320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

KIIRE ja TÄHTIS

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    KIIRE ja TÄHTIS

    .... homme kella 10:00 iks on tarvis Eesti jalgpallikoondise liikmete ja koondise plakateid või postreid (soovitavalt värvilisi) mis aastate jooksul ilmunud ja välja antud on.
    Kas keegi on neid kogunud, kas kellelgi on mingit suuremat eesti koondise plakatit (A2 või A0 vms.)? Miks küsite? Selleks austatet jalgpallifännid et ETV ja Filmistuudio tahab meie atribuutikat ja plakateid-postreid ära kasutada Eestit tutvustavas Eurovisiooni reklaamklipis, mis kujutab muinasjutust pärit Sinihabeme sinisttuba!!!!!!
    ilmekas näide selle kohta et meid aksepteeritakse järjest enam, ja mis saaks meil olla selle vastu et meiega seonduv on näha miljonitele eurooplastele lauluvõistluse otseülekande ajal!!!! Sic!
    Nniisiis kellel on alles neid postreid ja plakateid või on ise mingeid suuri fotosi teinud (pärast filmimist annan tagasi-ausõna) helistage täna homme (~10:00 ni)mulle: 600 9111(tööl),, 050 99366 Jaanus "jansa" Rumma
    RummaBastards!

    #2
    ..... teema jätkuks: Sporditäht-s on ilmunud Poomi, Reimi, Zelinski, Eesti koondis, Kristal.... Terehov....
    RummaBastards!

    Kommentaar


      #3
      Tartus on mul koondise plakat kõigi allkirjadega, Saaremaal on koondise ja Operi oma, sorry!
      \\"Empty your mind. Be formless, shapeless, like water. You put water into a cup, it becomes the cup. You put water into a bottle, it becomes the bottle. You put it in a teapot, it becomes the teapot. Water can flow or it can crash. Be water, my friend.\\" - Bruce Lee

      Kommentaar


        #4
        Jansa ,helista Madisele Toompea kontorisse. Neil on seal igasugu plakateid ja pilte ,ma ole isegi sealt ostnud.
        P.S. lipuvardad on minu juures.
        FCF Forever

        Kommentaar


          #5
          ... thanks kes vaevusid aitama (R-Kunn, IlusIvar, eestieest, EJL, kojamees, Sporditäht, Väike Tom, Carlito, Urmas)
          Nüüd oodake vaid 25ndat maid ja jõllige Eurovisiooni kas või ainult meie klipi tõttu kui muudmoodi ei suuda (mis iseenesest loogiline on)....see siis ajalooline hetk kui sadadele miljonitele üle Euroopa on võimalus kaeda eesti jalkafännide atribuutikat ja sõjatrofeesid,....
          RummaBastards!

          Kommentaar


            #6
            Raffas ,kas kujutate ette millised mashtaabid saavad sellisel meie tutvustamisel olema. Oh sa jummmal küll!!
            Lõpuks saame ka euros näidata ,et oleme enam vähem
            jalgpalli mängiv riik. Eks läbi tõelise mängu oleks ennast parem tutvustada ,kuid see võtab veel aega. Kuid kui fännlust eraldi vaadata siis tundub ,et tasapisi võtab tegevus vedu ja nagu eestlastel ikka võtab kõik natuke rohkem aega ,kui teistel rahvastel. Heaks tõukeks fännide hordide veel aktiivsemale ühinemisele oleks muidugi paar magusat võitu lähitulevikus. Usume ,et need tulevad.
            Suur ,suur tänu Jansale ,et viitsis oma aega ja ressursse
            kulutada kõige selle orgunnimisel.
            Soccernetlastelt oleks natuke rohkem abivalmidust oodanud !
            Aga noh ,tehtud ta sai.
            FCF Forever

            Kommentaar


              #7
              Sind Jansa ei jõua ära kiita päris kiirelt tegutsesid.Kui meil teised asjad sama edukalt läheks poleks meil ka varsti enam oponente.Kui kellelgil veel mahti ja tahtmist abistada meid ,võtke aga ühendust.
              Jalgpallihaigla liige.

              Kommentaar


                #8
                ... ärge mind siin punastama pange ja ülesse haipige midagi, ma laisk inime oma loomult.... hea on lihtsalt kui saab töö ja hobi ühildada..uued ideed peagi tulekul, arvan et räägime sellest järgmisel JH koosolekul..
                RummaBastards!

                Kommentaar

                Working...
                X