320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Küsimus

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Küsimus

    missuguste näitajatega peab olema arwuti, et CM 01/02 -te
    mängida
    # 21 - El Flaco

    #2
    Originaalpakend ytleb
    - Win 95/98
    - Pentium 133
    - 16 Mb Ram
    - 4 x speed CD-ROM

    Highly recommended
    - Pentium 233
    - 64 Mb Ram (recommended for over 4 leagues)
    - 100 % Win 95/98 compatible sound card
    Selle esimesega on m2ng ilmselt sigamegaaeglane. Ma m2ngisin m6ni aeg cm00/01-e p166, 48mb arvutiga ja oli yliaeglane, nii et j2reldused tee ise.
    “The state of our pitch wouldn’t have affected Liverpool — with their game the ball is in the air most of the time.”
    The Special One

    Kommentaar


      #3
      Esimese variandiga läheb mäng ehk käima kuidagimoodi. Ühe hooaja mängimiseks kulub vist umbes 100 tundi kui mitte rohkem
      Piraaja - Lõuna-Ameerika jõgede röövkala karpkalaliste seltsist. Pikkus kuni 35cm. Keha kõrge ja külgedelt lame. Osal piraajadel on rasvauim. Piraajad elavad parves. Nad on väga aplad, harilikult toituvad kaladest. Vere lõhna haistes võivad hulgakesi kallale tungida jõge läbivale haavatud imetajale ja ohustada isegi inimest. Nõelteravate hammastaega rebivad nad ohvri kehast tükke.

      Kommentaar


        #4
        njaaa....... minul op win´2000 ja mul et seda mängu üldse käimagi saada on vaja mingi 128 mb ram'i.... endal P3 320 ram'i aga peaks veelgi parem olema et korraliku posu liigasi võtta
        Pärtel Tomberg

        isePankur.ee - Inimeselt inimesele
        http://www.isepankur.ee
        info@isepankur.ee

        Kommentaar


          #5
          käima läheb ka 486 peal,kuid kui alguses loadima hakkab, siis minuarust läks mingi üle tunni kindlalt.Ise mängisin P II 266MHz(tõstetud 300). töötas päris kõbusalt, kuigi jah kaua pidi ootama. ma arvan et miski 400-500mhz sobix kõige paremini ja muidugi rami peax olema min 128.
          miks ei saa - alati saab kui vaja

          Kommentaar


            #6
            100 Mhz pentiumiga olen mänginud isegi, aga sellisel juhul ei ole mingeid tõsiseid plaane mõtet seada, sest õige kiiresti tüütab see tohutu venimine ära, hea kui esimesel päeval hooaja esimeste mängudeni jõuad.

            Kommentaar


              #7
              Orginally posted by erxx

              100 Mhz pentiumiga olen mänginud isegi, aga sellisel juhul ei ole mingeid tõsiseid plaane mõtet seada, sest õige kiiresti tüütab see tohutu venimine ära, hea kui esimesel päeval hooaja esimeste mängudeni jõuad.
              Mul on Pentium 166 Mhz, mäng jookseb tõesti suhteliselt aeglaselt. Samas on aeglane mäng ka natukene reaalsem, sest ega sa päriselus ühe päevaga hooaega ära ei tee. Mina olen rahul ning oma kehva arvuti üle ei kurda, annab CM-i mängida küll, Championship Manageri mängimise ajal võid sa ju midagi muud ka teha. Ram'i on mul 64.

              Kommentaar


                #8
                küsimus ka, mis teha kui süsteem on XP ja CM mängu avades ütleb et Win32 not valid

                Kommentaar


                  #9
                  proovi sealt propertiese alt compatibily vms- see pane win98 peale. mul jooxeb küll xp peal imehästi
                  miks ei saa - alati saab kui vaja

                  Kommentaar


                    #10
                    Originally posted by limp


                    proovi sealt propertiese alt compatibily vms- see pane win98 peale. mul jooxeb küll xp peal imehästi
                    tänud limp , proovime

                    Kommentaar


                      #11
                      Replying to Topic \'Küsimus\'

                      Niih
                      Küsimuse teema leidsin kuhu küsimuse postitan
                      Mul on Sims Superstar ...
                      Installin kõik korralikult ära aga mäng katkeb laadimisel ära ... milles võib jama olla?

                      Kommentaar


                        #12
                        Replying to Topic \'Küsimus\'

                        piraat

                        Kommentaar


                          #13
                          Replying to Topic \'Küsimus\'

                          Originally posted by Devil


                          piraat
                          Seda kindlasti ... aga kuidagi peab see ju tööle minema.

                          Kommentaar


                            #14
                            Replying to Topic \'Küsimus\'

                            Originally posted by Noonik


                            Originally posted by Devil


                            piraat
                            Seda kindlasti ... aga kuidagi peab see ju tööle minema.
                            Arvuti vastab kvaliteedinõuetele? Piraat selles mõttes, et järsku on piisavalt sitt piraat ning ei lähegi tööle ehk siis praakpiraat.

                            Kommentaar


                              #15
                              Replying to Topic \'Küsimus\'

                              Arvuti vastab küll nõuetele
                              Ehk on kräkk halb vms. ei oska paremat otsida kah.
                              Kusjuures mul oli Euro 2004\'ga sama jama. Küsisin foorumist abi ja õeldi kust ma saan tõmmata korraliku kräki. ... mäng läks tööle

                              Kommentaar

                              Working...
                              X