320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

JK Tammeka

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    JK Tammeka

    Ma olen mingeid kuulujutte kuulnud, et Flora ostis Tammeka ära. Aga kuskil midagi ametlikku näind ei ole. Kas keegi teab sellest midagi? See on vist kindel, et Flora rahadega tehakse Tammeka staadion korda plus kõrvale veel tehiskattega väljak (mis on muidugi äraütlemata sheff asi Tartus).?
    \\"Empty your mind. Be formless, shapeless, like water. You put water into a cup, it becomes the cup. You put water into a bottle, it becomes the bottle. You put it in a teapot, it becomes the teapot. Water can flow or it can crash. Be water, my friend.\\" - Bruce Lee

    #2
    Flora ei ole Tammekat ära ostnud??!!!???!! (Kust selline mõte üldse???) Kunstmuruväljak ehitatakse Tartu linna ja EJL toetusega.

    Kommentaar


      #3
      Orginally posted by simmo

      Flora ei ole Tammekat ära ostnud??!!!???!! (Kust selline mõte üldse???) Kunstmuruväljak ehitatakse Tartu linna ja EJL toetusega.
      No siis on hea, et asi selgemaks sai. Mõte tuli kuulujuttudest...
      \\"Empty your mind. Be formless, shapeless, like water. You put water into a cup, it becomes the cup. You put water into a bottle, it becomes the bottle. You put it in a teapot, it becomes the teapot. Water can flow or it can crash. Be water, my friend.\\" - Bruce Lee

      Kommentaar


        #4
        palju siis JK Tammeka maksab ka?

        Kommentaar


          #5
          Ühes asjast ma ei saa aru, pea kõik spordiklubid on mittetulundusühingud ja üldjuhul mittetulundusühingud muretsevad oma projektide tarbeks raha riigilt, spordialaliidult, rahvusvahelistest fondidest ja sponsoritelt.

          Au ja kiitus sellistele klubidele nagu Tammeka, kes suudavad piisavalt promoda, et teised neile treeningväljaku ehitaksid, sest selles MTÜ mõte seisnebki. Jalgpalliklubide ülesanne on jalgpalli populariseerida, arendada ja sellega tegeleda. Kogu rahastamine peab tulema väljaspoolt (Eestis vähemalt).

          Nagu ka mingi aeg tagasi oli ajalehtedes jutt, Flora ehitab staadioni ilma ise sinna raha paigutamata, paha, paha võtame staadioni linnale kuna linn andis raha, minu võtsin seda kui näidet ühe korralikku MTÜ tegutsemisest ja projektijuhtide eeskujulikust tööst - suudeti leida piisavalt finantse, et oma otseselt jalgpalli jaoks vajalikke resursse mitte raisata.

          PS. Ja linna ülesanne ongi spordirajatiste ehitamist toetada.
          Jalgpallihaigla Liige

          Kommentaar


            #6
            JK Tammeka on õigel teel superklubiks saamisel

            täiesti arusaadav ja minu arust on JK Tammeka täiesti TUBLI ,et niimoodi oma meeskonnale platsi muretseb ja noortele pühendub.Vaimustav.AU tuleb neile seal anda

            Kommentaar


              #7
              Tammeka on suht norm meeskond.Midagi nende vastu ei ole. Piisavalt tegelevad noortega jne aga yks viga.Nad on veel noor ja arenev meeskond.Vaadake mis aastast alles. 1989..... neil on veel arenguruumi kyll ja kyll....
              Ma arvan ,et mingi 10... 20 aasta pärast ...võib-olla ka ennem pexab Tartu Tallinnat nii ,et Flora on asendunud Tammekaga...Siis ei pea Tartlased enam Soome mängima minema....Nyyd võivad nad ka Inglisamaale minna......
              Dream it ... just do it.

              Kommentaar


                #8
                Originally posted by Soccer


                Tammeka on suht norm meeskond.Midagi nende vastu ei ole. Piisavalt tegelevad noortega jne aga yks viga.Nad on veel noor ja arenev meeskond.Vaadake mis aastast alles. 1989..... neil on veel arenguruumi kyll ja kyll....
                Ma arvan ,et mingi 10... 20 aasta pärast ...võib-olla ka ennem pexab Tartu Tallinnat nii ,et Flora on asendunud Tammekaga...Siis ei pea Tartlased enam Soome mängima minema....Nyyd võivad nad ka Inglisamaale minna......
                See ei ole viga, kui mingi asi noor. Ja homme kõik Tammeka mängu vaatama, kell 2!
                \\"Empty your mind. Be formless, shapeless, like water. You put water into a cup, it becomes the cup. You put water into a bottle, it becomes the bottle. You put it in a teapot, it becomes the teapot. Water can flow or it can crash. Be water, my friend.\\" - Bruce Lee

                Kommentaar


                  #9
                  Kas keegi eile Tammeka mängu ka nägi?
                  Seisu järgi otsustades pidi asi ikka väga mannetu olema,
                  kui nii edasi läheb on asi ikka väga nutune.
                  The truth is out there...

                  Kommentaar


                    #10
                    Järgmises voorus siis Tarlased omavahel ,kurat see tuleb hea mäng. Ilmselt tuleme Tallinnast pundiga seda mängu vaatama. Aga Tammekale ja üldse Tartu jalgpallile soovin ainult edu ja peatset meistriliigasse jõudmist. Küll siis seal ka publikut käima hakkab.
                    FCF Forever

                    Kommentaar


                      #11
                      Originally posted by ROOTSI KUNN
                      Ilmselt tuleme Tallinnast pundiga seda mängu vaatama.
                      Oi see oleks küll lahe!! Mina kavatsen küll minna ja proovin ka väheke Nõo rahvast kaasa orgunnida.

                      Kommentaar


                        #12
                        Kas pärast mängu ka mingit afterparty`t on oodata?
                        The truth is out there...

                        Kommentaar


                          #13
                          Kui tuleme siis on pidu igal juhul oodata. Krt. peab vist mõlema klubi poolt karjuma muidu saab kohalike käest tappa. Sitt värk on ainult see ,et mäng toimub neljapäeval
                          ma nigu arvasin ,et nädala lõpus nagu esiliiga teised mängud.
                          FCF Forever

                          Kommentaar


                            #14

                            tom, anna siis tulekust teada, eksju...
                            Jalgpallihaigla liige
                            Member of SAFC Supporters Community Estonia/Finland

                            Kommentaar


                              #15
                              Originally posted by aiFo



                              tom, anna siis tulekust teada, eksju...
                              AiFo!! Otse loomulikult annan teada. Kas teil muide mingit öömaja varianti leidub ,juhuks kui samal õhtul tagasi ei saa.
                              FCF Forever

                              Kommentaar

                              Working...
                              X