PDA

View Full Version : MM 2010 - alagrupp E

mcnamara
31.05.10, 10:28
Holland, Taani, Jaapan, Kamerun
Mängud:
14.06 NED vs DEN
14.06 JPN vs CMR
19.06 NED vs JPN
19.06 CMR vs DEN
24.06 CMR vs NED
24.06 DEN vs JPN

keenjus250
31.05.10, 11:29
See on arvatavasti kõige tasavägisem grupp.

orbitaaljaam
31.05.10, 11:51
http://image36.webshots.com/36/4/50/17/2774450170091521195UMZenH_ph.jpg

Kui Taani jõuab poolfinaali joon iga päev pudeli Carlsbergi ja Tuborgi. ja toitun ainult võileibadest.

denisss
01.06.10, 17:34
Kui holland jõuab finaali siis toitun igapäevaselt Heinekenist ja jointidest.

guccimucci
01.06.10, 18:33
Ma siiski arvan, et holland tuleb sealt alagrupist ilusti läbi. Teisele kohale jääb Kamerun, siis Taani ja lõpuks Jaapan.

jonman25
02.06.10, 11:04
Igaljuhul ise olen suur Taani fänn, niiet nõustun eelpool Tuborgi ja Carlsbergi joomisega. Kui Taani jõuab vähemalt veerandfinaali, siis kast kumbagi on minu poolt.

Epic
02.06.10, 22:46
Holland on tegelikult hirmuäratav ja ma arvan, et siin grupis on seoses nendega vaid üks küsimus. Kas Suur Nelik (van Persie, Sneijder, Robben, van der Vaart) mõnes mängus ka korraga platsil viibib? Kui kaitse ka korda saadakse, siis oleks turniiri teekond üpris pikk.

Japsidel on mõnna tiim, aga kahtlen kas siin taanlastele ja alistamatutele lõvidele vastu saadakse. Viimased tulemused pole ka Jaapanil kõige paremad ning sellest tingituna neid tõsiseks edasipääsu eest võitlevaks tiimiks ei pea.

Taanil on õudus alustada Hollandi vastu, aga neil on väga huvitav kooslus kogenud meestest ja noortest talentidest ning arvan, et suuremas pildis ka parem, kui Kamerunil.

See Eto'o lugu, mis on olnud, kindlasti Kameruni lootustele kaasa ei aita. Ka Rahvaste karikal oldi kaugel impressiivsest, kui juba avamäng üllatuslikult Gabonile kaotati ja üle noa tera üldse grupist edasi saadi. Siin on palju kõvemad vastased ja ei saada.

Wingback
03.06.10, 19:04
Igatahes Agger valmistub väga mehiseid võtteid harjutades MM-iks :
http://assets.liverpoolfc.tv/uploads/101317652.jpg

SainAru
04.06.10, 14:05
Vabalajal harjutab breiktantsu!

Joks
05.06.10, 19:13
Robben katki, eks ole näha, kes seal paremal äärel opereerima hakkab. Elia või van der vaart?

karl54
06.06.10, 09:20
Tänavune maailmameister tuleb sellest alagruppist, kelleks on Holland. Holland ja Hispaania on minusilmis ainsad kes võimelised sellel turniiril tulema esmakordselt mm. Hollandi puhul on peamine küsimärk just kaitseliin, eelkõige kokkumäng, ghaana löödud värav ei näidanud just kõige paremat koostööd. Alagruppi esikoht tuleb igastahes ära, et saaks 16. tugevama hulgas vana tuttava Itaaliaga madistada. Teisele kohale pakuks Taanit - väga võimas keskkaitsepaar, samuti tundub et distsipliiniga on kõik korras. Kamerunil on väga korralik kaitseliin, keskväljal müttab Song ja rünne on samuti väga korralik aga kahjuks jääb Aafrika meeskonnale omaselt just meeskondlikust mängust puudu, seega üle 3. koha ei pakuks neile. Jaapani kohta ei oska kohe midagi öelda, kui meeskonnas on sellised mängijad nagu Nakamura ja Honda võib kõike juhtuda, siiski pakuks 4. kohta.

sziczinche
07.06.10, 01:55
Tänavune maailmameister tuleb sellest alagruppist, kelleks on Holland. Holland ja Hispaania on minusilmis ainsad kes võimelised sellel turniiril tulema esmakordselt mm. Hollandi puhul on peamine küsimärk just kaitseliin, eelkõige kokkumäng, ghaana löödud värav ei näidanud just kõige paremat koostööd. Alagruppi esikoht tuleb igastahes ära, et saaks 16. tugevama hulgas vana tuttava Itaaliaga madistada. Teisele kohale pakuks Taanit - väga võimas keskkaitsepaar, samuti tundub et distsipliiniga on kõik korras. Kamerunil on väga korralik kaitseliin, keskväljal müttab Song ja rünne on samuti väga korralik aga kahjuks jääb Aafrika meeskonnale omaselt just meeskondlikust mängust puudu, seega üle 3. koha ei pakuks neile. Jaapani kohta ei oska kohe midagi öelda, kui meeskonnas on sellised mängijad nagu Nakamura ja Honda võib kõike juhtuda, siiski pakuks 4. kohta.

Hollandi & Hispaania koha pealt täiesti nõus. Grupi võidu broneeriks juba Hollandlastele ära, sest hoog tundub hetkel kõva. Pakun samuti ühte finaalikohta tulpidele. Teise jätaks lahtiseks, tulihingelise hispaanlaste toetajana loodan muidugi omade head etteastet, kuid.. Ei tasu unustada äsja kaptenist ilma jäänud, ent kavala taktikakunni kaardikepi all mängivat Inglismaad. Just Capello meeskonnast kardan tulevat kõige suuremat purakat.

Wingback
07.06.10, 19:11
Vabalajal harjutab breiktantsu!

Vabal ajal ? Dan olevat Liverpooli parim golfimängija. ;)

SimplyTheBest
09.06.10, 11:45
Ma arvan, et Holland ja Brasiilia on ainukesed, kes on võimelised Hispaaniat peatama. Juhul, kui nii Holland kui Brasiilia alagrupi võidaad, kohtuvad nad juba veerandfinaalis. Hispaaniaga ei saa kumbgi kohtuda enne finaali(/kolmanda koha mängu).

Meintz
09.06.10, 12:54
Oot.kas Olsenn mmiks ikka ju saab terveks

Kristen
09.06.10, 16:02
Hispaaniaga ei saa kumbgi kohtuda enne finaali(/kolmanda koha mängu).
Brasiilia asetseb G alagrupis ja Hispaania H alagrupis.

Kaheksandikfinaalid:
28 June – Johannesburg
Winners of Group G
Runners-up of Group H

29 June – Cape Town
Winners of Group H
Runners-up of Group G

Joks
10.06.10, 18:00
Lisaks sellele on Brasiilial upris keeruline alagrupp, nii, et kindlat alagrupi esimest kohta pole siin midagi oodata!

TheGunner
11.06.10, 17:02
Bendtner jätab eeldatavasti avamängu vahele (http://www.skysports.com/football/world-cup-2010/story/0,27032,17248_6201368,00.html)

orbitaaljaam
14.06.10, 17:22
mh, suhkam tuli teenitult, sest nii nõrka kaitset ei saa võitval meeskonnal olla (kui tegu ei ole just Brasiiliaga).
igatahes, kohtunik oli ikkagi munn, van Persie kõrvaarsti juurde ning Jaapan ja Kamerun kotti peksta mõlema meeskonna poolt.

count
14.06.10, 17:24
Hollandilt üllatavalt laisk mäng. Tehniliselt superosavad hollandlased mind küll täna ei veendnud et nad eriti heas hoos oleks. Nõrka Taanit kobadega 2:0 võita ei ole erilien näitaja. Ja kõigele lisaks oleks pidanud Van Persie teise kollase saama ja platsilt suht vara lahkuma. Selel tagajärjel oleks kindlasti Taani shansid vastu pommitada ka tõusnud... Võiks öelda et esimene tõeline kohtuniku pang on sündinud!

E: Kamerun Jaapani mäng ka üks suur pettumus. Ei saand aru kuidas Kamerun alles viimasel 10l minutil oma õige mängu üles leidis....Mulle meeldib kaitsest lähtuv mängustiil. Aga nüüd hakkab juba ära tüütama. Peale Saksamaa mängu on kõik mängud nii umbkinnised olnud et ma ei saa enam aru, kas tahetakse üldse võita? Kamerun pm võib juba asjad ära pakkida ja koju hääletada. Ainuke mees kes mägnida üritas oli Eto`o , aga teadupärast peaksid kõik 11 meest võidu poole püüdlema...

Thugie
14.06.10, 19:57
Holland tõesti kuigi veenev ei olnud, van Persie luhtas ikka järjepanu neid võimalusi. Mäng hakkas käima alates Elia sissetulekus, kes mitmel korral tegi taanlastele ära.

Jaapan ja Kamerun, mnjah, mõlemalt poolt väga palju lihtsaid söödueksimusi. Ja jubedalt häris, kuidas jaapanlased igapuutega/puuteta langesid kui niidetult.

mcnamara
14.06.10, 19:57
Ei saa päris hästi aru, kas see pall on siis tõepoolest midagi nii uudset, et sellega harjuda ei suudeta. Ma pole igatahes kunagi sellise taseme turniiril näinud nii palju jõhkralt metsa lendavaid tsenderdusi ja absoluutselt kättesaamatuid pikka palle. Õudne vaadata igal juhul.

Ja jätkub usku, et Taani siit veel end edasi pingutab.

T2rmo
14.06.10, 20:00

hahahaha eriti hea lause.

denisss
14.06.10, 20:15
kui van perse ja kamp oma märjad unenäod ja suured egod ära unustaks ja mängimisele keskenduks, võiks isegi asja saada.
Treenerile muidugi hunniku bitchslappide kõrval üks heineken ka, et ta ikkagi taipas lõpuks elia sisse tuua ja mängu ehitama hakata.

eks järgmine mäng näeb. siiani kõik ok vähemasti.

krissucool
14.06.10, 20:39
Eesti ründemäng on ka 3 korda veenvam kui see mida Kameruun seal teha üritas.

Epic
14.06.10, 21:11
Alistamatud Lõvid, mu eesel.

Kuna mul oli raha ka veel Kameruni peal, siis oli eriti kurb vaadata, kuidas isegi jalgpalli ABC-ga ning tsenderdustega hädas oldi. :(

Mbia paremkaitses mängitamine oli ka paras müstika. Ok, müras ja jooksis kõvasti, aga rünnakul 0 panus. Ja see japside värav võimalik, et läks ka tema hingele. Andunud keskvälja-kaitse lõvi instinkt on ikka olukorras no matter what asja klaarima minna, mitte ka jälgida äärelt sisse murdavat meest, keda justkui positsiooni järgi markeerima peaks.

KeRRRt
15.06.10, 02:52
pagan, jäi hollandi mäng vaatamata (esimene alles). Aga see jaapani ja kameruuni mäng oli küll üli igav. sarnane prantsuse ja urude mängu ja sloveenia vs alžeeria esimese mänguga.
taanil vist tõesti siin veel head võimalused. Oleneb kui hästi jaapan distsiplineeritud on.

count
19.06.10, 17:26
Piripillide prints Sneijder päästis Hollandile kohustuslikud 3 punkti ära. Väga kole oli muidugi vaadata, kuidas "üliründav" ja "maailma kõige ilusamat jalgpalli" pakkuv Holland kohe peale väravat umbkaitsesse ära tõmbas...Jaapan oleks võinud ikkagi ära viigistada seal lõpus , aga kahjuks läks natuke liiga tugevaks see löök Okazakil.

xewex
19.06.10, 17:54
Umbkaitsesse tõmbas ? Hollandil oli võimalusi veel kõvasti, Afellay sai 2 korda vv-ga 1vs1 jms.Mis mängu sina veel jälgisid.

Tim|
19.06.10, 18:09
Umbkaitsesse tõmbas ? Hollandil oli võimalusi veel kõvasti, Afellay sai 2 korda vv-ga 1vs1 jms.Mis mängu sina veel jälgisid.

Küllap vaatas seda kuidas hollandlasest prostituut magas jaapanlasega ja kui avastas, et jaapanlane tegelt vägivaldne siis tõmbas umbkaitsesse ära.

Gallacher
19.06.10, 23:34
Uskumatu kuidas Taani kaitse suutis avapoolajal KOLM ränka viga teha, kõik nii süütus olukorras kui lahti mängides...

Dano
20.06.10, 00:25
Jess!
Taani võit tõi mulle esimesed kolm punkti :D

mcnamara
20.06.10, 00:51
Ometi midagi hingele. MM-i seni parim mäng ja vanale ruligaanile soe tunne südamesse. Rommedahl on kunn.

surfaja
20.06.10, 00:53
Romm-romm, Rommedahl!

Epic
20.06.10, 02:26
Rommedahl on kunn.

Mis ajast tal üldse vasak jalg peale jooksmise muud oskab teha?

Väga khuul finišeerimine.

Enne mängu pidasin Kameruni edasipääsemise šansse Aafrika meeskondadest ühtedeks parimateks. Ja tegelikult näidati, kui hästi ollakse võimelised mängima. Olnuks seesugune entusiasm olnud ka japside vastu, siis oleks veel kõik võimalik.

Peale Gaana magamist hakkab nüüd vägisi tunduma, et korraldaja kontinent jääb siiski 2. ringist eemale. Elevandid teevad nagunii Kimidega viigi.

Gallacher
20.06.10, 02:58
Peale Gaana magamist hakkab nüüd vägisi tunduma, et korraldaja kontinent jääb siiski 2. ringist eemale.
Minaa isiklikult seda just loodangi. Aeg on FIFA-l aru saada, et Euroopa satside arvu vaja vähemalt paari võrra suurendada ja seda just teiste kontinentide arvelt.

salajane33
20.06.10, 13:37
Peale Gaana magamist hakkab nüüd vägisi tunduma, et korraldaja kontinent jääb siiski 2. ringist eemale. Elevandid teevad nagunii Kimidega viigi.

Nigeerial endiselt head võimalused edasi saada. Võidavad korealasi ja, kui Kreeka kaotab Argentiinale, mis peaks reaalne olema, siis ongi Nigeeria edasi saanud.

El President
20.06.10, 13:50
minu silmis on Holland peafavoriit. seni on kohustuslikus korras võetud kaks võitu niisama palliveeretamisega. kui käigud ka sisse lükatakse, siis aidaaa... turniir on pikk ja pole mõtet end alagrupis tühjaks mängida. koosseis on ju sama, mis kahe aasta eest Itaalia ja Prantsusmaa maatasa lammutas.

edit: sellist Taanit mina tahtsin :kaabu:

count
20.06.10, 14:08
minu silmis on Holland peafavoriit. koosseis on ju sama, mis kahe aasta eest Itaalia ja Prantsusmaa maatasa lammutas.

Mulle meeldis isiklikult rohkem SEE Itaalia , mis Hollandi maapõhja häbistas...aga see pidavat olema maitse asi
http://www.youtube.com/v/4T8pRPEBt1Q

El President
20.06.10, 14:18
valveitaallastele tuleks oma teema teha läbu alla... :confused:

d-fox
20.06.10, 15:25
valveitaallastele tuleks oma teema teha läbu alla... :confused:

Tegemist on üksiküritajaga, seega paluks mitte üldistada. Aitäh.

tank
21.06.10, 13:37
Hetkeseisuga on plaanib ETV viimase E alagrupi mänguna näidata põnevat heitlust Hollandi ja Kameruni vahel. Üks on edasi ja teine kindlalt väljas, seega põnevust kõvasti! Loodan, et Kuuse Lemps kommenteerib!

Kes tahavad vaadata igavamat ja mitte midagi otsustavat mängu alagrupist edasipääsemise nimel, võivad oma aega raisata YLE 2 vaadates;)

jaamu
21.06.10, 13:43
Hetkeseisuga on plaanib ETV viimase E alagrupi mänguna näidata põnevat heitlust Hollandi ja Kameruni vahel. Üks on edasi ja teine kindlalt väljas, seega põnevust kõvasti! Loodan, et Kuuse Lemps kommenteerib!

Kes tahavad vaadata igavamat ja mitte midagi otsustavat mängu alagrupist edasipääsemise nimel, võivad oma aega raisata YLE 2 vaadates;)

jalgpall.err.ee (http://jalgpall.err.ee/artikkel/VARIA/526) on kirjas,
et Taani-Jaapan mängu näitab.

siimsorokin
21.06.10, 14:48
Algselt oli ETV'l nii mõnigi teine mäng märgitud näitamiseks, kuid nüüd on tehtud vastavalt alagruppide seisule ka korrektuurid :)

tank
21.06.10, 18:25
Algselt oli ETV'l nii mõnigi teine mäng märgitud näitamiseks, kuid nüüd on tehtud vastavalt alagruppide seisule ka korrektuurid :)

No tore, et ERR nii paindlik on;)

Kassu
23.06.10, 11:36
Ei noh selge see et Count siin häält tõstab. Ta ju tulihingeline Itaalia fan. Ja Itaalia saab oma alagrupis healjuhul 2. koha, mis tähendab seda et 1/8 läheksid nad Hollandiga kokku ja karta on et siis Itaalia fanclubi väriseb, milles ei ole midagi imelikku. On ju Itaalia praeguse turniiri jooksul yllatavalt head kaitsemängu näidanud.(naeran vaikselt omaette). Eks näha ole kas Itaalia yldse edasi saab ja kui saab siis ootan põnevusega, mida suudab Itaalia kaitseliin Hollandi ryndeliinile pakkuda. Hollandi seisukohalt olen hetkel väga rahul, pole yleliia tõmeeldud, punktid on omistatud. Eks siis homme näha ole, millise sauna see Kamerun saab.
Head Jaanipäeva kõigile!

kaitz
24.06.10, 20:06
Ilus lõpp,draamat täiega ja Milano makaronid kohvreid pakkima,päev on juba korda läinud:D

Tanel
24.06.10, 20:06
Milano makaronid? Seal oli ainult kaks Milano makaroni minu arust. Pigem Torino makaronid siis...

krissucool
24.06.10, 20:23
Milano makaronid? Seal oli ainult kaks Milano makaroni minu arust. Pigem Torino makaronid siis...

Vahet pole.Makaron on makaron.

Epic
25.06.10, 00:39
Samurai-Beckhamid ftw!

Honda muidugi vaid pool aastat Venemaal olnud, nii et peab veel veidikene suuremat üleminekut ootama.

Kassu
25.06.10, 00:58
Veidi kahju Taanist, et oma võimalused kasutamata jättis, aga Jaapan näitas muidugi ilusat jalgpalli(nii palju kui nägin). Rohkem keskendusin Holland-Kamerun kohtumisele. Kohtunik oli selles mängus sõnaotseses mõttes PEENIS!!! Kui mingi must mees iga tuulepuhangu peale perseli kukub, siis ei pea vilet puhuma. Penalt, mis Kamerunile anti on muidugi vaieldav, aga las Eto'ol olla ka 1 hea päev, et oma homonaeratust tervele maailmale näidata. Hollandile jäi veel 1 penalt andmata kui Huntelaar trahvikastis konkreetselt kättega maha tiriti. Eliale ja Robbenile annaks au selles mängus. Kahju, et Sneijder varju jäi, oleks temalt rohkem oodanud, aga ehk mängus Slovaskkia vastu saab ta oma sihiku paika. Oranje ftw! Peace!

Daz Booob
25.06.10, 01:04
mis selles pendlas siis vale oli? see, et vds käe palli ja värava vahele asetas?
ma nagu küll ei märganud, et etoo homonaeratust sel hetkel viljeles... a ju see ole tuttavate värk.

Kassu
25.06.10, 01:11
mis selles pendlas siis vale oli? see, et vds käe palli ja värava vahele asetas?
ma nagu küll ei märganud, et etoo homonaeratust sel hetkel viljeles... a ju see ole tuttavate värk.

Jajah! Palju Õnne selle penalti eest! Palju Õnne Eto'ole! Palju õnne Kamerunile, et nad edasi ei saand. Ja palju õnne ka Sulle Daz Booob, et Sa selliste psühhoterapeutiliste võimetega oled! ja lõpuks Palju Õnne kõikidele Hollandi fännidele alagrupi võidu üle! Laske jointidel hea maitsta ja bongidel muliseda! Rahu välja!

Daz Booob
25.06.10, 10:46
krt, kuna nii kamerun kui ka etoo pole minu teetass, siis kaks varianti - saa kaineks või tunnista, et sulle meeldib earl gray'd saada.

Kassu
25.06.10, 12:09
Ma tunnistan et Immovaan on ainus ja 6ige!!!

TheGunner
07.07.10, 02:24

Ärg nüüd oma sõnu söö! :p

Maarek
07.07.10, 09:24
Kui Taani jõuab poolfinaali joon iga päev pudeli Carlsbergi ja Tuborgi. ja toitun ainult võileibadest.

Ärge nüüd oma sõnu sööge! :p

Ma ei tea, et tal oleks praegusel hetkel varianti Carlsbergi ja Tuborgit mitte juues oma sõnu süüa :confused:

Kurat
07.07.10, 09:40
Ega see mittjoominenii lihtne asi polegi. Alati on oht kiusatusele järele anda ;)

orbitaaljaam
07.07.10, 10:32
kas mingis ajas ja ruumis jõudis Taani poolfinaali?
Ei tegelt, Holland siis juba maailmameistriks

TheGunner
07.07.10, 15:11
kas mingis ajas ja ruumis jõudis Taani poolfinaali?
Ei tegelt, Holland siis juba maailmameistriks

ma ajasin midagi sassi.