PDA

View Full Version : megaeksimus

DelPiero
25.02.02, 22:08
Aojalgpall tegi megakolli teema, aga siia oleks oodatud just täielikud eksimused

Ise tuleb meelde kui

Penaltil hakkas kollkipper teisele poole hüppama päästis jõuline löök vastu posti

Ertai
25.02.02, 23:25
Kuidas ma vist laup. lõin õrnast söödust TÜHJAST väravast mööda....õigemini ma ei tabanud palligi:)

Teine oli kui ma Tartus foorumlastega mängisin ja väravas olin...küsisin, kas kui järgmine läheb sisse saan ryndesse tagasi...vastus jah...ja oma meest vist söötis tagasi ning ma palli mille kiirus vist 3km/h jalge vahelt sisse läks...tundus Tahtlik aga oli Kobatsemine:P kusjuures ma just sirutasin palli järgi...Itaalias v kusagil oleks selle eest ära tapetud:) ega endalgi sääl palju puudu jäänud, õnneks yks oma kaitsja märkas aint...muidu vastased vaatasid algul damn rynnak pees...aga OG:P

eston maravilha
25.02.02, 23:39
see oli eelmine hooaeg äärelt murti läbi söödeti keskele j ama oleks pidanud ainult jala vastu panema aga mingi ime läbi panin jala täpselt nii et pall veeres jalast mööda. õnneks sai meie mansa palli ja lõime ikka ära. endal oli väga sitt olla. õnneks aga vist võitsime nii et hullu polnud

noh ja siukseid tühjast väravast mööda kobistamisi on trennis ja niisama mängides ikka ette tulnud

Jaan
26.02.02, 00:04
Jajaa, need v2ravale mitte pihta saamised. Sygisel oli yhes m2ngus 22relt tsenderdus ja selle asemel, et 5 meetri pealt sisekylg vastu panna, panin pealsega hullu laksu. V6ib arvata kuhu. Kunagi 4. liigas oli veel tobedam. Sattusin viie kasti nurgas yksi palliga olema, aga vint oli tobe ja lasin pallil maha p6rgata. Ikka oli paha vint ja ei saanud 6igel ajal l88dud. Nii ta l2ks... Yldiselt parem need asjad 2ra unustada, tegelikult.

apunkto
26.02.02, 00:37
kunagi ammu Snickers Cupil mängisn Järva-Jaani meeskonnas viiki turniiri hilisemate võitjatega Laeva võistkonnaga. meil oli nendega alagrupis mäng ja finaalist jäime eemale väravatevahega kuna omavahel oli viik. selles mängus me läksime 1:0 ette.ise mängisin siis keskkaitset veel ja anti selline pikk sööt piki platsi värava ette. vastasei ligidal polnud ja mina olin üsna väravavahi ligi.mõtlesin, et löön palli peaga ära, ja koperdasin väravavahile ette.hüppasin küll aga ei ulatanudki ja väravavaht ei saanud ka enam midagi teha kuna ma seisin tal risti ees.ühesõnaga pall kukkus väravasse.
muidu poleks ehk miskit olnd aga hiljem nad võitsid ja said hispaaniasse ja me ei saanud mitte kirbusittagi:D

Undi
26.02.02, 00:47
äge teema...mina pole eriti tühjadest väravatest mööda löönud, see-eest on enda värava all megakakat keeratud :D
1) tuli sööt omalt mehelt mööda maad kenasti...mõtlesin siis,et peatan rahulikult tallaga palli kinni..sittagi..pallil oli teist meelt ja veeres talla alt läbi :D
2) tuli pikk kõrge sööt ühele vastasele, kes oli minuga üksi värava alla jäetud...lükkasin teda selga, et ta pallini ei jõuaks ja tahtsin siis mänguvahendi kenasti kinni püüda, aga läksin ainult lükkamisega liiga hoogu ja ei püüdnud enam palli kinni,vaid see lendas ilusti ilma tema pead puutumata väravasse :)
3) kunagi kooli eest mängides tuli jälle piik kõrge sööt mu värava poole. Seekord oli oma kaitsja üksi seal, aga ma millegipärast arvasin, et ta on vastane. Kargasin siis palli õhust minema lööm, aga õnnestus hoopis see kudagi vastu tema peakolu virutada, nii et kenasti jälle väravasse veeres :P
4) + veel kümneid jalgevaheltläbilaskmisi ja mida iganes

greenday
26.02.02, 10:11
kümned värava ees tsenderdustest tulnud pallid jalge vahelt läbi lastud, kümned pallid 3 meetri kaugusel tühjast väravast mõõda veeretatud. Minu moto on kas mööda või väravahile kätte. Õnneks ei lähe mu pealelöögid peaaegu kunagi üle nagu enamusel, see masenus vähemalt puudub.

vello99
26.02.02, 12:51
Kooli ajal. Aeglaselt veereva palli asemel sai tabatud vastasmängija jalga. Kehv lugu oli, et vastasmängijaga ei juhtunud midagi, aga mul jalg kipsis kolm nädalat.

Martin
26.02.02, 13:01
Oeh, kellel neid eksimusi pole olnud - kaitses, väravas, keksväljal, ründes.

Samas kõige olulisemad jäävad ikka meelde - ja kõige hiljutisemad.

Eks siis Tartu Ülikooli saalijalgpalliturniiri poolfinaal. Vastased läksid 40 sekki enne lõppu 1:2 juhtima. Pall jõudis meie rünnakust nende väravavahini ja mängida jäi umbes 15 sekundit, liikusin tolgusele peale ja tegin pette vasakule, et hakkaks nagu toda äärt katma, kuid samas sirutasin siis ennast hoopiski paremale, kuhu ta välja söötiski.

Nujah, edasi siis kurbmäng - pall tabas väljasirutatud jalga, kuid veeres postist nii umbes 10 senti mööda.

Mitte, et ma ennast selles süüdistaks, ega midagi muud erilist teha polnud, kui õnnele loota, kuid kahju ju ikkagi.

guitz
26.02.02, 17:14
No ise olen löönud mingil turniiril lolli omavärava. Vastased söötsid trahvikasti joonel ja ma mõtlesin,et panen pallile jala vahele,et pall auti lendaks,kuid võta näpust läks nii,et hoopis omavärav ja veel postist sisse.Kurat ründes annabki selliseid väravaid lüüa.
Väravas oli ükskord,et hakksin palli püüdma,kuid see veeras jalge vahelt väravasse.Pall tuli veel aeglaselt.

Siim
26.02.02, 20:59
Oli kiirrünnak ning mulle tuli äärelt madal sööt. Olin jumala üksi. Lõin suhteliselt üleolevalt ning tabasin latti. Pall põrkus uuesti minu juurde ja lõin teist korda - latti! Kolm on siiski kohtu seadus ja kõik lõppes õnnelikult.;)

p3p3
27.07.03, 23:12
Lõin viiekasti nurgast mängu lõpu eel posti :doh: kaotasime mängu 1-0 ja minu osavus mängis siin suurt rolli

yheksa
27.07.03, 23:52
peekolmpeekolm paneb nüüd arvuti kinni, peseb kikud, teeb emale headöödkalli ja poeb pöhku!

Palun - Headööd ;)

Markko
28.07.03, 02:04
Nagu alati seisin väravas. Sain kogemata palli. Mõtsin ilgelt kikk äss löögi teha käest kuskile keskväljale. Võtsin ilusti hoogu ja lasin palli teele. Ent ühe vastasmängija pää jäi ette ja sealt põrkas ta ilusti väravasse.

elmut
28.07.03, 12:48
Selle aasta Lool toimunud turniiril oli tõeline müstika finaalis löödud võiduvärav. Roosna-Alliku SK oli karistuslöök, kõigepealt tabas pall müüri, sealt tagasi ründajale jalale kes lõi vastu ette jäänud kaitsjat kellest põrkas pall müstilise vindiga Roosna-Alliku oma väravasse. Väravavaht oli väravast väljas ja vaatas et pall lendab mööda aga kuna pallil oli niiiiiiiiiiiiiiii kõva vint sees põrkas imekombel sisse. Ja see kõik tuimus veel viimasel 30 sekil!!!:viha:

rohelineKonn
14.08.03, 20:17
minu suurim kala siis ka. mängisin erandkorras ründes. meie äär jooksis vastased üle ja söötis ees postis olevast väravavahist mööda, mulle imeliselt jala peale. olin värava keskel ja nii umbes poole meetri kaugusel väravast...ja see pall raibe põrkas vastu kätt enne kui sisse läks

Väravavaht
14.08.03, 23:35
Mingi sõprusmäng oli meil ja vastastel oli nurgalöök ma olin väravas ja keegi esimest posti ei võtnud..... Löök tuli sinna taha ja läxin hyppega pallile järgi ja ryndaja-sepp lõi sellevastu mu pead ja asi läx sisse..... natuke kummaline aga ikkagi

hugen
14.08.03, 23:48
Mängisime eelmine aasta Võrus , ründasime: üritasin palli päästa otsa- ja16-kasti ristumiskohapealt, mingi imenipiga tegi pall kaare ja tagumisse ristnurka, tekkis hetkeline mõttepaus enne kohtuniku vilet.

hugen
14.08.03, 23:54
profirattur Tombak oli kooli aal norm koll, tuli jalkat mängima krossi naelikutega, enne ei saand keegi aru kui ühel vennal 3cm pikkune haav. Paar õmblust.

vaikiv mees
15.08.03, 02:51
ise jalgpalli ei m2ngi, aga aastaid (varsti juba aastakymneid tagasi;) ) kergej6ustikutrennis seal tyhermaal, kus siis oli Lastestaadion trenni l6pul palli tagudes,
6nnestus 1 vennal, kes tahtis niiv2ga ise autor olla, niigi v2ravasse veerev pall s6na otseses m6ttes v2ravajoonelt yle t6sta

resorte
15.08.03, 17:08
Pidime trennis üks-ühe vastu mängima väikeste väravatega(kõrgus ca. 1m) ning muidugi üks värav ei olnud siis ka teisest väga kaugel, kõigil läks päris hästi kuni mina astusin mängu... juhtus siis nii et mängisin ilusti oma vastasest mööda ja läksin värava suunas löögile aga paraku lendas pall põiklatti ja sealt minu omaväravasse ja ma kaotasin selle mängu :( , kuna kehtis \"first goal wins\" reegel.

eston maravilha
15.08.03, 17:52
no kurat selleks peab ikka oskust olema(või siis mitte) et nii lüüa et lati põrkest omaväravasse. sest kui lähed otse sellele väravale ja lööd põiklatti siis põhimõtteliselt peaks pall sulle endale vastu rindu tulema. ja kui lähed nurga alt siis peaks pall ka oma enda väravast mööda põrkama.

mikc
15.08.03, 18:11
Originally posted by hugen

Mängisime eelmine aasta Võrus , ründasime: üritasin palli päästa otsa- ja16-kasti ristumiskohapealt, mingi imenipiga tegi pall kaare ja tagumisse ristnurka, tekkis hetkeline mõttepaus enne kohtuniku vilet.

Proovisin välja lugeda siis su megaeksimust,aga ei suutnud,kui keegi teine aru sai võiks ära seletada.

Markko
15.08.03, 18:12
Lõi nagu omavärava?

resorte
15.08.03, 18:45
Originally posted by eston#21

no kurat selleks peab ikka oskust olema(või siis mitte) et nii lüüa et lati põrkest omaväravasse. sest kui lähed otse sellele väravale ja lööd põiklatti siis põhimõtteliselt peaks pall sulle endale vastu rindu tulema. ja kui lähed nurga alt siis peaks pall ka oma enda väravast mööda põrkama.

Ega ma kohe täitsa pulksirget lööki ka teinud, väheke kõveralt ikka. :doh:

Lõi nagu omavärav?
Minu apsakat mõtled we? :oih:

Litmanen37
15.08.03, 18:47
Originally posted by elmut

Selle aasta Lool toimunud turniiril oli tõeline müstika finaalis löödud võiduvärav. Roosna-Alliku SK oli karistuslöök, kõigepealt tabas pall müüri, sealt tagasi ründajale jalale kes lõi vastu ette jäänud kaitsjat kellest põrkas pall müstilise vindiga Roosna-Alliku oma väravasse. Väravavaht oli väravast väljas ja vaatas et pall lendab mööda aga kuna pallil oli niiiiiiiiiiiiiiii kõva vint sees põrkas imekombel sisse. Ja see kõik tuimus veel viimasel 30 sekil!!!:viha:

irw.....seda tahtsin ka mina kirjutada...aga sa said ette....

samas kui järele mõelda,siis ega Roosna-Alliku vv poleks vist elu sees arvand,et selliselt kohalt löök tuleb.... Priidik pani lihtsalt sisekylje löögile vastu ja...vupsti:õnnelik:

duff_K
15.08.03, 19:07
eemmm ühelilusal kevadpäeval mängisime klassikaaslastega ilus Šnelli tiigi äärsel asuval staadionil ja ühel seltsimehel õnnestus lüüa penalt küljeauti :P....nii raske kui seda ka uskuda poleks mina see ei olnud :D

greenday
15.08.03, 22:08
Originally posted by vaikiv mees

ise jalgpalli ei m2ngi, aga aastaid (varsti juba aastakymneid tagasi;) ) kergej6ustikutrennis seal tyhermaal, kus siis oli Lastestaadion trenni l6pul palli tagudes,
6nnestus 1 vennal, kes tahtis niiv2ga ise autor olla, niigi v2ravasse veerev pall s6na otseses m6ttes v2ravajoonelt yle t6staHeh-heh. Paarilt meetrilt ülelöömised on ikka alati head killud. :)

sprinter
16.08.03, 00:27
meil oli lagedil mängides kaks head tünga kui mees mängis rahulikult kaitsetest mõõda ning enne väravavahini jõudmist söötis kõrvale et teine ründaja tühja väravasse palli lööks aga juhtus oopis see et mees lõi poole meetri pealt latti :D:D:D:D
ja teine olukord kui väravavaht akkas palli käest lõõma ja üx ründaja keeras perse ette ning pall lendas vastu tagumikku ja sealt põrkas väravasse :D:D:D

Sull
16.08.03, 00:40
Nii
minul juhtus siuke ästipahalugu, et trennis ründame ja miski värava all juba ja puha ning pall sõbra käes kes läheneb ühest servast ma teises servas ja väravavaht tuleb tal vastu ning ta annab mööda maad mul söödu nii et suur ja lai tühi värav ees.Mina väravast nii umbes 1,5 meetrit ja vupsti virutan palli üle värava. Oioioi kui hästi mõjub enesekindlusele pooleteiselt meetrilt tühjast väravast üle löömine.
Ja teine õnnetu lugu oli selline kui mängisin sõpradega miskite suuremate tüüpide vastu(16-18) ise tol ajal olin 14 kui on nurgalöök ja tuleb pealelöök mille väravavaht tõrjub. Ent pall põrkab tema ette kus seisin mina näoga värava poole ja mõtlesin et peksan nüüd kääriga palli minema aint vastased olid külje all ning ruumi vähe ja siis üritasin aga õnnestus hoopis lüüa väravasse kusjuures väravavahi näppude vahelt.
Kuna ma tavaliselt mängisin keskväljal või kaitses ning lõin suhteliselt harva väravaid siis väravavahi sõnad olid sellised: Kuule Sull, me teame küll kui väga sa väravat lüüa tahad aga tead see oli vale värav.

resorte
16.08.03, 02:28
Originally posted by lookas

meil oli lagedil mängides kaks head tünga kui mees mängis rahulikult kaitsetest mõõda ning enne väravavahini jõudmist söötis kõrvale et teine ründaja tühja väravasse palli lööks aga juhtus oopis see et mees lõi poole meetri pealt latti :D:D:D:D
.....

Mängisite ilma suluseisudeta we? :kaval:

Markko
16.08.03, 03:15
Äkki jõi üks kaitsjatest posti juures vett :P

Martin
16.08.03, 08:42
Teadaolevalt, kui ründaja annab söödu natuke tagasi, siis suluseisu pole. Ei viitsi üle vaadata, kas sellisel juhul on, kui läbi on mitu meest ning ainult väravavaht vastas. Kunagi kindlasti teadsin.

heinzz
16.08.03, 12:24
Originally posted by Martin

Teadaolevalt, kui ründaja annab söödu natuke tagasi, siis suluseisu pole. Ei viitsi üle vaadata, kas sellisel juhul on, kui läbi on mitu meest ning ainult väravavaht vastas. Kunagi kindlasti teadsin.
Tagasisöötudel ei ole kunagi suluseisu, isegi kui kogu sinu meeskond on viimasest kaitsjast möödunud.

teoreetik
16.08.03, 13:13
Aga minul oli selline eksimus et lõin penalti mööda!!:silm2: :silm4:

eston maravilha
16.08.03, 14:04
Originally posted by heinzz

Tagasisöötudel ei ole kunagi suluseisu, isegi kui kogu sinu meeskond on viimasest kaitsjast möödunud.

on

alati peab olema vähemalt kaks vastase mängijat värava ja söödu saaja vahel

Martin
16.08.03, 14:52

Mis mina siis ütlesin? D\'OH.

Mida ma ei mäleta on see, et kui kaks ründajat nt. on läbi ja ainult väravavaht on ees ja sööt antakse ette, mis siis on. Arvatavasti ikka sulg. Ah, pohhui.

Ono
16.08.03, 15:14

Mis mina siis ütlesin? D\'OH.

Mida ma ei mäleta on see, et kui kaks ründajat nt. on läbi ja ainult väravavaht on ees ja sööt antakse ette, mis siis on. Arvatavasti ikka sulg. Ah, pohhui.

Söödu võib ju ette poole anda, aga sinu partner peab tol hetkel sinust tagapool olema.
Või see on vähemalt minu nägemus asjast. :)

eston maravilha
16.08.03, 18:49
sa ei oska lugeda või.. vähemalt 2 vastase mängijat peavad alati olema söödu saaja ja värava vahel. pole ime et eesti jalgpall täielik saast on

vaikiv mees
16.08.03, 23:47
noo.. on ju kyll olukordi, kus mitu meest on l2bi, aga ikka s88dab (1k6ik kas ettepoole v6i tahapoole, ainult s88du saaja ei tohi eespool olla s88du hetkel..

Off-side Rule
1. A player is in an off-side position if he is nearer to his opponent\'s goal line than the ball unless:

(a) he is in his own half of the field,
(b) he is not nearer to his opponent\'s goal-line than at least two of his opponents.
2. A player will only be declared off-side if, at the moment the ball touches or is played by one of his own team, in the opinion of the referee, that player is:
(a) interfering with the play or with an opponent, or
(b) seeking to gain an advantage by being in that position.
3. A player will not be declared off-side if:
(a) merely because of his being in an off-side position, or
(b) if he receives the ball directly form a goal kick, corner kick, or throw-in.
4. If a player is declared off-side, the referee gives an indirect free kick which is taken by the opposing team from the place where the off-side occurred.
Off-side is judged from the moment the ball is played. A player who is level with the second last opponent or with the last two opponents is not in an off-side position.

http://www.allfootballs.com/asrules.html

H.M Murdock
22.08.03, 23:11
:naer5: :naer4: oi jah :naer2:
mina suutsin ükskord vihmaga 5 meetri kaukuselt väravast mööda lüüa :silm5:

jyriöö
23.08.03, 00:14
Originally posted by uuno73

tiate mehe mul juhtus ükskord selline lugu keset Nõukogude II liiga mängu 1961.aastal tuli mul hirmsast pingtamisest sitt püksi ja kõik

Uuno, väike soovitus Mark Twaini poolt: I am admonished in many ways that time is pushing me inexorably along. I am approaching the threshold of age; in 1977 I shall be 142. This is no time to be flitting about the earth. I must cease from the activities proper to youth and begin to take on the dignities and gravities and inertia proper to that season of honorable senility which is on its way.\"

kaupo
26.08.03, 07:34
Esimene, õnnelik eksimus - tahtsin anda lihtsat tsenderdust vasakult äärelt umbes 30-40 meetrit otsajoonest. Olin täiesti vaba, peatasin palli peaaegu täiesti seisma, ja otsustasin ühe tugeva kerge vindiga tsenderduse kasuks. Tulemus - pall võttis ootamatult kõrge kursi ja tugeva vindi ning lendas kaunilt keereldes üle oma meeste peade, üle kaitsjate peade, üle väravavahi käte ja...imetäpselt värava paremasse ristnurka. Ma kujutan ette, et palli vahe nii posti kui latiga oli vast 2-3 sentimeetrit. Väga äpardunud tsenderdusest sündis imeilus värav. Ega ma just kohe üles ka ei tunnistanud, et tahtsin tegelikult tsenderdada.
Teine - oma karistusala piiril üritasime mina ja vastase ründaja mõlemad palli lüüa. Hoog oli suur, tema tahtis kõigest hingest väravale lajatada ja mina iga hinna eest ala puhtaks lüüa. Pallist lõime mõlemad mööda või siis tabasime õrnalt, aga kohtusid säärekondid. Tulemus - vastasmeeskonna ründaja pandi kipsi, mina sain suurima sinika, mis mul üldse kunagi on olnud ja pidasin rõõmsalt poolteist nädalat treeningpausi. Moraal - kandke kaitsmeid. Minul olid, vastasel mitte.

greenday
26.08.03, 12:45
Originally posted by hullpaks

Esimene, õnnelik eksimus - tahtsin anda lihtsat tsenderdust vasakult äärelt umbes 30-40 meetrit otsajoonest. Olin täiesti vaba, peatasin palli peaaegu täiesti seisma, ja otsustasin ühe tugeva kerge vindiga tsenderduse kasuks. Tulemus - pall võttis ootamatult kõrge kursi ja tugeva vindi ning lendas kaunilt keereldes üle oma meeste peade, üle kaitsjate peade, üle väravavahi käte ja...imetäpselt värava paremasse ristnurka. Ma kujutan ette, et palli vahe nii posti kui latiga oli vast 2-3 sentimeetrit. Väga äpardunud tsenderdusest sündis imeilus värav. Ega ma just kohe üles ka ei tunnistanud, et tahtsin tegelikult tsenderdada.
Teine - oma karistusala piiril üritasime mina ja vastase ründaja mõlemad palli lüüa. Hoog oli suur, tema tahtis kõigest hingest väravale lajatada ja mina iga hinna eest ala puhtaks lüüa. Pallist lõime mõlemad mööda või siis tabasime õrnalt, aga kohtusid säärekondid. Tulemus - vastasmeeskonna ründaja pandi kipsi, mina sain suurima sinika, mis mul üldse kunagi on olnud ja pidasin rõõmsalt poolteist nädalat treeningpausi. Moraal - kandke kaitsmeid. Minul olid, vastasel mitte.Ükskord näitas, kuidas sarnaselt tehti vene liigas ühele mehele niiöelda teine põlv - ehk siis säär pooleks. Tüüp hakkas palli lööma, kaitsja libistas talle jalgadesse lükates palli ära aga ründaja ikka lõi otse keset säärt täiest jõust. Puuuh.:(

oku
28.08.03, 13:05
Minu viimane ilus liigutus oli Kotka staadionil trennis, kus ma ise hirmsasti ründes soovisin mängida ja siis palli meetri kaugusel väravast olles üle värava taga olnud 10 -15 meetri kõrguse võrkaia virutasin.

Väravas tehtud vigureid ma siinkohal välja ei hakka tooma - jalgevahelt, kätevahelt, ülevalt ja alt ... Ma olen väga kogenud eksija :)

Martin
28.08.03, 14:08
Originally posted by oku
Väravas tehtud vigureid ma siinkohal välja ei hakka tooma - jalgevahelt, kätevahelt, ülevalt ja alt ... Ma olen väga kogenud eksija :)

Aga selle eest teed seda kõike ülima ilu ning pühendumusegha ja oled ise lausa kaunitar seda kõike saavutades :) Onja nii? :P

Silver
28.08.03, 16:45
Pani mõtlema, et kurat palju on pall kaugelt saadetud ristnurga suunas... Kuid imekombel läheb asi alati sentimeetrite teinekord ka meetrite küsimuseks. Teine kord oleks tore, kui pall ristis maanudks. Seda eriti ei juhtu. Eks ma harjuta veel ja proovin täpsemalt. Lausa vihale ajab, miks kurat ei või ta vahest risti minna selle asemel, et kas latti/posti või siis üle lennata. Selline probleem on :) :D

p3p3
28.08.03, 18:42
Originally posted by treze

Pani mõtlema, et kurat palju on pall kaugelt saadetud ristnurga suunas... Kuid imekombel läheb asi alati sentimeetrite teinekord ka meetrite küsimuseks. Teine kord oleks tore, kui pall ristis maanudks. Seda eriti ei juhtu. Eks ma harjuta veel ja proovin täpsemalt. Lausa vihale ajab, miks kurat ei või ta vahest risti minna selle asemel, et kas latti/posti või siis üle lennata. Selline probleem on :) :D Juhtus sama jama eelmine nädal mängus.Lõin karistslööki kuckilt 20 meetri pealt yle myyri ristnurga suunas aga pall läx sinna yles kahe posti ja lati liitumiskohta:(

p3p3
28.08.03, 18:43
Originally posted by p3p3

Originally posted by treze

Pani mõtlema, et kurat palju on pall kaugelt saadetud ristnurga suunas... Kuid imekombel läheb asi alati sentimeetrite teinekord ka meetrite küsimuseks. Teine kord oleks tore, kui pall ristis maanudks. Seda eriti ei juhtu. Eks ma harjuta veel ja proovin täpsemalt. Lausa vihale ajab, miks kurat ei või ta vahest risti minna selle asemel, et kas latti/posti või siis üle lennata. Selline probleem on :) :D Juhtus sama jama eelmine nädal mängus.Lõin karistslööki kuckilt 20 meetri pealt yle myyri ristnurga suunas aga pall läx posti ja lati liitumiskohta:(

eston maravilha
28.08.03, 19:36

...pall läx sinna yles kahe posti ja lati liitumiskohta:(

teil on päris huvitava konstruktsiooniga väravad..

kaupo
28.08.03, 20:31
Veel meenus üks - aastaid 9 või 10 tagasi mängisime Lastestaadionil (või mis iganes on selle staadioni nimi, mis asub Suur-, ja Väike-Ameerika tänava vahel). Meie rünnak, mina umbes 40 meetrit väravast. Pall põrkab hooga tagasi (ei mäleta, kas kaitsja jalast, väravavahist või värava konstruktsioonidest). Stardin, läbin 5-6 meetrit, pall veereb tubli hooga otse minu suunas, ei põrka, ilma olulise vindita ja... ühesõnaga ideaalselt, et lajatada üks mahlane pomm värava nurka. Veel samm, keha kergelt ette kallutatud ja MÜTAKI saadan palli teele. Aga millegipärast lendab pall üle värava, üle staadionipiirde, otse sõiduteele, kus mingi veokas annab pallile esiklaasiga veel ühe löögi. Mõne sekundi pärast käib PAUHH - millegipärast sõitis seesama veok ka üle palli. Pallist igal juhul kahju. Häbi ka veel pealekauba. :oih: Selline lugu siis.

p3p3
28.08.03, 21:19
Originally posted by eston#21

...pall läx sinna yles kahe posti ja lati liitumiskohta:(

teil on päris huvitava konstruktsiooniga väravad..Mis siin imelikku un :S

2mSööt3mMööda
28.08.03, 21:35
Normaalsel jalgpalliväraval nagu ei ole sellist kohta kus 2 posti ja latt korraga liituks. Antud story jutustaja pani lihtsalt natuke puusse ja usun, et kõik said aru mis kohta ta tegelikult mõtles.

oku
29.08.03, 12:15

Originally posted by oku

Aga selle eest teed seda kõike ülima ilu ning pühendumusega ja oled ise lausa kaunitar seda kõike saavutades :) Onja nii? :P

Loomulikult, Smutt :) Enamasti pühendunuim ja kauneim väljakul :D

dreyd
29.08.03, 12:19
jah, talvel kunagi sai vist oli 5-s klassis ühte kooliturniiri mängitud, kus olime nö sooritamas suur üllatust, st olime löömas kaheksandike, kui ühel rünnakul suutsin lume hunnikus olevat palli sedasi tabada, et \"Inkaras\" pani taeva poole ning pall istus hanges edasi, suht loll tunne oli sokk jalas seal edasi seista, kuid siiski viigi saime kätte, muuseas tol ajal oli veel Pohlak meil kirjanduse õps ning jagas vutitrennis poistele soksi, kes pendla sisse lõid :) .

Tihane
30.08.03, 15:13
Originally posted by daywalker

Normaalsel jalgpalliväraval nagu ei ole sellist kohta kus 2 posti ja latt korraga liituks. Antud story jutustaja pani lihtsalt natuke puusse ja usun, et kõik said aru mis kohta ta tegelikult mõtles.

mõeldav ta ju on .. tagumine post tavaliselt tuleb väikse kaarega ristnurka, kus vertikaalne post ning põiklatt omavahel kohtuvad .. seega võis p3p3\'l täitsa õigus olla.

kaala
30.08.03, 16:29
Originally posted by dreyd

jah, talvel kunagi sai vist oli 5-s klassis ühte kooliturniiri mängitud, kus olime nö sooritamas suur üllatust, st olime löömas kaheksandike, kui ühel rünnakul suutsin lume hunnikus olevat palli sedasi tabada, et \"Inkaras\" pani taeva poole ning pall istus hanges edasi, suht loll tunne oli sokk jalas seal edasi seista, kuid siiski viigi saime kätte, muuseas tol ajal oli veel Pohlak meil kirjanduse õps ning jagas vutitrennis poistele soksi, kes pendla sisse lõid :) . kõige targem oleks muidugi selline (http://www.shoppingtv.ee/est/images/products/fastgoal.jpg) värav osta:D

2mSööt3mMööda
31.08.03, 14:10
See natuke vana asi ning mõned on võib-olla seda juba näinud aga panen selle ikkagi siia. Päris muigama ajab igatahes :) http://mrwood95.valuehost.co.uk/Forlan-miss-Juventus-p.mpg

greenday
31.08.03, 18:07
Originally posted by daywalker

See natuke vana asi ning mõned on võib-olla seda juba näinud aga panen selle ikkagi siia. Päris muigama ajab igatahes :) http://mrwood95.valuehost.co.uk/Forlan-miss-Juventus-p.mpgVend üritas häbist särgist kotti moodustada ning pähe tõmmata. Hjähh-hjähh-hjähh (Peeter Ristsoo naer).

Väravavaht
02.09.03, 19:01
Ning lisan iia veel yhe mida igapäev ei juhtu

Mängisime Võru Kalevi vasta ja poolaja keskel juthus nii, et umbes 45 meetri pealt löödi mingi mõtetu löök väravast mööda sinna posti lähedale..... jõudsin sinna ja hakkasin palli pyydma, kui minu eest(10m) tegi pall imeliku põrke ja muutis järsku nii palju suunda, et pall oligi väravas ja mul eriti poldki midagi teha..... ikkagi alati saab paremini ja see oli lihcalt tavaline tööõnnetus(eksimus)

Jaan
05.09.03, 01:38
Njahh, aga ma tegin v2ravas t2na Maik Taylorit. Tuli suhtkoht tugev l88k, aga suhteliselt keskele. Noh, hakkan siis kergelt paremale hyppama ja j2rsku n2taki... kylili maas. Vihmam2rjal platsil ei osutunud putsade haakuvus piisavaks. Vist ei pea lisama, kuhu pall j6udis ja kes m2ngu v6itis.

Glazza
05.09.03, 14:57
Originally posted by Jaan

Njahh, aga ma tegin v2ravas t2na Maik Taylorit. Tuli suhtkoht tugev l88k, aga suhteliselt keskele. Noh, hakkan siis kergelt paremale hyppama ja j2rsku n2taki... kylili maas. Vihmam2rjal platsil ei osutunud putsade haakuvus piisavaks. Vist ei pea lisama, kuhu pall j6udis ja kes m2ngu v6itis.

Mõte on rääkida oma igapäevasest argipäevast, aru ma ei mõista!

Üks EÜS\'i vend mainis veel üks päev sinu kohta huvitavalt - N.N., täiesti mõttetu mees väljakul (mängus Ugalaga):lahe:

Henri19
14.09.03, 23:55
ma olen kohutavalt koba, nii koba et mind ei panda kunagi väljakule. küll aga oli mingi lambi turniir ja üks sai vigastada, pandi mind väljakule. ründesse, kuna seal keeran sitta vähem. olime 3:0 taga ja võitsime 5:3. mina lõin 4 väravat. see pole küll eksimus, aga minu jaoks oli see suurpäev. meetri pealt mööda löödud ikka sadu kordi, jalga pole liikuvale pallile ette saanud sadu kordi.

küll aga olen näinud väga huvitavat situatsiooni. oli mäng. mingi lambikas. tuli karistuslöök. noh, mehed pandi siis müüri, aga üks tont, kes oli eelmises olukorras munadesse saanud, ei tahtnud müüris olla, aga ta pidi ja tema loll otsustas siis seljaga löögi poole olla. kohtunik vilistas ja vend tulistas, pall aga põrkas vastu posti ja sealt otse tüübile munadesse. hiljem lubas kõik maha lüüa. parimat asja pole mina oma elus näinud. :D

eston maravilha
15.09.03, 00:32
see munade vend on mingi idikas??

greenday
15.09.03, 01:21
Originally posted by Henri19

ma olen kohutavalt koba, nii koba et mind ei panda kunagi väljakule. küll aga oli mingi lambi turniir ja üks sai vigastada, pandi mind väljakule. ründesse, kuna seal keeran sitta vähem. olime 3:0 taga ja võitsime 5:3. mina lõin 4 väravat. see pole küll eksimus, aga minu jaoks oli see suurpäev. meetri pealt mööda löödud ikka sadu kordi, jalga pole liikuvale pallile ette saanud sadu kordi.

küll aga olen näinud väga huvitavat situatsiooni. oli mäng. mingi lambikas. tuli karistuslöök. noh, mehed pandi siis müüri, aga üks tont, kes oli eelmises olukorras munadesse saanud, ei tahtnud müüris olla, aga ta pidi ja tema loll otsustas siis seljaga löögi poole olla. kohtunik vilistas ja vend tulistas, pall aga põrkas vastu posti ja sealt otse tüübile munadesse. hiljem lubas kõik maha lüüa. parimat asja pole mina oma elus näinud. :D Ära valeta mees, see munade värk on ühest reklaamist üks-ühele maha kirjutatud.

Henri19
15.09.03, 01:45
reklaam??? ei, selles sa eksid, võib-olla on tõesti mõni selline reklaam olemas, aga see on puhta tõsi. loomulikult see laks mis ta sai, ei olnud tugev, kuid naljakas ikkagi.

Robinho
01.10.03, 21:53
Jutustaks endaga esmaspäeval juhtunud loo. Algas asi sellest, kui minu meeskonna ründaja jäi vastasmeeskonna väravavahiga 1:1 olukorda. Väravavaht jõudis pallini ennem, kui ründaja ning lõi palli suvalt ette. Tema mõte ebaõnnestus kuna umbes 20 meetrit väravast sain palli mina (Robinho:P ) Minu aju hakkas enne palli minuni jõudmist kohe tööle ning meelde tuli nädalavahetusel Prantsusmaa liigas nähtu, kus Cisse lõi platsi keskelt kuskilt kaarpalli väravasse olukorras, kus väravavaht oli väravast lootusetult väljas. Sama olukord ka minul siis. Tuli pall siis minuni ning esimesest puutest lõin ma kohe siseküljega värava poole palli. Alguses vaatasin, et lootusetult üle läheb mu löök, kuid siis hakkas pall langema. Langes, langes ja siis potsatas vastu posti.:viha: Ma olin pühaviha täis, sest esimest korda elus oleksin ma löönud värava, mida oleks hea pärast meenutada.
Aga tegijatel juhtub ning järgmine kord löön ära sealt kohalt.;)

Mainiks veel vaikselt ära, et tolles mängus lõin ma 2 väravat ning andsin ühe väravasöödu. Veel vaiksemalt mainiks ära, et mängu tase oli gümnaasiumi kehalise kasvatuse tunni oma.

sprinter
04.10.03, 23:58
nii räägin ka siis mis täna juhtus kui ma ei suutnud 4 meetri palt palli tühja väravasse suunata
lihtsalt põhjusel et pa lõin palli põlvega :( mäng toimus Nimeta vastu:( :(

kaala
06.10.03, 15:40
räägiksin siis mis meil t\'na juhtus.koolis keka tunnis nimelt.mängisime meist aasta vanemate poistega.meie üllatuseks lõime kohe lagul värava mida juhtub harvs:lahe:
siis tuli meil ridamisi võimalusi.no sitaks lihtsalt! meie omad pääsesid mitu korda 3-1 väravavahiga.mõnel mehel oli oma 8-9 võimalust vähemalt.täitsa purkis mäng õesõnaga.lõpetuseks lõid nad veel 2 väravat meile.niiet kaotasime:P

INCE
06.10.03, 17:37
Üks tobedamaid väravaid (väravavahi eksimust) mida ma olen näinud juhtus neli aastat tagasi liigamängus kui vastase ründaja lõi palli niimoodi, et see põrkas ühest postist teise ja sealt tagasi väljakule... ja kõik vastased tõstsid käed taeva poole ja kukkusid üksteist õnnitlema ja juubeldama (aga kohtunik ei reageerinud absol.) ja meie noouke väravavaht läks sellest nii närvi , et tormas kohtuniku juurde seletama , et pall ikka ei olnud sees ( ei ületanud väravajoont) ja niikaua kui ta seal seletas (abiks olid jooksnud ka paar kaitsjat) tuli rahulikult üks vastane kes virutas palli (millele keegi tähelepanu ei pööranud ja mis värava ees vedeles) väravasse. Siis võttis kohtunik vile , vilistas ja näitas keskjoone suunas.Ongi kõik:D Ja nii me selle mängu kaotasime...

mcnamara
06.10.03, 17:40
Originally posted by kaala

räägiksin siis mis meil t\'na juhtus.koolis keka tunnis nimelt.mängisime meist aasta vanemate poistega.meie üllatuseks lõime kohe lagul värava mida juhtub harvs:lahe:
siis tuli meil ridamisi võimalusi.no sitaks lihtsalt! meie omad pääsesid mitu korda 3-1 väravavahiga.mõnel mehel oli oma 8-9 võimalust vähemalt.täitsa purkis mäng õesõnaga.lõpetuseks lõid nad veel 2 väravat meile.niiet kaotasime:P

Kirjeldus kõlab täpselt nagu Liverpool - Arsenal laupäeval. :D

kaala
06.10.03, 20:12
Originally posted by mcnamara

kõlab või? no tore:doh: .värk oli veel sihuke, et esimene värav mis meile lõõdi oli ka täielikult vv süü.me mängisime poole väljaku peal ning vastase vv lõi palli suure kaarega meie värava suunas.pall põrkas maha ja......meie vv vaatas et pall tuleb rahulikult talle sülle.kuid jällegi tema imestuseks õnnestus tal see pall kuidagi sisse ajada.koperdas kuidagi:oih:

Martin
06.10.03, 20:57
Originally posted by mcnamara

:ham9: :ham9: Millisel laupäeval? :ham9: :ham9:

Ah, savi. Ma niikuinii lühinägelik, ei peagi kõiki neid väravavõimalusi märkama :lahe:

greenday
06.10.03, 22:00
Originally posted by INCE

Üks tobedamaid väravaid (väravavahi eksimust) mida ma olen näinud juhtus neli aastat tagasi liigamängus kui vastase ründaja lõi palli niimoodi, et see põrkas ühest postist teise ja sealt tagasi väljakule... ja kõik vastased tõstsid käed taeva poole ja kukkusid üksteist õnnitlema ja juubeldama (aga kohtunik ei reageerinud absol.) ja meie noouke väravavaht läks sellest nii närvi , et tormas kohtuniku juurde seletama , et pall ikka ei olnud sees ( ei ületanud väravajoont) ja niikaua kui ta seal seletas (abiks olid jooksnud ka paar kaitsjat) tuli rahulikult üks vastane kes virutas palli (millele keegi tähelepanu ei pööranud ja mis värava ees vedeles) väravasse. Siis võttis kohtunik vile , vilistas ja näitas keskjoone suunas.Ongi kõik:D Ja nii me selle mängu kaotasime...see oli hea!:D

mg
09.10.03, 17:09
kuna mul juhtub igas mängus 100000 eksimust, siis räägin kõige uuemast, nimelt tänasest.
niisiis, olime 1-2 taga ja oli meie rünnak, võistkonna kaaslane andis mulle väga täpse söödu värava ette, et jalg ette sirutada ja sisse lükata, mina muidugi tõstsin jala üles ja pall läks värava eest läbi, peale seda kukkusin ma poriloiku.

Mikusiku
27.01.04, 17:08
ise olen suutnud yhes trennis kolma korda minuti jooxul nurgalöögist maas veereva palli värava alt yle lyya:P siis tuleb veel meelde siuke värk...väravavaht oli kuskile ära jooxnud, pall põrkas vastaste värava ees, otsustasin siis ilge laxu kirja panna, aga lõin yhelt meetrile latti:õnnelik: ja väravas olles on kuskilt kolmekymnelt meetrilt yle minu sisse löödud(mis polnd tegelikult löögina mõeldud:P)

Glazza
27.01.04, 21:12
Originally posted by zidane_5
ja väravas olles on kuskilt kolmekymnelt meetrilt yle minu sisse löödud(mis polnd tegelikult löögina mõeldud:P)

Otsa kämbukene...

Mikusiku
27.01.04, 22:22
Originally posted by Glazza

ja väravas olles on kuskilt kolmekymnelt meetrilt yle minu sisse löödud(mis polnd tegelikult löögina mõeldud:P)

Otsa kämbukene...
njah, ma olen 180 senti pikk...aga sellel pallil oli lihtsalt siuke väga imelik vint sees ja lisax veel päike...:(

hugen
19.02.04, 20:50

Originally posted by Glazza

Otsa kämbukene...
njah, ma olen 180 senti pikk...aga sellel pallil oli lihtsalt siuke väga imelik vint sees ja lisax veel päike...:(
ja ussid

mazz
20.02.04, 01:40
panen sis mõningad enda väixed äpardused kah kirja:hacker:
peale selle,et on korduvalt u.meetri pealt väravast yle kõmmutatud ja 200 meetrit palli järele joostud,sis juhtunud on ka palju muud huvitavat,näitex järgnev situatsioon:
meie rynnak lõppes vaheltlõikega ja järgnes kiire kontra.ega meil peale minu keegi teine muidugi tagasi joosta ei viicinud ja juhtus ni,et spurtisin kahe ääreryndaja vahel oma värava poolele.minust paremal käel oleva käes oli pall ja väravavaht jooxis talle vastu.värav jäi tyhjax ja ta otsustas sööta vasakule äärele,kellel olnux lihtne pall sisse kõksida,aga õnnex olin mina meie vahepeal ja meeleheitliku ettesirutuse tulemusena oli pall kenasti väravas.
teine kord jälle olin väravas ja mängus oli otsustav värav.jällekord võcin mängu otsustamise enda peale-minnes nurgalööki pyydma,oskasin palli käega oma väravasse lykata.
seda juttu lugedes võib jääda mulje,et omaväravaid kõmmutan ma rohkem kui vastaste omi,a mis teha kui ryndes must mingit kasu ei ole,kuidagi peab oma väravajanu ju kustutama...

:r66m16:

realmadridfan
23.02.04, 21:11
Minu suurim eksimus on klasside- vahelises vutivõistluses löödud omavärav. Olime finaalis, kui nurgalöögist tulnud palli ära üritasin suunata, kuid läks kogemata oma väravasse. :(

dimaggio
24.02.04, 19:02
Eelmine aasta juhtus üks kurioosne olukord, kus minu enda meeskonnakaaslasel oli võimalus väravale peale lüüa(mida ta ka tegi), meie meeskonna õnnetuseks olin mina jooksnud väravajoonele, pall vivises väravavahist mööda, otse mulle vastu puusa ja sealt edasi üle otsajoone. St. jäin värava ees omaenda tiimikaaslase pallile ette.

Teises apsus pole mina osaline, küll meie väravavaht, kes lasi veereva ja väga nõrga palli otse nurgalöögist väravasse. Huvitav on asja juures see, esimeses postis ei olnud meie mehi, kes oleks tema vaatevälja seganud.

-Loom-
24.02.04, 21:41
yleelmisel hooajal Kuristiku eest m2ngides..liigam2ng Piraaja vastu:
nurgal88gi ajal seisin tagumises postis... pall tuli t2pselt yle kaitsete minu pea peale...seisin postist poole meetri kaugusel. kuid suutsin palli t2pselt postist m88da lykata:oih:

sai veel tykk aega kohapeal istutud ja vannutud..:D

Mikusiku
25.02.04, 16:15
yx asi tuli veel meelde...sygisel noorteturniiril sain enda värava alt palli, ei söötnud kellgile, mängisin ilusti vastastest mööda, jõudsin värava alla ja umbes kolmelt meetrilt ei suutnud palli väravasse koksata vaid lõin palli mööda väravavahti:P

vello99
25.02.04, 23:43
Mul tuleb meelde üks mäng, kus me mängisime ühe olulise turniiri vist kaheksandikfinaalis turniiri ühe favoriidi vastu. Mind oli väravasse pandud. Kuidagi saime ette, kui vastane sai omalt 35 meetrilt karistuslöögi. Ja siiamaani ei kujuta ma ette kuidas ma selle sisse imesin. Ehk nagu ma pärast ajakirjanikele ütlesin, ka kätetu ja jalutu oleks selle löögi ära tõrjunud...

Lugupidamisega,
Oliver

jyriöö
26.02.04, 11:01
:D :D :D :D

Martin
26.02.04, 11:41
Originally posted by vello99

Mul tuleb meelde üks mäng, kus me mängisime ühe olulise turniiri vist kaheksandikfinaalis turniiri ühe favoriidi vastu. Mind oli väravasse pandud. Kuidagi saime ette, kui vastane sai omalt 35 meetrilt karistuslöögi. Ja siiamaani ei kujuta ma ette kuidas ma selle sisse imesin. Ehk nagu ma pärast ajakirjanikele ütlesin, ka kätetu ja jalutu oleks selle löögi ära tõrjunud...

Lugupidamisega,
Oliver

Priceless :)

runno
27.02.04, 00:06
Originally posted by vello99

Lugupidamisega,
Oliver

APPI!:D (5 min)

v6hiv66ras
10.04.04, 20:44
Kunagi mitmeid aastaid tagasi kui esimest aastat jalkatrennis käisin õnnestus meil ühel kujul väravast väljalööki tehes palli nii õnnetult tabada et see lendas ülepea tagasi väravasse. Uskumatu aga tegelane kuidagi libastus nii õnnetult ja enam teda trennis ei nähtudki.

Oli 1 noorteturniir kusagil (vist Tõrvas) mängisime kellegagi (oli vist Pärnu), olin väravas, ühel hetkel lõi vastane tugevalt peale, hüppasin, pall läks napilt mööda, aga neil käsipalliväravatel on tagapool ka mingi raudpost mis võrku nagu kinni hoiab ja siis põrkas vastu toda, sealt tagasi mulle vastu pead ja siis väravasse, kohtunik nokkis kuskil keskjoone juures nina ja kurb tõsiasi oli, et kaotasime ühes sellega mängu 3-2.

Aastaid tagasi õnnestus mul noortemeeskonna väravavahina sisse lasta pall, mille vastane lõi kui oli palli audist päästma läinud. Olin liiga esimeses postis ja tagurdades ja palli silmadega jälgides oskasin sellel ikka tagumise posti ligidale lasta kukkuda.
Samast ajastust on meeles 1 olukord kui vastastel oli nurgalöök ja peale seda oli ilge pusimine meie värava all ja keegi kaitsjatest suutis lõpuks hakata puhtaks lööma, aga nii usin nagu ma olen, rabelesin ka lahtise palli järele ja suutsin palli löögile ette jääda, muidugi põrkas see oma väravasse.

Oli kord kui väravas olles tuli vastase ründaja 1-1, jooksin talle vastu, ajasin siis käed ja jalad hästi laiali et värav ilusti ära katta, aga junn lajatas laksu täpselt sinna kuhu ei tohtinuks, hea seegi et ta kaitse suutis jätkuolukorra puhtaks lüüa.

Karla
01.05.04, 18:38
Originally posted by dimaggio

Eelmine aasta juhtus üks kurioosne olukord, kus minu enda meeskonnakaaslasel oli võimalus väravale peale lüüa(mida ta ka tegi), meie meeskonna õnnetuseks olin mina jooksnud väravajoonele, pall vivises väravavahist mööda, otse mulle vastu puusa ja sealt edasi üle otsajoone. St. jäin värava ees omaenda tiimikaaslase pallile ette.

Teises apsus pole mina osaline, küll meie väravavaht, kes lasi veereva ja väga nõrga palli otse nurgalöögist väravasse. Huvitav on asja juures see, esimeses postis ei olnud meie mehi, kes oleks tema vaatevälja seganud.nurgalöögist löödud värav ei loe.

Mõnuagent 007
01.05.04, 18:42
Originally posted by saar

Originally posted by dimaggio

Teises apsus pole mina osaline, küll meie väravavaht, kes lasi veereva ja väga nõrga palli otse nurgalöögist väravasse. Huvitav on asja juures see, esimeses postis ei olnud meie mehi, kes oleks tema vaatevälja seganud.nurgalöögist löödud värav ei loe.

:D uskumaytu mees oled saar.. loeb ja kuidas veel..

Tanel
01.05.04, 18:46
Positiivne, mees vaatas eelnevaid postitusi :P

Karla
01.05.04, 21:24
ma mõtlesin et otse nurgalöögist värav ei loe.

Mõnuagent 007
01.05.04, 21:31

otse audiviskest tulnud värav ei loe näiteks. aga nurgalöögist on pidevalt kolle kõmmutet.

SleepWalking
01.05.04, 22:04
Originally posted by dannar
otse audiviskest tulnud värav ei loe näiteks. aga nurgalöögist on pidevalt kolle kõmmutet.

mellbergi omavärav kunagises birminghami derby\'s näiteks luges ...

Mõnuagent 007
01.05.04, 22:48
Originally posted by SleepWalking

Originally posted by dannar

mellbergi omavärav kunagises birminghami derby\'s näiteks luges ...
seal vaieldigi selle üle, et kohtunik arvas, et väravavaht puutus palli.

Davids
02.05.04, 00:01

T6esti saar sa oled 70 postitust saanud lollide komentaaride eest v6i siis teiste s6nu korrates ........... palun sind ma tulen soccerneti vaatan mis on huvitavat ja mis yldse uudist ja siis sina siin oma lolli jutuga ja 3 s6naliste komentaaridega ajad mind nii marru:viha:

eika
02.05.04, 00:34
mul on ka üks spordialane \"megaeksimus\". see küll ei ole jalgpallist vaid korvpallist. nimelt hakkasin ma ükskord purjus peaga korvpalli mängima. aga jah alkohol oli teinud oma töö ja ma suutsin komistada oma jalgade otsa ning näoga vastu asfaldit lennata. näol on sellest siiamaani väikesed armid.
sellest ka moraal: (kange) alkohol ja sport ei sobi kokku...

Davids
04.05.04, 00:00
Saar kas sa kunagi m6nele avatarile \"truuks\" ka j22d we?!?!Sa vahetad seda sama tihti kui oma sokke we?:)

Bossman
12.05.04, 01:53
Kõige parem värav on selline olnud.....kaitsemängija lööb oma väljakupoolelt palli täiega minema ja pall põrkab vastase värava ees ja otse väravavahist üle!!!!!

IndrekL
19.05.04, 11:05
Minu üks jube eksimus oli yleeile ehk siis esmaspäeval...olid sis c2 vanuseklassi meistrivõistlused ja meil oli emmastes mäng...(muidugi plats jättis ka soovida) aga oli nii et ma olin väravas ja oma mees söödab kuskil 16 peale tagasi mul jooksid ryndajad peale ja ma akkan seal sis kiiresti seda palli ära lööma ja nii õnnetult et otse minu ees põrkab pall paremale ja ma lõin pallist mööda, aga õnneks väravat ei tulnud kuna meie kaitsja jõudis õigel ajal kohale...yks on veel..ma käisin vict mingi esimest aastat jalkatrennis noh ja trennis mängisime ja sis (ma olin ryndes) pall tuleb tyhja peale mai tia kas seal vict 20cm oli väravani..igatahes ma sutsin palli nii õnnetult tabada et see põrkas posti ja lendas välja..:D

budu
18.07.04, 19:03
seda peab päris hästi oskama