320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

O:Eesti koondise ja FC Flora särgid

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    O:Eesti koondise ja FC Flora särgid

    on kellelgi pakkuda eesti koondise vana valikmängude särki ja FC Flora särki

    #2
    Mõne vana Flora särgi ostaks isegi.

    Kommentaar


      #3
      Mul oleks pakkuda FC Flora radiolinja särk (Roheline) mida on kantud (mitte mängitud) vaid mõned korrad suurus on L (183m).Särgi seljal on nr 10.Sama särk mida üks persoon hiljuti siin foorumis müüs.

      Kommentaar


        #4
        mis hinnaga aga liiga suureks ei jää ma midagi 173 pikk

        Kommentaar


          #5
          Aga eesti koondise särke pole kellegi pakkuda,hind sobiks kuskil 250 eeku lähedale

          Kommentaar


            #6
            Algselt postitas FFAF Vaata postitust
            Mul oleks pakkuda FC Flora radiolinja särk (Roheline) mida on kantud (mitte mängitud) vaid mõned korrad suurus on L (183m).Särgi seljal on nr 10.Sama särk mida üks persoon hiljuti siin foorumis müüs.
            Teeme ära.

            Kommentaar


              #7


              mul oleks selline pakkuda. enamvähem konditsioonis. vähe kantud. pikad käised, ilma numbrita. 300.- annaks ära. suurus on miskit 185 kanti vist.
              “We all feel that hunger in football. With Cruyff, it was different. He deepened and changed the hunger so you became conscious of why you are getting better.”

              Kommentaar


                #8
                mismõttes enam vähem

                Kommentaar


                  #9
                  ma polnud seda ammu näinud. aga ma vaatasin üle. täitsa ok on. ainuke asi on see, et pesus on ühe koha pealt karvaseks läinud. mitte väga märgatavalt aga natuke on. aga muidu terve ja korras.

                  e: ja suurus on 193cm sisse kirjutatud.
                  “We all feel that hunger in football. With Cruyff, it was different. He deepened and changed the hunger so you became conscious of why you are getting better.”

                  Kommentaar


                    #10
                    mul oleks müüa flora särk, suht vana. VH sportmedia on sponsor. suurus S, kui kellegil soovi on siis pm.

                    Kommentaar


                      #11
                      kas särk 'veel saadaval ja mis hinnasoov oleks
                      Monica

                      Kommentaar


                        #12
                        kui sa minult kõsid, siis saadaval jah.
                        tee pakkumine.

                        särgi seljal on nr 10 ka muidu...

                        Kommentaar


                          #13
                          kas särk ise on vana ja kasutatud või pidasid silmas seda,et on vana logo ja sponsoriga särk, sellest sõltuks ka pakkumine
                          Monica

                          Kommentaar


                            #14
                            vana logo ja sponsoriga on särk. särk ise muidu uus pmst.

                            Kommentaar


                              #15
                              Algselt postitas ian. Vaata postitust
                              vana logo ja sponsoriga on särk. särk ise muidu uus pmst.
                              no siis teeks alustuseks pakkumise 250.- ja ootan müüja vastust, kus särk muidu asub Talinnas või mujal?
                              Monica

                              Kommentaar

                              Working...
                              X