PDA

View Full Version : JK Tammeka

greenday
03.03.02, 02:29
Ma olen mingeid kuulujutte kuulnud, et Flora ostis Tammeka ära. Aga kuskil midagi ametlikku näind ei ole. Kas keegi teab sellest midagi? See on vist kindel, et Flora rahadega tehakse Tammeka staadion korda plus kõrvale veel tehiskattega väljak (mis on muidugi äraütlemata sheff asi Tartus).?

simmo
03.03.02, 17:02
Flora ei ole Tammekat ära ostnud??!!!???!! (Kust selline mõte üldse???) Kunstmuruväljak ehitatakse Tartu linna ja EJL toetusega.

greenday
03.03.02, 18:45
Orginally posted by simmo

Flora ei ole Tammekat ära ostnud??!!!???!! (Kust selline mõte üldse???) Kunstmuruväljak ehitatakse Tartu linna ja EJL toetusega.No siis on hea, et asi selgemaks sai. Mõte tuli kuulujuttudest...

willane
06.03.02, 00:42
palju siis JK Tammeka maksab ka?

jots
06.03.02, 13:55
Ühes asjast ma ei saa aru, pea kõik spordiklubid on mittetulundusühingud ja üldjuhul mittetulundusühingud muretsevad oma projektide tarbeks raha riigilt, spordialaliidult, rahvusvahelistest fondidest ja sponsoritelt.

Au ja kiitus sellistele klubidele nagu Tammeka, kes suudavad piisavalt promoda, et teised neile treeningväljaku ehitaksid, sest selles MTÜ mõte seisnebki. Jalgpalliklubide ülesanne on jalgpalli populariseerida, arendada ja sellega tegeleda. Kogu rahastamine peab tulema väljaspoolt (Eestis vähemalt).

Nagu ka mingi aeg tagasi oli ajalehtedes jutt, Flora ehitab staadioni ilma ise sinna raha paigutamata, paha, paha võtame staadioni linnale kuna linn andis raha, minu võtsin seda kui näidet ühe korralikku MTÜ tegutsemisest ja projektijuhtide eeskujulikust tööst - suudeti leida piisavalt finantse, et oma otseselt jalgpalli jaoks vajalikke resursse mitte raisata.

PS. Ja linna ülesanne ongi spordirajatiste ehitamist toetada.

TSA
04.04.02, 05:36
täiesti arusaadav ja minu arust on JK Tammeka täiesti TUBLI ,et niimoodi oma meeskonnale platsi muretseb ja noortele pühendub.Vaimustav.AU tuleb neile seal anda :)

Soccer
14.04.02, 03:58
Tammeka on suht norm meeskond.Midagi nende vastu ei ole. Piisavalt tegelevad noortega jne aga yks viga.Nad on veel noor ja arenev meeskond.Vaadake mis aastast alles. 1989..... neil on veel arenguruumi kyll ja kyll....
Ma arvan ,et mingi 10... 20 aasta pärast ...võib-olla ka ennem pexab Tartu Tallinnat nii ,et Flora on asendunud Tammekaga...Siis ei pea Tartlased enam Soome mängima minema....Nyyd võivad nad ka Inglisamaale minna...... :) :kaval:

greenday
14.04.02, 07:07
Originally posted by Soccer

Tammeka on suht norm meeskond.Midagi nende vastu ei ole. Piisavalt tegelevad noortega jne aga yks viga.Nad on veel noor ja arenev meeskond.Vaadake mis aastast alles. 1989..... neil on veel arenguruumi kyll ja kyll....
Ma arvan ,et mingi 10... 20 aasta pärast ...võib-olla ka ennem pexab Tartu Tallinnat nii ,et Flora on asendunud Tammekaga...Siis ei pea Tartlased enam Soome mängima minema....Nyyd võivad nad ka Inglisamaale minna...... :) :kaval: See ei ole viga, kui mingi asi noor. :) Ja homme kõik Tammeka mängu vaatama, kell 2!

Patrick
15.04.02, 13:20
Kas keegi eile Tammeka mängu ka nägi?
Seisu järgi otsustades pidi asi ikka väga mannetu olema,
kui nii edasi läheb on asi ikka väga nutune.

ROOTSI KUNN
15.04.02, 18:04
Järgmises voorus siis Tarlased omavahel ,kurat see tuleb hea mäng. Ilmselt tuleme Tallinnast pundiga seda mängu vaatama. Aga Tammekale ja üldse Tartu jalgpallile soovin ainult edu ja peatset meistriliigasse jõudmist. Küll siis seal ka publikut käima hakkab.

gaskoff
15.04.02, 22:01
Originally posted by ROOTSI KUNN
Ilmselt tuleme Tallinnast pundiga seda mängu vaatama.
Oi see oleks küll lahe!! Mina kavatsen küll minna ja proovin ka väheke Nõo rahvast kaasa orgunnida.

Patrick
15.04.02, 22:51
Kas pärast mängu ka mingit afterparty`t on oodata?

ROOTSI KUNN
15.04.02, 23:06
Kui tuleme siis on pidu igal juhul oodata. Krt. peab vist mõlema klubi poolt karjuma muidu saab kohalike käest tappa. Sitt värk on ainult see ,et mäng toimub neljapäeval
ma nigu arvasin ,et nädala lõpus nagu esiliiga teised mängud.;)

aiFo
16.04.02, 14:03
tom, anna siis tulekust teada, eksju... :õlu:

ROOTSI KUNN
17.04.02, 00:48
Originally posted by aiFo

tom, anna siis tulekust teada, eksju... :õlu:

AiFo!! Otse loomulikult annan teada. Kas teil muide mingit öömaja varianti leidub ,juhuks kui samal õhtul tagasi ei saa.

Glazza
14.08.02, 23:13
Ainus Esiliiga klubi keda ei näe karikavõistluste nimekirjas on Tartu JK Tammeka - milles küsimus. Raha nagu peaks ju olema, kui teil ülivõimsalt suurim eelarve hooaja hakul oli?!?

Black_Magic
15.08.02, 03:06
Greenday, ära tule palun ehmatama, ma ei tea, mis ma teeks, kui Flora oleks Tammeka ära ostnud, oksa vist end tõmmanud

greenday
15.08.02, 03:47
Originally posted by Black_Magic

Greenday, ära tule palun ehmatama, ma ei tea, mis ma teeks, kui Flora oleks Tammeka ära ostnud, oksa vist end tõmmanudTammeka suure fännina vabandan veelkord selle valeinfo levitamise eest. Kellelgi vist tekkis vale arusaam seoses sellega et EJL aitas Tammekal uut väljakut ehitada...

Sun
15.08.02, 13:16
Originally posted by greenday

Originally posted by Black_Magic

Greenday, ära tule palun ehmatama, ma ei tea, mis ma teeks, kui Flora oleks Tammeka ära ostnud, oksa vist end tõmmanudTammeka suure fännina vabandan veelkord selle valeinfo levitamise eest. Kellelgi vist tekkis vale arusaam seoses sellega et EJL aitas Tammekal uut väljakut ehitada...

Tammeka on ja jääb Tammekaks.

Jaak
15.08.02, 13:17
Aga ikkagi - miks Tammeka ei osale karikavõistlustel?

Edson
15.08.02, 14:50
Originally posted by Jaak

Aga ikkagi - miks Tammeka ei osale karikavõistlustel?

Äkki seepärast, et eelmisest aastast on halvad mälestused.. Siis küll väikestelt karikavõistlustelt.

gaskoff
16.08.02, 15:09
Ega keegi ei tea, kui palju läks Pohlakul Lilleküla staadioni väljaku ehitamine maksma? Ma mõtlen lihtsalt platsi ilma tribüünide ja muu värgita. Ja kui palju selle ülalpidamine maksta võiks?

bomb
16.08.02, 15:45
:viha: :viha: Tammeka ennst kiitmast küll ei väsi . Kui ta võidab(kobinal) siis on nende kiidumöla terve Tartu Postimees täis kui ta kaotab nagu Merkuurile siis pole ka artikleid . Merkuuril aga on nõrgad tutvused ajalehes :kaval: eks lühidalt Vaikimine kuld ,rääkimine hõbe

Jaak
16.08.02, 15:55
Originally posted by bomb

:viha: :viha: Tammeka ennst kiitmast küll ei väsi . Kui ta võidab(kobinal) siis on nende kiidumöla terve Tartu Postimees täis kui ta kaotab nagu Merkuurile siis pole ka artikleid . Merkuuril aga on nõrgad tutvused ajalehes :kaval: eks lühidalt Vaikimine kuld ,rääkimine hõbe

Pigem on asi selles, et Merkuuril puudub klubiliselt igasugune meediasuhtlus, mis tuleneb sellest et Merkuur on lihtsalt jalgpalli MEESKOND, Tammeka on aga enam-vähem juba ühendus mille kohta võiks KLUBI öelda!