320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

megaeksimus

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    megaeksimus

    Aojalgpall tegi megakolli teema, aga siia oleks oodatud just täielikud eksimused

    Ise tuleb meelde kui

    Penaltil hakkas kollkipper teisele poole hüppama päästis jõuline löök vastu posti


    #2
    Kuidas ma vist laup. lõin õrnast söödust TÜHJAST väravast mööda....õigemini ma ei tabanud palligi

    Teine oli kui ma Tartus foorumlastega mängisin ja väravas olin...küsisin, kas kui järgmine läheb sisse saan ryndesse tagasi...vastus jah...ja oma meest vist söötis tagasi ning ma palli mille kiirus vist 3km/h jalge vahelt sisse läks...tundus Tahtlik aga oli Kobatsemine:P kusjuures ma just sirutasin palli järgi...Itaalias v kusagil oleks selle eest ära tapetud ega endalgi sääl palju puudu jäänud, õnneks yks oma kaitsja märkas aint...muidu vastased vaatasid algul damn rynnak pees...aga OG:P

    Kommentaar


      #3
      see oli eelmine hooaeg äärelt murti läbi söödeti keskele j ama oleks pidanud ainult jala vastu panema aga mingi ime läbi panin jala täpselt nii et pall veeres jalast mööda. õnneks sai meie mansa palli ja lõime ikka ära. endal oli väga sitt olla. õnneks aga vist võitsime nii et hullu polnud

      noh ja siukseid tühjast väravast mööda kobistamisi on trennis ja niisama mängides ikka ette tulnud

      Kommentaar


        #4
        Jajaa, need v2ravale mitte pihta saamised. Sygisel oli yhes m2ngus 22relt tsenderdus ja selle asemel, et 5 meetri pealt sisekylg vastu panna, panin pealsega hullu laksu. V6ib arvata kuhu. Kunagi 4. liigas oli veel tobedam. Sattusin viie kasti nurgas yksi palliga olema, aga vint oli tobe ja lasin pallil maha p6rgata. Ikka oli paha vint ja ei saanud 6igel ajal l88dud. Nii ta l2ks... Yldiselt parem need asjad 2ra unustada, tegelikult.
        “The state of our pitch wouldn’t have affected Liverpool — with their game the ball is in the air most of the time.”
        The Special One

        Kommentaar


          #5
          kunagi ammu Snickers Cupil mängisn Järva-Jaani meeskonnas viiki turniiri hilisemate võitjatega Laeva võistkonnaga. meil oli nendega alagrupis mäng ja finaalist jäime eemale väravatevahega kuna omavahel oli viik. selles mängus me läksime 1:0 ette.ise mängisin siis keskkaitset veel ja anti selline pikk sööt piki platsi värava ette. vastasei ligidal polnud ja mina olin üsna väravavahi ligi.mõtlesin, et löön palli peaga ära, ja koperdasin väravavahile ette.hüppasin küll aga ei ulatanudki ja väravavaht ei saanud ka enam midagi teha kuna ma seisin tal risti ees.ühesõnaga pall kukkus väravasse.
          muidu poleks ehk miskit olnd aga hiljem nad võitsid ja said hispaaniasse ja me ei saanud mitte kirbusittagi
          Mamps on tubli, nii päeval laudas kui ka õhtul klubist tulles hilja..

          Kommentaar


            #6
            äge teema...mina pole eriti tühjadest väravatest mööda löönud, see-eest on enda värava all megakakat keeratud
            1) tuli sööt omalt mehelt mööda maad kenasti...mõtlesin siis,et peatan rahulikult tallaga palli kinni..sittagi..pallil oli teist meelt ja veeres talla alt läbi
            2) tuli pikk kõrge sööt ühele vastasele, kes oli minuga üksi värava alla jäetud...lükkasin teda selga, et ta pallini ei jõuaks ja tahtsin siis mänguvahendi kenasti kinni püüda, aga läksin ainult lükkamisega liiga hoogu ja ei püüdnud enam palli kinni,vaid see lendas ilusti ilma tema pead puutumata väravasse
            3) kunagi kooli eest mängides tuli jälle piik kõrge sööt mu värava poole. Seekord oli oma kaitsja üksi seal, aga ma millegipärast arvasin, et ta on vastane. Kargasin siis palli õhust minema lööm, aga õnnestus hoopis see kudagi vastu tema peakolu virutada, nii et kenasti jälle väravasse veeres :P
            4) + veel kümneid jalgevaheltläbilaskmisi ja mida iganes

            Kommentaar


              #7
              kümned värava ees tsenderdustest tulnud pallid jalge vahelt läbi lastud, kümned pallid 3 meetri kaugusel tühjast väravast mõõda veeretatud. Minu moto on kas mööda või väravahile kätte. Õnneks ei lähe mu pealelöögid peaaegu kunagi üle nagu enamusel, see masenus vähemalt puudub.
              \\"Empty your mind. Be formless, shapeless, like water. You put water into a cup, it becomes the cup. You put water into a bottle, it becomes the bottle. You put it in a teapot, it becomes the teapot. Water can flow or it can crash. Be water, my friend.\\" - Bruce Lee

              Kommentaar


                #8
                Kooli ajal. Aeglaselt veereva palli asemel sai tabatud vastasmängija jalga. Kehv lugu oli, et vastasmängijaga ei juhtunud midagi, aga mul jalg kipsis kolm nädalat.
                "The great fallacy is that the game is first and last about winning. It’s nothing of the kind. The game is about glory. It’s about doing things in style, with a flourish, about going out and beating the other lot, not waiting for them to die of boredom". - Danny Blanchflower, legend

                Kommentaar


                  #9
                  Oeh, kellel neid eksimusi pole olnud - kaitses, väravas, keksväljal, ründes.

                  Samas kõige olulisemad jäävad ikka meelde - ja kõige hiljutisemad.

                  Eks siis Tartu Ülikooli saalijalgpalliturniiri poolfinaal. Vastased läksid 40 sekki enne lõppu 1:2 juhtima. Pall jõudis meie rünnakust nende väravavahini ja mängida jäi umbes 15 sekundit, liikusin tolgusele peale ja tegin pette vasakule, et hakkaks nagu toda äärt katma, kuid samas sirutasin siis ennast hoopiski paremale, kuhu ta välja söötiski.

                  Nujah, edasi siis kurbmäng - pall tabas väljasirutatud jalga, kuid veeres postist nii umbes 10 senti mööda.

                  Mitte, et ma ennast selles süüdistaks, ega midagi muud erilist teha polnud, kui õnnele loota, kuid kahju ju ikkagi.
                  When I get sad, I stop being sad and be awesome instead. True story!

                  Kommentaar


                    #10
                    No ise olen löönud mingil turniiril lolli omavärava. Vastased söötsid trahvikasti joonel ja ma mõtlesin,et panen pallile jala vahele,et pall auti lendaks,kuid võta näpust läks nii,et hoopis omavärav ja veel postist sisse.Kurat ründes annabki selliseid väravaid lüüa.
                    Väravas oli ükskord,et hakksin palli püüdma,kuid see veeras jalge vahelt väravasse.Pall tuli veel aeglaselt.
                    C’mon Man United!!!

                    Kommentaar


                      #11
                      Oli kiirrünnak ning mulle tuli äärelt madal sööt. Olin jumala üksi. Lõin suhteliselt üleolevalt ning tabasin latti. Pall põrkus uuesti minu juurde ja lõin teist korda - latti! Kolm on siiski kohtu seadus ja kõik lõppes õnnelikult.

                      Kommentaar


                        #12
                        Replying to Topic \'megaeksimus\'

                        Lõin viiekasti nurgast mängu lõpu eel posti kaotasime mängu 1-0 ja minu osavus mängis siin suurt rolli

                        Kommentaar


                          #13
                          Replying to Topic \'megaeksimus\'

                          peekolmpeekolm paneb nüüd arvuti kinni, peseb kikud, teeb emale headöödkalli ja poeb pöhku!

                          Palun - Headööd

                          Kommentaar


                            #14
                            Replying to Topic \'megaeksimus\'

                            Nagu alati seisin väravas. Sain kogemata palli. Mõtsin ilgelt kikk äss löögi teha käest kuskile keskväljale. Võtsin ilusti hoogu ja lasin palli teele. Ent ühe vastasmängija pää jäi ette ja sealt põrkas ta ilusti väravasse.
                            308

                            Kommentaar


                              #15
                              Replying to Topic \'megaeksimus\'

                              Selle aasta Lool toimunud turniiril oli tõeline müstika finaalis löödud võiduvärav. Roosna-Alliku SK oli karistuslöök, kõigepealt tabas pall müüri, sealt tagasi ründajale jalale kes lõi vastu ette jäänud kaitsjat kellest põrkas pall müstilise vindiga Roosna-Alliku oma väravasse. Väravavaht oli väravast väljas ja vaatas et pall lendab mööda aga kuna pallil oli niiiiiiiiiiiiiiii kõva vint sees põrkas imekombel sisse. Ja see kõik tuimus veel viimasel 30 sekil!!!
                              puhh

                              Kommentaar

                              Working...
                              X