PDA

View Full Version : F1 karussell

Leheküljed : 1 2 3 4 5 [6] 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16

urmar
07.07.08, 03:05
Hea sõit oli, oli mida vaadata. Räikkose sõidu keeras küll tiim perse, oleks tulnud ikkagi uued rehvid alla panna ja Massa keeras enda sõidu ise sinnasamusesse, aga ei tea kas keegi on ühe sõidujooksul rohkem spinne teinud:D

Ilmselt Ferrari lootis ilma rehve vahetamata hamiltonist boksis mööda pääseda, kuid ei õnnestunud. Aga edasi tegutseti kaalutledes. Iseasi, kas see ikka õige oli. Ilmselt sõitis viletsate rehvidega seni, kuni oli võimalik 1 peatusega lõpuni sõita. Kui oleks varem läinud uuesti boksi, siis ehk oleks vähem kaotatud, kuid tulnuks 1 peatus veel teha. Kokkuvõttes 5 punkti päris hästi saadud.

kympa10
07.07.08, 12:13
Ilmselt Ferrari lootis ilma rehve vahetamata hamiltonist boksis mööda pääseda, kuid ei õnnestunud.

Rehvide vahetamine võtab vähem aega kui tankimine;) , seega see loogika on vale. Muus osas ei vaidle:)

woodoo
07.07.08, 16:49
kui ilm oleks edasi kuivaks jäänud, oleks vanad "intermediate" rehvid olnud tol momendil parem valik aga kuna ilm läks hoopis kehvemaks siis juhtus nii nagu juhtus.

eston maravilha
10.07.08, 12:44
oleks putsil sang, oleks pang

Aílton
20.07.08, 19:40
Ron Dennis keeras sõidu persse.

Mask
20.07.08, 19:45
Jep seda ta tegi ja röövis põhimõtteliselt Piquelt esimese karjääri võidu.

SleepWalking
20.07.08, 20:02
Ron Dennis keeras sõidu persse.

ahah. ron dennis saab minult täna taktika-geeniuse nobeli. kovalaise sissevõtmine pärast ohutusautot (teades, et hamilton on nii kiire) oli täielik jumala puudutus ja superkalkulatsioon. oleks võtnud hamiltoni, oleks kovalainen jäänud kaugemale. tõepoolest. viimati tegi selliseid taktikatrikke paar brawn-schu. braavo!

Aílton
20.07.08, 20:27
ahah. ron dennis saab minult täna taktika-geeniuse nobeli. kovalaise sissevõtmine pärast ohutusautot (teades, et hamilton on nii kiire) oli täielik jumala puudutus ja superkalkulatsioon. oleks võtnud hamiltoni, oleks kovalainen jäänud kaugemale. tõepoolest. viimati tegi selliseid taktikatrikke paar brawn-schu. braavo!

taktika oli muidugi super, minu pahameel oli seotud selle jumaliku kaadriga, kus Dennis näppis raadioside nuppu ja järgmine hetk Kovalainen pidurdab kurviks end kinni ja justkui eksis ning Hamilton läks lihtsalt mööda. :doh:

Jeti88
20.07.08, 21:11
(võibolla sa ironiseerisid praegu aga...)
...see oli ikka kogemata, et nii läks. Haug ja Dennis tunnistasid pärast sõitu et panid taktikaga mööda ja ainult Hamiltoni hea sõit tõi võidu täna (nad ei arvestanud sellega et ohutusauto nii kaua väljas on). Samuti vabandas Dennis kohe pärast finišit raadio teel Lewise ees et nad tal võitmise raskemaks tegid.

Schumi väitis, et Massal oli piduritega probleeme ning seepärast nad ei saanudki täna McLarenile vastu.

SleepWalking
20.07.08, 21:43
taktika oli muidugi super, minu pahameel oli seotud selle jumaliku kaadriga, kus Dennis näppis raadioside nuppu ja järgmine hetk Kovalainen pidurdab kurviks end kinni ja justkui eksis ning Hamilton läks lihtsalt mööda. :doh:

heikki ütles ise, et lasi hamiltoni mööda kuna too oli kiirem. milles ju tegelikult ei kahtle keegi, kes täna sõitu vaatas. ja see ongi vormel 1, nii on see olnud viimased 20 aastat (kõlan juba nagu mcnamara) ja nii see jääb olema. tiimikaaslased ei riku maailmameistriks tulemise võimalusega tiimikaaslaste sõite kui nad just väga lollid pole (barrichello nuuksus aga ikka lasi michaeli mööda. nagu olid varem teinud michaeli puhul igasugu jj lehtod ja jos verstappenid ning häkkise puhul coulthardid jne). ja kovalainen ei rumal ning tajus olukorda adekvaatselt.

budu
02.08.08, 19:58
Räikkoneni tagurpidi sammude üle on mul küll siiralt heameel.

cannuman
03.08.08, 16:11
tra pole ammu seda sitta vaadanud ja nüüd siis vaatan jälle. Krdi koledaks on need autod läinud. Hai uimed, jänese kõrvad ja muud rõvedad tiivakesed, tule taevas appi.

kaitz
03.08.08, 17:48
Pidu Soomlaste leeris

Mask
03.08.08, 18:23
Massal pole üldse õnne.
Kõige kõvem sõit täna temalt küll. Eriti start.

budu
03.08.08, 19:01
Massal pole üldse õnne.
Kõige kõvem sõit täna temalt küll. Eriti start.

Kuigi pole Massa austaja siis nii lõpu eel võidust ilma jääda on ikka jama.tänast sõitu valitses ta täielikult ja võit oleks pidanud kuuluma talle.samas tabas ebõnn ka Hamiltoni aga ta vähemalt sai natukenegi punkte.Kuigi nn.jäämees tuli kolmandaks siis tegelt ei saanud ta mitte millegi erilisega hakkama,möödasõite ei teinud ta minu arust ühtegi

Mask
03.08.08, 19:04
Kuigi pole Massa austaja siis nii lõpu eel võidust ilma jääda on ikka jama.tänast sõitu valitses ta täielikult ja võit oleks pidanud kuuluma talle.samas tabas ebõnn ka Hamiltoni aga ta vähemalt sai natukenegi punkte.Kuigi nn.jäämees tuli kolmandaks siis tegelt ei saanud ta mitte millegi erilisega hakkama,möödasõite ei teinud ta minu arust ühtegi

Hakkama sai kiire ringiga. Ta nats nagu Schumacher oli, et suudab kiireid ringe taguda ,kui keegi ei sega.

budu
04.08.08, 20:29
Ise küll olen Honda poolehoidja aga ei usu et selle mehe liitumine kohe auto liikuma paneb.

Kahekordne vormel-1 maailmameister Fernando Alonso on sõlminud 7.6 miljoni naelsterlingi suuruse lepingu Honda meeskonnaga 2009. aasta hooajaks, teatab Postimees.ee.

2007. aastal McLarenis sõitnud hispaanlane ei ole sellel hooajal Renault meeskonnas eriti säravalt esinenud.

Samas spekuleeritakse ka selle üle, et 2010. aastal siirdub ta pärast soomlase Kimi Räikköneni loobumist Ferrari talli, vahendab The Guardian.

Tõenäoliselt teeb Alonsole Hondas ruumi vanameister Rubens Barrichello.

«Fernando on suurepärane sõitja, kes suudaks igas korralikus meeskonnas edukalt esineda,» rääkis Honda pealik Nick Fry. «Minu ja Ross Brawni eesmärk on ehitada maailmameistritiitli vääriline meeskond.»

Aílton
04.08.08, 21:02
Algul R.B. nüüd Alonso, lootust on et asi hakkab edenema ja Jenson on sümpaatne vend, kes väärib vähe paremat, kui hetkel on.

Mask
04.08.08, 21:36
See vend hakkab meeskondi vahetama tihedamini, kui mõni mees sokke.

AlwaysRed
04.08.08, 22:36
Ega Alonso ise autot ehitama ei hakka. Honda on ja jääb künaks.

Aílton
04.08.08, 22:49

kui suur on sinu arvates Schumacheri roll Ferrari auto arengus?

budu
04.08.08, 22:55

kle punane igal meeskonnal on olnud halvemaid aegu ja usun et honda tuleb sellest mustast august välja.

SleepWalking
04.08.08, 23:34

damon hill ehk üks paremaid autoarendajaid üleüldse võitis belgias jordaniga (http://www.youtube.com/watch?v=6ZxkCvH4BkI&feature=related) ning kaotas arrowsiga (http://www.youtube.com/watch?v=adZD6xAFM0U) (see on umbes nagu force india täna või veel natuke kehvem) võidu ungaris ainult tänu käigukastijamale mõni kilt enne lõppu. alonso on selles mõttes täna f1 maailmas suurimaid tegijaid ning kui honda jätkab suure raha sissetagumist, võib sealt tulemust tulla küll.

budu
05.08.08, 00:07
damon hill ehk üks paremaid autoarendajaid üleüldse võitis belgias jordaniga (http://www.youtube.com/watch?v=6ZxkCvH4BkI&feature=related) ning kaotas arrowsiga (http://www.youtube.com/watch?v=adZD6xAFM0U) (see on umbes nagu force india täna või veel natuke kehvem) võidu ungaris ainult tänu käigukastijamale mõni kilt enne lõppu. alonso on selles mõttes täna f1 maailmas suurimaid tegijaid ning kui honda jätkab suure raha sissetagumist, võib sealt tulemust tulla küll.

vot need olid ajad kui Hill sõitis ja see sõit mis ta Arrowsiga tegi on ikka F1 klassika

AlwaysRed
05.08.08, 01:44
kui suur on sinu arvates Schumacheri roll Ferrari auto arengus?

Seitsmekordset maailmameistrit mingi närvihaige hispaanlasega võrrelda on naeruväärne.

Vastuseks sinu küsimusele: väga suur

Paraku pole Alonso Schumacher. Isegi Schumacher ei oleks omal ajal Sauberi või Arrowsiga tiitleid võitnud.
Muidugi on võimalik, et ühe hooajaga suudetakse taas pildile tõusta. Hea näide on aasta 2004. 2003 oli see sama Honda suht keskmik, kuid 2004 jäädi alla vaid Ferrarile ning Button oli tihe poodiumikülastaja.

Aga kui keegi Honda tippu taas viib, siis on see pigem Ross Brawn kui Alonso.

rohelineKonn
05.08.08, 02:26
kle punane igal meeskonnal on olnud halvemaid aegu ja usun et honda tuleb sellest mustast august välja.

Honda must auk on ikka oluliselt kauem kestnud. kui mälu alt ei vea, siis võitis Hondaga viimati midagi olulist Ayrton Senna.

lorenzo
05.08.08, 02:48
Aga kui keegi Honda tippu taas viib, siis on see pigem Ross Brawn kui Alonso.

ühinen seisukohaga

rallikas
05.08.08, 02:58
Honda must auk on ikka oluliselt kauem kestnud. kui mälu alt ei vea, siis võitis Hondaga viimati midagi olulist Ayrton Senna.

BAR Honda oli mõned aastad tagasi ikka tasemel. Button sai sellega ka Schumacherile vastu. Meeskondlikus arvestuses tuli II ning Button oli individuaalselt punktitabelis vist teine või kolmas.

SleepWalking
05.08.08, 09:00
Seitsmekordset maailmameistrit mingi närvihaige hispaanlasega võrrelda on naeruväärne.

alonso on kahekordne meister ja sealjuures meistriks tulnud kaks korda michaeli vahetult võites. ja see tulemine jäi aega, kui michael ja ferrari olid oma võimu tipul. no ja kasvõi võrdle näiteks renault' eelmise aasta ja käesoleva aasta tulemusi. edasi on selgelt mindud ja see pole noore pikee töö vili.

honda viimane võit on siiski üsna hiljutine. jenson button võitis ootamatult ungaris 2006 ning kogus samal hooajal viimase kuue võistlusega rohkem punkte kui keegi teine.

rohelineKonn
05.08.08, 10:32
alonso on kahekordne meister ja sealjuures meistriks tulnud kaks korda michaeli vahetult võites. ja see tulemine jäi aega, kui michael ja ferrari olid oma võimu tipul. no ja kasvõi võrdle näiteks renault' eelmise aasta ja käesoleva aasta tulemusi. edasi on selgelt mindud ja see pole noore pikee töö vili.

honda viimane võit on siiski üsna hiljutine. jenson button võitis ootamatult ungaris 2006 ning kogus samal hooajal viimase kuue võistlusega rohkem punkte kui keegi teine.

Sundisite mind järgi vaatama. Üks etapivõit tõesti oli, aga kuna seda oli ainult üks, siis võib selle ilmselt kobaks kuulutada. Eelmine Honda F1 tiimi võit pärines 67 aastast.
Viimane MM tiitel tuli McLareni mootoritarnijana 91.
Ehk siis mitte Honda ei ürita uuesti tippu tõusta, vaid üritab sinna esimest korda jõuda.

SleepWalking
05.08.08, 10:44
Ehk siis mitte Honda ei ürita uuesti tippu tõusta, vaid üritab sinna esimest korda jõuda.

absoluutselt. ja ma arvan, et kui on vaja autoehitajat palgata tänaste sõitjate hulgast - on alonso täiesti võimalik, et parim valik.

SleepWalking
07.08.08, 21:30
Kahekordne vormel-1 maailmameister Fernando Alonso on sõlminud 7.6 miljoni naelsterlingi suuruse lepingu Honda meeskonnaga 2009. aasta hooajaks, teatab Postimees.ee.

oeh, oleks pidanud teadma - buduka ja postimehe kombinatsioon. mingit lepingut pole loomulikult sõlmitud.

budu
07.08.08, 22:14
oeh, oleks pidanud teadma - buduka ja postimehe kombinatsioon. mingit lepingut pole loomulikult sõlmitud.

krt mina uskusin et postimees on usaldusväärne infoallikas aga näe hullem kui õhtuleht.vabandused et teid pöördesse ajasin aga arvan et asi lõpuks ikka nii läheb

Epic
24.08.08, 15:54
See uus Valencia rada tundub üpris armas.

Epic
24.08.08, 17:54
See uus Valencia rada tundub üpris armas.

Kahju, et sõit ise sellele ei vastanud. Loodetavasti on tol Ferrari mehaanikul kõik luud ja liigesed korras.

SleepWalking
24.08.08, 18:01
Kahju, et sõit ise sellele ei vastanud.

rada on ungari vol 2, selliseid ei tohiks ehitada. vähemalt senikaua kuni fia reeglid ei soosi möödumisi.

-Silver-
24.08.08, 18:38
Uni tikkus kohe vägisi peale...

budu
24.08.08, 18:59
palju üldse sel rajal mööda sõite tehti.ikka väga ebahuvitav rada

Mask
24.08.08, 20:06
Üks ja pool vist.

Jasper
24.08.08, 20:20
rada on ungari vol 2, selliseid ei tohiks ehitada. vähemalt senikaua kuni fia reeglid ei soosi möödumisi.

topelteitus?

SleepWalking
24.08.08, 20:36
topelteitus?

jah, filigraanselt esitatud topelteitus on rosin igas hallis päevas. jaatavaks võib oma tarbeks igaüks ise kodus konverteerida.

Wingback
24.08.08, 21:51
Veel üks igav võidusõidurada. Masendav.

Shaq
25.08.08, 00:12
Veel üks igav võidusõidurada. Masendav.

Nõustun, rada on ilus ja kenas kohas aga me ei taha vaadata rada ega loodust vaid võidusõitu.

urmar
25.08.08, 04:30
palju üldse sel rajal mööda sõite tehti.

Massa korra proovis, aga sai trahvi :D

Epic
07.09.08, 17:30
Pistke see vihm teate küll kuhu! Kimi võit oleks triobetis raha seitsmekordselt tagasi toonud. Nuuks.

Aga muidu oli vägev. :)

SleepWalking
07.09.08, 17:32
Spa-Francorchamps!

viimane ring:
glock 1:59.401
heidfeld 2:01.305

hamilton 2:36.187
massa 2:45.209

cannuman
07.09.08, 17:33
Pistke see vihm teate küll kuhu! Kimi võit oleks triobetis raha seitsmekordselt tagasi toonud. Nuuks.

Aga muidu oli vägev. :)

ma panin just enne vihma raha Kimi vastu. 76€ võitsin

Shaq
07.09.08, 17:33
Ferr oleks pidanud Kimile ütlema ,et 8p on parem kui 0p. Nüüd MM tiitel läinud ka.....

cannuman
07.09.08, 17:41
Nigga saab karistada selle lõikamise eest?

Tofoa
07.09.08, 17:43
Nigga saab karistada selle lõikamise eest?

It's not offical yet.

Mõnuagent 007
07.09.08, 17:45
Ta lasi Kimi ette tagasi, et kõik peaks jokk olema. Aga ta tegi seda Ferrari vastu, et ma ei imestaks aastase võistluskeelugi üle

Tofoa
07.09.08, 17:47
Aga ta tegi seda Ferrari vastu, et ma ei imestaks aastase võistluskeelugi üle

Need ajad on möödas.

urmar
07.09.08, 19:43
Ta lasi Kimi ette tagasi, et kõik peaks jokk olema. Aga ta tegi seda Ferrari vastu, et ma ei imestaks aastase võistluskeelugi üle

No ta lasi ikka jube napilt mööda ja kohe suskas uuesti. Eks näis, kas lasi piisavalt. Pigem ei lasknud.

budu
07.09.08, 19:59
Spa etapp ikka parim kogu aeg olnud!!!!!!!!!super oli see et vihm ikka kohale jõudis.
krt ikkagi eelistatakse ferrarit ,tehku nemad mis tahes

Mr Self Destruct
07.09.08, 20:29
http://uk.eurosport.yahoo.com/07092008/58/hamilton-stripped-belgian-gp-win.html

:(

SleepWalking
07.09.08, 20:39
http://uk.eurosport.yahoo.com/07092008/58/hamilton-stripped-belgian-gp-win.html

:(

mnjaa, tõsine otsus. mulle vähemalt jäi mulje, et massa sõitis samapalju kurve "otseks" aga ju siis on fial rohkem infot.

Mask
07.09.08, 20:44
Imelik millised kurve mõeldi.
Kas seda, kui Räikkönenist möödus?

budu
07.09.08, 20:49
Imelik millised kurve mõeldi.
Kas seda, kui Räikkönenist möödus?

jah seda kuigi ta ju kohé lasi kimi uuesti mööda,usun et mclaren kaebab edasi

JanK
07.09.08, 20:56
http://auto.delfi.ee/auto_motosport/f1/article.php?id=19815416

Eestikeelne ka.

cannuman
07.09.08, 22:02
nojah seda oligi ju arvata

urmar
07.09.08, 22:08
Arvaks, et see karistus on õiglane. :)

Tofoa
07.09.08, 22:14
It's not offical yet.

It's offical now :)

urmar
13.09.08, 16:43
Lõpuks ometi selgitasid TV3 reporterid korrektselt miks Hamilton karistada sai. See McLareni jutt, et küsiti võistluse ajal järgi ei kannata ka eriti kriitikat, kuidas saadi nende sekundite jooksul seda teha? Ja vastus, kui anti, ei saanud nii kiirel juhul korrektne olla. Isegi läbisõidu karistust poleks jõudnud rakendada, kuna tegemist oli viimaste ringidega

Webberi arvamus http://f1.sponest.com/news/1884/

Mask
13.09.08, 16:45
Väga huvitav kvalifikatsioon :D

Epic
13.09.08, 17:16
Ei näinud kvalifikatsiooni. Vettel esimene. Kuis nii juhtus?

piimamees
13.09.08, 17:20
Ei näinud kvalifikatsiooni. Vettel esimene. Kuis nii juhtus?

Vettel armastab vett

Kasper
13.09.08, 20:05
Nägin viimast osa kvalifikatsioonist. Suht põnev võib homme tulla, kui 95% tuleb ka põhisõidul vihma. Aga mis Kimil ja Hamiltonil juhtus? Lihsalt ei suutnud piisavalt kiiresti sõita või mingid takistamised, spinnid vmt?

budu
13.09.08, 20:10
Nägin viimast osa kvalifikatsioonist. Suht põnev võib homme tulla, kui 95% tuleb ka põhisõidul vihma. Aga mis Kimil ja Hamiltonil juhtus? Lihsalt ei suutnud piisavalt kiiresti sõita või mingid takistamised, spinnid vmt?

nad läksid liiga hilja rajale teises kv. aga selleks ajaks oli sadu päris tihedaks läinud.

Mask
13.09.08, 20:10

Olid valel ajal vales kohas, ehk läksid siis rajale ,kui vihma kõige rohkem tuli.

Kasper
13.09.08, 20:16
Olgu, tänud teile mõlemale.

Tofoa
14.09.08, 00:58
Toro Rosso mehed on minu jaoks ikka müstilised :) 5+

Aílton
14.09.08, 13:24
Kellelgi infi kuidas vihmaga hetkel monzas?

piimamees
14.09.08, 13:38
Kellelgi infi kuidas vihmaga hetkel monzas?

http://uk.weather.yahoo.com/ITXX/ITXX0049/index_c.html

Epic
14.09.08, 15:03
Toro Rosso mehed on minu jaoks ikka müstilised :) 5+

Jah. Lausa kahju Vettelist, keda tahetakse Red Bulli "edutada".

Tofoa
14.09.08, 15:09
Jah. Lausa kahju Vettelist, keda tahetakse Red Bulli "edutada".

Ega tegelikult pole Red Bullil ka midagi viga, kvalifikatsioonis oli Webber ju 3.
Aga siiski, usun, et Vettel võidab MM tiitli kunagi.

O'meeen, ma ei suuda tänast etappi ära oodata :)

Mask
14.09.08, 15:15
Viimastel etappidel on Toro Rosso selgelt Red Bulli "üle mänginud".
Ma ei imestaks, kui Toro Rosso Red Bullist hooajal lõpus meeskondlikus arvestuses eespool oleks.

Tofoa
14.09.08, 15:19
Vahe on hetkel 8p Red Bulli kasuks, arvatavasti juba tänase etapi järel mööduvad itaallased neist, kui muidugi Sebastien ja Sebastian punktidele jäävad.

Jasper
14.09.08, 15:27
trivia: Senna-Massa fänn Materazzi arvas, et oleks noobel Massale särk kinkida. Noh, et äkki tõmbab selga. Massa, aga ütles, et ta on Milanista ja ei saa sellist prügi selga tõmmata. Materazzi olla pakkunud siis niisama, et võta viisakuse mõttes vastu, kuid sai jälle eitava vastuse. PWNED!

Mask
14.09.08, 15:42
trivia: Senna-Massa fänn Materazzi arvas, et oleks noobel Massale särk kinkida. Noh, et äkki tõmbab selga. Massa, aga ütles, et ta on Milanista ja ei saa sellist prügi selga tõmmata. Materazzi olla pakkunud siis niisama, et võta viisakuse mõttes vastu, kuid sai jälle eitava vastuse. PWNED!

Ma olen hoopis kuulnud ,et Massa on Fenerbahce fänn, kuna ta hea sõber Roberto Carlos mängib seal.

Aílton
14.09.08, 16:34
Ma olen hoopis kuulnud ,et Massa on Fenerbahce fänn, kuna ta hea sõber Roberto Carlos mängib seal.

Nõmme Kalju fänn on ta ka, kuna tema hea sõber Getulio on seal treener.

Epic
14.09.08, 18:05
O'meeen, ma ei suuda tänast etappi ära oodata :)

Eelmine etapp oli ikkagi põnevam. Hamilton lasi võimsalt, muud erilist, mis märkimist vääriks, nagu ei olnudki. Kimi tundub, et on üldse peale eelmise aasta tiitlivõitu motivaatsiooni minetanud ning leiab selle ainult lõpus kiirete ringide vuhamiseks, mille eest kindlasti ka mingi kopsaka preemia lepingu kohaselt saab. Või on Ferrari lihtsalt nii pask.

Mask
14.09.08, 18:23
Nõmme Kalju fänn on ta ka, kuna tema hea sõber Getulio on seal treener.

Erinevalt sinust ei teinud ma nalja.

Though Felipe Massa supports Brazilian football team São Paulo FC,[5] he also supports the Turkish football team Fenerbahçe that was formerly coached by Zico. On 24 August 2007, Massa said: "Zico was my childhood idol, Roberto Carlos is my best friend. I am a Fenerbahçe fan, because it is just like a Brazilian team. I love Turkey, as I won my first championship race in Turkey, it has special value for me."[6]

budu
14.09.08, 19:39
Vettel siis ei and mitte kellegile võimalust!!!tulevane maailmameister kindlasti.räikkonen ärkas küll ikka väga hilja,jääb mulje nagu ferrarid vihmaga üldse ei taha liikuda

Jasper
14.09.08, 20:23

Ju on siis Milanis rohkem sõpru.

Mask
14.09.08, 20:31
Ju on siis Milanis rohkem sõpru.

Äkki on ta hoopis Zidaneiga hea sõber ja sellepärast ei võtnud seda särki vastu :D

Tofoa
14.09.08, 20:36
Äkki on ta hoopis Zidaneiga hea sõber ja sellepärast ei võtnud seda särki vastu :D

Zidanel ole sõpru :D

SleepWalking
15.09.08, 21:18
Üks kindlasti viimaste aastate tähtsamaid üleminekuid F1 maailmas sai teatavaks sel nädalal. Nimelt siirdub Stratford-upon-Avonis sündinud loomaarsti poeg Adrian Newey peale 8-aastast teenistust 1. veebruaril 2006 McLarenist Red Bulli. Noorematele vormelisõpradele teadmiseks, et Adrian on disainigeenius ning Williamsisse 1991ndal aastal siirdunud Newey aegadel võitis Williams praktiliselt kõik ehk 6 hooaja jooksul 58 GPd, 4 sõitjate ja 5 konstruktorite tiitlit. 1997ndal aastal McLarenisse siirdumine tõi kaasa muuhulgas näiteks Mika Häkkise 2 MM-tiitlit.

Toro Rosso võidu üle järele mõeldes ei oska ma öelda muud kui vaid kaks sõna. Adrian Newey!

budu
16.09.08, 23:04
asmer siis täna ülepika aja F1 roolis

urmar
24.09.08, 01:57
Õnneks siis õiglus võidutses ja punktivahe jäi F1-s samaks. :)

Epic
26.09.08, 17:44
http://newsimg.bbc.co.uk/media/images/45054000/jpg/_45054655_3005d50d-599c-42d1-a2ba-5ebe579d666c.jpg

Änksa. :)

Riks
28.09.08, 10:18
kas siis Renault tiim ei saa end kunagi kokku võetud!?
mul on tõsiselt kahju Alonsost...

budu
28.09.08, 11:30
Õnneks siis õiglus võidutses ja punktivahe jäi F1-s samaks. :)

lugege 18sept. eesti ekspressi, seal on välja toodud palju kumbki reeglite vastu eksis aga kahjuks neti versioonis seda artiklit ma ei leidnud.aga jah ferrarit ei saa ju karistada aga mclarenit võib.

Tofoa
28.09.08, 13:19
aga jah ferrarit ei saa ju karistada aga mclarenit võib.

Sa oled lihtsalt rumal.

Shermann
28.09.08, 15:28
Eile vaatasin see hooaeg esimest korda vormelit. Pole aega olnud ja muidu ka mõttetuks läinud. Aga eilne ööetapp tekitas minus jälle väikese huvi. Tänuväärt ettevõtmine on Singapuri etapp :)

budu
28.09.08, 16:39
nu kui selline tont maailmameistriks tuleb siis on ikka hull asi.massa on ikka jobu

eika
28.09.08, 16:45
nu kui selline tont maailmameistriks tuleb siis on ikka hull asi.massa on ikka jobu
Ära paugu, "elektrooniline pulgakommionu" läks ju roheliseks ning Massa sõitis minema. Mida see Massa tegema oleks pidanud, igaksjuhuks küsima "Jou mehed, olete valmis vä?"

Epic
28.09.08, 16:49
Tegijatel ikka juhtub. Suht mage muidugi oleks selle tõttu nüüd tiitlist ilma jääda.

Tofoa
28.09.08, 16:50

Sa oled ikka väga rumal.

budu
28.09.08, 16:53
Sa oled ikka väga rumal.

see on minu arvamus.paras talle.rumal oled vist ikkagi sina

Tofoa
28.09.08, 16:54
see on minu arvamus.paras talle.rumal oled vist ikkagi sina

Palun, vaiki, rumal inimene.

marcello
28.09.08, 17:24
kas see et Massa on jobu teeb minust rumala inimese.puhka jalga

kas see, et sa rumal oled, teeb Massast jobu?

budu
28.09.08, 17:56
Elagu Ferrarid!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Tofoa
28.09.08, 18:13
Elagu Ferrarid!!!!!!!!!!!!!!!!!!

ELAGU BUDULOJUS!

Mask
28.09.08, 23:18

Tule taevas appi!

Aga jah väga suur pettumus oli see etapp. Ferrari on ikka viimaste etappidega väga pange pannud.

Tofoa
29.09.08, 00:59
Aga jah väga suur pettumus oli see etapp. Ferrari on ikka viimaste etappidega väga pange pannud.

Sama siin, a õnneks Hamilton ka nüüd kõige kõrgemat kohta ei saanud ja mingi põnevus ikka säilib. Olgugi, et ma ei salli Alonsot, siis siiralt hea meel selle üle, et ta Hamiltonist eespool oli :p

Mask
29.09.08, 13:57
7 punktiline vahe on juba päris suur arvestades seda kuidas Ferraril viimased etapid läinud on. Ei kujuta küll ette kuidas Räikkönen Massat aitama hakkab. Vend ei suuda autot enam korralikul kohal/üldse lõpuni tuua.

z3ro
29.09.08, 16:44
Massa nali (http://www.youtube.com/watch?v=vDiuPWB6vFk&feature=related)

Epic
29.09.08, 19:12
Massa nali (http://www.youtube.com/watch?v=vDiuPWB6vFk&feature=related)

Bernie kuri käsi on selle juba eemaldanud. :D

Aga situatsioon iseenesest läheb kindlasti ala ajalukku, vähemalt on seda väärt. Annab ikka üle trumbata taolist tempu. :)

z3ro
03.10.08, 14:29
Bernie kuri käsi on selle juba eemaldanud. :D

Aga situatsioon iseenesest läheb kindlasti ala ajalukku, vähemalt on seda väärt. Annab ikka üle trumbata taolist tempu. :)

mis sitasti, see uuesti :) (http://www.youtube.com/watch?v=IBoIFLKPJ18)

Mask
06.10.08, 15:37
Sitt lugu:
http://sport.err.ee/index.php?0581263

Epic
12.10.08, 13:31
Hamilton hakkab taas väristama? Kahe punkti võrra Massa lähemal.

Mask
12.10.08, 13:41
Jah, vana hea Hamilton keeras Ferraride võistluse perse. Aga Massa sai siis jah 7nda koha, kuna Bourdais sai 25 seki trahvi Massale otsa sõidu eest.

lenc
12.10.08, 15:25
Jah, vana hea Hamilton keeras Ferraride võistluse perse.

Ega jah, Hamilton va lurjus julges Massast mööda sõita kui tollel kurv pikaks läks. Loomulikult oli Massal moraalne õigus üle muru otse Hamiltonile külge panna, aga kohtunikud va nussarid andsid selle eest millegipärast trahvi.

Mask
12.10.08, 15:38
Ega jah, Hamilton va lurjus julges Massast mööda sõita kui tollel kurv pikaks läks. Loomulikult oli Massal moraalne õigus üle muru otse Hamiltonile külge panna, aga kohtunikud va nussarid andsid selle eest millegipärast trahvi.

Ma pidasin silmas starti, mille pärast ma kirjutasingi ,et Ferraride.
Massa otsa sõit oli paras Hamiltonile. What you give is what you get.

budu
12.10.08, 20:54
Ma pidasin silmas starti, mille pärast ma kirjutasingi ,et Ferraride.
Massa otsa sõit oli paras Hamiltonile. What you give is what you get.

nu eks kohtunikud lõpus ikka aitasid massat kui üks toro rosso oma trahvi sai kuigi selles kokkupõrkes oli süüdi just ferrari piloot aga nagu teame siis ferraridele ei tohi naljalt liiga teha.
http://www.ohtuleht.ee/index.aspx?id=299675

Epic
12.10.08, 21:38
Ma tegin kõik, et otsasõitu vältida, aga tema keeras niimoodi ette nagu mind polekski rajal. Mis ma pidanuks tegema? Kas õhku haihtuma?

Või pidurdama.

urmar
12.10.08, 23:59
See etapp läks päris hästi. Hamilton startis esimesena, Massa viiendana, seega +2 Massale on päris hea tulemus. :)

lenc
13.10.08, 00:07
Või pidurdama.

Mis ajast on Ferraridega võidu sõitmine keelatud?

urmar
13.10.08, 00:09
Mis ajast on Ferraridega võidu sõitmine keelatud?

Tuleb korrektselt sõita. :doh:

lenc
13.10.08, 01:21
Tuleb korrektselt sõita. :doh:

Aga Massa seda ei teinud....

urmar
13.10.08, 02:24
Aga Massa seda ei teinud....

Ja sai ka karistada.

lenc
13.10.08, 10:44
Ja sai ka karistada.

Ma pidasin silmas Bourdais vastu.

urmar
13.10.08, 17:45
Ma olen küll Ferrari pooldaja ja ehk mitte päris objektiivne, aga minu arvates ei soosi FIA spetsiaalselt Ferrarit. See soosimise jutt on nende tüüpiline loba, kes kas ei salli Ferrarit või siis kellele ei meeldinud see, et üks meeskond kogu aeg võitis. Ja tulemuseks oli, et muidu asjalikud F1 kommentaatorid, nagu näiteks Klaar ja Vabamäe ajasid aegajalt lolli klatši Ferrari vastu tõe pähe. Sellised erapoolikud latrajad on ka Stewart ja Lauda. Räägivad oma arvamusi absoluutse tõe pähe. Eelmise Hamiltoni karistamise põhjuse ju seletas üksikasjalikult ära Webber, kes ei ole just tühipaljas piloot vaid on Grand Prix Sõitjate Assotsiatsiooni (GPDA) direktor.

Webberi tsitaat: „See on nagu siin Monzaski. Kui ma ei läbi ühte šikaani ja lasen teise mööda ning võtan teises šikaanis kohe talle järele ja möödun tast, siis ma poleks seda kunagi suutnud, kui ma ei oleks esimest šikaani otseks sõitnud.”
„See on midagi, mille eest mind karistama peaks - täpselt sama tehti ka Lewisega.”
http://f1.sponest.com/news/1884/

Aga Lauda & Co arvamust keegi muidugi ei kõiguta. :)

Epic
13.10.08, 17:50
Ma pidasin silmas Bourdais vastu.

Bourdais tuleb boksist, talle näidatakse sinist lippu ehk ta peab kiiremini liikuva Massa mööda laskma. Massa läheb mööda, Bourdais sõidab talle otsa. Igati õigustatud karistus. Juhtum suletud.

budu
13.10.08, 17:56
Bourdais tuleb boksist, talle näidatakse sinist lippu ehk ta peab kiiremini liikuva Massa mööda laskma. Massa läheb mööda, Bourdais sõidab talle otsa. Igati õigustatud karistus. Juhtum suletud.

ära nii kiirelt seda juhtumit sulge.ükskord peab õiglus valitsema.üks küsimus.kui boksist oleks tulnud massa ja bourdais mööduma hakanud ning nad kokku põrkaks kes siis jääks süüdi??

urmar
13.10.08, 18:25
ära nii kiirelt seda juhtumit sulge.ükskord peab õiglus valitsema.üks küsimus.kui boksist oleks tulnud massa ja bourdais mööduma hakanud ning nad kokku põrkaks kes siis jääks süüdi??

See ju puhas teooria? Selle põhjal võid vaid eksamit teha. :D

budu
13.10.08, 18:32
See ju puhas teooria? Selle põhjal võid vaid eksamit teha. :D

nu ma arvan et siis poleks ka massa süüdi.FIA ja Ferrari on nagu fc flora ja EJL

Epic
13.10.08, 18:59
Ei tea, miks vahete vahel Alonsod ja Hamiltonid võidavad siis? Võiks ju koguaeg käru nendele keerata.

Tauri.T
13.10.08, 19:36
Sest Levadia ja TVMK võidavad ka vahepeal. Aus mulje tuleb endast jätta.

Mask
13.10.08, 20:11
Kui FIA Ferrarit pooldaks, ei oleks Massa eelmine etapp eriti tobeda karistuse saanud selle eest ,et ta boksiteel katkise kütusetoruga sõitis.

Epic
13.10.08, 20:30
Aus mulje tuleb endast jätta.

Vaja seda, kui kõik nagunii juba "teavad".

lenc
13.10.08, 21:28
Kui FIA Ferrarit pooldaks, ei oleks Massa eelmine etapp eriti tobeda karistuse saanud selle eest ,et ta boksiteel katkise kütusetoruga sõitis.

Karistus anti, muideks, mitte kütusetoruga sõitmise, vaid selle eest, et ta boksist välja sõites otse Sutilile ette keeras.

lenc
13.10.08, 21:30

Miks Bourdais'le sinist lippu peaks näitama kui nad mõlemad samal ringil olid, ehk võitlesid positisiooni pärast?

Mask
13.10.08, 21:44
Karistus anti, muideks, mitte kütusetoruga sõitmise, vaid selle eest, et ta boksist välja sõites otse Sutilile ette keeras.

F1 leht mainib vaid ohtliku olukorra tekitamise eest aga mõte jääb samaks.

Epic
13.10.08, 21:56
Miks Bourdais'le sinist lippu peaks näitama kui nad mõlemad samal ringil olid, ehk võitlesid positisiooni pärast?

Boksist tulijatele näidatakse alati sinist lippu.

urmar
16.10.08, 16:50
Vaene Lauda on jälle pettunud. :(

http://sport.err.ee/index.php?0581767

Mask
16.10.08, 20:24
Video nendest Jaapanis toimunud intsidentides.
http://www.formula1.com/news/headlines/2008/10/8530.html

eston maravilha
17.10.08, 12:55
hamilton saab karistada aga massa mitte? ja bourdaisi karistamine tundub jalutu peksmisena. kui hamilton on agressivne ja veidi kogenematu, siis massa on lihtsalt loll.

ja alonso on munniga eit.

urmar
17.10.08, 15:08
hamilton saab karistada aga massa mitte?

Loodame siis kõik, et Hiinas nii läheb. :D

Mask
17.10.08, 16:07
hamilton saab karistada aga massa mitte? ja bourdaisi karistamine tundub jalutu peksmisena. kui hamilton on agressivne ja veidi kogenematu, siis massa on lihtsalt loll.

ja alonso on munniga eit.

Soovitan sul seda videoklippi vaadata mida ma ennem sinu posti postitasin. Seal on erinevatest kaameratest just need 3 intsidenti näidatud.

rallikas
17.10.08, 16:46
Loodame siis kõik, et Hiinas nii läheb. :D

Loodame, et seekord on populatsioon Shangai piirkonnas suurem kui eelmine aasta

eston maravilha
17.10.08, 17:49
Soovitan sul seda videoklippi vaadata mida ma ennem sinu posti postitasin. Seal on erinevatest kaameratest just need 3 intsidenti näidatud.

selle põhjal ma kommenteeringi.

ei suutnud kuskilt välja lugeda(ei viitsinud otsida tegelikult), kuid kas hamilton sai stardisirge lõpus toimunud sagina eest ka karistada?

urmar
17.10.08, 17:53
selle põhjal ma kommenteeringi.

ei suutnud kuskilt välja lugeda(ei viitsinud otsida tegelikult), kuid kas hamilton sai stardisirge lõpus toimunud sagina eest ka karistada?

Kuidas siis muidu, ikka sai. Raske öelda, kas õiglaselt, aga kohtunikega ju ei vaielda. :)

eston maravilha
17.10.08, 18:41
võidusõidu surm

budu
17.10.08, 20:03
võidusõidu surm

estoniga vägagi nõus

Mask
17.10.08, 20:57
estoniga vägagi nõus

Aga see on siis võidusõit, kus üks teatud sõitja läheb peast segi nagu pull, kui näeb punast värvi (vormeleid) ja hakkab hulljulgeid manöövreid tegema alustades poksis Räikkönenile otsa sõiduga ja lõpetades teiste välja trügimisega rajalt. (Tuleb meelde Massa juhtum Saksamaa GP-l ja Glocki juhtum Itaalia GP-l.)

urmar
17.10.08, 21:11
Näis, kas sel korral läheb samuti nagu mullu, kui Hamilton tegi ilmselt kõige saamatuma hooaja lõpu. Eks Alonso aitas ka kaasa ja nii see tiitel Kimile kätte anti. :)

eston maravilha
17.10.08, 22:27
Aga see on siis võidusõit, kus üks teatud sõitja läheb peast segi nagu pull, kui näeb punast värvi (vormeleid) ja hakkab hulljulgeid manöövreid tegema alustades poksis Räikkönenile otsa sõiduga ja lõpetades teiste välja trügimisega rajalt. (Tuleb meelde Massa juhtum Saksamaa GP-l ja Glocki juhtum Itaalia GP-l.)

sorri, unustasin, et möödasõidud on keelatud

Mask
17.10.08, 22:43
sorri, unustasin, et möödasõidud on keelatud

Sa pead seda poksis Räikkönenile otsa sõitmist möödasõiduks?

eston maravilha
17.10.08, 23:21
ei, sõitis talle meelega otsa..

cannuman
19.10.08, 12:30
nonii. Jälle kusesid punased reeglitele näkku...Loodan et Ferrari fännid nad välja vilstavad nagu Summi omal ajal sarnase tembu eest

Shermann
19.10.08, 12:49
Niipalju kui ma nägin sõitu ja kommentaatoreid kuulasin, siis on Hamilton ära teeninudpma võidu. Ma loodan, et Brasiilias saab ta lõpuks oma tiitli ka kätte

Epic
19.10.08, 12:57
nonii. Jälle kusesid punased reeglitele näkku...Loodan et Ferrari fännid nad välja vilstavad nagu Summi omal ajal sarnase tembu eest

Ükski reegel ei keela ühel piloodil tempot alandada, mis iganes põhjus selleks peaks olema.

Mask
19.10.08, 13:08

Ja McLaren on parem? Mis Saksamaal Kovalaineni ja Hamiltoniga juhtus?

cannuman
19.10.08, 13:13
Ei tea, ei vaadanud, kui aus olla. Ülde väga harva juhtun seda huinjad vaatama. Ja mina, kui foorumi tuntuim rassist ei ole kohe mitte nigga poolt.

EDIT: see oli see juhtum millest täna räägiti? Kui kusagil nõelasilmas kõige aeglasemas kohas mingi jama oli?

Mask
19.10.08, 13:30
Jah see sama.
Siit: http://www.formula1.com/services/play_video.html Saksamaa GP ja lõpupoole on näha.

eston maravilha
19.10.08, 13:51
hamilton oli umbes miljon korda kiirem ja kovalainen ei näinud kiirema tiimikaaslase takistamisel mõtet?

ps. imega lohvi, ventiilid!

Mask
19.10.08, 14:02
hamilton oli umbes miljon korda kiirem ja kovalainen ei näinud kiirema tiimikaaslase takistamisel mõtet?

ps. imega lohvi, ventiilid!

Massa oli Räikkönenist umbes miljon korda kiirem ja Räikkönen ei näinud kiirema tiimikaaslase takistamisel mõtet.

Olgem ausad, poleks McLaren käskinud Kovalainenil Hamiltoni nii kergelt mööda lasta, poleks Hamilton seda etappi võitnud. Röövisid noore Piquetilt karjääri esimese võidu.

SleepWalking
19.10.08, 14:39
Olgem ausad, poleks McLaren käskinud Kovalainenil Hamiltoni nii kergelt mööda lasta, poleks Hamilton seda etappi võitnud.

tänapäeval ei ole enam sõitjad nii lollid, et neid oleks vaja sellisteks asjadeks käskida. mistõttu on juriidiliselt kõik korrektne.

Epic
01.11.08, 22:18
Trulli homme ikka soojendusringi lõppu jõuab? :D

Aga über huvitav tõotab tulla. Kui Kimi muidugi sujuvalt stardis juba kamikazet ei mängi. :)

Või ehk juhtub midagi sellist... http://www.youtube.com/watch?v=J-zjsw-XRAI

budu
02.11.08, 15:05
täna pidi stardi ajal kuiv olema aga sõidu ajal võib äikesetorm üle käia.tuleb jälle huvitav

budu
02.11.08, 15:10
loodan et täna nii ei tehta nagu 14 aastat tagasi.http://www.youtube.com/watch?v=dfby7GaMXmo&feature=related

Tofoa
02.11.08, 15:22
loodan et täna nii ei tehta nagu 14 aastat tagasi.http://www.youtube.com/watch?v=dfby7GaMXmo&feature=related

Muidugi tehakse nii täna

Mask
02.11.08, 15:27

Mis siis seal nii erilist oli?
Tavaline võistlus olukord. DC teeb seda pea iga etapp.

Kasper
02.11.08, 16:25
No kui Hamilton oleks nagu Schummi, siis britt jääks kasvõi ringiga maha, et Massale otsa sõita, aga ma usun, et täna mingit bräkkimist meelega Hamiltoni poolt ei ole. Küll aga ei saa välistada, et keegi teine Hamiltonile kamikatzet ei tee. Peast ei oska öelda täpset järjekorda, aga Alonso ja neegripoiss stardivad juba suht lähestikku, mis tekitab kindlasti põnevust. Siiski usun, et tänane sõit jääb suhteliselt ausaks. Aga eks näis.

Tofoa
02.11.08, 16:33
No kui Hamilton oleks nagu Schummi, siis britt jääks kasvõi ringiga maha, et Massale otsa sõita,

Lõpuks ometi keegi, kes teab mida Hamilton teeks, kui ta Schummi oleks. Jumal tänatud!

Kasper
02.11.08, 18:01
Lõpuks ometi keegi, kes teab mida Hamilton teeks, kui ta Schummi oleks. Jumal tänatud!
Sarkasm on laes jah?

JanK
02.11.08, 19:57
Lausvihm on rajal!

OH SA RAISK, mis sadu.

Ja start algab kl 19.10

Tofoa
02.11.08, 19:57
Let the show begin!

Tavaline võistlus olukord. DC teeb seda pea iga etapp.

Tsau, DC!

cannuman
02.11.08, 21:24
tra rammige kedagi. Igav on

Edit: autod on ka koledad :(

cannuman
02.11.08, 21:29
vihma vihma vihma!

eika
02.11.08, 21:48
Täiesti Perses Sõit! :)

JanK
02.11.08, 21:49
Mine vittu raisk.

kapitan
WAUAVIIVA, Lewis :D

17
ilmselgelt löön ma Timo Glocki ise maha

Tauri.T
02.11.08, 21:50
Tra, parim kommentaar tv3 klemmidelt sellele lõpule. Üldse.

Mondotek
No, Ferrari lasti ikka mõnusalt üle just. HAHAHHA :D

cannuman
tra kalev irvitab:D

WeThePeople
Türa Glocki Ma Löön Ise Maha Raisk

fcfloraforever
02.11.08, 21:51
täitsa putsis.....vittu kuradi glock...minge perse palun!Massa lausa nuttis..kurb..
türa glockil oli koht pmst kindel ka nohh....türademaa arumaeivõi.

Calva
02.11.08, 21:51
täiesti pöörane mine munni :OO

cannuman
02.11.08, 21:52
Button põleb ka veel, täispauk

17
02.11.08, 21:53
Glock on ikka tihe emis :)

Shaq
02.11.08, 21:53
Glock on ikka .......

Hamilton mängis ise napilt tiitli ära, lastes Vetteli mööda.

-RoMaRiO-
02.11.08, 21:54
Kuradi Kruus on täiesti erapooletu Hamiltoni türaimeja. Aga täiesti uskumatu sõit!

Kasper
02.11.08, 21:56
Glock lasi, täiesti selgelt lasi mehed endast pmt lõpukiirendusel mööda. Suht hale. Timm on ikka paras tropp!

E: Ei tea, kas brassid korraldavad täna Glockile atendaadi ka? :rolleyes:

eika
02.11.08, 21:57
Matusemeeleolus sõitjad poodiumil ja maailmameister juubeldab kuskil nurga taga.

Maekas
02.11.08, 21:57
Ma tulen teile appi, kes Glockile peksa lähevad andma.

zaz
02.11.08, 21:58
Timo on Lewise poisssõber?

AlwaysRed
02.11.08, 21:58
Tra mida te sest Glockist kirute. Kui ta oleks teiste eeskujul rehve vahetama läinud, poleks viimaste ringide draamat juhtunudki. Enne rerhvivahetusi oli Hamilton neljas ja Vettel viies. Glock nendest tagapool. Vetteli möödasõit Hamiltonist poleks midagi muutnud. Muidugi võinuks Glock lõpuni kesta, aga proovi ise kuiva ilma rehvidega märjal rajal liuelda.

JanK
02.11.08, 21:59
Ei imesta.

Kuradi mõttetu lõpuga stsenaarium.

fcfloraforever
Glock lasi, täiesti selgelt lasi mehed endast pmt lõpukiirendusel mööda. Suht hale. Timm on ikka paras tropp!

E: Ei tea, kas brassid korraldavad täna Glockile atendaadi ka? :rolleyes:

ega glock sealt elusana ei lahku täna ma arvan

türa glock lihtsalt võttis hoo maha...

17
Tra mida te sest Glockist kirute. Kui ta oleks teiste eeskujul rehve vahetama läinud, poleks viimaste ringide draamat juhtunudki. Enne rerhvivahetusi oli Hamilton neljas ja Vettel viies. Glock nendest tagapool. Vetteli möödasõit Hamiltonist poleks midagi muutnud. Muidugi võinuks Glock lõpuni kesta, aga proovi ise kuiva ilma rehvidega märjal rajal liuelda.

Savi, ta on süüdi ikka.

Even
02.11.08, 22:01
ferrari sakib täiega

eika
02.11.08, 22:02
Tra mida te sest Glockist kirute.
Tüüp sõitis viimast kurvi nagu ringiga mahajääja, võttis suure ringi ja lasi Vettel-Hamiltoni mööda ja rahuldus oma kolme punktiga.

rallikas
02.11.08, 22:02
Tsiteerides papagoid kunagises "Smart"'i reklaamis: PIIIIIIDUUUU!!!111!!11!!!! PIIIIIIIDUUUUU!!!111!!!!!!!!!!!!!!!!!1111111!!!!!! !

:)

Sir Tamme
02.11.08, 22:03
Massa on sitane Brasiilia pederast.

zaz
02.11.08, 22:03

ja see annab õiguse viimases kurvis jalg pedaalilt tõsta ja tiitlistaatus ära otsustada? ole nüüd...
tra kui oled nii kõva vend ja pead vastu märjal rajal, siis see kruadima viimane lõik nüüd punnida poleks miskit häda olnud ju. Aga nojah, shit happen...
neegersportlane tuleb maailmameistriks ja ju siis McCain USA presidendiks (totaalset afrovõidukäiku ma ei usu :D )

Mask
02.11.08, 22:04
Milline pettumus.
Väga väga kahju Massast. :( :( :(

Muidugi ei näidata ka pressikonverentsi ,sest vaja on ju näidata laulud troppidega.

Aílton
Selline tunne on nagu oleks püksi teinud. Kurb!

Epic
Glock on ikka tihe emis :)

Nõustun selle väitega.

budu
02.11.08, 22:06
krt ma panin teleka viimases kurvis kinni kuna olin kindel et massa on maailmameister ja tulen soccernetti ja mida ma näen.super!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Feljonks
Oleks võinud ju ülekande lõpuni näidata, tra..

Tofoa
KURAT!

Tänane sõit pakkus kuhjaga emotsiooni, kahju, et seekord nii läks. Hamiltonil oli nutt kurgus juba, kui nägi, et noor sakslane Vettel teda mööda ei lase, aga siis tuli herr Glock ja päästis Lewise. Oeh, kahju küll, et Glock ei pidanud lõpuni vastu - või ta ei tahtnudki pidada? Ei tahaks otsustega kiirustada, aga ta on üks paras VÕMP!
Aga jah, Vettel on kunn! Vettel on tulevane maailmameister kindlalt! Minu lemmikuks sai ta peale esimest testisõitu Türgis, mille ta kinni pani ning ka järgmised testisõidud võitis. Vägavägaväga kahju Massast :(

Ja see õnnetu TV3 ei või näidata pressikat? Oeh, pole sõnu.

Õnne Hamiltonile ja ta fännidele.

Ahjaa, evu ja Tamme, homod olete!

Calva
Massa on sitane Brasiilia pederast.

.. ja kes oled sina ?

cannuman
02.11.08, 22:10
mina, kui foorumi suurim rassist ütlen, et hea et niigi läks :D Vähemalt oli pulli ja draamat

Sir Tamme
02.11.08, 22:18
.. ja kes oled sina ?

Eestlane.
10

JanK
02.11.08, 22:23
Vettel ja Hamilton hakkavad veel tulevikus kõvasti jagelema MM-tiitli eest.

Calva
02.11.08, 22:26
Eestlane.
10

10 mu lemmik number ja vahest ka särgi number

budu
02.11.08, 22:31
kui hooajale nüüd tagasi vaadata siis oli mida vaadata ja põnevust jätkus kuni finaali lõpuni.kuigi peategelased olid Massa ja Hamilton siis selle hooaja lemmik oli kahtlemata Vettel,kuigi täna olin ma inglase poolt aga et Vettel ikkagi Hamiltonile korraliku lahingu andist tõestab seda et tegemist on kindlasti tulevase maailmameistriga.Kubica oli super aga hooaja lõpp ei old BMW-l eriti kõige parem.aga kas vettel ei astu nüüd sammu tagasi kui liitub red bulliga?Kimi oli suur pettumus,see hooaeg meenutas juba neid aegu kui tüüp veel mclareniga üritas lõpuni jõuda.kovalainen üritas aga tihtipeale pingutas liiga üle ja tulemused ei old need mida lootsin.Suurim pettumus oli kahtlemata Honda väga kehv hooaeg ja SuperAguri loobumine sest ega nad nüüd kõige nõrgemad ei old.

Uuel hooajal loodan veel rohkem põnevust ja seda et Vettel suudaks veel paremini sõita

Sir Tamme
02.11.08, 22:32
10 mu lemmik number ja vahest ka särgi number

Lihtsalt ei tulnud 10 tähemärki täis.

JanK
02.11.08, 22:33
Miks keegi Kubicat ei maini?

Mu ema lemmik

budu
02.11.08, 22:34

Mu ema lemmik

mina mainisin kui sa tähele ei pannud

aanvaller
02.11.08, 22:35
Mida emotsiooni see sõit pakkus ! Oh sa kurat!

AlwaysRed
02.11.08, 22:36
Õnnitlused Hamiltonile! Massast veits kahju.

Järgmine aasta loodetavasti taas Kimi aasta.

Tofoa
02.11.08, 22:38

Mu ema lemmik

Tänase sõidu põhjal teda küll mainida vaja pole. Aga su emale Poola torumehed ka meeldivad vä?

Shaq
02.11.08, 22:40
Järgmine aasta tundub tõesti väga põnev tulevat...arvatavasti on Renault ja Alonso ka siis jälle tiitliheitluses tagasi. Loodaks ,et Red Bull leiab ka mingisuguse kiiruse.Ferrari ja Mclaren on kindlasti tipus, ootaks BMW Sauberilt ka sama häid tulemusi...Tõotab tulla väga põnev hooaeg!

urmar
02.11.08, 23:28
Hamilton näitas jällegi, et ta ei pea ülimalt pingelises olukorras pingele vastu, aga seekord oli tal jah õnne, et pääses teistkordsest häbist, ehk mulluse quinessi rekordi kordamisest.

Äkki püütakse kuskilt kinni McLareni lõpuringideaegne telefonikõne Toyotasse? :doh:

Mask
02.11.08, 23:51
Timo Cock is the best!

Shaq
02.11.08, 23:58
http://www.youtube.com/watch?v=0D63WnBwYWs

@1:40

Mask
03.11.08, 00:09
Ma vaheaegu ei vaadanud sõiduajal aga shaqi poolt pandud videos on selgelt kuulda ,et vahe oli 15 sekki ennem viimast ringi Glocki ja Hamiltoni vahel.
Nagu ka komentaator ütles veel videos, et Glock tegi "normaalse" eelviimase ringi aja, kuidas kurat suutis ta 15 sekki viimase ringiga maha mängida?
Ei tulnud ju viimasel ringil rohkem vihma, kui eelviimasel.

AlwaysRed
03.11.08, 00:18
Ma vaheaegu ei vaadanud sõiduajal aga shaqi poolt pandud videos on selgelt kuulda ,et vahe oli 15 sekki ennem viimast ringi Glocki ja Hamiltoni vahel.
Nagu ka komentaator ütles veel videos, et Glock tegi "normaalse" eelviimase ringi aja, kuidas kurat suutis ta 15 sekki viimase ringiga maha mängida?
Ei tulnud ju viimasel ringil rohkem vihma, kui eelviimasel.

Ehk sõitis kuskil korraks rajalt välja või tegi pirueti.

Kui Glock tahtis meelega Hamiltoni aidata, siis miks ta üldse kuiva ilma rehvidega rajale jäi? Võinuks ju koos kõigi teistega boksi tulla.

rallikas
03.11.08, 00:21
Raja keskel, kus mõned aeglased kurvid olid, oli ohtralt vett ju. Glockil oleks välja lennanud, kui ta oleks seal tavapärasel kiirusel läinud.

Kasper
03.11.08, 00:21
No aga ei sõitnud ju. Ta oli seal kindlalt ja siis vobaa, gaas maha ja tehtud. Ta oli ju ka esimene, kes Hamiltoni õnnitlema läks.

Kasper
03.11.08, 00:22
Oli ta küll ohtralt vett! Kuidas ta sõitsis eelnevad ringid kiiresti ja siis viimasel enam ei saanud? Tuli sinna teisse sektorisse tsunami või mis?

urmar
03.11.08, 00:22
Kujutan vaid ette, et kui ferrari oleks sellisel moel tiitli saanud, kui palju siis süüdistusi oleks ostmisest ja müümisest. :)

Tauri.T
03.11.08, 00:27
Oskab keegi välja tuua Glocki viimase kahe-kolme ringide/sektorite ajad?

Timo-poisi enda kommentaar:
I was on dry tyres at the end of the race when it was raining quite badly and it was just impossible on the last lap. I was fighting as hard as I could but it was so difficult to just keep the car on the track and I lost positions right at the end of the lap. Finishing in the top six is a decent result for me because I'd been struggling with the car earlier in the weekend but we were very close to fourth place so I am a bit disappointed.

Tofoa
03.11.08, 00:47
Timo-poisi enda kommentaar:
I was on dry tyres at the end of the race when it was raining quite badly and it was just impossible on the last lap. I was fighting as hard as I could but it was so difficult to just keep the car on the track and I lost positions right at the end of the lap. Finishing in the top six is a decent result for me because I'd been struggling with the car earlier in the weekend but we were very close to fourth place so I am a bit disappointed.

Huvitav, kas Timo ise üldse teab, millise jama ta korraldas?

Vettel ei teadnud (http://uk.eurosport.yahoo.com/02112008/23/vettel-didn-t-know-influenced-title.html)

eston maravilha
03.11.08, 01:05
munnidega eided imege vempa!

vincent
03.11.08, 01:09
Ajad näitavad, et järelikult sadas ikka küll viimasel ringil rohkem. Lisaks on Interlagoses päris mehised kalded, lühikese ajaga võib üks rajaosa väga tugevalt vee alla jääda - 2003 jõge ja romurallit esimeses kurvis mäletab keegi? Igatahes, ainsana jätsid lõpus rehvid vahetamata Toyotad. Glocki ja Trulli viimase ringi ajad (esimene/teine/kolmas sektor/terve ring):

Glock: 24.8/54.7/25.0/1.44.731
Trulli: 26.1/55.7/22.8/1.44.800

Kellele see Trulli seal teie arvates paremale ja vasakule kohti üritas jagada?
Võrdluseks ka Massa ja Hamiltoni ajad:

Massa: 21.8/46.0/19.7/1.27.721
Hamilton: 21.6/45.2/19.3/1.26.126

teised vihmarehvidega mehed sõitsid nendega viimasel ringil enamvähem samasse auku.

---

nii et pistke oma vandenõuteooriad... seda kohtade äraandmise jama punutakse klaviatuuride taga, mehed rajal sõidavad võidu, mitte ei maleta seal kellegi teise positsioonide ja aegadega. Massast kui sümpaatsest sellist on inimlikult kahju, Ferrarist mitte karvavõrdki. Mida külvad, seda lõikad.

urmar
03.11.08, 01:19
Igal juhul näitas Hamilton taaskord, et kui pinged peal, siis pole ta kindel ühtigi.

Tofoa
03.11.08, 01:20

Glock ikka?

nii et pistke oma vandenõuteooriad... seda kohtade äraandmise jama punutakse klaviatuuride taga, mehed rajal sõidavad võidu, mitte ei maleta seal kellegi teise positsioonide ja aegadega. Massast kui sümpaatsest sellist on inimlikult kahju, Ferrarist mitte karvavõrdki. Mida külvad, seda lõikad.

Mida külvad, seda lõikad? Ferrari sai nimelt konstruktorite karika.

lenc
03.11.08, 01:38
Glock ikka?

Trulli sõitis viimase ringi sama aeglaselt kui Glock, kas tema üritas ka kellelegi kohti kätte mängida?

eston maravilha
03.11.08, 01:39
Glock ikka?

magus jeesus!

Tauri.T
03.11.08, 01:45
Ajad näitavad, et järelikult sadas ikka küll viimasel ringil rohkem. Lisaks on Interlagoses päris mehised kalded, lühikese ajaga võib üks rajaosa väga tugevalt vee alla jääda - 2003 jõge ja romurallit esimeses kurvis mäletab keegi? Igatahes, ainsana jätsid lõpus rehvid vahetamata Toyotad. Glocki ja Trulli viimase ringi ajad (esimene/teine/kolmas sektor/terve ring):

Võrdluseks ka Massa ja Hamiltoni ajad:

Massa: 21.8/46.0/19.7/1.27.721
Hamilton: 21.6/45.2/19.3/1.26.126

teised vihmarehvidega mehed sõitsid nendega viimasel ringil enamvähem samasse auku.

---

Ma lootsin, et tuleb välja, et viimased 2 ringi olid tal sama aeglased, aga see sobib ka väga hästi.

Tofoa
03.11.08, 01:45
Trulli sõitis viimase ringi sama aeglaselt kui Glock, kas tema üritas ka kellelegi kohti kätte mängida?

minu paha

Delfino
03.11.08, 02:10
vähemalt tuli ferraile meeskondlik karikas, ju siis timo suutis tõesti viimasel ringil saada sellise aja, ei tea kas selline kobina mm tiitel hamiltoni rahuldab? massa näitas, kes seda rohkem vääris:P järgmine hooaeg uuesti:P

Kasper
03.11.08, 02:11
Kuigi kokkuvõttes on ringiajad samad, siis nagu näha on, oli Glock nii esimesel kui ka teisel sektoril Trullist selgelt kiirem. Siit tuleneb ka minu küsimus, et miks ta kaotas kolmandal sektoril Trullile, kellest oli ta eelnevatel sektoritel vähemalt sekundiga parem. Kolmas sektor oli põhimõtteliselt gaas põhja sektor. Timm oli esimesel kahel sektoril Trullist 2,3 sekundit kiirem, viimasel kaotas 2,2 sekundiga. Millest tekkis selline vahe? Mootor on neil sama, kütusekogus sama, rehvid samad ja rajal nad paiknesid ju ka suhteliselt lähestikku, tänu millele ei saa siin ka mingit ilma süüdistada. Kuigi jah, nagu eelnevatest postitustest võib välja lugeda, et mina oleksin eelistanud Massa maailmameistriks saamist, siis praegu ma arvan, et ma ei tee praegu kellelegi liiga, kui ma väidan, et Timm lasi kolmandal sektoril vajalikul hetkel korraks gaasi maha. Nagu on ka Hamiltoni ja Massa sektoriaegu vaadates näha, siis Toyotadest oldi metsikult kiiremad teisel sektoril, kuid kolmandal ei olnud vahe nii müstiline. Vaielge vastu palju tahate, aga minu arust on minu eelnev jutt nüüd ka faktide abil ära põhjendatud.

eika
03.11.08, 02:18
Glocki ainus süü on see, et tüüp eelistas 4. koha eest võitlemisele kindla peale sõitu ja 6. kohta. Munadeta sõidumees nagu suurem osa praegusest vormeliseltskonnast.

AlwaysRed
03.11.08, 02:20
Siit tuleneb ka minu küsimus, et miks ta kaotas kolmandal sektoril Trullile, kellest oli ta eelnevatel sektoritel vähemalt sekundiga parem. .

Vettel ja Hamilton said temast mööda ning võttis hoo maha äkki? Kuues koht oli kindel, sest Kovalainen kaotas finishis 11 sekundiga.

Näiteks Hamiltonile kaotas Glock finishis ligi kuue sekundiga. Kuigi Hamilton sai mööda alles eelviimases kurvis.

Kokkuvõtteks. Glock lasi gaasi maha siis kui Vettel ja Hamilton olid mööda saanud. Kuidas muidu seletada kuuesekundilist kaotust finishis.

Delfino
03.11.08, 02:22
Kuigi kokkuvõttes on ringiajad samad, siis nagu näha on, oli Glock nii esimesel kui ka teisel sektoril Trullist selgelt kiirem. Siit tuleneb ka minu küsimus, et miks ta kaotas kolmandal sektoril Trullile, kellest oli ta eelnevatel sektoritel vähemalt sekundiga parem. Kolmas sektor oli põhimõtteliselt gaas põhja sektor. Timm oli esimesel kahel sektoril Trullist 2,3 sekundit kiirem, viimasel kaotas 2,2 sekundiga. Millest tekkis selline vahe? Mootor on neil sama, kütusekogus sama, rehvid samad ja rajal nad paiknesid ju ka suhteliselt lähestikku, tänu millele ei saa siin ka mingit ilma süüdistada. Kuigi jah, nagu eelnevatest postitustest võib välja lugeda, et mina oleksin eelistanud Massa maailmameistriks saamist, siis praegu ma arvan, et ma ei tee praegu kellelegi liiga, kui ma väidan, et Timm lasi kolmandal sektoril vajalikul hetkel korraks gaasi maha. Nagu on ka Hamiltoni ja Massa sektoriaegu vaadates näha, siis Toyotadest oldi metsikult kiiremad teisel sektoril, kuid kolmandal ei olnud vahe nii müstiline. Vaielge vastu palju tahate, aga minu arust on minu eelnev jutt nüüd ka faktide abil ära põhjendatud.
Nõustun eelkõnelejaga:P vga kahtlane tiitel, kuid tiitel on tiitel, usun Ferrari annab jägmine hooaeg lahingu, kust parem väljub võitjana:)

Kasper
03.11.08, 02:26
Vettel ja Hamilton said temast mööda ning võttis hoo maha äkki? Kuues koht oli kindel, sest Kovalainen kaotas finishis 11 sekundiga.

Näiteks Hamiltonile kaotas Glock finishis ligi kuue sekundiga. Kuigi Hamilton sai mööda alles eelviimases kurvis.

Kokkuvõtteks. Glock lasi gaasi maha siis kui Vettel ja Hamilton olid mööda saanud. Kuidas muidu seletada kuuesekundilist kaotust finishis.
Mõistaks, kui oleks lasknud hoo maha kuskil kurvilises osas, aga kohas, kus pead lihtsalt gaasipedaali all hoidma on selline tegevus veidike mõttetu.

Vaata meeste ringiaegu ja siis pole ime, et kuus sekundit neil vahet. Nende vahel maksid juba rehvide erinevus, kuid see erinevus ju puudus kahe Toyota endi vahel.

lenc
03.11.08, 02:33
massa näitas, kes seda rohkem vääris:P

Tuletaks kõigile idikatele, kanaajudele, haugimäludele ja muidu ferraripededele meelde, et F1 sarja võitja selgitatakse kõigi hooaja sõitude peale kokku. See, et ta täna võitis ei muuda fakti, et ta Malaisias liiva sõitis, Suurbritannias iluuisutamist tegi, Belgias teenimatu võidu sai ja Hiinas Räikkönenilt abi sai.

Tänavune hooaeg oli üldse paras porno, kõik tiitlipretendedid (ja nende tiimid) tegid pidevalt sellist pulli et sure maha :naer5:

Tofoa
03.11.08, 09:17
See, et ta täna võitis ei muuda fakti, et ta Malaisias liiva sõitis, Suurbritannias iluuisutamist tegi, Belgias teenimatu võidu sai ja Hiinas Räikkönenilt abi sai.

Ja muidugi Hamilton ei sõitnud Kimile otsa ega saanud Kovalainenilt abi ja muud taolist, ega?

lenc
03.11.08, 12:06
Ja muidugi Hamilton ei sõitnud Kimile otsa ega saanud Kovalainenilt abi ja muud taolist, ega?

Sa kanaaju loe mu postituse viimane lõik ka ära enne kui lollusi kirjutama hakkad:

Tänavune hooaeg oli üldse paras porno, kõik tiitlipretendedid (ja nende tiimid) tegid pidevalt sellist pulli et sure maha :naer5:

Mask
03.11.08, 13:38
http://s1.subirimagenes.com/imagen/1386821hamilton-f1.gif

Hogweed
03.11.08, 15:38
milline sõit ikkagi! glock lasi mööda nagu oleks ta ringiga maas

ek
03.11.08, 16:07
Glock jäeti kuivailma rehvidega rajale ainult selle pärast, et anda võimalus Massale meistriks tulla. Päris räige kokkumäng Ferrari ja Toyota poolt :D

Mask
03.11.08, 16:14
Pole mõtet seda enam taga nutta. Ei usu ise ka ,et Glock meelega Hamiltoni mööda lasi. Natuke õel olles, siis oli Glockil võimalus Hamiltonile Itaalia GP-l toimunu eest tagasi teha. Kahjuks siiski ei teinud.

urmar
04.11.08, 14:37
Üks asi on imelik selle Glockiga seoses, et kui ta viimase ringiga kaotas tervelt 20 sekundit, siis kui suur tema edu pidi olema, et ta ülejäänud 4-5 ringiga, kui sõitis märjal rajal kuiva ilma rehvidega sõites ikka neljandal kohal püsis. Sellega, et ta boxis ei käinud, sai ta ju vaid umbes 30 sekundit edu, kuna oli ju Hamiltonist tagapool? Kuidas ta siis 3-4 ringi suutis hästi vastu pidada? Äkki suudab keegi välja otsida näiteks viimste 3-4 ringi ajad Glockil ja teistel, kes vihmarehvidega sõitsid. Kas rehvid tõesti just viimasel ringil nii palju viletsamaks muutusid?