320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

megakoll

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    megakoll

    siuke küsimus, et kes ise on jalaga palli tagunud, oskab vast ka mõne oma kauneima või ka naljakama soorituse rahva ette tuua. Seega umbes nii ta kõlab: Milline on kõige ägedam tuusam värav mille oled löönud?

    Enda tippetkedeks pean vast käärlööki, kus äärelt söödeti kõrge pall ja ei mõelnudki eriti automaatselt üle pea ja oma üllatuseks lendas pall väravavahi käte vahelt väravasse. Risti on pall lennanud vist ainult ühe korra, korra on saand väravat lüüa ka kannaga ja leivanumber on väravavahi jalgevahelt muidugi
    Mamps on tubli, nii päeval laudas kui ka õhtul klubist tulles hilja..

    #2
    2000.a. suvel l6in L22ne-Virumaa meistrikatel VSS-i eest Tamsalu vastu m2ngides nurgal88gi sisse. Muidu trennis on seda ikka v2lja tulnud, aga m2ngudes ma eriti pole kornereid andnud. Tookord oli p6hinurgal88ja m2ngust v2ljas, laenasin talt putsad (tervitused, Sten!) ja kuna v2ravavaht tundus ebakindel, siis hakkasingi proovima. Teise v2rava saime samas m2ngus ka nurgal88gij2rgsest olukorrast. Yldkokkuv6ttes kujunes aga m2ng kurvaks mulle. Vaatamata v6idule eksisin teisel poolajal pendlaga ning tagatipuks sain paar minutit enne l6ppu kodupubliku suurreks r66muks punase kaardi.

    Aga jah, oma v2raval88miseks sobimatu positsiooni t6ttu v6in v6istlusm2ngudes l88dud v2ravad ilmselt kahe k2e s6rmedel kokku lugeda.
    “The state of our pitch wouldn’t have affected Liverpool — with their game the ball is in the air most of the time.”
    The Special One

    Kommentaar


      #3
      1. Nurgalöögist ühe puutega ristnurka(oli see vast värav)

      2. Käärlöök(Mingi suht lombakas) õhutsenderdusest ja olukord nagu Ao-l käte vahelt väravasse

      Kommentaar


        #4
        see oli 2000 hooajal. mängisin vasak-kaitset. ning peale nurgalöögi järgset sagimist kastis said vastased palli kastist välja mis veeres mulle umbes 25 meetri peale. algul tahstin lihtsalt peale lahmida aga 2 vastujooksvat vastast oleks siis ilmselt löögi plokeerinud ning otsustasin siseküljega lüüa. ja nii ma selle ühe puutega tõstsingi tagumisse risti. väravavaht patseeris ka kuskil kastis nii et lendas üle tema

        ja siis lõin eelmine aasta hooaja eelses sõprusmängus umbes 30 meetritlt- kuigi see oli õnnega poolega sest pall lendas madalalt otse väravahi suunas kuid põrkas enne teda maha ja võttis mingilt mättalt imeliku põrke ja põrkas vvst mööda

        Kommentaar


          #5
          Oijah, reaali vastu sõprusmängus sügisel sai kena värav löödud, kah kuskilt 30nelt madal löök, ma ei tea mis see väravavaht tegi seal aga sisse ta läks, kenake teine, äkki oligi eston väravas?

          Kommentaar


            #6
            mina vaevalt sest ei mänginud enam reaalis. muide pole kunagi väravas mänginud. võis olla muidugi vennaraas.

            Kommentaar


              #7
              Olen löönud ühe "Mardisalu seksika". Krt rohkem ei tulegi midagi meelde, kuigi olen loomult ründaja.
              \\"Empty your mind. Be formless, shapeless, like water. You put water into a cup, it becomes the cup. You put water into a bottle, it becomes the bottle. You put it in a teapot, it becomes the teapot. Water can flow or it can crash. Be water, my friend.\\" - Bruce Lee

              Kommentaar


                #8
                Eks räägin teile siis jälle TÜ saalijalgpallist (nagu ka eksimuse all).

                Üks ilusamaid väravaid siis veerandfinaalis Tajaku vastu. See kolmas täpsemalt. sain söödu otsajoone juurest, sööstisin veel vasakule ning olin mingil imelikul kombel rohkem seljaga/küljega värava poole. Ja siis pöördelt paningi, taha risti.

                Pidavat olema olnud üks päris ülbe värav.

                Teine kah: trennis (punasärklane olles või neid pekstes) tuli õhust sööt, lükkasin rinnaga veel ette õhku, siis põlvega veelkord koha pea õhku ja siis õhust jalaga otse lati alla nii, et pall veel isegi sealt maha põrkus, enne kui sisse veeres.

                Sellist asja ei löö vist enam kunagi, sest mingi tehinkakunn ja trikimees küll pole.

                Meelde on jäänud ka üks tagasisöödust 30 meetrilt lakstatud löök, kuid see tabas ristnurka ja sisse ei lännu Kuradi ilus vint on veel meeles, kuidas see keeras...oeh
                When I get sad, I stop being sad and be awesome instead. True story!

                Kommentaar


                  #9
                  ilusaima värava lõin mingi eelmine sügis mängides koolistaadionil väikeste väravatega.Sain palli ette,mängisin kaitsjast mööda ja lajatasin täiega ristnurka.
                  C’mon Man United!!!

                  Kommentaar


                    #10
                    Njaa...juhtus see siis kui Arnold oli võimul aga raha ei olnud kroon. Sai suvel sõpradega vutti taotud, nii treeningumõttes.

                    Situatsioon oli järgmine: mina sain palli ja sööstsin värava poole, kaitsja jõudis aga jaole ja lükkas mänguvahendi tagasi oma väravavahile. See mees oli aga vähe kiiksuga, mõtles et nüüd peab sellise puraka panema ja lõi palli täie jõuga platsile tagasi. Õnnetuseks (või õnneks) aga otse vastu minu perset, kes ma olin tast kolme meetri kaugusele jõudnud.

                    Igatahes pall oli väravas, minul kann sinine ja see värav on ka kümme aastat hiljem meeles.
                    Vänn

                    Kommentaar


                      #11
                      1. Sel suvel sai lätlastele trahvikastinurgast minu poole veerev sööt ühe puutega taha ristnurka keerutatud. Küll oli ilus vaade.

                      2. Mingis sõp mängus vajutasin täiega u 35m peale, tuli välja nö "langev leht" mis maandus kenasti paremas ristnurgas.
                      Piraajadel on teravate kolmnurksete hammastega võimsad lõuad, tema hambaread meenutavad saagi. Ohvrit otsivad piraajad lõhna järgi ja tungivad talle kallale. Nad võivad looma või inimese ära süüa või tekitada eluohtlikke vigastusi.

                      http://www.jkpiraaja.ee/

                      Kommentaar


                        #12
                        jah omal ajal ,sai ikke taotud küll lahmakaid, kõigemaks kolliks, mis rinna kummi ajas, oli 89-ndal trennis löödud pennal, mille tagajärjel Aivar ise mulle väikese Kalevi šokolaadi andis, küll oli hea... šokolaad ma mõtlen

                        Kommentaar


                          #13
                          Iluväravaks võib vast lugeda veel 4 päeva tagasi löödud värava EHI vastu, nimelt napsas ründekaaslane Margus kaitsjalt osavalt palli ja veeretas selle mulle ilusti löögile ette, panin siis sajaga laksu kirja ja kui nägin et pall paremas ristnurgas oli, kargasid käed instinktist taeva poole - rõõmu teeb selline värav.

                          Pull värav sai suvel trennsi löödud - nimelt liikusin paremal serval ja tsenderdasin omaarust palli värava alla, väravavaht aimas ära tsenderduse aja ja jooksiski oletatavale viiekastipiirile tsenderdust ära napsama, aga ei pannud tähele et see oli välisvindiga, niisiis keeras pall ilusti tühja väravasse

                          See kiri siin on all

                          Kommentaar


                            #14
                            Replying to Topic \'megakoll\'

                            Tjah, sai kuskil oktoobris löödud kuskilt 25. meetrilt vastutulev pall TÄPSELT paremasse ristnurka.

                            Ning suvises mängus: lõin karistuslööki, selle sooritasin oma karistusala lähedalt, vastased olid väravasse väikse mehe sokutanud, seega tahtsin kaarpalli latialla tõsta. Andsin siis pallile valu, oli hea kaar sees, ning pall lendas latti, sealt põrkas ta 2 meetri kõrgusele ja maandus väravas. Vähemalt nii mulle pärast öeldi, sest kui löök latti lendas, keerasin juba ennast ringi, kuid ennäe imet.
                            selle võib vist liigitada imelikumate väravate nimistusse

                            Kolmas kord tuleb meelde, siis, kui alustasin palliga jooksu oma karistusala seest, mängisin üle mitmed mängijad ja lõin värava terava nurga alt, üle väravavahi täpselt taha nurka - goooooooooooool.........
                            Where were you in '62?

                            Kommentaar


                              #15
                              Replying to Topic \'megakoll\'

                              eelmise aasta sygisel oli mingi noorteturniir...oli siis paremkaitse kohal ja pall põrkas ilusti keskjoone juurde vasaku jala peale(tegelt olen ma parema jalaline:P )ja lõin siis täiega ristnurka...ja eks trennis ole neid väravad kyll löödud...

                              Kommentaar

                              Working...
                              X