320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

ajakiri STADIÕN

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    ajakiri STADIÕN

    .... alates 1978 aastast kogusin ma sellist Tsehhoslovakkias ilmunud spordiajakirja nagu STADIÕN kus igas ajakirjas (mis ilmus muide kord nädalas) olid värvilised postrid (A4 formaat või A3) jalka rahvusmeeskondadest või klubidest(ka jäähoki, korvpall jne aga need olid harvem). Enne suurvõistlusi (EM, MM) ilmusid kõikide osavõtvate riikide postrid-plakatid koos logode ja infoga. See oli aeg mil me elasime sotsialismi õitsvates oludes. Siis aga tuli EV ja enam pole võimalik seda väärt ajakirja tellida...ka ei suuda leida kuidagi STADIÕNI kodulehekülge kuna ma pole just mingi kõva arvutifriik, krt ma annaks palju raha selle eest et vahelejäänud ajakirjad s.o. siis alates 1994 aastast järgi osta ja seda ajakirja edasi tellida..juhul muidugi kui ta veel ülepea ilmub..kas siis Tsehhis või Slovakkias.....Äkki keegi oskab mind aidata ja teab selle välaande saatusest midagigi tänapäeval. Ma oleks nõus mingi paar tuhat väljakäima et teda jälle oma postkastist leida.... Igasugune inff teretulnud...Äkki keegi on ka nõus vanu ajakirju-plakateid mulle müüma...?
    RummaBastards!

    #2
    Proovisin suvalise otsingumootori kaudu ja www.stadion.cz aadressi järgi sellenimeline ajakiri ilmub tshehhimaal küll. nimetatud lehekülg on kahjuks kohalikus keeles, mis teeb sest leheküljest arusaamise keeruliseks. Aga vist mingit tellimisvõimalust seal pakutakse?
    the woman who hurt him must surely have trouble sleeping
    because belle of st mark is a beauty extraordinaire

    Kommentaar


      #3
      Orginally posted by mcnamara

      Proovisin suvalise otsingumootori kaudu ja www.stadion.cz aadressi järgi sellenimeline ajakiri ilmub tshehhimaal küll. nimetatud lehekülg on kahjuks kohalikus keeles, mis teeb sest leheküljest arusaamise keeruliseks. Aga vist mingit tellimisvõimalust seal pakutakse?
      __________________________________________________ _______

      thanks , suu jookseb vett, kas nüid keegi selle tsehhikeelega ka aidata saaks. Telliks kohe ära....
      RummaBastards!

      Kommentaar


        #4
        Saan ma nüüd asjast õigesti aru:
        1) sa ei oska tsehhi keelt
        2) sa tahad osta tsehhi keelset ajakirja
        3) sa pole seda ajakirja näinud 1994. aastast alates ning ei kujuta vist ise ka ette, mis selle sisu on.
        4) ajakirja saab arvatavasti/kui üldse tellida aastak, seega noh, ütleme 1500-2500 krooni.

        Niisiis, kui sa sisust mitte muhvigi aru ei saa, ei tea ka, mis selle sisu üldse on ja kokkuvõttes ostad siis ajakirja postrite pärast?

        Seega 51 ajakirja aastas, 2000 krooni tellimishind, ühe postri hind siis 40 krooni. Kurat, sa pead ikka päris ülbelt postreid armastama...


        When I get sad, I stop being sad and be awesome instead. True story!

        Kommentaar


          #5
          Orginally posted by Martin

          Saan ma nüüd asjast õigesti aru:
          1) sa ei oska tsehhi keelt
          2) sa tahad osta tsehhi keelset ajakirja
          3) sa pole seda ajakirja näinud 1994. aastast alates ning ei kujuta vist ise ka ette, mis selle sisu on.
          4) ajakirja saab arvatavasti/kui üldse tellida aastak, seega noh, ütleme 1500-2500 krooni.

          Niisiis, kui sa sisust mitte muhvigi aru ei saa, ei tea ka, mis selle sisu üldse on ja kokkuvõttes ostad siis ajakirja postrite pärast?

          Seega 51 ajakirja aastas, 2000 krooni tellimishind, ühe postri hind siis 40 krooni. Kurat, sa pead ikka päris ülbelt postreid armastama...

          __________________________________________________ ___________

          kui sina hr. Ninatark oleksid midagi kunagi ehk kogunud või kollektsioneerinud maastmadalast nagu mina näiteks erinevate maade jalgpallirahvusmeeskondade ja -klubide plakateid postreid 15 aastat, ja mitte ei vinguks ja plärtsuks iga asja peale igalpool, siis ehk saaks sinuga sellel teemal edasi rääkida mis puudutab minu tsehhikeele oskust, sisu tundmist või veel vähem kui palju mul raha on oma "veidruste" rahuldamiseks - Siis kui mina selle ajakirja omajaoks leidsin (ja soovitan teistelegi soojalt) käisid sina alles isaga koos vedelas olekus olles ringi ja ilmselt ei saagi sa sellistest asjadest aru mis tähendas n.ö. Veneajal millelegi läänelikule ligi pääseda oli juba omaette väärtus.(sest ENSVs oli seda ajakirja võimalik tellida 10 ekspl. vms. millest üks oli Spordilehel, üks kuskil Ministeeriumis eraisikutele läks vist 5 või 6 abonenti.) Mida sa ise kollektsioneerid...kommipabereid, nätsupabereid, Suosikkist Britney plakateid või midagi muud huvitavat ja odavat?
          RummaBastards!

          Kommentaar


            #6
            Orginally posted by jansa
            __________________________________________________ ___________

            kui sina hr. Ninatark oleksid midagi kunagi ehk kogunud või kollektsioneerinud maastmadalast nagu mina näiteks erinevate maade jalgpallirahvusmeeskondade ja -klubide plakateid postreid 15 aastat, ja mitte ei vinguks ja plärtsuks iga asja peale igalpool, siis ehk saaks sinuga sellel teemal edasi rääkida mis puudutab minu tsehhikeele oskust, sisu tundmist või veel vähem kui palju mul raha on oma "veidruste" rahuldamiseks - Siis kui mina selle ajakirja omajaoks leidsin (ja soovitan teistelegi soojalt) käisid sina alles isaga koos vedelas olekus olles ringi ja ilmselt ei saagi sa sellistest asjadest aru mis tähendas n.ö. Veneajal millelegi läänelikule ligi pääseda oli juba omaette väärtus.(sest ENSVs oli seda ajakirja võimalik tellida 10 ekspl. vms. millest üks oli Spordilehel, üks kuskil Ministeeriumis eraisikutele läks vist 5 või 6 abonenti.) Mida sa ise kollektsioneerid...kommipabereid, nätsupabereid, Suosikkist Britney plakateid või midagi muud huvitavat ja odavat?[/quote]

            seda juttu lugedes (ja ka varem) tekkis mõte, et postitaja nime taga võiks olla ka umbkaudne vanus, siis saaks nii mõnestki postitusest rohkem sotti. Pakun, et mina kõndisin ka sel ajal vedelas olekus ringi.

            v.d. Sell (20-25) :P

            PS. Ega seda nii kindlasti ei tehta, aga pull oleks!
            Supplies!

            Kommentaar


              #7
              Jansaga raudselt nõus! Stadion oli nõukogude ajal ikka eriti kõva sõna ning ka minu mälestused sellest ajakirjast algavad 78-ndast aastast, kuigi lõppevad varem kui 1994. Ma ei olnud küll ajakirja tellija kuid mul oli ühes ajaleheputkas käsi sees...
              1978 MM-i Argentiinas mäletan isiklikult just Stadioni piltide kaudu.

              Kommentaar


                #8
                Jansa, kogu teksti mõte oli see, et sa ostad põrsat kotis ning seda just põhjustel, mis seal kirjas olid.

                Praegusest ajakirjast ehk leiadki sellised toredad mehed oma vedelikuga postritel ja piltidel, sest kuskilt saidilt tsehhi keelt lugedes sa sisust ikka mitte essugi teada ei saa.

                Ehk mõte selles - enne osta kuskilt üks ning siis mõtle tellimisele.
                When I get sad, I stop being sad and be awesome instead. True story!

                Kommentaar


                  #9
                  Miks põrsast kotis? Ajakirja viimase numbri kaanepilt ja sisukord oli kodukal ju välja toodud: http://www.stadion.cz/02leden/obsah.htm

                  Postril näiteks on Roman Turek. Vuti osakaal oli küll suht tagasihoidlik, aga see on tingitud vist aastaajast, sest põhirõhk oli taliolümpial ja hokil. Tundub ka, et võrreldes endiste aegadega on Stadion mõnevõrra kommertsialiseerunud ehk kollastunud.

                  Aga soovitaks selle Stadioni asemel tellida World Soccer, sest see on ikkagi spetsiaalne globaalne vutiajakiri, pealegi mõistetavas keeles. Vaatasin, et online vahendusel Eestisse tellides läheb selle aastatellimus (koos 30% alega) maksma kõigest 30£ e 750 eeki. Enne 1. aprilli tellinud pidid saama ka kollektsionääridele mõeldud MMi erinumbri
                  http://www.countrylife.co.uk/worldsoccer/news/news_subscription.html

                  Kommentaar


                    #10
                    Orginally posted by Fazz

                    Miks põrsast kotis? Ajakirja viimase numbri kaanepilt ja sisukord oli kodukal ju välja toodud: http://www.stadion.cz/02leden/obsah.htm

                    Postril näiteks on Roman Turek. Vuti osakaal oli küll suht tagasihoidlik, aga see on tingitud vist aastaajast, sest põhirõhk oli taliolümpial ja hokil. Tundub ka, et võrreldes endiste aegadega on Stadion mõnevõrra kommertsialiseerunud ehk kollastunud.
                    __________________________________________________ ________

                    ..ses suhtes on sul õigus jah sest võrreldes omaaegsete ajakirjadega on lisandunud erootikagaleriid (ehkki sportlastest- viimane ajakiri ujuja F. van Almsick), see ilmselt müütab teda paremini sest eks vanad hobused taha ka kaeru süüa. Samas formaat ja ülesehitus on samaks jäänud. Jalgpall on seal läbiv alati olnud, arvan et vasta ja peale MM on see kajastatud piisavalt.
                    __________________________________________________ _________

                    Aga soovitaks selle Stadioni asemel tellida World Soccer, sest see on ikkagi spetsiaalne globaalne vutiajakiri, pealegi mõistetavas keeles. Vaatasin, et online vahendusel Eestisse tellides läheb selle aastatellimus (koos 30% alega) maksma kõigest 30£ e 750 eeki. Enne 1. aprilli tellinud pidid saama ka kollektsionääridele mõeldud MMi erinumbri
                    http://www.countrylife.co.uk/worldsoccer/news/news_subscription.html
                    __________________________________________________ _________ thanks inffi eest, üritan siis enne 01.04. ära tellida kui saab...
                    RummaBastards!

                    Kommentaar


                      #11
                      Orginally posted by Martin

                      Jansa, kogu teksti mõte oli see, et sa ostad põrsat kotis ning seda just põhjustel, mis seal kirjas olid.

                      Praegusest ajakirjast ehk leiadki sellised toredad mehed oma vedelikuga postritel ja piltidel, sest kuskilt saidilt tsehhi keelt lugedes sa sisust ikka mitte essugi teada ei saa.

                      Ehk mõte selles - enne osta kuskilt üks ning siis mõtle tellimisele.
                      __________________________________________________ _________

                      paistab et kõik peale sinu said mu mõttest ja nostalgiast aru ja seoses sellega ei vaevu ma seda sulle selgeks tegema MIKS see ajakiri meie ealistele ja mulle tähtis oli/on!!!! Ja kui ma tahan nii väga põhjalikult arusaada millest jutt siis ma võtan endale tsehhitarist naise (kes muideks ilusad on) või äärmisel juhul tõlgi. Asja tuum oli minu jaoks vähemalt jalgpalli meeskondade ja mängijate plakatite-postrite kogumises (mida mul on üle 50ne riigi ja 100 klubi ja oleks peaaegu 10 aasta võrra rohkem kui ei oleks kadunud võimalust edasi tellida, ka Eesti koondis kes teatavasti Tsehhiga ühes alagrupis olnud) . Kui sina kogud näiteks nätsupabereid (nagu ma aru sain) siis sind ei huvita seal sees olev näts eksole, mille sa ilmselt ära mälud või minema viskad kui etikette kogud onju...kui sa nätse kogud siis on teine asi... või kogud sa näritud nätse...?
                      RummaBastards!

                      Kommentaar


                        #12
                        Orginally posted by jansa
                        paistab et kõik peale sinu said mu mõttest ja nostalgiast aru ja seoses sellega ei vaevu ma seda sulle selgeks tegema MIKS see ajakiri meie ealistele ja mulle tähtis oli/on!!!!
                        Nostalgia on ilus ja tore ning armas, kuid pigem tasuks sul mõelda siiski kasvõi ratsionaalselt. Kas sa kogus ajakirja kui sellist või kogud postreid. Kui postreid, siis olen täiesti veendunud, et selles maailmas siin on olemas ka postriajakiri, mis iseenesest oleks sulle ju palju kasulikum ost. Kui ajakirja, siis ajakirja. Elagu nostalgia.

                        Mina, kui ainult kunagi münte kogunu, mida nüüd enam ei tee, sest muudki teha, ei saa võibolla kogumise rõõmudest eriti aru (eriti kui tegemist totaalselt arusaamatu ajakirjaga nt.)

                        Ja mitte, et see mind huvitaks, kuid millest sul selline fetishism nätsude vastu? Vastama ei pea.
                        When I get sad, I stop being sad and be awesome instead. True story!

                        Kommentaar


                          #13
                          paistab et kõik peale sinu said mu mõttest ja nostalgiast aru ja seoses sellega ei vaevu ma seda sulle selgeks tegema MIKS see ajakiri meie ealistele ja mulle tähtis oli/on!!!!
                          Nostalgia on ilus ja tore ning armas, kuid pigem tasuks sul mõelda siiski kasvõi ratsionaalselt. Kas sa kogus ajakirja kui sellist või kogud postreid. Kui postreid, siis olen täiesti veendunud, et selles maailmas siin on olemas ka postriajakiri, mis iseenesest oleks sulle ju palju kasulikum ost. Kui ajakirja, siis ajakirja. Elagu nostalgia.

                          [/quote]

                          Martin, ma ei saa sinust sedapuhku üldse aru. Jansa ju ainult küsis infot teda huvitava ajakirja kohta. Kui teda see ajakiri huvitab, siis las ta tellib ja loeb seda. Ei maksa arvata, et kõik inimesed on ühesugused ja hoolivad ühtmoodi asjadest. Ka jalkafännide puhul ei ole see nii. Anna nüüd ometi meile vanakestele ka võimalus ja give peace a chance. Thanks!
                          the woman who hurt him must surely have trouble sleeping
                          because belle of st mark is a beauty extraordinaire

                          Kommentaar


                            #14
                            Orginally posted by mcnamara

                            paistab et kõik peale sinu said mu mõttest ja nostalgiast aru ja seoses sellega ei vaevu ma seda sulle selgeks tegema MIKS see ajakiri meie ealistele ja mulle tähtis oli/on!!!!
                            Nostalgia on ilus ja tore ning armas, kuid pigem tasuks sul mõelda siiski kasvõi ratsionaalselt. Kas sa kogus ajakirja kui sellist või kogud postreid. Kui postreid, siis olen täiesti veendunud, et selles maailmas siin on olemas ka postriajakiri, mis iseenesest oleks sulle ju palju kasulikum ost. Kui ajakirja, siis ajakirja. Elagu nostalgia.

                            Smuutov on lihtsalt VÄÄÄGA Tark inimene...
                            Martin, ma ei saa sinust sedapuhku üldse aru. Jansa ju ainult küsis infot teda huvitava ajakirja kohta. Kui teda see ajakiri huvitab, siis las ta tellib ja loeb seda. Ei maksa arvata, et kõik inimesed on ühesugused ja hoolivad ühtmoodi asjadest. Ka jalkafännide puhul ei ole see nii. Anna nüüd ometi meile vanakestele ka võimalus ja give peace a chance. Thanks! [/quote]__________________________________________________ __________ sic! ja sellega võiks selle teema suletuks lugeda.....
                            RummaBastards!

                            Kommentaar


                              #15
                              Martin -ära sina muretse teiste rahakoti pärast .Vaata ,et endal kross taskus oleks
                              kyhr

                              Kommentaar

                              Working...
                              X