320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Ennustuse taktika!

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Ennustuse taktika!

    Rääkige aga välja, et kes millist taktikat siin kasutab ja kui kursis ta erinevate liigadega on ja kas isiklikud sümpaatiad ennustust ka mõjutavad.

    Minu kohta seda fakti ilmselt teate, et kunagi viiki ma ei ennusta kuigi vahel on kole kiusatus Võrdsete kohtumises eelistan kodumeeskondi ja ebasümpaatsemaid klubisid.

    Nii et võtke aga sõna. Eriti aga need mehed, kes mõnes tabelis ka 5 parema hulgas on.

    #2
    mingit n6idust ei harrasta, kohati panen endale sympaatsema mansa ja m6nikord lihtsalt kodumeeskonna.
    Premiershipis veidi ikka vaatan eelmiste voorude m2nge ka ja liverpoolile kaotust peaaegu kunagi ei ennusta
    viigid mulle ka ei meeldi, kokku olen vist k6igi ennustuste peale u. 3 korda pakkunud...

    Kommentaar


      #3
      Üldiselt on ka liigade kaupa taktika erinev, kuna näiteks Itaalias on viigid üsna tavalised, aga arva sa kurat ära mis meeskonnad järjekordsel nädalavahetusel viiki kavatsevad mängida. Tabelit vaadates on tõenäolisemad variandid näha, aga sellegipoolest läheb alati viltu.
      Samas on kõikides liigades tiime, kes kodus näiteks väga hästi pelavad, võõrsil aga suht kehvasti ja seega ka liigatabelis mitte kõige paremal positsioonil. Eks seda püüa ka arvestada
      On tiime, kel vorm parajasti kehva ja eks neid püüa ka ikka vaikselt kaotajate poolele paigutada, samamoodi tiime kellel nii mõnigi skoorija kehvas vormis või hoopistükkis vigastatud. Hea näide siin Milan, kellele mõned nädalad tagasi võis julgelt viiki pakkuda, kuna kehva vormi tõttu enamjaolt nii ka läks .
      Mingite "asjatundjate" ennustustest copy/paste küll kunagi teinud pole, kuna ennustamine on nii või naa väga suhteline ja ka kõige tuntum ja suurem spets võib haledalt bambusse panna.


      May the Violet flag flutter in the wind on all fields of challenge and valour, a vivid hope is our solace, we have eleven athletes and one heart. Go, Fiorentina, we want you to be the queen of all teams, go, Fiorentina, fight with bravery and prowess everywhere! In any hour of dismay and victory, remember you're the history of football!

      Kommentaar


        #4
        Ennustan 2 asja - CL ja Bundesliga. Mõlema puhul on üks kindel raks - Bayern võidab vähemalt ennustuses :P Ülejäänute puhul - CL'is üritan natuke mõelda nende viimase aja tegemiste peale selles liigas; kui seda ei suuda kuidagi läbi analüüsida (kui mõneminutilist mõtlemist analüüsiks nimetada üldse võib), siis panen nö kõhutunde järgi (sellepärast olen 2 korda näiteks Praha võitu ennustanud, samas kui mõlemad korrad Panathinaikos võitis). Viike väga ei armasta, aga CL-i praegustes ringides olen neid pakkunud.
        Bundesligas teiste meeskondade (va Bayern) ennustamisel võtan arvesse nende viimaseid mänge liigas tervikuna, meeskondade omavahelisi mänge varasematest perioodidest ja võimalusel ka eelprognoose mängudeks (st kes tõenäoliselt platsile jookseb ja kui palju on vigastatuid, eemaldatuid jne).
        Üldistavalt öeldes võiks tõdeda, et ma nö teen pealiskaudse analüüsiga ennustusi, seda näitavad ka mu tulemused, mis kummaski sarjas pole parimate seas
        ¡No Pasarán!

        Kommentaar


          #5
          Päris paeluv teema, aga mis sa kyps loodad, et igaüks siin oma taktika täielikult välja käib või Tegelt siin midagi suurt salatseda polegi, see selgub pakkumisi analüüsides nagunii. Olen isegi tõsiselt kaalunud viikidest loobumist ja raha peale ennustades polegi enam ammu viikidele panuseid teinud, sest nende tõenäosus on olenevalt liigast vaid 28-30%. Samas kodumeeskonna võidu tõenäosus on ligi 50%. Seega pidevalt aint 1 ennustades saaks lõppkokkuvõttes ükskõik kus väga kõrge koha.

          Aga ise olen seni lähtunud taktikast, mille järgi Inglismaal ja Itaalias nn suurele viisikule (Hisp-s nelik: Real, Barca, Depo, Valencia) pakun olenemata vastasest ja hetkevormist alati võitu või omavahel mängides viiki. Saksa- ja Prantsusmaal on asi veidi komplitseeritum, seal nii selgeid juhtgruppe pole, mistõttu seal arvestan rohkem viimase aja tulemusi. Samamoodi on erinevates liigades välja kujunenud nõrgimad grupid, kellele alati pakun kaotust või omavahelistes kohtumistes viiki. Kõige rohkem peamurdmist pakub muidugi keskmike omavaheliste tulemuste äraarvamine, seal püüan arvestada võimalikult erinevaid aspekte - hetkevormi, vigastusi, varasemaid mänge jne. Sageli vaatan ka kihlveokontorite koefitsente, eriti CL ja UEFA Cup'i puhul.

          Kommentaar


            #6
            Njah, Bundesliga ennustus, kus praegu juhtimas olen, pole nagu imetaktikaid kasutanud. Alustasin ju suhteliselt keskmiselt, koguaeg kuskil 4-8. kohani luurates, siis äkki hakkas nagu järjepidevus ikkk tugevamatele võite pannes (tugevamateks loen alati Bayer, Dortmund, Leverkusen, K'lautern, Schalke ja veidi ka Bremen) ja võrdsete puhul viike pannes ning kodumeeskondadele üldjuhul võite pakkudes punkte tooma, niisiis on õnnestunud kuskil 3-4 viimase aja ennustustes saada 9st matshist pihta 6-8le, viimane voor aga oli krahh

            Üleüldine stiil on mul Liverpooli eelistada ja alati ka mõni üllatustulemus panna. Reeglina panen koduvõistkonna võitma kui see just gifgandiga ei kohtu. Samuti jälgin et võõrsil võistkonnad liiga palju x'e ja 2'tesi ei omaks, tavalsielt seda pilti tulemustest ei näe ju

            See kiri siin on all

            Kommentaar


              #7
              Mingi aja järgi peaxin olema ka Premiershipi liider, aga kes teab, tabelit ple uuendatud oi-oi kui kaua juba, niiet võin ennast vabalt ka (eel)viimaselt kohalt leida...:P See sellex...
              Mina isiklikul pakun küll viike ja üsnagi tihti lähevad ka täppi! Ennustamisel arvestan mänguvormi, mängijate väsimust, vigastusi, koduväljakut jms.

              Kokkuvõttex mingit maagiat nigu ei teegi...
              Musta kassi pimedas toas on raske näha. Eriti kui teda seal pole. Aga mõned siiski näevad ...

              Kommentaar


                #8
                Eeskätt meeskondade viimase aja vorm, koht tabelis (Venezia ja Leicester toovad enamasti palju punkte). Samuti mõned silmatorkavad traditsioonid, ntx Hansa võidud Bayerni üle, Charlton pigis Blackburniga jne. Üllatajatele pakun enamasti viike või kaotusi(et ükskord see vormilangus ju tuleb). Tihti tuleb lihtsalt huupi pakkuda ja mina vastandina kypsile kipun Itaalia liigas sümpaatsematele klubidele võite pakkuma, kuigi see on mind sealgi mitu kohta langetanud. Prantsuse liigas ootan pidevalt Nantesi ja Sedani spurte(ja mõnegi punkti on nad toonud).
                Kurat seda teab, äkki on hoopis jumal.

                Kommentaar


                  #9
                  endale sümpatsetele klubidele panen alati võidu. teiste vahel otsastan kas siis hetke vormi või vahest lahmin niisama. viike eriti ei viitsi panna aga kui ikka vastakuti lähevad everton ja lester siis sealt pole 0-0ist enamat oodata

                  tavaliselt panen mingi üllatuse ka. nagu charlton-chelsea kus panin charltoni kasuks ja punn oligi kotis

                  Kommentaar

                  Working...
                  X