320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Jalgpallisaade "Ugri Ässad"

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Jalgpallisaade "Ugri Ässad"



    Kuuma jalgpallisuve hakatuseks toob Õhtuleht eetrisse uue vutisaate, mil nimeks "Ugri ässad".

    Saade hakkab ilmuma iga nädal, aga MM-finaalturniiri ajal veel palju sagedamini.

    "Ugri ässad" Ott Järvela ja Andres Vaheri juhtimisel käsitleb erinevaid jalgpalliteemasid nii laiast ilmast kui kodumurult.


    Esimest osa saab näha SIIT!

    #2
    minu arust võiks seda kuskil telekanalis näidata (tv6 vms)

    Kommentaar


      #3
      Esimese saate kohta polnud väga vigagi.Igatahes etem , kui kolme töllmoka Mehed ei nuta, kus paksmagu Pahv üritab igal spordialal asjatundjat mängida.
      FCF Forever

      Kommentaar


        #4
        Mehed ei nuta FTW! Ugri ässade puhul jään veel äraootavale seisukohale. Pean ütlema, et eelistan kolleegide puhul kirjalikke mõttetükke, aga eks esimese saate järel oleks vale mingit seisukohta avaldada.

        Kommentaar


          #5
          Pole viga midagi, kuigi natukene tahaks norida selle kallal et seda MMi alagruppide asja nii meeletult pudistati ja samas ka kiirustati - võite ju märkmeid kasutada
          Victoria Concordia Crescit

          Kommentaar


            #6
            Võiks lisada keegi Soccerneti kodulehele ka videote alla selle saate.

            Kommentaar


              #7
              Jube, jube, jube. Palun ärge kunagi kasutage Eesti videosüsteeme. Selle 22-minutilise saate laadimine võtab mingi tund aega. Täiesti ajuvaba. Nagu ma ka ETV teemas ütlesin: tehke oma Youtube'i kanal. Tõesti noh.
              When I get sad, I stop being sad and be awesome instead. True story!

              Kommentaar


                #8
                Algselt postitas Martin Vaata postitust
                Jube, jube, jube. Palun ärge kunagi kasutage Eesti videosüsteeme. Selle 22-minutilise saate laadimine võtab mingi tund aega. Täiesti ajuvaba. Nagu ma ka ETV teemas ütlesin: tehke oma Youtube'i kanal. Tõesti noh.
                Järsku on sinu netis miskit viga?

                Endal ei ole siukseid probleeme.
                Kohe, kui panen play hakkab asi mängima.
                Ela ja tunne, et elad
                see on kõige lihtsam
                filosoofia, mis toimib
                sule silmad ära vaata
                tagasi, hinga sügavalt ja
                hüppa üle iseenda varju
                tule koos minuga.

                Kommentaar


                  #9
                  Algselt postitas Martin Vaata postitust
                  Jube, jube, jube. Palun ärge kunagi kasutage Eesti videosüsteeme. Selle 22-minutilise saate laadimine võtab mingi tund aega. Täiesti ajuvaba. Nagu ma ka ETV teemas ütlesin: tehke oma Youtube'i kanal. Tõesti noh.
                  Huvitav, mul mängis küll kohe ja täiesti vabalt.
                  Victoria Concordia Crescit

                  Kommentaar


                    #10
                    Algselt postitas dannar Vaata postitust
                    Mehed ei nuta FTW! Ugri ässade puhul jään veel äraootavale seisukohale. Pean ütlema, et eelistan kolleegide puhul kirjalikke mõttetükke, aga eks esimese saate järel oleks vale mingit seisukohta avaldada.
                    PeepAhv ftw
                    Algselt postitas Cule
                    Eestis sünnib iga päev üks Ronaldinho,aga treener teeb temast TVMK tasemel mängija

                    Kommentaar


                      #11
                      wtf, pigem. leheveergudel meenutab justkui ajakirjanikku, raadios oma labiilse jörinaga aga suvalist jõrmi. ja ei, see pole põrmugi intrigeeriv.

                      Kommentaar


                        #12
                        Vince ja Rootsi laud, ma hindan teid siin foorumis väga kõrgelt, aga kas teie ei mõtle, et Mehed ei nuta on naljasaade? Minu jaoks on ja sealne Pahvi möla muudabki asja naljakaks. Kurb muidugi, kui Pahv seda kõike seal tõsiselt mõtleb, aga ma ei usu eriti sellesse.

                        Kommentaar


                          #13
                          "Ugri ässade" vahe "Mehed ei nuta" saatega on vähemalt esimese saate põhjal see, et esimeses pole mingit vaidlust ja arutelu, pigem selline unine arutelu. Soovitaks meestel keegi kolmas tüüp ka kampa võtta, kes vähe intriigi lisaks.
                          Mis Pahvi puutub, siis ta vahel, sarnaselt Martinsoniga, vaidleb vaid vaidlemise pärast aga samas pritsib meeldivalt sageli puhast kulda. Ja kohati on ta killud ikka kuradima head. Mulle meeldis eriti, kui ühes saates vaieldi Henry käevärava üle ja Martinson hakkas seletama, et golfis üldse kohtunikke ei ole ning siis Pahv katkestas teda:"Jaanikene, me räägime spordist praegu..."

                          Kommentaar


                            #14
                            Teine osa

                            Seekord ka kolmas mees kaadris oma intervjuudega.

                            Kommentaar


                              #15
                              'mida üleüldse tähendab aktuaalne kaamera?'

                              jokers to the right
                              clowns to the left of me

                              Kommentaar

                              Working...
                              X