PDA

View Full Version : Zelinski taas

Juks
25.02.02, 19:42
Taas head uudised Aalborgist:

Laupäeval mängis Zelinski koduklubi Aab Vejlega ning loomulikult ei suutnud Ints vaiki olla. Tulemused räägivad enda eest...

Ah jaa, Oper oli ka algkoosseisus. Kes huvitet, siis http://www.aalborg-bk.dk/

AaB - Vejle BK 23/2-2002 11:45
Andre Kampe

--------------------------------------------------------------------------------
Resultat:
4 - 0 (1-0)

--------------------------------------------------------------------------------
Scoringer:
30' 1-0 Indrek Zelinski
63' 2-0 Thomas Augustinussen
65' 3-0 Mikkel Beck
69' 4-0 Indrek Zelinski

Jaan
26.02.02, 00:06
See oli s6prusm2ng v6i?

Jyrka
26.02.02, 00:09
Jahh :õnnelik:

vandersell
26.02.02, 16:22
Aga millal hooaeg jätkub?:segadus:

Jaak
26.02.02, 16:26
Orginally posted by van der Sell

Aga millal hooaeg jätkub?:segadus:

Esmaspäeval, 04.03. võõrsil mäng Viborgiga.

Hellik
26.02.02, 16:27
Hooaeg jätkub 04.03 .AaB mängib väljas Viborgiga . AaB mängugraafiku kohta saab infot ntx siit (http://www.super-aab.dk/resultater/kampprogram.php)

vibu
26.02.02, 21:58
Ei oska küll seisukohta võtta, kuid oper olevat parempooliku kohapeal viimased mängud mänginud ja man of the match viimased mängud olnud treeningtsükli ajal nii Hispaanias, kui ka nüüd Taanis. Ühe söödu viimases mängus oli Andres Zelinskile teinud? Kellegil täpsemat infi????

ROOTSI KUNN
27.02.02, 12:17
Seda esimest mängu Viborgiga peaks ka Taani TV-3+
näitama nii,et pöidlad pihku ja telekate ette. Keegi mainis kusagil ,et Ints polevat sellises vormis nagu eelmine aasta.
Praeguste tulemuste põhjal küll nii ei väidaks. Arvan ,et tuleb veel parem hooaeg ,kui eelmine. Aga eks me 28.apr
Aalborgis oma silmaga näeme,kui sinna sõidame.
Reisikirjeldus saab 2.märtsil üles riputet. Teema: AALBORG-
Oper &Zelinski

vandersell
27.02.02, 12:23
Kas seda mängu kusagil Tallinna pubis ka näitab, või näevad seda ainult priviligeeritud sat-antennide omanikud?

Jeeg
27.02.02, 17:56
Kas Aalborg - Viborgi mängu kuskil koos ei saaks vaadata, isiklikult mul Taani TV3'e ei ole seega oleks lahe kui keegi kes seda kanalit omab miski ühisvaatamise orgunniks :)

ROOTSI KUNN
27.02.02, 18:03
Küsimus tekkis juba eelmisel hooajal,et kus saaks Aalborgi mänge vaadata ? Minu teada saaks igal pool ,kui vähegi
otsida viitsid. Mõtlen siin seda ,et kõrtside omanikud on parajad jobud ,kes ei viitsi vastavaid kanaleid leida. Vanast
sai näit. Nimetas vahtida. Aga nüüd on kõrtse rohkem ,tuleb uurida.

Martin
27.02.02, 18:44
Orginally posted by ROOTSI KUNN

Küsimus tekkis juba eelmisel hooajal,et kus saaks Aalborgi mänge vaadata ?

Tartlased saavad ikka minu juures....tallinna osas pole kindel, nendel kelle Viaaccess on, need peaksid ilusti nägema.

Jeeg
28.02.02, 01:46
Orginally posted by ROOTSI KUNN

Küsimus tekkis juba eelmisel hooajal,et kus saaks Aalborgi mänge vaadata ? Minu teada saaks igal pool ,kui vähegi
otsida viitsid. Mõtlen siin seda ,et kõrtside omanikud on parajad jobud ,kes ei viitsi vastavaid kanaleid leida. Vanast
sai näit. Nimetas vahtida. Aga nüüd on kõrtse rohkem ,tuleb uurida.Üldiselt ma olen nagu 17 ja näen veelgi noorem välja, tähele olen pannud et ega just eriti asjalikult minusse baaride ja pubide müüjad ei suhtu... kahjuks... pole ka selline ettevõtja-tüüp et julgen muuta pilti, mida kogu baar vaatab.... :D

ROOTSI KUNN
28.02.02, 19:33
Ma uurin siis natuke linnapealt, kas kusagil saab vaadata
ja kui saab siis riputan siia üles ning kuigi saan ka kodus vaadata olen seltskonnamõttes valmis mujal istuma.
Esmaspäeval kõrtsid tühjad ja kõik sõltub Viacessist nagu
Martin ennist mainis.

Jeeg
01.03.02, 01:22
nu ogei, esmasp õhtu oleks täica norm kuskil pubis veeta :õlu:

Tegelt ma arvan, et kui mõne pubipidajaga Jalgpallihaigla ühinguna sõna võtta, siis annaks küll taoliseid kokkuleppeid saavutada, et nemad näitavad eestlaste võõrklubide mänge ja meie oleme kohal ning toetame neid nende toodete ostmisega :lahe:

Andy
05.03.02, 01:22
Niisiis nagu näha võitis Aalborg 1-0. Zelinski võeti teisel poolajal välja, ta ei paistnud millegi erilisega silma, kiidetakse aga äärel väga suurt tööd teinud Operit. Umbes nii saan ma aru taanikeelsest mängukommentaarist aadressil http://www.super-aab.dk

ROOTSI KUNN
05.03.02, 11:36
Ah sa mait ,kus eile võttis gripp mu jalust maha nii et istusin kodus ja vaatasin Aalborgi mängu ,kõrtsis vaatamisest ei tulnud midagi välja.
Mäng oli igav ja kaitses istumine . Opi tegi tõesti palju musta tööd ,minust kõige parem mees Aalborgis selles mängus.
Ints - silma ei torganud ja ega ka Augustinussen kes tema asemele tuli mitte sittagi ei teinud.
Aalborgi puurilukk Nielsen tegi paar head tõrjet ja valitigi mängu parimaks.Opil vuhises pomm 10cm üle lati, keskelt karistusala joonelt.

ROOTSI KUNN
11.03.02, 21:56
Esimene poolaeg Aab-AB 0-1
Opilt jälle super mäng ,kommentaatorid muud nime ei rääkinudki. Ints oli pingil ,kuid arvan ,et tuleb teisel sisse.
Augustinussen ja Beck olid nullid. Vaid Silberbauer oli Opiga
tegijad. Hea ,et Intsu oponendid nii mämlad on.:lahe:

vandersell
12.03.02, 10:48
Vaatasin, et mäng lõppes 2:1 Aalborgile. Kuidas ta mänguliselt kulges, kes väravad lõid?

Martin
12.03.02, 10:51
www.soccernet.ee - peaks isegi põhiuudis olema

ROOTSI KUNN
01.04.02, 00:53
Indrek Zelinskil tuleb praegu välja just üle ühe mängu üks
mäng.
Milles põhjus? Arvan ,et tuju rikkus ära hooaja alguses Taani tulnud Mikkel Beck,kes kogu aeg meeskonnale sitta keerab.
Samas kui treeneripilguga vaadata siis teeb mees kõvasti musta tööd. Taanlased tahaks loomulikult oma meest soosida,kuid vennikese oskused pole endised. Ints on vormi minemas ja kahju ,et mängus Venega jäi hea võimalus kasutamata,mis oleks eneseusku veelgi parandanud.
Mis arvavad teised ,praeguse mitte halva ,kuid siiski kesise
vormi kohta?

Aff
01.04.02, 17:38
Praegu on vorm jah pisut kehvavõitu - Vene mängul ei suutnud midagi ära teha, 2 head võimalust anti, kuid ühe korra ei jõudnud pallini ja teist korda uhas väravast mööda. Pakun põhjuseks väikese masendustunde, mis on tingitud tõesti sellest paganama Beckist.
Väga kahju on ikka nendest Venemaaga mängus ebaõnnestunud sooritustest, sest olgem ausad - kohtumine oli vutimaailma tolle päeva suursündmus ja seal enese näitamine oleks suurendanud igati võimalust ka Aab eest põhisse pääsemiseks, peale teiste klubide juhtidele silmahakkamise.
Kuid loodame siiski, et Ints tuleb mõõnaperioodist välja ja tõestab enese tõelist palet veelkord! :õlu:

Meie usk on Zelinskisse! :õlu: :õlu: :õlu:

Rainman
23.07.02, 02:52
Niisiis härrased, Indy on jälle hoos! Hooajaeelses mängus võitis Aalborg Vejlet 5:3, Ints skooris kaks kolli ja lisas kaks väravasöötu. :õlu:

moiva
23.07.02, 20:57
Normaalne loodab siis et jätkab samas vaimus

SDK
24.07.02, 01:47
Fännid AaB kodukal ennustavad Indyt uue hooaja resultatiivseimaks meheks oma meeskonnas. Loodame, et tuleb siis mitte ainult oma meeskonna, vaid terve liiga resultatiivseim. Loodaks muidugi ka Opilt väravaid. See sõltub suuresti sellest kuhu Poul Erik ta platsil paigutab- treeningmängude põhjal paistab, et ette ründesse. sellisel juhul peaks ka väravaid eelmisest hooajast rohkem tulema.

airmike
28.07.02, 02:07
Andesta mu uudishimu...aga kust sa selliseid asju tead?:sega11:

ikka innu
29.07.02, 03:01
:r66m15:
palun täpsusta, Eric

Epic
29.07.02, 03:07
taani uudiste agentuurid on rääkinud Zelinski võimalikust liitumisest premier leagueiga
eriline huvi ta vastu on W.B.A-il kellel taulist jõulist ründajat ei ole.aga on ammustest aegadest teada et inglise kõrgliigas vaja vähemalt üht head peaga mängivat ründajat. :lahe:

ikka innu
29.07.02, 03:11
:õnnelik:
Tänan väga. Jään ootama edasiseid uudiseid.

SDK
29.07.02, 16:38
Originally posted by EricCantona

taani uudiste agentuurid on rääkinud Zelinski võimalikust liitumisest premier leagueiga
eriline huvi ta vastu on W.B.A-il kellel taulist jõulist ründajat ei ole.aga on ammustest aegadest teada et inglise kõrgliigas vaja vähemalt üht head peaga mängivat ründajat. :lahe:

viskad siis äkki mõne sellekohase lingi ka üles?

vandersell
29.07.02, 16:39
Kui lugeda ka mujalt Cantona postitusi, siis saad aru, et he is full of s***

SDK
29.07.02, 16:50
Originally posted by vandersell

Kui lugeda ka mujalt Cantona postitusi, siis saad aru, et he is full of s***

Ma vaatan siin jah, et natuke imelik vend. Okei, ei hakka enam selle venna jutu peale endal kõvaks ajama. :)

Miq
29.07.02, 17:09
Originally posted by ikka innu

:õnnelik:
Tänan väga. Jään ootama edasiseid uudiseid.

Oota edasi, vahest võib-olla näed, mis see nii-öelda Cantona on välja mõelnud. Väga mõttetu mees, kes lihtsalt rikub väga hea mehe nime, nagu imho ka Nistelrooy.

Bobik
29.07.02, 17:40
Pole tähele ise pannud,et teen ntx 54 postitust poole tunniga ja selle sisu on sama vajalik nagu see foorum siin minu jaoks muutuma hakkab. Ei saa aru miks jään aeg-ajalt teistele ette? Ei huvita enam need selgitused,mis suuremas osas Piraaja-Pelgulinna meestelt tulema hakkavad, vaevalt,et siia foorumisse tihti enam asja on. Arvasin,et siin jalgpallifännide foorum, kus kõik fännid oodatud, aga ju siis eksisin.

vandersell
29.07.02, 17:50
Originally posted by Nistelrooy

Pole tähele ise pannud,et teen ntx 54 postitust poole tunniga ja selle sisu on sama vajalik nagu see foorum siin minu jaoks muutuma hakkab. Ei saa aru miks jään aeg-ajalt teistele ette? Ei huvita enam need selgitused,mis suuremas osas Piraaja-Pelgulinna meestelt tulema hakkavad, vaevalt,et siia foorumisse tihti enam asja on. Arvasin,et siin jalgpallifännide foorum, kus kõik fännid oodatud, aga ju siis eksisin.
Nistelrooy, eksid rängalt. See kellele viitasid, tegi 47 posti 22h ja17 min-ga :D :D
OK, sry. Eks ta tegelikult ikka peaks olema just nagu kõigile. sina pole ammu midagi postitanud ja seetõttu ei mäleta ka enam nende sisu. aga paratamatult on siin selliseid kes oma vanuse ja/või vähese arunatukese tõttu mõtetut jama räägivad. Vbla kuulud sina Miq arvates just sinna kategooriasse, seda ei saa mina sulle öelda.
OISE

SDK
29.07.02, 20:44
Rebjaata! Tavaite zhit druuzna!
;) Kuigi jah, selliseid nõmedaid kõvaks ajamisi ei tahaks siit enam leida.:deemon:

Maarek
29.07.02, 21:09

Ma arvan, et ei maksaks nüüd miskit põdeda ühe(!!!) inimese veits teravama arvamuse pärast. Kusjuures, mul vist tuleb isegi meelde, miks Miq sedaviisi arvab;) ;)

Miq
29.07.02, 22:47

Ei nüüd on minust valesti aru saadud - ma pidasin konkreetselt silmas kasutajanime, mitte postide arvu ega sisu. Lihtsalt väga rõve on lugeda, kuidas mõni mees mõtleb, et on väga äge võtta enda hea mängija nimi, ime et veel keegi siin Figo ega Zidane pole.
P.S. See ei ole hetkel absoluutselt seotud Pelgulinna/Piraajaga, vaid minu isiklik arvamus, nagu kõik see, mida ma foorumis kirjutan.

SDK
30.07.02, 12:51
Eks ta ole, et ega nimi meest riku. Vastupidi võib aga küll kergemini juhtuda... Krt, sellegipoolest ei hakka enam nime vahetama :)

Epic
03.08.02, 03:51
minge kõik persse oma jutuka :viha: :viha: :viha:

Aramis
03.08.02, 14:17
Originally posted by EricCantona

minge kõik persse oma jutuka :viha: :viha: :viha:

Krt, kolm korda vaatasin seda lauset ja ei saanud aru, miks see mees äkki jutuka teema üles võttis..ja krt, neljandal korral sain aru, et ta mõtleb sõna \"jutuga\"...Debiilikud - kooli!!!

Martin
03.08.02, 15:02
Jube tore läbu ikka, onja?

Et siis paneme üksteisele näkku, hmmm, muide minu nimi on ka jube laialt kasutuses, seega ma ka lame mees, järgmisest nädalast muudan nime Gwjornyti-ks. Siis ei saa keegi vinguda :)

Mis puutub aga noorematesse, siis olge õnnelikud, kui teil endil rohkem aru peas oli ning pole vaja igiseda. Suurepäraseid näiteid isikutest, kes alustavad idiootlikult, kuid lõpetavad suht hästi ning palju lahedatemana on siin foorumis olnud päris mitmeid.

Seega ei maksa kohe iga asja kallal vinguma hakata - kõigil on omad vead ja head. Elagem nendega.

Ja muide sihuke ütlus ka veel - see, kes näeb pindu teise silmas, võib ise palgiga ringi kooserdada.

Kõik.

Ja nüüd taas Intsust ehk.

Epic
03.08.02, 17:41
siin ongi vist ainult peded koos ja tahavad kallistada teisi.
PEDED !!!

ek
03.08.02, 18:04
pakun välja et Cantonale võiks banni panna ja kui võimalik siis IP järgi.
Ta juba teist korda siin foorumis levitab sihilikult valeinfot

Chazlor
06.08.02, 16:49
Allo

Talitan nüüd küll iseenda nõuande vastaselt, aga tahaks siiski ära öelda.
Mida rohkem Cantonale ja temasugustele tähelepanu pööratakse, seda rõõmsamalt nad uute \"geniaalsustega\" lagedale tulevad. Ärge pöörake tähelepanu. ärge kommenteerige ja las Soccernet team teeb oma tööd nii nagu nad vajalikuks peavad.

Küll siis asi areneb ja kõigil parem olla :)

Tervitades

INCE
13.11.02, 13:42
Täna siis intsul sünnipäev.Loodan tõsiselt , et tal kaugel taanimaal probleemid lõpuks ka laabuvad ja tegelikult on ta võimeline hulga enamaks kui see Aab tropp treener (õieti vist klubi bossid) arvavad.
Minu jaoks on tegemist ikkagi ühe andekama eesti ründajaga läbi aegade ja juhtida koondise väravalööjate edetabelit ei saa sitt mees.
Mingil määral meenutab Zelinski mulle \"vanake\" Teddy Sheringhami, keda regularselt kiputakse vanarauaks nimetama ja maha kandma, samas kui vajalikel momentidel lööb mees alati omad kollid ära. Selles suhtes on Aab tõenäoliselt kaotanud rohkem kui võitnud.
Niivõi teisiti , palju õnne sulle Indrek Zelinski ja tea et eestis on palju fänne kes usuvad , et sinu parimad päevad on veel ees! :õlu: :õlu: :õlu:

Vabandan copypaste pärast , aga asi on seda lihtsalt väärt.

Rainman
13.11.02, 17:58
Ühinen õnnesoovidega :õnnelik: Nii tänane Postimees kui SLÕhtuleht üllitasid intervjuu Zelinskiga, esimene küll pisut pikem. Näha on nii pildilt, kui ka mehe jutust, et tal on raske ja sisemine võitlus on karm. Samas suutis Opi sarnasest olukorrast välja tulla. Usun, et Ints saab taas jalad alla ja peale talvepuhkust hakkab taas põhimeeskonnas väravaid kõmmutama :lahe:

Martin
13.11.02, 18:03
Originally posted by Rainman

Ühinen õnnesoovidega :õnnelik: Nii tänane Päevaleht kui SLÕhtuleht üllitasid intervjuu Zelinskiga, esimene küll pisut pikem.

Samal hetkel, kui Postimeest Päevalehega segamini aetakse - spordi osas -, on Eesti ajakirjandus hukule määratud :P Hea vähemalt seegi, et Rainman oma vea kiirelt parandas :)

Mis puutub lugudesse, siis need Visna ja SL-i tüüp tegid intervjuu vist koos. Täiesti üks-ühele praktiliselt kõik.

Rainman
13.11.02, 18:20
Originally posted by Martin

Samal hetkel, kui Postimeest Päevalehega segamini aetakse - spordi osas -, on Eesti ajakirjandus hukule määratud :P Hea vähemalt seegi, et Rainman oma vea kiirelt parandas :)
Kuigi parandasin selle vea suhteliselt kiiresti (igaksjuhuks vaatasin netist enne järele, kui paranduse tegin), jõudis uuriv ajakirjanik ikka enne jaole :D Vigade parandusele viis tõepoolest see, et EPL spordilehekülg tavaliselt lugemist ei vääri, ning pisut meenutades tõdesin, et vist jäi ta ka täna hommikul lugemata :P

Jaan
13.11.02, 19:07
Spordi osas on yhed kehvad m6lemad.