PDA

View Full Version : MM 2010 - alagrupp A

mcnamara
31.05.10, 10:17
Lõuna-Aafrika Vabariik, Mehhiko, Uruguai, Prantsusmaa
Mängud:
11.06: LAV vs MEX
11.06: URU vs FRA
16.06: LAV vs URU
17.06: FRA vs MEX
22.06: FRA vs LAV
22.06: MEX vs URU

Tofoa
31.05.10, 17:43
Mehhiko ja Uruguay straight forward.

Epic
01.06.10, 17:55
Prantsusmaa ei ole üldsegi hea ja väärt kandma selles grupis favoriidi tiitlit. Samas, nii oli ka neli aastat tagasi ja lõpuks venitasid ennast finaali välja. Ma arvan, et samamoodi sõltub siingi palju kahest esimesest mängust. Kui nendes kaotust kirja ei saada, siis võidakse hakata terve turniiri mõttes tegusid tegema.

Tahaksin asetada LAV-i siin teise edasipääseja kohale, kuna on enne turniiri hästi mängitud, aga mul on kartus, et see grupp võib ikkagi olla liiga suureks ampsuks. Samas, kui mehhiklasi võita, oleks hea ja enesekindel minna järgmiste mängude peale ning kõige suurem pähkel (teoorias) on alles viimases mängus. Mehhiko oli juba Saksamaal peaaegu veerandfinaali jõudmas ning meeskonna selgroog tundub üpris soliidne. Ma arvan, et see MM-i avamäng otsustabki teise edasipääseja saatuse.

Samas, kui see viiki jääb, võib mängu hüpata Uruguai. Omades Euroopa ühte ohtlikumat ründajat Forlani näol ja ka ühte kõige potentsiaalikamat Suarezi näol, muidugi võiks olla ka siin kindel edasipääseja, aga see rekord MM-il on ikka väga ebastabiilne. Saksmaale ei saaduki, 2002 oldi paras õnnetus. Seekord läheb ehk paremini, aga siiski usun, et mitte piisavalt, et teise ringi sammuda.

Tofoa
03.06.10, 14:37
Lisasin ka alagrupis mängivate koondiste pildid.

http://img.skysports.com/09/11/496x259/Mexico-Squad-World-Cup-2010_2389121.jpg

http://img.skysports.com/09/11/496x259/Uruguary-Squad-World-Cup-2010_2389143.jpg

http://i.dailymail.co.uk/i/pix/2009/11/19/article-0-074580A1000005DC-909_468x532.jpg

http://blog.footbalistic.com/wp-content/uploads/2010/04/south_africa_squad.jpg

lorenzo
03.06.10, 15:00
uruguailased nagu näha loodavad järelkasvule

sunnik
03.06.10, 15:23
mulle täitsa meeldis see tofoa nali, ootamatu oli, tore. see selleks.

ise ei oska küll A gruppi ennustada, prantsusmaa võib vabalt välja jääda, kuigi on siiski favoriit. mehhiko paistab olevat uruguayst ja LAV'ist tugevam, aga lõuna-ameerika meeskondi ei saa alahinnata ja LAVpeab kodus edasi saama. päris ühtlane grupp.

count
03.06.10, 15:40
Tofoa, see oli küll praegu EPIC :D Ise poleks paremini osanudki

Hogweed
04.06.10, 09:30
Ma usun, et Mehhiko suudab grupi kinni panna, soojendusmängudes on esinetud hiilgavalt. Peaasi, et Javier Hernandez vormi ei alanda.
LAV saab siis rahulikult teisena edasi.
Prantsusmaale pakun kolmandat kohta, Uruguay paraku viimane seekord.
/Pärast kaotust Hiinale poleks ime kui Prantsusmaa jääb isegi viimaseks :D

karl54
06.06.10, 21:54
Mm. kõige ühtlasem grupp, eeldaks, et edasi saavad Mehhiko ja Prantsusmaa.
Mehhiko on kindlasti üks üllatusvõimelisemaid tiime, viiamsel kahel turniiril pole alagruppist edasipääsemine neile mingeid probleeme valmistanud, ka see turniir peaks edasiminek kindel olema. Ma arvan, et paljud on minuga nõus, et paberi peal on Prantsusmaa üks turniiri tugevaima koosseisuga meeskondi, hoolimata sellest ei pea just väga paljud prantslasi favoriitideks, eelkõige on selles süü peatreeneril, kes pole suutnud peale head mm. 2006. aastal meeskonda mängima panna. Ka viiamased sõprusmängud ei tõota kuigipalju head, sellegipoolest usun, et edasi siint minnakse. Uruguail ja Lav. on üksikuid staare kuid ei usu, et edasipääsemiseks nad võimelised on.

Tofoa
06.06.10, 22:11
Uruguail on üksikuid staare kuid ei usu, et edasipääsemiseks nad võimelised on.

Uruguay üksikud staarid indeed. (http://www.soccernet.ee/voimas-uruguay-sepitseb-ullatust)

karl54
06.06.10, 23:32
Uruguay üksikud staarid indeed. (http://www.soccernet.ee/voimas-uruguay-sepitseb-ullatust)

Kuidas Forlani vigastusega on, kannatab üldse mängida mm.?

författare
06.06.10, 23:36
Kuidas Forlani vigastusega on, kannatab üldse mängida mm.?

Kannatab küll.

mcnamara
07.06.10, 12:38
Algataks arutelu, kes lööb MM-i avavärava. Meenutuseks, et Saksamaal tuli see värav ootamatult kiiresti, oli ootamatult vägev ning tuli suhteliselt ootamatult mehelt.
Kuidas sedakorda? Olles mehhiklasi viimati veidi näinud (meeskonnas on klassi), julgeks pakkuda kedagi nende seast. Romantikute lemmik oleks muidugi vana Blanco, aga vaevalt ta palju mänguaega saab. Pigem näiteks Guillermo Franco.

Mis A gruppi tervikuna puutub, siis nii kahju kui sellest ka pole, tuleb prantslasi siin siiski silmas pidada. Pigem nad lähevad siit koos Mehhikoga edasi. Tõsi, korraldaja on päris tihti positiivselt üllatanud ja Uruguai on igati vahva sats. Kõigil oma võimalused olemas.

fitti
07.06.10, 12:44
Olles mehhiklasi viimati veidi näinud (meeskonnas on klassi), julgeks pakkuda kedagi nende seast. Romantikute lemmik oleks muidugi vana Blanco, aga vaevalt ta palju mänguaega saab. Pigem näiteks Guillermo Franco.

Blanco tundub neil jah olevat pigem jokker viimaseks pooltunniks, esiründepaariks näikse olevat kujunenud Chicharito/Vela. Nii et mina pakun, et emb-kumb neist kahest ära torkab.

Meintz
07.06.10, 12:58
Kui juba eelmisel mmil tuli avavärav ilusast kaugloöögist äkki siis Guardado lööb karistuslöögist ühe ära

keenjus250
07.06.10, 12:58
Kuskilt on meelde jäänud, et mm avamängudes on tavaliselt löödud palju väravaid vastupidiselt em avamängule.

MM2006: avavärav kaitsja
MM2002: poolkaitsja
MM1998: poolkaitsja
MM1994: ründaja
MM1990: ründaja

nagu oleks kaitsja kord:)

ChelseaFC
07.06.10, 13:25
Ma arvan, et esimese värava löövad ikka peoperemehed. Oma panused panen Mphela peale, kes ka kontrollkohtumistes resultatiivsust üles näidanud.

orbitaaljaam
07.06.10, 13:36
avamäng jääb 0-0
otsige avavärava lööjat mujalt

Tofoa
07.06.10, 15:09
Mokoena 1-0

alvarez
10.06.10, 19:50
Mehhiko peab v6itma. Keegi muidu Blanco seisu teab? M2letan justkui mingit k6ksu juttu paar p2eva tagasi...

Henriolen
11.06.10, 16:54
Esimese värava lööb ei keegi muu kui... Chich-Chich-Chicharito

krt:D Chicharito pole põhis, arvan, et esimese värava lööb Rafael Marquez

mcnamara
11.06.10, 20:04
Täiesti väärikas algus turniirile. Lõuna-aafriklaste taktika oli targalt valitud ja ilma selle ühe Mokoena rumaluseta oleks asi välja ka tulnud. Avavärav kaunis kombinatsioon ning vägev lõpetus. Pole paha.

piimamees
11.06.10, 20:16
Täiesti väärikas algus turniirile. Lõuna-aafriklaste taktika oli targalt valitud ja ilma selle ühe Mokoena rumaluseta oleks asi välja ka tulnud. Avavärav kaunis kombinatsioon ning vägev lõpetus. Pole paha.

Ka kõige õnnestumates mängudes suudab mokoena tavaliselt mõne rumalusega hakkama saada.

karl54
11.06.10, 20:17
Mehhiko poolt oleks jah oodanud natuke paremat esinemist, natuke ühekülgne oli see mäng. Dos Santos oli ainuke kes korralikult üritas teravusi lüüa, tihtipeale hoidis siiski palli üle, üks suurepärane pealelöök ka tema poolt.

count
11.06.10, 20:18
Esimesene mäng vaadatud.
30 minutit esimesest poolajast kuulus Mehhikole, LAV eksis palju oma kaitses söötudega milel tagajärjel oleks võinud Franco 2kahel korral võrku sahistada, aga imekombel pani mööda. Poolaja viimasel 5l mintil suutis LAV ennats kokku võtta ja ka natuke hambaid näidata.
Teisel poolajal jätkus sihitu Mehhiko surve. Rünnates kasutati juba 2-5-3 formatsioon, mis jättis palju ruumi LAVi kontratele ja see kasutati ka ära. Väga ilus värav, väga ilus sööt, kuid arvan et Mehhiko väravavaht oleks pidanud selle ära võtma - jäi seal komistama ja samme mõtlema... Õnneks Mehhiko suur ründamien tasus ennats lõpuks ära ja suudeti viik lüüa.
Mehhikolt väga rabe esinemine , LAV pani kõik oskused mängu.

Aílton
11.06.10, 20:44
Südi esitus LAV-i poolt. Teisel poolajal tundus kohati et terve Mehhiko kaitseliin on "blancosid" täis, jube hästi joosti neid üle. Kahju sellest postist...
Edasipidises mõttes peab Mehhiko midagi veenvamat välja mõtlema, muidu on alagrupp lagi. Kuigi kõik on veel ees. Eriti vahva oleks kui Suarez ja Forlan Mandanda( või Lloris vms)värava palle täis lööks.

fitti
11.06.10, 20:46
Blanco tundub neil jah olevat pigem jokker viimaseks pooltunniks, esiründepaariks näikse olevat kujunenud Chicharito/Vela. Nii et mina pakun, et emb-kumb neist kahest ära torkab.

Noh, mängiti küll ühe puhta ründajaga, aga pmst oli mul õigus. Lihtsalt nad ei lugenud Vela väravat (ja sealjuures selgus, et keegi meist siin ei tunne suluseisu reeglit).

mario2002
11.06.10, 21:01
ma vaatasin täna Lõuna-Aafrika vs mehhiko 1-1 oli

keenjus250
11.06.10, 21:05
ma vaatasin täna Lõuna-Aafrika vs mehhiko 1-1 oli

Tubli! Juba 8-aastaselt jalgpalli vaatamine, eriti telerist, on suur saavutus!

coco
11.06.10, 21:09

Tubli! 8-aastaste paikapanemine, eriti internetis, os suur saavutus!

mario2002
11.06.10, 21:18
mulle meeldib jalgpall selle pärast ma siia regristreerisin

T2rmo
11.06.10, 21:27
Hea mäng oli, kuigi Mehhiko poolt oleks natukene paremat mängu oodanud..

Stok
11.06.10, 21:30

Anna nüüd poisile natuke krediiti ikka. Mina küll ei viitsinud Mehhiko MMi eriti vahtida, sest mängud olid kole pikad ja põnevus kadus ära. Euro 1988 ajal olin juba "targem" ja ei vaadanudki, päriselt hakkasin jalkat jälgima alles Itaalia '90-st, 11-aastasena.

Kuradi ilus avavärav. Ei jää küll Lahmi täpsuslasule kuidagi alla mu arust.

JanK
11.06.10, 22:11
9 minutit pelani, Mas Que Nada iTunesis, millegipärast on meeleolu laes.

mario2002
11.06.10, 22:26
ma vaatan jalgpalli Uruguai vs Prantsusmaa

Shparkz
11.06.10, 22:32

tore teada

krissucool
11.06.10, 23:03

Tubli poiss!
Proovi 10 aasta pärast uuesti.

Gallacher
11.06.10, 23:24
Proovi 10 aasta pärast uuesti.
Ühinen täielikult coco seisukohaga: Tubli! 8-aastaste paikapanemine, eriti internetis, os suur saavutus!

kaitz
12.06.10, 00:24
Igav esimenepäev jalgpalli MM -il.

count
12.06.10, 00:27
Prantsusmaa vs Uruguai.
Väga vigane mäng. Prantsusmaa - meeskond täis põliseid eurooplaseid, veeretas niisama palli, jõhkrutses ja üleüldse ei tahtnud jalgpallireegleid jälgida. Väga kahju on Forlani möödalägist, mis tavaliselt päeval oleks olnud 101% värav... see ehk päästiski prantslased suurimast häbist. Samuti ei suutnud Uruguai enda osavust maksma panna, sööt jäi alati kuidagi poolikuks. Peale punase kaardi teenimist läks täiesti umbkaitseks.... Ainuke asi mis mulle sellest mängust meelde jääb on kommentaatori lause : "HENRY NÕUAB KÄTT!" See võtab prantslaste üldise mängupidli kokku!

mcnamara
12.06.10, 00:29
Prantsusmaa - Uruguai oli küll õudustäratavalt igav. Prantslaste ideedepuudus oli eriti silmapaistev. Paljukiidetud Gourcuff ei suutnud sisuliselt midagi luua. Esimese vooru järel on selles alagrupis veel tõepoolest kõik võimalik.

Thugie
12.06.10, 00:30
Hmm, olen jalgpalli jälginud ikka väga palju aastaid ja nüüd avastasin, et ma ei tea midagi suluseisu reeglist. Kuidas oli Vela värav suluseisus ?

Ja Prantsusmaa, loodan, et grupist edasi ei pääseta, jube nüri oli see mäng ikka.

Epic
12.06.10, 00:37
Hea oli näha, et LAV on turniiri eelsetest mängudest õiged järeldused teinud ja keskväli oli palju kindlamalt lukus. Samas jäeti äärtele, just paremale, kust Aguilar tõusis, liigselt ruumi ja Giovaniga ei saadud kuidagi moodi hakkama. Aga ma küll Bafana-Bafanat nii suureks autsaideriks ei pea nagu Sarap seda teeb.

Mehhiklastele selgelt pakuti mängu esimesel poolajal, aga õnneks-kahjuks seda ära ei kasutatud. See Blanco mängitamine on üpris müstika. Okei, sentimentaalne väärtus ja what not ning kohatised kenad söödud, aga ikkagi põhimõtteliselt 10,5 mehega mängimine. Uruguai ja prantslased kindlasti oskavad seda paremini ära kasutada.

Uruguail endal väga palju peale selle staarpaari seal ees midagi muud asjalikku ründes ei toimunud. Need väidetavad mänguehitajad olid pigem ka lihtsalt kontrollijad.

Zelisnki võttis Prantsusmaa väga hästi kokku - ei kommenteeri.

Sidenote: Gourcuff paneb ühe Ronaldinhoka kindlasti ära.

mcnamara
12.06.10, 00:38
Hmm, olen jalgpalli jälginud ikka väga palju aastaid ja nüüd avastasin, et ma ei tea midagi suluseisu reeglist. Kuidas oli Vela värav suluseisus ?

No aga lihtne ju. Lööja ja värava vahel oli vaid üks vastasmeeskonna mängija. Tavaliselt on teine väravavaht, aga seekord mitte. See on suluseis.

Maarek
12.06.10, 00:39
Ribery andis täna üsna selgelt mõista, et Zidane triki ta ära kavatseb teha. Kui ikka närvid vastu ei pea ja palli jala pealt kadumise puhul tuuleveski käima pannakse, siis võiks pigem pingi peale jalga puhata. Kõikide prantslaste viimase aja "lemmik" Domenech seda loomulikult ei tee, seega on veel lootus, et mõni otsustav mäng ühe stiilse punasega ptsi osatakse keerata :p

TheGunner
12.06.10, 01:01
Aga ma küll Bafana-Bafanat nii suureks autsaideriks ei pea nagu Sarap seda teeb.

Nõustun. Peale esimese vooru mänge ütleksin et kõigil on samasuur võimalus alagruppist edasi saada.

-RoMaRiO-
12.06.10, 01:24
Prantsusmaa suutis vaid 10 minutit kohtumisest mängida normaalset jalgpalli, ülejäänud 80 minutit oli tüüpiline peaga vastu seina, nagu kontrollmängudeski näha võis.

Uruguay üllatas korraliku distsipliini ning meeskondliku kaitsega. Aga selgelt oli näha, et Suarez ja Forlan individuaalselt väga ei suuda, eriti esimene. Forlanilt isegi üle keskmise mäng, mis oleks võinud lõppeda ka väravaga.

LAVi puhul korralikust meeskondlikust kaitsest rääkida ei saa, mis oli I p.a väga auklik ning mille lõpptulemus oli 3 täiesti vaba meest väravaolukorras. Samas ründefaasis oli kontratega väga nauditav söödumäng.

Mehhiko oli üpris suur pettumus, kui esimeste minutite järgi seisnes mäng vaid väravaluku avamises, siis lõpptulemusena on üks punktiki hea saavutus. Eriti jäi silma Mehhiko mängijate kehv füüsiline vorm, tihtilugu tekkis korralik ülekaal pärast LAVi kontrat, aga osad härrad lihtsalt ei jõudnud ründesse appi

Mask
12.06.10, 01:34
Prantslastega on vaid kaks varjanti:
#1 saavad läbi häda alagrupist edasi ja suudavad kohamängudeks lõpuks enesekindluse taastada ja korralikult mängima hakata (2006 MM)
#2 kukuvad haledalt läbi ja lõpetavad alagrupi viimasena ja ühegi võiduta (2002 MM)

Ega tänases mängus midagi uut ei olnud võrreldes viimase 2 aastaga (tegelikult viimase 6 aastaga, kui 2006 MM-i teine pool välja jätta). Platsil on 11 ebakindlat meest, kes enamus on oma klubides tegijad, kuid kui koondises kokku saadakse, on tunne, et kõik oskused on kadunud ja platsil ei osata midagi korda saata. Surve ja närvipinge on muidugi ka üks suur faktor.

Isegi loodan veidi, et see 6-aastat kestnud agoonia kiirelt läbi saaks ja sügisest saaks Laurent Blanciga uuelt puhtalt lehelt alustada.

Närvikulu vähendamiseks ei kavatse ma ennem MM-i lõppu foorumit külastada (kui siis vaid vormeli ennustuse kokku arvutamiseks). Seega kohtumiseni peale MM-i. :)

T2rmo
12.06.10, 04:51
Uruguai-Prantsusmaa mäng oli küll õudselt igav, prantslased ei saanud põhimõtteliselt mitte millegagi hakkama, kahju natukene, et see Forlan ära ei löönud seda võimalust mis tal oli..
Loodame, et prantslaste mäng MMi edenedes paraneb, kuigi seda on ka raske uskuda..

alvarez
12.06.10, 10:28
Mehhiko peab tempot v2he t6stma jah. Kindlasti peavad nad ka v2ravavahti vahetama j2rgmiseks m2nguks. Ma ise vaatasin kahe mehhiklasega m2ngu ja kui nad Perezit algkoosseisus n2gid, siis see topelt facepalm, mida ma n2gin oli ysna nunnu. Paksem ja vanem variant Barthezist tegi showd, kuigi v2ravas tal syyd polnud, aga naljakas edasi tagasi kargamine tema poolt selle situatsioonis siiski.
Chicharito oleks v6inud p6his alustada ning Blanco v6iks burgerite s88mise l6petada. Mina pole nii alavormis m2ngijat kunagi MM-l n2inud viimase 20 aasta jooksul. einoh lahe n2gi ta v2lja kyll :)

Samas esimesed m2ngud kipuvad alati v2he kindlama peale minemine olema...keegi ju kaotada ei taha. Ehk siit saab ainult paremaks minna ja teise m2ngu p6hjal on mehhiko edasip22su lootused ysna lubavad.

VAMONAS EL TRI!

Wingback
12.06.10, 15:02
Nicolás Lodeiro tõmbas endale küll mugavalt vee peale. Paar minutit mängu - kaks lolli viga ja punasega minema. Pidi veel andekas poiss olema...

mjaasa
12.06.10, 15:14
Mina pole nii alavormis m2ngijat kunagi MM-l n2inud viimase 20 aasta jooksul.

2006 aasta ning Ronaldo koos Adrianoga :rolleyes:

Maekas
12.06.10, 15:24
#1 saavad läbi häda alagrupist edasi ja suudavad kohamängudeks lõpuks enesekindluse taastada ja korralikult mängima hakata (2006 MM)

Neil ei ole Zidane-i enam, kes neid üksi finaali suudaks vedada.

Epic
17.06.10, 00:53
LAV-ist kahju. Parreira lubas küll ründavat mängu, aga ei tea, kas siis polnud oskusi või kammitses ikka see kartus kaotada. Nüüd läheb Tom Cruise'i vaja, et edasi marssida.

Samas, huvitav näha, mis prantslased on õppinud. Kuulujärgi on Gourcuffiga mingi platsiväline lugu ja mehhiklased saavad juba härra käsipallur ennast esimesest minutist enda vastas näha.

marcello
17.06.10, 01:22
LAV-ist kahju.

Kahju jah!
Mingi mänguruum võiks ikka jääda kohtunikele. Khune läks selgelt palli mängima, mitte vastast maha tõmbama ja see suluseisu asi oli ka kahtlane.
Variant on veel täna õhtune viik, et kodumeeskond ja Parreira ajalukku ei läheks ja võimalus säiliks

Tofoa
17.06.10, 02:36
«Me kõik teame, millised need prantslased on. Platini, nagu iga prantslane, arvab, et ta teab kõike»

true dat

Tanel
17.06.10, 02:57
Miks kahju LAV-ist? Minu arust on ilmselge, et neil kvaliteeti pole, et midagi tõsist teha ning oleks parem ju kui kaheksandikfinaalis oleks tiimid, kes on võimelised kaugele jõudmiseks.

mjaasa
17.06.10, 03:10
Nagu nt: Itaalia, Brasiilia ja Portugal?

erxu
17.06.10, 04:10
Jess ma polegi ainuke. Minul pole küll kahju LAVist, kui kodupubliku ees saad 3:0 vastu kotte, siis sa ei tohiks mingiljuhul grupist edasi saada ja peaks asjad kokku pakkima.

Tanel
17.06.10, 04:49
Nagu nt: Itaalia, Brasiilia ja Portugal?Ei mõtle ainult selliseid tiime. Enamus MM-il mängivaid tiime suudavad minu silmis midagi korda saata, aga samas on tiimid (LAV, Uus-Meremaa, Sloveenia, Alžeeria, Honduras, Slovakkia, Põhja-Korea ja veidi vähem ka Jaapan ning Kreeka) kes on minu meelest nn "turisti" rollis (LAV-i muidugi turistiks nimetada ei saa kuna nemad korraldavad seda turniir) ja on küll hästi organiseeritud, kuid reaalsuses ei oma sellist tulevärki, et ohtu kujutada ja tõelist üllatust teha (oma koha on nad välja küll teeninud nii, et au selle eest). Kui publik tahab head turniiri, siis oleks tore, kui need tiimid siiski alagrupis välja saadetakse.

Muidugi on tore kui aegajalt mõni tuhkatriinulugu sisse lipsab ja üks-kaks on päris lahe näha kuni nad võitlusega välja langevad, aga kui neid kaheksandikfinaalis 3-4 tükki on, siis kaob asja hea maitse ära. Oleme ausad, LAV poleks MM-ile jõudnudki kui oleks pidanud läbima valikturniiri. Kellele seda vaja oleks olnud, et Argentina (usun, et nad oma grupi võidavad) neile kaheksandikfinaalis 3:0 kotid sappa oleks teinud - nüüd läheb suure tõenäosusega Maradonale ja co'le vastu Uruguay, Mehhiko või Prantsusmaa, kes võivad neile ka vähemalt kahel päeval kolmest vastu astuda.

Oleks korraldajamaa tiim nagu Ghana, siis ma tõesti hüppaks sellele korraldajamaa bandwagonile, aga LAV-i puhul mitte.

footy
17.06.10, 10:47
Ma usun, et Mehhiko suudab grupi kinni panna, soojendusmängudes on esinetud hiilgavalt. Peaasi, et Javier Hernandez vormi ei alanda.
LAV saab siis rahulikult teisena edasi.
Prantsusmaale pakun kolmandat kohta, Uruguay paraku viimane seekord.
/Pärast kaotust Hiinale poleks ime kui Prantsusmaa jääb isegi viimaseks :D

Ennustusmeistrite ennutus:D

krizto
17.06.10, 12:57
pärast teist Uruguay väravat oli super moment, kui vuzuelad vaikisid. Tekkis päris hea tunne kohe

Iceman
17.06.10, 13:30
Allez les bleus!!!!
Võiks kell juba 21.30 olla. :love:

count
17.06.10, 20:38
Allez les bleus!!!!
Võiks kell juba 21.30 olla. :love:

http://img228.imageshack.us/img228/440/imgeg.jpg (http://img228.imageshack.us/i/imgeg.jpg/)

Tofoa
17.06.10, 23:20
Pean tunnistama, et Senegali-Benini-Elevandiluuranniku-kariibi mere saarte-Guiana segameeskond on üllatavalt hästi Mehhiko vastu seni saanud. Usun, et teisel poolajal Mehhiko võtab oma ära siiski. Olgugi, et käsipalluritel on pingilt võtta veel Kongo, Senegali ning Elevandluuranniku pallureid võtta. Märkasin ka, et immigrantidel on paar prantslast väljakul, milles asi?

Go Mexico!

boobek
18.06.10, 00:10
Prantsuse Guajaana on nimekirjast puudu.

Tim|
18.06.10, 00:22
Domenech nagu meelega oleks pannud ikka võimalikult sita taktikaga meeskonna mängu, et jätta halvad mälestused temast..

kaitz
18.06.10, 00:22
Hüvasti Prantsusmaa piirdusite grupimängudega.

Thugie
18.06.10, 00:23
Lõpuks saab Prantsusmaa sellest Domenechist lahti. 2-0 on veel isegi hästi.

Tofoa
18.06.10, 00:25
http://img641.imageshack.us/img641/1227/31036157.jpg

teisiti ei saakski.

fitti
18.06.10, 00:26
Kas keegi teab, kuidas on iiri keeles 'imege konna'?

cannuman
18.06.10, 00:27

kui juba tõlkimiseks läheb, siis kuidas on "Suruge konnal kätt"?

count
18.06.10, 00:31
Lihtsalt meeletu eufooria!!! EUFOOORIAAA! Konnaõgijatest sohilapsed on saadetud koju !!! Viva La Mexico!
Mõlemad Prantsusmaa mängud sellel turniiril on näidanud ilmekalt, kui palju nende sohiga edasipääs jalgpallile üldiselt kahju on teinud. Iirimaa poleks surres ka nii s*tta partiid esitanud! Prantsusmaalt nagu 2002 MMi ajal 0 (NULL) väravat , ja täiesti ilmetu mõttetu kole ja rõve ja p*sk mäng!
Mehhikole ainult kiidusõnad , dos Santosest kuni ma ei tea kelleni välja! Jalgpallis valitseb siiski mingi õiglus ja Mehhiko karistas neid konnaõgijatest abordijäänuseid täna imeilusalt! Lihtsalt fantastiline - orgasmi eelne seisund!
Ja ei soovi kuulata möla , et kui halb treener on olnud Domenech - ta poel kunagi olnudki mingi hea treener. Ükski terve mõistusega inimene ei hakak abordijäänuseid treenima! Süüdi olid KÕIK Prantsusmaa mängjad, kes ei suutnud mitte midagi näidata. Individuaalselt täiesti ümmargused nullid. Peata kanad, mitte kuked! Roti kari raisk!
PS! Tervitused kasutajale Mask, kes saba jalgevahel foorumist jooksu pani, kui nägi esimest Prantsusmaa mängu - samasugune rott nagu see "meeskondki"

lorenzo
18.06.10, 00:32
google translate ei aita? mul muidu on üks naaber siin iirlane, kui teda kohtan mingi hetk, täna või homme või lähipäevil, siis võin küsida

Tofoa
18.06.10, 00:35
Lihtsalt meeletu eufooria!!! EUFOOORIAAA! Konnaõgijatest sohilapsed on saadetud koju !!! Viva La Mexico!
Mõlemad Prantsusmaa mängud sellel turniiril on näidanud ilmekalt, kui palju nende sohiga edasipääs jalgpallile üldiselt kahju on teinud. Iirimaa poleks surres ka nii s*tta partiid esitanud! Prantsusmaalt nagu 2002 MMi ajal 0 (NULL) väravat , ja täiesti ilmetu mõttetu kole ja rõve ja p*sk mäng!
Mehhikole ainult kiidusõnad , dos Santosest kuni ma ei tea kelleni välja! Jalgpallis valitseb siiski mingi õiglus ja Mehhiko karistas neid konnaõgijatest abordijäänuseid täna imeilusalt! Lihtsalt fantastiline - orgasmi eelne seisund!
Ja ei soovi kuulata möla , et kui halb treener on olnud Domenech - ta poel kunagi olnudki mingi hea treener. Ükski terve mõistusega inimene ei hakak abordijäänuseid treenima! Süüdi olid KÕIK Prantsusmaa mängjad, kes ei suutnud mitte midagi näidata. Individuaalselt täiesti ümmargused nullid. Peata kanad, mitte kuked! Roti kari raisk!
PS! Tervitused kasutajale Mask, kes saba jalgevahel foorumist jooksu pani, kui nägi esimest Prantsusmaa mängu - samasugune rott nagu see "meeskondki"

Kohustuslik lugemine kõigile!!!

-RoMaRiO-
18.06.10, 00:36
Domenech võib küll tõesti kehv treener olla, aga kuidas on see võimalik, et sellised staarid ei suuda isegi tsenderdus karistuslööke müürist mööda lüüa? Küll Ribbery, samamoodi Anelka.

Aga mulle see neegrite sats pole kunagi meeldinud, kõige ebasümpaatsem tiim ja meel on väga hea.

Mehhiko on sama mõnus kui Tšiili.

fitti
18.06.10, 00:37
google translate ei aita? mul muidu on üks naaber siin iirlane, kui teda kohtan mingi hetk, täna või homme või lähipäevil, siis võin küsida

See oli muidugi rohkem retooriline küsimus, aga eks sa küsi sellegipoolest.

Mask
18.06.10, 00:38
#2 kukuvad haledalt läbi ja lõpetavad alagrupi viimasena ja ühegi võiduta (2002 MM)

Närvikulu vähendamiseks ei kavatse ma arvatavasti ennem MM-i lõppu foorumit külastada (kui siis vaid vormeli ennustuse kokku arvutamiseks). Seega kohtumiseni peale MM-i. :)

Läks siis teise varjandiga ja ei peagi kauem eemal olema.

Trollidele Tofoa ja C*untile: Igal oinal tuleb oma mihklipäev.

Epic
18.06.10, 00:39
Kas Henry on maskotiks kaasa võetud? Või siis elutööpreemiana saanud Aafrika reisi? Okei, polnud eriti märkimisväärne klubihooaeg, aga ta oleks käte (no pun intended) peal kõndides ka efektiivsem kui see nüri mängumees, kes Gignaci nime enese särgi peal harrastab kanda.

vendetta
18.06.10, 00:39
Ma olen countiga 10000% nõus,iga viimase kui sõnaga :eek:
ja lähen võtan kapist nüüd ühe tõeliselt exclusivo tequila välja. ÕIGLUS!
Iirlastele küll vaid väike lohutus aga parem kui mitte midagi! PIDUUUUUUUU

marcello
18.06.10, 00:41
Karmavõlg

hofnar
18.06.10, 00:44
Läks siis teise varjandiga ja ei peagi kauem eemal olema.

Trollidele Tofoa ja C*untile: Igal põrsal tuleb oma mihklipäev.

VARIANT!
EMiks kutsutakse Zidään tagasi, et meeskond midagigi ära teeks?

Uuu
18.06.10, 00:47
Uruguay ja Mehhiko edasi....tsink-plekk-pang ja konnad koju.

Andres.
18.06.10, 00:58
...Konnaõgijatest sohilapsed on saadetud koju !!! Viva La Mexico!
...

Ära hüppa, pidu sul kaua ei kesta, Itaalia järgmine kes feilib.

molbert
18.06.10, 01:06
Konnaõgijad, konnaõgijad.
Minu arust olid ainult banaani õgijad.

Aílton
18.06.10, 01:06
Mehhikolt suurepärane mäng. Kes ametlikult parimaks valiti?? Ise pakuks, kas kapten Marquez või siis jubedalt tööd teinud dos Santos.

salajane33
18.06.10, 01:12
Mehhikolt suurepärane mäng. Kes ametlikult parimaks valiti?? Ise pakuks, kas kapten Marquez või siis jubedalt tööd teinud dos Santos.

FIFA.com andmetel valiti parimaks Chicharito

Ei väga hea Mehhiko võitu ootasingi.

eika
18.06.10, 01:13
Kõigi jutt on selline, et Prantsusmaa juba ongi välja langenud. Minu meelest pole stsenaarium "Uruguay võidab Mehhikot 2:0 ja Prantsusmaa LAVi 3:0" üldse mitte võimatu.

(Kuigi reaaselt võttes tuleb Lõuna-Ameeriklaste viimase vooru mäng üks jube kinnine 0:0 veeretamine)

CD7
18.06.10, 01:15
Javier HERNANDEZ

Joks
18.06.10, 01:16
Tahad sa väita, et Prantsusmaa suudab kolm väravat kõmmutada? Kast õlle selle peale!

mjaasa
18.06.10, 01:23
Ja eika, viimati ei kuulunud mehhiko Lõuna-Ameerika alla. Ise ennustasin 1-0 mehhiklaste võitu, kuid võta näpust. Kolme punkti asemel sain ühe, kuid hea meel on ikkagi.

EgoTrip
18.06.10, 01:27
oot kes sai ennustuse eest täispunktid :)
france. suck it up

eika
18.06.10, 01:28
Ja eika, viimati ei kuulunud mehhiko Lõuna-Ameerika alla. Ise ennustasin 1-0 mehhiklaste võitu, kuid võta näpust. Kolme punkti asemel sain ühe, kuid hea meel on ikkagi.
Kõik, mis jääb Kanadast allapoole on üks mehhiklastest ummistunud Lõuna-Ameerika.

midfielder
18.06.10, 01:32
Kõigi jutt on selline, et Prantsusmaa juba ongi välja langenud. Minu meelest pole stsenaarium "Uruguay võidab Mehhikot 2:0 ja Prantsusmaa LAVi 3:0" üldse mitte võimatu.

(Kuigi reaaselt võttes tuleb Lõuna-Ameeriklaste viimase vooru mäng üks jube kinnine 0:0 veeretamine)

Iseenesest võivad ülemise ja alumise Ameerika poole satsid küll viigi peale pallida, kuid samas praeguse väravate vahe juures on kahekordsetel maailmameistritel väike eelis ja vaevalt nüüd El Tri tahab kindlalt viigile panustades teise koha võtta ja seega väga suure tõenäosusega 1/8 finaalis Argentiinaga kokku minna.

Samas selle grupi võitjal võib nii teoreetiliselt olla võimalus isegi poolfinaali jõuda kui silmas pidada, et B grupi teine punt 16 hulgas vastu tuleb, mis eriliselt keeruline oponent pole ja hiljem veerandfinaalis pallib A grupi võitja ju C grupi võitjaga. Esimeste mängude põhjal ei Kolm Lõvi kui ka jänkid ole küll sellised pundid, kes praeguse mehhiklaste tõeliselt klassi näitava esituse taustal mingit märkimisväärset eelist omaks.

Seega grupi võidule mängimine on just selles grupis edaspidist play-off formatsiooni silmas pidades ülimalt oluline.

TheGunner
18.06.10, 01:35
http://d.yimg.com/i//ng/sp/eurosport/20100617/25/6ae9c6027b9ad8abfd9c57b6a0badb9d.jpg

Mehhiko oli selgelt parem ja võitu vääris. Ründajad jooksid väga palju ja avanesid suurepäraselt ning suudeti neile ka head söötu jagada. Äärekaitsjad ka ründasid hästi. Prantsusmaa tsenderdused löödi ka alati väga kindlalt minema, leiti oma mees kes teeb paar kiiret söötu ja juba oli pall ründajatel.
Need ka ei jäänud palliga tukkuma ning kohe lõid/söötsid edasi.
Vahetustega pani ka Aguirre täiesti täppi. Iga vahetus (ka sunnitud vahetus) tegi Mehhiko mängu paremaks ja kindlamaks. Barrera teenis penalti ja rügas palju, Hernandez lõi esimese värava ja oli üleüldse ohtlik ning Blanco realiseeris penalti ja jagas häid sööte.

http://d.yimg.com/i/ng/sp/reuters/20100617/20/4071700897-17062010203343.jpg

Prantsusmaa oli sitt mis sitt, Abidal ikka ei oska keskkaitses olla ja mõlemates väravates oli ka tema süüdi. Evra ja Sagna ei tõusnud ka nii palju kui tavaliselt ja isegi kui tõusid siis nende tsenderdused olid sitad. Poolkaitses ainuke kes jagas midagi teha oli Malouda kes suutis küll ette võtta aga tsenderdused olid kehvad. Ribery oli nähtamatu ja ei suutnud eriti midagi teha, karistuslööke lööks ka mina paremini. Sitad olid. Govoust ei hakka rääkimagi, täielik flop ja ma ei saa aru miks Domenech teda nagu sitta pilpa peal hoidis. Oleks pidanud ta PALJU varem välja vahetama (teda poleks pidanud sinna pingilegi lubama). Tema vahetus Valbuena oli küll parem, aga ta sai liiga vähe palli. Anelka oli normaalne aga tõmbas liiga palju äärele, kus aga palli saades tsenderdas tühjusesse (keskele, kus oleks pidanud olema tema). Ta vahetus Gignac oli ka masendavalt kahvatu, ei suutnud ta võita palle ega midagi. Kokkuvõttes olid konnaõgijad halvad, mehhiklased head ja sealt ka see tulemus. Vähemalt kaob see Domenech sealt ära ja pakun et Blanc suudab selle meeskonna jälle hästi mängima panna.

Parim oli Chicarito (http://www.fifa.com/worldcup/matches/round=249722/match=300061451/index.html#mexican+subs+shoot+down+france), kuigi need tiitlid on minu arust üsna mõttetud, sest enamasti valitakse parimaks kas väravalööja (näide (http://www.fifa.com/worldcup/matches/round=249722/match=300061465/index.html)), või lihtsalt kuulus/lemmik mängija (näide (http://www.fifa.com/worldcup/matches/round=249722/match=300061489/index.html))

Ise oleks andnud selle Man of the Match tiitli Marquezile, kes andis väravasöödu ja töötas südilt kaitses.

philou
18.06.10, 12:58
Minu meelest pole stsenaarium "Uruguay võidab Mehhikot 2:0 ja Prantsusmaa LAVi 3:0" üldse mitte võimatu.

ja siis oleks lõpptabel ju selline

uruguay 7p vv+5
mehhiko 4p vv 0
prantsusmaa 4p vv +1
lav 1p vv -6

parandage, kui eksin. minu arusaamist mööda on omavaheline mäng arvestuses enne.

prantslaste ainuke variant on, et mehhiko võidab uruguayd suurelt ja prantsusmaa lavi suurelt.

cannuman
18.06.10, 13:01
Eksid mees

Aílton
18.06.10, 14:12
ja siis oleks lõpptabel ju selline

uruguay 7p vv+5
mehhiko 4p vv 0
prantsusmaa 4p vv +1
lav 1p vv -6

parandage, kui eksin. minu arusaamist mööda on omavaheline mäng arvestuses enne.

prantslaste ainuke variant on, et mehhiko võidab uruguayd suurelt ja prantsusmaa lavi suurelt.

Üldine väravatevahe on tähtsam kui omavaheline mäng!

surfaja
18.06.10, 14:21
Üldine väravatevahe on tähtsam kui omavaheline mäng!
Sel juhul crap süsteem...
Juhul kui Prantsuse paneks 3-0 ja Mehhiko 2-0 Uruguaile kas siis Fifa viskab münte või vaatab Fair play järgi?

Stok
18.06.10, 14:38
Sel juhul crap süsteem...
Juhul kui Prantsuse paneks 3-0 ja Mehhiko 2-0 Uruguaile kas siis Fifa viskab münte või vaatab Fair play järgi?

Ohjah.. http://en.wikipedia.org/wiki/Fifa_world_cup_2010#Group_stage Teine lõik on lipsulõhkumise kriteeriumid.

philou
18.06.10, 14:48
krt. seda ma tõesti ei teadnud. samas, väga usutav ikka pole, et mehhiko ja uruguay välja langevad.

marcello
18.06.10, 15:33
Pigem kordub ajalugu, LAV peab ainult ühe ära koksama
1998 maailmameister
2002:
Team Pld W D L GF GA GD Pts
Denmark 3 2 1 0 5 2 +3 7
Senegal 3 1 2 0 5 4 +1 5
Uruguay 3 0 2 1 4 5 −1 2
France 3 0 1 2 0 3 −3 1
2006 finalist
2010 enne viimast vooru:
Team
v • d • e
Pld W D L GF GA GD Pts
Uruguay 2 1 1 0 3 0 +3 4
Mexico 2 1 1 0 3 1 +2 4
France 2 0 1 1 0 2 −2 1
South Africa 2 0 1 1 1 4 −3 1

Olar
19.06.10, 12:03
Võib korduda,et Prantsusmaa ei löögi see MM väravat ,nagu 2002a. Aasias.
Ehk siis 2014 ollakse finaalis taaskord.

Uuu
19.06.10, 12:36
Prantsusmaa ja Vuvucela mängivad viiki 1-1 ja Uruguay võidab 2-0 Mehhikot.

EgoTrip
20.06.10, 12:47
mitte, et see midagi otsustaks, aga Anelka on koju saadetud.
Oleks pidanud pigem Domenechi koju saatma

Olar
21.06.10, 00:54
mitte, et see midagi otsustaks, aga Anelka on koju saadetud.
Oleks pidanud pigem Domenechi koju saatma

Ega vahet erilist pole jah.

Nüüd siis juba tülid kulminatsiooni juures.Eks püant ka tulemata jää.

jansa
21.06.10, 03:26
Võib korduda,et Prantsusmaa ei löögi see MM väravat ,nagu 2002a. Aasias.
Ehk siis 2014 ollakse finaalis taaskord.

..eksid, või et siis on (äkki kogemata) finaalis aga ..siis on MM Brasiilias ja BRA omastab 7 tiitli!

Iceman
21.06.10, 12:15
..eksid, või et siis on (äkki kogemata) finaalis aga ..siis on MM Brasiilias ja BRA omastab 7 tiitli!

Kle, joo vähem! ;)

sunnik
22.06.10, 12:48
http://img822.imageshack.us/img822/108/1277045503819.png

Iceman
22.06.10, 14:18
Idiota.

Mask
22.06.10, 14:20
Toredate piltide teema on siin: http://foorum.soccernet.ee/showthread.php?t=3423&page=144

Ja miks sa mõnitad prantslaste eelmise generatsiooni mehi nagu Willy Sagnol, Gregory Coupet ja Lilian Thuram?

Tim|
22.06.10, 15:54
Konnade mäng peaks paras huumor olema täna kui kõik need erinevate lehtede jutud tõesed on..

sunnik
22.06.10, 15:56
ärge võtke nüüd tõsiselt, mul pole prantslaste vastu midagi, ma lausa loodan, et nad võiks täna grupist edasi saada, aga ses pildis on oma tõetera. päris hästi väljapeetud .png. natuke nalja ka prantslaste vihakeerisesse.

Epic
22.06.10, 18:49
LAV läheb edasi siit. Mehhiklased on omadega ei tea kus. Vaadati vist eile juba Argentina mänge.

Või siis mitte. Ja jääb nüüd taga nutta neid 3 supervõimalust, mis enne prantslaste auväravat olid.

count
22.06.10, 20:03
Nagu teada siis jalkust ma eriti midagi ei jaga ja suht võõras see ala mulle, aga esimesed ennustused on küll kahtlaselt täppi läinud...

"A grupp - Suhteliselt võrdne alagrupp, nõrgemate hulka kuulub ainukesena Prantsusmaa, kes ei tohiks üldse MMil osaleda, kuid tänu Henry väga rämedale ülbusele jäi Iirimaa koju, aga õnneks on olemas õiglus - Prantsusmaa viimane. LAV koduste karjete saatel kolmandast paremat ei suuda. Teisena näen edasi liikumas Urugaid, ennekõike supertähe Forlani imetegude näol - üleüldse suhteliselt tugev ründeliin. Kuid kahjuks on Uruguail samaväärselt untsus kaitseliin...Lõuna-Ameerika alagrupp lõpetati 5ndana - väga ameerikamägede stiilis mängudega. MM-il peavad nad oma ebastabiilsusest lahti saama kui tahavad kaugemale jõuda. Alagrupi peaks võitma Mehhiko... "

Shaq
22.06.10, 20:10
Kuid kahjuks on Uruguail samaväärselt untsus kaitseliin...
Mis sa nüüd.

count
22.06.10, 20:11
Mis sa nüüd.

See oli arvamus ennem MMi peetud mängudest ja seal vastas see lause tõele ;)

krissucool
22.06.10, 20:22
Nagu teada siis jalkust ma eriti midagi ei jaga ja suht võõras see ala mulle, aga esimesed ennustused on küll kahtlaselt täppi läinud...

"A grupp - Suhteliselt võrdne alagrupp, nõrgemate hulka kuulub ainukesena Prantsusmaa, kes ei tohiks üldse MMil osaleda, kuid tänu Henry väga rämedale ülbusele jäi Iirimaa koju, aga õnneks on olemas õiglus - Prantsusmaa viimane. LAV koduste karjete saatel kolmandast paremat ei suuda. Teisena näen edasi liikumas Urugaid, ennekõike supertähe Forlani imetegude näol - üleüldse suhteliselt tugev ründeliin. Kuid kahjuks on Uruguail samaväärselt untsus kaitseliin...Lõuna-Ameerika alagrupp lõpetati 5ndana - väga ameerikamägede stiilis mängudega. MM-il peavad nad oma ebastabiilsusest lahti saama kui tahavad kaugemale jõuda. Alagrupi peaks võitma Mehhiko... "

Vau ilma roppusteta komentaar.Tubli poiss võta küpsist:).

google
22.06.10, 20:47

Paraku Mehhiko teine.
Uruguai mängib täpselt nii kindlalt, kui vaja.
Nendelt veel tuleb üllatusi.

Mask
22.06.10, 20:50

Ei, midagi pole öelda. Tõsine keenius k-ga oled oled meil. Prantsusmaa ebaõnnestumise etteennustamiseks oli tõesti kristall kuuli ja pendli-Felixi abi vaja. Jätka samas vaimus!

count
22.06.10, 21:51
Ei, midagi pole öelda. Tõsine keenius k-ga oled oled meil. Prantsusmaa ebaõnnestumise etteennustamiseks oli tõesti kristall kuuli ja pendli-Felixi abi vaja. Jätka samas vaimus!

Neid pendli Felixeid ja kristall kuule on tarvis et su päris isa üles leida...

krissucool
22.06.10, 22:55
Neid pendli Felixeid ja kristall kuule on tarvis et su päris isa üles leida...

Ja kõik on tagasi normaalsuses.
Aga teemasse siis Prantsusmaa tegi oma paima esituse mängides vähemuses,oleks pidanud varem seda proovima,isegi härra Ribery viitsis tna natukene liigutada juba.

olegtoivo
22.06.10, 23:22
Neid pendli Felixeid ja kristall kuule on tarvis et su päris isa üles leida...Ma sinu rumalustele ja provokatsioonidele tavaliselt ei viitsi vastata, aga mis teema sul pidevalt nende emade ja isadega on? Endal raske lapsepõlv, et isa lõi ja ema jõi või kasvasid lihtsalt vanemateta?

Domenechile paslik lahkumine, paraku kuus aastat liiga hilja. Takkajärgi iirlastest veel rohkem kahju.

Epic
22.06.10, 23:24
Domenechile paslik lahkumine, paraku kuus aastat liiga hilja. Takkajärgi iirlastest veel rohkem kahju.

Kuus aastat tagasi ta alles sai ametisse. EURO 2004 oli Jacques Santini pukis.

olegtoivo
22.06.10, 23:34
Kuus aastat tagasi ta alles sai ametisse. EURO 2004 oli Jacques Santini pukis.Seda ma silmas pidasingi, noh mööndustega võinuks ju ka 4 (loe: NELI) aastat tagasi, pärast seda kui Zizou neid ainuisikuliselt finaali vedas.

Epic
23.06.10, 00:22
Noh, tagant järgi tarkus. Domenech viis 2002. aastal U21 Euroopa meistrivõistluste finaali. Olles juba pikemat aega selles ametis olnud, ju siis otsustati premeerida ka võimalusega A-koondise juures töötada. Kes oleks siis võinud arvata, et tegu on kõigi ebakompetentsuste emaga?

Tofoa
23.06.10, 00:24
Seda ma silmas pidasingi, noh mööndustega võinuks ju ka 4 (loe: NELI) aastat tagasi, pärast seda kui Zizou neid ainuisikuliselt finaali vedas.

Isegi kui sellest ei oleks piisanud, siis mille kuradi pärast ta 2 aastat tagasi pukki jäeti?

Mask
23.06.10, 01:16
Muidugi Domenech eriti kiitmist ei vääri, kuid samas on ta hakkama saanud ühe rekordiga - nimelt on tema ainukene peatreener, kes on suutnud Prantsusmaaga kolmel korral järjest suurturniiridele kvalifitseeruda.

budu
23.06.10, 01:56
Kuigi ei ole kunagi Prantsusmaa pooldaja olnud aga väga kurb oli vaadata kui ühest koondisest on saanud selline läbikukkuja.krt varem ikka poistel silmad särasid aga nüüd mngivad täpselt nagu vastumeelselt.euroopa jalgpalli taset silmas pidades loodan,et uue treeneri all sellist jama ei jätkata

Tofoa
23.06.10, 02:05
Kuigi ei ole kunagi Prantsusmaa pooldaja olnud aga väga kurb oli vaadata kui ühest koondisest on saanud selline läbikukkuja.krt varem ikka poistel silmad särasid aga nüüd mngivad täpselt nagu vastumeelselt.euroopa jalgpalli taset silmas pidades loodan,et uue treeneri all sellist jama ei jätkata

umm, wut? tegu on Aafrika satsiga.

Mask
23.06.10, 02:26
umm, wut? tegu on Aafrika satsiga.

Sa vist pole endale päris selgeks teinud, kus Aafrika asub ja kes on aafriklased aga käi ikke ilusti edasi koolis ja küll sulle geograafiat ka õpetatakse, troll.

Muide CNN-i peal mainiti, et FFF polnud lausa nõus Prantsusmaa koondise mängijatele ostma piletit luksus/äriklassi lennule ja mehed reisivad koju turistiklassis.

mjaasa
23.06.10, 04:28
Sa vist pole endale päris selgeks teinud, kus Aafrika asub ja kes on aafriklased aga käi ikke ilusti edasi koolis ja küll sulle geograafiat ka õpetatakse, troll.

Muide CNN-i peal mainiti, et FFF polnud lausa nõus Prantsusmaa koondise mängijatele ostma piletit luksus/äriklassi lennule ja mehed reisivad koju turistiklassis.

Kui see FFF on jalkaliit, siis ilus tegu nende poolt.

Keiss
23.06.10, 08:28
Selline liidriteta immigrantide koondis oma suurte egode ja astroloogiahullust peatreeneriga oligi oma kohta väärt - VIIMANE. Prantslaste fänn saab olla vaid jalgpalli vähe tundev inimene või masohhist. Karta on ainult, et multimiljonärid ostavad mõne suurema jahi või eralennuki ja tulevad niimoodi Euroopasse tagasi. Kahtlane kas neile turistiklass sobib. Kole kui raha rikub inimest niivõrd nagu neid afro-prantslasi :D

Tore, et õiglus lõpuks võidutses. Ehk need teesklejad makaronid ka ebaõnnestuvad. Ühe pendla nad juba näitlesid välja...

Tim|
23.06.10, 11:43

Ajad sassi millegiga? 'Prantsusmaa' keda mängimas see MM nägime oli rohkem midagi sinna Senegaali-Kongo-Martiniquani-Prantsuse Guinea-Mali-Cote d'Ivore-Beniini segakoondis ja no paar prantslast olid ka sinna mingil põhjusel ära eksinud..

keenjus250
23.06.10, 12:09
prantslased:Lloris, Carrasso, Réveillère, Gallas, Planus, Squillaci, Clichy, Ribéry, Gourcuff, Toulalan, Diarra, Diaby, Valbuena, Gignac, Henry, Anelka
kongolased:Mandanda
senegaallased:Sagna, Evra
Martiniquelased:Abidal
Prantsuse Guajaana:Malouda
Elevandiluurannik:Cissé
Benin: Govou

ehk 16 23-st on puhtad prantslased

Ehk umbes sama mis eesti koondises

lumivalgeke
23.06.10, 12:18
Martinique ja Prantsuse Guyana on lisaks lausa ametlikult Prantsusmaa territoorium. Ja need ülejäänud riigid olid muidugi kah veel mõni aeg tagasi ...

Tim|
23.06.10, 12:24
Cmon, kontrolli oma andmeid.. Võta sealt listist maha Diaby(elevandiluurannik), Diarra(Mali), Henry, Anelka(viimased 2 samuti martiniquani päritolu), ning Gallas(Guadalupe) ja tulebki välja, et praegusel MM'il olevast koondisest vähem kui pooled on PÕLISED prantslased..

keenjus250
23.06.10, 12:31
Cmon, kontrolli oma andmeid.. Võta sealt listist maha Diaby(elevandiluurannik), Diarra(Mali), Henry, Anelka(viimased 2 samuti martiniquani päritolu), ning Gallas(Guadalupe) ja tulebki välja, et praegusel MM'il olevast koondisest vähem kui pooled on PÕLISED prantslased..

Su eesmärk on selgeks teha et sa vihkad prantsusmaad?

Kurat
23.06.10, 12:32

Hakkab see haige põlise rahva soigumine jälle pihta. Neid koondiseid kus on ainult põlised mängijad on sellel MM'il vast paar tk. Inlgastel on selliseid pruune põliseid inglasi koondises kamaluga näiteks. Paraguail on isegi ründaja kes on pool argentiinlane. Hollandi koondis on "lõuna" hollandlasi täis juba ammusest ajast.

lumivalgeke
23.06.10, 12:35

Kuidas sa seda PÕLISUST ka mõõdad? Kas hr Sarkozy näiteks kvalifitseeruks? Või alla 700 aasta paepinnasel elamist ei lähe läbi?

Kisa käib inimeste poolt, kes ei tea, milline on Prantsusmaa rahvastiku koosseis ega saa sellestki aru, et Martinique, Guadeloupe ja Prantsuse Guyana näiteks ei kuulu FIFAsse ning Prantsusmaa koondis ongi sealsete elanike jaoks oma kodumaa oma.

Mask
23.06.10, 12:50
Selline liidriteta immigrantide koondis oma suurte egode ja astroloogiahullust peatreeneriga oligi oma kohta väärt - VIIMANE. Prantslaste fänn saab olla vaid jalgpalli vähe tundev inimene või masohhist. Karta on ainult, et multimiljonärid ostavad mõne suurema jahi või eralennuki ja tulevad niimoodi Euroopasse tagasi. Kahtlane kas neile turistiklass sobib. Kole kui raha rikub inimest niivõrd nagu neid afro-prantslasi :D

Tore, et õiglus lõpuks võidutses. Ehk need teesklejad makaronid ka ebaõnnestuvad. Ühe pendla nad juba näitlesid välja...

Õige fänn seisab oma klubig/koondise taga ka kõige halvematel aegadel aga ega ManU fänn sellest eriti aru ei saa.

Kui see FFF on jalkaliit, siis ilus tegu nende poolt.

Jah ehk siis inglise keeles French Football Federation.

_AI_
23.06.10, 12:53

Kontrolli oma diplomit, kui sul see on. ja loe läbi, mida muinasjututegelane siin allpool kirjutab. Sa häirid kahjuks oma rumalusega. Väike mõtteharjutus: kirjuta essee kodakondsuse ja rahvuse mõistete muutumisest alates Suurest prantsuse revolutsioonist, võrreldes Hrederi ja Rousseau käsitlusi. Ja kui argumentidest puudu jääb, võid siis DNA appi võtta.

_AI_
23.06.10, 12:56
Naljakas on see et, kui keegi natuke julgeb rahvuse teemat tõstatada siis kohe jooksevad "antifad" tormi.

Minu meelest on vastupidi, aga ma vähemalt ei häbene oma seisukohti...
Aitab off-topicust. Over and out.

vincent
23.06.10, 13:06
jajah, antifad ja tormijooks. närvi ei aja mitte rahvuse teema tõstatamine, vaid inimlik lollus - kui on tahtmine lihtsalt öelda, et mulle ei meeldi Prantsusmaa, siis jumala eest palun, mulle näiteks see punt ka absoluutselt ei istu, aga ei ole mõtet tulla mingi debiilse immigrantide ja puhta põlisrahva jutuga.

sunnik
23.06.10, 14:06
jajah, antifad ja tormijooks. närvi ei aja mitte rahvuse teema tõstatamine, vaid inimlik lollus - kui on tahtmine lihtsalt öelda, et mulle ei meeldi Prantsusmaa, siis jumala eest palun, mulle näiteks see punt ka absoluutselt ei istu, aga ei ole mõtet tulla mingi debiilse immigrantide ja puhta põlisrahva jutuga.

+11111111111111111

aitäh targa postituse eest.

tank
25.06.10, 15:25
Kisa käib inimeste poolt, kes ei tea, milline on Prantsusmaa rahvastiku koosseis ega saa sellestki aru, et Martinique, Guadeloupe ja Prantsuse Guyana näiteks ei kuulu FIFAsse ning Prantsusmaa koondis ongi sealsete elanike jaoks oma kodumaa oma.

Prantsuse jalgpalli vaadates tundub, et Prantsusmaa rahvastikust üle 60 protsendi on mustanahalised;) Kas lumivalgeke väidab, et see ongi nii?;) Ei ole ju. Minu meelest on täiesti õigustatud küsimus, et kui 10%-15% Prantsusmaa rahvastikust on tumedamad poisd, kuid koondises on neid üle poole meeskonnast, siis kus on valged mängijad? Miks ei ole nad proportsionaalselt esindatud? Ja ma ei taha sugugi öelda, et meeskond peaks valitama just nii, et x% araablasi, x% musta Aafrika esindajaid ja x% valgeid prantslasi. Kui valged prantslased on kehvad, siis mängigu teised. Küsiks lihtsalt, et MIKS on valged prantslased kehvad!? Ükskord on mulle selle tõttu juba rassisti tiitel külge riputatud, vastust küsimusele aga ei antud;)

lorenzo
25.06.10, 15:44
pakuks et tegu samalaadse olukorraga kui seda on Brasiiliaski, kus enamus mängijaid on tumedanahalised. enamus neid tumedanahalisi on üles kasvanud favelades ehk siis agulites, kus lokkab sügav vaesus ja et sealt välja saada on üheks variandiks jalgpall.
ma küll ei tea kas need mustanahalised prantsusmaa koondislased on ka pärit vaestest peredest, kuid pakuks et sama probleem- ollakse pärit vaestest eeslinna agulitest ja et hea elu peale saada, on vaja jalgpalli hästi mängida. ja seda paremini kui "valge" prantslane

Gallacher
25.06.10, 17:41
Samas, mitmetes muudes Lääne-Euroopas riikides on immigrantide protsent enam-vähem sama aga nende osakaal koondises hoopis väiksem kui prantslastel. Pealegi prantslastel ka muudel aladel sama asi, ka kossus ja krgejõustikus pea kõik mustad. Isegi iluuisutamises esindas neid vahel neegertibi.
Ju siis asi valgetes prantslastes endis: Ega asjata öelda, et Prantsuse lahingulipp on valge kotkas valgel taustal.

Keiss
26.06.10, 03:12
Asi polegi absoluutselt nahavärvis nagu mõned ette kujutavad vaid lihtsalt põhirahvuse täielikus vähemuses. Mind ei huvita isegi palju varumeeste pingil istub prantslasi vaid huvitab see palju neid väljakul ringi jookseb. Samuti ei meeldi mulle Eesti jäähokikoondis kui seal 80% vähemusrahvuste esindajaid. See lihtsalt ei haara kaasa ja nii ongi. Saksamaad esindagi sakslased, Eestimaad eestlased jne. Kui koondises on 60-40 põlisrahvuse esindajaid on see veel enamv ähem ok, aga kui Holden mängib Venemaa kossukoondises siis see ei ole ok.

mjaasa
26.06.10, 03:22
Holden teeb üksinda nii väikse protsendi, et peaks sobima küll sinu kriteeriumi alla. Minu arust on igal koondisel praegu "kodustatuid" mängijaid ning ka neid, kes seal sünnist saati elanud. Kui kodakondsus olemas, miks mitte esindada riiki?

lorenzo
26.06.10, 04:26
Samas, mitmetes muudes Lääne-Euroopas riikides on immigrantide protsent enam-vähem sama aga nende osakaal koondises hoopis väiksem kui prantslastel. Pealegi prantslastel ka muudel aladel sama asi, ka kossus ja krgejõustikus pea kõik mustad. Isegi iluuisutamises esindas neid vahel neegertibi.
Ju siis asi valgetes prantslastes endis: Ega asjata öelda, et Prantsuse lahingulipp on valge kotkas valgel taustal.

mis riikidest jutt käib?
ise olen kursis rohkem Portugali, Hispaania ja Itaaliaga. Neis kõigis on immigrante suht palju. Portugali tuli suurem mass 70-ndatel ja paljud pole passi vahetanud. Hispaania ja Itaalia on aga teada tuntud immigrantide vihkajad. mis puudutab aga Prantsusmaad, siis kui ma ei eksi, siis mustad tulid kolooniatest Prantsusmaale juba mitu aega tagasi. lisaks on ka Prantsusmaa olnud minu arust üks suuremaid immigrantide tolereerijaid.

lumivalgeke
26.06.10, 12:34
Prantsuse jalgpalli vaadates tundub, et Prantsusmaa rahvastikust üle 60 protsendi on mustanahalised;) Kas lumivalgeke väidab, et see ongi nii?;) Ei ole ju. Minu meelest on täiesti õigustatud küsimus, et kui 10%-15% Prantsusmaa rahvastikust on tumedamad poisd, kuid koondises on neid üle poole meeskonnast, siis kus on valged mängijad? Miks ei ole nad proportsionaalselt esindatud? Ja ma ei taha sugugi öelda, et meeskond peaks valitama just nii, et x% araablasi, x% musta Aafrika esindajaid ja x% valgeid prantslasi. Kui valged prantslased on kehvad, siis mängigu teised. Küsiks lihtsalt, et MIKS on valged prantslased kehvad!? Ükskord on mulle selle tõttu juba rassisti tiitel külge riputatud, vastust küsimusele aga ei antud;)

Prantsusmaal etnilise päritolu kohta ametlikke kindlaid andmeid koguda ei tohi, kuid hinnanguliselt on seal nö immigratsioonitaustaga kuni 40 protsenti. See number ei hõlma muidugi vaid Aafrika taustaga inimesi.

See, kuidas nad jalgpallioskuste järgi jagunevad on Prantsusmaa (jalgpalliliidu) siseasi, mina jalgpallikauge inimesena seda kommenteerida ei oska. Eesmärk oli vaid tähelepanu juhtida faktile, et tihti ei saada aru, millised ülemereprovintsid on ametlikult Prantsusmaa ja et sealt pärit mängijate immigrantideks nimetamine on rumal. Eestis on sellest kontseptsioonist raske aru saada, me oleme ju hoopis koloniaalvõimu ohvrid, mitte kunagised suurvallutajad.

Mask
26.06.10, 15:23
Härra Keiss, loe veel korra Vincenti posti. Ma üldse ei saa aru sellest pidevast vingumisest. Kui mustanahalised saavad rohkem mängida siis ju nad on lihtsalt paremad ja andekamad (koondises on põhimõtteliselt mustanhalisi ja valgenahalisi pooleks). Ja veel paluks mulle lahti seletada sõna "prantslane" tähendus.