PDA

View Full Version : F1 karussell

Leheküljed : 1 [2] 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16

Epic
24.04.04, 19:02
Kui \"nupumees\" homme ka poodiumil lõpetab võib ta hooaja lõpus isegi tiitliheitluses kaasa lüüa :lahe:

/me unitab... :prill6:

dimaggio
25.04.04, 12:16
Olen juba 4 aastat Super Jensoni võitu oodanud, kas tõesti võib see täna juhtuda?!
Loota ju võib...igatahes ootan juba tänast sõitu kannatamatult;)
Go Button

mazz
25.04.04, 13:58
mitte,et mul midagi nupumehe vastu oleks,tglt ta päris sümpaatne mulle,
aga kahtlane sisetunne ütleb,et lõpuni ta täna ei jõua.;)

Noonik
25.04.04, 17:37
Njh, mida võiski ennustada. 4 võitu 4\'st GP\'st - Ferrarile võib ju see tähtis olla ja raha palju sisse tuua aga pealtvaatajad.
Eelmine aasta oli F1 veel talutav, kuid see aasta :(
Nupumehe ja Kimi pärast hea meel.:kop:

mazz
25.04.04, 17:42
Originally posted by Noonik
kui sul juba kimi ühe punkti üle hea meel on,siis saad sa sel hooajal küll väga õnnelikuks veel ilmselt.;)
aga nupumehele küll pöial püsti:silm4:-kolm etappi järjest pjedestaalil.

Noonik
25.04.04, 17:54
Originally posted by mazz

kui sul juba kimi ühe punkti üle hea meel on,siis saad sa sel hooajal küll väga õnnelikuks veel ilmselt.;)
aga nupumehele küll pöial püsti:silm4:-kolm etappi järjest pjedestaalil.

Mulle tegi pigem head meelt see, et Kimi jõudis lõpuni oma mersuga, mitte punktikoht.

Aga jah, Ferraridega peaks midagi ette võtma :kaval:

Loca
01.05.04, 20:52
Täna möödus siis 10 aastat Ayrton Senna surmast:(

Noonik
09.05.04, 18:24
Monaco etapp veel ja kui siis kah Schummi võidab, mina mõnda aega ei kavatse seda F1 jälgida.
Ma jäin vahepeal tukkuma :viha:

dimaggio
09.05.04, 18:27

Monaco etapp veel ja kui siis kah Schummi võidab, mina mõnda aega ei kavatse seda F1 jälgida.
sellist juttu kuulen ma peaaegu pärast igat F1 etappi;)

Noonik
09.05.04, 18:55
Originally posted by dimaggio

sellist juttu kuulen ma peaaegu pärast igat F1 etappi;)

Tegelt kah, mul on selline plaan olnud juba pikemat aega, täpsemalt peale 3\'ndat Schumacheri võitu.
Mõtlesin, et 3 võitu veel järjest ja mina ei jõua enam ... Monaco GP on 6\'s etapp ja kes teab ... ehk isegi 6\'s võit Schummile.

H.M Murdock
09.05.04, 19:04
mina isiklikult olen lõpetanud F1\'e kui spordiala jälgimise.sel hooajal olen u 1-2 starti vaadanud ja teleka peale 5 kuni 10 ringi kinni pannud,kui Schumi tosina sekundiga eest ära on sõitnud.aga ei ole mitte üht halvustavat sõna öelda.müts maha kogu meeskonna ees,lihtsalt jumalik töö nende poolt,teiste viga,et ise nii täkud pole ;):P
aga jah,selle asemel,et team-schumacheri sooloesitust vaadata minge parem õue värske õhu kätte või maale kartuleid panema!head päeva jätku!

Loca
09.05.04, 19:57
Sõit oli taaskord igav. Ainus positiivne asi kogu asja juures oli Trulli 3.koht. Loodetavasti Monacos tõugatakse Schumi troonilt ja troonile tõuseb Montoya, kel peaks oma kodurajal üsna head võimalused olema

mazz
09.05.04, 20:13
kõik avaldavad pidevalt arvamust, et sõidud on megaigavad, ent jälgitakse siiski.;)
ma olen vist ainus, kelle jaoks nii suursugune asi ei saa kunagi igav tunduda. viimase 3 aasta jooksul pole mitte ühtegi GP-d vahele jäänud ja üldse olen jälginud pidevalt sellest ajast peale, kui schummi oma esimese tiitli benettoni\'ga võitis. pinevus on tihtipeale küll olematu, kuid siuke mõnus chill asi on see ju ikkagi. ülekanded on ka sellisel lahedal ajal kui muidu suurt midagi poleks niikuinii teha. näiteks minusugusele loodrile vägagi sobiv.:P
f1 on selline pikaldane ala, kus schummi fännidel tuli 4 aastat mõõnas vireleda ning nüüd saab siis selle tasuna juba viiendat hooaega järjest täiega mõnuleda ja teiste poolehoidjate virinat kuulata.:D
kuigi mu postituses oli ülekaalus irooniline hoiak, siis oma point on ses siiski - f1 pole pooltki nii igav kui enamus arvab.massidele küll, kuid neile vähestele, kes asjast lähemalt jagavad, pakub see endiselt piisavalt palju, et sunnib end igal nädalavahetusel ikka ja jälle vaatama.:)

Hunt
09.05.04, 20:25
IGAV IGAV SAMA HUVITAV KUI ALA tigu:kaval:

Davids
09.05.04, 20:45
Minuarust on v2ga lahe:P Tahaks teada mittu etappi enne l6ppu Schummi see aasta oma tiitli 2ra kindlustab:D Olen meelitatud et McLarenil l22b kehvasti ja samas liigutatud et Buttonil ja Alonsol l22b yle minu ootuste h2sti:r66m7: :r66m9: :silm4:

:prill6:

dimaggio
09.05.04, 22:11

kõik avaldavad pidevalt arvamust, et sõidud on megaigavad, ent jälgitakse siiski.;)
ma olen vist ainus, kelle jaoks nii suursugune asi ei saa kunagi igav tunduda. viimase 3 aasta jooksul pole mitte ühtegi GP-d vahele jäänud ja üldse olen jälginud pidevalt sellest ajast peale, kui schummi oma esimese tiitli benettoni\'ga võitis. pinevus on tihtipeale küll olematu, kuid siuke mõnus chill asi on see ju ikkagi. ülekanded on ka sellisel lahedal ajal kui muidu suurt midagi poleks niikuinii teha. näiteks minusugusele loodrile vägagi sobiv.:P
f1 on selline pikaldane ala, kus schummi fännidel tuli 4 aastat mõõnas vireleda ning nüüd saab siis selle tasuna juba viiendat hooaega järjest täiega mõnuleda ja teiste poolehoidjate virinat kuulata.:D
kuigi mu postituses oli ülekaalus irooniline hoiak, siis oma point on ses siiski - f1 pole pooltki nii igav kui enamus arvab.massidele küll, kuid neile vähestele, kes asjast lähemalt jagavad, pakub see endiselt piisavalt palju, et sunnib end igal nädalavahetusel ikka ja jälle vaatama.:)
Täpselt...kusjuures toetan ise Schummit umbes 1996/97. aastast saadik...siis, kui tal Hilli ja Villeneuve\'iga kõva andmine käis. Samas pean tunnistama, et väga sümpaatne sõitja on minu jaoks ka Button(kohe esimesest aastast kui ta F1-ga liitus).
Ka mul ei ole viimastel aastatel etappe vahele jäänud(vist viimased 4 aastat), alates 1997. aastast võib vahelejäänud GP-d ühekäe sõrmedel üles lugeda;)

mazz
11.05.04, 15:20
ennustusvõistluste seas ringi vaadates ühtegi f1-ennustust ei juhtunudki nägema.
kui osalejaid jaguks, võiks selle vabalt enda peale võtta.
loomulikult poleks mõtet ennustada igal etapil vaid võitjat, formaadi üle mõelda on veel aega. hooaja lõpuni on veel 13 etappi, piisavalt ühe sõnaga.
kes veel viitsib sõite jälgida ja ennustada võiks siis teada anda ja kui osalejaid koguneks kena hulk, siis võiks juba järgmisest sõidust pihta hakata. oodatud on ka kõiksugu ettepanekud formaadi suhtes.

Tanel
11.05.04, 15:24

ennustusvõistluste seas ringi vaadates ühtegi f1-ennustust ei juhtunudki nägema.
kui osalejaid jaguks, võiks selle vabalt enda peale võtta.
loomulikult poleks mõtet ennustada igal etapil vaid võitjat, formaadi üle mõelda on veel aega. hooaja lõpuni on veel 13 etappi, piisavalt ühe sõnaga.
kes veel viitsib sõite jälgida ja ennustada võiks siis teada anda ja kui osalejaid koguneks kena hulk, siis võiks juba järgmisest sõidust pihta hakata. oodatud on ka kõiksugu ettepanekud formaadi suhtes.
:prill6: Mina oleksin küll käpp. Võib-olla ennustada TOP 8? Boonusena mõni kord, kes esimene katkestaja või kui palju sekundeid kaotab nt kolmas liidrile.

mazz
12.05.04, 19:21
kas rohkem huvitatuid tõesti ei olegi või ei viitsita lihtsalt postitusi teha?
anyway-kui saaks nüüd paar-kolmgi osalejat juurde, siis võiks asja käima lükata.
minu arvates võiks süsteemi teha üsnagi lihtsa - igaks etapiks võiks pakkuda näiteks 4 sõitjat, kelle saadavad punktid saaks kirja ka ennustaja. järjekord ei omaks tähtsust. peale selle võiks olla ka mingid boonusevõimalused. mis arvate?

dimaggio
12.05.04, 19:42
OK, võite minuga kah arvestada;)

Tanel
12.05.04, 20:57

anyway-kui saaks nüüd paar-kolmgi osalejat juurde, siis võiks asja käima lükata.
minu arvates võiks süsteemi teha üsnagi lihtsa - igaks etapiks võiks pakkuda näiteks 4 sõitjat, kelle saadavad punktid saaks kirja ka ennustaja. järjekord ei omaks tähtsust. peale selle võiks olla ka mingid boonusevõimalused. mis arvate?
:prill6: Sa võiks juba ära teha kuna küll need osalejad tulevad ;). Kui ma nüüd õigesti aru saiin siis 4 sõitjat tuleb pakkuda? Kui nii see on lähevad need neli meest suht ühte auku, ilmselt näeks välja selline: Schumi, Button, Barrichello ja Montoya või sain ma mõttest aru. Võiks ikka panna 8 sõitjat järjestusse. Raskem variant näeks muidugi välja selline paned täppi mehe koha saad 2 punna paned mööda +1 või -1 kohta saad 1 punni. Ehk:
Ennustus:
1.M.Schumacher
2.Alonso
3.Barrichello
4.Button
5.Montoya
6.Trulli
7.R.Schumacher
8.Räikkonen

Sõidu lõppseis:
1.M.schumacher
2.Button
3.Montoya
4.Barrichello
5.Räikkonen :)
6.Trulli
7.Alonso
8.R.Schumacher

Punktid:
2+0+1+0+0+2+1+0=6 punkti
Võtsin need ennustusest;). Ehk 2 punni Schumi eest, 0 Alonso eest, 1 Barrichello eest jne

See oleks minu arvates kõige sobivam variant, kuigi natuke raskem oleks kokku arvutada.

Loca
12.05.04, 21:12
Mina ka nõus ennustuses kaasa lööma, kuigi erilist edu mul seal vist npoleks, kuna põhimõtted ei luba Schumit esimeseks panna.

Ennustada võiks ka tiimide arvestuses ehk siis antud etapi TOP3 näiteks

DEDE junior
12.05.04, 21:33
Originally posted by Loca

Mina ka nõus ennustuses kaasa lööma, kuigi erilist edu mul seal vist npoleks, kuna põhimõtted ei luba Schumit esimeseks panna.

Ennustada võiks ka tiimide arvestuses ehk siis antud etapi TOP3 näiteks

Sitad põhimõtted!!!
Schumi on kyll ka minu lemmik, aga jh olgem ausad võistlusest on tõesti kadumas pinevus, seda aga see prast et Schumi on maailma kõigiaegade parim driver ja Ferrari teistest selgelt yle!!!

mazz
12.05.04, 21:52
Originally posted by Henryfan

:prill6: Sa võiks juba ära teha kuna küll need osalejad tulevad ;). Kui ma nüüd õigesti aru saiin siis 4 sõitjat tuleb pakkuda? Kui nii see on lähevad need neli meest suht ühte auku, ilmselt näeks välja selline: Schumi, Button, Barrichello ja Montoya või sain ma mõttest aru. Võiks ikka panna 8 sõitjat järjestusse. Raskem variant näeks muidugi välja selline paned täppi mehe koha saad 2 punna paned mööda +1 või -1 kohta saad 1 punni. Ehk:
Ennustus:
1.M.Schumacher
2.Alonso
3.Barrichello
4.Button
5.Montoya
6.Trulli
7.R.Schumacher
8.Räikkonen

Sõidu lõppseis:
1.M.schumacher
2.Button
3.Montoya
4.Barrichello
5.Räikkonen :)
6.Trulli
7.Alonso
8.R.Schumacher

Punktid:
2+0+1+0+0+2+1+0=6 punkti
Võtsin need ennustusest;). Ehk 2 punni Schumi eest, 0 Alonso eest, 1 Barrichello eest jne

See oleks minu arvates kõige sobivam variant, kuigi natuke raskem oleks kokku arvutada.
nujah, aga minu arust oleks palju huvitavam vaadata sõitu kui sul on kindlat 4 sõitjat kellele pöialt hoida. kuidagi keeruline ja samas ka igavam tundub see kui peaks vaatama, et 8 pilooti kindlatele kohtadele loksuksid.
muidugi ei pea see arv olema 4, kuigi ega ka esinelik seni väga ühte auku pole läinud, kui schummi edu muidugi välja arvata.
a ärgem reostagem f1 teemat sellise off-topic\'uga, jätkakem siis eri teema all, mille leiab ennustusvõistluste alt.

jazzjansa
13.05.04, 09:45
Mullu sai kah ise sellist asja korraldatud ning mazzile teadmiseks niipalju, et hooaja lõpus võid sa sisuliselt ühe käe sõrmedel ennustusest osavõtjaid loendada..Kuid egas midagi..edu korraldamisel...

jazzjansa
13.05.04, 09:49

Võiks ikka panna 8 sõitjat järjestusse. Raskem variant näeks muidugi välja selline paned täppi mehe koha saad 2 punna paned mööda +1 või -1 kohta saad 1 punni.

Minu teada on selline ennustus juba ühel teisel leheküljel olemas..Ei näe mingisugust põhjust, miks siinses jalgpallifoorumis peab samalaadset aktsiooni läbi viima..:sega9:

Tanel
22.05.04, 23:44
Täna oli siis üle pikka aja midagi huvitavat :õnnelik: Homme tuleb siis tänavu esimest korda sõit ilmselt lõpuni vaadata.

Tänases kvalifikatsioonis jäi Michael \"saksa jalgpalli legend :P\" Schumacher viiendaks, kuid stardib siis neljanana. Kuna Ralf Schumacher kes tuli teiseks peab alustama 10 kohta tagapool kvalifikatsioonis saavutad kohast ehk kaheteistkümnendana. Homme lõppeb siis Schumacheri võitude seeria? Loodame... Esireas stardib veel BAR\'i piloot Jenson Button ja nende taga teises reas kolmandana Alonso ja tema kõrval kuid natuke tagapoolt Mihkel sõidupeale Schumacher.

Homme kõik F1 fännid näevad tänavuse hooaeja põnevaimat võidusõitu ilmselt :õnnelik:!!

resorte
22.05.04, 23:56
Räägid pika teksti kõikidest kohtadest/positsioonidest, mille keegi täna välja sõitis. Aga ei maini seda inimest, kes sõitis esimese koha aja välja. :lahe: ... Mõnus vend.

mikc
23.05.04, 01:26
Shummm võidab ikka, muidu nagu oleks maailmas midagi valesti.

Tanel
23.05.04, 09:59
Originally posted by peremees

Shummm võidab ikka, muidu nagu oleks maailmas midagi valesti.

Ära ütle, et sa tema poolt :oih:... Aga esimest kohta ei avalda ikka veel :P Kommentaatorite väitel on see \"Soome nimega itaalane\" vms ;)

dreyd
23.05.04, 10:28

Ära ütle, et sa tema poolt :oih:... Aga esimest kohta ei avalda ikka veel :P Kommentaatorite väitel on see \"Soome nimega itaalane\" vms ;)

Jorma Trullinen?

SleepWalking
23.05.04, 11:41
siit (http://www.mcnews.com.au/ClassicsCustoms/Riders/classics_jarnos.htm) võib siis noorem generatsioon lugeda legendaarsest jarno saarisest, kelle kahetsusväärselt lühikeseks jäänud karjäär inspireeris hr. trulli vanemaid sedavõrd, et nad pojale soome nime panid. no juhuks, kui keegi veel ei teadnud :)

Tanel
23.05.04, 18:02
JA Trulli pani tänase sõidu kinni :õnnelik:. Viimased ringid tõid ikka majja suurt pinget, kuid Baumgartner, kes sai sisse oma kuuenda ringi (üheksandal kohal olles :P) rikkus Buttoni väikesed võimalused võtta karjääri esimene võit. See eest võitis aga esimest korda oma karjääris Jarno Trulli.
Kahju et Alonso niimoodi lõpetas :(, aga enam ei saa seda muuta. Tore et Schumacher katkestas. Üldse etapp oli väga põnev. Mina ootasin muidu täiega seda kui see Sato mootor nii teeb, aga kahju et Fisichella sõit lõppes :(. Järjestus oli küll ikka väääga koom :D.

Hooaja parim etapp ;) ja ilmselt jääb ka selleks :(

Noonik
23.05.04, 18:14
Ma arvan kha.
Seni kõige vaadatavaim etapp sel hooajal.
Schummi pärast hea meel - oleks võinud ka hullemini minna :D

mazz
23.05.04, 18:31
Monaco tõestas end järjekordselt teiste radadega võrreldes kordades suuremat õnnetegurit vajava ringrajana. Liikuv post Zsolt oleks võinud ka veel punktidele jõuda, siis oleks asi täiuslik olnud.
Trulli pärast hea meel, näitas lõpuks ometi Alonsole koha kätte, üldiselt aga küllalt mõttetu, kuigi kohati huvitav sõit. Schummiga juhtunu on müstika, aga seda, et ta meelega pidurdas, ma ei usu. Keset kiirendust rattad blokki pidurdada - i dont think so.
Vähemalt punktiseis nüüd veidigi põnevam, kuigi ilmselt juba järgmisel nädalal paneb Ferrari jälle õiged jõudude vahekorrad maksma.

Neth
23.05.04, 19:09
Lähipäevil saab ilmselt foorumist ja ka mujalt lugeda klubi \"schumi-haters\" kommentaare, kui andetu ja loll \"the Best\" ikka on. See, mis seal täpselt toimus, jääb segaseks, aga eks ta seda tänavust surm-igavat hooaega natukenegi huvitamaks tegi, kahju muidugi, et järjekordne rekord purustamata jäi, samas midagi peab ka järgnevatesse hooaegadesse jääma. Minule jäi aga tänane sõit meelde kahe idioodi poolt: kõigepealt Sato - no annab olla, krt auto suitseb, aga mees ikka pressib edasi, juhtunuks mingi suurem õnnetus, siis tuleks mehel ilmselt tõsisemat vastutust kanda, kuid sellegipoolest ei usu mina, et FIA asja uurimata jätab, ja teine mees oli Alonso - no comments:P

Aga lõppude-lõpuks, oli sõidus kuni lõpphetkedeni põnevust ja seda mitte ainult
2-... kohale, vaid ka kõrgeimale poodiumikohale ning peab tõdema, et mulle see meeldis:lahe:.

Loca
23.05.04, 20:03
Tänast etappi oli mõnus vaadata. Heameel oli Trulli võidu ja Massa punktide üle. Montoya peaks vähe rohkem pingutama, igas sõidus ta üritab midagi, aga siis lööb käega. Kuigi täna kaotas Montoya Heidfeldil sabas sõites mingi paarkümmend sekundit kindlalt. Kahju, kolmas koht oleks olnud võimalik :(
Viimane kord oli nii lõbus eelmise aasta Brasiilia GP. JÄRELDUS: selleks, et sõit oleks huvitav peab itaallane võitma ja Schumi katkestama. :D Kahju, et Baumgartner punktidele ei jõudnud:(

-Eemeez-*
23.05.04, 20:28
Olles Schumi austaja ei hakka ma midagi vinguma. :D

Vaatamata sellele, et Schumi ei võitnud oli hooaja huvitavam etapp. ja Renaultide edu üle on mul alati meel. Alonso võit oleks rohkem meeldinud aga ka Trulli on OK. Kahju on jah sellest, et Buttonil ei lastud midagi ette võta selle õnnetu Minardi poolt aga üldiselt on 90% selge, et ta poleks ka Trullist mööda saanud.

dimaggio
23.05.04, 22:31
Minus valitsevad vastakad tunded: üks osa minust tunneb rõõmu Super-Jensoni teise koha üle, teine pool jälle on melanhooniline Schummiga juhtunu pärast:kaval:
Aga ühtin enamusega...see oli selle hooaja põnevaim sõit;)

Loca
29.05.04, 12:14
juba kolm treeningut ära olnud ja Ferrarid ei domineerigi. ferraride parim koht schumi 2. mingil treeningul. tundub, et minardide, jordanite ja klieni vahel läheb tihedaks rebimiseks. baumgartner pole sugugi viimane.:õnnelik:
tõotab tulla huvitav nädalavahetus :)

mikc
29.05.04, 14:15
Shum vaatas et hooaeg kisub igavaks ning otsustas laste teistel ka veidi lõbutseda

mazz
29.05.04, 14:29

Shum vaatas et hooaeg kisub igavaks ning otsustas laste teistel ka veidi lõbutseda
Pakun, et igavusest saab asi väga kaugel olema, Monacos kaotatud 10 punkti võivad veel väga kalliks maksma minna.
Tegelikult oli ka juba eelmine aasta näha, et ega Ferrari teistele nii püüdmatu nüüd ka ei ole kui arvatakse üldiselt, oli ju lausa periood, kus Ferrarid olid näiteks Williamsitest lootusetult aeglasemad. Põnevust jätkus viimase etapini välja, seda eelkõige tänu uuele punktisüsteemile, mis näiteks see hooaeg võib saada Schummi kirstunaelaks - ta on küll hooaja algust võimsalt valitsenud, kuid ta punktiline ülekaal pole siiski üle mõistuse suur.
Kuna Monaco oli üks väga segane ja erandlik etapp, siis õige pildi hetke jõudude vahekorrast peaks andma just Euroopa GP. Go Schummi!
Ja ärge unustage ka ennustada, 10 tunni ja 30 mintsa veel aega selleks.;)

Tanel
29.05.04, 14:34
Rahu, ainult rahu! Nagunii mina olen Renaultide poolt. Nad tegelesid tähtsa arendustööga salaja, millest tean ainult mina :P. See etapp näete nende tõelist potensiaali!

Täna vist TV3 näitab jälle ka esimest kvalifikastiooni?

Väike küsimus: Kumba oleks huvitavam jälgida, kas Renaulti või muu võisa peale Ferrari auto juhib pikalt või juhib pikalt Ferrari roolis Schumiga?

A wild guess!:P

Tanua
29.05.04, 14:36

Rahu, ainult rahu! Nagunii mina olen Renaultide poolt. Nad tegelesid tähtsa arendustööga salaja, millest tean ainult mina :P. See etapp näete nende tõelist potensiaali!

Täna vist TV3 näitab jälle ka esimest kvalifikastiooni?

Väike küsimus: Kumba oleks huvitavam jälgida, kas Renaulti või muu võisa peale Ferrari auto juhib pikalt või juhib pikalt Ferrari roolis Schumiga?

A wild guess!:P

Mina loodan Schumi võitu,sest ta on parim ja ta on mu lemmik!! Ja ma loodan,et ta kihutab stardist kohe minema ja et keegi teda enam sõidu ajal ei näe!See on minu tagasihoidlik soov tänast F1 kihutamist silams pidades!!!!!!!!!!:P :P

mikc
29.05.04, 14:52
Kõige parem oleks muidugi see, kui Shumm saab karistuse ning peab startima viimaselt realt.
Rada on märg ning vihma kallab julmalt. Shumm saab stardis kahest mööda, võtab järgmise ette, siis järgmise, möödub igalt poolt nii välis-kui ka sisekurvist, tõuseb iga ringiga. Nii see läheb kuni jõuab Montoyani, nende vahel on pinev võitlus, Shumm saab s-kurvis talle kõrvale ja nii nad sõidavad paarsada meetrit, kuni järgmises kurvis jääb Shummi auto sisekurvi ning saab Montyst mööda,kellel ytlevad n2rvid yles, l2heb sõidab boksi ning lõpetab karjääri.
Samal ajal teeb Shumm hullumeelset sõitu, lõpuni on jäänud 15 ringi. Ta jõuab Alfonsole järgi ning noore mehe n2rvid ei pea vihmas vastu, Shumm yritab igast otsast mööduda kuni see tal õnnestubki. Alfonso seljataha jäetud läheneb ta Trullale, Trulla kujutab ette ,et sõidab Shummil eest ära,aga Shumm sõidab probleemideta mööda ja Trulli teeb avarii, mispeale tuleb turvaauto rajale.....tänu turvaautole jõuab Shumm järgi noorele Shummile, 2 ringi on lõpuni, securitycar lahkub.......vennad shumid võitlevad pingsalt kuni viimase kurvini, kus Michael pääseb Ralfi kõrvale, Michale teeb pette,millise ta tegi ka kunagi Hillile (nagu sõidaks otsa), Ralfi närvid ei pea vstu ning võtab jala pedaalilt maha.
M.Shum võidab! JES!

Martin
29.05.04, 15:23

Kõige parem oleks muidugi see, kui Shumm saab karistuse ning peab startima viimaselt realt.
Rada on märg ning vihma kallab julmalt. Shumm saab stardis kahest mööda, võtab järgmise ette, siis järgmise, möödub igalt poolt nii välis-kui ka sisekurvist, tõuseb iga ringiga. Nii see läheb kuni jõuab Montoyani, nende vahel on pinev võitlus, Shumm saab s-kurvis talle kõrvale ja nii nad sõidavad paarsada meetrit, kuni järgmises kurvis jääb Shummi auto sisekurvi ning saab Montyst mööda,kellel ytlevad n2rvid yles, l2heb sõidab boksi ning lõpetab karjääri.
Samal ajal teeb Shumm hullumeelset sõitu, lõpuni on jäänud 15 ringi. Ta jõuab Alfonsole järgi ning noore mehe n2rvid ei pea vihmas vastu, Shumm yritab igast otsast mööduda kuni see tal õnnestubki. Alfonso seljataha jäetud läheneb ta Trullale, Trulla kujutab ette ,et sõidab Shummil eest ära,aga Shumm sõidab probleemideta mööda ja Trulli teeb avarii, mispeale tuleb turvaauto rajale.....tänu turvaautole jõuab Shumm järgi noorele Shummile, 2 ringi on lõpuni, securitycar lahkub.......vennad shumid võitlevad pingsalt kuni viimase kurvini, kus Michael pääseb Ralfi kõrvale, Michale teeb pette,millise ta tegi ka kunagi Hillile (nagu sõidaks otsa), Ralfi närvid ei pea vstu ning võtab jala pedaalilt maha.
M.Shum võidab! JES!
Mina lõpetaks sinu asemel kohe nende rohtude tarbimise...

mikc
29.05.04, 15:32
Originally posted by Martin

M.Shum võidab! JES!
Mina lõpetaks sinu asemel kohe nende rohtude tarbimise...

heh:D ......tegelikult kirjeldasin oma unistuste sõitu:õnnelik:

17
29.05.04, 18:12
Alonso vast ikka mitte Alfonso;) Aga tekst oli hea:D

Loca
29.05.04, 21:53

Eelmine hooaeg oli näiteks võimas jälgida sõitu Hockenheimis, kus Montoya võitis teiseks tulnud Coulthardi 65 sekundiga. See oli üks tore etapp, Montylt parim stardikoht, kiireim ring ja kõige krooniks ka võit. Schumi aga kaotas mingi 4 (?) ringi enne lõppu rehvi või ratta ja langes 7.kohale.

Originally posted by fazzoletti

Mina loodan Schumi võitu,sest ta on parim ja ta on mu lemmik!! Ja ma loodan,et ta kihutab stardist kohe minema ja et keegi teda enam sõidu ajal ei näe!

ma loodan ka, et Schumi kihutab stardist minema, Ferrari mootor lendab õhku ja kõik on tossu täis ja Schumi lahkub enne pilve hajumist oma boksi ja oma nägu enam etappi ajal enam ei näita. loomulikult keegi selles mootori õhkulendamise episoodis viga ei saa.

huvitav kuidas Schumi ja Sato koos rajale ära mahuvad?

Mikusiku
30.05.04, 21:46
Võitja Michael Schumacher.

No comments:õnnelik:

Loca
30.05.04, 23:48
taaskord jama sõit. parimad kohad olid montoya möödasõidud ja need olukorrad, kus schumit taheti rajalt välja trügida. montoya valmistab mulle järjest enam pettumust, loodan, et varsti asi paraneb ja ta taas vähemalt poodiumile suudab sõita. sato tegi rajal taas lollusi ja nagu ikka oli tema BAR see, mis katkestas. mclaren on omadega täielikus mülkas, räikkönenist ja coulthardist on ikka tõsiselt kahju. kimil, kes pidi olema schumi peakonkurent see asta, 7 etappiga 1 närune punkt.

Mikusiku
31.05.04, 16:43
Minge ennustage seal (http://www.f1tipping.com)
Liituge liigaga F1 Estonia

Hughes
31.05.04, 17:18
mina pooldan Ferrarit, BAR-i, Renaulti, Jaguari ja Sauberit. Lemmikud sõitjad on Trulli, M.Schumacher, Button, Fisichella ja Webber. Michael sai siis Euroopast kuuenda võidu, Alonso viies, Trulli neljas, Button kolmas, Fisichella kuues ja Webber seitsmes. McLaren jäi taas punktita:D ,Williams sai 1 punkti. Mida paremat võib tahta.:D

Mikusiku
31.05.04, 17:24
Originally posted by Hughes

mina pooldan Ferrarit, BAR-i, Renaulti, Jaguari ja Sauberit. Lemmikud sõitjad on Trulli, M.Schumacher, Button, Fisichella ja Webber. Micahael siis Euroopas viies, Trulli neljas, Button kolmas, Fisichella kuues ja Webber seitsmes. McLaren jäi taas punktita:D ,Williams sai 1 punkti. Mida paremat võib tahta.:D
:oih:

SleepWalking
31.05.04, 17:26
mina pooldan Ferrarit, BAR-i, Renaulti, Jaguari ja Sauberit. Lemmikud sõitjad on Trulli, M.Schumacher, Button, Fisichella ja Webber.

tore on elada, kui sel hooajal lemmikud on 100% võitudest võtnud.

Micahael siis Euroopas viies

arenda mõtet edasi, praegu jäi mõnevõrra hämaraks.

Noonik
31.05.04, 18:13
Originally posted by zidane_5

mina pooldan Ferrarit, BAR-i, Renaulti, Jaguari ja Sauberit. Lemmikud sõitjad on Trulli, M.Schumacher, Button, Fisichella ja Webber. Micahael siis Euroopas viies, Trulli neljas, Button kolmas, Fisichella kuues ja Webber seitsmes. McLaren jäi taas punktita:D ,Williams sai 1 punkti. Mida paremat võib tahta.:D
:oih:

Tore, et meil üks ühine lemmik on Webber ... Aaaga Micahael :P viies? Ja Euroopas?
Umm, tõesti ta mingi hetke võistluse algfaasis oli viies aga hiljem ... nomaeitea :D

vello99
31.05.04, 18:24
Hüppas pähe, et teema pealkiri F1 \"karusell\" on otse naelapea pihta. Istuvad vennad üksteise järgi maha, tehakse oma kohustuslikud tiirud ära, mõned ehk kukkuvad maha ja kes ees see ikka mees and that\'s it.... Igav.

Tanel
12.06.04, 18:00
Kanada etappi eel on päris mitu huvitavat asja, aga kahjuks EMi tõttu tänast kvalifikatsiooni jälgida ei saa.

Pantano ei sõida tänu erimeelustele Isa ja mändzhmendi vahel. Teda asendab Jordani testisõitja sakslane Timo Glock.

Renault ja BAR tahavad anda Ferrarile täna ja homme suure lahingu. Sest vaadata aegu on mõlemad konkuretsis sees. Praegu ei ole teie arust nii, et F1-s on juba kaks uut suurt tulnud Renaulti ja BARI näol see eest Mclaren on esialgu väljalangenud. Ja kolmikust on saanud nelik :lahe:.

Ja kõige vägevam on see, et Villeneuve testib ilmselt sügisel Williamsit ;)

SleepWalking
12.06.04, 19:23

Testib??? Ma olen suhteliselt kindel, et testsõitjana me Jaqcuesi küll kunagi ei näe. Pigem ikka Williamsi piloodina võistlusrajal.

Davids
14.06.04, 00:31
Hmm j2rjekordne p6nev s6it oli:)Tegelt kaa ma tahan t6esti teada mite etappi enne l6ppu Shummi oma tiitli kindlustab;)

Noonik
14.06.04, 00:45
Kas keegi teab mis Webberiga juhtus?
Ma jälgisin F1 ajal Šveitsi - Horvaatia mängu.

17
14.06.04, 11:03
Nii ja asjalood nüüd sellised, et kuna Williamsi ja Toyota autod kasutasid mingeid valesid/ülearuseid osi kuskil, siis võetakse nende kohad ära ning seega saavad Ferrarid kaksikvõidu:õnnelik: :õnnelik: :õnnelik: :õnnelik: ja Button(vist) tõuseb kolmandaks.

Tanel
14.06.04, 11:08
Nonii on tühistatud Williamsi ja Toyota tulemused Kanada GP-l! Seoses sellega sai 2 punkti oma F1 debüüdi teinud sakslane Timo Glock, kes pääses täiesti juhuslikult sõitma. :doh: Selle diskfalitseerimisega seoses jagunesid punktid nii. 1.M.Schumacher, 2.Rubens barrichello, 3.J.Button (6 poodium juba mehel tänavu :r66m7:), 4.G.Fisichella :) 5.K.Räikkonen :õnnelik:, 6.D.Coulthard, 7.T.Glock, 8.N.heidfeld. McLarenil hooaja parim etapp :P

Igatahes ma olen õnnelik Buttoni ja Fisichella üle :) ja see muutus tõi mul f1.area.ee Team Manageris kõva punkti lisa. Kui Williamsi tulemusi poleks tühistatud oleks ma saanud ainult 5 punkti, siis nüüd ma saan 9 punkti :).

Mikusiku
14.06.04, 11:21

Igatahes ma olen õnnelik Buttoni ja Fisichella üle :) ja see muutus tõi mul f1.area.ee Team Manageris kõva punkti lisa. Kui Williamsi tulemusi poleks tühistatud oleks ma saanud ainult 5 punkti, siis nüüd ma saan 9 punkti :).

Sama siin:)

Loca
16.06.04, 14:29
Originally posted by SleepWalking

Testib??? Ma olen suhteliselt kindel, et testsõitjana me Jaqcuesi küll kunagi ei näe. Pigem ikka Williamsi piloodina võistlusrajal.

kas sa arvad, et võistluspiloodid ei testigi? äkki tahetakse nende testsõitudega näha, kuidas ta autoga sobib, milliseid ringiaegu teeb jms. või arvad, et 2005. aasta märtsis istub ta autorooli ilma et oleks autot enne näinudki?

Hughes
20.06.04, 01:13
USA GP kvalifikatsiooni tulemused:
1. Rubens Barrichello (Bra, Ferrari) 1.10,223
2. Michael Schumacher (Ger, Ferrari) 1.10,400
3. Takuma Sato (Jpn, BAR) 1.10,601
4. Jenson Button (Gbr, BAR) 1.10,820
5. Juan Pablo Montoya (Col, Williams) 1.11,062
6. Ralf Schumacher (Ger, Williams) 1.11,106
7. Kimi Räikkönen (Fin, McLaren) 1.11,137
8. Olivier Panis (Fra, Toyota) 1.11,167
9. Fernando Alonso (Spa, Renault) 1.11,185
10. Mark Webber (Aus, Jaguar) 1.11,286
11. Cristiano da Matta (Bra, Toyota) 1.11,691
12. David Coulthard (Gbr, McLaren) 1.12,026
13. Christian Klien (Aut, Jaguar) 1.12,170
14. Giancarlo Fisichella (Ita, Sauber) 1.12,470
15. Felipe Massa (Bra, Sauber) 1.12,721
16. Nick Heidfeld (Ger, Jordan) 1.13,147
17. Giorgio Pantano (Ita, Jordan) 1.13,375
18. Gianmaria Bruni (Ita, Minardi) 1.14,010
19. Zsolt Baumgartner (Hun, Minardi) 1.14,812
20. Jarno Trulli (Ita, Renault) -

Jee Ferrarid stardivad esireast, kahju ainult Trullist.

Loca
20.06.04, 12:52
Tänase päeva suurim küsimus: kas Ferrari laseb Barrichellol võita?

Tanel
20.06.04, 23:45
Mis toimub Zsolt Baumgartner sai punkti! Täna lõppetas, siis kaheksa võistlejat ;):D

1.Schumacher
2.BArrichello
3.Sato :õnnelik:
4.Trulli :)
5.Panis :lahe:
6.Räikkonen :doh:
7.Coulthard
8.Baumgartner :D

Tundub, et McLarenid saavad vaikselt hoogu sisse :D Kahju, et Alonso juba kolmandat korda katkestas.

Aga nüüd jalkat vaatama :)

Karla
20.06.04, 23:48
isegi Räikkönen jõudis finisisse.kurat jälle schumacher esimene.

SleepWalking
21.06.04, 00:05
Originally posted by saar
isegi Räikkönen jõudis finisisse.kurat jälle schumacher esimene.

eelmise etapi järel oleks samasuguse mõttetuse võinud kirjutada.
aga noh, ikkagi rohkem kui tavalised tulemuste postitused.

17
21.06.04, 00:52
On kaks võimalust.Kas Michael võidab, või ei saa punktigi:D

xKxAxPxUx
22.06.04, 14:45
Originally posted by 17

On kaks võimalust.Kas Michael võidab, või ei saa punktigi:DPigem on see esimene variant tõenäolisem :D

Hughes
22.06.04, 20:09
Sportnetis kirjutati seda: Sakslane(Ralf Schumacher) pääses küll luumurdude ja suuremate vigastusteta, kuid ei suutnud ise vrakist väkja ronida.

Ma ei saa aru mis hälvikud seal sportnetis töötavad. Krdi hälvikud!!!! Tal ei lubatud välja ronida. Idioodid!!!

Loca
22.06.04, 22:04
Olete tähele pannud, et viimasel ajal moodustab reklaam F1 ülekannetest päris suure protsendi? Kui varem näidati sõidu vahele 2-3 minutit reklaami, siis nüüd on see mingi 6-7 minti ja kahe reklaamipausi vahel on mõnikord kõigest 5 minutit. TV3 tahab vist tõesti vaatajaid kaotada.:(

USA GP-st niipalju, et ülihea meel on Baumgartneri punkti üle ja masendus Williamsi järjekordse 0 pärast.

mazz
30.06.04, 21:17
Ralfi vigastus on osutunud arvatust tõsisemaks - võistluspausi tuleb pidada umbkaudu 3 kuud, seega võimalik et hooaja lõpuni välja.:( Asendajaks ilmselt Marc Gene, kes saaks siis järjekordse võimaluse näidata, milleks suuteline on. Kuna tema senised etteasted ei ole aga midagi imelist olnud, siis vähemalt mina loodan küll, et katsetataks hoopis kas Webberit, Heidfeldi või mõnda teist Montoya võimalikku asendajat järgmisel aastal. Eriti loodaks Heidfeldi peale, et näha, milleks mees tipptiimis ikkagi võimeline oleks. Omal ajal sõitis ta ju koos Räikkoneniga Sauberis nagu võrdne võrdsega. Peale seda on aga olnud iga hooaeg sama jutt - andekas sõitja aeglases masinas, kusjuures masinad on muutunud iga aastaga üha aeglasemaks..

Sull
01.07.04, 01:57
Teeme vormelispordile teene - tapame Schummi ära

17
01.07.04, 02:03
Originally posted by Sull

Teeme vormelispordile teene - tapame Schummi ära

Ralfi võib küll jah:D

Karla
02.07.04, 18:02
järmisel etappil võib williamsi rooli istuda Mika Häkkinen ,Ralfi asemel ja väidetavalt kutsus Williams Häkkineni tulevaks hooajaks enda palgale ja pakkus aastateenistuseks 10 miljonit eurot.

mazz
02.07.04, 18:20

järmisel etappil võib williamsi rooli istuda Mika Häkkinen ,Ralfi asemel ja väidetavalt kutsus Williams Häkkineni tulevaks hooajaks enda palgale ja pakkus aastateenistuseks 10 miljonit eurot.
Allikas?
Su näiliselt esimene asjalik postitus läbi aegade ajas mu kohe elevile, kuid vähemalt esimese hooga ei suutnud ma küll mitte kuskilt leida lehte, mis su sõnu kinnitaks. :kulm:
Hetke seisuga peaks listi tipus olema ikkagi Gene.

Karla
02.07.04, 18:22
vaata tänast õhtulehte.

Loca
02.07.04, 22:26
Ei taha sel hooajal Williamsi rooli ei Häkkineni ega Villeneuve`i. Ma olen selle poolt, et Ralfi koht võiks mõnda aega kuuluda, kas Genele või Pizzoniale. Kõige rohkem tahaks ma aga Montoyat taaskord pjedestaalil näha, loodetavasti juhtub see peagi.

Noonik
02.07.04, 23:21
Ei mingit Häkkineni sulle Saar :D

\"Williams teatas ametlikult, et Prantsusmaa etapil asendab USA etapil tugevasti viga saanud Ralf Schumacherit hispaanlane Marc Gene.

Kuid sellega Williamsi probleemid ei piirdu. Eile diagnoositi Ralfil selgroos 2 mõra ning arstide soovitusel peab ta puhkama 8-12 nädalat. Teoreetiliselt tähendaks see seda, et Ralf saaks osa võtta hooaja lõpus paarist etapist. Kuid kas on see mõtekas?

Williams peaks mõtlema pikemale perspektiivile. Väga loogilisena tundub selline käik, et alates Briti etapist oleks teise Williamsi roolis Mark Webber. Webberit on ammu seostatud Williamsiga ning mis oleks veel parem, kui mees saaks harjuda meeskonnaga pool hooaega. Kuigi Webber on seotud Jaguariga, siis praegune olukord ei välista, et Williams ostab ta lepingust vabaks.\"

Allikas siin! (http://www.f1.area.ee/index.php?n=single&id=354)

Karla
15.07.04, 18:54
ei mingit Webberit sulle Noonik.Jaguari boss David Pitchfordi ütles ,et Webber ei lahku meilt enne hooaja lõppu.

Noonik
15.07.04, 19:45
Nojah. Lugesin ise kah seda uudist täna.
See mida Jaguari tiimi pealik ütleb on üks asi aga eks näis ... ega ma ei oodanudki Webberit tipptiimi sel hooajal. :)

Karla
16.07.04, 21:57
Williamsi juhtkond polnud Marc gene esitusega rahul ja juba järgmisel etapil astub võistlustulle endine Jaguari piloot Antonio Pizzonia.

Karla
27.07.04, 12:43
2005.aasta hooajast hakkab Renaultis sõitma Giancarlo Fisichella .

Noonik
27.07.04, 14:49

Unustasid mainida et Webber on tõenäoliselt järgmisel hooajal Williamsi esipiloot!;)

Loca
27.07.04, 23:51

Unustasid mainida et Webber on tõenäoliselt järgmisel hooajal Williamsi esipiloot!;)

esipiloot? Webber on järgmine hooaeg arvatavasti 99%-lt Williamsis, aga kui teine piloot on Villeneuve või Häkkinen, siis esipiloodiks ta vaevalt saab.

Noonik
28.07.04, 13:20

esipiloot? Webber on järgmine hooaeg arvatavasti 99%-lt Williamsis, aga kui teine piloot on Villeneuve või Häkkinen, siis esipiloodiks ta vaevalt saab.

Eks näis. Tiimipealikud ise teavad, kelle nad panevad \"punase tipuga\" autosse.:)

Karla
28.07.04, 13:47
Fisichella sõlmis renaultiga 2 aastase lepingu.leping hakkab kehtima 2005 aasta hooajast.

Davids
28.07.04, 14:03

Villeneuve v6i Häkkinen:DIRW need ei olnud just eriti head n2ited:D
Need taadid kyl ei saax esipiloodix:D
Webber on kindel esipiloot:)

SleepWalking
28.07.04, 14:11
Originally posted by Davids

sa davids oled ikka üks lammas küll.
villeneuve ja häkkinen on maailmameistrid, webber on paar korda jõudnud punktikohale.
mine tee mõned uued kaunid pildid rate.ee jaoks parem.

budu
28.07.04, 14:56
webber siis lõplikult williams bmw sõitja aga kas esipiloot seda eriti ei tahaks uskuda kuigi räägitakse võimalusest et üks testi sõitja võib saada järgmiseks hooajaks piloodikoha ja arvatavasti kui nii tehakse siis on see pizzonia.aga vahet pole sest järgmine hooaeg on BAR veel parem kui see aasta

Davids
28.07.04, 15:51

Originally posted by Davids

sa davids oled ikka üks lammas küll.
villeneuve ja häkkinen on maailmameistrid, webber on paar korda jõudnud punktikohale.
mine tee mõned uued kaunid pildid rate.ee jaoks parem.

Mine perse:D
2 sitakotti:Dyx jonnipunn ja teien nisama pask.............
rate jaox l22n omem pilte tegema:DIRW
sa oeld nii aff et sa ei julge oma pilte n2idatagi:D
Webebr on parim:Dddddddaaaaaaaaaaaaaaaaaaa mine s6ida sitale!!!!!!!

Noonik
28.07.04, 16:03

webber on paar korda jõudnud punktikohale.

Mitte ei nõustu selle väitega. Webber oma 44 GP stardiga kogunud 23 punkti kokku. ;)
Paari korraga ei ole võimalik sellise koguse punkte saavutada.:kaval:

Davids
28.07.04, 16:04

webber on paar korda jõudnud punktikohale.

Mitte ei nõustu selle väitega. Webber oma 44 GP stardiga kogunud 23 punkti kokku. ;)
Paari korraga ei ole võimalik sellise koguse punkte saavutada.:kaval:

ÕIGE:D

eika
29.07.04, 12:23
no ma ei tea, häkkinen või villeneuve williamsisse. see oleks frank`i poolt küll imelik otsus, kui nii juhtuks. mõlemad mehed pole ju aktiivselt sõitnud sellel aastal. ja villeneuve näitas ka viimastel aastatel bar`iga et mees oli madalseisus.
minu arvates oleks palju kavalam endale teiseks sõitjaks võtta trulli või heidfeld( miks mitte ka pizzonia, button, sato), noored mehed kes on õppimishimulsed ja täis teotahet.

nojah tegelt pohhui, peaasi et coulthard willimasisse ei lähe!

SleepWalking
29.07.04, 12:39
Williamsil ei ole vaja kollanokka ega õppimishimulist sinna harjutama, Williamsil on vaja tulemusi. BMW on juba piisavalt kaua olnud sarjas, nüüd oleks aeg midagi rahade eest vastu ka saada. Ning tulemuse toovad kogemused, nagu F1 on näidanud. Häkkinen ja Villeneuve on selgelt kogenumad, kui ülejäänud kandidaadid - ning nad teavad, milline peab võitjaauto olema. Muud põhjust polegi.

dimaggio
29.07.04, 12:58

Williamsil ei ole vaja kollanokka ega õppimishimulist sinna harjutama, Williamsil on vaja tulemusi. BMW on juba piisavalt kaua olnud sarjas, nüüd oleks aeg midagi rahade eest vastu ka saada. Ning tulemuse toovad kogemused, nagu F1 on näidanud. Häkkinen ja Villeneuve on selgelt kogenumad, kui ülejäänud kandidaadid - ning nad teavad, milline peab võitjaauto olema. Muud põhjust polegi.

Usun, et väike eelis võib olla vilnöövil. Kui ma ei eksi, siis sõidab ta sellel hooajal USA-s mingis vormeliklassis, seega on tegu tegevsõitjaga.
häkkinen seevastu lõpetas oma senise karjääri pärast 2001. hooaega. Seega ei saa ta praegu kõige paremas konditsioonis olla. Pealegi tuli ju vilnööv 1997. aastal williamsiga maailmameistriks.
Aga seni, kui williamsi tiim pole oma otsust teinud võibki spekuleerima jäädagi.

Noonik
29.07.04, 14:09
Originally posted by eika

no ma ei tea, häkkinen või villeneuve williamsisse. see oleks frank`i poolt küll imelik otsus, kui nii juhtuks. mõlemad mehed pole ju aktiivselt sõitnud sellel aastal. ja villeneuve näitas ka viimastel aastatel bar`iga et mees oli madalseisus.
minu arvates oleks palju kavalam endale teiseks sõitjaks võtta trulli või heidfeld( miks mitte ka pizzonia, button, sato), noored mehed kes on õppimishimulsed ja täis teotahet.

Trulli läheb Toyotasse, Button ja Sato on kindlalt BARis järgmisel aastal.
Iseenesest Heidfeld oleks päris hea variant webberi kõrvale.

Loca
29.07.04, 21:48

Heidfeld meeldiks arvatavasti jah BMW-le, aga paraku viimastes sõitudes küll Heidfeld end eriti hästi näidanud pole. Pizzonia vastu poleks midagi. Tegelt võiks Irvine F1-te tagasi tulla

Mis sul Coulthardi vastu on?

kqjanno
30.07.04, 00:50
Näen et inimesed räägivad juba järgmisest hooajast;)
jahm..seehooaeg pole enam midagi vist teha.
see on kõige õnnelikum inimene kes teiseks tuleb.
aga ikkagi.
M.Schumacher on parim
:õnnelik:

minu arvamus.

Noonik
30.07.04, 02:05
purjus suumaer nii hästi vist ei sõidaks . astuks kaasis t mõõda aj siis ei oleks kiire :D
Minardi teeks ka ärah

eika
30.07.04, 16:01
Mis sul Coulthardi vastu on?
minu arvates pole lihtsalt coulthard väärt kohta tipptiimis...

aga minu arvates on williamsi järgmise aasta tiitlisoovid naeruväärsed. meeskond on teinud see hooaeg tõsise tagasikäigu ja on praegu paremuselt viies tiim ferrari, bari, mäklääreni ja renoo järel... selle pärast ma arvangi et meeskond peaks panustama noortele meestele, kellega siis ülejärgmisel hooajal võidelda tiitli eest.

SleepWalking
30.07.04, 16:19
aga minu arvates on williamsi järgmise aasta tiitlisoovid naeruväärsed. meeskond on teinud see hooaeg tõsise tagasikäigu ja on praegu paremuselt viies tiim ferrari, bari, mäklääreni ja renoo järel... selle pärast ma arvangi et meeskond peaks panustama noortele meestele, kellega siis ülejärgmisel hooajal võidelda tiitli eest.

millegipärast tundub mulle, et selle kehva esituse taga on justnimelt keskpärased sõitjad. ei montoya ega väike-schumi ei ole veennud. bmw mootor on siiani üks võimsamaid kogu tsirkuses ning williamsi autoehitajad on kogenud ka pikka perioodi kõige tipus. ilmselt jääb puudu justnimelt testsõitjate ja GP-sõitjate testimis- ning autoarendamisoskustest. mäletate, hill viis arrowsi pjedestaalile ning tõi jordanile tema esimese võidu? ega asjata ei räägitud hillist, kui suurepärasest autoarendajast - kes oskas mehaanikutele selgeks teha, mida autol tuleks arendada jne. frank williams näeb ja ma jagan seda seisukohta, et üks kogenud mees suudab aastaga rohkem kui 10 kollanokka mitme hooajaga.

eika
30.07.04, 16:25

millegipärast tundub mulle, et selle kehva esituse taga on justnimelt keskpärased sõitjad. ei montoya ega väike-schumi ei ole veennud. bmw mootor on siiani üks võimsamaid kogu tsirkuses ning williamsi autoehitajad on kogenud ka pikka perioodi kõige tipus. ilmselt jääb puudu justnimelt testsõitjate ja GP-sõitjate testimis- ning autoarendamisoskustest. mäletate, hill viis arrowsi pjedestaalile ning tõi jordanile tema esimese võidu? ega asjata ei räägitud hillist, kui suurepärasest autoarendajast - kes oskas mehaanikutele selgeks teha, mida autol tuleks arendada jne. frank williams näeb ja ma jagan seda seisukohta, et üks kogenud mees suudab aastaga rohkem kui 10 kollanokka mitme hooajaga.
no aga siis võiks sellise suurepärase autoarendaja võtta endale testsõitjaks. panis, keda peeti mclareni edu üheks peapõhjuseks, peaks ju vaba olema...

woodoo
30.07.04, 16:45
Villeneuve on ainult kiire sõitja.Auto arendajana on ta üsna hale.Kui Williams\'il on järgmiseks hooajaks suurepärane auto pakkuda siis võiks žakkpoissi kaaluda küll.

Karla
05.08.04, 13:17
Ungari etapist hakkab Richardo Zonta sõitma Toyotas ,Da Matta asemel.

eika
05.08.04, 15:39

Ungari etapist hakkab Richardo Zonta sõitma Toyotas ,Da Matta asemel.
kahjuks tõesti ei teinud da matta loodetud läbimurret vormel ühes:oih:, kuigi kindlasti on selles süüdi ka toyota pask auto:viha:

ise hoidsin talle pöialt juba ta ameerika aastatest...

Noonik
06.08.04, 09:00
Mõista mõista! :D

Kes on Williamsi teine piloot järgmisel hooajal?

Poleks mina selle peale tulnud aga vot Mr. Button on järgmisel hooajal Webberi meeskonnakaaslane.

Zellize uudize edazdaz Eurosport News\'i kanal.

Tanel
06.08.04, 10:16

Poleks mina selle peale tulnud aga vot Mr. Button on järgmisel hooajal Webberi meeskonnakaaslane.

Zellize uudize edazdaz Eurosport News\'i kanal. Button teine piloot? Pigem esimene :doh:

budu
06.08.04, 10:49
button tegi küll suure vea kui läks tagasi williamsisse,bar on hetkel parem ja ma ei saa aru miks oli vaja lahkuda barist kus oli kõik viimsepeal

Noonik
06.08.04, 10:55

Zellize uudize edazdaz Eurosport News\'i kanal. Button teine piloot? Pigem esimene :doh:

Igaüks saab aru nii kuidas tahab. :)

eika
06.08.04, 11:37
button williamsisse...
williams pani seekord küll sõitjate valikuga kümnesse. paar webber/button oleks suurima potensiaaliga sõitjatepaar vormel ühes. mõlemal mehel on hea võimalus üksteiselt õppida ja samuti peaks mehed küllaltki võrdsed olema. esisõitjaks saab arvatavasti button, kellel on rohkem kogemus, aga ka webberil on omad võimalused.

Loca
06.08.04, 12:52
Miks Button Williamsisse läks? Saab seal kõvasti palka või loodab, et Williams teeb tohutu arenguhüppe?

budu
06.08.04, 15:35
eks ta järgimise hooaja lõpetes kahetseb kui enamus aja hooajast on näinud barre selja tagant.williams on pask.ei tea küll kes siis sato kõrvale tuleb.honda mootor läheb järjest paremaks ja varsti on ka esimene võit käes.ma loodan ainult ei mõnda pidurit ei võeta ja mõnda pensionäri nagi kult seda on.ise näen et trulli oleks see või siis heidfeld,päris rullnokka poleks ka vaja.

Noonik
06.08.04, 17:38
Originally posted by budulojus

eks ta järgimise hooaja lõpetes kahetseb kui enamus aja hooajast on näinud barre selja tagant.williams on pask.ei tea küll kes siis sato kõrvale tuleb.honda mootor läheb järjest paremaks ja varsti on ka esimene võit käes.ma loodan ainult ei mõnda pidurit ei võeta ja mõnda pensionäri nagi kult seda on.ise näen et trulli oleks see või siis heidfeld,päris rullnokka poleks ka vaja.

Trulli läheb peaaegu kindlalt Toyotasse juuuuuu

budu
06.08.04, 18:07
nüüd juba kõlakad et mika häkkinenil pidi olema eelleping bar-iga.seda ma küll ei tahaks,ennem mõni rookie.

dimaggio
06.08.04, 20:50
crap..crap ja veelkord CRAP
uskumatu...Super-Jenson pidi ju uue tiim \"Schumacheriga\" lagedale tulema...
Täna ainult halvad uudised:oih:

zaz
10.08.04, 15:53
Aga nüüd jälle jama lahti! Veel on võimalus, et Button jätkab BARis;)

FIA lepingute komitee kinnitas, et ainult BAR meeskonnal on kehtiv leping Jenson Buttoniga 2005. aastaks.

Button teatas eelmisel nädalal üllatuslikult oma liitumisest Williamsiga ning alates sellest hetkest on käinud võitlus kahe meeskonna vahel briti teenete kasutamiseks 2005. aastal.

Ühtlasi kinnitas BAR-i mootoritarnija Honda, et andis britile vajalikud garantiid Jaapani autotootja jätkamise kohta meeskonna mootoritarnijana. Tõenäoliselt kasutas Button meeskonnavahetusel just lepingupunkti, mis lubas briti tiimi vahetada, kui Honda pole andnud tähtajaks garantiid koostöö jätkamise kohta BAR-iga.

Williamsi tehnikadirektor Sam Michel usub samas, et Button sõidab 2005. aastal Williamsis: „Oleme täiesti kindlad, et Jenson sõidab meie meeskonnas. Mõned päevad tagasi Jensoni mänedžer teatas meile, et BAR ei kasutanud õigeaegselt oma õigust tema teenetele 2005. aastaks.”

„Seega meie andmetel on leping kehtiv,” lisas Michel

Karla
14.09.04, 15:45
Renault\' F1 meeskonnale lähedal seisvast allikast on France Presse\'ile saanud
teatavaks, et selle aasta kolmel viimasel GP-l Hiinas, Jaapanis ja Brasiilias võib ühe Renault\' roolis istuda mitte Jarno Trulli vaid eksmaailmameister Jacques Villeneuve. Lõplik otsus peaks tehtama kolmapäeval. Trulli on tulevaks hooajaks sõlminud lepingu Toyotaga ning tema suhted Renault\'ga on pärast seda tublisti jahenenud.

Läinud hooja lõppedes BAR-Honda meeskonnast lahkunud Villeneuve viibib sel nädalal Silverstone\'is, kus Renault\'l on enne Shanghaisse siirdumist viimased testisõidud. Kui Villeneuve tunneb, et pole veel tõsiseks võidusõiduks valmis, võib teda asendada prantslane Frank Motagny.

Loca
15.09.04, 13:38
Algselt postitas Karla

teatavaks, et selle aasta kolmel viimasel GP-l Hiinas, Jaapanis ja Brasiilias võib ühe Renault\' roolis istuda mitte Jarno Trulli vaid eksmaailmameister Jacques Villeneuve. Lõplik otsus peaks tehtama kolmapäeval. Trulli on tulevaks hooajaks sõlminud lepingu Toyotaga ning tema suhted Renault\'ga on pärast seda tublisti jahenenud.

Läinud hooja lõppedes BAR-Honda meeskonnast lahkunud Villeneuve viibib sel nädalal Silverstone\'is, kus Renault\'l on enne Shanghaisse siirdumist viimased testisõidud. Kui Villeneuve tunneb, et pole veel tõsiseks võidusõiduks valmis, võib teda asendada prantslane Frank Motagny.

Paistab, et Trullit Hiinas sõitmas tõesti ei näe.Loodetavasti saab Briatore Ville näol väga suure pettumuse osaliseks. Trullist on kahju, üldarvestuseslangeb päris palju.

Epic
15.09.04, 13:41
Algselt postitas Loca

Algselt postitas Karla

Paistab, et Trullit Hiinas sõitmas tõesti ei näe.Loodetavasti saab Briatore Ville näol väga suure pettumuse osaliseks. Trullist on kahju, üldarvestuseslangeb päris palju.

Zonta - out
Trulli - in

:) ehk siis Jarno teeb Hiinas oma kujundeid rajal Toyotaga

Hughes
15.09.04, 14:42
Algselt postitas Epic

Algselt postitas Loca

Algselt postitas Karla

Zonta - out
Trulli - in

:) ehk siis Jarno teeb Hiinas oma kujundeid rajal Toyotaga

no see oleks igati tore kui mu lemmiksõitja pääseb ikkagi sõitma enne hooaja lõppu ja saab veel võidelda 4. koha pärast punktitabelis. muidugi on see ülimalt raske, sest Toyota pole kuigi head minekut see hooaeg näidanud, kuid Trulli´lt võib kõike oodata.

Epic äkki annad allika?

Epic
15.09.04, 14:51
Algselt postitas Hughes

Epic äkki annad allika?

näed (http://www.f1racing.net/en/news.php?newsID=63293) :lahe:

Loca
15.09.04, 14:55
Minu arust küll eriti vahet pole, kas ta sõidab Toyotaga või ei sõida üldse, Panisele teeb aga arvatavasti ära

Karla
15.09.04, 16:45
Jacques Villeneuve sõidab järgmised 2 aastat sauberis.

SleepWalking
15.09.04, 16:57
villeneuve sauberis?
saar, sa ei ole normaalne.

Karla
15.09.04, 17:02
copy-paste sport.etv.ee

1997. aasta vormel-1 sarja maailmameister kanadalane Jacques Villeneuve sõidab järgmised kaks aastat Sauberi meeskonnas.

33-aastane endine Williamsi ja BAR-i piloot istub vormelirooli ilmselt juba lähipäevil, kui peaks tänavuse MM-sarja kolmel viimasel etapil Renaultis asendama itaallast Jarno Trullit.
nüüd siis usud.

SleepWalking
15.09.04, 17:09
lähen panen ennast põlema.
etv\'l on seekord isegi õigus.

Noonik
15.09.04, 18:24
Ja kes siis Trulli asemel hooaja lõpetab?

Karla
15.09.04, 19:43
Algselt postitas Noonik

Ja kes siis Trulli asemel hooaja lõpetab?

villenuve sõidabki trulli asemel.

SleepWalking
17.09.04, 16:34
Kui seni arvati, et Jaguar vahetab hiljemalt uue hooaja alguseks oma nime nagu kord ja kohus Fordiks, siis nüüd on tiimi omanik Ford otsustanud, et tiim lõpetab sarjas osalemise üleüldse ning on müügis koos saba ja sarvedega, samuti on müügis mootorivalmistaja Cosworth - mistõttu muutub kahtlaseks ka Minardi ja Jordani osalemine uuel hooajal.

Uudis on veidi üllatav, sest motospordispetsid arvasid, et Fordi tagasitõmbumine WRC sarjast on justnimelt seotud suuremate investeeringutega F1-sarja ...

eika
17.09.04, 16:41
Algselt postitas SleepWalking

Kui seni arvati, et Jaguar vahetab hiljemalt uue hooaja alguseks oma nime nagu kord ja kohus Fordiks, siis nüüd on tiimi omanik Ford otsustanud, et tiim lõpetab sarjas osalemise üleüldse ning on müügis koos saba ja sarvedega, samuti on müügis mootorivalmistaja Cosworth - mistõttu muutub kahtlaseks ka Minardi ja Jordani osalemine uuel hooajal.
Mida krt?
Kui next hooajal Minardi ja Jordan ei võistleks, siis jääks ju ainult 8 võistkonda. See oleks diootsus, umbes sama olukord, mis tekkis USA-s IndyCar`i (või mis iganes ta nimi oli siis) jagunemisel kaheks, kus tekkis kaks sarja, kus oli nii 15-16 osavõtjat.

Igatahes paistab, et FIA oma rahaahnuses suretab vormel1 ja ralli välja:oih:

Epic
19.09.04, 17:22
Trulli siiski see hooaeg enam ei võistle :(

budu
28.09.04, 14:01
surfates neti maailmas leidsin ühe huvitava pildi.http://www.f1.nss.ee/photo.php?id=60
küsimus kes on pildil.

budu
28.09.04, 14:02
surfates neti maailmas leidsin ühe huvitava pildi.http://www.f1.nss.ee/photo.php?id=60

Juveman
09.10.04, 14:17
Uskumatu, et just mina, kes pole vormel 1 vastu enam absoluutselt mingit huvi tundnud, leian netis surfates uudise, mis läbi sundis lugema :P

Jaapani GP (http://www.eurosport.com/home/pages/V4/L0/S25/E5989/sport_Lng0_Spo25_Evt5989_Sto645971.shtml)

Tundub, et ilm on vähemasti faktor, mis vaatama ehk kutsuks...

pastor
09.10.04, 14:33
loodetavasti mõni kanal kanab kvalifkat üle, täna ilmselt siis 5 paiku magama, jalgpall on poole ööni siis kella 3mest vormel, mida veel tahta

budu
09.10.04, 18:01
ja schumi ei võida,jätkab sealt kus hiinas pooleni jäi

Karla
10.10.04, 11:33
Algselt postitas budulojus

kahjuks võitis.

Mikusiku
10.10.04, 11:40
Algselt postitas Karla

kahjuks võitis.
Miks kahjuks? Õnneks ju:õnnelik:

Karla
10.10.04, 11:53
Algselt postitas zidane_5

Miks kahjuks?

sest mulle schumacher ei meeldi.

pastor
10.10.04, 11:57
õige mees võitis, \"suur aitäh\" kaabel firmale kes mulle Kaabli pilti ei näitand ja ma pidin sahisevat TV3 e vahtima, aitäh teile

Ch1ller666
10.10.04, 23:39
Peale Hakkineni lahkumist pole F1 s enam midagi vaadata :(

budu
10.10.04, 23:40
on,reklaami

Karla
20.10.04, 14:34
F1 saab järgmiseks hooajaks suure tõenäosusega uue kvalifikatsioonisõitude süsteemi, mille kohaselt läbiksid autod nii laupäeval kui ka pühapäeva hommikul ühe ringi, mille ajad summeeritakse.

FIA on sellise muudatuse heaks kiitnud ja nüüd peab see veel leidma toetust ka F1 komisjonis, kuhu kuuluvad FIA esindajad, sarja suuromanik Bernie Ecclestone, tiimipealikud, sponsorid ja rehvi- ning autotootjate esindajad.

Ettepaneku kohaselt läbiksid autod laupäeval ühe kiire ringi vastupidises järjekorras eelmise GP lõpuprotokollile. Laupäevane kvalifikatsioonisõit oleks aluseks pühapäevasele ajasõidu rajale mineku järjekorrale. Pole position\'i omanik selguks kahe aja kokkuliitmisel.

Huvitav on ka see, et laupäeval võivad autod olla antud ringi jaoks välja timmitud, pühapäevase kvalifikatsiooni järel aga ei tohi auto kallal enam töid teha, samuti on keelatud tankimine.

Tanua
25.10.04, 07:44
Võitis F1 viimase etapi Montoya na ,teine oli Kimi ja kolmas Rubens na:kaval:

Ei tea mis uus hooaeg toob na !!!

PS! Ma olen ainsana foorumis hetkel na :kaval:

Tanua
25.10.04, 10:36
üks uudis ka veel na -

Brasiilia GP teise kohaga lõpetanud Kimi Räikkönen (McLaren) peab maksma 10 000 dollarit trahvi, kuna põhjustas kohtunike arvates boksiteel ohtliku olukorra. Samasugusel põhjusel trahviti ka Nick Heidfeldi (Jordan).

Esikoha eest heidelnud Räikkönen ja Juan Pablo Montoya (Willimas) keerasid koos rehvivahetusse, kusjuures soomlane oli kolumbialasest eest. Boksis lõpetasid aga Williamsi mehhaanikud tegevuse veidi kiiremini kui nende McLareni kolleegid.

Kui Räikkönen keeras tagasi väljasõiduteele, sattus ta täpselt kõrvuti Montoya masinaga. Noor soomlane järgi ei andnud ja õnneks mahtusid kaks sõiduvahendit paralleelselt liikuma. Kuna Räikkönen sattus rajale tagasi keerates sisekurvi, pääses ta konkurendist taas ette.

Pikalt McLareni leeris rõõmu siiski polnud, sest esimeses kurvis oli Räikkönen pidurdamisel liiga ettevaatlik ja hästi tuules püsinud Montoya möödus ning paljuski tänu sellele manöövrile sai ka võidusõidul esikoha. :kaval: :kaval:

plekkpurk
25.10.04, 10:52
pole see aasta viicinud vaadata.. pole eriti midagi vaadata.. iga etapp räägitaxe 3 uuest reeglist mis tehaxe jne.. :) põnevus kaob vaixelt koguaeg... ( minul)

Devil
25.10.04, 16:35
viimane etapp oli yks selle hooaja huvitamaid ... õnneks

budu
25.10.04, 17:28
jama oli tegelt,aint see et schumi ei võitnud oli hea kuigi jah ega ta eriti vist ei pingutanud.järgmine aasta siis võidab juba keegi teine aga kes seda ei ütle veel

budu
02.11.04, 04:12
jälle kõlakas et häkkinen(käkkinen) tuleb ikka 2005 a williamsisse,üks kivinägu on pole teist enam vaja.

vandersell
02.11.04, 11:06

jälle kõlakas et häkkinen(käkkinen) tuleb ikka 2005 a williamsisse,üks kivinägu on pole teist enam vaja.
Mmm... Häka. Ajad mil vormel oli veel huvitav. Ei tule ta tagasi, räägitakse hoopis, et nädalavahetusel toimuval MB hooajalõpu üritusel avalikustatakse Mika leping Mersu DTM tiimiga.

SleepWalking
02.11.04, 11:18
ei suuda seda öelda piisavalt tihti: BRING BACK DAMON HILL!

rohelineKonn
02.11.04, 11:25

ei suuda seda öelda piisavalt tihti: BRING BACK DAMON HILL!

üks kahest F1 maailmameistrist, kes kunagi sõitma ei õppinudki. tiitli võitsid nad mõlemad tänu Willamasi revolutsioonilisele vedrustussüsteemile, millele konkurentide tehnilised lahendused ligilähedalegi ei saanud. teine selline maailmameister oli loomulikult kõntsvõidusõitja Nigel Mansell.
julgen väita, et tollal oli Williamsi tehniline ülekaal suurem, kui hetkel Fiati kontserni võidusõidutiimi oma.

ps.

ELAGU KÕIK ASJAD MIS ON PUNASED JA MIDA SPONSOREERIB VODAFONE!

SleepWalking
02.11.04, 11:29
Algselt postitas rohelineKonn
na-na-na

judas#14, kuule. ma tean, et mäntsesterjunaitidi fännile ei ole asju kerge selgitada kuid püüa siiski mõista, Hill on parim, kes iial vormeliroolis istunud.

Martin
02.11.04, 11:35

bullshit

judas#14, kuule. ma tean, et mäntsesterjunaitidi fännile ei ole asju kerge selgitada kuid püüa siiski mõista, Hill on parim, kes iial vormeliroolis istunud.

On jah, sest Chelsea (ja minu sinine mehike), kes tollase auto värve meenutavad, ruulivad!

rohelineKonn
02.11.04, 11:36

bullshit

las ma aitan sul see pisut paremini sõnastada: Hill on paremuselt teine moottorrattur, kes iial vormeliroolis istunud. delfi nimelt kirjutas millalgi, et mingi capirossi või cadalora olla mingit vormelit testinud.

Martin
02.11.04, 11:37
Algselt postitas Martin

bullshit

On jah, sest Chelsea (ja minu sinine mehike), kes tollase auto värve meenutavad, ruulivad!

Kuna see tundus mulle endalegi kuidagi tobe, siis ametlikus toonis: minu jaoks on Hill samuti võrdkuju F1ga. Palju sümpaatsem, kui kõik teised kokku. Eriti võrreldes selle ahviga punases.

- \"Kurat, küll see Schumacher on ikka jube hea sõitja. Parim! Parim! Onju? Onju?\"
- \"On küll jah, kahju aint, et ta lollakale vennale, Michaelile, kogu aeg selgelt paremad autod antakse.\"

SleepWalking
02.11.04, 11:44
las ma aitan sul see pisut paremini sõnastada: Hill on paremuselt teine moottorrattur, kes iial vormeliroolis istunud. delfi nimelt kirjutas millalgi, et mingi capirossi või cadalora olla mingit vormelit testinud.

sa ei suuda minu aastatepikkust veendumust kuidagi kõigutada. ikka õhtuti damonile mõeldes kerkivad mulle tavaliselt silmeette need unustamatud meeleolud ja pildid hommikusest suzukast, kus tiitel üle anti. samuti see võimas võit jordaniga spa\'s (jordani esimene gp võit, kerpeni alalõug seda ju ei suutnud) ning minu vaieldamatult suurim F1 elamus läbi aegade - arrows yamaha viimine viimasele ringile liidrina Ungaris 1997 (millele eelnes stardisirge lõpus möödasõit teadagi kellest).

mcnamara
02.11.04, 11:45
Algselt postitas Martin
Kuna see tundus mulle endalegi kuidagi tobe, siis ametlikus toonis: minu jaoks on Hill samuti võrdkuju F1ga. Palju sümpaatsem, kui kõik teised kokku. Eriti võrreldes selle ahviga punases.

Damon Hill oli tohutult sümpaatne, aga kõige sümpaatsem oli ikkagi konkurentsitult Alain Prost! Ainus Prantsuse sportlane, keda ma kunagi olen armastanud.
Vabandust - ma lihtsalt pidin seda ütlema. :) Aga teie vaielge rahus edasi. Vormelit ma enam pea üldse ei vaata.

eston maravilha
02.11.04, 11:55
lapsed, lapsed... katsuge nüüd ikka olla. vaadake parem pilti maailma parimast vormelisõitjast

http://www.ddavid.com/formula1/images/sen13.jpg

jansa
02.11.04, 11:59
Algselt postitas Martin

Algselt postitas Martin

bullshit

- \"Kurat, küll see Schumacher on ikka jube hea sõitja. Parim! Parim! Onju? Onju?\"
- \"On küll jah, kahju aint, et ta lollakale vennale, Michaelile, kogu aeg selgelt paremad autod antakse.\"

... veidi OT aga Hilli Damonil ju otsene kontakt ka Eestimaa meestega, Helina Tomiga nimelt;) Marbella päevilt...

rohelineKonn
02.11.04, 12:29
et te mind valesti ei mõistaks:

Damon Hill oli ka mulle väga sümpaatne võidusõitja, mida ei varjutanud ka tema keskpärased võidusõitjaomadused. pealegi mängis ta kitarri paremini, kui Sid Vicious isiklikult.

budu
02.11.04, 12:57
tõesti maailma parim on hill,isegi schumi ei saand tast muud moodi jagu 1994 hooajal kui pidi lihtsalt hilli välja sõitma ja 1997 hungaris kui hill juhtis kuni viimase ringini arrowsil siis näitab et tegu oli ikka kõva mehega kui schumi ütleb et ta ei suudaks minardiga punktidele sõita.isegi baumgartner jõudis.ELAGU DAMON HILL

budu
14.11.04, 23:14
red bull teatab homme jaguari ostmisest.

kevin keegan
18.11.04, 20:20
coulthard sihib kohta dubai F1 teamis.

budu
09.12.04, 16:44
Briti GP sai päästetud

Silverstone\'i võidusõiduraja omanikud ja F1 MM-sarja kommertsõiguste omanik Bernie Ecclestone jõudsid neljapäeval kokkuleppele, et Briti GP toimub samal rajal ka järgneval viiel aastal. Leping sai allkirjad üsna viimasel hetkel, sest reedel on rahvusvaheline autoliit FIA lubanud avaldada tuleva hooja lõpliku kalendri.

budu
13.12.04, 14:12
McLaren hakkab tubaka asemel viskit reklaamima?
13.12.2004

McLareni vormel-1 meeskond, kelle peasponsoriks on kuni tuleva aasta suveni tubakafirma Reemtsman, võib juba hooaja alguses hakata Johnnie Walkerit tootva viski Diageo kliendiks.

Diageo esindajate sõnul on enda reklaamimine vormel-1 sarjas ahvatlev, kuid firma kaalub enese parimaks teadvustamiseks veel ka muid variante. Seega võivad McLareni autodelt kaduda sigaretimargi West logod ja asenduda Johnnie Walkeri omadega.

Silver
22.12.04, 01:11
Kuka Mika Häkkinen ehk siis soomlaste aust ja uhkusest natukene ka Postimehes.

Häkkinen tahab veel Schumacheriga rinda pista

Uuesti sportlaskarjääri alustanud Mika Häkkinen unistab võimalusest Michael Schumacheriga võistelda.

«Sõidan DTM sarjas seni, kuni Michaelgi liitub, või naasen 2006. aastal ise vormel-1 klassi,» kinnitas soomlane ajalehele Bild am Sonntag. «Ma lausa vajan võitlust temaga.» Tagasipöördumisega vormel-1 klassi võib tõsi taga olla.

«Kes teab, mis aasta pärast juhtub,» nentis Häkkinen. «Võibolla on DTM mulle vaid soojenduseks F1 hooaja eel. Ausalt öeldes tegid pakkumisi mitmed vormel-1 tiimid. Kuid kahekordse maailmameistrina võinuksin F1 klassi naastes pigem kaotada. Seda ma aga vihkan.»

«Tean, et võin oma maine rikkuda ka DTM-sarjas,» jätkas soomlane. «Seetõttu olen hullusti tööd rabanud. Olen 36-aastasena paremas vormis kui kunagi varem.»

Häkkinen soovib DTM võidukihutamised võita ja võistelda veel siis, kui juuksed juba hallid.

Teatud määral mõjutanud tema jätkamisotsust ka nelja-aastane poeg Hugo.

«Hugo naudib sporti ja minu tegemisi,» põhjendas Häkkinen. «Poisile meeldib, et sõidan võidu, ta tahab ka ise sellest elust osa saada.» (PM)

Iseenesest päris põnev. Minu meelest las tuleb, pole vastu, aga siis vastava autoga kah. Niisama haledaid peksa saamisi vaadata küll ei viitsi. Konkurentsi, konkurentsi on vaja..

Drogba
12.01.05, 17:58
Red Bulli rooli saavad ilmselt mõlemad noored

Red Bulli vormel-1 tiimi nõustaja Helmut Marko tunnistas, et tõenäoliselt otsustab meeskond 2005. aastal tiimi teist autot jagada Christian Klieni ja Vitantonio Liuzzi vahel.

Meeskond on sõlminud lepingu David Coulthardiga, kellest saab tiimi esipiloot, ning ka Klieni ja Liuzziga, kelle roll meeskonnas on veel lahtine.

„Meeskond võib ennast Davidi ümber üles ehitada,“ lausus Marko. „Seepärast me ta ka palkasime.“

62-aastane Marko, kes 1971. aastal võitis LeMansi 24-tunni sõidu, lisas, et 2006. aastal on meeskonna pilootideks ilmselt Liuzzi ja Klien.

Coulthardiga on sõlmitud aastane leping ning šotlane soovib 2006. aastal naasta mõnda tipptiimi.

IndrekL
12.01.05, 19:17
God Bless Sportnet

marcello
12.01.05, 22:46
Huvitav ,et Mr.Lõug polegi see aasta suuri sõnu loopinud mida kõik ta hooaja jooksul ära teeb.No see \"2006 tipptiimis tagasi\'\" kõlab küll tema moodi aga tõde on see,et parimal juhul sõidab Kult teise šotlase kaardilugejana Pariis-Dakarit.Ja kui sellest rallist juba juttu tuli siis R.I.P. kahekordne võitja Fabrizio Meoni

budu
17.01.05, 22:46
Jordan Grand Prix F1 meeskond võidakse sel nädalal müüa vene miljardärile Alex Shnaiderile. Väidetavalt on müügitehing kokku lepitud ja praegu toimuvad viimased ettevalmistused selle toimumiseks.

Shnaider, kes plaanis luua enda F1 meeskonda, Midland F1, mis pidi vormelisarja tulema järgmise hooaja algusest, külastas detsembris Jordani peakorterit Silverstone’is, kirjutab News of the World.
Sellest tekkis kuulujutt, et Jordan võidakse venelastele müüa. Nüüd paistab, et Shnaider on lõplikult otsustanud Jordanisse investeerimise. Väidetava kokkuleppe kohaselt loobub Eddy Jordan tiimijuhi kohast, kuid jääb meeskonna tehniliseks direktoriks.

Taolistele spekulatsioonidele lisab usutavust fakt, et Eddy Jordan ise väitis reedel Briti ajalehele Independent, et tema roll Jordani meeskonnas võib sel hooajal oluliselt muutuda.

Jordan kinnitas ajakirjale Autosport, et ei ole veel kindel, kas tiimi nimi tulevikus muutub. “Müügitehing ei ole veel kinnitatud, kuid minu roll meeskonnas muutub,” keeldus Jordan rohkematest kommentaaridest.

Karla
24.01.05, 21:38
Purjus Räikkönen visati välja Londoni ööklubist (http://sport.etv.ee/index.php?049347)

eika
24.01.05, 21:46
Algselt postitas Karla

Purjus Räikkönen visati välja Londoni ööklubist (http://sport.etv.ee/index.php?049347)
Soomlase geenid löövad välja :D

Karla
25.01.05, 21:39
Champ Car sarjas eelmisel hooajal sõitnud mehhiklane Mario Dominguez on kandidaat Jordani vormel-1 meeskonda.

Dominguezi kasuks räägivad head suhted meeskonna ostnud Midlandi omaniku Alex Shnaideriga ning mehhiklase sponsorite poolt kaasa toodavad rahasummad.

Viimati sõitis Mehhiko piloot kuninglikus sarjas 1981. aastal, mil Brabhami tiimi kuulus Hector Rebaque.

Dominguezi mänedžer Henri Luzet on varem kinnitanud, et mehhiklasest saab 2006. aastal üks Midlandi vormel-1 meeskonna võistluspilootidest.

Mikusiku
25.01.05, 22:31
Algselt postitas Karla

Veits täpsem jutt:D
http://www.sloleht.ee/index.aspx?d=25.01.05&r=3&id=168930

eston maravilha
26.01.05, 04:08

Algselt postitas Karla

mis seal imelikku on?? kõigil juthub vahest.. türa elage enda elu, mis see teie asi on..

Karla
26.01.05, 14:39
Algselt postitas eston maravilha

Algselt postitas Karla

mis seal imelikku on?? kõigil juthub vahest.. türa elage enda elu, mis see teie asi on..

jah, kõigil juhtub vahel et käivad baaris palja m*nniga ringi

SleepWalking
26.01.05, 14:53
Aitab ehk? Kimi on abielumees ning kui naine on rahul, siis kes oleme meie midagi ütlema? Las teevad mis tahavad.

Pealegi, kas keegi teine peale minu ei igatse taga aegu, kui F1 oli glamuur, playboy\'d Monaco rannabulevar\'il, shampus ja võidusõit, luksusjahid ja tibid. Väike show striptiisitariga sellises kujutluspildis on väga loomulik.
Maha igav Schumacher!

marcello
26.01.05, 17:06
Karla kus sa tead kuidas ise baarides ringi käima hakkad,sinu vanuse juures tohid sa praegu ainult lastekohvikutes käia .
Minu meelest igati tore tegu Kimi poolt:D Muidu on,nagu SW juba mainis,nii krdi igavaks see F1 muutunud.Praegu Kimi ainuke kes veits elavdab seda,kukub kaatril, kakleb Schumiga,liputab,teeb strippi.Sõidus poleju midagi vadata,peale Baumgartneri spinnide.Isegi Kult ei rõõmusta meid oma iga aastaste ütlemistega kuidas ta tuleval hooajal maailmameitriks tuleb...

Raivo19
26.01.05, 20:47
Kõlab küll debiilselt,aga nagu Nykanen,vana pervo,ütles:Elämä on laiffi,jokainen säänssi on mahdollisuus!

Karla
31.01.05, 15:39
nick heidfeld hakkab sõitma algaval hoo´ajal williamsi tiimis koos mark webberiga.
heidfeld konkureeris seni veel tätmata olnud kohale antonio pizzoniaga.

Noonik
31.01.05, 16:44
Algselt postitas Karla

nick heidfeld hakkab sõitma algaval hoo´ajal williamsi tiimis koos mark webberiga.

aaaa :doh:

juu siis oli sakslane tiimis tähtsam kui hunnik pappi pizzonia sponsorite poolt.

good for them

eika
31.01.05, 19:13
Algselt postitas Noonik

Algselt postitas Karla

juu siis oli sakslane tiimis tähtsam kui hunnik pappi pizzonia sponsorite poolt.

good for them
Otsustavakss sai ikka see, et Heidfeld on 10 korda parem sõitja kui Pizzonia...

Karla
31.01.05, 21:19
Algselt postitas eika

Algselt postitas Noonik

Algselt postitas Karla

good for them

õige :silm4:

Noonik
31.01.05, 21:28
Algselt postitas eika

Algselt postitas Noonik

Algselt postitas Karla

good for them

testidel seni jah kuid ei usu et Heidfeld sõidab esimestel GPdel parematele kohtadele kui Pizzonia eelmise hooaja lõpus. Nad suht võrdsed tunduvad esialgu - missiis, et sakslasel suurem kogemus on.

Põhimõtteliselt ma olin kah Heidfeldi poolt nii et vahet pole

:)

Karla
01.02.05, 16:48
nüüd on f-1 esimene india sõitja.28 .aastane hindust Narain hakkab sõitma jordanis.

Raix
02.02.05, 11:47
Natuke lugemist:

http://arileht.epl.ee/artikkel (http://arileht.epl.ee/artikkel_1208.html?PHPSESSID=99dfdef55b4619d48f83f 520c9476486)

Karla
02.02.05, 14:39
minardi on endale palganud testisõitjaks 41-aastase iisraellase Chanoch Nissany.
huvitav on see et nissany hakkas üldse mootorspordiga tegelema alles kolm aastat tagasi.

Karla
03.02.05, 19:19
jordan kinnitas täna oma sõitjad,sellel hooajal.nendeks on hindu Narain Karthikeyan ja portugallane Tiago Monteiro.

gloobus
03.02.05, 20:06
Algselt postitas Karla

jordan kinnitas täna oma sõitjad,sellel hooajal.nendeks on hindu Narain Karthikeyan ja portugallane Tiago Monteiro.

mis see jordan on?

Karla
03.02.05, 20:09
Algselt postitas gloobus

Algselt postitas Karla

mis see jordan on?

kahju,et sa aru ei saa,aga midagi pole teha,mõnel lihtsalt pole peaga kõik korras.:)

Noonik
03.02.05, 20:16
Algselt postitas gloobus

Algselt postitas Karla

mis see jordan on?

Jordan (Midland) on F-1 meeskond. Selline kollane vormel - tead küll, telekas näitab ikka vahelduva eduga. :doh:

Karla
04.02.05, 23:13
williamsi tiimi sõitjate valikust välja jäänud pizzonia kavatseb ikkagi jätkata testisõitjana.
pizzonia oli willamsi valikus pettunud ja tahtis veel nädala alguses ühineda IRL või Champ Car sarjaga,aga ta otsustas ,et jätkab siiski williamsi testisõitjana.

gloobus
05.02.05, 18:40
Ah ma loll mõtlesin et maikel poiss

Devil
06.02.05, 11:24
maikel on rohkem motobaigi spordis

Karla
06.02.05, 13:08
Algselt postitas gloobus

Ah ma loll

lõpuks saad ise ka aru:õnnelik: :õnnelik: :lahe: :) :P

Karla
07.02.05, 17:03
mika häkkinen tunnistas Iltalehtile antud intervjuus et ei kavatse enam kunagi hakkata
F-1 sõitma.häkkineni sõnul pole tal uuesti alustamiseks motivatsiooni.
praegu hakkab ta sõitma DTM-sarjas mercedesega

SleepWalking
07.02.05, 17:32
Algselt postitas Karla
mika häkkinen tunnistas Iltalehtile antud intervjuus et ei kavatse enam kunagi hakkata

milline ülevalolevatest mõtetest ei olnud juba teada näiteks pool aastat tagasi?

Karla
07.02.05, 17:35

Algselt postitas Karla

milline ülevalolevatest mõtetest ei olnud juba teada näiteks pool aastat tagasi?

ühtegi polnud.tegelt natuke oli küll,aga siis polnud kõik veel kindel:doh: :õnnelik: :deemon: :kaval: :oih:

Karla
09.02.05, 20:33
ferrari boss jean Todt tunnistas The Times antud intervjuus,et ferrari plaanis tõsiseltt lahkumist fi´st.sest kulutused olid liiga suured ja võistkonna sarja tulud olid liiga väikesed.
ferrari oleks kindlasti loobunud,kui eccelstone poleks uut pakkumist teinud.ferrari sõlmis aaastateks 2008 kuni 2012 uue lepingu.ferrari sai uue lepingu eest 77 miljoni eurose boonuspreemia.

marcello
10.02.05, 06:52
Sellisega hakkab siis Kult kihutama

http://images.f1racing.net/large/39353.jpg

Karla
15.02.05, 19:57
Minardi on kinnitanud teiseks sõitjaks 24-aastase austerlase patrick friesacheriga.
viimased kolm aastat sõitis frisacheri vormel-3000sarjas

Mikusiku
15.02.05, 21:41
Algselt postitas Karla

Minardi on kinnitanud teiseks sõitjaks 24-aastase austerlase patrick friesacheriga.
viimased kolm aastat sõitis frisacheri vormel-30000 sarjas

Miks mina sellest sarjast midagi kuulnud pole?

Noonik
15.02.05, 21:56

Algselt postitas Karla

ma tean et F3000 on selline sari, kus mootorid on kõigil võrdsed ... autodel on vist aint aerodünaamiliste seadistuste erinevus. Aaaaaaaga see midagi uut => F 30 000 :)

Karla
15.02.05, 22:01
Algselt postitas Noonik

Algselt postitas Karla

ma tean et F3000 on selline sari, kus mootorid on kõigil võrdsed ... autodel on vist aint aerodünaamiliste seadistuste erinevus. Aaaaaaaga see midagi uut => F 30 000 :)

kurat ei tea mis mul täna viga on.igas teemas panen midagi pange.:kala:

Karla
18.02.05, 22:17
teispäeval barcelona testisõidul rajalt välja kihutanud ja see tõttu kätt vigastanud räikkönen pole käeluud ära murdunud,teatas mclaren f-1 meeskond.
hetkel ravib ta vigastus enda kodumaal soomes

Karla
23.02.05, 13:28
Williams hakkab alates 2006.aastast mitmeid meeskondi varustama bmw mootoriga.
neil on juba sõlmitud leping sauberiga,kellel lõpeb ferrariga leping ära.

SleepWalking
23.02.05, 13:31
täpsustagem siis, et williamsi jõuallikas on BMW.

Wingback
23.02.05, 15:37
F1\'te oli kunagi isegi huvitav telerist jälgida. Rohkem nagu öelda polegi.

SleepWalking
23.02.05, 19:16
Algselt postitas -Marko-

Oojaa, Hill sõitis ja ... (nüüd tuleks vist mõned lehed tagasi keerata, sest seda olen ma kindlasti juba enne öelnud).

Raix
23.02.05, 20:10

Algselt postitas -Marko-

Oojaa, Hill sõitis ja ... (nüüd tuleks vist mõned lehed tagasi keerata, sest seda olen ma kindlasti juba enne öelnud).

Just härrad, ühinen mõttekäiguga, olid ajad, olid majad! Juba aastaid meenutan eelkõige 96nda ning 97nda hooaja põnevusi. Damon, Jacques, Williams-Renault..
Quo vadis, F1?

Tembu
23.02.05, 20:39
Algselt postitas -Marko-

Ühinene eelkõnelejatega.
Aga hetkel pakub F1 mulle sama suurt huvi, kui Marko \"smartass-self made man-kes arvab et tema jaoks oleks enamvähem normaalne F1 tiim Williams\" Asmeri tegemised. Kamoon, where is all the fun stuff??

mazz
05.03.05, 04:37
Loetud minutid on jäänud veel kvalifikatsioonini nr. 1 ehk siis põhimõtteliselt hooaja avalöögini. Kui täna veel midagi põnevat toimuma ei hakkagi, siis vähemalt infi saab kindlasti lademetes. Uut on palju, kõik on väärt järele checkida ja Klaar-Vabamäe (loodetavasti ikka jätkavad) suudavad oma objektiivsuse maski taga kõik detailid kindlasti huvitavalt ja \"erapooletult\" lahti seletada.

Avaetapilt võib oodata suuri segadusi ja üllatustulemusi nagu igal aastal. Tegelikud jõuvahekorrad peaksid loksuma paika hiljem, kui tiimid oma uued vaimusünnitised korralikult jooksma saavad.

Vormelisarja tulevik paistab kahtlane: mitmed võistkonnad avaldavad rahulolematust väidetava Ferrari eelistamise tõttu, ähvardades endiselt F1-st lahku löömise ja oma võistlussarja loomisega. Ei midagi uut siin Päikese all - klounid üritavad endiselt kurja nägu teha, kuid tsirkus liigub ometi edasi. Minu isiklik arvamus: F1 ei lõppe enne kui lõppeb härra Ecclestone.

Hooaega alustab 4 uut nägu, sh. hollandlane, indialane, austerlane ja portugallane. Kõik nad sõidavad küll nö. kuumas grupis (Jordan, Minardi), kuid seda põnevam saab olema tiimisisene konkurents. Lähemat tutvust ei viitsinud ma nendega teha, küll Klaar-Vabamäe jõuavad rääkida.

Kõigile Damon Hilli ajas elajatele - tere tulemast olevikku: tegijad teised, kuid glamuur, põnevud, intriigid endiselt olemas.

Ah, tra ma ikka mölisen siin, vaadake ja nautige. ;)

Aramis
05.03.05, 10:36
Täitsa lõpp kino - ilmataat tegi ikka hooaja esimestele ajasõitudele sellise nüansi, et anna olla! Müstika! Vaesed Massa ja Schumi! Karm saade - aga minu arust igal juhul annab see homsele sõidule eriti huvitava maigu, kuna enamus jõuvahekordi jäid selgumata.

Tanel
05.03.05, 12:07
Nja, istutasin ennast ka öösel seda sõitu vaatama. Mõtlesin veel unepeal, et mis kuradi asi siin heliseb. Siis kargas pähe, et pidin formelit vaatama ja panin äratuskella 3:55-ks helisema. Õnneks kedagi teist see vist üles ei ajanud. Aga jah, kuna minu näol on tegu konnasööjate tiimi pooldajana, siis magama sai mõnusalt minna. Aga kahju on, et Alonso pidi nii taha jääma või siis õigemini Jaapanis neljandaks tulema. Kui nüüd täna kuiv ilm tuleb, siis peaks Tsiankarlo vast omale esimese stardipositsiooni suht kergelt hankima. 2 sekundit Renault küll ühe ringi peale maha ei mängi. Aga vähemalt stardijärjestus tuleb huvitav ning tasuvad ära need väga pikad tunnid, mis öösel tuleb teleka ees veeta. :)

cobras
05.03.05, 15:33
Algselt postitas Aramis

Täitsa lõpp kino - ilmataat tegi ikka hooaja esimestele ajasõitudele sellise nüansi, et anna olla! Müstika! Vaesed Massa ja Schumi! Karm saade - aga minu arust igal juhul annab see homsele sõidule eriti huvitava maigu, kuna enamus jõuvahekordi jäid selgumata.
go minardi:õnnelik:

Karla
06.03.05, 07:34
võistlus siis läbi,päris normaalne sõit oli.fisichella vääris võitu ta sõitis koguaeg kiiresti,kahju et barrichrllo renaultide kaksikvõidu ära rikkusid.

ok ma siis magama

Tanel
06.03.05, 12:28
Karla, võib-olla õpiksid suuri tähti kasutama? Mulle juba pikemat aega pinda käinud.

Väga õnnelik õhtu igatahes minu jaoks nagu alati, kui Renault võidab. Fisichella heade sõitude üle olen alati õnnelik olnud, sest sõitis ta kunagi ju Benettonis. Aga parima sõitja auhinna annaks ma ülikindlalt Alonsole. Võimas sõit!

Renault teistest poole võrra ees. Ja Red Bull pani ka päris võimsa esituse. Eks näis, mis edasi saab.

Noonik
06.03.05, 13:26
Algselt postitas Tanel

Ja Red Bull pani ka päris võimsa esituse. Eks näis, mis edasi saab.

Culu tahab vist tõestada maailmale, et ta suudab veel poodiumile sõita. Minugipoolest - saabki poodiumil näha uusi kombekaid :)

Mina jäin Webberiga rahule, kahju aint et see boksipeatuste taktika nihu läks - kolmas koht oli ju reaalne enne viimast Pit-stoppi.

SleepWalking
07.03.05, 14:48
a teadsin, et see saab olema igav. Ma teadsin. Sellegipoolest seadsin ennast eile hommikul kordust vaatama. Võtan siinkohal vabaduse õnnitleda FIA asjamehi toredate reeglimuudatuste pärast! Nüüd kõik vennad hoiavad kumme nagu silmateri ning ühtegi julgemat manöövrit loota ei ole. Ning mootorid - tõepoolest - 2 nädalavahetust vastupidavad mootorid on see, mida F1 vajab. Eile oli siis see esimene nädalavahetus ning pöörded olid kenasti kõigil maha keeratud ning kõik sõitsid toredasti rivis nagu rahvas pühapäeva hommikuti nõmme turule (vt. Schumacheri \"duellid\" esimese kümne viimastele kohtadele - sic!). Sel hetkel, kui enamus arvas, et enam igavamaks minna ei saa - tõestas FIA, et saab. Tublid.

eston maravilha
07.03.05, 15:28
kas keegi palun slegitaks mida tehakse nüüd pit-stopide ajal?? rehve enam ei vahetata. kallatakse natuke kütus paaki ja kõik?? ja kui asi oli tõesti nii hull nagu uneskõndija rääkis, siis on väga hea, et ma hommikul kordust ei vaadanud, nagu algul plaanisin

Epic
07.03.05, 15:59

kas keegi palun slegitaks mida tehakse nüüd pit-stopide ajal?? rehve enam ei vahetata. kallatakse natuke kütus paaki ja kõik??

mingi rehvi temperatuuri mõõtmine käis ka :P

eston maravilha
07.03.05, 16:16
ülipõnev.. 10 aastaga põnevast vaatemängust uinutavaks värvikuivamiseks.

kõige selle taga ilmselt too saatuslik päev imolas, kui hukkus 7-kordne meister.

laurenzo
07.03.05, 16:55
Ma olen enda jaoks viimastel aastatel jälle F1 leidnud. Nimelt on see lausa asendamatu telesaade, mis mind peale esimest 10 ringi mõnusasse unne vajutab ja need järgnevad poolteist tundi on täis tõeliselt värskendavat tegevust.

eika
07.03.05, 18:08

ülipõnev.. 10 aastaga põnevast vaatemängust uinutavaks värvikuivamiseks.

kõige selle taga ilmselt too saatuslik päev imolas, kui hukkus 7-kordne meister.
Pigem ikka see hetk, kui otsustati anda punkte süsteemis 10-8-6-5-4-3-2-1. See muutis sõitjatele mõttetuks riskantsed möödasõidud (okei Schumacherile tahetakse ikka tuul alla teha). Nt tuletage meelde, millal oli viimati esimeses kurvis avarii ? ei tule meelde, sest keegi ei taha enam riskida. Varem oli alati esimeses kurvis mingit actionit. Samuti vaadake palju on lõpetajaid- 20 st sõitjast lõpetab 16-18.

Niisiis- Vana punktisüsteem tagasi!!!

eston maravilha
08.03.05, 03:22
punktisüsteem ei takista nüüd küll kellegil möödasõite üritamast

Hughes
08.03.05, 12:16
ma ei saa sellest aru, mida teeb Trulli peale boksis käimist. teiselt kohalt langes vist seitsmendaks ja pärast teist boksiringi vajus üheteistkümnendaks. renaultiga oli koguaeg sama jant.

aga see punktisüsteemi tagasimuutmine küll ei aitaks. pigem peaks autode sitemaks tegemist jätkama, et sõitja oskused välja tuleksid.:)

SleepWalking
08.03.05, 13:56
Kui keegi pani tähele - siis kumbki BAR tiimi auto ei finisheerinud Austraalia GPd vaid sõitsid kenasti viimasel ringil boksi ning sattusid seega katkestajate nimekirja. Milleks seda tehti? Loomulikult on süüdi uued FIA reeglid, mille järgi on vaid eelmise etapi katkestanud sõitjatel õigus vahetada järgmiseks etapiks autole uus mootor. Tuleb tunnustada BARi tehtud kodutööd reeglite lugemisel, teistel punktidelt välja jäänud tiimidel sellist oidu polnud ning nood stardivad ühe GP juba läbinud mootoritel (no teoorias võivad nad muidugi ka mootori vahetada, kuid see tähendab automaatselt 10 kohta madalamat stardipositsiooni). Seega lisaks katkestanud Schumacherile, Heidfeldile ja Albersile võivad uue mootoriga startida Button ja Sato. FIA\'le veelkord viis pihku läbimõeldud reeglite eest. Kui reegleid ei muudeta, siis sõidab finišilipu alt läbi igal etapil umbes täpselt 8 meest.

Devil
09.03.05, 01:22
A kas pole vahva. Minardil vist on suht savi, kas keeravad boksi või mitte :).

Aga härra sleepwalking ja keegi härra veel(inglise liiga fänn vist oli, maybe enam ei tarvita), miks te kannate Milani logo(tõenäoliselt ajutiselt ja seeps ka küsimus)?

eston maravilha
09.03.05, 02:22
olid ajad, olid sõitjad

http://www.in.gr/auto/agwnistika/big/in_Ayrton_Senna_11.jpg

budu
09.03.05, 13:17
jah siis oli ka mida vaadata kui juba kvalifikatsioonis oli rajal 38 masinat ja starti pääses ainult 26 aga sellist aega vits ei tule enam kunagi.

eika
09.03.05, 16:26

olid ajad, olid sõitjad

http://www.in.gr/auto/agwnistika/big/in_Ayrton_Senna_11.jpg
Senna näeb sellel pildil välja nagu noor Juhan Parts :D

realmadridfan
09.03.05, 19:52
Algselt postitas Devil

A kas pole vahva. Minardil vist on suht savi, kas keeravad boksi või mitte :).

Aga härra sleepwalking ja keegi härra veel(inglise liiga fänn vist oli, maybe enam ei tarvita), miks te kannate Milani logo(tõenäoliselt ajutiselt ja seeps ka küsimus)?

Ma küll ei ole ei SW, ei inglise liiga fänn ega ka Milani avatari kandja, kuid ma proovin ise vastata. Ehk oli põhjus selles, et ManU just italjaanodelt kotid sai?

Ma võin ka eksida.

Devil
10.03.05, 08:17
fckin` einstein

Karla
19.03.05, 13:34
täna hommikul toimus siis kvalifikatsiooni sõidud.
1. Fernando Alonso (Spa, Renault) 1.32,582
2. Jarno Trulli (Ita, Toyota) 1.32,672
3. Giancarlo Fisichella (Ita, Renault) 1.32,765
4. Kimi Räikkönen (Fin, McLaren) 1.32,839
5. Ralf Schumacher (Ger, Toyota) 1.33,106
6. Mark Webber (Aus, Williams) 1.33,204
7. Juan Pablo Montoya (Col, McLaren) 1.33,333
8. Nick Heidfeld (Ger, Williams) 1.33,464
9. Jenson Button (Gbr, BAR) 1.33,616
10. Christian Klien (Aut, Red Bull) 1.33,724
11. David Coulthard (Gbr, Red Bull) 1.33,809
12. Michael Schumacher (Ger, Ferrari) 1.34,072
13. Felipe Massa (Bra, Sauber) 1.34,151
14. Rubens Barrichello (Bra, Ferrari) 1.34,162
15. Anthony Davidson (Gbr, BAR) 1.34,866
16. Jacques Villeneuve (Can, Sauber) 1.34,887
17. Narain Karthikeyan (Ind, Jordan) 1.37,806
18. Tiago Monteiro (Por, Jordan) 1.37,856
19. Patrick Friesacher (Aut, Minardi) 1.39,268
20. Christijan Albers (Hol, Minardi) 1.40,432

väga head minekut näitavad renalutid,2 pilooti esikolmikus.arvan et alonso või fisichella,neist üks paneb homse sõidu kinni.
ferrarid panid küll paska,schumacher 12.ja barrichello 14.ei usu et nad saavad esikolmikussse,mõne punkti vast saavad.schumacher ise ka ütles,et ei usu,et saavad ,õne kõrgema koha.-

marcello
19.03.05, 13:50
Karla üks kvalifikatsioon on veel!!! Ja erinevalt austraaliast on vahed siiski suht koht väiksed,et see ilus rivi täitsa sassi võib minna.

eika
19.03.05, 14:00
Algselt postitas Karla

Aga kus Sato on???

Epic
19.03.05, 15:31
Algselt postitas eika

Algselt postitas Karla

Aga kus Sato on???

haige on

Tanel
19.03.05, 23:18
Hehh, Renault päästis mu halva päeva, mis koosnes siis sellest, et üks kõrv läks järsku tummaks, Fulham kaotas ning pidin naabrite sünnipäevale minema. Loodan, et homme läheb sama hästi ja saan ehk hooaja lõppus esimest korda tunda, milline on tunne, kui su suur lemmik võidab, midagi tähtsat. Kui just Inter midagi sel hooajal korda ei saada. ;)

Jätsin ka Kiired ja Vihased vaatamata, et oleks formelite vaheajal midagi teha, kuna magada ma ei viitsi.

Aga siit ma siis lahkun!

Tanel
20.03.05, 11:59
Tore on vähemalt mul vaadata, kuidas Renaultid see hooaeg lendavad. Alonso nüüd liider üldtabelis. Etapp oli muidu vägagi vaadatav, kui esiemsed kaks kohta välja arvata.

Mikusiku
20.03.05, 12:36
Eelmise hooajaga võrreldes oli väga põnev etapp. Hea oli jälle üle pika aja jälgida rajal tõsist võitlust. Heidfeld-Ralf-Webber andsid päris hea etenduse. Renault\'de ja eriti Alonso üle on ka mul hea meel, aga olen ikkagi Ferrari fänn ja tahaks neid võitmas näha;) Ootan huviga, mida suudab uus F2005:lahe:

budu
20.03.05, 17:48
bar-il on ikka tasemel tehnikud,krt mõlemad masinad katkestasid ühel ajal mootori rikke tõttu.ei saa aru mis toimub????

marcello
01.04.05, 06:28
Kes ütles, et imed juhtuvad ainult muinasjutus. Vormel 1 meeskond McLaren kutsus Marko Asmeri Bahreini GP-le asendama õlga vigastanud Juan Pablo Montoyat. Ent see pole kõik - silmapiiril terendab leping Sauberiga.

Devil
01.04.05, 07:34
naljapäev on alati tore päev :).

budu
01.04.05, 13:30
mis kuupäev täna on???????

Tanel
02.04.05, 15:00
Alonsolt jälle ülimega ringike. Nüüd tuleb siis ära oodata veel teine kvalifikatsioon ja siis on võistlus. Vähemalt seni nähtu põhjal tundub, et homme tuleb ülihuvitav võidusõit.

Ning uus F2005 on Ferrari ka tagasi konkurentsi toonud. Reeglid on küll sel hooajal nõmedad (rehvide ja mootorite omad siis), kuid vähemalt on jälle pisut põnevamaks muutunud see värk. Ja punktikohtadele on ka põhimõtteliselt 8 tiimi võitlemas.:)