PDA

View Full Version : Reval Hotles Beach Soccer Cup 2010

ralf85
13.05.10, 21:55
REVAL HOTELS CUP 2010
RANNAJALGPALLI TURNIIR
· 22. Mai 2010
· Turniir algab 11.00 ja lõppeb 19.00
· ToimubTammsaare tee 147c, Tallinn
· Platsil viibib korraga 4 väljakumängijat ja väravavaht.
· Võistkonda on võimalik registreerida kuni 10 mängijat.
· Mängitakse kahel täismõõtmetes väljakutel. (28m x 36m)
· Mänguaeg 3x8
· Mänge vilistavad ERJL kohunikud.
· Mäng algab mõlemal väljakul üheaegselt ning lõpeb kohtunik vastavalt juurde antud ajale.
· Osaleb 10 meeskonda, kes jagunevad loosimise kahte alagruppi. Kõikide alagruppide võitjad pääsevad otse poolfinaalidesse. Algrupis II ja III koha saavutanud võistkonnad pääsevad veerandfinaalidesse. Alagrupi viimased mängivad 9-10 kohale, alagrupi 4ndad mängivad 7-8 koha peale.
· on ühes alagrupis mitmel meeskonnal võrdsed punktid, arvestatakse järgnevaid näitajaid :
a) omavaheliste mängude punktid
b) omavaheliste mängude väravate vahe
c) suurem võitude arv
d) üldine väravate vahe
e) suurem löödud väravate arv
Kui kohamängud lõppevad viigilise tulemusega, selgitatakse võitja penaltitega (esimese eksimuseni)
· AUHINNAFOND: karikad ja medalid esikomikule, reval hotell saadab võitjad sauna, võitjad saavad 31 augustini tasuta kogu võistkonnaga sparta jõusaali külastada, lisaks veel palju üllatus auhindu·

Osavõtutasu: 600.-
registreeri oma võistkond juba täna meili teel ralf.rogov@gmail.com või telefoni teel 58586475 Ralf

marti88
14.05.10, 23:24
Kellel mängijaid puudu meeskonnas selleks turnaks..siis oleks käpp :)

marx1234
15.05.10, 08:51
hei. kas teil seal reaalselt osavõtjaid ka on? Ma mõtlen, et kas võistkond Pjarnu peaks tulema ja platsi puhtaks lööma ja mul endal juba jalg sügeleb natukene väravate löömise järele, sest talve cupist ju ikkagi omajagu aega juba möödas;););)

ralf85
15.05.10, 09:50
aga mix ei peaks olema??? ikka on...

ELauter
17.05.10, 00:20
kuule võistkond PJARNU sõpruskohtumist ei taha teha w?? kuskil täismõõtmetes väljakul!

marx1234
17.05.10, 02:52
nonii igasugused sõprusmängud ju ainult kasulikud nii meile kui ka arvatavasti teistele. KUna meil mehed mööda eestit laiali siis saab see päris keeruline olema kuid ehk leiab miski võimaluse. Kus variandid oleksid?Reiu või jõulumäe tunduksid kõige reaalsemad?a mis tiimi vastu mäng oleks?Varleton?

ELauter
17.05.10, 12:08
Midagi võiks kokku leppida siis, meil ka mehed laiali :D Jõulumäe oleks hea variant, ma ei tea mis seis hetkel reius on?

ELauter
17.05.10, 12:10
Kes 22mai osa võtavad, on juba midagi teada?

marx1234
17.05.10, 16:18
kas keegi nüüd võiks öelda, mitu meeskonda on, sest oleks suhteliselt huvitav teada.

ralf85
17.05.10, 23:25
hetkel kirjas:

Sparta Sk
Unibet/Kalju
Augur
Rjk Tere
BSC Reggae Boyz
Pjarnu
Varleton

roque jr
18.05.10, 00:45
Ja neid kindlasti lisandub juurdegi...tean seda omast tarkusest:D

marx1234
18.05.10, 13:07
pange siis palun pjarnu ka sinna kirja;)igasugune treening tuleb kasuks

ELauter
18.05.10, 13:18
Kuhu raha saab kanda?

ralf85
18.05.10, 13:24
raha makstakse kohapeal sularahas!!!

ELauter
18.05.10, 15:36
Ole hea ja pane Varleton kirja! Me ei vea sind alt seekord :)

silverman
18.05.10, 16:12
Ja neid kindlasti lisandub juurdegi...tean seda omast tarkusest:D

Tubli poiss...võid selle eest endale õhtul ühe jäti(plombiiri oma näiteks) poest osta

ELauter
18.05.10, 16:28
Tubli poiss...võid selle eest endale õhtul ühe jäti(plombiiri oma näiteks) poest osta

Kas sul on igav?

roque jr
18.05.10, 16:29
Silver....männnn....mina, et sa teaksid, joon õhtul olutit:D...ja kui sul midagi omaloomingulist öelda pole, siis jäta parem ütlemata...paistad intelligentsem:D

silverman
18.05.10, 17:00
Silver....männnn....mina, et sa teaksid, joon õhtul olutit:D...ja kui sul midagi omaloomingulist öelda pole, siis jäta parem ütlemata...paistad intelligentsem:D

Hea et sa aru said sellest intelligentsi teemast, sellepärast selle quote'i siia kopeerisingi.

ELauter, sa ei valda teemat. Aga muidugi hea, et sa oma tihedas graafikus leidsid aega mulle vastata :)

roque jr
18.05.10, 17:09
Supermännn...sa mu naisele ei taha kirjutada?kui juba siia loobid teisest valdkonnast juttu, siis oleksid sama hästi ju ka mu naisele kirjutada....aga no üritan mõista sind...sa ju eetika valdkonda ei valda:D...samas, kui sul pole midagi vastava topicu teemaga seoses öelda, siis...võid ikkagi korvpalli juurde puhtalt jääda:D

silverman
18.05.10, 17:14
Supermännn...sa mu naisele ei taha kirjutada?kui juba siia loobid teisest valdkonnast juttu, siis oleksid sama hästi ju ka mu naisele kirjutada....aga no üritan mõista sind...sa ju eetika valdkonda ei valda:D...samas, kui sul pole midagi vastava topicu teemaga seoses öelda, siis...võid ikkagi korvpalli juurde puhtalt jääda:D

Vabandust, kõva mees kes juba õlut juua võib. Lähen tagasi korvpalli teemasse, see on see mäng mida mõistusega mängitakse.

Sinu naisega ei taha ükski normaalne mees ka relva ähvardusel tegemist teha (kui sa juba selle teema ise üles tõstsid). Aga noh, saame sust aru, sa ju jood õlut igal õhtul ja ega see paar õlut võtab nägemise ära jah nagamannidel.

roque jr
18.05.10, 17:17
Tubli, millestki oled sa õigesti aru saanud...

ELauter
18.05.10, 17:39
Mis väljak see tammsaare 147c üldse on? mingi uus? Pole tallinna eluga kursis :)

roque jr
18.05.10, 17:53
See on päris hea liivaga...ehitatud ideega populariseerida rannavõrkpalli, aga...on lisatud siis ka võimalus rannajalgpalli mängida...ainukeseks miinuseks võib tuua veidi madalad võrkaiad...või siis....liiga tugeva ja kõrge löögiga lööjad:D...pallil on võimalus ka liiklusesse tormata-söösta:D...Majandusgümnaasiumi juures siiski suht suur liiklus Tammsaarel:D

ralf85
19.05.10, 12:25
hetkel kirjas:

1. Sparta Sk
2. Unibet/Kalju
3. Augur
4. Rjk Tere
5. BSC Reggae Boyz
6. Pjarnu
7. BSC Pärnu/Alpha Credit
8. Smarten Logistics:D

sepp79
20.05.10, 14:27
Meeskonna nimi on siiski Smarten Logistics:)

roque jr
20.05.10, 14:35
Meeskonna nimi on siiski Smarten Logistics:)

Jaanus, ma juba arvasin, et otsustasite Kudu-poissi promoma hakkama:D...meil oleks siis RJK Tere/Sander :D

roque jr
20.05.10, 15:30
http://i48.tinypic.com/2j2yqmb.jpg

ELauter
20.05.10, 21:20
Paluks siis head alagruppi :D

ralf85
21.05.10, 11:12
Loosimine toimub kohapeal!!!

ralf85
22.05.10, 19:04
Turniiri lõplik järjestus:

1.Augur
2.Varleton
3.Unibet/Nõmme Kalju
4.Pjarnu
5.Smarten Logistics
6.Sparta Sk
7.RJK Tere

turniiri kohtunikud olid: Aivar Gutman ja Reelika Turi

roque jr
22.05.10, 19:25
Ralf, said koju?

ralf85
22.05.10, 19:58
Ralf, said koju?

olen kodus;)

ELauter
22.05.10, 20:07
Head paranemist sulle Ralf! :) Turna oli hea treening! Saime oma sõprusmängud ka Pjarnuga ära teha :D

ralf85
22.05.10, 20:30
aitähh,
Järgmisel turniiril juba värava taga ka suured võrgud, et see pall kiiremini mängu panna;)

järgmine turniir juba ÖÖRannajalgpall ;)

auhinnafond veel suurem;)

roque jr
22.05.10, 20:43
Ja loodame, et siis suvatsevad kõik meeskonnad ka kohale tulla, mitte tünni maha panna...

in-the-stone
22.05.10, 20:50
Ja loodame, et siis suvatsevad kõik meeskonnad ka kohale tulla, mitte tünni maha panna...

noh mis tere poistel viga on:Dvv pidi olema tasemel ju aga ikka saate pähe:(
PEab ka mängima tulema:D?

marx1234
22.05.10, 21:31
hei Ralf saa ruttu terveks ja tänud veelkord hea turna eest. Mind miskipärast huvitab see pisikene vahejuhtum varletoniga kui normaalaaeg jäi viiki ja kohtunik miskpärast otsustas lisaaja kasuks(üks tiim tahtis penalteid ja teine lsaaega), kui eelnevalt teise alagrupi mängus lödi penalteid peale viigilist normaalaega. Huvitav otsus täitsa. Ja üks tore poiss lubas veel 500.- ka vahele panna väites, et see reeglites kirjas. Paraku undub mulle, et ainukesed reeglid on siin foorumis ja need räägiksid pigem teist juttu. Mitte et ma siin pahane oleks, aga ei saa aru kuidas ei olnud selline otsus varem kindlaks tehtud kui mäng hakkas, eriti veel siis kui tegemist oli ju ikkagi poolfinaaliga;)

rell
22.05.10, 21:32
Law 8 - A coin is tossed and the team that wins the toss decides whether to attack in certain direction in the first period or whether to take the kick-off.

Nii on.

roque jr
22.05.10, 21:52
hei Ralf saa ruttu terveks ja tänud veelkord hea turna eest. Mind miskipärast huvitab see pisikene vahejuhtum varletoniga kui normaalaaeg jäi viiki ja kohtunik miskpärast otsustas lisaaja kasuks(üks tiim tahtis penalteid ja teine lsaaega), kui eelnevalt teise alagrupi mängus lödi penalteid peale viigilist normaalaega. Huvitav otsus täitsa. Ja üks tore poiss lubas veel 500.- ka vahele panna väites, et see reeglites kirjas. Paraku undub mulle, et ainukesed reeglid on siin foorumis ja need räägiksid pigem teist juttu. Mitte et ma siin pahane oleks, aga ei saa aru kuidas ei olnud selline otsus varem kindlaks tehtud kui mäng hakkas, eriti veel siis kui tegemist oli ju ikkagi poolfinaaliga;)

Jah, Auguri ja Sparta mäng läx peale normaalaega pennalde peale...aga...eks see ole inimlik viga, mille võiks andeks anda:D..turniir ise oli ju tegelikult super...ilm pidas vastu, liiv oli hea, ja mis peamine...konkurentsi oli!
Ralf, saa terveks ja loodame et varsti taas trenni teeme;)

roque jr
22.05.10, 21:55
noh mis tere poistel viga on:Dvv pidi olema tasemel ju aga ikka saate pähe:(
PEab ka mängima tulema:D?

VV oligi tasemel, aga väljakul mehed olid puised...VV tööga jäime rahule, aga VV ei saa ka lõputult Siskade, ja Kudude vastu meeskonda päästa...ise ei löö, siis lüüakse sulle...SIMPLE!Arusaadav?

tiriam
22.05.10, 22:52
Law 8 - A coin is tossed and the team that wins the toss decides whether to attack in certain direction in the first period or whether to take the kick-off.

Nii on.

mille kohta sa seda kirjutasid???

ralf85
23.05.10, 01:05
Jah, Auguri ja Sparta mäng läx peale normaalaega pennalde peale...aga...eks see ole inimlik viga, mille võiks andeks anda:D..turniir ise oli ju tegelikult super...ilm pidas vastu, liiv oli hea, ja mis peamine...konkurentsi oli!
Ralf, saa terveks ja loodame et varsti taas trenni teeme;)

Õige on ikka, et mängitakse ka lisaaeg ja siis pennud(vajadusel).

in-the-stone
23.05.10, 01:13
VV oligi tasemel, aga väljakul mehed olid puised...VV tööga jäime rahule, aga VV ei saa ka lõputult Siskade, ja Kudude vastu meeskonda päästa...ise ei löö, siis lüüakse sulle...SIMPLE!Arusaadav?

Kui mees on tasemel siis ei jää te viimaseks! vaheteiole kas mehed ei mängi vms aga jah kõikides võistkondades ei olnud siskasi ja kudusi:D

roque jr
23.05.10, 12:00
Kui mees on tasemel siis ei jää te viimaseks! vaheteiole kas mehed ei mängi vms aga jah kõikides võistkondades ei olnud siskasi ja kudusi:D

Sa kohe mitte ei taipa...keegi peab ka viimane olema, ja seekord olime meie...kui vastastel on sellised kahuriväed väljakul, siis ole sa kes tahes, midagi tuleb oma võrgust välja noppida...seal kehvasid meeskondasid polnudki...selleks, et sellest aru saada, ei pea ju hakkama uuesti jalgratast leiutama!
Ja võistkondades, mis meie alagrupis olid, olidki just Siskad ja Kudu&Co...ära räägi asjadest, kui sa pole teadlik asjadest, eksole!

ELauter
23.05.10, 13:18
http://fotoalbum.ee/photos/Heyyaa/sets/986631/ Mõned pildid turniirist :)

rell
23.05.10, 14:38
mille kohta sa seda kirjutasid???

Mängu alguse loosimise kohta. Et enam vaidlusi ei tekiks.

ralf85
23.05.10, 19:03
http://public.fotki.com/Krista0610/reval-hotels-rannaj/

lisaks veel mõned fotod!

tiriam
23.05.10, 21:53
mingeid mängudetulemusi ka näeb kusagilt netis?

ralf85
23.05.10, 21:57
mingeid mängudetulemusi ka näeb kusagilt netis?

panen ülesse varsti...