PDA

View Full Version : Vabariigi aastapäeva paraad

kojamees
25.02.02, 11:59
Paraadist ja kes kohal käisid , eks sellest kirjuta teised.Huvitav on kuidas meid nimetati Õhtulehe ja Päevalehe veergudel"Spordipoolehoidjad kes lisaks Eesti võitle võida ka Jaak Mae ja Andrus Veerpalu nimedega plagusid hoidsid,samas ei ühtki fotot.Meist on vaikides ja märkamatult mööda mindud.Ma kipun arvama et tahtlikult.Mis toimub??:oih:

Kosk
25.02.02, 12:08
Ei tea, mis toimub....meid oli tõesti päris mitu inimest ja suurte lippudega. Samuti sai palli ka Raekojaplatsil taotud. Väga tore oli. Oleks saanud E.F.F.-i lippudega ajalehte, oleks hea reklaam olnud....

Martin
25.02.02, 12:37
Orginally posted by kojamees Meist on vaikides ja märkamatult mööda mindud.Ma kipun arvama et tahtlikult.Mis toimub??:oih:

Mõttetu jutt...sama hästi võiks küsida, miks pole pilte väikestest lastest, kes lipukesi lehvitasid - neist ka ju täiesti tahtlikult ja julmalt mööda mindud.

tanielo
25.02.02, 12:47
Orginally posted by kojamees

Paraadist ja kes kohal käisid , eks sellest kirjuta teised.Huvitav on kuidas meid nimetati Õhtulehe ja Päevalehe veergudel"Spordipoolehoidjad kes lisaks Eesti võitle võida ka Jaak Mae ja Andrus Veerpalu nimedega plagusid hoidsid,samas ei ühtki fotot.Meist on vaikides ja märkamatult mööda mindud.Ma kipun arvama et tahtlikult.Mis toimub??:oih:

Enesekesksus ei ole alati just parim iseloomujoon.
Jõudu!

kojamees
25.02.02, 15:18
Orginally posted by tanielo:õlu: Enesekesksus ei ole alati just parim iseloomujoon.
Jõudu!
ilmselt ei taiband te mõtet ära ja sama ka Smuutv.Võrreldes huvi ja elevus mida me tekitasime ,ei ole võrdne ajakirjanduse poolt avaldatud materjaliga.Kui te oleks ise kohal olnud ,olex ka teie seisukoht vähe teine.Ma pigem näen siin tahtlikku eiramist mitte.

tanielo
25.02.02, 15:22

Orginally posted by tanielo:õlu: Enesekesksus ei ole alati just parim iseloomujoon.
Jõudu!
ilmselt ei taiband te mõtet ära ja sama ka Smuutv.Võrreldes huvi ja elevus mida me tekitasime ,ei ole võrdne ajakirjanduse poolt avaldatud materjaliga.Kui te oleks ise kohal olnud ,olex ka teie seisukoht vähe teine.Ma pigem näen siin tahtlikku eiramist mitte.

Arusaadav. Eks see tegelikult meil siin Eestis ju nii ongi, et ajakirjandusele tekitavad elevust hoopis teised asjad (kes kellega käib, kes kellele millise auto ostis, kes keda paneb jne.). Tegelikult on see kurb :(

jansa
25.02.02, 15:29
... igaljuhul teavad vanamammid-papid nüüd milline on uus Eesti lipp!!!;)

Martin
25.02.02, 15:35

Jõudu!

Kiire uudisekursus. Uudis peab vastama järgmistele kriteeriumitele (mida rohkem, seda parem): mõjukus, ebatavalisus, prominentsus, konflikt, lähedus, värskus, aktuaalsus.

Nendest seitsmest vastasite teie nende loode puhul kolmele-neljale (EPL-i puhul võibolla rohkemale, sest nende pealkiri annab võimalusi soft story jaoks). Ning loos märgitigi paari sõnaga ära - sama SLÕ kohta.

Pilti loota on praktiliselt võimatu, sest tavapildid lähevad alati enne, kui midagi muud ning ise ütleks, et nt. EPL on omad pildid seekord suisa hästi valinud.

Mingit erilist ning jubedat ajakirjaniku lohakust või siis jalgpallifännide ignoreerimist küll ei ole.

P.S. Pluss ega ajakirjanikud teid pildistamas ei käi...

Poborsky
25.02.02, 17:24
Milleks püüda olla maailma naba ning solvuda nagu lapsed?

Peku
26.02.02, 23:04
:lahe: lahe heh.. ma käisin ise kah paraadil.. nägin kaugelt neid lippe ja kohe teatasin ümberkaudsetele, et näete... jalkafännid kah kohal siis kõik vaatasid...:) :deemon:

Jaan
26.02.02, 23:40
Osad inimesed ikka tegid pilte kah. Jalgpallihaigla tegelasi on n2ha aadressil www.hot.ee/aastapaev1/*.jpg Jpg asemele trykkige 15, 16 v6i 22. P6hiplaanil on kyll teised tegelased - piirivalve lennuk ja miski imelik korp. Tartus seda korpi igatahes pole...

vibu
27.02.02, 00:01
Kuule Jaan, mul ütleb küll, et "seda lehekülge ei leitud"... mis kamm on?

Jaan
27.02.02, 02:31
ok

www.hot.ee/aastapaev1/15.JPG

www.hot.ee/aastapaev1/16.JPG

www.hot.ee/aastapaev1/22.JPG

R66m piltidest on aga ysna p6gus, kahjuks. Nagu ma juba enne mainisin.

Miq
27.02.02, 13:06
Orginally posted by Jaan

Osad inimesed ikka tegid pilte kah. Jalgpallihaigla tegelasi on n2ha aadressil www.hot.ee/aastapaev1/*.jpg Jpg asemele trykkige 15, 16 v6i 22. P6hiplaanil on kyll teised tegelased - piirivalve lennuk ja miski imelik korp. Tartus seda korpi igatahes pole...

See pole korp! vaid TTÜ :)

jansa
27.02.02, 14:35
...Miq´l on õigus, nad olid TTY mingid mehhaanika ja automatiseerimise vms. eriala tudengid ja päris lõbusad sellid olid, hyydsime koos igasugu hyydlauseid mööduvayele armee tegelastele : näiteks : "elagu need sõdurid kes istuvad autokastis ja midagi ei tee - hurrraaaaa..." jne.

Jaan
27.02.02, 14:39
Nojah. Kust mina pidin teadma? Endast lugupidavate yldkoolide tekkel on tavaliselt valge ju. Kuigi see jurakas tekli peal oli siiski ysna paljuytlev.

kojamees
01.02.03, 02:09
No nii 24.veebruar on ka sellel aastal ja paljukest on siis seekord tulemas.Aastaga on inimesi juurde tulnud ja Sini-must-valgeid lippegi juurde tekkind ja sallidgi on pea kõigil olemas.Hea olex kui seekord aitaks keegi tõsiselt nende lipuvarrastega.Jansa kas need kaks-kolm varrast mis eelmine aasta olid on veel alles.Äkki viisid nad Kunni kuuri?Igatahes EESTI VABARIIGI SÜNNIPÄEV ON TULEMAS ja meie kes me vist ainukestena jukgeme armastust EESTI vastu näidata oleme taas tänavatel nagu kõik see mees:õlu: :õlu: :õlu:

aiFo
01.02.03, 15:04
tere ka minu poolt!

koja, väga hea, et selle teema yles leidsid -- ei peagi hakkama uut tegema ja rafas, kes asjast veel midagi ei tea, saavad teema ajalugu vaadata (kas pole mitte vaffa asi see foorum:)). paar päeva tagasi sattusin oma pildialbumit sirvides piltidele, mis siin ylal kuskil toodud on jaani poolt. sai kah siis isekeskis rehkendatud, et kunagi veebruaris peaks teema yles v6tma v6i nii... aga nyyd on see tehtud ja hakaku rafas aga vaffasti juba varakult seda hommikupoolikut ordi- ja koordineerima:P

oleks igati m6istlik loota ju, et yritus, mis eelmisel aastal suht-puht lambiteemana teoks sai, sel aastal rohkem rafast kohale veab... traditsioon kah juba v6i nii...

tuleb kokku leppida pre-kymnene kogunemiskoht (loodetavasti mitte väga kaugel vabaduse väljakust) sel 24. veebruari hommikul, kus lipud-loosungid jutti ajada, et seejärel (loodetavasti sel aastal 6igeaegselt:)) yheskoos oma positsioonidele suunduda.

nuh, aega on seltsimehed -- avaldagem arvamust!

aiFo.

rauno
01.02.03, 15:12
lipuvardaks päris hästi sobima hästivarustatud poodides müügil olevad puidust põrandaharja varred kui ma ei eksi maksavad need miski 25 eesti raha(võin ka eksida ei mäleta täpselt):õnnelik:

hetke järelemõeldes need varred vist ikka ei kõlba suurte lippude jaoks,need on kuskil1,5 pikad (varred siis) st.jäävad lühikeseks

ROOTSI KUNN
01.02.03, 18:20
Minu kuuris küll enam vardaid pole. Vist läksid suurte külmadega ahju ,kui mul brikett otsa sai !:P
Nii,et tuleb Rauno soovituste järgi harjavarraste pääle üle minna.
Aga Eesti Vabariigi aastapäeval peab ikka välja minema ,see on selgemast selgem.
Ja väiksed lõhnad tuleb ka juurde teha.
Kus koguneme ?

aiFo
01.02.03, 21:04
hmm.. kas eelmine aasta ka ntx miskeid selliseid vardaid nagu suusakepid ei kasutatud m6ne lipu puhul?;)

Rainman
01.02.03, 21:08
Nagu juba aastatepikku tavaks on saanud, olen mina hommikul 7:30 Toompeal lipu heiskamisel. Loodan teid kõiki seal kohata, et üheskoos varavalges hümni laulda. :)

kojamees
02.02.03, 01:10
Mis kell see paraad üldse algab kel 9:00 vist nii on mul meeles aga hoopis 10:00 aidake mälu värskendada.Igatahes võix tund enne paraadi algust koguneda Wellingtonis juhul kui nad vastu tulevad.Ja eks seal saa siis lippe sättida ja sooojendust võtta.Kes sigakänni jääb,paraadile ei saa.Ja mix mitte Pärnu ja Tartu.Kas seal ei toimu PIDUPÄEVA hommikul midagi???Aidake infoga.:õlu: :õlu: :õlu:

aiFo
02.02.03, 16:15
minu arusaamise järgi tartus kyll miskit samaväärset toimunud ei ole... a v6ibolla asi lihtsalt selles, et pole kunagi vabariigi aastapäeva aegu tartus viibinud. tallinna paraadil on vist yle eesti k6ik väeosad- ja yksused kokku tulnud, nii et teistesse linnadesse lihtsalt ei jagu... kui just kaitseliit miskit ei organiseeri...

kojamees
02.02.03, 21:23
Kuulsi et Pärnus mingi värk sest Endla rõdult loeti ju manifest maha ja midagi seal ka toimub,ehk siis Mayhem,Päkapikk ja Summi ajage massid liikvele.Suhtleme meili teel : ):? :? :?

kojamees
04.02.03, 01:41
Tallinnas kolm lipuvarrast juba olemas.Kellel oleks veel ja kellel on klambrirauda ja kunn kuida Wellington on?

Lapeteus
04.02.03, 12:32
Originally posted by aiFo

minu arusaamise järgi tartus kyll miskit samaväärset toimunud ei ole... a v6ibolla asi lihtsalt selles, et pole kunagi vabariigi aastapäeva aegu tartus viibinud. tallinna paraadil on vist yle eesti k6ik väeosad- ja yksused kokku tulnud, nii et teistesse linnadesse lihtsalt ei jagu... kui just kaitseliit miskit ei organiseeri...

Tartus on tavaliselt kella 10.00 paiku pidulik lipuheiskamine, kus mingi pastor poetab paar sõna, lauldakse hümni ja meeskoor laulab lipulaulu. Mõni kõne peetakse jne.
Tavaliselt on sinna kogunenud natuke linnarahvast, korporandid ning seltsilised oma lippudega ja ajakirjanikud loomulikult!

ROOTSI KUNN
04.02.03, 13:07
Wellingtoniga saab korda. Ma arvan ,et kogunema peaksime kusagil kell 9.30 või isegi varem,mis teised arvavad?
Ma pakuks välja veel sellise variandi,et peale paraadi teeksime Wellingtonis ka
Jalgpallihaigla, Eesti Vabariigile pühendatud piduliku lõunasöögi koos mõnusa õllega.
:õnnelik:

Krt. ma ei näe aktiivsust. Kodumaa saab 85.aastaseks ärgake vennad üles,tähistagem seda päeva ikka nagu kord ja kohus. Sallid kaela ,suur lipp kaasa ja laulud kajama.

stiff
04.02.03, 13:41
ega siin eriti valikut ei ole...voodist varakult välja ja õue peale mürgeldama :P

fitti
04.02.03, 15:31
peaks vist isegi juba mingi 9-st kokku saama, et olenevalt välistemperatuurist ka veidi sobivat kytust manustada...:õnnelik:

aiFo
04.02.03, 16:23
Originally posted by ROOTSI KUNN

Wellingtoniga saab korda. Ma arvan ,et kogunema peaksime kusagil kell 9.30 või isegi varem,mis teised arvavad?

raudpolt et varem! eelmine aasta kogunesime puffetis vist tund varem (ok-ok, pisut sai hilinetud kah:)), aga hiljaks jäime ometigi... seekord v6iks prioriteediks kujuneda 6igeaegselt paraadile laekumine. siis on aega nende turvaonudega kah seletada, kuhukohta me oma atribuutikaga ronida kavatseme...

teadupärast asub well kah päris kaugel sestsinasest vabaduse platsist... 9.30 v6iks olla aeg, mil yritaks welli juurest liikuma asuda... seega kogunemine hiljemalt kell 8? k6lab liialt utoopiliselt? avaldage arvamust.

Ma pakuks välja veel sellise variandi,et peale paraadi teeksime Wellingtonis ka
Jalgpallihaigla, Eesti Vabariigile pühendatud piduliku lõunasöögi koos mõnusa õllega.
:õnnelik:

m6te hea. aga ega sel aastal lillekylas 24. veebruaril miskiseid pallilahinguid peeta?

-madis-
04.02.03, 23:52
Ma arvan, et tuleks kokkuleppida ka aeg, millal kogu see punt Wellist liikuma hakkab. Selleks ajaks veaksid kõik vennad end hiljemalt sinna kohale. Siis oleks kõigile mingi orientiir olemas. Mõni magab kaua, mõni tuleb vähe kaugemalt, mõni teeb veel hommikuse :õlu:.

Peku
05.02.03, 20:10
ja kõik ongi valmis minu sünnipäeva tervitama:õnnelik: :P

ROOTSI KUNN
06.02.03, 12:20
Well on avatud alates kella 9.-st ja kui vaja siis ka varem.

fitti
07.02.03, 16:05
nii et see jutt mis andre ja jyrka rääkisid, et keegi ei ole nõus tööl olema, ei pea paika..? Tore:õnnelik:

kojamees
10.02.03, 14:29
Kas on lipuvardaid ka juurdelisandunud.Need kel normaalmõõtudega trikoloor võivad selle kas või suusakepi otsa kaunilt kinnitada,ikkagi oma poolmeetrit peadest kõrgemal.Aga suurte lippude jaox olex vaja kahte pikka varrast seega kuus varrast.
To RootsiKunn Well võix avada ennast 8:30 ja kuidas olex näomaalijatega,kas annab orgunnida.:? :? :?

ROOTSI KUNN
10.02.03, 15:28
Originally posted by kojamees

Kas on lipuvardaid ka juurdelisandunud.Need kel normaalmõõtudega trikoloor võivad selle kas või suusakepi otsa kaunilt kinnitada,ikkagi oma poolmeetrit peadest kõrgemal.Aga suurte lippude jaox olex vaja kahte pikka varrast seega kuus varrast.
To RootsiKunn Well võix avada ennast 8:30 ja kuidas olex näomaalijatega,kas annab orgunnida.:? :? :?

Ma katsun omanikuga rääkida ,kuid 100% garantiid ,et 8.30 lahti tehakse , ma ei anna.

ballack
12.02.03, 15:35
Kas me jalgpallihaiged oleme ka sõdurpoistele näha (kes paraadil on)? Siis näeksin ka teid - ise osalen ka paraadil (Juuniori kompanii):kaval:

aiFo
19.02.03, 15:46
niih!

siin teemas on nyyd suhteline vaikus valitsenud juba pikemat aega.

äkki peaks tegema ka ntx pyhapäevase eel-k6nekoosoleku wellis?

arvamused?

aiFo.peaks-pyhapäevaks-tallinnasse-j6udma-kyll

kojamees
21.02.03, 11:12
Peaasi et koosolek ei läheks ülekätte ja et me Pidupäeval ei näex loppis ja rääbakad : )Normi ja mõistusepiires võttmine on veel kahjux meile veel võõras;) :) :õnnelik: Rvestagem Härrased sellega ,et MEIE olemegi ELIIT ja rahvas tuleb meid vaatama aga pärast seda:õlu: :õlu: tants ja tagaajamine .

Stinger
22.02.03, 10:27
Siin on olnud erinevaid mõtteid, et mis kell koguneda, lõpliku vastust ei ole. Mis kell siis Wellis kogunetakse ja mis kell on kavas Vabaduse väljakule jõuda?

fitti
23.02.03, 19:51
no kell 9 nigu pidime kokku saama wellis, siis jõuab ka ilusti paar shnapsi teha ja vabakale tuiata kella 10-ks..:õnnelik:

kojamees
24.02.03, 15:32
Vastan lihtsalt.Tegu kuidagi moodi tehtud ja hea meel et meid nii palju tuli : )Eelmine aasta oli meid poolerohkem oli ka rohkem lippe ja oli ka kaineid ja korralikult käituvaid fänne rohkem .Eeldusel et olex kohale tulnud vähemalt 10% JPH liikmeid ja teisigi polex Rolf ja Trave esile pääsenud aga meie fännid eelistasid nagu kodus olla või midagi targemat teha.Ka mina ei näe Rolfi erilise heameelega meie seltsis aga juba teist korda on ta olnud meile abix.
Esiteks ei mõistnud ma neid kes tulid kohale ei vaevunud salli kaela panema
Teisex polnud kellelgi kaasas mitte ühtegi sini-must -valget lippu.
Mina olen juba harjunud kõoke üksi tegema ja pärast seda veel vastu pead saama.
Suhteliselt positiivselt suhtun sellesse et tirisin käsitsi kohale 8 pikka ja rasket lippuvarrast + klambriraua ja suure lipu ja E.F.F. i lipu.
Kui poleks olnud Travet koos kahe tütarlapse,Rolfi ja ühe metallmehega polex me Stingeri ja Rotteniga kuidagi suutnud lippe hoida.
tegu tehtud ja tänud teile ,kes te vaevusite kohale tulema.
Teisi kes kohale ei tulnud ja võtsid seda kui Minu isiklikku ettevõtmist,siis teadmiseks-ega mina alla anna ja eks järgmiseks aastaks looda juba mõnele teisele seltskonnale
Aga EESTI VABARIIGI AASTAPÄEV vajab tähistamist niikuinii : )

Stinger
24.02.03, 15:45
Vaatasin ka videost paraadi läbi ja oh imet, meid näidati nii umbes 5 sekundit:P
Loomulikult oli kahju, et JPH liikmetest 5% kohal olid:(
Nüüd puhkan väheke, siis tööle ja õhtul pidusse :reiv: :reiv: :reiv:

ILUSAT AASTAPÄEVA KÕIGILE:õnnelik:

Jaan
25.02.03, 05:25
Tjah. Tore, et isamaalisest yritusest osa v6etakse ja kui hea meel mul ka sellest ei oleks, aga kui Raimo jutt on t6si... Rassistlikud, rahvustevahelist vaenu ja usuvaenulikkust 6hutavad loosungid ei k6lba kassi saba alla kah mitte.

Põhiseadus:
§ 12. Kõik on seaduse ees võrdsed. Kedagi ei tohi diskrimineerida rahvuse, rassi, nahavärvuse, soo, keele, päritolu, usutunnistuse, poliitiliste või muude veendumuste, samuti varalise ja sotsiaalse seisundi või muude asjaolude tõttu.

Rahvusliku, rassilise, usulise või poliitilise vihkamise, vägivalla ja diskrimineerimise õhutamine on seadusega keelatud ja karistatav. Samuti on seadusega keelatud ja karistatav õhutada vihkamist, vägivalda ja diskrimineerimist ühiskonnakihtide vahel.

fitti
25.02.03, 11:54
huvitav et sai orgunnitud kõva kogunemine wellingtonis, mistarvis omanik ise varahommikust kohale tuli. kogunemisele enne paraadi ilmus täpselt 8 inimest, peale paraadi ilmutasid end poole rohkemad. mitte väga kena mikko suhtes.

Pealik
25.02.03, 19:27
huvitav et sai orgunnitud kõva kogunemine wellingtonis, mistarvis omanik ise varahommikust kohale tuli. kogunemisele enne paraadi ilmus täpselt 8 inimest, peale paraadi ilmutasid end poole rohkemad. mitte väga kena mikko suhtes.

sama siin:oih:

jansa
26.02.03, 14:57
... ilmselt on siis aeg midagi JalgpalliHaigla suhtes ettevõtta kui liikmed ei tunne enam ühtsust ning ignoreerib ühisüritusi... ja mis puudutab rassistlikku ja mõne rahvusgrupi suhtes vaenulikku ideoloogiat ja selle õhutamist siis mis siin rääkida (ehkki kuskil eelpool on sellest juba pikalt räägitud) Estland-Estland Über Alles ja Kõik ahju ON seda - rääkigu keegi mis tahes....

fitti
26.02.03, 21:13
kuniks asi jääb musta huumori piiresse, pole veel ullu midagi. eks igaüks peab ise vaatama kui tõsiselt ta asja võtab. paraadil olin kerge hilinemise tõttu ise mäe all nii et siilipeade verbaalset sittumist kommenteerida ei oska.. fännide ühtsusega (jalgpallihaigla mitteliikmena haigla eest rääkida ei saa) on kyll aga midagi juhtunud/juhtumas.. kerge ymardamisena võib vist öelda, et keda vähemalt nägupidi ei tea, need ilmselt buffalo mehed..:P

Pätu
26.02.03, 22:18
Nuh... suured grupid ei saagi alati ühtsed olla...

aiFo
27.02.03, 15:11
errm... jollu... missaplatrad...:P

kui 200st JH liikmest (kellest l6viosa elab tallinnas) suudab ennast paraadile JH\'t esindama vedada miski hulk suurusjärgus 10, siis ei ole asi grupi yhtsuse puudumises... tekib kysimus hoopis: mis kuradi grupist me räägime?! gruppidest even? eesti jalgpalli fännide gruppidest?... eesti??? millise eesti? eesti vabariigi?... haaa!

eesti fänninduse lipulaev ja eestimeelsuse etalon näitas ennast kyljest, mida ma temalt naljalt oodanud ei oleks... aasta tagasi algatatud kenale kombele, ennast eesti vabariigi auks ja hyvanguks koos lippude ja lahke lauluga:) paraadile vedada, sai nyyd kyll sujuva liigutusega trääsa näidatud...:S

mikko pidi hommikul kell pool 8 welli lahti tegema ning kohale ei saabunud peaaegu kedagi...

koja pidi tarima lugematus koguses lipuvardaid ja kangaid ning k6igil oli P O H U I !!!

lipuhoidmisele vahetust paluda oli m6ttetus, sest et \"n6lval oli libe\"...:S

ehh, s6brad-seltsimehed, v6iksime pisut m6elda, miks on nii, et miskile pohhuisele läbule jooksevad k6ik esimese vile peale, aga vabariigi aastapäevale ei tulda suhkrukringliga meelitades ega oraga p...s surkideski...:S

minu poolsed tänud raffale, kes paraadil lippe hoidmas olid k6ige kiuste (välja arvatud muidugi noorsandid, kes pidasid väga eestimeelseks meie lippude ees käsi pysti saluteerida-poseerida ning karjuda ymbritsevatele inimestele, mis parasjagu sylg suhu t6i...) visuaalselt oli pilt vist siiski nauditav. 6nneks.

aiFo. nädal aega haige olnud ja seega v6ibolla liigselt kibestunud.

fitti
17.02.04, 10:32
Vabariigi aastapäev tuleb jälle. Möödunud aastal algas suurem orgunn juba veebruari alguses, välja tuli aga nii nagu alati.. Loodetavasti on möödundaastased suuremad urisemised urisetud?

Vigadest teatavasti õpitakse. Teeks siis see aasta paremini? Wellington stardi- ja finishisirgena ilmselt enam kõna alla ei tule, aga nädala pärast võiks meid vähemalt Vabaduse platsil olla olulsiselt enam, kui mullu.

13
17.02.04, 18:59
No mul on igatahes plaanis küll paraadile minna nagu ka eelnevatel aastatel ja üldiselt paneks mina rohkem rõhku lipu heiskamisele.Kurb tõdeda ,aga eelmina aasta ma külle ei näinud ühtegi tuttavat bägu seal.Loodetavasti on see aasta ikka kedagi.

rauno
18.02.04, 10:14
hm vaatasin graafikust järgi ja nagu selgus vaba päev:)ehk siis hommik jalad selga ja tegutsema 24-l ja õhtul pikka liugu tegema;)

kojamees
18.02.04, 14:22
Ma lootsin ,et selle teema võtab ülesse Aifo nagu ta seda juba teinud on ja see juba ka traditsiooniks kujunend :)
Omalt poolt üritan rääkida \"Peldiku Baari\" omanikuga ,et äkitse avab varem ja pakub meile üht koma teist :)\"Peldiku Baar\" asub Vabaduse väljaku ääres - tennise väljakute ja peldiku vahetus läheduses (Tunneli ja Jubeda Vabadus kella juures).Kellel võimalust ,need lipu heiskamisele aga teistel ikka paraadi alguseks ja ikka kõva pool tundi varem :)Mina toon 8 lipu varrast ja Suure Lipu :)Loodan et võtate omad Sini-Must-Valged lipud kaasa ja sallid kaela.
Sellesse päeva on planeeritud veel mõningasi üritusi aga sellest juba veits aja pärast.
Loodan et Võitlejaid seekord ika rohkem kohale ennast veab :)

aiFo
18.02.04, 20:29
Originally posted by kojamees

Ma lootsin ,et selle teema võtab ülesse Aifo nagu ta seda juba teinud on ja see juba ka traditsiooniks kujunend :)

Tjah, minu poolt jäi teema üles võtmata, kuna olen sel aastal Tartus Toomemäel, tähetorni juures isamaalisust ja üllaid aateid kõrgel hoidmas. Seega jäävad mul sel aastal tankid ja raketid nägemata, piirdun sellega, et laulan metsavendade, vabadussõja veteranide ja muu säärase seltskonna seas isamaalisi laule ning hiljem lasen vastlaliu või kaks. Teie aga seal Tallinnas olge tublid ja tugevad ning jätke eelmise aasta kesisus unustusehõlma ning näidake ennast!

pRmt!

aiFo.

P.S. Khm, igaks juhuks kordan üle, kes aru ei saanud, et tartlased on siis ju nagu üks mees tulemas Toomele, eksju...;)

kojamees
19.02.04, 15:43
Paljukest Võitlejaid oleks tulemas Lipu heiskamisele????
Egas ikka 13 kahekesi me 5 X 10 meetrist lippu laiali ei tõmba!!Kellaaeg on jah varane aga eks mõnelgi meist tule SikaKiire ja Mega Pikk päev??Ons keegi lipu heiskamisele ka autoga kuskilt Õismäelt,Mustakalt tulemas ,et Marjast Mind Suure lippuga peale võtmas ,Rootsi Kunn-kas Sinu auto võtab nii vara hommikul hääled sisse ???

Abu-Garcia
19.02.04, 21:39
Mis kell lipu heiskamine on ka .
Ma arvan, et suht vara, nii et jõuksin enne tööpäeva asja ikka ära ajada.
Kahjuks nagu kirjutasin, tuleb isamaa sünnipäev kahjuks jälle tööl veeta,
kuid õhtul kontserdil arvatavasti näeme.

:reiv: :reiv: :reiv:

Pealik
19.02.04, 23:22
Originally posted by Abu-Garcia

Mis kell lipu heiskamine on ka .
Ma arvan, et suht vara, nii et jõuksin enne tööpäeva asja ikka ära ajada.
Kahjuks nagu kirjutasin, tuleb isamaa sünnipäev kahjuks jälle tööl veeta,
kuid õhtul kontserdil arvatavasti näeme.

:reiv: :reiv: :reiv:

Vaata mis kell päike tõuseb ja saadki teada:P

kotkas0
22.02.04, 20:42
hommikul kohal küll aga veits teisel eesmärgil kahjuks. Keegi peab ju laulma ka kurrat:jump4:

Tihane
22.02.04, 22:29
mina võin ka lippu kanda .. auga.

mõne sõbra leian ka arvatavasti ..

siis tuleb teha jälle niimoodi nagu eelmine aasta, et 23nda öösel magama ei lähe .. muidu pursi ennast äratada ja kiirelt hääl valmis juua :D

Stinger
23.02.04, 23:51
Selline küsimus, et palju on tulijaid enda lippudega ehk palju peaks lipuvardaid kohale tooma? Kes kindlasti soovivad enda lipule tokki taha, siis andke seda foorumis teada või helistage Kojamehele.

Homseni

Stinger
24.02.04, 14:47
Täna oli ikka väga kusine JPH liikmete osavõtt. Jama kui 3% liikmeskonnast üritusest osa võtab:doh:

Aga asja annab õhtul Tankeris parandada:õnnelik:

13
25.02.04, 11:33
Tsiteerides Ene Ergmat lipu heiskamisel - \"Head sõbrad, patriotism ja isamaaarmastus ei saa olla sunduslik.\"

rauno
25.02.04, 12:49
olin kohal lipuheiskamisel ( ei maini palju tuttavaid nägin:()
paraadil juba parem pilt,kahjuks jäin veidi hiljaks kuna peale hommikust lipuheiskamis jõudsin kodus kohvetamas käia.
a ilm oli ilus ja muidu ka tore

aiFo
25.02.04, 14:30
Originally posted by Stinger

Täna oli ikka väga kusine JPH liikmete osavõtt. Jama kui 3% liikmeskonnast üritusest osa võtab:doh:

Et nagu 3%... Misse arvuliselt on nii umbes? Kas pilte on üritusest?

Au neile kes kohal olid!

rauno
25.02.04, 14:46
arvulises oli nii et JH u. 300 liiget sellest 3% on 9! enamvähem nii ta oli.
Lipuheiskamisel kell 7.31 oli % siis kuskil 0,5% ehk 2(au oli ka endal nende 2 hulka kuuluda)

teadjamees2
25.02.04, 20:20
Mille kohta tänanest SL Õhtulehest võib lugeda:Päeva suurima lipu rullisid noored lahti Harju mäe nõlval.Mitte sõnagi Jalkafännidest.Osavõtt oli tõesti lahja:doh:

Jaan
25.02.04, 20:34
Kuulge, tähtis on ikkagi see, et inimesel isamaalised tunded on ja kuidas ta neid väljendab, see on absoluutselt tema enda asi. Ja kas ta kuulub sellejuures Jalgpallihaiglasse, kassikasvatajate klubisse või AA-sse, ei ole üldse oluline.

Stinger
26.02.04, 10:50
Originally posted by Jaan

Kuulge, tähtis on ikkagi see, et inimesel isamaalised tunded on ja kuidas ta neid väljendab, see on absoluutselt tema enda asi. Ja kas ta kuulub sellejuures Jalgpallihaiglasse, kassikasvatajate klubisse või AA-sse, ei ole üldse oluline.

Seda enam tekitavad küsimusi tüübid, kes karjuvad Heil Estland aga kui vaja lippu hoida või Eestit toetada, siis kodus voodis teki all peeru lasevad. :kaval:

aiFo
26.02.04, 14:07
Originally posted by Stinger

Seda enam tekitavad küsimusi tüübid, kes karjuvad Heil Estland aga kui vaja lippu hoida või Eestit toetada, siis kodus voodis teki all peeru lasevad. :kaval:

Heil Estland?

:oih:

kojamees
26.02.04, 14:58
Pole hullu parem 3% tõsiseid tegijaid kui 20% poolpeeretajaid :)

Jaan
26.02.04, 15:24
Tee ei saanud vist ikka üldse aru asjast. Äkki mingi protsent marssis sealsamas paraadil? Vahest pidas keegi kuskil kõnet? EHk mõni inimene organiseeris pisikest piduüritust?

Ma loodan väga tõsiselt, et see Stingeri viimane fraas polnud minu pihta suunatud. Mis sest, et ma JPH liige pole.

Stinger
26.02.04, 17:38
Originally posted by Jaan

Ma loodan väga tõsiselt, et see Stingeri viimane fraas polnud minu pihta suunatud. Mis sest, et ma JPH liige pole.

Ei olnud:õnnelik:

13
27.02.04, 11:07
/me irvitab vaikselt ...

teadjamees2
27.02.04, 18:31
Minu arvates peaks me ikka ühise asja eest väljas olema.Olgu see siis paraad või midagi muud:oih:

Jaan
27.02.04, 20:13
Ja see oleks?

Kuidas oleks kui meediakära otsimise asemel näiteks ka Eesti Meistrivõistlusi rohkem vaatamas käidaks?

teadjamees2
27.02.04, 22:25
Kes otsib meedia kära,mina igal juhul mitte.Mulle tähtis EESTI koondise fännamine ja et kui mingi üritus on,et siis ikka meid palju oleks.
Kui ma millegis eksin siis palun juhtige mind õigele teele:õnnelik:

kojamees
22.02.05, 11:33
Mehed -ka sellel aastal 24 veebruar ja nagu juba kombeks saanud ootame suurearvulist osavõttu paraadist,lipuheiskamisest ja Õhtasest Aastapäeva kontserdist :õlu: :õlu: :õlu:

Mr.Maximus
22.02.05, 12:12
Mõne mehe jalgpallifänlus seisnebki selles ,et saaks kord aastas paraadil käia ja poliitilistele loosungitele allkirju koguda . Eesti Meistrivõistlustel ,otsasektoris selliseid tegelasi ei kohta ,rohkem ikka avalikus sektoris ,kus hea udutada ,kui kõvad fännid nad on.:)

kojamees
22.02.05, 12:18
To Rootsi Maksimus.

Egas targemat ma Sult ei oodanudki.:D :D :D

aiFo
22.02.05, 17:31
Mitte küll päris paraad, aga siiski...:)

from http://www.tartu.ee

Eesti Vabariigi 87. aastapäeva tähistamine Tartus

Kell 10 vabariigi aastapäeva tähistamine Tähetorni juures. Kõnelevad linnavolikogu esimees Aadu Must, Tartu praost Joel Luhamets, Tartu maavanem ja EÜSi esindaja. Esinevad puhkpilliorkestrid Tartu, Tartu Akadeemiline Meeskoor, Eesti Meestelaulu Seltsi Meeskoor ja meeskoor Gaudeamus.

JH Tartu on esialgsete plaanide järgi esindatud. Loodame, et Juxil jätkub jaksu suurt lippu Toomele tarida, siit jälle tuleneb see mure, et tarvis rahvast, kes lipu servadest kinni haaraks. Seega head vutifännid, tulge aidake meil lehvitada trikoloori vabariigi auks ja hiilguseks.

Üritus läheb kõigi eelduste kohaselt oma tavalist rada: lauldakse mõned uhked laulud (hümn, hoia jumal eestit, tartu marss jms.), peetakse mõned kõned ja ollakse muidu uhked ja rõõmsad :) Arvan, et kord aastas võiks ennast ju vara hommikul Toomele ajada, tuldagu ntks mõned minutid enne 10-t. Loodetavasti sellel ajal me juba üritame paaniliselt lippu lahti pakkida... Tulge, hoolimata oma vanusest, soost ja usutunnistusest! :)

Vaatame mis välja kukub...

pRmt!

aiFo.

rauno
23.02.05, 09:46
Algselt postitas kojamees

Mehed -ka sellel aastal 24 veebruar ja nagu juba kombeks saanud ootame suurearvulist osavõttu paraadist,lipuheiskamisest ja Õhtasest Aastapäeva kontserdist :õlu: :õlu: :õlu:

no lipuheiskamisel päiksetõusul küll suurt osavõttu polnud eelmise aasta sünnipäeval.
Ise käisin ja nägin peale enda veel ühte jalkpallifänni....kõik.igaüks nii kuidas talle tähtis on...

Tembu
23.02.05, 13:20
Keegi tark võiks öelda, et mis kellaaeg lipuheiskamine aset leiab ja kuhu koguneda. Google ei olegi nii kõikvõimas, et leida kõiki vastuseid mind huvitavatele küsimustele.

Rein
23.02.05, 13:27
Algselt postitas Tembu

Keegi tark võiks öelda, et mis kellaaeg lipuheiskamine aset leiab ja kuhu koguneda. Google ei olegi nii kõikvõimas, et leida kõiki vastuseid mind huvitavatele küsimustele.

Tembu krt .... kuidas sa saad nii rumalat küsimust esitada.

Viimased 3 aastata kui mina olen käinud,siis on vähemalt heisatud päikesetõusu aeg.
Mis enne seda oli seda ma ei tea :D :D

Tembu
23.02.05, 13:31
Algselt postitas Rein

Algselt postitas Tembu

Tembu krt .... kuidas sa saad nii rumalat küsimust esitada.

Viimased 3 aastata kui mina olen käinud,siis on vähemalt heisatud päikesetõusu aeg.
Mis enne seda oli seda ma ei tea :D :D

Eino sedant küll, eks üritus hakkab ikka tiba varem pihta ju.
Oh, andestage mulle rumalale kevadväsimusest räsitud maksumaksjale.

Martin
25.02.05, 12:43
Et taevapasunad hüüaks - tänasest on siis vist olemas üks leht, mis jalgpalli ja jalgpallifänne armastab.

dreyd
25.02.05, 12:46
Algselt postitas Martin

Et taevapasunad hüüaks - tänasest on siis vist olemas üks leht, mis jalgpalli ja jalgpallifänne armastab.

mis, mis. valgusta oo...

Martin
25.02.05, 12:51
Algselt postitas dreyd
mis, mis. valgusta oo...

Sõnad: saba, enda oma, kergita.

norsk
25.02.05, 19:12
Üks hädine pildike (http://www.mil.ee/~fotek/gallery/view_photo.php?full=1&set_albumName=album14&id=acu ) Suurest Lipust eilsel paraadil.

ballack
28.02.05, 19:30
ballack oli nagu eelmised neli aastat paraadil ja seega ei saanud kahjuks lippu hoidma tulla.