320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Zelinski taas

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Zelinski taas

    Taas head uudised Aalborgist:

    Laupäeval mängis Zelinski koduklubi Aab Vejlega ning loomulikult ei suutnud Ints vaiki olla. Tulemused räägivad enda eest...

    Ah jaa, Oper oli ka algkoosseisus. Kes huvitet, siis http://www.aalborg-bk.dk/

    AaB - Vejle BK 23/2-2002 11:45
    Andre Kampe



    --------------------------------------------------------------------------------
    Resultat:
    4 - 0 (1-0)

    --------------------------------------------------------------------------------
    Scoringer:
    30' 1-0 Indrek Zelinski
    63' 2-0 Thomas Augustinussen
    65' 3-0 Mikkel Beck
    69' 4-0 Indrek Zelinski


    #2
    See oli s6prusm2ng v6i?
    “The state of our pitch wouldn’t have affected Liverpool — with their game the ball is in the air most of the time.”
    The Special One

    Kommentaar


      #3
      Jahh

      Kommentaar


        #4
        Aga millal hooaeg jätkub?
        Supplies!

        Kommentaar


          #5
          Orginally posted by van der Sell

          Aga millal hooaeg jätkub?

          Esmaspäeval, 04.03. võõrsil mäng Viborgiga.

          Kommentaar


            #6
            Hooaeg jätkub 04.03 .AaB mängib väljas Viborgiga . AaB mängugraafiku kohta saab infot ntx siit
            Rise and rise again until lambs become lions!

            Vaprus - Athletic Club - Rosenborg

            Kommentaar


              #7
              Ei oska küll seisukohta võtta, kuid oper olevat parempooliku kohapeal viimased mängud mänginud ja man of the match viimased mängud olnud treeningtsükli ajal nii Hispaanias, kui ka nüüd Taanis. Ühe söödu viimases mängus oli Andres Zelinskile teinud? Kellegil täpsemat infi????
              keegi kukub siin veel kunagi nii kõrgelt, et nälgib tee peal surnuks....

              Kommentaar


                #8
                Seda esimest mängu Viborgiga peaks ka Taani TV-3+
                näitama nii,et pöidlad pihku ja telekate ette. Keegi mainis kusagil ,et Ints polevat sellises vormis nagu eelmine aasta.
                Praeguste tulemuste põhjal küll nii ei väidaks. Arvan ,et tuleb veel parem hooaeg ,kui eelmine. Aga eks me 28.apr
                Aalborgis oma silmaga näeme,kui sinna sõidame.
                Reisikirjeldus saab 2.märtsil üles riputet. Teema: AALBORG-
                Oper &Zelinski
                FCF Forever

                Kommentaar


                  #9
                  Kas seda mängu kusagil Tallinna pubis ka näitab, või näevad seda ainult priviligeeritud sat-antennide omanikud?
                  Supplies!

                  Kommentaar


                    #10
                    Kas Aalborg - Viborgi mängu kuskil koos ei saaks vaadata, isiklikult mul Taani TV3'e ei ole seega oleks lahe kui keegi kes seda kanalit omab miski ühisvaatamise orgunniks
                    See kiri siin on all

                    Kommentaar


                      #11
                      Küsimus tekkis juba eelmisel hooajal,et kus saaks Aalborgi mänge vaadata ? Minu teada saaks igal pool ,kui vähegi
                      otsida viitsid. Mõtlen siin seda ,et kõrtside omanikud on parajad jobud ,kes ei viitsi vastavaid kanaleid leida. Vanast
                      sai näit. Nimetas vahtida. Aga nüüd on kõrtse rohkem ,tuleb uurida.
                      FCF Forever

                      Kommentaar


                        #12
                        Orginally posted by ROOTSI KUNN

                        Küsimus tekkis juba eelmisel hooajal,et kus saaks Aalborgi mänge vaadata ?
                        Tartlased saavad ikka minu juures....tallinna osas pole kindel, nendel kelle Viaaccess on, need peaksid ilusti nägema.
                        When I get sad, I stop being sad and be awesome instead. True story!

                        Kommentaar


                          #13
                          Orginally posted by ROOTSI KUNN

                          Küsimus tekkis juba eelmisel hooajal,et kus saaks Aalborgi mänge vaadata ? Minu teada saaks igal pool ,kui vähegi
                          otsida viitsid. Mõtlen siin seda ,et kõrtside omanikud on parajad jobud ,kes ei viitsi vastavaid kanaleid leida. Vanast
                          sai näit. Nimetas vahtida. Aga nüüd on kõrtse rohkem ,tuleb uurida.
                          Üldiselt ma olen nagu 17 ja näen veelgi noorem välja, tähele olen pannud et ega just eriti asjalikult minusse baaride ja pubide müüjad ei suhtu... kahjuks... pole ka selline ettevõtja-tüüp et julgen muuta pilti, mida kogu baar vaatab....
                          See kiri siin on all

                          Kommentaar


                            #14
                            Ma uurin siis natuke linnapealt, kas kusagil saab vaadata
                            ja kui saab siis riputan siia üles ning kuigi saan ka kodus vaadata olen seltskonnamõttes valmis mujal istuma.
                            Esmaspäeval kõrtsid tühjad ja kõik sõltub Viacessist nagu
                            Martin ennist mainis.
                            FCF Forever

                            Kommentaar


                              #15
                              nu ogei, esmasp õhtu oleks täica norm kuskil pubis veeta

                              Tegelt ma arvan, et kui mõne pubipidajaga Jalgpallihaigla ühinguna sõna võtta, siis annaks küll taoliseid kokkuleppeid saavutada, et nemad näitavad eestlaste võõrklubide mänge ja meie oleme kohal ning toetame neid nende toodete ostmisega

                              See kiri siin on all

                              Kommentaar

                              Working...
                              X