PDA

View Full Version : Eesti meistriliiga ennustus



Leheküljed : [1] 2 3 4 5

karl54
08.03.10, 14:21
Mõtlesin, et võiks siis foorumisse ka väikese ennustuse teha, eriti kui soccernetti jõuab asi hilinemisega.
Et oleks rohkem motivatsiooni, siis võitjale luban mingi auhinna ka, mingi õlle sixpack või midagi selist.
Reeglid siis lihtsad 1 x 2 süsteem, õige ennustuse eest saab 2 punkti, lisaks saab iga voor ennustada ühte väravalööjat, mängu valin ise. Väravalööja äraarvamise eest saab ühe punkti.

karl54
08.03.10, 14:26
1. voor

09.03.2010 16:00 JK Sillamäe Kalev - Tallinna FC Flora
09.03.2010 16:00 Paide Linnameeskond - Kohtla-Järve FC Lootus
09.03.2010 17:00 FC Kuressaare - Tartu JK Tammeka
09.03.2010 18:45 Tallinna FC Levadia - Narva JK Trans väravalööja
09.03.2010 19:30 Nõmme JK Kalju - Viljandi JK Tulevik

karl54
08.03.10, 14:26
1. voor

09.03.2010 16:00 JK Sillamäe Kalev - Tallinna FC Flora x
09.03.2010 16:00 Paide Linnameeskond - Kohtla-Järve FC Lootus 2
09.03.2010 17:00 FC Kuressaare - Tartu JK Tammeka 2
09.03.2010 18:45 Tallinna FC Levadia - Narva JK Trans x T.Neemelo
09.03.2010 19:30 Nõmme JK Kalju - Viljandi JK Tulevik x

karl54
08.03.10, 15:25
Paneks teise vooru ka juba üles
2. voor

13.03.2010 14:00 Kohtla-Järve FC Lootus - JK Sillamäe Kalev
13.03.2010 14:00 Tallinna FC Levadia - FC Kuressaare
13.03.2010 14:00 Tartu JK Tammeka - Nõmme JK Kalju
13.03.2010 14:00 Viljandi JK Tulevik - Paide Linnameeskond
13.03.2010 17:00 Narva JK Trans - Tallinna FC Flora väravalööja

SainAru
08.03.10, 15:32
1. voor

09.03.2010 16:00 JK Sillamäe Kalev - Tallinna FC Flora x
09.03.2010 16:00 Paide Linnameeskond - Kohtla-Järve FC Lootus 2
09.03.2010 17:00 FC Kuressaare - Tartu JK Tammeka 2
09.03.2010 18:45 Tallinna FC Levadia - Narva JK Trans 1 Neemelo
09.03.2010 19:30 Nõmme JK Kalju - Viljandi JK Tulevik 1



2. voor

13.03.2010 14:00 Kohtla-Järve FC Lootus - JK Sillamäe Kalev x
13.03.2010 14:00 Tallinna FC Levadia - FC Kuressaare 1 Puri
13.03.2010 14:00 Tartu JK Tammeka - Nõmme JK Kalju x
13.03.2010 14:00 Viljandi JK Tulevik - Paide Linnameeskond 1
13.03.2010 17:00 Narva JK Trans - Tallinna FC Flora x

keenjus250
08.03.10, 16:04
1. voor

09.03.2010 16:00 JK Sillamäe Kalev - Tallinna FC Flora 1
09.03.2010 16:00 Paide Linnameeskond - Kohtla-Järve FC Lootus 1
09.03.2010 17:00 FC Kuressaare - Tartu JK Tammeka 2
09.03.2010 18:45 Tallinna FC Levadia - Narva JK Trans x
09.03.2010 19:30 Nõmme JK Kalju - Viljandi JK Tulevik 1 jevdokimov



2. voor

13.03.2010 14:00 Kohtla-Järve FC Lootus - JK Sillamäe Kalev 2
13.03.2010 14:00 Tallinna FC Levadia - FC Kuressaare 1
13.03.2010 14:00 Tartu JK Tammeka - Nõmme JK Kalju 2
13.03.2010 14:00 Viljandi JK Tulevik - Paide Linnameeskond 1
13.03.2010 17:00 Narva JK Trans - Tallinna FC Flora x dupikov

karl54
08.03.10, 16:11
2. voor

13.03.2010 14:00 Kohtla-Järve FC Lootus - JK Sillamäe Kalev 2
13.03.2010 14:00 Tallinna FC Levadia - FC Kuressaare 1
13.03.2010 14:00 Tartu JK Tammeka - Nõmme JK Kalju x
13.03.2010 14:00 Viljandi JK Tulevik - Paide Linnameeskond 1
13.03.2010 17:00 Narva JK Trans - Tallinna FC Flora x Konsa

Lambiahv
08.03.10, 16:38
1. voor

09.03.2010 16:00 JK Sillamäe Kalev - Tallinna FC Flora 1
09.03.2010 16:00 Paide Linnameeskond - Kohtla-Järve FC Lootus 1
09.03.2010 17:00 FC Kuressaare - Tartu JK Tammeka 2
09.03.2010 18:45 Tallinna FC Levadia - Narva JK Trans 1 Neemelo
09.03.2010 19:30 Nõmme JK Kalju - Viljandi JK Tulevik 1



2. voor

13.03.2010 14:00 Kohtla-Järve FC Lootus - JK Sillamäe Kalev 2
13.03.2010 14:00 Tallinna FC Levadia - FC Kuressaare 1
13.03.2010 14:00 Tartu JK Tammeka - Nõmme JK Kalju x
13.03.2010 14:00 Viljandi JK Tulevik - Paide Linnameeskond 1
13.03.2010 17:00 Narva JK Trans - Tallinna FC Flora 1 Mandinho
__________________

zip
08.03.10, 16:46
1. voor

09.03.2010 16:00 JK Sillamäe Kalev - Tallinna FC Flora 1
09.03.2010 16:00 Paide Linnameeskond - Kohtla-Järve FC Lootus 1
09.03.2010 17:00 FC Kuressaare - Tartu JK Tammeka 2
09.03.2010 18:45 Tallinna FC Levadia - Narva JK Trans 1 Ratnikov
09.03.2010 19:30 Nõmme JK Kalju - Viljandi JK Tulevik 1



2. voor

13.03.2010 14:00 Kohtla-Järve FC Lootus - JK Sillamäe Kalev 2
13.03.2010 14:00 Tallinna FC Levadia - FC Kuressaare 1 Puri
13.03.2010 14:00 Tartu JK Tammeka - Nõmme JK Kalju 2
13.03.2010 14:00 Viljandi JK Tulevik - Paide Linnameeskond 2
13.03.2010 17:00 Narva JK Trans - Tallinna FC Flora 1

zip
08.03.10, 16:48
Vabandust, teise vooru väravalööja läks vale mängu peale.
13.03.2010 17:00 Narva JK Trans - Tallinna FC Flora 1 Mandinho

17
08.03.10, 16:57
1. voor

09.03.2010 16:00 JK Sillamäe Kalev - Tallinna FC Flora 2
09.03.2010 16:00 Paide Linnameeskond - Kohtla-Järve FC Lootus 2
09.03.2010 17:00 FC Kuressaare - Tartu JK Tammeka 1
09.03.2010 18:45 Tallinna FC Levadia - Narva JK Trans 1 Konstantin Nahk
09.03.2010 19:30 Nõmme JK Kalju - Viljandi JK Tulevik 1

rallikas
08.03.10, 16:57
I Voor

09.03.2010 16:00 JK Sillamäe Kalev - Tallinna FC Flora x
09.03.2010 16:00 Paide Linnameeskond - Kohtla-Järve FC Lootus 2
09.03.2010 17:00 FC Kuressaare - Tartu JK Tammeka 2
09.03.2010 18:45 Tallinna FC Levadia - Narva JK Trans 1 Nahk
09.03.2010 19:30 Nõmme JK Kalju - Viljandi JK Tulevik 1
---------------------
II Voor

13.03.2010 14:00 Kohtla-Järve FC Lootus - JK Sillamäe Kalev 2
13.03.2010 14:00 Tallinna FC Levadia - FC Kuressaare 1
13.03.2010 14:00 Tartu JK Tammeka - Nõmme JK Kalju 2
13.03.2010 14:00 Viljandi JK Tulevik - Paide Linnameeskond x
13.03.2010 17:00 Narva JK Trans - Tallinna FC Flora 2 Mošnikov

aarekene
08.03.10, 17:13
[QUOTE=karl54;1153757]1. voor

09.03.2010 16:00 JK Sillamäe Kalev - Tallinna FC Flora 1
09.03.2010 16:00 Paide Linnameeskond - Kohtla-Järve FC Lootus x
09.03.2010 17:00 FC Kuressaare - Tartu JK Tammeka 2
09.03.2010 18:45 Tallinna FC Levadia - Narva JK Trans väravalööjax neemelo
09.03.2010 19:30 Nõmme JK Kalju - Viljandi JK Tulevik 1

tomy06
08.03.10, 18:26
1. Voor

09.03.2010 16:00 JK Sillamäe Kalev - Tallinna FC Flora x
09.03.2010 16:00 Paide Linnameeskond - Kohtla-Järve FC Lootus 2
09.03.2010 17:00 FC Kuressaare - Tartu JK Tammeka 2
09.03.2010 18:45 Tallinna FC Levadia - Narva JK Trans 1 Neemelo
09.03.2010 19:30 Nõmme JK Kalju - Viljandi JK Tulevik 1

2. Voor

13.03.2010 14:00 Kohtla-Järve FC Lootus - JK Sillamäe Kalev 2
13.03.2010 14:00 Tallinna FC Levadia - FC Kuressaare 1 Nahk, Neemelo
13.03.2010 14:00 Tartu JK Tammeka - Nõmme JK Kalju 2
13.03.2010 14:00 Viljandi JK Tulevik - Paide Linnameeskond x
13.03.2010 17:00 Narva JK Trans - Tallinna FC Flora X

Feljonks
08.03.10, 18:28
1. voor

09.03.2010 16:00 JK Sillamäe Kalev - Tallinna FC Flora 1
09.03.2010 16:00 Paide Linnameeskond - Kohtla-Järve FC Lootus 1
09.03.2010 17:00 FC Kuressaare - Tartu JK Tammeka 2
09.03.2010 18:45 Tallinna FC Levadia - Narva JK Trans 1
09.03.2010 19:30 Nõmme JK Kalju - Viljandi JK Tulevik 1 Skoorib:Teever



2. voor

13.03.2010 14:00 Kohtla-Järve FC Lootus - JK Sillamäe Kalev 2
13.03.2010 14:00 Tallinna FC Levadia - FC Kuressaare 1 Skoorib: Neemelo
13.03.2010 14:00 Tartu JK Tammeka - Nõmme JK Kalju 2
13.03.2010 14:00 Viljandi JK Tulevik - Paide Linnameeskond x
13.03.2010 17:00 Narva JK Trans - Tallinna FC Flora 2

Shermann
08.03.10, 18:55
1. voor

09.03.2010 16:00 JK Sillamäe Kalev - Tallinna FC Flora 1
09.03.2010 16:00 Paide Linnameeskond - Kohtla-Järve FC Lootus x
09.03.2010 17:00 FC Kuressaare - Tartu JK Tammeka 2
09.03.2010 18:45 Tallinna FC Levadia - Narva JK Trans 1 Teniste
09.03.2010 19:30 Nõmme JK Kalju - Viljandi JK Tulevik 1

2. voor

13.03.2010 14:00 Kohtla-Järve FC Lootus - JK Sillamäe Kalev 2
13.03.2010 14:00 Tallinna FC Levadia - FC Kuressaare 1
13.03.2010 14:00 Tartu JK Tammeka - Nõmme JK Kalju x
13.03.2010 14:00 Viljandi JK Tulevik - Paide Linnameeskond 1
13.03.2010 17:00 Narva JK Trans - Tallinna FC Flora 1 Abramenko

mloit
08.03.10, 18:59
1. voor

09.03.2010 16:00 JK Sillamäe Kalev - Tallinna FC Flora 2
09.03.2010 16:00 Paide Linnameeskond - Kohtla-Järve FC Lootus 1
09.03.2010 17:00 FC Kuressaare - Tartu JK Tammeka x
09.03.2010 18:45 Tallinna FC Levadia - Narva JK Trans x polegi
09.03.2010 19:30 Nõmme JK Kalju - Viljandi JK Tulevik 1

2. voor
13.03.2010 14:00 Kohtla-Järve FC Lootus - JK Sillamäe Kalev 2
13.03.2010 14:00 Tallinna FC Levadia - FC Kuressaare 1
13.03.2010 14:00 Tartu JK Tammeka - Nõmme JK Kalju x
13.03.2010 14:00 Viljandi JK Tulevik - Paide Linnameeskond x
13.03.2010 17:00 Narva JK Trans - Tallinna FC Flora x konsa

marcello
08.03.10, 19:10
Tavaliselt unustan ära igasugused ennustusedaga seekord on sikspäkk mängus;)

1. voor

09.03.2010 16:00 JK Sillamäe Kalev - Tallinna FC Flora 1
09.03.2010 16:00 Paide Linnameeskond - Kohtla-Järve FC Lootus 2
09.03.2010 17:00 FC Kuressaare - Tartu JK Tammeka 2
09.03.2010 18:45 Tallinna FC Levadia - Narva JK Trans 1 Neemelo
09.03.2010 19:30 Nõmme JK Kalju - Viljandi JK Tulevik 1



2. voor

13.03.2010 14:00 Kohtla-Järve FC Lootus - JK Sillamäe Kalev 2
13.03.2010 14:00 Tallinna FC Levadia - FC Kuressaare 1
13.03.2010 14:00 Tartu JK Tammeka - Nõmme JK Kalju 2 Gomes
13.03.2010 14:00 Viljandi JK Tulevik - Paide Linnameeskond x
13.03.2010 17:00 Narva JK Trans - Tallinna FC Flora x

17
08.03.10, 19:43
Ma sain ikka nii aru, et väravalööjat saab pakkuda vaid sellele mängule, mille teema algataja välja valib, niiet unustage ära oma Bauno Gomesed.

heless
08.03.10, 19:43
[QUOTE=karl54;1153757]1. voor

09.03.2010 16:00 JK Sillamäe Kalev - Tallinna FC Flora----x
09.03.2010 16:00 Paide Linnameeskond - Kohtla-Järve FC Lootus----2
09.03.2010 17:00 FC Kuressaare - Tartu JK Tammeka------x
09.03.2010 18:45 Tallinna FC Levadia - Narva JK Trans väravalööja------1-Neemelo
09.03.2010 19:30 Nõmme JK Kalju - Viljandi JK Tulevik---1

Karla
08.03.10, 20:21
1. voor

09.03.2010 16:00 JK Sillamäe Kalev - Tallinna FC Flora 2
09.03.2010 16:00 Paide Linnameeskond - Kohtla-Järve FC Lootus x
09.03.2010 17:00 FC Kuressaare - Tartu JK Tammeka 2
09.03.2010 18:45 Tallinna FC Levadia - Narva JK Trans 1 Vladislav Ivanov
09.03.2010 19:30 Nõmme JK Kalju - Viljandi JK Tulevik 1

kapitan
08.03.10, 23:56
1. voor

09.03.2010 16:00 JK Sillamäe Kalev - Tallinna FC Flora 1
09.03.2010 16:00 Paide Linnameeskond - Kohtla-Järve FC Lootus 2
09.03.2010 17:00 FC Kuressaare - Tartu JK Tammeka 2
09.03.2010 18:45 Tallinna FC Levadia - Narva JK Trans 1 Ivanov
09.03.2010 19:30 Nõmme JK Kalju - Viljandi JK Tulevik 1

RantZ
08.03.10, 23:59
1. voor

09.03.2010 16:00 JK Sillamäe Kalev - Tallinna FC Flora 1
09.03.2010 16:00 Paide Linnameeskond - Kohtla-Järve FC Lootus 1
09.03.2010 17:00 FC Kuressaare - Tartu JK Tammeka 2
09.03.2010 18:45 Tallinna FC Levadia - Narva JK Trans 1 Neemelo
09.03.2010 19:30 Nõmme JK Kalju - Viljandi JK Tulevik 1



2. voor

13.03.2010 14:00 Kohtla-Järve FC Lootus - JK Sillamäe Kalev 2
13.03.2010 14:00 Tallinna FC Levadia - FC Kuressaare 1
13.03.2010 14:00 Tartu JK Tammeka - Nõmme JK Kalju 2 Jevdokimov
13.03.2010 14:00 Viljandi JK Tulevik - Paide Linnameeskond 1
13.03.2010 17:00 Narva JK Trans - Tallinna FC Flora 2

mazz
09.03.10, 00:20
1. voor

09.03.2010 16:00 JK Sillamäe Kalev - Tallinna FC Flora 1
09.03.2010 16:00 Paide Linnameeskond - Kohtla-Järve FC Lootus x
09.03.2010 17:00 FC Kuressaare - Tartu JK Tammeka 2
09.03.2010 18:45 Tallinna FC Levadia - Narva JK Trans x ei löödagi
09.03.2010 19:30 Nõmme JK Kalju - Viljandi JK Tulevik 1

Raoy
09.03.10, 00:30
1. voor

09.03.2010 16:00 JK Sillamäe Kalev - Tallinna FC Flora 1
09.03.2010 16:00 Paide Linnameeskond - Kohtla-Järve FC Lootus x
09.03.2010 17:00 FC Kuressaare - Tartu JK Tammeka 2
09.03.2010 18:45 Tallinna FC Levadia - Narva JK Trans 1 Teniste
09.03.2010 19:30 Nõmme JK Kalju - Viljandi JK Tulevik 1

Piksenool
09.03.10, 00:37
1. voor

09.03.2010 16:00 JK Sillamäe Kalev - Tallinna FC Flora 2
09.03.2010 16:00 Paide Linnameeskond - Kohtla-Järve FC Lootus x
09.03.2010 17:00 FC Kuressaare - Tartu JK Tammeka x
09.03.2010 18:45 Tallinna FC Levadia - Narva JK Trans 1 Leitan
09.03.2010 19:30 Nõmme JK Kalju - Viljandi JK Tulevik 1

2. voor

13.03.2010 14:00 Kohtla-Järve FC Lootus - JK Sillamäe Kalev 2
13.03.2010 14:00 Tallinna FC Levadia - FC Kuressaare 1
13.03.2010 14:00 Tartu JK Tammeka - Nõmme JK Kalju 2
13.03.2010 14:00 Viljandi JK Tulevik - Paide Linnameeskond x
13.03.2010 17:00 Narva JK Trans - Tallinna FC Flora 2 Dupikov

Gallacher
09.03.10, 01:18
1. voor

09.03.2010 16:00 JK Sillamäe Kalev - Tallinna FC Flora 2
09.03.2010 16:00 Paide Linnameeskond - Kohtla-Järve FC Lootus 1
09.03.2010 17:00 FC Kuressaare - Tartu JK Tammeka 2
09.03.2010 18:45 Tallinna FC Levadia - Narva JK Trans 1 Neemelo
09.03.2010 19:30 Nõmme JK Kalju - Viljandi JK Tulevik 1
2. voor

13.03.2010 14:00 Kohtla-Järve FC Lootus - JK Sillamäe Kalev 2
13.03.2010 14:00 Tallinna FC Levadia - FC Kuressaare 1
13.03.2010 14:00 Tartu JK Tammeka - Nõmme JK Kalju 2
13.03.2010 14:00 Viljandi JK Tulevik - Paide Linnameeskond 1
13.03.2010 17:00 Narva JK Trans - Tallinna FC Flora 2 Konsa

Iceman
09.03.10, 02:07
1. voor

09.03.2010 16:00 JK Sillamäe Kalev - Tallinna FC Flora 2
09.03.2010 16:00 Paide Linnameeskond - Kohtla-Järve FC Lootus 1
09.03.2010 17:00 FC Kuressaare - Tartu JK Tammeka 2
09.03.2010 18:45 Tallinna FC Levadia - Narva JK Trans 1 Neemelo
09.03.2010 19:30 Nõmme JK Kalju - Viljandi JK Tulevik 1

2. voor

13.03.2010 14:00 Kohtla-Järve FC Lootus - JK Sillamäe Kalev 2
13.03.2010 14:00 Tallinna FC Levadia - FC Kuressaare 1 Neemelo
13.03.2010 14:00 Tartu JK Tammeka - Nõmme JK Kalju 2
13.03.2010 14:00 Viljandi JK Tulevik - Paide Linnameeskond 2
13.03.2010 17:00 Narva JK Trans - Tallinna FC Flora 2

boobek
09.03.10, 07:11
1. voor

09.03.2010 16:00 JK Sillamäe Kalev - Tallinna FC Flora 1
09.03.2010 16:00 Paide Linnameeskond - Kohtla-Järve FC Lootus 1
09.03.2010 17:00 FC Kuressaare - Tartu JK Tammeka 2
09.03.2010 18:45 Tallinna FC Levadia - Narva JK Trans 1 Puri
09.03.2010 19:30 Nõmme JK Kalju - Viljandi JK Tulevik 1

werty777
09.03.10, 07:20
1. voor

09.03.2010 16:00 JK Sillamäe Kalev - Tallinna FC Flora 1
09.03.2010 16:00 Paide Linnameeskond - Kohtla-Järve FC Lootus x
09.03.2010 17:00 FC Kuressaare - Tartu JK Tammeka 2
09.03.2010 18:45 Tallinna FC Levadia - Narva JK Trans 1 Neemelo
09.03.2010 19:30 Nõmme JK Kalju - Viljandi JK Tulevik 1



2. voor

13.03.2010 14:00 Kohtla-Järve FC Lootus - JK Sillamäe Kalev 2
13.03.2010 14:00 Tallinna FC Levadia - FC Kuressaare 1
13.03.2010 14:00 Tartu JK Tammeka - Nõmme JK Kalju 2
13.03.2010 14:00 Viljandi JK Tulevik - Paide Linnameeskond 1
13.03.2010 17:00 Narva JK Trans - Tallinna FC Flora 2 Konsa

jaamu
09.03.10, 09:15
1. voor

09.03.2010 16:00 JK Sillamäe Kalev - Tallinna FC Flora x
09.03.2010 16:00 Paide Linnameeskond - Kohtla-Järve FC Lootus x
09.03.2010 17:00 FC Kuressaare - Tartu JK Tammeka 2
09.03.2010 18:45 Tallinna FC Levadia - Narva JK Trans 1 Neemelo
09.03.2010 19:30 Nõmme JK Kalju - Viljandi JK Tulevik 1

fitti
09.03.10, 10:09
1. voor

09.03.2010 16:00 JK Sillamäe Kalev - Tallinna FC Flora 1
09.03.2010 16:00 Paide Linnameeskond - Kohtla-Järve FC Lootus 1
09.03.2010 17:00 FC Kuressaare - Tartu JK Tammeka 2
09.03.2010 18:45 Tallinna FC Levadia - Narva JK Trans 1 Leitan
09.03.2010 19:30 Nõmme JK Kalju - Viljandi JK Tulevik 1

Võss
09.03.10, 11:45
1. voor

09.03.2010 16:00 JK Sillamäe Kalev - Tallinna FC Flora 2
09.03.2010 16:00 Paide Linnameeskond - Kohtla-Järve FC Lootus 2
09.03.2010 17:00 FC Kuressaare - Tartu JK Tammeka 1
09.03.2010 18:45 Tallinna FC Levadia - Narva JK Trans 1 Nahk
09.03.2010 19:30 Nõmme JK Kalju - Viljandi JK Tulevik x



2. voor

13.03.2010 14:00 Kohtla-Järve FC Lootus - JK Sillamäe Kalev 2
13.03.2010 14:00 Tallinna FC Levadia - FC Kuressaare 1
13.03.2010 14:00 Tartu JK Tammeka - Nõmme JK Kalju 2
13.03.2010 14:00 Viljandi JK Tulevik - Paide Linnameeskond 1
13.03.2010 17:00 Narva JK Trans - Tallinna FC Flora 2 Dupikov

Mällar
09.03.10, 12:03
--------------------------------------------------------------------------------
1. voor

09.03.2010 16:00 JK Sillamäe Kalev - Tallinna FC Flora 1
09.03.2010 16:00 Paide Linnameeskond - Kohtla-Järve FC Lootus x
09.03.2010 17:00 FC Kuressaare - Tartu JK Tammeka 2
09.03.2010 18:45 Tallinna FC Levadia - Narva JK Trans 1
09.03.2010 19:30 Nõmme JK Kalju - Viljandi JK Tulevik 1

rainer44
09.03.10, 12:31
1. voor

09.03.2010 16:00 JK Sillamäe Kalev - Tallinna FC Flora 2
09.03.2010 16:00 Paide Linnameeskond - Kohtla-Järve FC Lootus 1
09.03.2010 17:00 FC Kuressaare - Tartu JK Tammeka 2
09.03.2010 18:45 Tallinna FC Levadia - Narva JK Trans 1
09.03.2010 19:30 Nõmme JK Kalju - Viljandi JK Tulevik x

eika
09.03.10, 14:57
1. voor

09.03.2010 16:00 JK Sillamäe Kalev - Tallinna FC Flora 1
09.03.2010 16:00 Paide Linnameeskond - Kohtla-Järve FC Lootus 1
09.03.2010 17:00 FC Kuressaare - Tartu JK Tammeka 2
09.03.2010 18:45 Tallinna FC Levadia - Narva JK Trans 1 Neemelo
09.03.2010 19:30 Nõmme JK Kalju - Viljandi JK Tulevik 1

2. voor

13.03.2010 14:00 Kohtla-Järve FC Lootus - JK Sillamäe Kalev 2
13.03.2010 14:00 Tallinna FC Levadia - FC Kuressaare 1
13.03.2010 14:00 Tartu JK Tammeka - Nõmme JK Kalju 2
13.03.2010 14:00 Viljandi JK Tulevik - Paide Linnameeskond 1
13.03.2010 17:00 Narva JK Trans - Tallinna FC Flora 2 Mandinho

Epic
09.03.10, 15:20
1. voor

09.03.2010 16:00 JK Sillamäe Kalev - Tallinna FC Flora 2
09.03.2010 16:00 Paide Linnameeskond - Kohtla-Järve FC Lootus 2
09.03.2010 17:00 FC Kuressaare - Tartu JK Tammeka x
09.03.2010 18:45 Tallinna FC Levadia - Narva JK Trans 1; Neemelo
09.03.2010 19:30 Nõmme JK Kalju - Viljandi JK Tulevik x



2. voor

13.03.2010 14:00 Kohtla-Järve FC Lootus - JK Sillamäe Kalev 2
13.03.2010 14:00 Tallinna FC Levadia - FC Kuressaare 1
13.03.2010 14:00 Tartu JK Tammeka - Nõmme JK Kalju 2
13.03.2010 14:00 Viljandi JK Tulevik - Paide Linnameeskond 1
13.03.2010 17:00 Narva JK Trans - Tallinna FC Flora x; Alliku

Tauri.T
09.03.10, 15:35
1. voor

09.03.2010 16:00 JK Sillamäe Kalev - Tallinna FC Flora 2
09.03.2010 16:00 Paide Linnameeskond - Kohtla-Järve FC Lootus 1
09.03.2010 17:00 FC Kuressaare - Tartu JK Tammeka 2
09.03.2010 18:45 Tallinna FC Levadia - Narva JK Trans 1 Neemelo
09.03.2010 19:30 Nõmme JK Kalju - Viljandi JK Tulevik 1

Lambimees
09.03.10, 17:55
1. voor

09.03.2010 16:00 JK Sillamäe Kalev - Tallinna FC Flora -
09.03.2010 16:00 Paide Linnameeskond - Kohtla-Järve FC Lootus -
09.03.2010 17:00 FC Kuressaare - Tartu JK Tammeka -
09.03.2010 18:45 Tallinna FC Levadia - Narva JK Trans 1 Ivanov
09.03.2010 19:30 Nõmme JK Kalju - Viljandi JK Tulevik 2

magnisco
09.03.10, 18:09
1. voor


09.03.2010 18:45 Tallinna FC Levadia - Narva JK Trans 1 Neemelo
09.03.2010 19:30 Nõmme JK Kalju - Viljandi JK Tulevik 1

JT8055
09.03.10, 18:29
1. voor

09.03.2010 16:00 JK Sillamäe Kalev - Tallinna FC Flora 1
09.03.2010 16:00 Paide Linnameeskond - Kohtla-Järve FC Lootus 1
09.03.2010 17:00 FC Kuressaare - Tartu JK Tammeka 2
09.03.2010 18:45 Tallinna FC Levadia - Narva JK Trans 1
09.03.2010 19:30 Nõmme JK Kalju - Viljandi JK Tulevik 1



2. voor

13.03.2010 14:00 Kohtla-Järve FC Lootus - JK Sillamäe Kalev 2
13.03.2010 14:00 Tallinna FC Levadia - FC Kuressaare 1
13.03.2010 14:00 Tartu JK Tammeka - Nõmme JK Kalju 2
13.03.2010 14:00 Viljandi JK Tulevik - Paide Linnameeskond 1
13.03.2010 17:00 Narva JK Trans - Tallinna FC Flora 1

salajane33
09.03.10, 21:16
2. voor

13.03.2010 14:00 Kohtla-Järve FC Lootus - JK Sillamäe Kalev 2
13.03.2010 14:00 Tallinna FC Levadia - FC Kuressaare 1
13.03.2010 14:00 Tartu JK Tammeka - Nõmme JK Kalju 2
13.03.2010 14:00 Viljandi JK Tulevik - Paide Linnameeskond x
13.03.2010 17:00 Narva JK Trans - Tallinna FC Flora 2 Dupikov

mazz
10.03.10, 01:28
2. voor

13.03.2010 14:00 Kohtla-Järve FC Lootus - JK Sillamäe Kalev 2
13.03.2010 14:00 Tallinna FC Levadia - FC Kuressaare 1
13.03.2010 14:00 Tartu JK Tammeka - Nõmme JK Kalju 2
13.03.2010 14:00 Viljandi JK Tulevik - Paide Linnameeskond x
13.03.2010 17:00 Narva JK Trans - Tallinna FC Flora 1 Abramenko

boobek
10.03.10, 08:48
2. voor

13.03.2010 14:00 Kohtla-Järve FC Lootus - JK Sillamäe Kalev 2
13.03.2010 14:00 Tallinna FC Levadia - FC Kuressaare 1
13.03.2010 14:00 Tartu JK Tammeka - Nõmme JK Kalju 1
13.03.2010 14:00 Viljandi JK Tulevik - Paide Linnameeskond 1
13.03.2010 17:00 Narva JK Trans - Tallinna FC Flora 2 Kasimir

SainAru
10.03.10, 12:43
Teise vooru väravalööja oli vale mängu peal, see siis õige:

13.03.2010 17:00 Narva JK Trans - Tallinna FC Flora x Konsa

magnisco
10.03.10, 15:11
2. voor

13.03.2010 14:00 Kohtla-Järve FC Lootus - JK Sillamäe Kalev 2
13.03.2010 14:00 Tallinna FC Levadia - FC Kuressaare 1
13.03.2010 14:00 Tartu JK Tammeka - Nõmme JK Kalju 2
13.03.2010 14:00 Viljandi JK Tulevik - Paide Linnameeskond x
13.03.2010 17:00 Narva JK Trans - Tallinna FC Flora 2 Konsa

aarekene
10.03.10, 16:22
[QUOTE=karl54;1153792]Paneks teise vooru ka juba üles
2. voor

13.03.2010 14:00 Kohtla-Järve FC Lootus - JK Sillamäe Kalev 2
13.03.2010 14:00 Tallinna FC Levadia - FC Kuressaare 1
13.03.2010 14:00 Tartu JK Tammeka - Nõmme JK Kalju x
13.03.2010 14:00 Viljandi JK Tulevik - Paide Linnameeskond 1
13.03.2010 17:00 Narva JK Trans - Tallinna FC Flora väravalööja 2 mandinho

karl54
10.03.10, 16:29
Meeldivalt palju ennustajaid, kuigi panin ennustuse suht viimasel hetkel ülesse. Kui vigu märkate andke teada.

1. voor

1-3. Tauri.T, Gallacher, Iceman 11
4-7. Lambiahv, RaintZ, fitti, eika 9
8-11. zip, karla, rainer 44, boobek 8
12-17. SainAru, tomy06, marcello, Piksenool, werty777, jaamu 7
18-26. krissu04, 17, rallikas, insein-o, Shermann, mloit, kapitan, Mällar, Raoy 6
27-30. aarekene, heless, Epic, magnisco 5
31-33. Võss, mazz, JT8055 4
34. karl54 3
35. Lambimees 2



Vooruvõitjad
1. Tauri.T, Gallacher ja Iceman 11


Kõige rohkem vooruvõite teeniv ennustaja, saab ka auhinna.

SainAru
10.03.10, 17:47
Meeldivalt palju ennustajaid, kuigi panin ennustuse suht viimasel hetkel ülesse. Kui vigu märkate andke teada.

1. voor

1-3. Tauri.T, Gallacher, Iceman 11
4-7. Lambiahv, RaintZ, fitti, eika 9
8-11. zip, karla, rainer 44, boobek 8
12-17. SainAru, tomy06, marcello, Piksenool, werty777, jaamu 7
18-26. krissu04, 17, rallikas, insein-o, Shermann, mloit, kapitan, Mällar, Raoy 6
27-30. aarekene, heless, Epic, magnisco 5
31-33. Võss, mazz, JT8055 4
34. karl54 3
35. Lambimees 2



Vooruvõitjad
1. Tauri.T, Gallacher ja Iceman 11


Kõige rohkem vooruvõite teeniv ennustaja, saab ka auhinna.

Võiksid üldtabeli esimesse postitusse panna.

karl54
10.03.10, 19:33
Võiksid üldtabeli esimesse postitusse panna.

Ei mõista hästi.

Karla
10.03.10, 20:10
2. voor

13.03.2010 14:00 Kohtla-Järve FC Lootus - JK Sillamäe Kalev 2
13.03.2010 14:00 Tallinna FC Levadia - FC Kuressaare 1
13.03.2010 14:00 Tartu JK Tammeka - Nõmme JK Kalju 2
13.03.2010 14:00 Viljandi JK Tulevik - Paide Linnameeskond 1
13.03.2010 17:00 Narva JK Trans - Tallinna FC Flora 2 Oliver Konsa

SainAru
10.03.10, 20:34
Ei mõista hästi.


Teema esimesse postitusse paned tabeli, kellel kui palju punkte on.

Raoy
10.03.10, 22:29
2. voor

13.03.2010 14:00 Kohtla-Järve FC Lootus - JK Sillamäe Kalev 2
13.03.2010 14:00 Tallinna FC Levadia - FC Kuressaare 1
13.03.2010 14:00 Tartu JK Tammeka - Nõmme JK Kalju 2
13.03.2010 14:00 Viljandi JK Tulevik - Paide Linnameeskond 1
13.03.2010 17:00 Narva JK Trans - Tallinna FC Flora 2 Dupikov

Iceman
11.03.10, 03:16
Ohoo, päris hästi algas see meistriliiga ennustamine mulle. :)

Krdi jama, et ma enam oma posti muuta ei saa, kus ma olin 2. vooru juba kirja pannud...sealt oleks tahtnud ühte mängu tulemust ära muuta..

heless
11.03.10, 10:42
[QUOTE=karl54;1153792]Paneks teise vooru ka juba üles
2. voor

13.03.2010 14:00 Kohtla-Järve FC Lootus - JK Sillamäe Kalev----1
13.03.2010 14:00 Tallinna FC Levadia - FC Kuressaare -------1
13.03.2010 14:00 Tartu JK Tammeka - Nõmme JK Kalju----------2
13.03.2010 14:00 Viljandi JK Tulevik - Paide Linnameeskond ------1
13.03.2010 17:00 Narva JK Trans - Tallinna FC Flora väravalööja----2,Alliku

Feljonks
11.03.10, 11:02
Muudaks samuti oma teise vooru väravalööja ära, kuna jäi kahe silma vahele see, et ennustusvõistluse korraldaja valib mängu kust väravalööja peab valima..

2. voor

13.03.2010 14:00 Kohtla-Järve FC Lootus - JK Sillamäe Kalev 2
13.03.2010 14:00 Tallinna FC Levadia - FC Kuressaare 1
13.03.2010 14:00 Tartu JK Tammeka - Nõmme JK Kalju 2
13.03.2010 14:00 Viljandi JK Tulevik - Paide Linnameeskond 1
13.03.2010 17:00 Narva JK Trans - Tallinna FC Flora 2 Skoorib: Sergei Mošnikov

Iceman
11.03.10, 12:58
2. voor

13.03.2010 14:00 Kohtla-Järve FC Lootus - JK Sillamäe Kalev 2
13.03.2010 14:00 Tallinna FC Levadia - FC Kuressaare 1 Neemelo
13.03.2010 14:00 Tartu JK Tammeka - Nõmme JK Kalju 2
13.03.2010 14:00 Viljandi JK Tulevik - Paide Linnameeskond 1
13.03.2010 17:00 Narva JK Trans - Tallinna FC Flora 2 Konsa

karl54
11.03.10, 13:59
Teema esimesse postitusse paned tabeli, kellel kui palju punkte on.

Saab nii? Mul vaja postitusi ka koguda ju.

fitti
11.03.10, 14:07
2. voor

13.03.2010 14:00 Kohtla-Järve FC Lootus - JK Sillamäe Kalev 2
13.03.2010 14:00 Tallinna FC Levadia - FC Kuressaare 1
13.03.2010 14:00 Tartu JK Tammeka - Nõmme JK Kalju 2
13.03.2010 14:00 Viljandi JK Tulevik - Paide Linnameeskond x
13.03.2010 17:00 Narva JK Trans - Tallinna FC Flora 2 Konsa

mazz
11.03.10, 14:16
Krdi jama, et ma enam oma posti muuta ei saa, kus ma olin 2. vooru juba kirja pannud...sealt oleks tahtnud ühte mängu tulemust ära muuta..

Kas poste ei tohi siis üldse muuta? Ma muudaks ka hea meelega üht ennustust, sest Trans Ida-Virumaal ja Trans Tallinnas on ikka kaks täiesti erinevat asja.

karl54
11.03.10, 15:05
Kas poste ei tohi siis üldse muuta? Ma muudaks ka hea meelega üht ennustust, sest Trans Ida-Virumaal ja Trans Tallinnas on ikka kaks täiesti erinevat asja.

Ma arvestan kõige hilisemat postitust.

mazz
12.03.10, 11:31
2. voor

13.03.2010 14:00 Kohtla-Järve FC Lootus - JK Sillamäe Kalev 2
13.03.2010 14:00 Tallinna FC Levadia - FC Kuressaare 1
13.03.2010 14:00 Tartu JK Tammeka - Nõmme JK Kalju 2
13.03.2010 14:00 Viljandi JK Tulevik - Paide Linnameeskond x
13.03.2010 17:00 Narva JK Trans - Tallinna FC Flora 2 Konsa

karl54
12.03.10, 13:22
3. voor

20.03.2010 14:00 JK Sillamäe Kalev - Viljandi JK Tulevik
20.03.2010 14:00 Paide Linnameeskond - Tartu JK Tammeka
20.03.2010 14:00 Tallinna FC Flora - Kohtla-Järve FC Lootus
20.03.2010 17:00 Nõmme JK Kalju - Tallinna FC Levadia
20.03.2010 19:30 FC Kuressaare - Narva JK Trans

karl54
12.03.10, 14:09
Kalju - Levadia mängus ennustage väravalööjat
3. voor

20.03.2010 14:00 JK Sillamäe Kalev - Viljandi JK Tulevik 1
20.03.2010 14:00 Paide Linnameeskond - Tartu JK Tammeka 2
20.03.2010 14:00 Tallinna FC Flora - Kohtla-Järve FC Lootus 1
20.03.2010 17:00 Nõmme JK Kalju - Tallinna FC Levadia 2 T.Neemelo
20.03.2010 19:30 FC Kuressaare - Narva JK Trans 2

Mister
12.03.10, 14:15
2. voor

13.03.2010 14:00 Kohtla-Järve FC Lootus - JK Sillamäe Kalev 2
13.03.2010 14:00 Tallinna FC Levadia - FC Kuressaare 1
13.03.2010 14:00 Tartu JK Tammeka - Nõmme JK Kalju 2
13.03.2010 14:00 Viljandi JK Tulevik - Paide Linnameeskond x
13.03.2010 17:00 Narva JK Trans - Tallinna FC Flora 2 Dupikov

-------

3. voor

20.03.2010 14:00 JK Sillamäe Kalev - Viljandi JK Tulevik 1
20.03.2010 14:00 Paide Linnameeskond - Tartu JK Tammeka 2
20.03.2010 14:00 Tallinna FC Flora - Kohtla-Järve FC Lootus 1
20.03.2010 17:00 Nõmme JK Kalju - Tallinna FC Levadia 1 Teever
20.03.2010 19:30 FC Kuressaare - Narva JK Trans 2

SainAru
12.03.10, 14:30
3. voor

20.03.2010 14:00 JK Sillamäe Kalev - Viljandi JK Tulevik 1
20.03.2010 14:00 Paide Linnameeskond - Tartu JK Tammeka 2
20.03.2010 14:00 Tallinna FC Flora - Kohtla-Järve FC Lootus 1
20.03.2010 17:00 Nõmme JK Kalju - Tallinna FC Levadia 2 Teever
20.03.2010 19:30 FC Kuressaare - Narva JK Trans 2

Epic
12.03.10, 14:51
3. voor

20.03.2010 14:00 JK Sillamäe Kalev - Viljandi JK Tulevik 1
20.03.2010 14:00 Paide Linnameeskond - Tartu JK Tammeka x
20.03.2010 14:00 Tallinna FC Flora - Kohtla-Järve FC Lootus 1
20.03.2010 17:00 Nõmme JK Kalju - Tallinna FC Levadia 2; Teever
20.03.2010 19:30 FC Kuressaare - Narva JK Trans 2

keenjus250
12.03.10, 14:57
3. voor

20.03.2010 14:00 JK Sillamäe Kalev - Viljandi JK Tulevik 1
20.03.2010 14:00 Paide Linnameeskond - Tartu JK Tammeka 2
20.03.2010 14:00 Tallinna FC Flora - Kohtla-Järve FC Lootus 1
20.03.2010 17:00 Nõmme JK Kalju - Tallinna FC Levadia 2 neemelo
20.03.2010 19:30 FC Kuressaare - Narva JK Trans 2

jaamu
12.03.10, 14:57
2. voor

13.03.2010 14:00 Kohtla-Järve FC Lootus - JK Sillamäe Kalev 2
13.03.2010 14:00 Tallinna FC Levadia - FC Kuressaare 1
13.03.2010 14:00 Tartu JK Tammeka - Nõmme JK Kalju 2
13.03.2010 14:00 Viljandi JK Tulevik - Paide Linnameeskond 2
13.03.2010 17:00 Narva JK Trans - Tallinna FC Flora 2 Konsa

Lambiahv
12.03.10, 15:09
3. voor

20.03.2010 14:00 JK Sillamäe Kalev - Viljandi JK Tulevik 1
20.03.2010 14:00 Paide Linnameeskond - Tartu JK Tammeka x
20.03.2010 14:00 Tallinna FC Flora - Kohtla-Järve FC Lootus 1
20.03.2010 17:00 Nõmme JK Kalju - Tallinna FC Levadia 2 Neemelo
20.03.2010 19:30 FC Kuressaare - Narva JK Trans 2

marcello
12.03.10, 18:43
2. voor
Minu uus ja õige teise vooru ennustus

13.03.2010 14:00 Kohtla-Järve FC Lootus - JK Sillamäe Kalev 2
13.03.2010 14:00 Tallinna FC Levadia - FC Kuressaare 1
13.03.2010 14:00 Tartu JK Tammeka - Nõmme JK Kalju 2
13.03.2010 14:00 Viljandi JK Tulevik - Paide Linnameeskond x
13.03.2010 17:00 Narva JK Trans - Tallinna FC Flora 2 Konsa

kapitan
12.03.10, 23:40
13.03.2010 14:00 Kohtla-Järve FC Lootus - JK Sillamäe Kalev 2
13.03.2010 14:00 Tallinna FC Levadia - FC Kuressaare 1
13.03.2010 14:00 Tartu JK Tammeka - Nõmme JK Kalju 2
13.03.2010 14:00 Viljandi JK Tulevik - Paide Linnameeskond 2
13.03.2010 17:00 Narva JK Trans - Tallinna FC Flora 2 Valeri Minkenen

zip
13.03.10, 02:17
Panen samuti uue ennustuse, mäng Flora kodus

2. voor

13.03.2010 14:00 Kohtla-Järve FC Lootus - JK Sillamäe Kalev 2
13.03.2010 14:00 Tallinna FC Levadia - FC Kuressaare 1
13.03.2010 14:00 Tartu JK Tammeka - Nõmme JK Kalju 2
13.03.2010 14:00 Viljandi JK Tulevik - Paide Linnameeskond 2
13.03.2010 17:00 Narva JK Trans - Tallinna FC Flora 2 Konsa

JT8055
13.03.10, 02:40
2. voor

13.03.2010 14:00 Kohtla-Järve FC Lootus - JK Sillamäe Kalev 2
13.03.2010 14:00 Tallinna FC Levadia - FC Kuressaare 1
13.03.2010 14:00 Tartu JK Tammeka - Nõmme JK Kalju 2
13.03.2010 14:00 Viljandi JK Tulevik - Paide Linnameeskond 2
13.03.2010 17:00 Narva JK Trans - Tallinna FC Flora 1

JT8055
13.03.10, 02:41
3. voor

20.03.2010 14:00 JK Sillamäe Kalev - Viljandi JK Tulevik 1
20.03.2010 14:00 Paide Linnameeskond - Tartu JK Tammeka 2
20.03.2010 14:00 Tallinna FC Flora - Kohtla-Järve FC Lootus 1
20.03.2010 17:00 Nõmme JK Kalju - Tallinna FC Levadia 2
20.03.2010 19:30 FC Kuressaare - Narva JK Trans 2

P.S. Kustutage eelmist posti...

Mällar
13.03.10, 12:02
2.voor

13.03.2010 14:00 Kohtla-Järve FC Lootus - JK Sillamäe Kalev 2
13.03.2010 14:00 Tallinna FC Levadia - FC Kuressaare 1
13.03.2010 14:00 Tartu JK Tammeka - Nõmme JK Kalju x
13.03.2010 14:00 Viljandi JK Tulevik - Paide Linnameeskond 1
13.03.2010 17:00 Narva JK Trans - Tallinna FC Flora 2

Mällar
13.03.10, 12:07
Vabandan topelt posti eest, aga värava lööb S.Kalevi eest Dubõkin

RantZ
13.03.10, 12:51
3. voor

20.03.2010 14:00 JK Sillamäe Kalev - Viljandi JK Tulevik 1
20.03.2010 14:00 Paide Linnameeskond - Tartu JK Tammeka 2
20.03.2010 14:00 Tallinna FC Flora - Kohtla-Järve FC Lootus 1
20.03.2010 17:00 Nõmme JK Kalju - Tallinna FC Levadia 1 Teever

20.03.2010 19:30 FC Kuressaare - Narva JK Trans 2

rainer44
13.03.10, 12:53
2. voor

13.03.2010 14:00 Kohtla-Järve FC Lootus - JK Sillamäe Kalev 2
13.03.2010 14:00 Tallinna FC Levadia - FC Kuressaare 1 Neemelo
13.03.2010 14:00 Tartu JK Tammeka - Nõmme JK Kalju 2
13.03.2010 14:00 Viljandi JK Tulevik - Paide Linnameeskond 1
13.03.2010 17:00 Narva JK Trans - Tallinna FC Flora 2

salajane33
13.03.10, 16:07
3. voor

20.03.2010 14:00 JK Sillamäe Kalev - Viljandi JK Tulevik 1
20.03.2010 14:00 Paide Linnameeskond - Tartu JK Tammeka 2
20.03.2010 14:00 Tallinna FC Flora - Kohtla-Järve FC Lootus 1
20.03.2010 17:00 Nõmme JK Kalju - Tallinna FC Levadia x Teever
20.03.2010 19:30 FC Kuressaare - Narva JK Trans x

eika
13.03.10, 16:15
3. voor

20.03.2010 14:00 JK Sillamäe Kalev - Viljandi JK Tulevik 1
20.03.2010 14:00 Paide Linnameeskond - Tartu JK Tammeka 2
20.03.2010 14:00 Tallinna FC Flora - Kohtla-Järve FC Lootus 1
20.03.2010 17:00 Nõmme JK Kalju - Tallinna FC Levadia x Teever
20.03.2010 19:30 FC Kuressaare - Narva JK Trans 2

boobek
13.03.10, 18:04
3. voor

20.03.2010 14:00 JK Sillamäe Kalev - Viljandi JK Tulevik 1
20.03.2010 14:00 Paide Linnameeskond - Tartu JK Tammeka 2
20.03.2010 14:00 Tallinna FC Flora - Kohtla-Järve FC Lootus 1
20.03.2010 17:00 Nõmme JK Kalju - Tallinna FC Levadia 1 Teever
20.03.2010 19:30 FC Kuressaare - Narva JK Trans 2

rallikas
14.03.10, 00:18
3. voor

20.03.2010 14:00 JK Sillamäe Kalev - Viljandi JK Tulevik
20.03.2010 14:00 Paide Linnameeskond - Tartu JK Tammeka
20.03.2010 14:00 Tallinna FC Flora - Kohtla-Järve FC Lootus
20.03.2010 17:00 Nõmme JK Kalju - Tallinna FC Levadia Jevdokimov
20.03.2010 19:30 FC Kuressaare - Narva JK Trans

rallikas
14.03.10, 00:20
unustasin 1x2-d panna

3. voor

20.03.2010 14:00 JK Sillamäe Kalev - Viljandi JK Tulevik x
20.03.2010 14:00 Paide Linnameeskond - Tartu JK Tammeka 2
20.03.2010 14:00 Tallinna FC Flora - Kohtla-Järve FC Lootus 1
20.03.2010 17:00 Nõmme JK Kalju - Tallinna FC Levadia 1 Jevdokimov
20.03.2010 19:30 FC Kuressaare - Narva JK Trans 2

17
14.03.10, 00:30
3. voor

20.03.2010 14:00 JK Sillamäe Kalev - Viljandi JK Tulevik 1
20.03.2010 14:00 Paide Linnameeskond - Tartu JK Tammeka 2
20.03.2010 14:00 Tallinna FC Flora - Kohtla-Järve FC Lootus 1
20.03.2010 17:00 Nõmme JK Kalju - Tallinna FC Levadia 2; Tarmo Neemelo
20.03.2010 19:30 FC Kuressaare - Narva JK Trans 2

Shermann
14.03.10, 01:09
3. voor

20.03.2010 14:00 JK Sillamäe Kalev - Viljandi JK Tulevik 1
20.03.2010 14:00 Paide Linnameeskond - Tartu JK Tammeka 2
20.03.2010 14:00 Tallinna FC Flora - Kohtla-Järve FC Lootus 1
20.03.2010 17:00 Nõmme JK Kalju - Tallinna FC Levadia x Teever
20.03.2010 19:30 FC Kuressaare - Narva JK Trans 2

werty777
14.03.10, 08:30
3. voor

20.03.2010 14:00 JK Sillamäe Kalev - Viljandi JK Tulevik 1
20.03.2010 14:00 Paide Linnameeskond - Tartu JK Tammeka x
20.03.2010 14:00 Tallinna FC Flora - Kohtla-Järve FC Lootus 1
20.03.2010 17:00 Nõmme JK Kalju - Tallinna FC Levadia 2 Neemelo
20.03.2010 19:30 FC Kuressaare - Narva JK Trans 2

aarekene
14.03.10, 11:38
[QUOTE=karl54;1155421]3. voor

20.03.2010 14:00 JK Sillamäe Kalev - Viljandi JK Tulevik 1
20.03.2010 14:00 Paide Linnameeskond - Tartu JK Tammeka 2
20.03.2010 14:00 Tallinna FC Flora - Kohtla-Järve FC Lootus1
20.03.2010 17:00 Nõmme JK Kalju - Tallinna FC Levadia2 Neemelo
20.03.2010 19:30 FC Kuressaare - Narva JK Trans 2

mloit
14.03.10, 20:01
3. voor

20.03.2010 14:00 JK Sillamäe Kalev - Viljandi JK Tulevik 1
20.03.2010 14:00 Paide Linnameeskond - Tartu JK Tammeka x
20.03.2010 14:00 Tallinna FC Flora - Kohtla-Järve FC Lootus 1
20.03.2010 17:00 Nõmme JK Kalju - Tallinna FC Levadia 2 neemelo
20.03.2010 19:30 FC Kuressaare - Narva JK Trans 2

budu
14.03.10, 21:22
3. voor

20.03.2010 14:00 JK Sillamäe Kalev - Viljandi JK Tulevik 1
20.03.2010 14:00 Paide Linnameeskond - Tartu JK Tammeka 2
20.03.2010 14:00 Tallinna FC Flora - Kohtla-Järve FC Lootus x
20.03.2010 17:00 Nõmme JK Kalju - Tallinna FC Levadia x jaapanlane
20.03.2010 19:30 FC Kuressaare - Narva JK Trans 2

Feljonks
14.03.10, 21:54
3. voor

20.03.2010 14:00 JK Sillamäe Kalev - Viljandi JK Tulevik 1
20.03.2010 14:00 Paide Linnameeskond - Tartu JK Tammeka 2
20.03.2010 14:00 Tallinna FC Flora - Kohtla-Järve FC Lootus 1
20.03.2010 17:00 Nõmme JK Kalju - Tallinna FC Levadia 2 Neemelo
20.03.2010 19:30 FC Kuressaare - Narva JK Trans 2

Gallacher
14.03.10, 22:30
3. voor

20.03.2010 14:00 JK Sillamäe Kalev - Viljandi JK Tulevik x
20.03.2010 14:00 Paide Linnameeskond - Tartu JK Tammeka 2
20.03.2010 14:00 Tallinna FC Flora - Kohtla-Järve FC Lootus 1
20.03.2010 17:00 Nõmme JK Kalju - Tallinna FC Levadia 2 Neemelo
20.03.2010 19:30 FC Kuressaare - Narva JK Trans 2

Võss
15.03.10, 12:51
3. voor

20.03.2010 14:00 JK Sillamäe Kalev - Viljandi JK Tulevik 1
20.03.2010 14:00 Paide Linnameeskond - Tartu JK Tammeka x
20.03.2010 14:00 Tallinna FC Flora - Kohtla-Järve FC Lootus 1
20.03.2010 17:00 Nõmme JK Kalju - Tallinna FC Levadia 2 Neemelo
20.03.2010 19:30 FC Kuressaare - Narva JK Trans x

Raoy
15.03.10, 13:03
3. voor

20.03.2010 14:00 JK Sillamäe Kalev - Viljandi JK Tulevik 1
20.03.2010 14:00 Paide Linnameeskond - Tartu JK Tammeka 2
20.03.2010 14:00 Tallinna FC Flora - Kohtla-Järve FC Lootus 1
20.03.2010 17:00 Nõmme JK Kalju - Tallinna FC Levadia 2 Nahk
20.03.2010 19:30 FC Kuressaare - Narva JK Trans 2

marcello
15.03.10, 16:29
3. voor

20.03.2010 14:00 JK Sillamäe Kalev - Viljandi JK Tulevik 1
20.03.2010 14:00 Paide Linnameeskond - Tartu JK Tammeka 2
20.03.2010 14:00 Tallinna FC Flora - Kohtla-Järve FC Lootus 1
20.03.2010 17:00 Nõmme JK Kalju - Tallinna FC Levadia 2 Neemelo
20.03.2010 19:30 FC Kuressaare - Narva JK Trans 2

rainer44
15.03.10, 16:32
3. voor

20.03.2010 14:00 JK Sillamäe Kalev - Viljandi JK Tulevik 1
20.03.2010 14:00 Paide Linnameeskond - Tartu JK Tammeka 2
20.03.2010 14:00 Tallinna FC Flora - Kohtla-Järve FC Lootus 1
20.03.2010 17:00 Nõmme JK Kalju - Tallinna FC Levadia 2 nunes
20.03.2010 19:30 FC Kuressaare - Narva JK Trans 2

Piksenool
15.03.10, 17:22
3. voor

20.03.2010 14:00 JK Sillamäe Kalev - Viljandi JK Tulevik 1
20.03.2010 14:00 Paide Linnameeskond - Tartu JK Tammeka x
20.03.2010 14:00 Tallinna FC Flora - Kohtla-Järve FC Lootus 1
20.03.2010 17:00 Nõmme JK Kalju - Tallinna FC Levadia 2 Neemelo
20.03.2010 19:30 FC Kuressaare - Narva JK Trans 2

sunnik
15.03.10, 22:37
3. voor

20.03.2010 14:00 JK Sillamäe Kalev - Viljandi JK Tulevik 1
20.03.2010 14:00 Paide Linnameeskond - Tartu JK Tammeka 2
20.03.2010 14:00 Tallinna FC Flora - Kohtla-Järve FC Lootus 1
20.03.2010 17:00 Nõmme JK Kalju - Tallinna FC Levadia 1 Neemelo
20.03.2010 19:30 FC Kuressaare - Narva JK Trans 2

tomy06
16.03.10, 15:38
--------------------------------------------------------------------------------
3. voor

20.03.2010 14:00 JK Sillamäe Kalev - Viljandi JK Tulevik 1
20.03.2010 14:00 Paide Linnameeskond - Tartu JK Tammeka x
20.03.2010 14:00 Tallinna FC Flora - Kohtla-Järve FC Lootus 1
20.03.2010 17:00 Nõmme JK Kalju - Tallinna FC Levadia 2 Neemelo
20.03.2010 19:30 FC Kuressaare - Narva JK Trans 2

Iceman
16.03.10, 16:29
3. voor

20.03.2010 14:00 JK Sillamäe Kalev - Viljandi JK Tulevik 1
20.03.2010 14:00 Paide Linnameeskond - Tartu JK Tammeka x
20.03.2010 14:00 Tallinna FC Flora - Kohtla-Järve FC Lootus 1
20.03.2010 17:00 Nõmme JK Kalju - Tallinna FC Levadia 2 Nunes
20.03.2010 19:30 FC Kuressaare - Narva JK Trans 2

karl54
17.03.10, 13:28
2. voor

1-2. Gallacher (6), Iceman (6) 17
3-5. Lambiahv (6), RaintZ (6), eika (6) 15
6-7. karla (6), rainer44 (6) 14
8-9. fitti (4), werty777 (6) 13
10-16. JT8055 (8), boobek (4), zip (4), krissu04 (6), Raoy (6), insein-o (6), Shermann (6) 12
17-22. Tauri.T (-), tomy06 (4), marcello (4), Piksenool (4), jaamu (4), Epic (6) 11
23-26. rallikas (4), kapitan (4), Mällar (4), Võss (6), 10
27-30. aarekene (4), heless (4), magnisco (4), SainAru (2) 9
31-32. mazz (4), mloit (2) 8
33. karl54 (4) 7
34. 17 (-) 6
35-36. salajane33 (4), mister (4) 4
37. Lambimees (-) 2



Vooruvõitjad
1. Tauri.T, Gallacher ja Iceman 11
2. JT8055 8

magnisco
19.03.10, 14:34
3. voor

20.03.2010 14:00 JK Sillamäe Kalev - Viljandi JK Tulevik 1
20.03.2010 14:00 Paide Linnameeskond - Tartu JK Tammeka 2
20.03.2010 14:00 Tallinna FC Flora - Kohtla-Järve FC Lootus 1
20.03.2010 17:00 Nõmme JK Kalju - Tallinna FC Levadia x Teever
20.03.2010 19:30 FC Kuressaare - Narva JK Trans 2

jaamu
19.03.10, 14:54
3. voor

20.03.2010 14:00 JK Sillamäe Kalev - Viljandi JK Tulevik 1
20.03.2010 14:00 Paide Linnameeskond - Tartu JK Tammeka x
20.03.2010 14:00 Tallinna FC Flora - Kohtla-Järve FC Lootus 1
20.03.2010 17:00 Nõmme JK Kalju - Tallinna FC Levadia 2 Neemelo
20.03.2010 19:30 FC Kuressaare - Narva JK Trans 2

heless
19.03.10, 16:42
3. voor

20.03.2010 14:00 JK Sillamäe Kalev - Viljandi JK Tulevik---1
20.03.2010 14:00 Paide Linnameeskond - Tartu JK Tammeka-----2
20.03.2010 14:00 Tallinna FC Flora - Kohtla-Järve FC Lootus-----1
20.03.2010 17:00 Nõmme JK Kalju - Tallinna FC Levadia-------2,Neemelo
20.03.2010 19:30 FC Kuressaare - Narva JK Trans-----2

Karla
19.03.10, 17:23
3. voor

20.03.2010 14:00 JK Sillamäe Kalev - Viljandi JK Tulevik 1
20.03.2010 14:00 Paide Linnameeskond - Tartu JK Tammeka 2
20.03.2010 14:00 Tallinna FC Flora - Kohtla-Järve FC Lootus 1
20.03.2010 17:00 Nõmme JK Kalju - Tallinna FC Levadia 2 Neemelo
20.03.2010 19:30 FC Kuressaare - Narva JK Trans 2

zip
19.03.10, 22:05
3. voor

20.03.2010 14:00 JK Sillamäe Kalev - Viljandi JK Tulevik 1
20.03.2010 14:00 Paide Linnameeskond - Tartu JK Tammeka 2
20.03.2010 14:00 Tallinna FC Flora - Kohtla-Järve FC Lootus 1
20.03.2010 17:00 Nõmme JK Kalju - Tallinna FC Levadia 2 Teever
20.03.2010 19:30 FC Kuressaare - Narva JK Trans 2

JT8055
20.03.10, 07:38
3. voor

20.03.2010 14:00 JK Sillamäe Kalev - Viljandi JK Tulevik 1
20.03.2010 14:00 Paide Linnameeskond - Tartu JK Tammeka 1
20.03.2010 14:00 Tallinna FC Flora - Kohtla-Järve FC Lootus 1
20.03.2010 17:00 Nõmme JK Kalju - Tallinna FC Levadia 2
20.03.2010 19:30 FC Kuressaare - Narva JK Trans 2

aarekene
20.03.10, 08:06
[QUOTE=heless;1158403]3. voor

20.03.2010 14:00 JK Sillamäe Kalev - Viljandi JK Tulevik---1
20.03.2010 14:00 Paide Linnameeskond - Tartu JK Tammeka-----2
20.03.2010 14:00 Tallinna FC Flora - Kohtla-Järve FC Lootus-----1
20.03.2010 17:00 Nõmme JK Kalju - Tallinna FC Levadia-------2,Neemelo
20.03.2010 19:30 FC Kuressaare - Narva JK Trans-----2]

Tauri.T
20.03.10, 10:33
3. voor

20.03.2010 14:00 JK Sillamäe Kalev - Viljandi JK Tulevik x
20.03.2010 14:00 Paide Linnameeskond - Tartu JK Tammeka 2
20.03.2010 14:00 Tallinna FC Flora - Kohtla-Järve FC Lootus 1
20.03.2010 17:00 Nõmme JK Kalju - Tallinna FC Levadia x Teever
20.03.2010 19:30 FC Kuressaare - Narva JK Trans 2

fitti
20.03.10, 14:44
3. voor

20.03.2010 14:00 JK Sillamäe Kalev - Viljandi JK Tulevik
20.03.2010 14:00 Paide Linnameeskond - Tartu JK Tammeka
20.03.2010 14:00 Tallinna FC Flora - Kohtla-Järve FC Lootus
20.03.2010 17:00 Nõmme JK Kalju - Tallinna FC Levadia 2 Neemelo
20.03.2010 19:30 FC Kuressaare - Narva JK Trans 2

kapitan
20.03.10, 15:03
3. voor

20.03.2010 17:00 Nõmme JK Kalju - Tallinna FC Levadia 2 Neemelo
20.03.2010 19:30 FC Kuressaare - Narva JK Trans 2

karl54
22.03.10, 00:47
4. voor

23.03.2010 18:45 FC Kuressaare - Nõmme JK Kalju
23.03.2010 18:45 Narva JK Trans - Kohtla-Järve FC Lootus
23.03.2010 18:45 Tallinna FC Levadia - Paide Linnameeskond
23.03.2010 18:45 Tartu JK Tammeka - JK Sillamäe Kalev väravalööja
23.03.2010 18:45 Viljandi JK Tulevik - Tallinna FC Flora

karl54
22.03.10, 00:50
5. voor

27.03.2010 14:00 Kohtla-Järve FC Lootus - Viljandi JK Tulevik
27.03.2010 14:00 Paide Linnameeskond - FC Kuressaare
27.03.2010 14:00 Tallinna FC Flora - Tartu JK Tammeka
27.03.2010 17:00 JK Sillamäe Kalev - Tallinna FC Levadia
27.03.2010 17:00 Nõmme JK Kalju - Narva JK Trans väravalööja

karl54
22.03.10, 00:56
4. voor

23.03.2010 18:45 FC Kuressaare - Nõmme JK Kalju 2
23.03.2010 18:45 Narva JK Trans - Kohtla-Järve FC Lootus 1
23.03.2010 18:45 Tallinna FC Levadia - Paide Linnameeskond 1
23.03.2010 18:45 Tartu JK Tammeka - JK Sillamäe Kalev x A.Prosa
23.03.2010 18:45 Viljandi JK Tulevik - Tallinna FC Flora 2

17
22.03.10, 01:00
4. voor

23.03.2010 18:45 FC Kuressaare - Nõmme JK Kalju x
23.03.2010 18:45 Narva JK Trans - Kohtla-Järve FC Lootus x
23.03.2010 18:45 Tallinna FC Levadia - Paide Linnameeskond 1
23.03.2010 18:45 Tartu JK Tammeka - JK Sillamäe Kalev 2 ; Maksim Gruznov
23.03.2010 18:45 Viljandi JK Tulevik - Tallinna FC Flora 2

rainer44
22.03.10, 01:42
4. voor

23.03.2010 18:45 FC Kuressaare - Nõmme JK Kalju 2
23.03.2010 18:45 Narva JK Trans - Kohtla-Järve FC Lootus 1
23.03.2010 18:45 Tallinna FC Levadia - Paide Linnameeskond 1
23.03.2010 18:45 Tartu JK Tammeka - JK Sillamäe Kalev Sonn 2
23.03.2010 18:45 Viljandi JK Tulevik - Tallinna FC Flora 2

SainAru
22.03.10, 01:44
4. voor

23.03.2010 18:45 FC Kuressaare - Nõmme JK Kalju 2
23.03.2010 18:45 Narva JK Trans - Kohtla-Järve FC Lootus x
23.03.2010 18:45 Tallinna FC Levadia - Paide Linnameeskond 1
23.03.2010 18:45 Tartu JK Tammeka - JK Sillamäe Kalev x Dubõkin
23.03.2010 18:45 Viljandi JK Tulevik - Tallinna FC Flora 2

SainAru
22.03.10, 01:45
5. voor

27.03.2010 14:00 Kohtla-Järve FC Lootus - Viljandi JK Tulevik 1
27.03.2010 14:00 Paide Linnameeskond - FC Kuressaare 2
27.03.2010 14:00 Tallinna FC Flora - Tartu JK Tammeka 1
27.03.2010 17:00 JK Sillamäe Kalev - Tallinna FC Levadia 2
27.03.2010 17:00 Nõmme JK Kalju - Narva JK Trans 1 Jevdokimov

erxu
22.03.10, 02:07
5. voor

27.03.2010 14:00 Kohtla-Järve FC Lootus - Viljandi JK Tulevik 2
27.03.2010 14:00 Paide Linnameeskond - FC Kuressaare 1 M.Rooba
27.03.2010 14:00 Tallinna FC Flora - Tartu JK Tammeka 1
27.03.2010 17:00 JK Sillamäe Kalev - Tallinna FC Levadia 2
27.03.2010 17:00 Nõmme JK Kalju - Narva JK Trans 2

Iceman
22.03.10, 02:15
23.03.2010 18:45 FC Kuressaare - Nõmme JK Kalju 2
23.03.2010 18:45 Narva JK Trans - Kohtla-Järve FC Lootus 1
23.03.2010 18:45 Tallinna FC Levadia - Paide Linnameeskond 1
23.03.2010 18:45 Tartu JK Tammeka - JK Sillamäe Kalev 2 Maksim Gruznov
23.03.2010 18:45 Viljandi JK Tulevik - Tallinna FC Flora 2

Iceman
22.03.10, 02:17
Eelmine post oli 4. vooru kohta siis.

5. voor
27.03.2010 14:00 Kohtla-Järve FC Lootus - Viljandi JK Tulevik x
27.03.2010 14:00 Paide Linnameeskond - FC Kuressaare x
27.03.2010 14:00 Tallinna FC Flora - Tartu JK Tammeka 1
27.03.2010 17:00 JK Sillamäe Kalev - Tallinna FC Levadia 2
27.03.2010 17:00 Nõmme JK Kalju - Narva JK Trans 2 Nunes

werty777
22.03.10, 07:46
4. voor

23.03.2010 18:45 FC Kuressaare - Nõmme JK Kalju 2
23.03.2010 18:45 Narva JK Trans - Kohtla-Järve FC Lootus 1
23.03.2010 18:45 Tallinna FC Levadia - Paide Linnameeskond 1
23.03.2010 18:45 Tartu JK Tammeka - JK Sillamäe Kalev 2 ; Gruznov
23.03.2010 18:45 Viljandi JK Tulevik - Tallinna FC Flora 2



5. voor

27.03.2010 14:00 Kohtla-Järve FC Lootus - Viljandi JK Tulevik x
27.03.2010 14:00 Paide Linnameeskond - FC Kuressaare 2
27.03.2010 14:00 Tallinna FC Flora - Tartu JK Tammeka 1
27.03.2010 17:00 JK Sillamäe Kalev - Tallinna FC Levadia 2
27.03.2010 17:00 Nõmme JK Kalju - Narva JK Trans x;Teever

boobek
22.03.10, 08:21
4. voor

23.03.2010 18:45 FC Kuressaare - Nõmme JK Kalju 2
23.03.2010 18:45 Narva JK Trans - Kohtla-Järve FC Lootus x
23.03.2010 18:45 Tallinna FC Levadia - Paide Linnameeskond 1
23.03.2010 18:45 Tartu JK Tammeka - JK Sillamäe Kalev Prosa 1
23.03.2010 18:45 Viljandi JK Tulevik - Tallinna FC Flora 2

Raoy
22.03.10, 09:24
4. voor

23.03.2010 18:45 FC Kuressaare - Nõmme JK Kalju 2
23.03.2010 18:45 Narva JK Trans - Kohtla-Järve FC Lootus 1
23.03.2010 18:45 Tallinna FC Levadia - Paide Linnameeskond 1
23.03.2010 18:45 Tartu JK Tammeka - JK Sillamäe Kalev 2 Alexey Naumov
23.03.2010 18:45 Viljandi JK Tulevik - Tallinna FC Flora 2

eika
22.03.10, 09:26
4. voor

23.03.2010 18:45 FC Kuressaare - Nõmme JK Kalju 2
23.03.2010 18:45 Narva JK Trans - Kohtla-Järve FC Lootus 1
23.03.2010 18:45 Tallinna FC Levadia - Paide Linnameeskond 1
23.03.2010 18:45 Tartu JK Tammeka - JK Sillamäe Kalev 2, Maksim Gruznov
23.03.2010 18:45 Viljandi JK Tulevik - Tallinna FC Flora 2

tomy06
22.03.10, 10:14
4. voor

23.03.2010 18:45 FC Kuressaare - Nõmme JK Kalju 2 Teever
23.03.2010 18:45 Narva JK Trans - Kohtla-Järve FC Lootus 1
23.03.2010 18:45 Tallinna FC Levadia - Paide Linnameeskond 1 Neemelo
23.03.2010 18:45 Tartu JK Tammeka - JK Sillamäe Kalev 2
23.03.2010 18:45 Viljandi JK Tulevik - Tallinna FC Flora 2 Kasimir

mloit
22.03.10, 10:55
4. voor

23.03.2010 18:45 FC Kuressaare - Nõmme JK Kalju 2
23.03.2010 18:45 Narva JK Trans - Kohtla-Järve FC Lootus 1
23.03.2010 18:45 Tallinna FC Levadia - Paide Linnameeskond 1
23.03.2010 18:45 Tartu JK Tammeka - JK Sillamäe Kalev x Gruznov
23.03.2010 18:45 Viljandi JK Tulevik - Tallinna FC Flora 2

5. voor

27.03.2010 14:00 Kohtla-Järve FC Lootus - Viljandi JK Tulevik 1
27.03.2010 14:00 Paide Linnameeskond - FC Kuressaare 1
27.03.2010 14:00 Tallinna FC Flora - Tartu JK Tammeka 1
27.03.2010 17:00 JK Sillamäe Kalev - Tallinna FC Levadia 2
27.03.2010 17:00 Nõmme JK Kalju - Narva JK Trans x Smirnov

rallikas
22.03.10, 12:42
4. voor

23.03.2010 18:45 FC Kuressaare - Nõmme JK Kalju 2
23.03.2010 18:45 Narva JK Trans - Kohtla-Järve FC Lootus 1
23.03.2010 18:45 Tallinna FC Levadia - Paide Linnameeskond 1
23.03.2010 18:45 Tartu JK Tammeka - JK Sillamäe Kalev 1 Prosa
23.03.2010 18:45 Viljandi JK Tulevik - Tallinna FC Flora 2


5. voor

27.03.2010 14:00 Kohtla-Järve FC Lootus - Viljandi JK Tulevik x
27.03.2010 14:00 Paide Linnameeskond - FC Kuressaare x
27.03.2010 14:00 Tallinna FC Flora - Tartu JK Tammeka x
27.03.2010 17:00 JK Sillamäe Kalev - Tallinna FC Levadia 2
27.03.2010 17:00 Nõmme JK Kalju - Narva JK Trans x Nunes

karl54
22.03.10, 14:03
5. voor

27.03.2010 14:00 Kohtla-Järve FC Lootus - Viljandi JK Tulevik 1
27.03.2010 14:00 Paide Linnameeskond - FC Kuressaare 1
27.03.2010 14:00 Tallinna FC Flora - Tartu JK Tammeka 1
27.03.2010 17:00 JK Sillamäe Kalev - Tallinna FC Levadia x
27.03.2010 17:00 Nõmme JK Kalju - Narva JK Trans 2 Teever

jaamu
22.03.10, 15:57
4. voor

23.03.2010 18:45 FC Kuressaare - Nõmme JK Kalju 2
23.03.2010 18:45 Narva JK Trans - Kohtla-Järve FC Lootus 1
23.03.2010 18:45 Tallinna FC Levadia - Paide Linnameeskond 1
23.03.2010 18:45 Tartu JK Tammeka - JK Sillamäe Kalev 2 ; Maksim Gruznov
23.03.2010 18:45 Viljandi JK Tulevik - Tallinna FC Flora 2

Mister
22.03.10, 16:17
Võib mind listist kustutada, ei viitsi siiski aktiivselt ennustada.

Piksenool
22.03.10, 16:27
23.03.2010 18:45 FC Kuressaare - Nõmme JK Kalju x
23.03.2010 18:45 Narva JK Trans - Kohtla-Järve FC Lootus 1
23.03.2010 18:45 Tallinna FC Levadia - Paide Linnameeskond 1
23.03.2010 18:45 Tartu JK Tammeka - JK Sillamäe Kalev x Naumov
23.03.2010 18:45 Viljandi JK Tulevik - Tallinna FC Flora 2
5. voor

27.03.2010 14:00 Kohtla-Järve FC Lootus - Viljandi JK Tulevik x
27.03.2010 14:00 Paide Linnameeskond - FC Kuressaare 2
27.03.2010 14:00 Tallinna FC Flora - Tartu JK Tammeka x
27.03.2010 17:00 JK Sillamäe Kalev - Tallinna FC Levadia 2
27.03.2010 17:00 Nõmme JK Kalju - Narva JK Trans 2 Ussoltsev

aarekene
22.03.10, 16:56
[QUOTE=werty777;1159463]4. voor

23.03.2010 18:45 FC Kuressaare - Nõmme JK Kalju 2
23.03.2010 18:45 Narva JK Trans - Kohtla-Järve FC Lootus 1
23.03.2010 18:45 Tallinna FC Levadia - Paide Linnameeskond 1
23.03.2010 18:45 Tartu JK Tammeka - JK Sillamäe Kalev 2 ; Gruznov
23.03.2010 18:45 Viljandi JK Tulevik - Tallinna FC Flora 2



5. voor

27.03.2010 14:00 Kohtla-Järve FC Lootus - Viljandi JK Tulevik 1
27.03.2010 14:00 Paide Linnameeskond - FC Kuressaare 2
27.03.2010 14:00 Tallinna FC Flora - Tartu JK Tammeka 1
27.03.2010 17:00 JK Sillamäe Kalev - Tallinna FC Levadia 2
27.03.2010 17:00 Nõmme JK Kalju - Narva JK Trans 2Teever

keenjus250
22.03.10, 17:25
4. voor

23.03.2010 18:45 FC Kuressaare - Nõmme JK Kalju 2
23.03.2010 18:45 Narva JK Trans - Kohtla-Järve FC Lootus x
23.03.2010 18:45 Tallinna FC Levadia - Paide Linnameeskond 1
23.03.2010 18:45 Tartu JK Tammeka - JK Sillamäe Kalev 2 ; Gruznov
23.03.2010 18:45 Viljandi JK Tulevik - Tallinna FC Flora x



5. voor

27.03.2010 14:00 Kohtla-Järve FC Lootus - Viljandi JK Tulevik 2
27.03.2010 14:00 Paide Linnameeskond - FC Kuressaare 2
27.03.2010 14:00 Tallinna FC Flora - Tartu JK Tammeka 1
27.03.2010 17:00 JK Sillamäe Kalev - Tallinna FC Levadia x
27.03.2010 17:00 Nõmme JK Kalju - Narva JK Trans 1 Teever

fcfloraforever
22.03.10, 17:35
4. voor

23.03.2010 18:45 FC Kuressaare - Nõmme JK Kalju x
23.03.2010 18:45 Narva JK Trans - Kohtla-Järve FC Lootus 2
23.03.2010 18:45 Tallinna FC Levadia - Paide Linnameeskond 1
23.03.2010 18:45 Tartu JK Tammeka - JK Sillamäe Kalev 1 ; Tamm
23.03.2010 18:45 Viljandi JK Tulevik - Tallinna FC Flora 2



5. voor

27.03.2010 14:00 Kohtla-Järve FC Lootus - Viljandi JK Tulevik 2
27.03.2010 14:00 Paide Linnameeskond - FC Kuressaare x
27.03.2010 14:00 Tallinna FC Flora - Tartu JK Tammeka 1
27.03.2010 17:00 JK Sillamäe Kalev - Tallinna FC Levadia x
27.03.2010 17:00 Nõmme JK Kalju - Narva JK Trans x Teever

mazz
22.03.10, 17:55
4. voor

23.03.2010 18:45 FC Kuressaare - Nõmme JK Kalju 2
23.03.2010 18:45 Narva JK Trans - Kohtla-Järve FC Lootus 1
23.03.2010 18:45 Tallinna FC Levadia - Paide Linnameeskond 1
23.03.2010 18:45 Tartu JK Tammeka - JK Sillamäe Kalev 2, Aleksei Naumov
23.03.2010 18:45 Viljandi JK Tulevik - Tallinna FC Flora 2

JT8055
22.03.10, 17:59
4. voor

23.03.2010 18:45 FC Kuressaare - Nõmme JK Kalju 2
23.03.2010 18:45 Narva JK Trans - Kohtla-Järve FC Lootus 1
23.03.2010 18:45 Tallinna FC Levadia - Paide Linnameeskond 1
23.03.2010 18:45 Tartu JK Tammeka - JK Sillamäe Kalev 2
23.03.2010 18:45 Viljandi JK Tulevik - Tallinna FC Flora 2

fitti
22.03.10, 18:15
4. voor

23.03.2010 18:45 FC Kuressaare - Nõmme JK Kalju 2
23.03.2010 18:45 Narva JK Trans - Kohtla-Järve FC Lootus 1
23.03.2010 18:45 Tallinna FC Levadia - Paide Linnameeskond 1
23.03.2010 18:45 Tartu JK Tammeka - JK Sillamäe Kalev x, Roops
23.03.2010 18:45 Viljandi JK Tulevik - Tallinna FC Flora 2

Epic
22.03.10, 18:25
4. voor

23.03.2010 18:45 FC Kuressaare - Nõmme JK Kalju 2
23.03.2010 18:45 Narva JK Trans - Kohtla-Järve FC Lootus 1
23.03.2010 18:45 Tallinna FC Levadia - Paide Linnameeskond 1
23.03.2010 18:45 Tartu JK Tammeka - JK Sillamäe Kalev 2; Naumov
23.03.2010 18:45 Viljandi JK Tulevik - Tallinna FC Flora 2

5. voor

27.03.2010 14:00 Kohtla-Järve FC Lootus - Viljandi JK Tulevik x
27.03.2010 14:00 Paide Linnameeskond - FC Kuressaare 2
27.03.2010 14:00 Tallinna FC Flora - Tartu JK Tammeka 1
27.03.2010 17:00 JK Sillamäe Kalev - Tallinna FC Levadia 1
27.03.2010 17:00 Nõmme JK Kalju - Narva JK Trans x; Teever

Võss
22.03.10, 18:33
4. voor

23.03.2010 18:45 FC Kuressaare - Nõmme JK Kalju x
23.03.2010 18:45 Narva JK Trans - Kohtla-Järve FC Lootus 1
23.03.2010 18:45 Tallinna FC Levadia - Paide Linnameeskond 1
23.03.2010 18:45 Tartu JK Tammeka - JK Sillamäe Kalev x Sonn
23.03.2010 18:45 Viljandi JK Tulevik - Tallinna FC Flora 2

5. voor

27.03.2010 14:00 Kohtla-Järve FC Lootus - Viljandi JK Tulevik 2
27.03.2010 14:00 Paide Linnameeskond - FC Kuressaare 2
27.03.2010 14:00 Tallinna FC Flora - Tartu JK Tammeka 1
27.03.2010 17:00 JK Sillamäe Kalev - Tallinna FC Levadia 2
27.03.2010 17:00 Nõmme JK Kalju - Narva JK Trans 1 Teever

zip
22.03.10, 19:11
4. voor

23.03.2010 18:45 FC Kuressaare - Nõmme JK Kalju 2
23.03.2010 18:45 Narva JK Trans - Kohtla-Järve FC Lootus 1
23.03.2010 18:45 Tallinna FC Levadia - Paide Linnameeskond 1
23.03.2010 18:45 Tartu JK Tammeka - JK Sillamäe Kalev 1 Gruznov
23.03.2010 18:45 Viljandi JK Tulevik - Tallinna FC Flora 2

kapitan
22.03.10, 21:08
4. voor

23.03.2010 18:45 FC Kuressaare - Nõmme JK Kalju 2
23.03.2010 18:45 Narva JK Trans - Kohtla-Järve FC Lootus 2
23.03.2010 18:45 Tallinna FC Levadia - Paide Linnameeskond 1
23.03.2010 18:45 Tartu JK Tammeka - JK Sillamäe Kalev 2 Naumov
23.03.2010 18:45 Viljandi JK Tulevik - Tallinna FC Flora 1

magnisco
22.03.10, 21:33
4. voor

23.03.2010 18:45 FC Kuressaare - Nõmme JK Kalju 2
23.03.2010 18:45 Narva JK Trans - Kohtla-Järve FC Lootus 1
23.03.2010 18:45 Tallinna FC Levadia - Paide Linnameeskond 1
23.03.2010 18:45 Tartu JK Tammeka - JK Sillamäe Kalev 1 Prosa
23.03.2010 18:45 Viljandi JK Tulevik - Tallinna FC Flora 2

Shermann
22.03.10, 22:19
4. voor

23.03.2010 18:45 FC Kuressaare - Nõmme JK Kalju 2
23.03.2010 18:45 Narva JK Trans - Kohtla-Järve FC Lootus 1
23.03.2010 18:45 Tallinna FC Levadia - Paide Linnameeskond 1
23.03.2010 18:45 Tartu JK Tammeka - JK Sillamäe Kalev 2 Tamm
23.03.2010 18:45 Viljandi JK Tulevik - Tallinna FC Flora 2

5. voor

27.03.2010 14:00 Kohtla-Järve FC Lootus - Viljandi JK Tulevik x
27.03.2010 14:00 Paide Linnameeskond - FC Kuressaare 1
27.03.2010 14:00 Tallinna FC Flora - Tartu JK Tammeka x
27.03.2010 17:00 JK Sillamäe Kalev - Tallinna FC Levadia 2
27.03.2010 17:00 Nõmme JK Kalju - Narva JK Trans 1 Teever

QRkood
22.03.10, 22:51
4. voor

23.03.2010 18:45 FC Kuressaare - Nõmme JK Kalju x
23.03.2010 18:45 Narva JK Trans - Kohtla-Järve FC Lootus 1
23.03.2010 18:45 Tallinna FC Levadia - Paide Linnameeskond 1
23.03.2010 18:45 Tartu JK Tammeka - JK Sillamäe Kalev x
23.03.2010 18:45 Viljandi JK Tulevik - Tallinna FC Flora x

heless
22.03.10, 23:15
4. voor

23.03.2010 18:45 FC Kuressaare - Nõmme JK Kalju------2
23.03.2010 18:45 Narva JK Trans - Kohtla-Järve FC Lootus-----1
23.03.2010 18:45 Tallinna FC Levadia - Paide Linnameeskond------1
23.03.2010 18:45 Tartu JK Tammeka - JK Sillamäe Kalev -----1.Sonn
23.03.2010 18:45 Viljandi JK Tulevik - Tallinna FC Flora-------2

karl54
23.03.10, 01:15
2. voor

1-2. Gallacher (8), Iceman (8) 25
3-4. karla (10), rainer44 (10) 24
5-7. RaintZ (8), eika (8), Raoy (11) 23
8-10. zip (10), krissu04 (10), insein-o (10) 22
11-13. Lambiahv (6), werty777 (8), marcello (10) 21
14-16. JT8055 (8), boobek (8), Shermann (8) 20
17-23. tomy06 (8), Piksenool (8), jaamu (8), Epic (8), aarekene (10), heless (10), SainAru (10) 19
24-27. karl54 (10), magnisco (8), fitti (4), Tauri.T (6) 17
28-31. rallikas (6), Võss (6), mloit (8), 17 (10) 16
32. kapitan (4) 14
33. mister (8) 12
34-35. Mällar (-), salajane33 (6) 10
36-37. mazz (-), sunnik (8) 8
38. budulojus (6) 6
39. Lambimees (-) 2




Vooruvõitjad
1. Tauri.T, Gallacher ja Iceman 11
2. JT8055 8
3. Raoy 11

karl54
23.03.10, 01:21
2. voor

1-2. Gallacher (8), Iceman (8) 25
3-4. karla (10), rainer44 (10) 24
5-7. RaintZ (8), eika (8), Raoy (11) 23
8-10. zip (10), krissu04 (10), insein-o (10) 22
11-13. Lambiahv (6), werty777 (8), marcello (10) 21
14-16. JT8055 (8), boobek (8), Shermann (8) 20
17-23. tomy06 (8), Piksenool (8), jaamu (8), Epic (8), aarekene (10), heless (10), SainAru (10) 19
24-27. karl54 (10), magnisco (8), fitti (4), Tauri.T (6) 17
28-31. rallikas (6), Võss (6), mloit (8), 17 (10) 16
32. kapitan (4) 14
33. mister (8) 12
34-35. Mällar (-), salajane33 (6) 10
36-37. mazz (-), sunnik (8) 8
38. budulojus (6) 6
39. Lambimees (-) 2




Vooruvõitjad
1. Tauri.T, Gallacher ja Iceman 11
2. JT8055 8
3. Raoy 11


Siiski 3. vooru punktid siin, kui vigu märkate, andke teada.

RantZ
23.03.10, 10:11
4. voor

23.03.2010 18:45 FC Kuressaare - Nõmme JK Kalju 2
23.03.2010 18:45 Narva JK Trans - Kohtla-Järve FC Lootus x
23.03.2010 18:45 Tallinna FC Levadia - Paide Linnameeskond 1
23.03.2010 18:45 Tartu JK Tammeka - JK Sillamäe Kalev 2 Prosa
23.03.2010 18:45 Viljandi JK Tulevik - Tallinna FC Flora 2

Gallacher
23.03.10, 10:26
4. voor

23.03.2010 18:45 FC Kuressaare - Nõmme JK Kalju 2
23.03.2010 18:45 Narva JK Trans - Kohtla-Järve FC Lootus 1
23.03.2010 18:45 Tallinna FC Levadia - Paide Linnameeskond 1
23.03.2010 18:45 Tartu JK Tammeka - JK Sillamäe Kalev 2 Gruznov
23.03.2010 18:45 Viljandi JK Tulevik - Tallinna FC Flora 1

Gallacher
23.03.10, 10:34
4. voor



Ma muudan ennustust:

23.03.2010 18:45 FC Kuressaare - Nõmme JK Kalju 2
23.03.2010 18:45 Narva JK Trans - Kohtla-Järve FC Lootus 1
23.03.2010 18:45 Tallinna FC Levadia - Paide Linnameeskond 1
23.03.2010 18:45 Tartu JK Tammeka - JK Sillamäe Kalev 2 Gruznov
23.03.2010 18:45 Viljandi JK Tulevik - Tallinna FC Flora 2

salajane33
23.03.10, 12:21
4. voor

23.03.2010 18:45 FC Kuressaare - Nõmme JK Kalju 2
23.03.2010 18:45 Narva JK Trans - Kohtla-Järve FC Lootus x
23.03.2010 18:45 Tallinna FC Levadia - Paide Linnameeskond 1
23.03.2010 18:45 Tartu JK Tammeka - JK Sillamäe Kalev 2 Gruznov
23.03.2010 18:45 Viljandi JK Tulevik - Tallinna FC Flora 2

Tauri.T
23.03.10, 16:06
4. voor

23.03.2010 18:45 FC Kuressaare - Nõmme JK Kalju 2
23.03.2010 18:45 Narva JK Trans - Kohtla-Järve FC Lootus 1
23.03.2010 18:45 Tallinna FC Levadia - Paide Linnameeskond 1
23.03.2010 18:45 Tartu JK Tammeka - JK Sillamäe Kalev 2 Nikulin
23.03.2010 18:45 Viljandi JK Tulevik - Tallinna FC Flora 2

Raoy
23.03.10, 20:54
5. voor

27.03.2010 14:00 Kohtla-Järve FC Lootus - Viljandi JK Tulevik 2
27.03.2010 14:00 Paide Linnameeskond - FC Kuressaare 2
27.03.2010 14:00 Tallinna FC Flora - Tartu JK Tammeka 1
27.03.2010 17:00 JK Sillamäe Kalev - Tallinna FC Levadia 2
27.03.2010 17:00 Nõmme JK Kalju - Narva JK Trans 1 Teever

tomy06
24.03.10, 09:26
5. voor

27.03.2010 14:00 Kohtla-Järve FC Lootus - Viljandi JK Tulevik x
27.03.2010 14:00 Paide Linnameeskond - FC Kuressaare 1
27.03.2010 14:00 Tallinna FC Flora - Tartu JK Tammeka 1
27.03.2010 17:00 JK Sillamäe Kalev - Tallinna FC Levadia 2 Nahk
27.03.2010 17:00 Nõmme JK Kalju - Narva JK Trans 1 Teever

Lambiahv
24.03.10, 15:01
5. voor

27.03.2010 14:00 Kohtla-Järve FC Lootus - Viljandi JK Tulevik 1
27.03.2010 14:00 Paide Linnameeskond - FC Kuressaare x
27.03.2010 14:00 Tallinna FC Flora - Tartu JK Tammeka 1
27.03.2010 17:00 JK Sillamäe Kalev - Tallinna FC Levadia 2
27.03.2010 17:00 Nõmme JK Kalju - Narva JK Trans x Teever

eika
24.03.10, 15:04
5. voor

27.03.2010 14:00 Kohtla-Järve FC Lootus - Viljandi JK Tulevik 2
27.03.2010 14:00 Paide Linnameeskond - FC Kuressaare 1
27.03.2010 14:00 Tallinna FC Flora - Tartu JK Tammeka 1
27.03.2010 17:00 JK Sillamäe Kalev - Tallinna FC Levadia 1
27.03.2010 17:00 Nõmme JK Kalju - Narva JK Trans 1 Teever

salajane33
24.03.10, 15:23
5. voor

27.03.2010 14:00 Kohtla-Järve FC Lootus - Viljandi JK Tulevik x
27.03.2010 14:00 Paide Linnameeskond - FC Kuressaare 2
27.03.2010 14:00 Tallinna FC Flora - Tartu JK Tammeka 1
27.03.2010 17:00 JK Sillamäe Kalev - Tallinna FC Levadia 2
27.03.2010 17:00 Nõmme JK Kalju - Narva JK Trans 1 Jevdokimov

boobek
24.03.10, 16:47
5. voor

27.03.2010 14:00 Kohtla-Järve FC Lootus - Viljandi JK Tulevik x
27.03.2010 14:00 Paide Linnameeskond - FC Kuressaare 1
27.03.2010 14:00 Tallinna FC Flora - Tartu JK Tammeka 1
27.03.2010 17:00 JK Sillamäe Kalev - Tallinna FC Levadia 2
27.03.2010 17:00 Nõmme JK Kalju - Narva JK Trans 1 Teever

RantZ
24.03.10, 16:54
5. voor

27.03.2010 14:00 Kohtla-Järve FC Lootus - Viljandi JK Tulevik 1
27.03.2010 14:00 Paide Linnameeskond - FC Kuressaare 2
27.03.2010 14:00 Tallinna FC Flora - Tartu JK Tammeka x
27.03.2010 17:00 JK Sillamäe Kalev - Tallinna FC Levadia 2
27.03.2010 17:00 Nõmme JK Kalju - Narva JK Trans 1 Teever

mazz
24.03.10, 19:33
5. voor

27.03.2010 14:00 Kohtla-Järve FC Lootus - Viljandi JK Tulevik 1
27.03.2010 14:00 Paide Linnameeskond - FC Kuressaare 2
27.03.2010 14:00 Tallinna FC Flora - Tartu JK Tammeka 1
27.03.2010 17:00 JK Sillamäe Kalev - Tallinna FC Levadia 1
27.03.2010 17:00 Nõmme JK Kalju - Narva JK Trans 2 Smirnov

karl54
25.03.10, 00:35
4. voor

1-2. Gallacher (8), Iceman (8) 33
3. rainer44 (8) 32
4-6. RaintZ (8), eika (8), Raoy (8) 31
7. werty777 (8) 29
8-11. zip (6), krissu04 (6), Shermann (8), JT8055 (8) 28
12-15. tomy06 (8), jaamu (8), aarekene (8), Epic (8) 27
16. boobek (6) 26
17-19. heless (6), SainAru (6), Tauri.T (8) 25
20. karla (-) 24
21-24. karl54 (6), magnisco (6), fitti (6), Piksenool (4) 23
25-29. rallikas (6), mloit (6), 17 (6), kapitan (8), insein-o (-) 22
30-31. marcello (-), Lambiahv (-) 21
32. Võss (4) 20
33. salajane33 (8) 18
34. mazz (8) 16
35-36. mister (-), budulojus (6) 12
37. Mällar (-) 10
38. sunnik (-) 8
39. fcfloraforever (6) 6
40-41. Lambimees (-), QR717 (2) 2



Vooruvõitjad
1. Tauri.T, Gallacher ja Iceman 11
2. JT8055 8
3. Raoy 11
4. mazz, salajane33, kapitan, Tauri.T, tomy6, jaamu, aarekene, epic, Shermann, Jt8055, werty777, eika, Raoy, RaintZ, rainer44, Gallacher ja Iceman 8

rainer44
25.03.10, 01:25
5. voor
27.03.2010 14:00 Kohtla-Järve FC Lootus - Viljandi JK Tulevik 2
27.03.2010 14:00 Paide Linnameeskond - FC Kuressaare x
27.03.2010 14:00 Tallinna FC Flora - Tartu JK Tammeka 1
27.03.2010 17:00 JK Sillamäe Kalev - Tallinna FC Levadia 2
27.03.2010 17:00 Nõmme JK Kalju - Narva JK Trans Bezykornovas

rainer44
25.03.10, 01:26
5. voor
27.03.2010 14:00 Kohtla-Järve FC Lootus - Viljandi JK Tulevik 2
27.03.2010 14:00 Paide Linnameeskond - FC Kuressaare x
27.03.2010 14:00 Tallinna FC Flora - Tartu JK Tammeka 1
27.03.2010 17:00 JK Sillamäe Kalev - Tallinna FC Levadia 2
27.03.2010 17:00 Nõmme JK Kalju - Narva JK Trans 2 Bezykornovas

heless
25.03.10, 13:17
5. voor

27.03.2010 14:00 Kohtla-Järve FC Lootus - Viljandi JK Tulevik----2
27.03.2010 14:00 Paide Linnameeskond - FC Kuressaare --------x
27.03.2010 14:00 Tallinna FC Flora - Tartu JK Tammeka ---------1
27.03.2010 17:00 JK Sillamäe Kalev - Tallinna FC Levadia---------2
27.03.2010 17:00 Nõmme JK Kalju - Narva JK Trans -------1,Kallaste

17
25.03.10, 14:47
5. voor

27.03.2010 14:00 Kohtla-Järve FC Lootus - Viljandi JK Tulevik x
27.03.2010 14:00 Paide Linnameeskond - FC Kuressaare 2
27.03.2010 14:00 Tallinna FC Flora - Tartu JK Tammeka 1
27.03.2010 17:00 JK Sillamäe Kalev - Tallinna FC Levadia 2
27.03.2010 17:00 Nõmme JK Kalju - Narva JK Trans 1 ; Ingemar Teever

marcello
25.03.10, 19:09
5. voor

27.03.2010 14:00 Kohtla-Järve FC Lootus - Viljandi JK Tulevik x
27.03.2010 14:00 Paide Linnameeskond - FC Kuressaare 2
27.03.2010 14:00 Tallinna FC Flora - Tartu JK Tammeka 1
27.03.2010 17:00 JK Sillamäe Kalev - Tallinna FC Levadia2
27.03.2010 17:00 Nõmme JK Kalju - Narva JK Trans x Teever

kapitan
25.03.10, 21:55
5. voor
27.03.2010 14:00 Kohtla-Järve FC Lootus - Viljandi JK Tulevik 2
27.03.2010 14:00 Paide Linnameeskond - FC Kuressaare 2
27.03.2010 14:00 Tallinna FC Flora - Tartu JK Tammeka 2
27.03.2010 17:00 JK Sillamäe Kalev - Tallinna FC Levadia 2
27.03.2010 17:00 Nõmme JK Kalju - Narva JK Trans 1 [Jevdokimov]

JT8055
26.03.10, 16:24
5. voor
27.03.2010 14:00 Kohtla-Järve FC Lootus - Viljandi JK Tulevik 1
27.03.2010 14:00 Paide Linnameeskond - FC Kuressaare 2
27.03.2010 14:00 Tallinna FC Flora - Tartu JK Tammeka 1
27.03.2010 17:00 JK Sillamäe Kalev - Tallinna FC Levadia 2
27.03.2010 17:00 Nõmme JK Kalju - Narva JK Trans 2

jaamu
26.03.10, 17:43
5. voor

27.03.2010 14:00 Kohtla-Järve FC Lootus - Viljandi JK Tulevik x
27.03.2010 14:00 Paide Linnameeskond - FC Kuressaare x
27.03.2010 14:00 Tallinna FC Flora - Tartu JK Tammeka 1
27.03.2010 17:00 JK Sillamäe Kalev - Tallinna FC Levadia 2
27.03.2010 17:00 Nõmme JK Kalju - Narva JK Trans x Teever

zip
26.03.10, 18:12
5. voor

27.03.2010 14:00 Kohtla-Järve FC Lootus - Viljandi JK Tulevik 2
27.03.2010 14:00 Paide Linnameeskond - FC Kuressaare 2
27.03.2010 14:00 Tallinna FC Flora - Tartu JK Tammeka 1
27.03.2010 17:00 JK Sillamäe Kalev - Tallinna FC Levadia 2
27.03.2010 17:00 Nõmme JK Kalju - Narva JK Trans x Teever

fitti
26.03.10, 20:22
5. voor

27.03.2010 14:00 Kohtla-Järve FC Lootus - Viljandi JK Tulevik 1
27.03.2010 14:00 Paide Linnameeskond - FC Kuressaare 2
27.03.2010 14:00 Tallinna FC Flora - Tartu JK Tammeka x
27.03.2010 17:00 JK Sillamäe Kalev - Tallinna FC Levadia 2
27.03.2010 17:00 Nõmme JK Kalju - Narva JK Trans 1 Teever

magnisco
26.03.10, 20:32
5. voor

27.03.2010 14:00 Kohtla-Järve FC Lootus - Viljandi JK Tulevik 1
27.03.2010 14:00 Paide Linnameeskond - FC Kuressaare 2
27.03.2010 14:00 Tallinna FC Flora - Tartu JK Tammeka 1
27.03.2010 17:00 JK Sillamäe Kalev - Tallinna FC Levadia 1
27.03.2010 17:00 Nõmme JK Kalju - Narva JK Trans 1 Teever

Feljonks
26.03.10, 22:21
5. voor

27.03.2010 14:00 Kohtla-Järve FC Lootus - Viljandi JK Tulevik 1
27.03.2010 14:00 Paide Linnameeskond - FC Kuressaare 2
27.03.2010 14:00 Tallinna FC Flora - Tartu JK Tammeka 1
27.03.2010 17:00 JK Sillamäe Kalev - Tallinna FC Levadia 2
27.03.2010 17:00 Nõmme JK Kalju - Narva JK Trans 1 ; Ingemar Teever

budu
27.03.10, 12:18
5. voor

27.03.2010 14:00 Kohtla-Järve FC Lootus - Viljandi JK Tulevik 1
27.03.2010 14:00 Paide Linnameeskond - FC Kuressaare 1
27.03.2010 14:00 Tallinna FC Flora - Tartu JK Tammeka 2
27.03.2010 17:00 JK Sillamäe Kalev - Tallinna FC Levadia1
27.03.2010 17:00 Nõmme JK Kalju - Narva JK Trans xTeever

Karla
27.03.10, 12:58
5. voor

27.03.2010 14:00 Kohtla-Järve FC Lootus - Viljandi JK Tulevik 2
27.03.2010 14:00 Paide Linnameeskond - FC Kuressaare X
27.03.2010 14:00 Tallinna FC Flora - Tartu JK Tammeka 1
27.03.2010 17:00 JK Sillamäe Kalev - Tallinna FC Levadia 2
27.03.2010 17:00 Nõmme JK Kalju - Narva JK Trans 1 Teever

Tauri.T
27.03.10, 13:05
5. voor

27.03.2010 14:00 Kohtla-Järve FC Lootus - Viljandi JK Tulevik 2
27.03.2010 14:00 Paide Linnameeskond - FC Kuressaare 1
27.03.2010 14:00 Tallinna FC Flora - Tartu JK Tammeka 1
27.03.2010 17:00 JK Sillamäe Kalev - Tallinna FC Levadia 2
27.03.2010 17:00 Nõmme JK Kalju - Narva JK Trans 1 Jevdokimov

karl54
30.03.10, 16:52
6. voor

03.04.2010 14:00 FC Kuressaare - JK Sillamäe Kalev
03.04.2010 14:00 Narva JK Trans - Viljandi JK Tulevik
03.04.2010 14:00 Nõmme JK Kalju - Paide Linnameeskond
03.04.2010 14:00 Tartu JK Tammeka - Kohtla-Järve FC Lootus
03.04.2010 17:00 Tallinna FC Levadia - Tallinna FC Flora väravalööja

keenjus250
30.03.10, 16:54
6. voor

03.04.2010 14:00 FC Kuressaare - JK Sillamäe Kalev 2
03.04.2010 14:00 Narva JK Trans - Viljandi JK Tulevik x
03.04.2010 14:00 Nõmme JK Kalju - Paide Linnameeskond 1
03.04.2010 14:00 Tartu JK Tammeka - Kohtla-Järve FC Lootus 1
03.04.2010 17:00 Tallinna FC Levadia - Tallinna FC Flora väravalööja: Neemelo

rallikas
30.03.10, 17:03
6. voor

03.04.2010 14:00 FC Kuressaare - JK Sillamäe Kalev 2
03.04.2010 14:00 Narva JK Trans - Viljandi JK Tulevik 1
03.04.2010 14:00 Nõmme JK Kalju - Paide Linnameeskond 1
03.04.2010 14:00 Tartu JK Tammeka - Kohtla-Järve FC Lootus x
03.04.2010 17:00 Tallinna FC Levadia - Tallinna FC Flora 1 Malov

SainAru
30.03.10, 17:18
6. voor

03.04.2010 14:00 FC Kuressaare - JK Sillamäe Kalev 2
03.04.2010 14:00 Narva JK Trans - Viljandi JK Tulevik 1
03.04.2010 14:00 Nõmme JK Kalju - Paide Linnameeskond 1
03.04.2010 14:00 Tartu JK Tammeka - Kohtla-Järve FC Lootus 1
03.04.2010 17:00 Tallinna FC Levadia - Tallinna FC Flora x Teniste

eika
30.03.10, 17:30
6. voor

03.04.2010 14:00 FC Kuressaare - JK Sillamäe Kalev 2
03.04.2010 14:00 Narva JK Trans - Viljandi JK Tulevik 1
03.04.2010 14:00 Nõmme JK Kalju - Paide Linnameeskond 1
03.04.2010 14:00 Tartu JK Tammeka - Kohtla-Järve FC Lootus 1
03.04.2010 17:00 Tallinna FC Levadia - Tallinna FC Flora 1 Neemelo

karl54
30.03.10, 17:39
6. voor

03.04.2010 14:00 FC Kuressaare - JK Sillamäe Kalev 2
03.04.2010 14:00 Narva JK Trans - Viljandi JK Tulevik 1
03.04.2010 14:00 Nõmme JK Kalju - Paide Linnameeskond 1
03.04.2010 14:00 Tartu JK Tammeka - Kohtla-Järve FC Lootus 1
03.04.2010 17:00 Tallinna FC Levadia - Tallinna FC Flora 1 Konsa

fcfloraforever
30.03.10, 19:05
6. voor

03.04.2010 14:00 FC Kuressaare - JK Sillamäe Kalev 2
03.04.2010 14:00 Narva JK Trans - Viljandi JK Tulevik x
03.04.2010 14:00 Nõmme JK Kalju - Paide Linnameeskond 1
03.04.2010 14:00 Tartu JK Tammeka - Kohtla-Järve FC Lootus 1
03.04.2010 17:00 Tallinna FC Levadia - Tallinna FC Flora 2 Konsa

Piksenool
30.03.10, 19:15
6. voor

03.04.2010 14:00 FC Kuressaare - JK Sillamäe Kalev 2
03.04.2010 14:00 Narva JK Trans - Viljandi JK Tulevik 1
03.04.2010 14:00 Nõmme JK Kalju - Paide Linnameeskond 1
03.04.2010 14:00 Tartu JK Tammeka - Kohtla-Järve FC Lootus 1
03.04.2010 17:00 Tallinna FC Levadia - Tallinna FC Flora 1 Neemelo

aarekene
30.03.10, 20:52
[QUOTE=karl54;1163258]6. voor

03.04.2010 14:00 FC Kuressaare - JK Sillamäe Kalev 2
03.04.2010 14:00 Narva JK Trans - Viljandi JK Tulevik 1
03.04.2010 14:00 Nõmme JK Kalju - Paide Linnameeskond 1
03.04.2010 14:00 Tartu JK Tammeka - Kohtla-Järve FC Lootus 1
03.04.2010 17:00 Tallinna FC Levadia - Tallinna FC Flora 1 Neemelo

RantZ
30.03.10, 22:23
03.04.2010 14:00 FC Kuressaare - JK Sillamäe Kalev 2
03.04.2010 14:00 Narva JK Trans - Viljandi JK Tulevik 1
03.04.2010 14:00 Nõmme JK Kalju - Paide Linnameeskond 1
03.04.2010 14:00 Tartu JK Tammeka - Kohtla-Järve FC Lootus x
03.04.2010 17:00 Tallinna FC Levadia - Tallinna FC Flora Puri 1

mloit
30.03.10, 23:05
6. voor

03.04.2010 14:00 FC Kuressaare - JK Sillamäe Kalev 2
03.04.2010 14:00 Narva JK Trans - Viljandi JK Tulevik 1
03.04.2010 14:00 Nõmme JK Kalju - Paide Linnameeskond 1
03.04.2010 14:00 Tartu JK Tammeka - Kohtla-Järve FC Lootus 1
03.04.2010 17:00 Tallinna FC Levadia - Tallinna FC Flora x polegi

rainer44
30.03.10, 23:40
03.04.2010 14:00 FC Kuressaare - JK Sillamäe Kalev 2
03.04.2010 14:00 Narva JK Trans - Viljandi JK Tulevik 1
03.04.2010 14:00 Nõmme JK Kalju - Paide Linnameeskond 1
03.04.2010 14:00 Tartu JK Tammeka - Kohtla-Järve FC Lootus 1
03.04.2010 17:00 Tallinna FC Levadia - Tallinna FC Flora Neemelo

rainer44
30.03.10, 23:41
03.04.2010 14:00 FC Kuressaare - JK Sillamäe Kalev 2
03.04.2010 14:00 Narva JK Trans - Viljandi JK Tulevik 1
03.04.2010 14:00 Nõmme JK Kalju - Paide Linnameeskond 1
03.04.2010 14:00 Tartu JK Tammeka - Kohtla-Järve FC Lootus 1
03.04.2010 17:00 Tallinna FC Levadia - Tallinna FC Flora 1 Neemelo

unustasin jälle viimase mängu võitja panna

17
31.03.10, 00:28
6. voor

03.04.2010 14:00 FC Kuressaare - JK Sillamäe Kalev x
03.04.2010 14:00 Narva JK Trans - Viljandi JK Tulevik 1
03.04.2010 14:00 Nõmme JK Kalju - Paide Linnameeskond 1
03.04.2010 14:00 Tartu JK Tammeka - Kohtla-Järve FC Lootus x
03.04.2010 17:00 Tallinna FC Levadia - Tallinna FC Flora 2 ; Valeri Minkenen

werty777
31.03.10, 08:07
03.04.2010 14:00 FC Kuressaare - JK Sillamäe Kalev 2
03.04.2010 14:00 Narva JK Trans - Viljandi JK Tulevik 1
03.04.2010 14:00 Nõmme JK Kalju - Paide Linnameeskond 1
03.04.2010 14:00 Tartu JK Tammeka - Kohtla-Järve FC Lootus 1
03.04.2010 17:00 Tallinna FC Levadia - Tallinna FC Flora 1; Neemelo

boobek
31.03.10, 11:42
6. voor

03.04.2010 14:00 FC Kuressaare - JK Sillamäe Kalev 2
03.04.2010 14:00 Narva JK Trans - Viljandi JK Tulevik x
03.04.2010 14:00 Nõmme JK Kalju - Paide Linnameeskond 1
03.04.2010 14:00 Tartu JK Tammeka - Kohtla-Järve FC Lootus 1
03.04.2010 17:00 Tallinna FC Levadia - Tallinna FC Flora 1 Neemelo

Feljonks
31.03.10, 13:16
6. voor

03.04.2010 14:00 FC Kuressaare - JK Sillamäe Kalev 2
03.04.2010 14:00 Narva JK Trans - Viljandi JK Tulevik 1
03.04.2010 14:00 Nõmme JK Kalju - Paide Linnameeskond 1
03.04.2010 14:00 Tartu JK Tammeka - Kohtla-Järve FC Lootus 1
03.04.2010 17:00 Tallinna FC Levadia - Tallinna FC Flora x väravalööja: Neemelo

mazz
31.03.10, 13:18
6. voor

03.04.2010 14:00 FC Kuressaare - JK Sillamäe Kalev 2
03.04.2010 14:00 Narva JK Trans - Viljandi JK Tulevik 1
03.04.2010 14:00 Nõmme JK Kalju - Paide Linnameeskond 1
03.04.2010 14:00 Tartu JK Tammeka - Kohtla-Järve FC Lootus 2
03.04.2010 17:00 Tallinna FC Levadia - Tallinna FC Flora 1, Neemelo

marcello
31.03.10, 15:18
6. voor

03.04.2010 14:00 FC Kuressaare - JK Sillamäe Kalev2
03.04.2010 14:00 Narva JK Trans - Viljandi JK Tulevik 1
03.04.2010 14:00 Nõmme JK Kalju - Paide Linnameeskond 1
03.04.2010 14:00 Tartu JK Tammeka - Kohtla-Järve FC Lootus 1
03.04.2010 17:00 Tallinna FC Levadia - Tallinna FC Flora x Nahk

Arteta
31.03.10, 17:52
6. voor

03.04.2010 14:00 FC Kuressaare - JK Sillamäe Kalev 2 venelane
03.04.2010 14:00 Narva JK Trans - Viljandi JK Tulevik x Toomet
03.04.2010 14:00 Nõmme JK Kalju - Paide Linnameeskond 1 Jevdokimov
03.04.2010 14:00 Tartu JK Tammeka - Kohtla-Järve FC Lootus 1 Tamm
03.04.2010 17:00 Tallinna FC Levadia - Tallinna FC Flora 2 Luts

jaamu
31.03.10, 18:50
6. voor

03.04.2010 14:00 FC Kuressaare - JK Sillamäe Kalev 2
03.04.2010 14:00 Narva JK Trans - Viljandi JK Tulevik 1
03.04.2010 14:00 Nõmme JK Kalju - Paide Linnameeskond 1
03.04.2010 14:00 Tartu JK Tammeka - Kohtla-Järve FC Lootus 1
03.04.2010 17:00 Tallinna FC Levadia - Tallinna FC Flora x Neemelo

Raoy
31.03.10, 19:59
6. voor

03.04.2010 14:00 FC Kuressaare - JK Sillamäe Kalev 2
03.04.2010 14:00 Narva JK Trans - Viljandi JK Tulevik 1
03.04.2010 14:00 Nõmme JK Kalju - Paide Linnameeskond 1
03.04.2010 14:00 Tartu JK Tammeka - Kohtla-Järve FC Lootus 2
03.04.2010 17:00 Tallinna FC Levadia - Tallinna FC Flora 1 Nahk

Iceman
31.03.10, 20:55
6. voor

03.04.2010 14:00 FC Kuressaare - JK Sillamäe Kalev 2
03.04.2010 14:00 Narva JK Trans - Viljandi JK Tulevik 1
03.04.2010 14:00 Nõmme JK Kalju - Paide Linnameeskond 1
03.04.2010 14:00 Tartu JK Tammeka - Kohtla-Järve FC Lootus 1
03.04.2010 17:00 Tallinna FC Levadia - Tallinna FC Flora 1 Neemelo

kapitan
31.03.10, 21:06
6. voor

03.04.2010 14:00 FC Kuressaare - JK Sillamäe Kalev 2
03.04.2010 14:00 Narva JK Trans - Viljandi JK Tulevik 1
03.04.2010 14:00 Nõmme JK Kalju - Paide Linnameeskond 1
03.04.2010 14:00 Tartu JK Tammeka - Kohtla-Järve FC Lootus 1
03.04.2010 17:00 Tallinna FC Levadia - Tallinna FC Flora 1 Leitan

tomy06
01.04.10, 10:47
6. voor

03.04.2010 14:00 FC Kuressaare - JK Sillamäe Kalev 2
03.04.2010 14:00 Narva JK Trans - Viljandi JK Tulevik 1
03.04.2010 14:00 Nõmme JK Kalju - Paide Linnameeskond 1
03.04.2010 14:00 Tartu JK Tammeka - Kohtla-Järve FC Lootus 1
03.04.2010 17:00 Tallinna FC Levadia - Tallinna FC Flora 1 Neemelo

fitti
01.04.10, 14:32
6. voor

03.04.2010 14:00 FC Kuressaare - JK Sillamäe Kalev x
03.04.2010 14:00 Narva JK Trans - Viljandi JK Tulevik 1
03.04.2010 14:00 Nõmme JK Kalju - Paide Linnameeskond 1
03.04.2010 14:00 Tartu JK Tammeka - Kohtla-Järve FC Lootus 1
03.04.2010 17:00 Tallinna FC Levadia - Tallinna FC Flora 1 Neemelo

zip
01.04.10, 16:23
6. voor

03.04.2010 14:00 FC Kuressaare - JK Sillamäe Kalev 2
03.04.2010 14:00 Narva JK Trans - Viljandi JK Tulevik 1
03.04.2010 14:00 Nõmme JK Kalju - Paide Linnameeskond 1
03.04.2010 14:00 Tartu JK Tammeka - Kohtla-Järve FC Lootus 1
03.04.2010 17:00 Tallinna FC Levadia - Tallinna FC Flora 1 Neemelo

magnisco
02.04.10, 14:37
6. voor

03.04.2010 14:00 FC Kuressaare - JK Sillamäe Kalev 2
03.04.2010 14:00 Narva JK Trans - Viljandi JK Tulevik 1
03.04.2010 14:00 Nõmme JK Kalju - Paide Linnameeskond 1
03.04.2010 14:00 Tartu JK Tammeka - Kohtla-Järve FC Lootus 1
03.04.2010 17:00 Tallinna FC Levadia - Tallinna FC Flora 1 Neemelo

JT8055
02.04.10, 15:01
6. voor

03.04.2010 14:00 FC Kuressaare - JK Sillamäe Kalev x
03.04.2010 14:00 Narva JK Trans - Viljandi JK Tulevik 1
03.04.2010 14:00 Nõmme JK Kalju - Paide Linnameeskond 1
03.04.2010 14:00 Tartu JK Tammeka - Kohtla-Järve FC Lootus 1
03.04.2010 17:00 Tallinna FC Levadia - Tallinna FC Flora 1

karl54
02.04.10, 18:02
5. voor

1. rainer44 (6) 38
2-3. Iceman (4), Raoy (6) 37
4. krissu04 (8) 36
5. eika (4) 35
6-7. zip (6), JT8055 (6) 34
8-11. werty777 (4), Gallacher (-), RaintZ (2), aarekene (6) 33
12. Epic (4) 31
13-18. tomy06 (2), jaamu (2), heless (4), SainAru (4), Tauri.T (4), karl54 (6) 29
19-21. Shermann (0), boobek (2), karla (4) 28
22-23. magnisco (4), Piksenool (4) 27
24-27. 17 (4), kapitan (4), insein-o (4), Võss (6) 26
28-29. marcello (4), fitti (2) 25
30. mloit (2) 24
31. Lambiahv (2) 23
32-34. salajane33 (4), rallikas (0), mazz (6) 22
35-37. mister (-), budulojus (0), fcfloraforever (6) 12
38. Mällar (-) 10
39. sunnik (-) 8
40. erxu (6) 6
41-42. Lambimees (-), QR717 (-) 2


Vooruvõitjad
1. Tauri.T, Gallacher ja Iceman 11
2. JT8055 8
3. Raoy 11
4. mazz, salajane33, kapitan, Tauri.T, tomy6, jaamu, aarekene, epic, Shermann, Jt8055, werty777, eika, Raoy, RaintZ, rainer44, Gallacher ja Iceman 8
5. krissu04 8

Tauri.T
02.04.10, 18:05
6. voor

03.04.2010 14:00 FC Kuressaare - JK Sillamäe Kalev 2
03.04.2010 14:00 Narva JK Trans - Viljandi JK Tulevik 1
03.04.2010 14:00 Nõmme JK Kalju - Paide Linnameeskond 1
03.04.2010 14:00 Tartu JK Tammeka - Kohtla-Järve FC Lootus 1
03.04.2010 17:00 Tallinna FC Levadia - Tallinna FC Flora 1

Tauri.T
02.04.10, 18:06
6. voor

03.04.2010 14:00 FC Kuressaare - JK Sillamäe Kalev 2
03.04.2010 14:00 Narva JK Trans - Viljandi JK Tulevik 1
03.04.2010 14:00 Nõmme JK Kalju - Paide Linnameeskond 1
03.04.2010 14:00 Tartu JK Tammeka - Kohtla-Järve FC Lootus 1
03.04.2010 17:00 Tallinna FC Levadia - Tallinna FC Flora 1

Neemelo skoorib. Jäi märkimata

Gallacher
02.04.10, 18:45
6. voor

03.04.2010 14:00 FC Kuressaare - JK Sillamäe Kalev 2
03.04.2010 14:00 Narva JK Trans - Viljandi JK Tulevik 2
03.04.2010 14:00 Nõmme JK Kalju - Paide Linnameeskond 1
03.04.2010 14:00 Tartu JK Tammeka - Kohtla-Järve FC Lootus 1
03.04.2010 17:00 Tallinna FC Levadia - Tallinna FC Flora 1 Neemelo

Mällar
02.04.10, 18:50
6. voor

03.04.2010 14:00 FC Kuressaare - JK Sillamäe Kalev 2
03.04.2010 14:00 Narva JK Trans - Viljandi JK Tulevik 1
03.04.2010 14:00 Nõmme JK Kalju - Paide Linnameeskond 1 Teever
03.04.2010 14:00 Tartu JK Tammeka - Kohtla-Järve FC Lootus 1
03.04.2010 17:00 Tallinna FC Levadia - Tallinna FC Flora x

Epic
02.04.10, 20:28
6. voor

03.04.2010 14:00 FC Kuressaare - JK Sillamäe Kalev 2
03.04.2010 14:00 Narva JK Trans - Viljandi JK Tulevik x
03.04.2010 14:00 Nõmme JK Kalju - Paide Linnameeskond 1
03.04.2010 14:00 Tartu JK Tammeka - Kohtla-Järve FC Lootus 1
03.04.2010 17:00 Tallinna FC Levadia - Tallinna FC Flora 1; Neemelo

heless
02.04.10, 20:59
6. voor

03.04.2010 14:00 FC Kuressaare - JK Sillamäe Kalev-------2
03.04.2010 14:00 Narva JK Trans - Viljandi JK Tulevik------2
03.04.2010 14:00 Nõmme JK Kalju - Paide Linnameeskond---1
03.04.2010 14:00 Tartu JK Tammeka - Kohtla-Järve FC Lootus----1
03.04.2010 17:00 Tallinna FC Levadia - Tallinna FC Flora väravalööja----2 ja Konsa

xrip55
02.04.10, 21:05
03.04.2010 14:00 FC Kuressaare - JK Sillamäe Kalev 2
03.04.2010 14:00 Narva JK Trans - Viljandi JK Tulevik 1
03.04.2010 14:00 Nõmme JK Kalju - Paide Linnameeskond 1; teever
03.04.2010 14:00 Tartu JK Tammeka - Kohtla-Järve FC Lootus 1
03.04.2010 17:00 Tallinna FC Levadia - Tallinna FC Flora 1

Karla
03.04.10, 11:57
6. voor

03.04.2010 14:00 FC Kuressaare - JK Sillamäe Kalev 2
03.04.2010 14:00 Narva JK Trans - Viljandi JK Tulevik 1
03.04.2010 14:00 Nõmme JK Kalju - Paide Linnameeskond 1
03.04.2010 14:00 Tartu JK Tammeka - Kohtla-Järve FC Lootus 1
03.04.2010 17:00 Tallinna FC Levadia - Tallinna FC Flora 2; Neemelo

salajane33
03.04.10, 16:56
03.04.2010 17:00 Tallinna FC Levadia - Tallinna FC Flora 1; E.Puri

karl54
05.04.10, 14:05
7.voor

10.04.2010 14:00 JK Sillamäe Kalev - Nõmme JK Kalju väravalööja
10.04.2010 14:00 Kohtla-Järve FC Lootus - Tallinna FC Levadia
10.04.2010 14:00 Paide Linnameeskond - Narva JK Trans
10.04.2010 14:00 Tallinna FC Flora - FC Kuressaare
10.04.2010 17:00 Viljandi JK Tulevik -Tartu JK Tammeka

karl54
05.04.10, 14:05
7.voor

10.04.2010 14:00 JK Sillamäe Kalev - Nõmme JK Kalju 1 Teever
10.04.2010 14:00 Kohtla-Järve FC Lootus - Tallinna FC Levadia 2
10.04.2010 14:00 Paide Linnameeskond - Narva JK Trans 2
10.04.2010 14:00 Tallinna FC Flora - FC Kuressaare 1
10.04.2010 17:00 Viljandi JK Tulevik -Tartu JK Tammeka 1

keenjus250
05.04.10, 14:06
7.voor

10.04.2010 14:00 JK Sillamäe Kalev - Nõmme JK Kalju 1 Gruznov
10.04.2010 14:00 Kohtla-Järve FC Lootus - Tallinna FC Levadia 2
10.04.2010 14:00 Paide Linnameeskond - Narva JK Trans 2
10.04.2010 14:00 Tallinna FC Flora - FC Kuressaare 1
10.04.2010 17:00 Viljandi JK Tulevik -Tartu JK Tammeka 1

karl54
05.04.10, 15:36
6. voor

1. rainer44 (9) 47
2. Iceman (9) 46
3-4. Raoy (7), eika (9) 44
5. zip (9) 43
6-7. werty777 (9), aarekene (9) 42
8. krissu04 (5) 41
9-10. JT8055 (6), Gallacher (7) 40
11. RaintZ (6) 39
12-14. Epic (7), tomy06 (9), Tauri.T (9) 38
15. karl54 (8) 37
16-18. jaamu (7), magnisco (9), Piksenool (9) 36
19-21. SainAru (6), boobek (7), karla (7) 35
22. kapitan (8) 34
23-24. heless (4), insein-o (7) 33
25. fitti (7) 32
26. mloit (6) 30
27-28. marcello (4), mazz (7) 29
29-31. 17 (2), rallikas (6), Shermann (-) 28
32. Võss (-) 26
33. salajane33 (2) 24
34. Lambiahv (-) 23
35-36. fcfloraforever (4), Mällar (6) 16
37-38. mister (-), budulojus (-) 12
39-40. sunnik (-), xrip55 (8) 8
41. erxu 0(-) 6
42. Arteta (4) 4
43-44. Lambimees (-), QR717 (-) 2


Vooruvõitjad
1. Tauri.T, Gallacher ja Iceman 11
2. JT8055 8
3. Raoy 11
4. mazz, salajane33, kapitan, Tauri.T, tomy06, jaamu, aarekene, epic, Shermann, Jt8055, werty777, eika, Raoy, RaintZ, rainer44, Gallacher ja Iceman 8
5. krissu04 8
6. eika (2), zip (1), Iceman (3), rainer44 (2), werty777 (2), aarekene (2), Tauri.T (3), tomy06 (2), Piksenool (1), magnisco (1) 9

werty777
05.04.10, 15:48
7.voor

10.04.2010 14:00 JK Sillamäe Kalev - Nõmme JK Kalju 1 Tarassenkov
10.04.2010 14:00 Kohtla-Järve FC Lootus - Tallinna FC Levadia 2
10.04.2010 14:00 Paide Linnameeskond - Narva JK Trans 2
10.04.2010 14:00 Tallinna FC Flora - FC Kuressaare 1
10.04.2010 17:00 Viljandi JK Tulevik -Tartu JK Tammeka 2

marcello
05.04.10, 19:16
Miks neli, kolm mängu läks pihta ju. Ja kas siis ei saa punkti kui mäng puusse läheb aga väravalööja on õige?

fcfloraforever
05.04.10, 19:19
7.voor

10.04.2010 14:00 JK Sillamäe Kalev - Nõmme JK Kalju x Teever
10.04.2010 14:00 Kohtla-Järve FC Lootus - Tallinna FC Levadia 2
10.04.2010 14:00 Paide Linnameeskond - Narva JK Trans 2
10.04.2010 14:00 Tallinna FC Flora - FC Kuressaare 1
10.04.2010 17:00 Viljandi JK Tulevik -Tartu JK Tammeka x

marcello
05.04.10, 19:19
7.voor

10.04.2010 14:00 JK Sillamäe Kalev - Nõmme JK Kalju 1 Gruznov
10.04.2010 14:00 Kohtla-Järve FC Lootus - Tallinna FC Levadia 2
10.04.2010 14:00 Paide Linnameeskond - Narva JK Trans 2
10.04.2010 14:00 Tallinna FC Flora - FC Kuressaare 1
10.04.2010 17:00 Viljandi JK Tulevik -Tartu JK Tammeka 2

boobek
05.04.10, 20:19
7.voor

10.04.2010 14:00 JK Sillamäe Kalev - Nõmme JK Kalju 1 Vihrov
10.04.2010 14:00 Kohtla-Järve FC Lootus - Tallinna FC Levadia 2
10.04.2010 14:00 Paide Linnameeskond - Narva JK Trans 2
10.04.2010 14:00 Tallinna FC Flora - FC Kuressaare 1
10.04.2010 17:00 Viljandi JK Tulevik -Tartu JK Tammeka 2

Raoy
05.04.10, 21:13
7.voor

10.04.2010 14:00 JK Sillamäe Kalev - Nõmme JK Kalju 1 Naumov
10.04.2010 14:00 Kohtla-Järve FC Lootus - Tallinna FC Levadia 2
10.04.2010 14:00 Paide Linnameeskond - Narva JK Trans 2
10.04.2010 14:00 Tallinna FC Flora - FC Kuressaare 1
10.04.2010 17:00 Viljandi JK Tulevik -Tartu JK Tammeka X

Gallacher
05.04.10, 21:46
7.voor

10.04.2010 14:00 JK Sillamäe Kalev - Nõmme JK Kalju 1 Gruznov
10.04.2010 14:00 Kohtla-Järve FC Lootus - Tallinna FC Levadia 2
10.04.2010 14:00 Paide Linnameeskond - Narva JK Trans 2
10.04.2010 14:00 Tallinna FC Flora - FC Kuressaare 1
10.04.2010 17:00 Viljandi JK Tulevik -Tartu JK Tammeka x

jaamu
05.04.10, 21:53
7.voor

10.04.2010 14:00 JK Sillamäe Kalev - Nõmme JK Kalju 1 Gruznov
10.04.2010 14:00 Kohtla-Järve FC Lootus - Tallinna FC Levadia 2
10.04.2010 14:00 Paide Linnameeskond - Narva JK Trans 2
10.04.2010 14:00 Tallinna FC Flora - FC Kuressaare 1
10.04.2010 17:00 Viljandi JK Tulevik -Tartu JK Tammeka x

eika
05.04.10, 22:07
7.voor

10.04.2010 14:00 JK Sillamäe Kalev - Nõmme JK Kalju 1 ja Teever
10.04.2010 14:00 Kohtla-Järve FC Lootus - Tallinna FC Levadia 2
10.04.2010 14:00 Paide Linnameeskond - Narva JK Trans 2
10.04.2010 14:00 Tallinna FC Flora - FC Kuressaare 1
10.04.2010 17:00 Viljandi JK Tulevik -Tartu JK Tammeka x

salajane33
05.04.10, 23:17
7.voor

10.04.2010 14:00 JK Sillamäe Kalev - Nõmme JK Kalju x Teever
10.04.2010 14:00 Kohtla-Järve FC Lootus - Tallinna FC Levadia 2
10.04.2010 14:00 Paide Linnameeskond - Narva JK Trans 2
10.04.2010 14:00 Tallinna FC Flora - FC Kuressaare 1
10.04.2010 17:00 Viljandi JK Tulevik -Tartu JK Tammeka 2

karl54
05.04.10, 23:42
Miks neli, kolm mängu läks pihta ju. Ja kas siis ei saa punkti kui mäng puusse läheb aga väravalööja on õige?

Minu viga, tegelikult said siis 7. punkti, ma järgmises tabelis muudan ära.
Kui keegi veel vigu märkab, siis andke ikka julgesti teada.

mloit
06.04.10, 11:58
7.voor

10.04.2010 14:00 JK Sillamäe Kalev - Nõmme JK Kalju 1 Teever
10.04.2010 14:00 Kohtla-Järve FC Lootus - Tallinna FC Levadia 2
10.04.2010 14:00 Paide Linnameeskond - Narva JK Trans x
10.04.2010 14:00 Tallinna FC Flora - FC Kuressaare 1
10.04.2010 17:00 Viljandi JK Tulevik -Tartu JK Tammeka 2

SainAru
06.04.10, 17:17
7.voor

10.04.2010 14:00 JK Sillamäe Kalev - Nõmme JK Kalju 1 Teever
10.04.2010 14:00 Kohtla-Järve FC Lootus - Tallinna FC Levadia 2
10.04.2010 14:00 Paide Linnameeskond - Narva JK Trans 2
10.04.2010 14:00 Tallinna FC Flora - FC Kuressaare 1
10.04.2010 17:00 Viljandi JK Tulevik -Tartu JK Tammeka 2

aarekene
06.04.10, 18:11
[QUOTE=SainAru;1165897]7.voor

10.04.2010 14:00 JK Sillamäe Kalev - Nõmme JK Kalju 1 gruznov
10.04.2010 14:00 Kohtla-Järve FC Lootus - Tallinna FC Levadia 2
10.04.2010 14:00 Paide Linnameeskond - Narva JK Trans 2
10.04.2010 14:00 Tallinna FC Flora - FC Kuressaare 1
10.04.2010 17:00 Viljandi JK Tulevik -Tartu JK Tammeka x

zip
06.04.10, 18:18
7.voor

10.04.2010 14:00 JK Sillamäe Kalev - Nõmme JK Kalju 1 Gruznov
10.04.2010 14:00 Kohtla-Järve FC Lootus - Tallinna FC Levadia 2
10.04.2010 14:00 Paide Linnameeskond - Narva JK Trans 2
10.04.2010 14:00 Tallinna FC Flora - FC Kuressaare 1
10.04.2010 17:00 Viljandi JK Tulevik -Tartu JK Tammeka 2

rainer44
07.04.10, 10:36
7.voor

10.04.2010 14:00 JK Sillamäe Kalev - Nõmme JK Kalju 1 Tarassenkov
10.04.2010 14:00 Kohtla-Järve FC Lootus - Tallinna FC Levadia 2
10.04.2010 14:00 Paide Linnameeskond - Narva JK Trans 2
10.04.2010 14:00 Tallinna FC Flora - FC Kuressaare 1
10.04.2010 17:00 Viljandi JK Tulevik -Tartu JK Tammeka 2

RantZ
07.04.10, 11:15
7.voor

10.04.2010 14:00 JK Sillamäe Kalev - Nõmme JK Kalju x Nunes
10.04.2010 14:00 Kohtla-Järve FC Lootus - Tallinna FC Levadia 2
10.04.2010 14:00 Paide Linnameeskond - Narva JK Trans 2
10.04.2010 14:00 Tallinna FC Flora - FC Kuressaare 1
10.04.2010 17:00 Viljandi JK Tulevik -Tartu JK Tammeka 2

mazz
07.04.10, 13:45
7.voor

10.04.2010 14:00 JK Sillamäe Kalev - Nõmme JK Kalju 1, Kabajev
10.04.2010 14:00 Kohtla-Järve FC Lootus - Tallinna FC Levadia 2
10.04.2010 14:00 Paide Linnameeskond - Narva JK Trans 2
10.04.2010 14:00 Tallinna FC Flora - FC Kuressaare 1
10.04.2010 17:00 Viljandi JK Tulevik -Tartu JK Tammeka x

magnisco
07.04.10, 19:03
7.voor

10.04.2010 14:00 JK Sillamäe Kalev - Nõmme JK Kalju 1 Tarassenkov
10.04.2010 14:00 Kohtla-Järve FC Lootus - Tallinna FC Levadia 2
10.04.2010 14:00 Paide Linnameeskond - Narva JK Trans 2
10.04.2010 14:00 Tallinna FC Flora - FC Kuressaare 1
10.04.2010 17:00 Viljandi JK Tulevik -Tartu JK Tammeka 2

Feljonks
08.04.10, 11:33
7.voor

10.04.2010 14:00 JK Sillamäe Kalev - Nõmme JK Kalju 2 Teever
10.04.2010 14:00 Kohtla-Järve FC Lootus - Tallinna FC Levadia 2
10.04.2010 14:00 Paide Linnameeskond - Narva JK Trans 2
10.04.2010 14:00 Tallinna FC Flora - FC Kuressaare 1
10.04.2010 17:00 Viljandi JK Tulevik -Tartu JK Tammeka 1

Võss
08.04.10, 15:08
7.voor

10.04.2010 14:00 JK Sillamäe Kalev - Nõmme JK Kalju 1 Naumov
10.04.2010 14:00 Kohtla-Järve FC Lootus - Tallinna FC Levadia 2
10.04.2010 14:00 Paide Linnameeskond - Narva JK Trans 2
10.04.2010 14:00 Tallinna FC Flora - FC Kuressaare 1
10.04.2010 17:00 Viljandi JK Tulevik -Tartu JK Tammeka 1

Piksenool
08.04.10, 16:26
7.voor

10.04.2010 14:00 JK Sillamäe Kalev - Nõmme JK Kalju 1 Teever
10.04.2010 14:00 Kohtla-Järve FC Lootus - Tallinna FC Levadia 2
10.04.2010 14:00 Paide Linnameeskond - Narva JK Trans 2
10.04.2010 14:00 Tallinna FC Flora - FC Kuressaare 1
10.04.2010 17:00 Viljandi JK Tulevik -Tartu JK Tammeka x

Epic
08.04.10, 17:53
7.voor

10.04.2010 14:00 JK Sillamäe Kalev - Nõmme JK Kalju 1 Gruznov
10.04.2010 14:00 Kohtla-Järve FC Lootus - Tallinna FC Levadia 2
10.04.2010 14:00 Paide Linnameeskond - Narva JK Trans 2
10.04.2010 14:00 Tallinna FC Flora - FC Kuressaare 1
10.04.2010 17:00 Viljandi JK Tulevik -Tartu JK Tammeka x

tomy06
08.04.10, 22:06
7.voor

10.04.2010 14:00 JK Sillamäe Kalev - Nõmme JK Kalju 1
10.04.2010 14:00 Kohtla-Järve FC Lootus - Tallinna FC Levadia 2 Neemelo
10.04.2010 14:00 Paide Linnameeskond - Narva JK Trans 2
10.04.2010 14:00 Tallinna FC Flora - FC Kuressaare 1
10.04.2010 17:00 Viljandi JK Tulevik -Tartu JK Tammeka x

17
08.04.10, 23:00
7.voor

10.04.2010 14:00 JK Sillamäe Kalev - Nõmme JK Kalju 1 ; Evgeny Kabaev
10.04.2010 14:00 Kohtla-Järve FC Lootus - Tallinna FC Levadia 2
10.04.2010 14:00 Paide Linnameeskond - Narva JK Trans 2
10.04.2010 14:00 Tallinna FC Flora - FC Kuressaare x
10.04.2010 17:00 Viljandi JK Tulevik -Tartu JK Tammeka 2

elBiD
09.04.10, 04:11
7.voor


10.04.2010 14:00 Paide Linnameeskond - Narva JK Trans x


Kuradi pessimistid eks. :) Sa oled ainuke, kes julges selle viigi siia poetada.

xrip55
09.04.10, 08:39
7.voor

10.04.2010 14:00 JK Sillamäe Kalev - Nõmme JK Kalju 1
10.04.2010 14:00 Kohtla-Järve FC Lootus - Tallinna FC Levadia 2 , Neemelo
10.04.2010 14:00 Paide Linnameeskond - Narva JK Trans 2
10.04.2010 14:00 Tallinna FC Flora - FC Kuressaare 1
10.04.2010 17:00 Viljandi JK Tulevik -Tartu JK Tammeka 2

rallikas
09.04.10, 18:54
7.voor

10.04.2010 14:00 JK Sillamäe Kalev - Nõmme JK Kalju 1 Kabaev
10.04.2010 14:00 Kohtla-Järve FC Lootus - Tallinna FC Levadia 2
10.04.2010 14:00 Paide Linnameeskond - Narva JK Trans 2
10.04.2010 14:00 Tallinna FC Flora - FC Kuressaare 1
10.04.2010 17:00 Viljandi JK Tulevik -Tartu JK Tammeka 2

Karla
09.04.10, 19:29
7.voor

10.04.2010 14:00 JK Sillamäe Kalev - Nõmme JK Kalju 1 Ingemar Teever
10.04.2010 14:00 Kohtla-Järve FC Lootus - Tallinna FC Levadia 2
10.04.2010 14:00 Paide Linnameeskond - Narva JK Trans 2
10.04.2010 14:00 Tallinna FC Flora - FC Kuressaare 1
10.04.2010 17:00 Viljandi JK Tulevik -Tartu JK Tammeka 2

kapitan
09.04.10, 22:12
7.voor

10.04.2010 14:00 JK Sillamäe Kalev - Nõmme JK Kalju 2 Nunes
10.04.2010 14:00 Kohtla-Järve FC Lootus - Tallinna FC Levadia 2
10.04.2010 14:00 Paide Linnameeskond - Narva JK Trans 2
10.04.2010 14:00 Tallinna FC Flora - FC Kuressaare 1
10.04.2010 17:00 Viljandi JK Tulevik -Tartu JK Tammeka 2