320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Otsin tööd pärnus

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Otsin tööd pärnus

    Ükskõik mida, mitte suveks vaid alatiseks. Olen valmis kasvõi homme alustama, kohe kohe 18 aastaseks saav noormees

    PM või Grooveraider0@hotmail.com
    Ole sõber alati, muidu teen sust salati

    #2
    Algselt postitas mcliverpool Vaata postitust
    Ükskõik mida, mitte suveks vaid alatiseks. Olen valmis kasvõi homme alustama, kohe kohe 18 aastaseks saav noormees

    PM või Grooveraider0@hotmail.com
    Pakume tööd pargivahina Noorteparki. Alustada saad kohe täna hommikul. Palgaga on alguses nii, et ei saa maksta kohe kindlasti. Aga kuna sa oled nõus tegema ükskõik mis tööd, ükskõik mis palgaga, siis peaks nagu sobima. Jätke oma kontaktandmed ja teiega võetakse ühendust. Tööpäeva pikkus varieerub 3-8 tunnini.

    Piksenool

    Peab täpsustama, et teema oli algselt off-topicus
    Algselt postitas alehis
    "Iga inimene, kes käib Eestis klubijalkat vaatamas staadionil, ongi ultra. Terve mõistusega inimene nii sittades tingimustes jalgpalli vaatama ei läheks."
    Soccernet.ee foorumi külastajate arvates parim uustulnuk 2010!

    Kommentaar


      #3
      Algselt postitas Piksenool Vaata postitust
      Pakume tööd pargivahina Noorteparki. Alustada saad kohe täna hommikul. Palgaga on alguses nii, et ei saa maksta kohe kindlasti. Aga kuna sa oled nõus tegema ükskõik mis tööd, ükskõik mis palgaga, siis peaks nagu sobima. Jätke oma kontaktandmed ja teiega võetakse ühendust. Tööpäeva pikkus varieerub 3-8 tunnini.

      Piksenool
      Ta vist ei kuulu keskerakonda ning ta elab pärnus.

      Kommentaar


        #4
        Algselt postitas PraS Vaata postitust
        Ta vist ei kuulu keskerakonda ning ta elab pärnus.
        Pakkusingi tööd Pärnusse- Noorteparki. Keskerakonnaga ei ole mingit seost, see on minu eraprojekt koos paari sõbraga. Tahan, et seal oleks pargivaht olemas. Tõepoolest on hea meel näha, et nüüd on mõni potensiaalne töömees ka leitud. Mure, miks ma sinna pargivahti otsin on see: "Eluheidikud ja alkoholilembesed noored on Pärnu pargid vallutanud "
        Algselt postitas alehis
        "Iga inimene, kes käib Eestis klubijalkat vaatamas staadionil, ongi ultra. Terve mõistusega inimene nii sittades tingimustes jalgpalli vaatama ei läheks."
        Soccernet.ee foorumi külastajate arvates parim uustulnuk 2010!

        Kommentaar

        Working...
        X