320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

MM 2010 - alagrupp F

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    MM 2010 - alagrupp F

    Itaalia, Paraguai, Uus-Meremaa, Slovakkia
    Mängud:
    14.06 ITA vs PAR
    15.06 NZL vs SVK
    20.06 SVK vs PAR
    20.06 ITA vs NZL
    24.06 PAR vs NZL
    24.06 SVK vs ITA
    the woman who hurt him must surely have trouble sleeping
    because belle of st mark is a beauty extraordinaire

    #2
    ITALY: QUAGLIA MAKES THE CUT
    Tuesday 1 June, 2010
    Marcello Lippi’s final World Cup squad includes Fabio Quagliarella and Salvatore Bocchetti, but Marco Borriello and Giuseppe Rossi stay behind.

    It is deadline day for the Coaches to hand in their 23-man lists for the 2010 World Cup in South Africa.

    Lippi has been training with 28 players in Sestriere this week, but had to cut five before travelling to the tournament itself.

    Quagliarella was initially expected to be left out, but the Napoli forward’s versatility earned him a place at the World Cup, as he can play both as centre-forward and in a wider role.

    The same is true of Genoa defender Bocchetti, who has been used as a centre-back or a left-back.

    Poor recent form saw Milan striker Borriello, Villarreal star Rossi, Palermo full-back Mattia Cassani, Cagliari trequartista Andrea Cossu and Palermo goalkeeper Salvatore Sirigu cut from the final 23.



    -e-

    tõmbasin vale nimekirja maha.
    jokers to the right
    clowns to the left of me

    Kommentaar


      #3
      Olin juba šoki äärel, et Grosso, Legro ja Camo on sees, kuid De Rossi väljas. Õnneks Gazzettas on õige koosseis:

      Portieri: Buffon, De Sanctis, Marchetti
      Difensori: Bocchetti, Bonucci, Cannavaro, Chiellini, Criscito, Maggio, Zambrotta
      Centrocampisti: Camoranesi, De Rossi, Gattuso, Marchisio, Montolivo, Palombo, Pepe, Pirlo
      Attaccanti: Di Natale, Gilardino, Iaquinta, Pazzini, Quagliarella

      Kommentaar


        #4
        Ma arvan, et Itaaliale saab siin oskaks nii mõnigi šokk kaotusseisu jäämine, aga grupi esikoht peaks ikkagi ära tulema. Kuid ainult selleks, et 2. ringis kohe välja langeda.

        Paraguai oleks siin grupis mu teine favoriit. Tänagi soliidne töö kreeklastega ja kuigi ma endisi Euroopa meistreid terve turniiri mõttes eriti kõrgelt ei hinda, siis märkimist vääriv tulemus ikkagi. Cardozo, kes jättis Euroopas tänavusel hooajal hea mulje ja Roque Cruz (püsi terve!) on üle keskmise hea ründeliin. Samas, kaitses on enamus tegelasi vaid Lõuna-Ameerika liigade spetsidele tuttav.

        Slovakkial debüütesitus ja kolmas koht oleks hea saavutus. Samas, kui Hamsik hullu hakkab panema (nagu FM-is, hõ-hõõ), siis äkki suudetakse edasipääsule konkureerida.

        (Tükk tühja maad)

        Uus-Meremaa sõitis Aafrikasse vaid statisti rolli. No ja huvitav, kas haka näeb ka ära.

        Kommentaar


          #5
          Paraguaylane Salvador Cabanas siis ikka ei taastunud piisavalt kiiresti, et koosseisus pole? Kahju.
          Õhtul oli lahe juhtum, üks prantslane tuli hostelisse riidekapi suuruse kohvriga ja sai toa 3ndale korrusele no ja otsustas sinna siis liftiga sõita. Ronis oma kodinatega lifti… ja…. ja astus siis kirudes välja – see oli telefoniputka!!! Meil pole ju majas lifti!

          Kommentaar


            #6
            Ma arvan, et Paraguay paneb alagrupi kinni ja Itaalia saab 1/8 finaalis Hollandilt pähe.
            Õhupalle tehakse konnadest. Jalgpalle kilpkonnadest.

            Kommentaar


              #7
              Kiire viktoriini vaheküsimus: Kas keegi on näinud Itaalia eest platsil mängimas mängjat, kelle nimi on Iaquinta? Ma mõtlen täna päeval. Selline ründaja peaks olema. Vasakul äärel....Ei mite Criscito, see on väikest kasvu kaitsja. Ma mõtlen seda suurt kõvera ninega p*derasti p*tsi kes peaks nahh*i v*tttu rünnakul teravusi looma ja jalgpallur olema nahh*i t*ra p*tsi gnioöargoönSE
              FORZA ITALIA FORZA ROMA - "A Scudetto in Rome is worth a thousand elsewhere."
              sigpic

              Kommentaar


                #8
                bljat. pauk luuavarrest.

                Kommentaar


                  #9
                  väga igav mäng oli... kuni sinnamaani kus tõesti käis pauk luuavarrest. itaalia meestele vähemalt respekt selle eest, et nad divesid ja näitlesid umbes 3x vähem kui ma kartsin. teine poolaeg nüüd ees ja ladina meestel lootust veel on. heal juhul ehk viigi vilistavad välja. juhul kui itaalia oma esimest poolaega ei kordanud.

                  countilt õige küsimus - itaalial mõni ründaja ka on?
                  MIA SAN MIA!

                  Kommentaar


                    #10
                    Miks Buffon välja võeti???
                    slimm.ee

                    Kommentaar


                      #11
                      Algselt postitas JanK Vaata postitust
                      Miks Buffon välja võeti???
                      pool hooaega oli selline kahtlane, ju siis läks jälle katki
                      Algselt postitas Iceman
                      Hofnari maitse totside suhtes on ikka ülekõige.

                      Kommentaar


                        #12

                        Kommentaar


                          #13
                          Algselt postitas Calva Vaata postitust
                          Ja sellepärast me kõik seda suurepärast koondist armastamegi.
                          Giggs will tear you appart.

                          Kommentaar


                            #14
                            Calva, oled andekas, suutsid selle video tervelt kahte teemasse postitada. Proovi veel, kindlasti leiad Off Topic rubriigist veel teemasi. Võin jagada vihjeid: toredaid linke, off topic videod, liiga hea jne.
                            hopp, nüüd postitusi koguma troll

                            Kommentaar


                              #15
                              Esimene ennustus, mis täiesti täppi läks. Kaua läks, kurat

                              Kommentaar

                              Working...
                              X