320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

M: Inter 2008/09 away jersey

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    M: Inter 2008/09 away jersey

    Müüa Inter 2008/09 away jersey 400eek.

    Tutt-uus ja täiesti originaal, varsti (homme ilmselt) lisan antud tootest pildid kah.

    #2
    Ja suuruseks on...


    Kommentaar


      #3
      Alati ikka vaja midagi ära unustada - suurus M

      Kommentaar


        #4
        http://www.osta.ee/index.php?fuseact...fo&id=12951669 Pilte näeb siit

        Kommentaar


          #5
          Kui Inter peaks CL võitma, siis erihind särgile 300eek + postikulu.

          Kommentaar


            #6
            Päris kobe tükk.

            Kommentaar


              #7
              peaks ostma ja põlema panema...

              Kommentaar


                #8
                Endalegi on see särk vastukarva ja teeks temaga igast huvitavaid asju..

                Kommentaar


                  #9
                  Vaatasin särki ja mõtlesin, et ostan vist ära särgi, aga kui nägin et müüja nii debiilset juttu ajab, siis loobusin sekundiga ostuplaanist..

                  Kommentaar


                    #10
                    Algselt postitas MNa Vaata postitust
                    Vaatasin särki ja mõtlesin, et ostan vist ära särgi, aga kui nägin et müüja nii debiilset juttu ajab, siis loobusin sekundiga ostuplaanist..
                    täpselt sama mõte. heh.

                    Kommentaar


                      #11
                      Siis on küll kahju. Aga Barca väljasöömine CList Interi poolt ei olnud midagi meeldivat ja ka vastavad emotsioonid!!

                      ja kui kedagi huvitab, siis hetkel soodushind 250eek + postikulu

                      Kommentaar


                        #12
                        need emotsioonid teevad sinust igati ebaprofessionaalse müüja

                        /typo
                        sigpic

                        Kommentaar


                          #13
                          Seda küll, aga minu õnneks on see vaid väikene vutifoorum kus kahju ei ole väga suur kui ma seda särki ei saa maha müüdud.
                          Ja kui sinu kallal nokkida, siis on müüja* mitte müüa.

                          Kommentaar


                            #14
                            Kaotusest tuleb lihtsalt üle olla. Mina Interi fännina olen harjunud ML-i tulemuste peale pettunult ohkama See aasta läks aga õnneks(ja loomulikult paljude kahjuks) Aga mis puudutab särki, siis ausalt öeldes mul käed sügelevad küll selle järgi, peab rahaseisud üle vaatama ja otsuse tegema

                            Kommentaar


                              #15
                              Ei muidugi, ei saagi kibestunud olla.. , kuid ikkagi väike mõru maitse on suus.

                              Kuid jah, täna siis hind 250eek ja kui soovi - PM!

                              Kommentaar

                              Working...
                              X