320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

EI saa kustutada

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    EI saa kustutada

    MA tahaksin arvutist FIFA10 ära kustutada, sest see on sitt mäng, aga üks asi ei kustu ära ja ilma selleta ma ei saa arvutile mälu juurde, sest see asi see 7GB ongi.

    Selline kast tuleb siis ette: http://img63.imageshack.us/img63/6933/deletr.jpg

    #2
    Algselt postitas Andrev96 Vaata postitust
    MA tahaksin arvutist FIFA10 ära kustutada, sest see on sitt mäng, aga üks asi ei kustu ära ja ilma selleta ma ei saa arvutile mälu juurde, sest see asi see 7GB ongi.

    Selline kast tuleb siis ette: http://img63.imageshack.us/img63/6933/deletr.jpg
    Pildilt näha siis sul töötab Dameon Tools, eeldatavasti on selles viga, et ISO seal kasutuses. Mine Daemon Toolsi menüüsse ja sealt unmount image.

    Selliste jamade puhul kasuta googlet, ei pea iga väikese asja pärast jälle abi otsima tulema!

    Kommentaar


      #3
      Kasutad Daemon toolsi? Unmounti see sealt, siis anna tuld.

      Ja kui sul on mingi mängu kohta küsimusi või probleeme, siis ÄRA PALUN TEE IGA KORD UUT TEEMAT! Kui asi on FIFA 10 kohta, siis pane küsimus FIFA 10 teemasse.

      Kommentaar


        #4
        FIFA10 teemas ei käi ju niikuinii mitte keegi

        Kommentaar


          #5
          See unmount arvutit ei huvitanud, ikka oli sama jama.

          Niisiis lasin natukeseks ajaks daemond toolsile uninstalli, aga ikka sama kiri , niiet ei saa selles asi olla.

          Kommentaar


            #6
            Sorry, et topeltpost, aga ma sain nüüd korda ja ma edaspidi siis ei tee igasugu tühja asja pärast teemat vaid ikka enne vaatan ka netist.

            Kommentaar


              #7
              Algselt postitas Andrev96 Vaata postitust
              FIFA10 teemas ei käi ju niikuinii mitte keegi
              No siis ikka käib keegi, kui midagi on postitatud sinna teemasse.

              Algselt postitas Andrev96 Vaata postitust
              Sorry, et topeltpost, aga ma sain nüüd korda ja ma edaspidi siis ei tee igasugu tühja asja pärast teemat vaid ikka enne vaatan ka netist.
              (Y)
              Ela ja tunne, et elad
              see on kõige lihtsam
              filosoofia, mis toimib
              sule silmad ära vaata
              tagasi, hinga sügavalt ja
              hüppa üle iseenda varju
              tule koos minuga.

              Kommentaar

              Working...
              X