PDA

View Full Version : Deportivo

Leheküljed : 1 [2] 3 4 5

nodisco
21.01.07, 11:21
Tänases mängus: Aouate - Manuel Pablo, Arbeloa, Andrade, Capdevila - Estoyanoff, De Guzman, Duscher, Cristian - Riki, Arizmendi.

Eeldatavalt alustatakse täna Espanyoli vastu sama koosseisuga.
Vamos, Depor!

Vahepeal mängiti Copas Mallorcaga 1-1 viiki (Depori värava lõi pendlast Sergio) ja järgmiseks vastaseks on Valladolid.

nodisco
28.01.07, 14:17
Esiüksteist täna: Aouate - Manuel Pablo, Andrade, Arbeloa, Filipe - Estoyanoff, Duscher, De Guzman, Cristian - Arizmendi, Taborda.

nodisco
28.01.07, 21:44
1 - 1 viik siis. Väravalööja Taborda sai peale väravalöömise au ka punase kaardi. Kollased kaardiga said autasustatud: Andrade, Arbeloa, Aouate, Rodriguez, Manuel Pablo, Arizmendi. Lõbus.

lorenzo
01.02.07, 00:12
paris tulemuslik ohtu oli Depori fannidele- sai kovasti varavaid nahtud kodusel Riazoril, samuti ka punane kaart kais jarjekordselt asja juurde;)

nodisco
01.02.07, 17:55
Just nii. Punase kaardi õnnelikuks omanikuks sai Lopo.

nodisco
04.02.07, 13:50
DEPORTIVO 1 - MALLORCA 0

Skoorijaks Estoyanoff penaltist.

lorenzo
04.02.07, 15:28
Valeron ei paasegi enam platsile voi on jalle katki? ja Rodri on ka saadetud Segunda divisjoni Almeriasse. oli siis nonda kehva? paistab, et siiski poisil on lootust La Liga'sse tagasi saada, sest Almeria paris konkurentsis saamaks kohta korgemasse seltskonda.

nodisco
04.02.07, 17:14
Kuuldavasti sai jälle natuke haiget (vist karikamängus Mallorcaga) ja on veidi aega eemal. Loodan, et sellised vigastused ei pane tema karjäärile punkti peale.
Aga Rodri koha pealt ei oska ma küll midagi kosta...
Samas - kaitsjaid on Deporis hetkel küll. Eks noor mängumees vajab ka mängupraktikat, mida ta Almeiras ka arvatavasti saab.

nodisco
11.02.07, 12:34
Üksteist Villareali vastu:
Aouate - Manuel Pablo, Lopo, Andrade, Capdevila - Estoyanoff, Sergio, De Guzmán, Cristian - Riki, Arizmendi.

Probleemidest ka natuke... Väike kopi-peist:

A lot has been said about the problems that Deportivo faced in order to pay the salaries of January. The truth is that the club paid the wages during the week, a delay that Manuel Pablo described as 'normal' because it has happened before. But the club didn't like the comments of some players that appeared in the papers. More precisely the ones that Juanma made to the newspaper La Opinión A Coruña and Duscher to the EFE agency.

Juanma said that "Not to be receiving your payment is a thing that affects you because you are adding things, but you aren't receiving anything as exchange, I mean a payment. Then, people start to become worried, people that have different compromises and payments to fulfill. Like it or not, the mind is not only thinking of football. Nobody has said anything to us. We are just waiting and we don't know what could happen. " While Duscher said: "The club always fulfilled its word, although the previous delays weren't so long like this time. If in a few days the case isn't resolved, we will have to take some measures."

The appearance of the word 'measures' has irritated Lendoiro since he thinks that some players were trying to give an ultimatum to the club. On Friday, the reaction of Depor Sport was to publish the case of two Nigerian players, Lloyd and Anayo, youngsters that have lived a nightmare since their economic situation has obligated them to sleep in a church while they were playing in a team of Madrid. Their relation is an example of the difficulties that some immigrants lives in Europe.

Depor's paper compared these two cases with the ones of Deportivo. The conclusion is that the players are exaggerating the things since their case isn't so dramatic as the ones of the African players. Depor Sport even affirmed that some players are earning between €120,000 and €150,000 per month and calculated in €2 million the monthly payment that the club realises in concept of salaries. An amount that they consider as sufficient.

The reaction of the players have been of indignation. Deporte Campeón (a sporting paper in La Coruña, rival of Depor Sport) wrote that the players are understanding the publication as an attack from the club. Some of them couldn't believe what was published, they don't understand how the club is comparing the hard reality of the immigration with the current state of Deportivo.

Deporte Campeón didn't give any names of players, but the paper affirmed that they are upset with the publication made by Depor Sport. The absence of names is probably because they are fearing some retaliations from the same club. Deporte Campeón also affirms that for the moment, the players just want to forgive this case and concentrate their efforts in the match with Villarreal.

nodisco
12.02.07, 10:31
Ajal, kui mina Keskhaigla erakorralises meditsiinis passisin, võitis Depor võõrsil Villareali kahe väravaga.
Nüüd on enesetunne kohe palju parem. :)
Värava lõi Verdu ja Villareali poolt aitas omaväravaga Senna.

lorenzo
16.02.07, 00:40
Samas - kaitsjaid on Deporis hetkel küll.

paistab jah. Andrade kaotus on ikka hea laks kaitseliinile. krt teil siis see finantsseis nonda kehv et juba pohimangijaid muuma vaja hakata? ja Arizmendi vist pidi tagasi minema ja ka Duscer akki laheb suvel minema. krt nii lendab kogu koosseis minema. miskiparast kardan et jargmine aasta laheb vagagi raskeks. kahju klubist, kes moni aasta tagasi veel nonda heas seisus oli. aga huvitav millega siis pange on pandud? palgad?

daK
16.02.07, 12:05
Leeds Utd anyone? Kahju kui nii läheb - Collocini ka minu teada üks kindlatest lahkujatest.

nodisco
16.02.07, 12:46
Nojah, ma ei tohi oma suud eriti lahti teha, kuna üsna pea pärast mu sõnavõttu hakkavad mängijad teistes klubides oma õnne otsima. :)

Andradest on räägitud juba ennemgi, aga tema üleminek jäi minu mäletamist mööda vigastuse taha.
Colo jäb igatahes kuni juunini Depori ridadesse. Caparrose sõnad:
"For me, he is a player like anybody else. He is in the market, but if he stays, he will help us. I am happy to see him training, that's when I can see his potential. If he stays, he will have a chance and he is going to help us a lot."
Arizmendi lahkumine on enam-vähem kindel minu arvates, kuigi see oleks päris suur kaotus, kuna tema on hetkel see, kes on võimeline palli väravavõrku toimetama. Teised ründajad on hetkel märksa kahvatumad.

Oijah...

lorenzo
13.03.07, 02:17
nojah ja nuud tuleb uudis, et Capdevila on solminud lepingu Villarrealiga 3 aastaks. huvitav toesti milline saab olema Depori koosseis jargmisel hooajal ning mis tulemuse meeskond uldse valja voitleb. miskiparast on mul kahtlus, et kui see tuhjendusmuuk edasi kestab ning mingit rahapada ei leita, siis varsti ollakse jalle teises divisjonis:(

nodisco
13.03.07, 10:45
Ma just äsja lugesin seda uudist.
Lahkutakse nagu rotid uppuvalt laevalt :(
Tulevik läheb aina tumedamaks.

nodisco
18.03.07, 00:12
Selline peaks siis olema üksteist Getafe vastu kodustaadionil:
Aouate - Coloccini, Andrade, Lopo, Capdevila - Arizmendi, Sergio, Juan Rodriguez, Cristian - Riki, Adrian.
Võidupunktid oleksid vahelduseks täitsa kasulikud.

nodisco
18.03.07, 21:20
Vaatamata punasele kaardile on kolm vajalikku punkti olemas.

lorenzo
18.03.07, 21:25
ime jah. Depor mangis ju pea tund aega vahemuses. aga noh Getafe ongi voorsil uks kehvemaid klubisid La Ligas

PraS
18.03.07, 21:56
Igakord kui ma depori mägnustatsi vaatan siis sisaldub seal ka punane kaart ja siit ka küsimus, et kas depor on kõige "punasem" sel hooajal La Ligas?

2mSööt3mMööda
18.03.07, 23:26
Kui ma nüüd statistikast õieti aru sain siis peaks Celta ja Levante Deporist ees olema selles suhtes :)
Levantel peaks olema kahe kollasega punaseid 3 ja otse punaseid 7.
Celta de Vigol aga 8 kahe kollasega ja 2 otse.
Deporil nüüd aga 4 kahe kollasega ja 4 otse.

Kõige paremini tunnevad reegleid aga Recreativo mängijad. Hooaja jooksul on teenitud 47 kollast, üks punane kahe kollasega ja üks otse punane.
Võrdluseks Levante kellel on teenitud 103 kollast, 3 kahe kollasega punast ja 7 otse punast.

nodisco
05.04.07, 11:00
Et see Valeron ka kogu aeg peab katki minema/olema. Eeldatavasti on ta platsilt eemal veel kaksteist kuud.

lorenzo
05.04.07, 12:41
Et see Valeron ka kogu aeg peab katki minema/olema. Eeldatavasti on ta platsilt eemal veel kaksteist kuud.

ma miskiparast kardan, et Valeroni jaoks on karjaar labi. laupaeval jah oli mehel jalle loikus. kurb, et andekad hispaanlased massavad kogu aeg vigastustega. see kull OT, aga praegu meenub veel uks andekas hispaanlane- Valencias palliv Vicente, kes vist jalle katki. olid nad ju koos Valeroniga uhed lootustandvamaid keskvalja kontrollijaid Hispaania koondises.

nodisco
05.04.07, 17:45
ma miskiparast kardan, et Valeroni jaoks on karjaar labi.

Väga võimalik. Olen seda isegi mõelnud. Vanust ka 32 aastat.

nodisco
09.04.07, 21:05
Üks punane kaart, üks värav.
Käib kah.

http://www.youtube.com/watch?v=54FvquRRuEY

Karistuslöök Iago esituses.

nodisco
01.05.07, 13:21
Et teema päris soiku ei jääks...
Deportivo mõõduvõtud maikuus:
5/mai/2007: Deportivo Vs. Valencia (liiga)
09/mai/2007: Sevilla Vs. Deportivo (copa del rey)
13/mai/2007: Athletic Bilbao Vs Deportivo (liiga)
20/mai/2007: Deportivo Vs. Sevilla (liiga)
27/mai/2007: Real Madrid. Vs. Deportivo (liiga)
Midagi eriti rõõmustavat ei ole, kõik tugevad vastased.

nodisco
10.05.07, 12:50
Karikaga on siis asjad ühel pool - Sevilla 2-0 võit.
Hea uudis on see, et pika vigastuspausi järel sai väljakule Bodipo.
Üldiselt aga suhteliselt masendav, nagu juba tavaks saanud.

nodisco
12.05.07, 13:09
Käivad kõlakad, et Caparros on lahkumas.

nodisco
19.05.07, 22:52
Nii. Selline peaks välja nägema algkoosseis Sevilla vastu:
Aouate - Coloccini, Andrade, Lopo, Capdevila - De Guzman, Sergio - Estoyanoff, Juan Rodriguez, Riki - Arizmendi.
Vaatamata kõigele võiks ikka ühe punkti kodus ära võtta, parem oleks muidugi kolm.

Räägiks ka veidi juhtoinast Caparrosest... Minu arvates ei peaks ta veel oma ametit maha panema ja mujale siirduma. Algus pole tal just teab mis edukas olnud, kuid uue treeneri saabumine teeks olukorra keerulisemaks. Las müttab veel veidi, äkki on tema projektil tulevikku.
Eelkõige peaks klubi president kibekähku Deporisse rahasüste torkama.

nodisco
09.06.07, 22:12
Homme mäng siis Recreativo vastu. Nagu räägitakse, on nende treener Marcelino üks kandidaate Caparrosest vakantseks jäävale kohale.
Eeldatav algkoosseis:
Aouate - Coloccini, Lopo, Andrade, Capdevila - Pablo Alvarez, Sergio, Juan Rodriguez, Cristian - Riki, Adrian.
Mõned nimed, kellele peaks see hooaeg Deporis viimaseks jääma:
Capdevila, Duscher, Arizmendi ja Juanma.
Andrade, Aouate ja Sergio koha pealt on asi veel lahtine.

nodisco
11.06.07, 10:18
Ei olegi nagu sõnu... Skoor 2 - 5 räägib iseenda eest.

lorenzo
17.06.07, 21:38
no sellist mängu pole minu silmad ka näinud. mängida peaaegu terve mängu vähemuses ja lüüa veel 3 väravat, see on ikka tase:eek:

nodisco
18.06.07, 09:14
Ma ise ka imestasin.
Kahjuks hakati hambaid näitama liiga hilja, varem oleks pidanud säärast võitlustahet näitama. Tuleb järgmisele hooajale loota.

nodisco
22.06.07, 16:02
Lood siis sellised, et Caparrose lahkumine on kindel. Juttude kohaselt siirdub ta Athletic Bilbaosse. Tema asendajaks peaks saama mees nimega Lotina, endine Real Sociedadi treener. Seoses Lotinaga räägitakse ka Xabi Prieto tulekust Deporisse.

nodisco
26.06.07, 17:56
Deporil uus treener - Miguel Ángel Lotina.

nodisco
30.06.07, 12:52
Kas Coloccini või Andrade?
Vastne treener Lotina on seda meelt, et üks neist peaks igatahes Deporisse jääma.
Mina eelistaksin Andradet. Jutud räägivad, et kui Barcal peaks Chivu-diil katki jääma, oleks Andrade varuväljapääs.
Kogemust on keskkaitses vaja.

nodisco
08.07.07, 16:17
Tundub, et Andrade on see, kes lahkub. Juventusesse siis, nagu räägitakse. Kui nii, siis mina igatahes soovin talle edu Serie A-s.

Väike sponsor ka lisandunud:
"Deportivo has finally reached an agreement with Canterbury of New Zealand. This rugby brand is trying to enter into the world of football, they previously signed a deal with Portsmouth FC, and now they have reached an agreement with Lendoiro in order to wear Deportivo during the season 2007/2008."

Kuuldavasti hakkab Lotina kasutama klassikalist skeemi 4-4-2.
Artiklitest lugedes tundub, et uue treeneri lemmikuks on Riki :)

nodisco
11.07.07, 15:54
Uus mees Depori ridades - Andrés Guardado.
Tegemist ründava poolkaitsjaga.

nodisco
13.07.07, 10:35
Aythami Artiles, 21 aastane keskkaitsja UD Las Palmasest, on nüüdsest Deporis.

Hooaja mängukalender:

FIRST ROUND
01- 26/08/2007 Deportivo - UD Almerķa
02-.02/09/2007 Valladolid - Deportivo
03-.16/09/2007 Deportivo - Betis
04-.23/09/2007 Getafe - Deportivo
05-.26/09/2007 Deportivo - Recreativo
06-.30/09/2007 RCD Espanyol - Deportivo
07-.07/10/2007 Sevilla - Deportivo
08-.21/10/2007 Deportivo - Valencia
09-.28/10/2007 Real Madrid - Deportivo
10-.31/10/2007 Deportivo - Mallorca
11-.04/11/2007 Murcia - Deportivo
12-.11/11/2007 Deportivo - Racing Santander
13-.25/11/2007 Athletic Bilbao - Deportivo
14-.02/12/2007 Deportivo - Osasuna
15-.09/12/2007 Barcelona - Deportivo
16-.16/12/2007 Deportivo - Zaragoza
17-.23/12/2007 UD Levante - Deportivo
18-.06/01/2008 Deportivo - Atletico Madrid
19- 13/01/2008 Villarreal - Deportivo

SECOND ROUND
20-.20/01/2008 UD Almerķa - Deportivo
21- 27/01/2008 Deportivo - Valladolid
22- 03/02/2008 Betis - Deportivo
23- 10/02/2008 Deportivo - Getafe
24- 17/02/2008 Recreativo - Deportivo
25- 24/02/2008 Deportivo - RCD Espanyol
26-.02/03/2008 Deportivo - Sevilla
27-.09/03/2008 Valencia - Deportivo
28- 16/03/2008 Deportivo - Real Madrid
29- 23/03/2008 Mallorca - Deportivo
30- 30/03/2008 Deportivo - Murcia
31- 06/04/2008 Racing Santander - Deportivo
32- 13/04/2008 Deportivo - Athletic Bilbao
33- 20/04/2008 Osasuna - Deportivo
34- 27/04/2008 Deportivo - Barcelona
35- 04/05/2008 Zaragoza - Deportivo
36- 07/05/2008 Deportivo - UD Levante
37- 11/05/2008 Atletico Madrid - Deportivo
38- 18/05/2008 Deportivo - Villarreal

nodisco
13.07.07, 10:42
Adrian Lopezil viis väravat U-20 MM-il löödud ja on hetkel liider väravalööjate nimekirjas.
Viimati tuldi välja 0-2 kaotusseisust Brasiilia vastu ja võideti mäng 4-2 lisaajal.

Positiivne.

nodisco
19.07.07, 10:29
Kammajaa Lafitaga on lõppude lõpuks läbi ja mees on Deporis laenulepingu alusel, mis lubab mängija hooaja lõpus välja osta. Lafita on positsioonilt paremäär.
Samas on haigutav tühjus vasakkaitse koha peal, kuhu tuleb kindlalt keegi leida. Huvi on tuntud Pernia ja Signorino vastu.
Colol on aga suur soov Deporist jalga lasta. Lendoiro on muidugi välja ütelnud, et ta jääb, kuid ma arvan, et kui piisavalt hea pakkumine tehakse, lastakse tal minna. Minu arust pole vaja meeskonda kedagi, kes mõtetega mujal on, pole meeskonda vaja, isegi kui tema lahkumine augu jätaks.
Loodetavasti leitakse keegi vasakule.

nodisco
21.07.07, 09:48
Meeskond aga täieneb. Seekord sõlmis lepingu endine Sporting Gijoni poolkaitsja Jairo. Uus mängujuht on tema näol leitud.

nodisco
07.08.07, 18:23
Hooaja 2007/08 särgid ja värgid:

http://www.deportivo-la-coruna.com/pics/regular/Kits_2007-2008_004.jpg

http://www.deportivo-la-coruna.com/pics/regular/Kits_2007-2008_003.jpg

kardul
08.08.07, 15:03
Kas Valeron on ikka deportivos?

Saarlane
08.08.07, 15:27
On-on (http://en.wikipedia.org/wiki/Juan_Carlos_Valeron).

He suffered an ACL (http://en.wikipedia.org/wiki/Anterior_cruciate_ligament) injury in February 2006 which rellapsed in August and in early 2007 (with two league appearances), leading to another surgery, and he will not reappear until mid 2007-08.

nodisco
08.08.07, 18:10
Vahepeal sai Teresa Herrera raames penalteid taotud ja ka võit võetud.
Riki, Barragan, Pablo Alvarez, Juan Rodriguez, Verdu, Guardado ja Coloccini olid skoorijateks ja oma oskusi sai näidata ka Aouate, kes tõrjus Rivalta pealelöögi.

Väike lingike: http://www.youtube.com/watch?v=-ecO4EIgo_8

nodisco
26.08.07, 13:27
Koosseis selle hooaja esimeseks mänguks peaks olema selline:
Aouate - Manuel Pablo, Lopo, Coloccini, Rodri - Cristian, De Guzmán, Sergio, Guardado - Riki, Adrián.
Oma debüüdi La Ligas teeb Mehhiko mees Guardado.

Lühidalt:
1) Colo jääb Deporisse.
2) Vasakkaitsjat pole ikka veel leitud.

nodisco
27.08.07, 15:27
Algus pole kiita. Kuiv 0-3.

nodisco
01.09.07, 12:57
Hooaja 2007/08 nimed ja numbrid:

Värav: Dudu Aouate (1), Gustavo Munúa (13)

Kaitsjad: Manuel Pablo (2), Filipe Luis (3), Albert Lopo (4), Fabricio Coloccini (5), Antonio Barragán (19), Pablo Amo (24), Aythami Artiles (25).

Poolikud: Julian de Guzman (6), Sergio (8), Joan Verdu (10), Pablo Alvarez (14), Ángel Lafita (17), Andrés Guardado (18), Cristian Hidalgo (20), Juan Carlos Valerón (21), Juan Rodríguez (22).

Rünne: Rodolfo Bodipo (7), Sebastián Taborda (9), Riki (11), Adrián López (12), Rubén Castro (15), and Xisco (23).

Ees seisab kohtumine Valladolidiga. Igaks juhuks lootusi üles kütma ei hakka, aga kolme punkti tunne on siiski. :)

nodisco
03.09.07, 18:49
Esimene punkt võetud.

Väravad leiab siit http://www.super-goal.info/vdo_clips.php?catid=21&id=2410 ja sealt http://www.youtube.com/watch?v=TI5nYsmKIRI

Depori poolelt esimese võrgusahistuse autoriks Taborda, teise Riki.

nodisco
15.09.07, 20:55
Kaotus olemas, viik samuti. Nüüd ei teeks võit paha. Homme ees mäng Betisiga, kus võiks asja teoks teha.

Võimalik algkoosseis: Aouate - Barragán, Lopo, Coloccini, Manuel Pablo - Juan Rodríguez, Sergio - Lafita, Verdú, Guardado - Adrián.

Adriani asemel võiks minu arvates Riki algkoosseisus olla.

nodisco
17.09.07, 10:12
1 - 0 Deportivole. Värava autoriks kaheksandal minutil Guardado.
Väljakul käisid: Aouate - Barragán, Lopo, Coloccini, Manuel Pablo - Sergio, Juan Rodríguez - Lafita (Cristian 72'), Verdú (De Guzmán 89'), Verdú - Riki (Bodipo 82').

Värav: http://www.youtube.com/watch?v=7h7mR_KSXas

nodisco
29.09.07, 11:22
Viis punkti viie mängu kohta. Eks näis, kas Lotina astub Caparrose jälgedes või mitte. Kahjuks ei ole ma niivõrd asja sees, et oskaksin öelda, kas ebaedu taga on mängijate halb kvaliteet, treeneri mõtte- ja ideedepuudulikkus, finantsprobleemid või kehv tähtede seis.

Igatahes oktoobrikuu mängud on säärased:
7. oktoober: Sevilla Vs. Deportivo
21. oktoober: Deportivo Vs. Valencia
28. oktoober: Real Madrid Vs. Deportivo
31. oktoober: Deportivo Vs. Mallorca.

Kui nüüd sellele mängukavale musta stsenaariumit koostada, siis olen õnnelik, kui Mallorca vastu punkt või kolm võetakse.
Muidugimõista - lootus sureb viimasena. :)

nodisco
30.09.07, 12:41
Täna külastame Espanyoli kodustaadionit eeldatavasti sellise koosseisuga:
Aouate - Manuel Pablo, Adrián López 'Piscu', Coloccini, Filipe - Sergio, De Guzman, Cristian, Verdú, Guardado -Bodipo.
Üllatav on näha algrivistuses Piscut, kes regulaarselt kuulub Fabrili ridadesse.
Ja Riki on pingil, kuigi minu silmis on just tema üks mees, kes midagi ohtlikku suudab korda saata.

nodisco
01.10.07, 17:11
Kaotus, mis muud.
Ainukese värava meisterdajateks olid Piscu ja Coloccini, kes ei leidnud inspiratsiooni vastase korralikuks katmiseks.
Tulevik tumeneb...

nodisco
04.10.07, 18:41
Molina läheb pensionile.
Ei leidnud endale sobivat klubi ja seega otsustas kindad varna riputada. Pakkumised olevat ta saanud Almerialt, Levantelt, kreeka ja türgi klubidelt, kuid ta otsustas errumineku kasuks ja seega jäi ka unistus mängida Premieris mehel täitmata. Depori särgis pidas mees 169 mängu (415 La Ligas kokku).

nodisco
07.10.07, 22:06
Oktoober on positiivselt alanud. 0 - 1 Deporile. Värava autoriks Riki.

lorenzo
07.10.07, 22:20
Oktoober on positiivselt alanud. 0 - 1 Deporile. Värava autoriks Riki.

tegelt eks oli ka arvata, et see mäng nii võib lõppeda. Sevilla on ikka hetkel väga haavatav

nodisco
08.10.07, 19:03
Seda küll, kuid sellele lootma jääda oleks olnud rumal.

Väikest videokraami eilsest kohtumisest koos kahtlase muusikaga:
http://www.youtube.com/watch?v=7vPjW9SUKjo

nodisco
21.10.07, 11:15
2 - 4. Ehk kui ise ei löö, lüüakse sulle.
Mängu järelvaadet lugedes jäi puudu õnnest ja ka kohtunik Turienzo Álvarez tegi oma "töö".

mehis
21.10.07, 14:59
2 - 4. Ehk kui ise ei löö, lüüakse sulle.
Mängu järelvaadet lugedes jäi puudu õnnest ja ka kohtunik Turienzo Álvarez tegi oma "töö".

Kohtunik oli küll ''eriline''. Pennal oli väga kahtlane. Deporil paistis paari osava liigutusega silma nr.10 (mingi Verdu?). Päris tore oli

nodisco
22.10.07, 21:28
Kohtunik oli küll ''eriline''. Pennal oli väga kahtlane. Deporil paistis paari osava liigutusega silma nr.10 (mingi Verdu?). Päris tore oli

Jah, Deporis pallib küll Verdu-nimeline mängumees. Pleimeiker.

nodisco
29.10.07, 21:58
Kaotused on tavaks saanud, nii et ei midagi üllatavat.
Häiriv on see, et algkoosseisu ei panda Rikit, vaid Xisco, kes küll lõi värava, kuid üldiselt ei muuda see minu meelest midagi.

nodisco
04.11.07, 11:46
Mängud novembrikuus:
4. nov. 2007: Murcia
11. nov. 2007: Racing Santander
25. nov.2007: Athletic Bilbao.

Alistatavad vastased kõik. Üheksa punkti, paluks!

lorenzo
05.11.07, 17:21
Tervist!
Palju uusi nägusid on vahepeal Depori ridadesse siginenud!
Mõned näod ka lahkunud või lahkumas.
Kuid mind huvitab, kuhu on kadunud Victor. Otsisn, aga ei leidnud. Äkki keegi oskab mind valgustada?

see küll vana asi ja ka vähe OT, aga minu suureks üllatuseks on sellest tublist mängumehest saanud Segundas palliva klubi Elche mängija. tundub vist et mees on oma karjääri juba lõpetamas.

rääkides veel vanadest staaridest, siis Tristan pallimas ja Livornos, kuid vist jälle katki või vormist väljas. katki on ka vist Ajaxisse omadega jõudnud Luque. oh olid mehed, olid ajad...

nodisco
05.11.07, 18:48
Luquest mul nii kahju ei olegi, kui Victorist või Tristanist, kuna mees ei teinud minu mäletamist mööda saladustki, et ta liiga väärt mängija Depori jaoks. Ja ega klubi talle palka poleks nagunii jõudnud maksta. Olen teda Ajaxi eest paar korda mängimas näinud. Selline keskmine tegelinski tundub, vähe võitlejahinge ja võimaluste kasutamine jääb nõrgaks.
Aga noh, loodetavasti tulevad uued ja veel paremad Victorid, Tristanid, Mauro Silvad ja Valeronid.

lorenzo
05.11.07, 18:53
Valeroni võib heal juhul vist jaanuaris palliplatsil näha?

nodisco
11.11.07, 11:00
Kui kõik hästi läheb, siis küll. El Flaco on küll taastumise käigus mõned head kilod juurde võtnud, kuid ma arvan, et nende kaotamiseks ei lähe palju aega. :)

Täna õhtul on külas Santander ja saab ehk mõned pallidki tüütu külalise võrku taguda.

nodisco
10.12.07, 11:38
Huvitav küll, millal otsustatakse lõpuks jalgpalli mängima hakata?
Tabeliseis on pehmelt öeldes masendav.

lorenzo
10.12.07, 11:50
Huvitav küll, millal otsustatakse lõpuks jalgpalli mängima hakata?
Tabeliseis on pehmelt öeldes masendav.

tabeliseis on küll masendav, kuid eile oldi päris head Camp Noul. esimesel poolajal valmistati ikka hulganisti peavalu. teine poolaeg lihtsalt vajus ära. ja silma paistsid just noored ex-culed. nii et minuarust on ime et nii kaugel ollakse sellise mänguga tabelis. igatahes mina näen küll põhjust positiivsusele.

nodisco
17.12.07, 12:08
Koduseinte toetusel 1 - 1 viik, pluss veel punane kaart. Kuidagi punaserohkeks on mängud läinud liigas, olen tähele pannud.
Kahjuks mingit kokkuvõtet pole näinud, nii et mängu enda kohta midagi head ega halba ma öelda ei saa.
Kuigi eelnevate mängude lühivaatete, mille olen netiavarustest leidnud, põhjal võin öelda, et Manuel Pablo on kahjuks aeglaseks jäänud. Eks vanus surub peale.

nodisco
20.12.07, 19:56
Positiivsemaid uudiseid Copalt: viik võõrsil Espanyoliga. Depori poolt väravalööjaks Sergio.
Kusagilt võiks võite ka hankida.

nodisco
24.12.07, 12:51
Luuserite vahelisel kohtumisel jäi peale seekord Deportivo.

http://www.youtube.com/watch?v=37SGquE9eDc

nodisco
04.01.08, 23:04
Copaga on asjad ühel pool.

nodisco
07.01.08, 12:51
Segunda, siit me tuleme!

lorenzo
07.01.08, 14:00
Segunda, siit me tuleme!

asi pole veel poole pealgi ju:) ja 10. koht on mingi 4 punkti kaugusel.

nodisco
07.01.08, 17:51
Optimismiks pole just põhjust.

nodisco
11.01.08, 21:24
Natuke verd ka:

After the declarations made on Thursday by Dudu Aouate, the current keeper of the first squad, Gustavo Munúa, thought that the Israeli keeper was insulting him. And on Friday there was a fight between both keepers at Abegondo, everything ended with Aouate bleeding in one eye. As a result of this, both players have been suspended for the match at Villarreal, meaning that Fabril's Fabricio will be the keeper for Sunday's confrontation.

Hea läbisaamine tuleb alati kasuks.

Cule
12.01.08, 01:20
http://www.sport.es/vivo/recursos/fotos/foto_263/foto_263605_CAS.jpg
Aouate on jah kõvasti saanud...

lorenzo
13.01.08, 13:52
ma saan aru et teil hakkab nüüd 3. väravavaht hooaja lõpuni postide vahel olema? täna saab siis näha mis klassist see poiss on. võib olla tõesti- Segunda, siit me tuleme!

nodisco
13.01.08, 17:51
Arvatavasti on noortemeeskonna kiiper edurivis vaid täna toimuval kohtumisel Villarealiga.
Lotinal on esimene testimäng ees, sest kui ta peaks järgmised kaks mängu kaotama, on tal aeg mantel võtta. Vähemalt nii räägitakse.

raido#78
13.01.08, 21:02
deportivo la coruna 3:4 Villarrealilt
27' [0 - 1] Sergio (pen.)
31' [1 - 1] G. Rossi (pen.)
59' [1 - 2] P. Amo
67' [2 - 2] Nihat
69' [3 - 2] Nihat
81' [4 - 2] J.D. Tomasson (pen.)
90' [4 - 3] A. Guardado

lorenzo
21.01.08, 00:53
Deporil läheb asi juba kriitiliseks- päästev piir juba 5 punkti kaugusel

Aílton
21.01.08, 11:06
täitsa pekkis, sellest pole ju palju tagasi kui depor hispaanias 4 hulgas oli ja UEFA CL-is ette otsa jõudis ja nüüd on tegemist liigasse püsima jäämisega

daK
21.01.08, 14:20
Vaadates senist asjade käiku tuleks valmistuda juba "pehmeks maandumiseks".

Saarlane
21.01.08, 15:03
Ehk teeb üks aasta istumist tase allpool asjad taas korda.

Bob_Loblaw
22.01.08, 16:04
http://goal.com/en/Articolo.aspx?ContenutoId=556505

Mõni hea uudis ka vahelduseks.

nodisco
22.01.08, 17:45
Vaevalt, et Valeron nüüd tuleb ja päästab, aga...
Võib-olla on Saarlasel õigus. Viimased hooajad on seda käiku ettesoojendanud, nii et käes on Segunda-aeg.
Lendoiro peaks õppima raha tegema. Ka see muudaks üht-teist.
Vaatamata kahemängulisele katseperioodi läbikukkumisele, jätkab Lotina arvatavasti treenerina. Uut lolli ei leiaks hetkel nagunii. :)

nodisco
27.01.08, 21:09
Võit!
Ja tundub, et Valerongi sai platsile.

nodisco
31.01.08, 23:12
Laenuga saabus Deporisse selline mees nagu Christian Wilhelmsson.

Statistika: esimene rootslane Deporis. :)

nodisco
03.02.08, 10:49
Vajalikud kolm punkti olemas.
Kahju, et Rodriguez penaltiga eksis.

nodisco
17.02.08, 21:19
Niimoodi ei saa rallit sõita!
3-2 Recreativole.
Ega see viie kaitsjaga süsteem nüüd päris kuld ka ei ole. Vähemalt selle mängu resultaati vaadates.

lorenzo
24.02.08, 03:31
Dudu on siis tagasi. algkoosseisus võivad alustada Wilhelmsson ja Valeron

nodisco
24.02.08, 21:58
Täitsa tore on vahepeal kodus üks kena võit võtta.

daK
25.02.08, 12:41
Rootsi keskväljakunni saabumine ja Valeroni tervenemine on andnud uue hingamise? Igatahes Wilhelmssoni tegevus oli küll eile väga ponks

nodisco
25.02.08, 17:48
Ehk tõesti.
Kuid Depor siiski relegatsioonitsoonis, nii et loodetavasti jätkub võitlustahet ka edaspidiseks. Õnne võiks ka lisaks olla.
Järgmine vastane Sevilla ei ole just ülesõiduks (vaadates tulemust Zaragozaga), nii et...
Rootslasega on vist sellised lood, et tema väljaostmiseks vastav klausel puudub, kuid eks näis - juuli on veel kaugel.

nodisco
02.03.08, 11:11
Sevilla võidetud!
Väravad rootslaselt ja Lafitalt.

maanus
02.03.08, 11:47
Kas just õige teema alla kriblan aga eile vaatasin tabeli seisu ja peale levante toimub seal ikka teatud punktide keskel ( kuni 30 ) ikka mõnus ellujäämis võitlus .Paar sitemat tulemust veel Valencialt näiteks ja asi võteb veel huvitama lõpu, kus liidrite duell ei pakugi nii palju pinget. Samas Deporile väga vajalik võit , tunduski vahe peal ,et kellad on kuulda.

nodisco
10.03.08, 18:31
Kaotusseisust tuldi kenasti välja ja 2-2 jäi lõppseisuks.
Väravaid ja muud: http://www.youtube.com/watch?v=JYwZ6ykfjUs
Teisel poolajal tehti kaitsemasin korda ja see pidas lõpuni vastu. Olid ka mõned väravavõimalused, mis kahjuks kasutamata jäid.
Hea mängu keskväljal tegi De Guzmán.
Koosseis: Aouate - Manuel Pablo, Lopo, Coloccini, Pablo Amo, Filipe - De Guzmán, Sergio (Antonio Tomás 83') - Wihelmsson, Lafita (Juan Rodríguez 60') - Xisco (Riki 73').
Tuleval laupäeval võõrustatavaks Real.

nodisco
15.03.08, 11:24
Heaks uudis on see, et tänaseks kohtumiseks Realiga on ülesantud mängijate hulgas Guardado, kes kindlasti toob vasakule äärele teravust. Algühetestkümnes ta arvatavasti ei alusta.
Käiku läheb jällegi formatsioon 5-2-2-1:
Aouate, Manuel Pablo, Lopo, Pablo Amo, Coloccini, Filipe Luis - De Guzmán, Sergio - Lafita, Wilhelmsson - Xisco.

nodisco
16.03.08, 12:32
17 years and counting!
Sobib.

http://www.youtube.com/watch?v=HtvVpFToPyQ - Pepe kingitus.

lorenzo
16.03.08, 18:59
töö kõrvalt niipalju kui nägin, siis Depor näitas juba päris ilusat vutti. eriti jäi silma Lafita, kes andis päris häid sööte ja oli üldse aktiivne. ründaja võiksite ainult omale muretseda. vähemalt Xisco on minu arust liialt nõrk. eriti veel üksi ees. muidugi võib olla teiste tiimide vastu mängitakse teise taktikaga. igatahes Lotina teeb head tööd

nodisco
17.03.08, 18:42
Ründajatega on seis tõepoolest nadipoolne. Bodipo ja Taborda ei ole suurt midagi korda saatnud, Rikiga on minu arvates lootust. Adrian on kuidagi ära kadunud.
Lafitaga, nagu sa mainisid, on see-eest hästi läinud ja ma loodan, et ta ka hoojaja lõpus lõplikult Deporisse otsustab jääda. Ääred on üleüldse päris potentsiaalikad - Rootslane ja Guardado näiteks.
Keskvälja võiks ka täiustada.

nodisco
31.03.08, 11:31
Xisco algkoosseisus mängitamine tasus lõpuks ära. Hattrick selle tõestuseks.
Kuid ilma jamata ka ei saanud, sest Rootslast asendama tulnud Guardado sai omakorda välja vahetatud Valeroni poolt. Probleemiks parem jalg.
Silma paistis juba eelmistes postides mainitud Lafita.
Vaatamata kaotusseisu jäämisele suudeti võit koju jätta.

nodisco
31.03.08, 21:48
Väikest pilti ka:
http://www.youtube.com/watch?v=v4iQNSgFy5U

nodisco
04.04.08, 21:33
Viimased uudised pole just rõõmsate killast.
Nimelt sel hooajal Guardadot enam platsil ei näe, sõidab teine Mehhikossegi end pere juurde turgutama.
On ka paremaid uudiseid.
Arvatavasti ostab Lendoiro Lafita välja ja mees on viieks aastaks Deporis.

nodisco
07.04.08, 09:37
Võita on hea. Eriti võõrsil.
1-3 Deporile. Xisco kaks ja Colo üks.

nodisco
13.04.08, 23:14
Ka kodus võita pole paha.
Ekstreener Caparrose hoolealused jäid nulli peale.
3-0 lõppseisuks.

lorenzo
14.04.08, 22:34
olete Adriani andnud Alavesile. neil Nacho Garro pikaajaliselt väljas ja vaja asendust, mida siis LFP ka lubas

nodisco
15.04.08, 10:01
Just nii. Minu arvates hea lüke, kuna hetkel mänguaega talle ei jätkunud ja niisama vegeteerida pole ühel andekal noorel ka mõtet.

oülepa
20.04.08, 21:08
deppor on saanud kena hoo sisse
täna siis võõrsil 0:1 võit
kui nii edasi läheb, võib deppor isegi euroopasse jõuda
euroopa kohast, ehk kuuendast(sevillast) lahutab ainult viis punkti:)

nodisco
21.04.08, 10:11
Jah, lootust on.
Mina olen igaks juhuks ettevaatlik ja hurraasid veel ei karju.

nodisco
22.04.08, 20:24
Penaltisõpradele: http://www.youtube.com/watch?v=6JeTV6zGPGY
Sergio värav Osasuna vastu.

oülepa
26.04.08, 23:58
Täna kodus pandi barcelona kotti 2:0
Kena, kena...

Karla
27.04.08, 00:05
Täna kodus pandi barcelona kotti 2:0
Kena, kena...

sjuupa djuupa

Kasper
27.04.08, 00:08
Aitäh teile, et tegite meile võimalikuks tiitel kodus kotti pista.

Esimese värava autor oli Rodriguez, kes sai hea söödu värava ette, kust ta palli ilusti Pinto seljataha lõi. Teine värav sündis standardolukorrast, kui Pablo Amo lõi ilusti karistuslöögist tulnud palli peaga väravasse. Marquez eksis tol momendil päris tugevalt kaitses.

nodisco
27.04.08, 14:37
Pole tänu väärt!
Meil endal ka oli punkte hädasti tarvis, nii et päris Reali eest ei mängitud. :D

lorenzo
27.04.08, 18:30
kui vormi jätkub, siis võite isegi Euroopasse jõuda järgmiseks hooajaks. Zaragoza ja Levante on vahepeal muidugi veidi kogunud end ja neil käib heitlus elu ja surma peale. Lõpus tuleb rinda pista Atletico ja Villarrealiga. Mõlemad on viimasel ajal tõusude ja mõõnadega esinenud. Nii et võimalus peaks olema.

nodisco
08.05.08, 15:59
Koduseinte toetusel 1-0 võit. Värava autoriks Riki.
Altetico ja Villarealiga peaks ka midagi resultatiivset ette võtma.
Üldiselt loodan, et Lafita ja Rootslasega saab asi ühele poole ning nad veedavad mõned head hooajad Deporis.

nodisco
08.05.08, 18:34
Liikuvat pilti ka: http://www.youtube.com/watch?v=HTNb5uq55TQ

Bodipo peaks realiseerima õppima.

karl54
08.05.08, 22:54
Tundub, et Deportiivo hakkab taas tippu tõusma, viimased mängud on olnud juba päris head.

vaikiv mees
09.05.08, 01:00
Liikuvat pilti ka: http://www.youtube.com/watch?v=HTNb5uq55TQ
Bodipo peaks realiseerima õppima.

Koduseinte toetusel 1-0 võit.

rohkem kui tulemus ise andiski ehk k6neainet avavilele jargnenu

aumeestena vastane v6imalust ei kasutanud

Spanish fans were gob-smacked as stars from relegated club Levante refused to play after their game against Deportivo La Coruna kicked off.
The Levante players, who were angry about not being paid, stood in the centre circle while a Deportivo player ran the length of the field before kicking the ball out for a goal kick rather than scoring.

nodisco
17.05.08, 20:06
Homseks mänguks Villarealgiga on nii Lafita kui ka Rootslane arvatavasti algkoosseisus. Guardado pingil.

Algkoosseis näeks välja selline: Aouate - Manuel Pablo, Lopo, Pablo Amo, Coloccini, Filipe Luis - Sergio, De Guzmán - Wilhelmsson, Lafita - Xisco.

Räägitakse, et Aouate on suvel minemas, nii et see võib jääda tema viimaseks mänguks. Kusagilt lugesin ka, et ta ei saavat meeskonnakaaslastega läbi - keegi ei soovi temaga eriti suhelda. Vist selle Munuaga juhtunu pärast, kui ma ei eksi. Tema asendaks peetakse Bilbao vahti Daniel Aranzubiat.
Nantes'ga on ka arvatavasti kokkuleppele jõutud - Rootslase hinnaks 3 või 4 miljonit.
Lafitaga on tänu tema headele sooritustele asi keerulisemaks kujunenud.

nodisco
19.05.08, 09:29
Kuivalt pähe ja kaheksas koht.
Hea, et niigi läks (ja tegelikult väga-väga hästi), kui tagasi vaadata. :)
Colo on pärast eilset ainuke väljakumängija, kes on kaasa teinud kõik 38 kohtumist, ehk siis 3420 minutit hooajal.
Nii et Intertoto, siit me tuleme!

Mõnuagent 007
19.05.08, 10:18
Nii et Intertoto, siit me tuleme!

Kas mitte Mallorca ei saanud totukat?

nodisco
19.05.08, 11:23
Minu info kohaselt igatahes see nii saab olema, st. ka Depor on sellesse sarja arvatud.

lorenzo
19.05.08, 15:26
palju neid Intertotosse pääseb siis Hispaaniast? 3?

Maekas
19.05.08, 15:49
Igast riigist pääseb 1 meeskond Intertotosse. Ning Wikipedia näitab, et Deportivo läheb tõesti Intertotosse, kuid ma praegu ei saa aru, mispärast. Loogilisem oleks, et Mallorca kui esimene meeskond, kes CL-ist või UEFA Cupist välja jäi, saaks Intertoto kolmandas ringis madistada. Hetkel on mul ilmselt midagi kahe silma vahele jäänud.

lorenzo
19.05.08, 17:12
ja isegi Almeria on tabelis ju eespool. või nemad juba ütlesid ei?

nodisco
19.05.08, 19:10
Almeira peaks tabelis kümnendal kohal olema. Mallorca seitsmes, Depor kaheksas.
Segadust kui palju. :)

Kasper
19.05.08, 19:17
Tabel peaks selline olema: http://soccernet.ee/results.php?id=ESP0708

E: Lugege ise:
Any club which wishes to participate must apply for entry, with the highest placed club (by league position in their domestic league) at the end of the season entering the competition. The club does not necessarily have to be ranked directly below the clubs which have qualified for another UEFA competition; if the club which is in this position did not apply, they will not be eligible to compete, with the place instead going to the club which did apply.

nodisco
19.05.08, 19:20
Kasperi antud tabel on adekvaatne. Ma lihtsalt vaatasin natuke aegunud andmeid.
Pagan teab, mis värk on. Eks millalgi selgub.

lorenzo
19.05.08, 19:23
Almeira peaks tabelis kümnendal kohal olema. Mallorca seitsmes, Depor kaheksas.
Segadust kui palju. :)

kle kust sa seda tabelit vaatad sellisena? ma siin vaatan, et nii lfp kodukal kui ka marcal sama mis ma siin ennist mainisin. et siis kes ikkagi segadust külvab?:)

edit. nojah, jõudsid ette. ah ei viitsi ära ka kustutada

nodisco
24.05.08, 15:21
Esimene ost tehtud: Omar Bravo nimeline ründaja Mehhikost. Nii et nüüd ei peaks Guardadol nii suurt koduigatsust tekkima. Leping on alla kirjutatud kolmeks aastaks.
Sellega seoses on mõnel mehel minek kindel. Arvatavasti Bodipol või Tabordal.

nodisco
06.06.08, 18:38
Eelseisva hooaja 2008/09 Depor peaks koosnema neist kahekümneneljast mängumehest:

Väravavahid: Aranzubía, Fabricio (Aouate või Munúa).
Kaitsjad: Manuel Pablo, Laure, Barragán, Lopo, Pablo Amo, Coloccini, Piscu ja Filipe Luis.
Poolikud: Sergio, Antonio Tomás, De Guzmán, Juan Rodríguez, Valerón ja Verdú.
Ääred: Lafita, Pablo Álvarez, Cristian, Guardado.
Ründajad: Omar Bravo, Riki, Xisco ja keegi uus.

Arvatavad väljajääjad: Rodri, Aythami, Alcántara, Jairo, Momo, Bodipo, Rubén, Taborda and Adrián López.

Nimestikust puudub Wilhelmsson, kelle tulevik Deporis pole veel siiani kindlaks saanud.
Poolkaitses muutusi võrreldes selja taha jäänud hooajaga ei ole. Mina siiski ootaksin Valeronile asendajat. Verdus ma teda ei näeks.

Uus sponsor on ka tekkinud - BBVA-nimeline pank.

nodisco
25.06.08, 09:44
Räägitakse, et EM-il tegusid tegev türgi keskväljamees Mehmet Aurelio on huvitatud meeskonnaga liitumisest.
Tore, et keegi tahab ka Deporisse tulla, aga siiski...

nodisco
27.06.08, 20:12
Deporiga on liitunud mees nimega Miguel Angel Mista.

Yattara
27.06.08, 23:22
Väga hea. Jälle üks mõttetu pinginühkija vähem.

nodisco
28.06.08, 09:51
Ega ma vaimustusest ei kilju selle transferi pärast, kui aus olla, aga ma loodan, et ehk Deporis saab temast asja.

nodisco
08.07.08, 12:36
Et teema suvesoojaga väga hapuks ei läheks...
Kaitsja Ze Castro Atleticost on laenuna Deporisse saabunud.
Lafita-keiss pole ka vaibunud. Mees ise soovib Deporis end näidata, seda öelduna agendi suu läbi.

Midagi ka treeningutelt...
Vastupidavustreeningutel said kõrgemad tulemused Pablo Alvarez (21) ja Juan Rodriguez (22).
Treeneri sõnul on kogu meeskond puhkuselt naasnuna heas vormis.

nodisco
14.07.08, 15:10
"Juan Carlos Valerón has been the most pleasant surprise during Deportivo’s tour in Denmark. The Canarian had a good performance in both friendly games against Fremad Amager and Brondby IF. Now coach Lotina hopes that Valerón will truly become into the most important ‘signing’ for the season 2008/2009."

Seni kui keegi jalad alt ära sõidab...
Väga hea uudis, kuid ma ikkagi natuke pelgan seda, et mees saab väikese põlvekõksu ja ongi karjääriga aidaa.
Klassikaliselt öeldes: loodame parimat.

Aranzubia näol uus puurilukk olemas. On oodata nii Aouate kui ka Munua minekut. Arvatavasti jäävad varumeesteks noored Manu ja Fabricio.

nodisco
19.07.08, 19:03
Täna peetakse esimene Intertoto mäng võõrsil Iisraeli meeskonna Bnei Sakhnini vastu.
Koosseis: Fabricio - Manuel Pablo, Piscu, Lopo, Juanan, Filipe Luis - Sergio, Juan Rodríguez - Lafita, Valerón - Riki.

lorenzo
27.07.08, 00:26
tundub et miskit ootamatut on sündinud, mida ma juba kartsin, et enam ei näe- nimelt on El Flaco vist kolli löönud

nodisco
27.07.08, 16:24
Vahi jah!
Kui alkoholiga natuke rohkem sõber oleksin, tõstaksin kindlasti ühe klaasi või isegi kaks.
Nii et nüüd tuleks UEFA kopsik koju tuua.

lorenzo
27.07.08, 23:56
videost paistab, et Valeron oleks kohe ka 2-0 löönud. loodetavasti jätkub teda seekord kauemaks ja ei lähe jälle katki

nodisco
29.07.08, 15:48
Jah, ta kuulub platsile mitte laatsaretti. Loodan siiralt, et ta peab vastu.
Neljapäeval ees sõprusmäng Venezuelas Minerven FC vastu.
Coloccini on hakanud Newcastle'i diiliga seoses plõksima, kuigi mingi aeg tüüp oli kindel, et Depor ikka tema koht on. Huvitav, kas teda huvitab Luque saatuse kordamine?
Vajalik mees ta muidugimõista on, aga noh, kui ikka ei sobi, siis pangu aga pillid kotti.

nodisco
02.08.08, 12:46
Vaikselt võib Coloccinile lehvitama hakata.
Väärilist asendust on turult arvatavasti keeruline leida.

lorenzo
04.08.08, 18:10
mispärast nüüd siis oli vaja Ameerikasse minna?
2-0 siis Maritimo üle. Riki ja Juan Rodriguez

Daniel Aranzubia; Manuel Pablo, Adrián López 'Piscu', Filipe, Zé Castro (m.60, Juanan), Lopo; Sergio (m.60, Antonio Tomás), Lafita (m.46, Omar Bravo), Juan Rodríguez, Valerón (m.46, Andrés Guardado); y Riki (m.60, Mista).

nodisco
05.08.08, 17:55

Naiste ja viina pärast ikka. :)

Potentsiaalsete Coloccini asendajate Bottinelli ja Colotto palkamine näib ka keeruline olevat.
Colotto on muuhulgas oma meeskonna kapten ja kaitse tugitala, keda ei taheta hea meelega ära lasta. Pealegi on Mehhiko liiga juba alanud.
Botinelli eest küsitakse liiga palju ja peale Depori on veel huvilisi.

Saarlane
05.08.08, 18:13
Võib-olla siiski vastupidi, sest Colotto pallib Mehhiko liigas Atlases.

Aramis
05.08.08, 19:13
2-0 siis Maritimo üle. Riki ja Juan Rodriguez

Daniel Aranzubia; Manuel Pablo, Adrián López 'Piscu', Filipe, Zé Castro (m.60, Juanan), Lopo; Sergio (m.60, Antonio Tomás), Lafita (m.46, Omar Bravo), Juan Rodríguez, Valerón (m.46, Andrés Guardado); y Riki (m.60, Mista).

Sul ei võta inbox enam teateid vastu, aga ma panen oma reply siia ;)

Ma vaatasin, et Sevilla võõrsil, et jama majas, aga samas, kes teab - Betis ja Depo võib olla huvitav ja põnev mäng. .Ma arvan, et ma see on kindlalt väga õige valik... Thänks, ma ei tea miks ma nii silmaklappidega olin - teadsin küll, et ml on valida Almeria, Malaga, mõlema Sevilla satsi ja Huelva vahel, aga siis kui kalendrit nägin tundus et on ainult kaks varianti.
Ehk siis teemasse läheb sellega mu jutt, et lähen vaatan Depot võõrsil ;)

nodisco
05.08.08, 21:20
Võib-olla siiski vastupidi, sest Colotto pallib Mehhiko liigas Atlases.

Õigus küll.
Loll pea on ihu nuhtlus.

nodisco
06.08.08, 18:00
Natuke ka uudiseid Rootslase kohta.

"Christian Wilhelmsson was transferred to Al Hilal Riyad, this club is the current champion in Saudi Arabia. It seems that Nantes FC received €3.5 million in the operation. The Swedish winger that was loaned to Depor on the past campaign has signed a four-year deal."

Ei midagi rõõmustavat.

lorenzo
06.08.08, 18:16
no see mees on ikka täitsa saabas. mis sinna Araabiasse minna? jumal küll

nodisco
06.08.08, 18:36
Ma ei saa ka pihta. :)

Mask
06.08.08, 20:13
Raha ikka raha.
Araablastel sellest puudust ei tohiks olla.

Cule
06.08.08, 22:56
Hea kliima ka.
Mitte, et Hispaanias talv oleks koguaeg:rolleyes:

Kasper
07.08.08, 03:56
Vaikselt võib Coloccinile lehvitama hakata.
Väärilist asendust on turult arvatavasti keeruline leida.
No nüüd võib juba ametlikult lehvitada. Jälle selline träsfer, et ma ei oska midagi öelda. Mingised 13 milli ja Newcastle'isse. Nüüd kui Colo ja rootslane on mõlemad lahkunud, siis ma ei tea, tundub, et väikesed mustad pilved hakkavad Depori pea kohale jõudma. Ise arvasin möödunud hooaja lõppedes, et Deporist võib veel isegi asja saada, aga tundub, et pean pettuma, kuid eks kõik selgu kuu lõpus algava hooajaga.

nodisco
08.08.08, 09:38
Ega need mustad pilved ei ole enam üllatuseks - pigem on see juba rutiiniks kujunenud.
Noh, meil on Lafita, Riki ja Guardado, nii et päris tühjaks Depor ei jää. Kaitse, jah, on probleemseks kujunenud, aga ehk saab sellegi lapitud.
Ze Castro tasemest pole mul kahjuks aimugi.
Loodan, et kaitse saab uue mängija näol kindlust juurde.

nodisco
15.08.08, 19:25
0-0 kodus UEFA karika raames Hajduk Spliti vastu.
Nõrk, lihtsalt nõrk.
Halb uudis on ka Lafita operatsioon (enne mängu Hajdukiga tekkisid mingid probleemid kõhupiirkonnas, kui ma õigesti tõlkisin, ja mees viidi haiglasse), mis tähendab kuuajalist eemalolekut.
Horvaatias võiks tüübid jalad perse alt välja tirida.

nodisco
19.08.08, 10:58
2008/09 vormisärgid:

http://www.deportivo-la-coruna.com/pics/regular/Kits_2008-2009_001.jpg

Erilisi muutusi pole märgata.

Loodetavasti laheneb Taborda, Rodri ja Bodipo saatus. Kahest esimesest on huvitatud Maritimo, Bodipo võib minna laenule Numanciasse.

lorenzo
01.09.08, 01:07
no päris hea algus ju. Aranzubia on kunn.

nodisco
01.09.08, 09:11
Pole paha tõesti. Täismaja ees väravad Mistalt ja Lopolt.

Huvitav, et Newcastle nii sõber on. Nüüd on sinnapoole teel oma kasvandik Xisco.

lorenzo
01.09.08, 18:24
Huvitav, et Newcastle nii sõber on. Nüüd on sinnapoole teel oma kasvandik Xisco.

kahju. ju siis Lendoirol ikka sitt seis rahaliselt.

nodisco
02.09.08, 18:31
Colottost sai siiski Depori mängija.

Sel hooajal kantakse särgiseljal järgmiseid numbreid:

1. Aranzubia
2. Manuel Pablo
3. Filipe
4. Lopo
5. Ze Castro
6. De Guzman
7. Adrián López
8. Sergio
9. Omar Bravo
10. Verdú
11. Riki
12. Mista
13. Munúa
14. Pablo Álvarez
15. Laure
16. Antonio Tomás
17. Lafita
18. Guardado
19. Colotto
20. Cristian
21. Valerón
22. Juan Rodríguez
23. Bodipo
24. Pablo Amo
25. Aouate

Väravavahtidest (Munua, Aouate) ei õnnestunudki lahti saada, samuti Bodipost.

nodisco
03.09.08, 17:31
Xisco lahkumisest:
"Xisco was sold to Newcastle because his agent menaced to not accept a renovation in his contract, then Lendoiro decided to accept an offer that was good for the club and also for the player. Depor is collecting €8 million in the operation."
Newcastle'is on ka palgad paremad: Deporis teenis mees aastas 200 000 eurot, uues klubis mõnusamad 1,2 miljonit.
Loodetavasti läheb tal Inglismaal edukalt, ka mängulises vaatepunktis.

nodisco
19.09.08, 11:01
Colottol vaimustav debüüt.
Kahe väravaga suudeti Norras alla jääda, suutmata lüüa auväravatki.

nodisco
22.09.08, 11:20
Kaks punast ja nullid tablool.
Omar Bravo punane kaheldav.
Üldiselt mul temasse usku ei ole, aga eks aeg näitab.

nodisco
23.09.08, 19:20
Huvitav kaader mängust Mallorcaga.

Kasper
23.09.08, 19:22
Huvitav kaader mängust Mallorcaga.
Tagajärjest võiks ka kaader olla. :p

nodisco
29.09.08, 19:46
See ebastabiilsus hakkab vaikselt pinna peale käima.

nodisco
03.10.08, 09:51
Heade üllatuste vastu pole mul absoluutselt miskit.
Kümnekesi ja vaatamata kohtuniku püüdlustele saavutati 2-0 võit, mis vormistati lõplikult penaltitega 3 - 2.
Aranzubia tegi supermängu, tõrjudes kolm pendlit.

Mõlemad väravad eelmise mängu antikangelaselt Colottolt.

Penaltid: 0-1: Bjarnason, 1-1: Sergio, 1-1: Moen missed, 1-1: Mista missed, 1-1: Bakke missed, 2-1: Guardado, 2-2: Austin, 3-2: Verdú, 3-2: Hanstveit missed.

Vamos, Depor!

lorenzo
03.10.08, 11:25
lahe mees see Colotto ikka- antikangelasest kangelaseks kohe ja sama vastasega

nodisco
04.10.08, 11:56
Päris kangelaseks ma teda siiski ei tituleeriks. Vigade parandus oleks minu arvates kõige õigem öelda. :)
Kangelastegudeks on tal aega küll.

nodisco
08.10.08, 17:59
UEFA kopsikus on Depor ühes alagrupis selliste meeskondadega:
CSKA Moskva, Feyenoord, AS Nancy ja KKS Lech Poznan.
Tunduvad täitsa mängitavad vastased.

nodisco
03.11.08, 14:55
Üks kolmeväravane võit oleks veel tarvis, saaks vahepealse õudusega arved tasa.
Järgmiseks vastaseks Espanyol.

nodisco
11.11.08, 18:15
Hetki võidumängust: http://www.youtube.com/watch?v=F6YsTRkSA7k

nodisco
17.11.08, 11:57
Üks kolmeväravaline kaotus jälle lisaks. Ise suudeti ikka auvärav lüüa.
Hale.

Kasper
24.11.08, 03:33
Tasa sõua, kaugele jõuad. Depor on nii teinud ning märkamatult on jõutud juba tabeli seitsmendale reale. Nüüd 12. voorus kotiti Bilbao ka 3:1 ära.:rolleyes:

nodisco
24.11.08, 09:57
No pagan seda teab. Tegu ju sellise toredalt ebastabiilse meeskonnaga.
Lahe, et Aranzubia penalti tõrjus, mis kuuldavasti oli kaheldavate killast.
Kohtunik Mejuto González on kuidagi kahtlaselt tuttava nimega.
Aga võit jäi siiski koju ja see on kõige tähtsam.

nodisco
28.11.08, 22:38
Liikuvat pilti eilsest 3-0 võidumängust Feyenoordiga.

http://www.101greatgoals.com/videodisplay/1805635/

nodisco
01.12.08, 09:38
Riki sisenemisega muutus mängupilt paremaks ja vaatamata latti löödud penaltile suutis Verdu 0-1 võidu tuua.
Almeira ründaja Negredo punane kaart oli kuuldavasti kaheldavate killast.

lorenzo
07.12.08, 20:32
no esimene koll oli puhas Malaga väravavahi koll

nodisco
08.12.08, 15:29
no esimene koll oli puhas Malaga väravavahi koll

"Oma poiss" peab ikka vastaspoolel olema, muidu on raske lahingut võita. :D

Statistika kohaselt oli antud võit Deporil La Ligas figureerides 500-s.
Ja mis kõige tähtsam: Omar Bravo lõi oma esimese liigavärava.

nodisco
22.12.08, 10:51
Mu lühike mälu ei fikseeri, et lähiminevikus oleks vastasele 4 palli puuri löödud.
Asja uurides selgus, et säärane esitus on aset leidnud 23. jaanuaril 2005 Espanyoli vastu.
Väga seksikas esitus meeskonnalt.
Uuel aastal samal kursil, paluks.

lorenzo
05.01.09, 01:00
no kurss on vist sama ja vat et uhkemgi. millal viimati muide oli Depor 6. kohal liigas?

nodisco
05.01.09, 09:40
Ehk mõni hea hooaeg tagasi. :) Caparrose ajal vist nii kõrgele ei tõustud. Võin muidugi eksida.
Loodetavasti ei too kursil püsimine sellist mõju, mis mängijaid mujale jahimaadele meelitaks.

tarmuhha
05.01.09, 13:44
nüüd 3 mängu järjest sevilla vastu

cannuman
05.01.09, 14:03
väga gay värk.
Itaalias oli veidi aega tagasi ainult Roma - Inter, suht siiber oli küll

nodisco
05.01.09, 14:31
Ähh, mis seal ikka.
Esimene mäng Copas meie, teine viik (mis viib loomulikult Depori edasi) ja liigakohtumises kolm punkti meie.
Nii oleks päris aus.

lorenzo
08.01.09, 14:46
Ähh, mis seal ikka.
Esimene mäng Copas meie, teine viik (mis viib loomulikult Depori edasi) ja liigakohtumises kolm punkti meie.
Nii oleks päris aus.

esimene oli siiski Sevillas ja viigiga ei lõppenud. Fabri on ikka päris kogenematu seal karistuslöögi ajal, see 1. värav oli puhas tema koll. Vedas et Omar päästis.

nodisco
09.01.09, 12:58
Ega ma hea ennustaja olegi - pisut kallutatud kahjuks. :)
Laure olevat ka harjumatul vasakkaitse positsioonil rabe olnud.
Järgmiste kohtumiste võiduau kuulub Corunasse.

Üks tore copy-paste ka (kuna olen suur penaltite austaja):

Mr. Penalty

Sergio has not missed a penalty in his career, the Catalan scored the decisive goal against Getafe in liga and has taken his tally to seven goals after seven penalties. Since the era of Bebeto, Deportivo hasn’t had a so effective man from the penalty spot.

His technique is very well defined. First he takes the ball and kisses it, a ritual that gives him luck. Then he takes distance and starts to run, just when he is near to touch the ball, he stops, a maneuver invented by the mythic Pele and that’s known as ‘paradinha’. The intention of the ‘paradinha’ is to create doubt in the keeper, something that has worked out as Sergio as scored in the seven penalties that he has taken in liga (he never thrown one in liga or in Europe).

lorenzo
10.01.09, 23:54
no naljamehed. krt 1-0 eduseisus ja siis saavutatakse veel ühemeheline enamus ning lõpuks lastakse 3 väravat omale lüüa...uskumatu

pakun et mõne päeva pärast läheb samuti. ei ole usku eriti suurte tiimide vastu

nodisco
11.01.09, 00:24
Ma peaksin ikka oma keele hammaste taga hoidma.
Aga jah, selline käik muudab natuke murelikuks.
Eks see Depor ole üllatusi täis meeskond.

nodisco
15.01.09, 10:08
Ebameeldivad üllatused on ikka abiks.
Koduväljakul võiks vähemalt auvärava lüüa. Lotinal on üleval korrusel asjad natuke segamini, kuna ideeliselt oleks olnud kasulik kasutada tugevamat koosseisu, mitte kasutada seda, mis kaks mängu järjest kaotuse toonud.
Ju siis Sevilla polnud tõsiselt võetav vastane peatreeneri jaoks.
Eelseisev kohumine Barcaga ei tõota head.

Kasper
18.01.09, 01:59
Depor on ikka hull klubi. Ühel hetkel võidab ükskõik keda, teisel hetkel saab haledalt pähe. Nii ebastabiilne ikka annab olla.

nodisco
18.01.09, 11:42
Mida oligi arvata.
Ju siis paus ei mõjunud moraalile, mängijate jalgadele ja peatreeneri ajudele värskendavalt.
Ebastabiilsus on Depori sünonüüm.

nodisco
01.02.09, 21:09
3 vastuseta väravat on piisav põhjus, et üks postitus kirjutada.
Aitäh, Lafita!

nike
02.02.09, 00:22
Vajalik võit :)

nodisco
12.02.09, 10:25
Ründemõõn

"The strikers at Deportivo continue to live their particular drought with the goals, something that has been usual within the last four seasons...
Other strikers in a similar situation are the ones at RCD Espanyol (9 goals on the liga season), Mallorca, Osasuna, Real Valladolid and Real Betis (all of them with 10 goals); Numancia and Athletic Bilbao (both with 11). Meanwhile the leader Barcelona can presume that its attackers have scored 52 goals on the liga campaign, that’s almost six times the mark of Deportivo."

Ründajate resultatiivsus numbrites on järgmine: Bodipo (3), Riki (2), Mista (1), Omar Bravo (1).

Mis toimub? Kuhu on kadunud uued Makaayd, Tristanid ja Pandianid?

lorenzo
12.02.09, 13:10
samas kas Lafitat ei või ründajaks tituleerida? ta ju winger. winger on ka näiteks Overmars ja ka Messi ning nemad on nüüd ka ründajana üleval.
kusjuures mõned spordisaidid siin annavadki ta üles kui ründaja.

ja noh Ronaldo kõmmutas ka ju eelmisel hooajal kõvasti ManU särgis, nii et minu arust hullu pole kui mõned muul positsioonil mängivad mehed on vähe resultatiivsemad.

muide Zaragozas on Segunda resultatiivseim mees pallimas- Ewerthon. samuti winger kui ka ründaja.

aga kahjuks Depori majanduslik olukord vist ei lubaks eriti tasemel ründajaid osta hetkel. nii et tuleb eksperimenteerida

Blue Rock
12.02.09, 14:27
Deportivo on nii üldpildis mänginud üllatavalt hästi, võttes arvesse klubi majanduslikud piirangud ja sellega kaasnevalt suhteliselt keskpärase materjali. Ennekõike hooaja algus oli kõvasti üle ootuste ning alles nüüd viimasel ajal on hakanud kvaliteedi puudujäägid tunda andma. Hoolimata kõigest €-kohad pole kusagile kadunud....ning ollakse ka tänavu kohamängudes.

nodisco
12.02.09, 14:30
Mulle meeldib klassika. :)
Kahjuks suudeti Xisco maha parseldada, kellest ehk oleks kasu olnud.
Ainuke mees, kellesse mul miskipärast usku on, on Riki, kes on samuti nii äär kui ründaja.
Lafitaga võib see kurb lugu olla, et ta on võimalike lahkujate seas, nii et järgmisel hooajal teda "ründaja" rollis arvatavasti ei näe.

nodisco
16.02.09, 19:14
http://www.deportivo-la-coruna.com/pics/regular/Riazor-public_050.jpg
http://www.deportivo-la-coruna.com/pics/regular/Coloccini_145.jpg

Mingid tüübid Newcastle'st käisid viigimängu kaemas.

lorenzo
19.02.09, 01:58
mis see nüüd siis oli? Tra Taanist oleks võind ikka viigiga vähemalt lahkuda

nodisco
19.02.09, 11:16
Ju siis tulikuumad poisid tardusid taanlaste brutaalse jäisuse ees. :D
Allapoole arvestust tulemus tõepoolest.
Riazoril tuleb imedesse uskuma hakata. On ju üllatusi sündinud...

nike
20.02.09, 21:58
Küll välja tuleme sellest seisust :)

nike
27.02.09, 03:15
Väga pettund teis:/

nodisco
27.02.09, 09:22
Miskipärast oli sellist tulemust (1-3) oodata. Kohtunik polnud ka armuline, aga teda meeskonna oma laisk-lolluses süüdistada pole mõtet.
Nüüd saab keskenduda liigale, kus võiks ikka esikümnesse jääda.
Räägitakse Omar Bravo lahkumisest. Mina kätt ees ei hoiaks, sest mehhiklane pole silmnähtavalt end Deporis leidnud. Teistel tekiilapoistel on mõnevõrra edukamalt läinud.
Äkki on laenulepinguga eemal olevast Adrianist midagi oodata.
Nagu viimastel hooaegadel ikka, tulevik selge ja pilvitu ei paista olevat, aga lootus sureb viimasena. :)

lorenzo
27.02.09, 12:27
peaasi et treener jätkab. ehk siis järgmisel aastal uuesti

nodisco
02.03.09, 11:03
Lotina lahkumist karta ei ole. Vähemalt minu tagasihoidlike andmete kohaselt.
Kolm punkti võõrsilt pandi ka eile tasku.

lorenzo
08.03.09, 20:31
8 minutiga 3 väravat lüüa on muidugi päris ime. eriti praegust Deporit vaadates

Kasper
08.03.09, 22:37
Ja veel kokkuvõttes 5:3 võit võtta, ulme!

nodisco
09.03.09, 09:25
Järgmises voorus võib kõik tagurpidi pöörduda... :D
Loodetavasti mitte.
Eks näis, kuidas Sportinguga läheb.

nodisco
10.03.09, 14:22
http://www.deportivo-la-coruna.com/pics/regular/Jonathan-Pereira_001.jpg

Pill tuleb pika ilu peale.

nodisco
16.03.09, 09:46
Sportinguga ei läinud...
Mõttetu penalti eest saadi kaks vastu, millest üldtulemus ei muutunud.
Ees ootab Betis.
Aeg vigade paranduseks.

nodisco
06.04.09, 18:36
Eksperiment panna kaitsja Ze Castro keskväljale ei tasunud ära. Tulemuseks 3-1 kaotus tabeli põhjas roomavale Espanyolile.
Ees seisab mäng Atleticoga, kel õnnestus ka punkte kaotada.
UEFA kopsik kaugeneb ja kaugeneb...

nodisco
14.04.09, 10:04
http://www.deportivo-la-coruna.com/pics/regular/Lotina_189.jpg

Sõnu ei olegi vaja.

nodisco
20.04.09, 09:33
http://www.deportivo-la-coruna.com/pics/regular/Pablo-Alvarez_053.jpg

Pablo Alvarezi tabamusest vajalikud punktid tabelisse saadud.

Parimad hetked: http://www.youtube.com/watch?v=s5kS5vU2Q68

nodisco
27.04.09, 09:24
Kohtunik oli mu*n ja Aranzubia tegija, tõrjudes penalti.
Minimaalsed punktid olemas.
Äkki saame meiegi Euroopasse.

nodisco
05.05.09, 10:22
http://www.deportivo-la-coruna.com/pics/regular/Lassad_066.jpg

Nigela mänguga koduseinte vahel vajalikud punktid taskus.
Ainsa värava autoriks mängu algfaasis Lassad.
Sellest mängumehest võib tulevikus asja olla. Rünne on teatavasti Depori üks valulapsi.

nodisco
18.05.09, 09:31
http://www.deportivo-la-coruna.com/pics/regular/Riki_171.jpg

Peenraha võib ju korjata, kuigi rasvane paber oleks siiski etem.
Riki väravast viik kodustaadionil.
Sevillaga peab midagi põnevamat ette võtma.

nodisco
25.05.09, 16:19
Viimane kohtumine koduplatsil liigavõitjaga ootab ees. Pekised punktid oleks väga vajalikud, et Malagale ära teha. Valenciat väga kõigutada ei saaks, ehkki Bilbaod ei saa siiski vastasena maha kanda. Nii et võitma peaksid mõlemad, nii baskid kui omad poisid.
Üldiselt võib hooaega siiski kordaläinuks pidada: 16 võitu 12 kaotust 9 viiki hetkeseisuga.
Kahju on muidugi kaotada Lafitat. Viimasel ajal sellest pole väga juttu kuulda olnud, kuid lahkumine tagasi Zaragozasse on üpriski võimalik.
Lepingu-uuendustega võiks ka ühele poole saada. Probleemid on Sergio ja Verduga.
Mängijateturul Deporist eeldatavalt suurt ostjat ei ole.
Siiski - hooaeg on olnud suures plaanis kordaminek, nii et suurt virisemist mul ei ole.

nodisco
29.05.09, 09:50
Mängijateturul Deporist eeldatavalt suurt ostjat ei ole.

Esime sisseost on juba tehtud: kaitsev poolik Juliano Roberto Antonello e. Juca FK Partizanist.
Huvitav...

nodisco
31.05.09, 12:34
Hooaja viimases mängus jäi seis siiski viigiliseks. Võidust poleks nagunii tolku olnud, kuna Valencia alistas Bilbao.
Hea uudis on see, et Zaragoza on lõpuks nõus Lafita müüma 7 miljoni euro eest.
Iseasi on muidugi, et kas suur juht ja liider sellise summa suudab välja käia.
Minekuteed on jalge alla võtmas ka Sergio ja Verdu, kellel olevat juba uus kosilane Espanyoli näol välja vaatatud.
Ju siis meeste nõudmised ei ole klubile jõudumööda.
Kahju.

P.S Kas keegi asjapulk ei saaks teema nime muuta Deportivo La Corunaks?

nodisco
05.06.09, 09:33
Verdu, va luuser, pani Espanyoli ajama.
Sergioga jõuti õnneks kokkuleppele ja tulemuseks on kaheaastane lepingupikendus.
Lafita minek on ka kindel, nii et keskväli muutub hõredaks.

nodisco
01.07.09, 10:15
http://www.deportivo-la-coruna.com/pics/regular/Shirt_09-10_001.jpg

Uue hooaja koduvorm.
Felipele, kes ühe jalaga Barcas, on samuti asendus Brayan ‘Chico’ Angulo näol Portugalist laenulepinguga vasakkaitsesse toodud.
Lafita on kindlalt tagasiteel Zaragozasse.
Uurisin natuke videomateriali uue täienduse Juca kohta ja tuleb välja, et mees oskab kenasti karistuslööke realiseerida, mis oleks väga abiks Deporis.
Selle kohta oli ka kirjutatud tema tutvustuses, kuid oma silm on siiski kuningas.
Loodetavasti suudab mees Hispaanias kohaneda.

lorenzo
01.07.09, 18:31
Felipele, kes ühe jalaga Barcas, on samuti asendus Brayan ‘Chico’ Angulo näol Portugalist laenulepinguga vasakkaitsesse toodud.

Uurisin natuke videomateriali uue täienduse Juca kohta ja tuleb välja, et mees oskab kenasti karistuslööke realiseerida, mis oleks väga abiks Deporis.
Selle kohta oli ka kirjutatud tema tutvustuses, kuid oma silm on siiski kuningas.
Loodetavasti suudab mees Hispaanias kohaneda.

no ma ei tea. ausalt öeldes nagu ei mäleta sellist mees Leixoesi eest mängimas. ja väravaid ta ka siin Portugalis nagu ei löönud

nodisco
01.07.09, 22:10
Clubs: Leixôes (2009), Boavista (2007/2008), América de Cali (2005/2007).
Natuke kummaline küll... 17 mängu olevat siiski mänginud Leixôes eest.
Väravate kohta ei oska ma midagi öelda.
Minu väravatejutt puudutas rohkem uut kaitsvat brasiillasest poolikut.
http://www.youtube.com/watch?v=HLOayiHvsh8

nodisco
02.07.09, 10:33
http://www.deportivo-la-coruna.com/pics/regular/Shirts-Lotto_09-10_001.jpg

Tundub, et Canterbury saadeti klubi poolt pikalt ja uue hooaja särgid disainib hoopis Lotto.
Koduvorm pole väga minu maitsemeelele, teisel ja kolmandal kitil pole suurt viga.

nodisco
10.07.09, 09:36
Jamad Zaragozaga jätavad õhku võimaluse, et Lafita jääb vähemalt tulevaseks hooajaks meile pidama.
Oleks abiks küll.

nodisco
31.07.09, 09:32
Mis siis vahepeal põnevat on juhtunud? Käsil hooajaeelsed kontrollkohtumised, mis on lõppenud positiivsete tulemustega: penaltitega võideti Al-Ittihad ja kuivalt 0-2 Pontevedra.
Häid sõnu poetatakse taastuva Mista suunal ning ka uustulnuk Juca tundub meeskonda hästi sobituvat.
Ees aga natuke kõvemad pähklid Prantsusmaal Toulouse'i ja Lyoni näol.

nodisco
03.08.09, 09:26
Toulouse'lt kotid 2-0, Lyoniga viik 2-2.
Viigivärava üle on mul eriti hea meel, kuna see sündis uustulnukast standardolukordade spetsialisti Juca karistuslöögist.
Võib rahul olla.

nodisco
05.08.09, 09:20
Juca ülistamise jätkuks:
"And it’s that within the last two years, Deportivo has only scored two goals in liga after taking a direct free-kick."
Esimene Iago jala läbi Nastic vastu, teine Lafita löök mängus Malagaga.
Masendavavõitu. :)

nodisco
11.08.09, 11:20
Modelling is tough business.

http://www.deportivo-la-coruna.com/pics/regular/Shirts-Lotto_09-10_003.jpg

Aga penalteid ikka lüüa ei oska.

lorenzo
11.08.09, 11:27
polegi sellist õllemarki enne näinud

nodisco
17.08.09, 09:27
Natuke sai jälle palli taga aetud.

Cadizist koos eks-deporlasest eks-väravamasina Tristaniga polnud suuri probleeme.

http://www.youtube.com/watch?v=jYHlsGv0_Jc

Finaalis siiski Sevillalt minimaalse skooriga kaotus. Valeroni tegutsemist on siiski nauding jälgida.

http://www.youtube.com/watch?v=1HErY2xdea0

nodisco
30.08.09, 09:09
Hooaega alustada 3-2 kaotusega pole just teab mis hea.
Positiivse poole pealt: Depori esimese värava toonud standardi lahendamine.
Negatiivne: esimese värava puhul lugetamata jäänud suluseis ja Rauli kalastamine karistusalas tasus kahjuks ära.

Liikuvat pilti: http://www.youtube.com/watch?v=hAauwM79Qzc

Malaga vastu läheb kodumurul ehk edukamalt.

tarmuhha
30.08.09, 12:01
filipe jäi pidevalt hiljaks kui oli vaja suluseisu teha, kas ta mitte trenni koos teistega ei teinud? mina suluseisu ei näinud

nodisco
30.08.09, 20:44
Jah, ei olnud tõesti. Ju siis Reali kõlavad nimed tegid Felipel kepsud nõrgaks ja mõtte pehmeks.

nodisco
14.09.09, 13:27
Esimene liigavõit taskus.
Visuaalset naudingut: http://www.youtube.com/watch?v=lPRVVJjAtUc

P.S Mulle väga meeldivad selle hooaja vormide seljanumbrid.

count
14.09.09, 14:19
Kunagi ammu oli Depor ainuke sümpaatne meeskond Hispaanias, Valeron, Tristan, Duscher jne....kuid kahjuks pole kaua kaua enam nende tegemise jälginud, äkki mõni hardcore fänn updatiks mis seisud on..?

nodisco
15.09.09, 09:48
Eks natuke aitab selle teema sirvimine.
Üldiselt seda SuperDeporit, kes Euroopas möllas ja liiga võitis, ei ole juba mitu aastat. Ja ausalt öeldes ei näe ma uuestisündi niipea. Liigatabeli esikeskmikus möllamine sobib hetkel hästi. Euroopa Liiga oleks ehk selline suurem sari, millesse pääsemiseks vaeva näha.

Blue Rock
15.09.09, 19:07
Lisaks tasub mainida, et lõhkuva pooliku Julian de Guzmani ja Deportivo vaheline koostöö on lõppsadamasse jõudnud, kanadalane kui kord otsustas kodumaa vutimurule siirduda, täpsemini öeldes sünnilinna Torontosse. Samas mehikesest saab ka Toronto ajaloo esimene "tähtmängija", kes naudib tavapärasest paksemast rahakotist.

nike
16.09.09, 00:29
See hooaeg usun top6.

nodisco
20.09.09, 11:41
Võiks ju õppida korralikult kaitsma vahelduseks.

http://www.youtube.com/watch?v=rmegjs7vMxs

nodisco
24.09.09, 09:28
Tore, et selline mees nagu Juca olemas on, kes karistuslööke realiseerida suudab.
0-3 võit ja vajalikud punktid olemas.
Xereze omavärav oli ka kaunis vaadata.

http://www.youtube.com/watch?v=1ImlMddYexM

lorenzo
27.09.09, 23:14
ja juba jälle see Juca. palju see brass juba karistuslööke realiseerinud on? 3 või rohkem juba?

nodisco
28.09.09, 09:29
Peaks vist kolm olema. Sellisest mehest tundis Depor väga puudust.

Pilti ka: http://www.youtube.com/watch?v=QpCI5iLT91c

nodisco
04.10.09, 14:50
Mõnikord piisab vaid ühest tabamusest.

http://www.youtube.com/watch?v=5mIypXMV5Q8

lorenzo
05.10.09, 05:15
4. koht oli Deporil viimati millal?