320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Uuring Facebooki kohta

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Uuring Facebooki kohta

    Mida arvad Sina Facebookist - kas see on mõttetu ajaraiskamine või hoopis meeldiv ajaviide? Võta 4 minutit, osale konsultatsioonifirma Advisio poolt läbiviidavas uuringus ja võidki oma tänase heateo tehtuks lugeda! Ankeet asub siin: http://connect.ee/uuring/207632096/

    Hiljem jagame soovi korral Sinuga uuringu tulemusi ning kolmele vastajale on ka auhind.

    Suur tänu juba ette!

    #2
    Sportlikust huvist vaatasin üle. 4min my ass. Ja piisavalt ebaprofessionaalne. Aga ok loosige mulle auhind välja nüüd

    Kommentaar


      #3
      Aitäh, et vastasid, Cannuman!

      Palun selgita natuke pikemalt, milles seisnes Sinu arvates "piisav ebaprofessionaalsus". Tagasiside on alati teretulnud ja ehk aitab just Sinu kommentaar meil ankeeti paremaks teha.

      Kommentaar


        #4
        vastasin ära. neid ettevõtete küsimusi oli liiga palju, kuna ma pole mitte ühegi ettevõtte grupi liige facebookis.
        forever fooling, free and using, sliding down the slide that breaks a will

        Kommentaar


          #5
          Mul läks alla nelja minuti.

          Kommentaar


            #6
            sa mingi loobusid peale esimest küsimust kuna sul pole facebookis kasutajat?

            luuser
            forever fooling, free and using, sliding down the slide that breaks a will

            Kommentaar


              #7
              Algselt postitas Even Vaata postitust
              neid ettevõtete küsimusi oli liiga palju, kuna ma pole mitte ühegi ettevõtte grupi liige facebookis.
              Jep.

              Algselt postitas dannar Vaata postitust
              Mul läks alla nelja minuti.
              Jep.

              Kommentaar


                #8
                Algselt postitas anu01 Vaata postitust
                Aitäh, et vastasid, Cannuman!

                Palun selgita natuke pikemalt, milles seisnes Sinu arvates "piisav ebaprofessionaalsus". Tagasiside on alati teretulnud ja ehk aitab just Sinu kommentaar meil ankeeti paremaks teha.
                Näiteks kui lehel on mingi 10 linnukest, aga üks kogemata puudu, siis süsteem hoiatab mind et kõik pole vastatud. Samas kustutab mu 9 vastust ära ja pean uuesti klikkima.

                Või siis on küsimus, et millistes kohtades mul veel konto on...Vastan ainult Orkut, aga ikka küsib järgmise küsimusena kõigi (twitter linkedIn jne) kohta, et palju ma neid kasutan.

                Kui ma neist ühtegi ei kasuta vähemalt korda nädalas, siis mind järgmisele lehele ei lasta. Et kui tõesti ei kasuta, siis pean valetama või vastamise pooleli jätma...Näiteks sellised asjad jäid silma.

                Mulle tundub, et puudujäägid on nii ankeedi koostamises, kui ka selle süsteemi/tarkvara võimalustes.

                Loodan, et oli abi

                Kommentaar


                  #9
                  Algselt postitas cannuman Vaata postitust
                  Näiteks kui lehel on mingi 10 linnukest, aga üks kogemata puudu, siis süsteem hoiatab mind et kõik pole vastatud. Samas kustutab mu 9 vastust ära ja pean uuesti klikkima.

                  Või siis on küsimus, et millistes kohtades mul veel konto on...Vastan ainult Orkut, aga ikka küsib järgmise küsimusena kõigi (twitter linkedIn jne) kohta, et palju ma neid kasutan.

                  Kui ma neist ühtegi ei kasuta vähemalt korda nädalas, siis mind järgmisele lehele ei lasta. Et kui tõesti ei kasuta, siis pean valetama või vastamise pooleli jätma...Näiteks sellised asjad jäid silma.

                  Mulle tundub, et puudujäägid on nii ankeedi koostamises, kui ka selle süsteemi/tarkvara võimalustes.

                  Loodan, et oli abi
                  No ega klikke raske pole teha ja sa pead vastama kõigile küsimustele...muidu ei oleks adekvaatne vastamine ju.

                  Selle lause kohta, et "aga ikka küsib"....ma ei saa nüüd üldse aru kuidas sa seda veaks saad panna? Küsitlus on küsitlus...küsitlus ei ole see, et sina ütled teistele küsimused ette ja siis vastad Üldse täiesti loogiline, et seda järgmisena küsitakse.

                  Kommentaar


                    #10
                    ma olen mõne aasta sel alal töötanud ja tean kuidas sellised küsimustikke koostatakse. Antud juhul nagu ma ütlesin, jääb see ilmselt ka kasutatava tarkvara võimaluste taha.

                    Ma ei rääkinud otseselt ka veast...Aga kui ma juba ühes küsimuses vastasin, et teisi suhtluskeskkondi ei kasuta, siis ideaalsel juhul ta mulle meid järgmises küsimuses enam ei paku. Ehk said pihta nüüd.

                    Kommentaar


                      #11
                      Algselt postitas ballack Vaata postitust
                      No ega klikke raske pole teha ja sa pead vastama kõigile küsimustele...muidu ei oleks adekvaatne vastamine ju.

                      Selle lause kohta, et "aga ikka küsib"....ma ei saa nüüd üldse aru kuidas sa seda veaks saad panna? Küsitlus on küsitlus...küsitlus ei ole see, et sina ütled teistele küsimused ette ja siis vastad Üldse täiesti loogiline, et seda järgmisena küsitakse.
                      Mitmel Levadia mängul hooaja jooksul käid?
                      • 10
                      • 20
                      • 30+
                      Vali neist üks.

                      Kommentaar


                        #12
                        Eks ta mingi tarkvara viga ole.

                        Kommentaar


                          #13
                          Tänan konstruktiivse kriitika eest!

                          Mulle tundub ka, et enamus etteheiteid tuleneb kasutatud tarkvarast. Teine kord teame täpsemalt, milliste võimaluste olemasolule küsitluskeskkonna valikul tähelepanu juhtida.

                          Kommentaar

                          Working...
                          X