320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

MM 2010 - alagrupp B

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    MM 2010 - alagrupp B

    Argentiina, Nigeeria, Lõuna-Korea, Kreeka
    Mängud:
    12.06: KOR vs GRE
    12.06: ARG vs NGR
    17.06: ARG vs KOR
    17.06: GRE vs NGR
    22.06: GRE vs ARG
    22.06: NGR vs KOR
    the woman who hurt him must surely have trouble sleeping
    because belle of st mark is a beauty extraordinaire

    #2
    Milline Argentina ilmub välja? Kas see, kes Messi juhtimisel purustab kõik, mis ette jääb või see, mis ääriveeri üldse kvalifitseerus? Igal pool igatahes on usk, et Maradona on justkui kõik klappima saanud. Tulemused justkui räägivad ka seda keelt, kolm nullimängu järjest ja võit isegi Saksamaal. Eks näis, mis saab, aga iga loll peaks suutma sellise mängijate plejaadi grupist edasi viima, isegi kui seal ei ole kõik riigi parimad pojad koos.

    Nigeeria oli Rahvaste karikal täitsa hea, aga lõpu poole tabas langus. Kas see langus jätkub? Meeskonnas on väga palju ilastama ajavat ründejõudu, aga muus osas on küsimärgid. Karm loos ka alustada turniiri kohe Argentina vastu.

    Lõuna-Korea on üks kiiremini arenevaid jalgpallimaasid Aasias ja kuigi stabiilselt ollakse jõutud nüüd seitsmendale järjestikusele finaalturniirile, siis grupist on edasi saadud ainult kodusel MM-il 2002, mis oli niigi igatepidi veider. Esiväravavaht on endiselt sellest ajast rivistuses, nagu ka itaallaste kukutaja Ahn. Kaitseliin on samuti kogemustega ning Park Ji Sung peab kaptenina juhendama veidi noorema poolset poolkaitset. Hindaksin aasialaste võimalusi minna siit edasi teisena kõige kõrgemalt.

    Gekas lõi pooled kreeklaste väravatest kvalifikatsioonis, mis siis juhtub, kui see mees enam vormis ei ole? Kreeka ka üldse alles teisel MM finaalturniiril ja kuigi nii mõnigi 2004 EURO edu kangelastest on jäänud, kaasa arvatud peatreener Rehhagel, siis mina ei usu, et nad grupist edasi saavad.

    Kommentaar


      #3
      ise panustaks argentina ja lõuna-korea peale, millegipärast arvan, et asiaadid lükkavad nigeerlased uppi. kreeka võimalustesse ei usu, kord neil ju läks õnneks (ja aplaus selle eest), aga kahtlen, et nad grupist edasi jõuavad.

      Kommentaar


        #4
        Mina panustaks just Kreeka peale (Argentiina saab kindlasti edasi). Nigeeria võimalused siit edasi saada on kõige väiksemad, sest nii Lõuna-Korea ja ka Kreeka on väga tugevalt organiseeritud meeskonnad. Kui aga Kreeka hoogu saab, on neid üsna raske peatada. Lõuna-Korea see-eest küllaltki ebastabiilne meeskond.
        Õhupalle tehakse konnadest. Jalgpalle kilpkonnadest.

        Kommentaar


          #5
          Usun Argentiina on üks kindel edasipääseja,aga teise koha peale ei oskagi kohe kindlat meeskonda pakkuda..Kreekal on kindlasti võimalus,aga ka Lõuna-Koreal...nigeeria edasipääsu ei usu eriti.

          Kommentaar


            #6
            Lõuna-Korea vs Kreeka on natuke hirmuäratav jällegi. Korealasi olen mõned korrad viimasel ajal näinud. Ega ma väga ei jaksa uskuda, et nad oma ringisebimisega tugevast Euroopa kaitsest läbi murda suudavad.
            Ning Kreeka on teatavasti Kreeka. Ja kui Rehhagel veel kõigele lisaks ütleb, et esimest mängu ei tohi kaotada, peab ettevaatlik olema, siis... Aga no hämmastage mind!
            Isiklik lemmik on mul selles grupis aga hoopis Nigeeria.
            the woman who hurt him must surely have trouble sleeping
            because belle of st mark is a beauty extraordinaire

            Kommentaar


              #7
              Väga ilus mäng. Korealased olid väga head, sööt liikus, võitsid pidevalt õhuvõitluses, rünnak oli mõtestatud. Meele tegi heaks selline sujuv mäng, kui vahepealsed vajumised lõpupoole välja jätta.

              Kommentaar


                #8
                Kreekalt väga kole partii. Kui muidu on mäng ehitatud ülesse kaitselt lähtuvalt, siis L-Korea vastu mindi vist ekperimenteerima, et kuidas rünnakuga lood on...tulemus käes. Hale 2-0 fail, mis oleks võinud olla isegi 4-0 aga kreeklaste õnneks väga kogenenud Uus Meremaa kohtunik jättis pendla andmata jne. Viimasel 30-l minutil Kreekal mingid võimalused tekkisid, aga need olid ka sellised poolkõvad.
                OT: Kas ma olen ainuke kellele "kommentaator" Tarmo Tiisler närvidele käib?
                FORZA ITALIA FORZA ROMA - "A Scudetto in Rome is worth a thousand elsewhere."
                sigpic

                Kommentaar


                  #9
                  Algselt postitas count Vaata postitust
                  OT: Kas ma olen ainuke kellele "kommentaator" Tarmo Tiisler närvidele käib?
                  Ei ole
                  1010101

                  Kommentaar


                    #10
                    Päeva küsimus - kas keegi keskväljal Mascheranole appi ka tuleb? Korralik retsept katastroofiks.

                    Kommentaar


                      #11
                      "Park, Park, Wherever You May Be. You Eat Dogs In Your Home Country. Could Be Worse, Could Be Scouse. Eatin Rats In A Council House!"


                      Lõuna Korea poistelt äärmiselt ilus esitlus, hoolimata sellest, et filosoofid keskväljal sajaga nende mängu üritasid lõhkuda hullude tacklitega. Niipalju veel, et kreeklased hakkavad tõenäoliselt trennis standardolukordi harjutama, kuna üheteistkümnest kornerist võiks mõnegi kasvõi ära lüüa. Valesööte ei tahaks üldse kommenteerida. Õudne.

                      Kommentaar


                        #12
                        Argentiinale kohustuslikud 3 punkti. Kahju et esimest väravat ei löönud Nigeeria. Mäng oleks olnud kindlasti palju ilusam. Esimesed 10 minutit tõotasid küll selle turniiri esimest väga tõsist sauna tegemist, aga ju siis teisel poolajal tuli Nigeerlaste kiirus ja vastupidavus mängu ja hakkasid hoopis viigi poole triivima. Nigeeria väravavht man of the match. Messis olen natuke pettunud. Sai küll mitu pealelööki sooritada, aga kuidagi liiga lõdvalt ikka võttis.
                        Usun et Nigeeria võtab siit ülejäänud 6 puntki ära ja läheb siiski teisena edasi, ei näe Kreekas või Lõuna Koreas neile vastast...
                        FORZA ITALIA FORZA ROMA - "A Scudetto in Rome is worth a thousand elsewhere."
                        sigpic

                        Kommentaar


                          #13
                          Enyama oli tõesti super, ja tegelt oli terve Nigeeria tiim väga hea, loodan, et saadakse siit grupist teisena edasi. Teisel poolajal oli nende esitus tõesti hea.

                          Kommentaar


                            #14
                            Algselt postitas Epic Vaata postitust
                            Päeva küsimus - kas keegi keskväljal Mascheranole appi ka tuleb? Korralik retsept katastroofiks.
                            Kaptenile siiski halastati ja ei lastud nigeerlastel seda ära kasutada. Või siis aafriklased lihtsalt ei osanud seda teha.

                            Algus oli muidugi impressiivne. Edasi aga ikka see sama, mis kvalifikatsioonimängudes oli. Ainuke erinevus selles, et täitsa isegi suudeti võimalusi luua. Paranemist on kindlasti vaja, kui ikka tahetakse sinna viimastesse ringidesse jõuda.

                            Kreeka lülitaks nüüd täielikult mängust välja. Nagu ma ka mainisin, kui üks mees peab põhimõtteliselt kõik väravad ära lööma ja keskväljal ka väga minimaalne töötahe on, siis on siit üldse raske punktigi loota.

                            Ei saa aru, miks ETV spetsid muudkui Lõuna-Koread maha teevad. Aasia tugevaim meeskond ja minu arust on vägagi võimalik veerandfinaali marssida, kuna A-grupis on kõik nii ja naa meeskonnad.

                            Nigeeriale täpsemat jalga!

                            Kommentaar


                              #15
                              Messist oleks natukene paremat m'ngu oodanud, aga Nigeeria väravavaht tegi tõesti supermängu.

                              Kommentaar

                              Working...
                              X