320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Jalgpallitehnoloogia

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Jalgpallitehnoloogia

    Kas leidub veel selle ala fänne. Kui jah, anna märku, mul on midagi, mis võiks sulle huvi pakkuda!

    Ja muuseas tutvu ka uute Predator Mania'tega www.adidas.com
    \\"Empty your mind. Be formless, shapeless, like water. You put water into a cup, it becomes the cup. You put water into a bottle, it becomes the bottle. You put it in a teapot, it becomes the teapot. Water can flow or it can crash. Be water, my friend.\\" - Bruce Lee

    #2
    Kas tegu on mingi müügiga? Muidu fännan palle.

    Kommentaar


      #3
      Ei tegu pole müügiga. Nimelt üks sõber inglismaal õpib sporditehnoloogiat ja ta saatis mulle oma uurimistöö jalgpallide disainist ja tehnoloogiast, väga huvitav lugemine. Kui keegi tõsiselt huvitatud on, võin selle talle meilile saata.
      \\"Empty your mind. Be formless, shapeless, like water. You put water into a cup, it becomes the cup. You put water into a bottle, it becomes the bottle. You put it in a teapot, it becomes the teapot. Water can flow or it can crash. Be water, my friend.\\" - Bruce Lee

      Kommentaar


        #4
        tahaks küll teada

        Kommentaar


          #5
          Orginally posted by eston

          tahaks küll teada
          siis on meili vaja.

          Martin: mida kindlasti pole vaja siia postitada, vaid võib ka PM-in saata...
          \\"Empty your mind. Be formless, shapeless, like water. You put water into a cup, it becomes the cup. You put water into a bottle, it becomes the bottle. You put it in a teapot, it becomes the teapot. Water can flow or it can crash. Be water, my friend.\\" - Bruce Lee

          Kommentaar


            #6
            Replying to Topic \'Jalgpallitehnoloogia\'

            Saksamaal Fraunhofer Instituudis Nürnbergi lähedal on välja töötatud tehnoloogia, mis väidetavalt suudab kindlaks teha palli asukoha väljakul kolmesentimeetrise täpsusega. Palli küljes olev andur annab infot kohtuniku randmel asuvasse vastuvõtjasse. Sakslased pakuvad, et kohtunik saaks selle aparaadi abil mängu ajal kindlaks teha, kas pall on ületanud väravajoone või mõne muu joone. Uut leiutist soovitakse testida Saksamaa - Leedu EM-valikmängus 29. märtsil. Kas see tähenab, et UEFA on seadme heaks kiitnud?
            Üldiselt segane lugu. Kui keegi teab täpsemalt, siis palun kirjutage.
            Minu info pärineb siit: http://football.guardian.co.uk/News_Story/0,1563,897725,00.html
            the woman who hurt him must surely have trouble sleeping
            because belle of st mark is a beauty extraordinaire

            Kommentaar


              #7
              Replying to Topic \'Jalgpallitehnoloogia\'

              Mulle see tehnika toomine jalgpalli küll ei meeldi!! Kõige rohkem vihastan ma sellepeale, et tahetakse kohtunikke kaameratega vahetada! Vahel teevadgi intriigid jalgpalli huvitavaks.

              Kommentaar


                #8
                Replying to Topic \'Jalgpallitehnoloogia\'

                Originally posted by Premium


                Mulle see tehnika toomine jalgpalli küll ei meeldi!! Kõige rohkem vihastan ma sellepeale, et tahetakse kohtunikke kaameratega vahetada! Vahel teevadgi intriigid jalgpalli huvitavaks.
                umm...teema räägib küll jalgpallitarvikute tehnoloogiast, kuid see selleks! see kaameratebullshit ja muu ei aita jalgpalli paremuse poole ka minu silmis...kuhu on unustatud \"(julge) osavõtt on pool võitu\"? kahju et raha nii tähtsaks on tõusnud
                jalgpallitarvikute tehnoloogia professionaliseerub aga sama kiiresti kui ala ise...
                Which ship has never docked at Liverpool?
                The Premiership.

                "Milk is for babies. When you grow up you have to drink beer" - Arnold Schwarzenegger, 1975

                Kommentaar


                  #9
                  Replying to Topic \'Jalgpallitehnoloogia\'

                  tahaks küll jah seda inffiv saada kes sul seal inglismaal on.olen lähemalt huvitatud.minu mail:gaalja.kulla@mail.ee
                  “Just because you're offended, doesn't mean you're right.”

                  Kommentaar


                    #10
                    Joonetehnoloogia tuleb!
                    Once a Gooner, always a Gooner

                    Kommentaar


                      #11
                      Huvitav, millal jalgpalli sellised kordused jõuavad?

                      Kommentaar

                      Working...
                      X