobek (2) 8
21. Kõik kasutajad kes teenisid 5 punkti.
22. werty777 (8), Mällar (2) 7
23. Raoy (5), Tauri.T (6), Iceman (5) 9
24. 17 (3), Raoy (6), Iceman (6), Zip (6), Jaamu (3), krissu04 (3) 11
25. 17 (4), Rallikas (3), Piksenool (2) 11
26. Raoy (7), RantZ (6), krissu04 (4), Rallikas (5), Jt8055 (4), heless (2) 10
27. 17 (5) 8
28. krissu04 (5), Iceman (7), boobek (4), mazz (8), heless (3) 9
29. Piksenool (3) 13
30. Iceman (8), boobek (5) 9
31. Piksenool (4) 13
32. Raoy (8) 11

karl54
07.01.11, 17:33
33. ja 34. voor

1. Raoy (19) 266
2-3. werty777 (17), aarekene (20) 261
4. krissu04 (19) 247
5. jaamu (17) 243
6. karl54 (14) 238
7-8. heless (17)0, Piksenool (17)0 236
9. Epic (19) 235
10. boobek (14) 225
11-12. rallikas (13) 17 (20) 222
13. Iceman (6) 218
14. zip (-) 211
15. Rantz (-) 205
16. Tauri.T (-) 203
17. salajane33 (16) 193
18. rainer44 (-) 176
19. mazz (-) 172
20. fcfloraforever (-) 166
21. Mällar (19) 163
22. magnisco (-) 150
23. Gallacher (-) 131
24. Marcello (-) 117
25. JT8055 (-) 116
26. mloit (-) 114
27. kapitan (-) 102
28. SainAru (-) 100
29. Eika (-) 99
30. tomy06 (-) 76
31-33. Karla (-), insein-o (-), budulojus (14) 74
34. fitti (-) 69
35. Võss (-) 55
36. Meintz (-) 33
37. Shermann (-) 28
38. Lambiahv (-) 23
39. xrip (-) 16
40. mister (-),12
41. Arteta (-) 9
42-44. sunnik (-), tiriam (-), Elauter (-) 8
45. erxu (-) 6
46. Black Magic (-) 4
47. Vasjak (-) 4
48-49. Lambimees (-), QR717 (-) 2
50. Rams (-) 0

Vooruvõitjad

1. Tauri.T, Gallacher ja Iceman 11
2. JT8055 8
3. Raoy 11
4. mazz, salajane33, kapitan, Tauri.T, tomy06, jaamu, aarekene, epic, Shermann, Jt8055, werty777, eika, Raoy, RantZ, rainer44, Gallacher ja Iceman 8
5. krissu04 8
6. eika, zip, Iceman, rainer44, werty777, aarekene, Tauri.T, tomy06, Piksenool, magnisco 9
7. RantZ (2), salajane33 (2) 10
8. Magnisco (2), werty777 (3), Raoy (3), SainAru (1) 10
9. rallikas (1) 8
10. Zip (2), Epic (2), rallikas (2), Võss (1), salajane33 (3) 11
11. marcello (1), mazz (2), kapitan (2) 11
12. RantZ (3), Tauri.T (4) 11
13. mazz (3), 17 (1) 10
14. fcfloraforever (1) 11
15. werty777 (4), Raoy (4), rainer44 (3), Zip (3), RantZ (4), Jaamu (2), Tauri.T (5), mazz (4), 17 (2), marcello (2) 9
16. Elauter (1) 8
17. Jt8055 (3) 8
18. werty777 (5), Zip (4), mazz (5), boobek (1) 9
19. werty777 (6), mazz (6) 6
20. boobek (2) 8
21. Kõik kasutajad kes teenisid 5 punkti.
22. werty777 (8), Mällar (2) 7
23. Raoy (5), Tauri.T (6), Iceman (5) 9
24. 17 (3), Raoy (6), Iceman (6), Zip (6), Jaamu (3), krissu04 (3) 11
25. 17 (4), Rallikas (3), Piksenool (2) 11
26. Raoy (7), RantZ (6), krissu04 (4), Rallikas (5), Jt8055 (4), heless (2) 10
27. 17 (5) 8
28. krissu04 (5), Iceman (7), boobek (4), mazz (8), heless (3) 9
29. Piksenool (3) 13
30. Iceman (8), boobek (5) 9
31. Piksenool (4) 13
32. Raoy (8) 11
33. krissu04 (5) 12
34. arekene (3), Raoy (9), Epic (4), Mällar (3), 17 (6), karl54 (2) 9

karl54
07.01.11, 19:22
35. ja 36. voor

1. Raoy (15) 281
2. werty777 (19) 280
3. aarekene (9) 270
4. krissu04 (16) 263
5. jaamu (18) 262
6. heless (14) 250
7-8. Piksenool (13), Epic (14) 249
9. karl54 (9) 247
10. boobek (15) 240
11-12. rallikas (9), 17 (9) 231
13. Iceman (8) 226
14. zip (-) 211
15. salajane33 (15) 208
16. Rantz (-) 205
17. Tauri.T (-) 203
18. rainer44 (-) 176
19-20. mazz (-), Mällar (9) 172
21. fcfloraforever (-) 166
22. magnisco (-) 150
23. Gallacher (-) 131
24. Marcello (-) 117
25. JT8055 (-) 116
26. mloit (-) 114
27. kapitan (-) 102
28. SainAru (-) 100
29. Eika (-) 99
30. budulojus (4) 78
31. tomy06 (-) 76
32-33. Karla (-), insein-o (-) 74
34. fitti (-) 69
35. Võss (-) 55
36. Meintz (2) 35
37. Shermann (-) 28
38. Lambiahv (-) 23
39. xrip (-) 16
40. mister (-),12
41. Arteta (-) 9
42-44. sunnik (-), tiriam (-), Elauter (-) 8
45. erxu (-) 6
46. Black Magic (-) 4
47. Vasjak (-) 4
48-49. Lambimees (-), QR717 (-) 2
50. Rams (-) 0

Vooruvõitjad

1. Tauri.T, Gallacher ja Iceman 11
2. JT8055 8
3. Raoy 11
4. mazz, salajane33, kapitan, Tauri.T, tomy06, jaamu, aarekene, epic, Shermann, Jt8055, werty777, eika, Raoy, RantZ, rainer44, Gallacher ja Iceman 8
5. krissu04 8
6. eika, zip, Iceman, rainer44, werty777, aarekene, Tauri.T, tomy06, Piksenool, magnisco 9
7. RantZ (2), salajane33 (2) 10
8. Magnisco (2), werty777 (3), Raoy (3), SainAru (1) 10
9. rallikas (1) 8
10. Zip (2), Epic (2), rallikas (2), Võss (1), salajane33 (3) 11
11. marcello (1), mazz (2), kapitan (2) 11
12. RantZ (3), Tauri.T (4) 11
13. mazz (3), 17 (1) 10
14. fcfloraforever (1) 11
15. werty777 (4), Raoy (4), rainer44 (3), Zip (3), RantZ (4), Jaamu (2), Tauri.T (5), mazz (4), 17 (2), marcello (2) 9
16. Elauter (1) 8
17. Jt8055 (3) 8
18. werty777 (5), Zip (4), mazz (5), boobek (1) 9
19. werty777 (6), mazz (6) 6
20. boobek (2) 8
21. Kõik kasutajad kes teenisid 5 punkti.
22. werty777 (8), Mällar (2) 7
23. Raoy (5), Tauri.T (6), Iceman (5) 9
24. 17 (3), Raoy (6), Iceman (6), Zip (6), Jaamu (3), krissu04 (3) 11
25. 17 (4), Rallikas (3), Piksenool (2) 11
26. Raoy (7), RantZ (6), krissu04 (4), Rallikas (5), Jt8055 (4), heless (2) 10
27. 17 (5) 8
28. krissu04 (5), Iceman (7), boobek (4), mazz (8), heless (3) 9
29. Piksenool (3) 13
30. Iceman (8), boobek (5) 9
31. Piksenool (4) 13
32. Raoy (8) 11
33. krissu04 (5) 12
34. arekene (3), Raoy (9), Epic (4), Mällar (3), 17 (6), karl54 (2) 9
35. Raoy (10), Jaamu (4), werty777 (9) 7
36. werty777 (10) 12