320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Lääne-viru 2010.aasta Meistrivõistlused Jalgpallis

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Lääne-viru 2010.aasta Meistrivõistlused Jalgpallis

    Kaks kuud on küll aega veel,aga algataks juba selle teema.
    Kui siis kõik võistkonnad osalevad kes eelmine aasta siis gruppid peaks olema järgmised.(sain aru muidugi,et Villu võtab alagrupid nii,kuidas võistkond lõpetasid,sest kaks aastad järiest oli nii.)

    A Alagrupp

    Vinni Tammed(Eelmine aasta 1.koht)
    Tapa I(3.koht)
    Tamsalu Los Toros(5.koht)
    Haljala/Aaspere(7.koht)

    B Alagrupp

    Väike-Maarja(2.koht)
    RLV Massive(4.koht)
    Tapa II(6.koht)
    Kadrina(Sai disklafi eelimine aasta ja paigutati viimaseks.)(8.koht)

    #2
    Jaa muidugi Paneme Tapa Vinniga samasse gruppi ja siis poolfinaalis kohtume jälle

    Kommentaar


      #3
      Tamsalu ei mängi see aasta...Võibolla???

      Kommentaar


        #4
        Algselt postitas -dzR- Vaata postitust
        Jaa muidugi Paneme Tapa Vinniga samasse gruppi ja siis poolfinaalis kohtume jälle
        Aga nii ongi,vaata eelmise aasta alagrupe,kuidas nad paigutatud on,A alagrupis on üleeelmise aasta võitija,3 koht,5 koht ja 7 koht.
        See aasta on ka raudselt niimodi
        Mis mina teha saan kui te jälle saite 3 koha

        Kommentaar


          #5
          Algselt postitas plasticc Vaata postitust
          Tamsalu ei mängi see aasta...Võibolla???
          Kahju.

          Kommentaar


            #6
            Ma olen 100% kindel, et sellel aastal tuleb uusi võistkondi juurde. Tapa ja Vinni samasse alagruppi paigutamine on väga loll tegu minu meelest

            Kommentaar


              #7
              Algselt postitas tomm Vaata postitust
              Ma olen 100% kindel, et sellel aastal tuleb uusi võistkondi juurde. Tapa ja Vinni samasse alagruppi paigutamine on väga loll tegu minu meelest
              Teist mängu küll ei õnnestunud Vinni vastu mängida kuid esimene oli finaalihõnguline küll. Väga põnev mäng oli.

              Kommentaar


                #8
                Algselt postitas tomm Vaata postitust
                Ma olen 100% kindel, et sellel aastal tuleb uusi võistkondi juurde. Tapa ja Vinni samasse alagruppi paigutamine on väga loll tegu minu meelest
                No ma võtsin seda sellepärast,et eelime aasta oli nii alagrupid,et mingi loosi ega midagi ei olnud,kui villu teeb loosi siis on hea,ma olen poolt,aga kui ei siis arvatavasti on sihukesed alagrupid

                Kommentaar


                  #9
                  Rakke oleks ka juba peaaegu meeskonna välja pannud, aga tekkisid lahkhelid. Ehk siis järgmine aasta. Julge hundi rind pidavat haavleid täis olema. Kui ei proovi, siis ei saa ka teada.

                  Kommentaar


                    #10
                    Algselt postitas erc Vaata postitust
                    Rakke oleks ka juba peaaegu meeskonna välja pannud, aga tekkisid lahkhelid. Ehk siis järgmine aasta. Julge hundi rind pidavat haavleid täis olema. Kui ei proovi, siis ei saa ka teada.
                    Väga kahju,oleks väga tahtnud teid seal näh :S

                    Kommentaar


                      #11
                      Algselt postitas plasticc Vaata postitust
                      Tamsalu ei mängi see aasta...Võibolla???
                      Kuidas tamsalu ei mängi Ats võta ennast kokku

                      Kommentaar


                        #12
                        Algselt postitas Lexxx- Vaata postitust
                        Kuidas tamsalu ei mängi Ats võta ennast kokku
                        No kui toimub sama jama mis eelmine aasta siis mina jään sellest eemale.Mäletatavasti oli eelmine aasta probleeme meeste kokku saamisega.

                        Kommentaar


                          #13
                          Algselt postitas plasticc Vaata postitust
                          No kui toimub sama jama mis eelmine aasta siis mina jään sellest eemale.Mäletatavasti oli eelmine aasta probleeme meeste kokku saamisega.
                          sellepärast ei pea kohe nii jätma,me isegi ühele mängule ei jõudnud,nii,et pole midagi,tule ikka mängima

                          Kommentaar


                            #14
                            Algselt postitas plasticc Vaata postitust
                            No kui toimub sama jama mis eelmine aasta siis mina jään sellest eemale.Mäletatavasti oli eelmine aasta probleeme meeste kokku saamisega.
                            Ats. Vanad peerud kes kohal ei käi, nimekirjast maha. Noored kes täkku täis ja põlevad mängusoovist lisame nimekirja. Nii saamegi mure lahendatud. Peksupoisid siis peksupoisid kuid liigutada võiks ikkagi

                            Kommentaar


                              #15
                              Algselt postitas Lexxx- Vaata postitust
                              Ats. Vanad peerud kes kohal ei käi, nimekirjast maha. Noored kes täkku täis ja põlevad mängusoovist lisame nimekirja. Nii saamegi mure lahendatud. Peksupoisid siis peksupoisid kuid liigutada võiks ikkagi
                              Õige suhtumine

                              Kommentaar

                              Working...
                              X