PDA

View Full Version : Piletid vene mängule

PAPA
25.02.02, 15:10
Nüüd siis lõpuks on FC FLORAga kokku lepitud et piletite ost fännisektorisse saab toimuma läbi nende.
Seega kes soovib pileteid siis minu andmed
panga konto nr
Ühispank 10022068815001
GSM 050 51 754
frankpapa@hot.ee

palun ülekande puhul märkida selgitusse kindlasti oma kontakt andmed
muidu on pileteid väga raske kätte toimetada
Võimaluse korral paluks koguneda suurematesse puntidesse ,mul hiljem lihtsam pileteid jagada

PAPA
25.02.02, 15:24
Pagan unustasin oma passijärgse nime kirjutada

Frank Kolde

nüüd vist on kõik andmed kirjas

Kõikides prohmakates on süüdi SAKU õlu:õlu: :õlu: :õlu: :õlu: :õlu: :õlu:

Pätu
25.02.02, 15:46
mis ajani neid pileteid on võimalik osta?

PAPA
25.02.02, 17:07
Piletid pean välja ostma 6 .03.02:õlu:

Pätu
25.02.02, 17:52
ma märtsi esimestel päevadel kannan ära

vandersell
25.02.02, 18:10
Kas hind on -10% seega 225- või täishind?

Väike Tom
25.02.02, 21:30
Orginally posted by van der Sell

Kas hind on -10% seega 225- või täishind?
__________________________________________________ _______

kui oled JH liige siis 225.- kui ei siis 250.- EEKi....lihtne...

vibu
26.02.02, 01:15
Oi Papa, Papa..... Vibul nüüd peale nädalavahetust manyga täpselt lood sellised nagu nad on.... Kuid enne 6ndat proovin ikka asja korda ajada. Töölt lubati ka õnneks 17ndaks ära. S***t lugu on vaid sellega, et 18ndal eesti teises otsas juba hommikul õppelaskmisel olema... Eks siis näha ole, millega 17ndal peale mängu või öösel tulema saab... 16ndal plaanin vähemalt juba pealinna vurada. Kas siis ka mingeid plaane tehtud on? Arvestades, et Vene fännid juba 16ndal kohal?

dieter
26.02.02, 10:12
Orginally posted by vibu

Eks siis näha ole, millega 17ndal peale mängu või öösel tulema saab... 16ndal plaanin vähemalt juba pealinna vurada. Kas siis ka mingeid plaane tehtud on? Arvestades, et Vene fännid juba 16ndal kohal?

Kuule Vibu kas sa midagi segamini ei aja - mäng peaks toimuma ikka 27. märtsil ehk kolmapäeval, mitte 17. märtsil (pühapäeval).

vibu
26.02.02, 21:23
vaene mina.... Taaskord ajasin kõik segi... Ülemale kirjutasin ka ettekande 17nda kohta. Selle tegi vabaks. Õnneks on nii 25,26,27 kui ka 28 vaba!!! aga s****l juhul oleks nondel päevadel tööl... Nüüd siis võin kindlalt öelda, et mina olen OLEMAS!!!!!!

vibu
05.03.02, 22:05
Papa. Loodan, et annad andeks- finants paraneneb reedel- siis palgapäev. Kui kella viieks üle kantakse, siis jõuan ülekande juba reedel ära teha, kui hiljem, siis pean nädalalõpu pärast esmaspäeva ootama. Ülekanne tuleb aga 100%ssa. Seda ma luban.

Kosk
05.03.02, 22:18
Orginally posted by vibu

Papa. Loodan, et annad andeks- finants paraneneb reedel- siis palgapäev. Kui kella viieks üle kantakse, siis jõuan ülekande juba reedel ära teha, kui hiljem, siis pean nädalalõpu pärast esmaspäeva ootama. Ülekanne tuleb aga 100%ssa. Seda ma luban.

Ole mees ja helista PaPale või maili, mida sa foorumisse iga oma mõtet kritseldad, pole ju mõtet. Kedagi ei huvita see. Pigem käivad sellised postitused lausa närvidele:viha:

Kosk
05.03.02, 22:20
Piraaja piletiraha on üle kantud:

12 piletit haigla liikmele
4 tavapiletit

Kokku 3700.-

vibu
05.03.02, 22:49
Vaata Kosk. Mõte on sul ju õige ja otsekohene, kuid püüa ka minust aru saada- istun praegu tööl, kus pärapõrgus pole Tele 2l levi, netis on meil vaid netscape, mis millegipärast ei lase mul privaga sõnumeid saata. Ametitelefoni ei lasta mobiilile helistamiseks kasutada. Niisiis on siin foorumis ütlemine ainus võimalus, arvestades, et Papa tahtis, et kuuendaks oleks papp üle kantud. Sind võib ju närvi ajada, kuid ka mind ajab närvi, et asja tausta teadmatta kohe sõimama kukutakse.

ROOTSI KUNN
05.03.02, 23:45
Härrased Kosk ja Vibu ! Noored mehed ja juba närvid läbi.
Ma saan aru ,et inimene elab 17 aastat ühe naisega nagu
näiteks mina ja siis on veidi endast väljas aga teie???:P
Kui VIBUtahab siis tema peab saama siin sõna ja kõik.
Tal on samasugune õigus nagu sinul sõber KOSK. Seda enam ,et elab kurat teab kus. Tal ju soccernet peaaegu ,et ainuke meiega sidepidamisvahend.
Võtke parem viina ja õlut viltulõuad ning olgem lõbusad.:õnnelik:

kyps
06.03.02, 09:56
Orginally posted by ROOTSI KUNN

Kunn, vaata sina vana mees oled juba leppind igasugu ebameeldivustega ja tõesti kui 17 aastat naisega elanud oled siis igasugu pisiasjad ilmselt endast välja ei vii:)

No aga Kosk ja Vibu noored mehed, las nad võitlevad. Pealegi pidi närvisüsteemile kasulikum olema kohene väljaelamine, kui see et hoiad kõik endale.:suurnutt: :kop:

jansa
06.03.02, 11:02
Orginally posted by kyps

Kunn, vaata sina vana mees oled juba leppind igasugu ebameeldivustega ja tõesti kui 17 aastat naisega elanud oled siis igasugu pisiasjad ilmselt endast välja ei vii:)

__________________________________________________ _________

uhhh, siis mul veel 10 aastat igasuguste asjade peale närviminekuks põhjendus olemas, aga peale seda ma ka vana rahu ise....Tom muideks kuidas neiu Evaga läeb kah

Repserto LuaLua
06.03.02, 16:28
Kas fännitribüüni ametlik number oli ikka VI?
Peale tänast lähvad siis broneeringud lahti ja saab vabalt neid piletipunktist osta?

ROOTSI KUNN
06.03.02, 16:41
Kyps, mina ja vana mees, see oli küll löök allapoole vööd.
:D
Panen 10 õltsi vahele ,kui kahepuudase ülesvinnamises mulle ära teed.:õnnelik:

Jansa, mis siin ikka praegast Eevatada, haigus mu maha murdnud on.:deemon:

kyps
06.03.02, 17:17
Kyps, mina ja vana mees, see oli küll löök allapoole vööd.
:D
Panen 10 õltsi vahele ,kui kahepuudase ülesvinnamises mulle ära teed.:õnnelik:

Ehh, nii vana sa siis ka ei ole;) Ja seda ma pole väitnud, et sul rammu pole. Noh, aga nii igaks-juhuks võiksid siiski mainida, kuhu suurusjärku sul see kordade arv jääb, et kes teab ehk tekibki tahtmine pisut jõudu katsuda (kätt surun ikka:)).

Sinu kurvastuseks aga pean ütlema, et eks noored ongi kõvemad just osavuse ja kiiruse alades. Ja ka see haigusevimm näitab, et pole see tervis sul enam suurem asi. Starast ne radast:D

Peku
07.03.02, 20:41
:D ehh... algselt oli selle teema nimi Piletid venemaa mängule!! aga nüüd?? nüüd arutatakse kunni vanust, härrad jäägem siiski teema juurde ja arutame vanust off-topicus!!
eks??

sicmic
07.03.02, 21:01
njah...bronnisin küll hoolega...kuid kas nüüd peab ise end kohale vinnama ja pileteid ostma?

lükkus see piletiost ja rahakandmine aina edasi...

Poborsky
07.03.02, 21:02
Kui asi on juba niikaugele läinud, et algne teema on unustatud, siis arvan, et võiks selle rammukatsumise ära teha.

Kuna käes on internetiajastu, Eesti koondise toetajad on ausad inimesed ning mõõduvõtmise vastu ka Soccernetis huvi olemas, teen ettepaneku, et asjaosalised tõstavad kodus seda 32-kilost metallpalli ning annavad operatiivselt ka Soccerneti-interneti vahendusel teada:)

Aga kes rohkem jalaga kõksib? Peaga jääme vist kõik härra Kivipallurile alla.

kyps
08.03.02, 11:27
Orginally posted by Poborsky
Kuna käes on internetiajastu, Eesti koondise toetajad on ausad inimesed ning mõõduvõtmise vastu ka Soccernetis huvi olemas, teen ettepaneku, et asjaosalised tõstavad kodus seda 32-kilost metallpalli ning annavad operatiivselt ka Soccerneti-interneti vahendusel teada:)

Olen nõus, liiatigi on minu ausus teada tuntud mägede taha:) Olen üpriski veendunud, et ületan oma eelmist rekordit mitmekordselt.

Teemast: Kas piletid saab kätte alles mängu päeval või avaneb ka selleks varem võimalus?

aiFo
08.03.02, 17:09
hmmm... kyps, mida kuradit sa varem nende piletitega pääle hakkad?!

teadmiseks raffale, kes oma maksekoraldusele märkisid tartu/aiFo ... teie saate oma piletid kätte mängupäeval, ilmselt kunagi enne rongkäiku... pRmt!

vivat tarbatu!

aif.

kojamees
08.03.02, 20:47
Nii piletite raha võib tuua "coffik"usse kuni pühapäeva õhtuni kella 19:00 ini. 10 märts 2002 a.Tähtaeg natukene nihkus meile kasulikus vormis.Andke seda infot edasi.:hüppenöör

Peku
09.03.02, 20:23
aga kui kõik piletid jäävad välja ostmata?? kas siis jaotatakse tasuta??:kaval: tegelt, kas siis saavad mitte-jalgpallihaigla liikmed neid osta??

sicmic
09.03.02, 20:58
Orginally posted by Peku

aga kui kõik piletid jäävad välja ostmata?? kas siis jaotatakse tasuta??:kaval: tegelt, kas siis saavad mitte-jalgpallihaigla liikmed neid osta??

mitte jalgpallihaiglaliikmed saavad praegugi osta neid juu, lihtsalt ei saa soodustust 10%

Jeeg
10.03.02, 11:54
Tähendab, Lua vist korra küsis, et mis sektoris jalkafännid on, oli vist VII. Tahaks ise ka järgmine ndäal pileti ära osta aga siis juba samasse sektorisse, kus meie fännitribüün ikak paiknenud on ;)

kyps
11.03.02, 16:01
Orginally posted by aiFo

hmmm... kyps, mida kuradit sa varem nende piletitega pääle hakkad?!

Aif, ära plõksi:) Mulle lihtsalt kohutavalt meeldib nende piletite muster ja tahaks seda kohe kaua, kaua vaadata.

Point selles, et lisaks enda piletile, tellisid minu kaudu veel 8 inimest piletid ja kuna kolmapäev on tõõpäev siis ei tea, mis kell sealt tulema saan ja jagamisega läheks ilgeks sahmerdamiseks.

Kui piletid varem saaks oleks lihtsalt mugavam, aga kui ei ega ka siis midagi katki oleks.