320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Jalgpalli ajakirjad ja raamatud

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Jalgpalli ajakirjad ja raamatud

    Nagu pealkirjad ütlevad, siis pakubki huvi küsimus: kas keegi ostab või tellib mingisuguseid jalgpallialaseid ajakirju. Nt. hooajaeelsed ajakirjad või sii nt. Match või hoopis mingid raamatud elulugude ja värkidega?

    Ons keegi kokku puutunud ning kui ja, siis võiksite nendest asjadest ka natuke rääkida.
    When I get sad, I stop being sad and be awesome instead. True story!

    #2
    Hooaeg-paar tagasi ostsin pidevalt Matchi.

    Plussid: intervjuud
    Miinused: intervjuud, lapselik jura, kokkuvõttes väga kallis.

    Põhjus, miks intervjuud nii plusside kui miinuste all pesitsevad on,et kuigi teinekord on neid huvitav lugeda tüütavad ära need kõige tavalisemad küsimused, mille vastuste teadmiseks sa tõesti ajakirja soetama ei pea...

    Poes olen paar korda sirvinud ka World Soccerit. Tundus asjalikum. Transferid seal kirjas näiteks ja tsempionaate päris palju. Maksis vist kunagi midagi 90.- . Ilmub suhteliselt harva vist.

    Kommentaar


      #3
      Kunagi ostsin ka Matchi. Mitte regulaarselt, aga vahetevahel ikka. Päris huvitav oli, sest siis nagu internetivõimalust ei olnud ja kogu Inglise liiga inf tuli sealt. Statistikat on ka seal mõnusalt palju. Piiri pani asjale kõrge hind. Praegu ma otseselt ajakirju ei osta, sest ka netist saab kõik vajaliku kätte.

      Raamatuid vms mul ei ole. V.A eestikeelne toodang.

      Kommentaar


        #4
        Matchi miinus on ka see et Eestisse jõab see mingi 2-3 nadalat hiljem kui Inglismaal valja lastakse

        Kommentaar


          #5
          Orginally posted by Jyrka

          Matchi miinus on ka see et Eestisse jõab see mingi 2-3 nadalat hiljem kui Inglismaal valja lastakse
          Põhimõtteliselt käin Järve Selveris Matchi ja kõike muud lugemas. Kõige uuem Match on vist Alan Sheareriga? Parandage mind kui on vale.

          Kahjuks kilepakendis on ka siuke ajakiri nagu World Football vms.

          Kommentaar


            #6
            K6ige parem inglise ajakiri on FourFourTwo. World Socceri funktsioon pakkuda ylevaadet maailma eripaikade jalgpallist on interneti pealetulekuga oluliselt kahanenud ja see v6tab v22rtust maha. Analyys ja intervjuud on siiski endiselt tipptasemel. Match on selline l6bus lasteajakiri. Mulle pildiallkirjad seal igatahes meeldivad Jaanuaris ostsin ka ajakirja Shoot, aga see on nagu FourFourTwo koledam ja lollim v2ikevend. FourFourTwo siis. T2nasel p2eval pole ajakirja funktsioon enam uudist pakkuda ja FourFourTwo ei pyyagi seda eriti. Seal on keskendutud intervjuudele ning mulle sydamel2hedaselt k2sitletaks ka ajalugu suhteliselt palju. Lisaks veel igasuguseid v2hem ja rohkem humoorikaid reportaazhe... Soovitan. Eestis kui ostsin kunagi maksis 115 rutsi vist. Siin maal on 5 v6i 6 kohalikku rutsi ehk sama hind kui mitte odavam. Peabki reedel uue numbri ostma, siis hea Floridas lesida ja lugeda...

            Raamatutest... Eestikeelseid pole vist m6tet yles lugeda. Ingliskeelsetest on Guinnes Book of Football Blunders vol II. v2ga l6bus lugemine ja samas ka infotihe ning Kevin Keegani autobiograafia. Esimese sain kunagi synnip2evaks - maksis mitusada rutsi igatahes. Teise leidsin siin raamatupoes. Maksis 13 v6i 14 ameerika rutsi. Lugemine ei edene ainult...

            Kindel plaan on kunagi kas kooliraamatukogust laenutada (jah, see on siin olemas!!!) v6i osta Fever pitch. Natuke sirvisin ja ilgelt lahe tundus olema.
            “The state of our pitch wouldn’t have affected Liverpool — with their game the ball is in the air most of the time.”
            The Special One

            Kommentaar


              #7


              World Soccerit soovitan osta juba ristsõnade pärast, sirvige eelmisi numbreid ja vaadake palju auhindu on Eestisse tulnud(võiduvõimalused on suurepärased). Auhindadeks tavaliselt Mitre pall või World Soccer Yearbook. Viimase aasta jooksul on neljal korral viiest õnn naeratanud Selline legendaarne fänn nagu Vosem võidab pea iga kuu.

              Fever Pitchi soovitan osta. Küsige Apollo raamatupest, hiljuti oli veel riiulitel saadaval. Ise otsin hetkel taga sellist teost nagu: Coli Johnsoni "We fear no foe - a decade of following Millwall".

              FourFourTwo on ka minu arvates praegusel hetkel parim.
              Matchi ei tohiks alahinnata. Vahetevahel on päris huvitavad lood. Ja aastate 96-97-98 numbrid on mul kapsasteks sirvitud.

              Kommentaar


                #8
                Ega fever pitchi kellelgi laenata pole tartus?
                \\"Empty your mind. Be formless, shapeless, like water. You put water into a cup, it becomes the cup. You put water into a bottle, it becomes the bottle. You put it in a teapot, it becomes the teapot. Water can flow or it can crash. Be water, my friend.\\" - Bruce Lee

                Kommentaar

                Working...
                X