PDA

View Full Version : MM 2010 - alagrupp F

mcnamara
31.05.10, 10:30
Itaalia, Paraguai, Uus-Meremaa, Slovakkia
Mängud:
14.06 ITA vs PAR
15.06 NZL vs SVK
20.06 SVK vs PAR
20.06 ITA vs NZL
24.06 PAR vs NZL
24.06 SVK vs ITA

Jasper
02.06.10, 00:03
ITALY: QUAGLIA MAKES THE CUT
Tuesday 1 June, 2010
Marcello Lippi’s final World Cup squad includes Fabio Quagliarella and Salvatore Bocchetti, but Marco Borriello and Giuseppe Rossi stay behind.

It is deadline day for the Coaches to hand in their 23-man lists for the 2010 World Cup in South Africa.

Lippi has been training with 28 players in Sestriere this week, but had to cut five before travelling to the tournament itself.

Quagliarella was initially expected to be left out, but the Napoli forward’s versatility earned him a place at the World Cup, as he can play both as centre-forward and in a wider role.

The same is true of Genoa defender Bocchetti, who has been used as a centre-back or a left-back.

Poor recent form saw Milan striker Borriello, Villarreal star Rossi, Palermo full-back Mattia Cassani, Cagliari trequartista Andrea Cossu and Palermo goalkeeper Salvatore Sirigu cut from the final 23.

-e-

tõmbasin vale nimekirja maha.

Saarlane
02.06.10, 00:15
Olin juba šoki äärel, et Grosso, Legro ja Camo on sees, kuid De Rossi väljas. Õnneks Gazzettas on õige koosseis:

Portieri: Buffon, De Sanctis, Marchetti
Difensori: Bocchetti, Bonucci, Cannavaro, Chiellini, Criscito, Maggio, Zambrotta
Centrocampisti: Camoranesi, De Rossi, Gattuso, Marchisio, Montolivo, Palombo, Pepe, Pirlo
Attaccanti: Di Natale, Gilardino, Iaquinta, Pazzini, Quagliarella

Epic
02.06.10, 23:02
Ma arvan, et Itaaliale saab siin oskaks nii mõnigi šokk kaotusseisu jäämine, aga grupi esikoht peaks ikkagi ära tulema. Kuid ainult selleks, et 2. ringis kohe välja langeda.

Paraguai oleks siin grupis mu teine favoriit. Tänagi soliidne töö kreeklastega ja kuigi ma endisi Euroopa meistreid terve turniiri mõttes eriti kõrgelt ei hinda (http://foorum.soccernet.ee/showthread.php?t=8671), siis märkimist vääriv tulemus ikkagi. Cardozo, kes jättis Euroopas tänavusel hooajal hea mulje ja Roque Cruz (püsi terve!) on üle keskmise hea ründeliin. Samas, kaitses on enamus tegelasi vaid Lõuna-Ameerika liigade spetsidele tuttav.

Slovakkial debüütesitus ja kolmas koht oleks hea saavutus. Samas, kui Hamsik hullu hakkab panema (nagu FM-is, hõ-hõõ), siis äkki suudetakse edasipääsule konkureerida.

(Tükk tühja maad)

Uus-Meremaa sõitis Aafrikasse vaid statisti rolli. No ja huvitav, kas haka näeb ka ära.

resorte
03.06.10, 20:52
Paraguaylane Salvador Cabanas siis ikka ei taastunud piisavalt kiiresti, et koosseisus pole? Kahju.

SimplyTheBest
09.06.10, 11:51
Ma arvan, et Paraguay paneb alagrupi kinni ja Itaalia saab 1/8 finaalis Hollandilt pähe.

count
14.06.10, 23:19
Kiire viktoriini vaheküsimus: Kas keegi on näinud Itaalia eest platsil mängimas mängjat, kelle nimi on Iaquinta? Ma mõtlen täna päeval. Selline ründaja peaks olema. Vasakul äärel....Ei mite Criscito, see on väikest kasvu kaitsja. Ma mõtlen seda suurt kõvera ninega p*derasti p*tsi kes peaks nahh*i v*tttu rünnakul teravusi looma ja jalgpallur olema nahh*i t*ra p*tsi gnioöargoönSE

abso
14.06.10, 23:22
bljat. pauk luuavarrest.

denisss
14.06.10, 23:30
väga igav mäng oli... kuni sinnamaani kus tõesti käis pauk luuavarrest. itaalia meestele vähemalt respekt selle eest, et nad divesid ja näitlesid umbes 3x vähem kui ma kartsin. teine poolaeg nüüd ees ja ladina meestel lootust veel on. heal juhul ehk viigi vilistavad välja. juhul kui itaalia oma esimest poolaega ei kordanud.

countilt õige küsimus - itaalial mõni ründaja ka on?

JanK
14.06.10, 23:31
Miks Buffon välja võeti???

hofnar
14.06.10, 23:53
Miks Buffon välja võeti???

pool hooaega oli selline kahtlane, ju siis läks jälle katki

Calva
14.06.10, 23:56
http://www.youtube.com/v/Iufnlu5842w

krissucool
15.06.10, 00:20
http://www.youtube.com/v/Iufnlu5842w

Ja sellepärast me kõik seda suurepärast koondist armastamegi.

orbitaaljaam
15.06.10, 00:23
Calva, oled andekas, suutsid selle video tervelt kahte teemasse postitada. Proovi veel, kindlasti leiad Off Topic rubriigist veel teemasi. Võin jagada vihjeid: toredaid linke, off topic videod, liiga hea jne.
hopp, nüüd postitusi koguma troll

Kristen
15.06.10, 00:25
Esimene ennustus, mis täiesti täppi läks. Kaua läks, kurat

Calva
Calva, oled andekas, suutsid selle video tervelt kahte teemasse postitada. Proovi veel, kindlasti leiad Off Topic rubriigist veel teemasi. Võin jagada vihjeid: toredaid linke, off topic videod, liiga hea jne.
hopp, nüüd postitusi koguma troll

:hacker: blablabla... :uni:

T2rmo
Itaalia, oleks võinud ikka võita:deemon:

kaitz
15.06.10, 00:26
Krt makaronid rikkusid minu ennustuse:S

denisss
15.06.10, 00:29
bwahahhahahaaaa! 10 points for the derossi dive :)
siiski, respekt motorollerite-, pizza- ja kingameistritele niigi vähese daivimise eest ;)

samas 100x suurem respekt väikesele paraguay'le võitlusvaimu eest, itaallastel oli platsil ainukene mees ilmselt pepe, kelle peas käis korra 90 min jooksul läbi mõte, et võiks proovida seda mm tiitlit kuidagi korrata, ülejäänutel oli juba restos reserveering tehtud ja naised ootamas värava taga...

count
15.06.10, 00:42
Mida öelda? Lippi tõestas seda mida enamus inimesi kartsid - ta on peast täiesti debiilistunud.
Mäng algas Riverose VÄGA VÄGA JÕHKRA sissesõiduga Montolivole, kus viimasel joppas et jalg külge alles jäi, kuid kohtunik ei teinud selelst väljagi...Kui esimesest minutist oleks Itaalia mänginud mehelises ülekaalus, oleks ka pilt teine!
Ei saanud aru miks terve mänguaja ainult seda Pirlodd platsile nõuti? Mis kuradi söötude virtuoos? Täielik kivipallur. Ainuke mees kes teda asendada saaks - Totti - jäeti koju, niiet jääge oma Pirlo pasaga vait. Marchisiolt eriti sitt mäng. Pepe oli väga suurt tahtmist täis, aga andekusest jäi kõvasti puudu. Gilardino ja Iaquinta võiks jääda pealset tänast esitust pingile, aga kahjuks seda ei juhtu ennem kui keegi ajudega mees koondise üle võtab. Ei saandu aru miks poolajal Lippi ühe vähese Juve normaalse mägnja välja vahetas? Arusaamatu. De Rossi t mahtus igale poole, süüdi oli ta omaväravas, lõi viigivärava ja keskvälja kontrollis väga hästi, näitas tõelist taset. Sellest divimise momendist ma ei saanud aru. De Rossi pole kidnlasti see mees kes esimesel võimalusel pikali viskaks, niiet ei oska seda kohta isegi kommenteerida. 55ndal minutil vahetati sisse Camoranesi, kes oleks võinud avabalt lõpetada puanse kaardiga. Kuid KAHJHUKS - kordan kõik Juventuse pedereeritud fännid, KAHJUKS ei saanud ta seda punast. See tähendab et järgmises mängus ei ole samuti lootust Quagliarellat ja Di Natalet ja Pepet koostöös näha, mis on iseenesest VÄGA KURB NAHHUI!
Üleüldiselt näitas Itaalia väga ilusat jalgpalli, suhteliselt ründealdis oldi. Ja ETV kommentaatorid peaksid ju olema targemad kui keskmine soccerneti "fänn" - Itaaliat 21 sajandil ikka veel kutsuda UMBKAISTSES istuvaks meeskonnaks on lihtsalt VÄGA VALE VÄIDE. Palun lõpetage see idiootne lapsik idiootsuse ajamine. Itaalia mängis 4-3-3 , ja kui Iaquinta asemel oleks olnud ehk Pazzini , oleks näinud ka korraliek väravaid.
Päikest!

ROOTSI KUNN
15.06.10, 00:46
Ei noh parad näitasid ,mis puust nad on ja Itaalial oli raskusi et punkt kätte saada. Otsisin kohe eelmise MM-i eel ostetud Paraguai särgi kapist välja ja panen homme selga :)

Jasper
15.06.10, 00:50
Ei saandu aru miks poolajal Lippi ühe vähese Juve normaalse mägnja välja vahetas? Arusaamatu.

no pinguta, äkki lahendad selle müsteeriumi.

count
15.06.10, 00:54
no pinguta, äkki lahendad selle müsteeriumi.

Mine onaneeri Pirlo posteri peale!

Aílton
15.06.10, 01:02
Kui sa count suudaksid oma postitusi ilma roppusteta kokku panna, siis oleks need täitsa asjalikud, mängu iseloomustust ma mõtlen.

Üldiselt oli Itaalia mängu mõnus vaadata, kuid ka Paraguai ei andnud midagi võitluseta. Suurim itaalaste probleem oli olukordade tekitamine, ei õnnestunud kohe kuidagi. Oma poolelt Paraguai kastini suudeti ilusasti lükata, sealt edasi oli ümmargune null. Minu arust pole Iaquintal viga midagi, kui ta teeks seda mida ta tegema peaks ehk oleks tipuründaja, äärel ta ju imes vilinal. Mõnus habemik De Rossi oli kahtlemata mängu parim, kaasa arvatud sukeldumises.

författare
15.06.10, 01:04
Aii,kui mõnus on lugeda kui itaalia ebaõnnestub,eriti kui kirjutab count.:) :) :) :)

xewex
15.06.10, 01:06
Kahju, et Para ei suutnud hoida oma eduseisu, aga punkt on punkt.

Joks
15.06.10, 01:11
Sellise mängupildiga ei jõua itaalia 1/8 finaalist elusees edasi. Mis muidugi on ainult hea uudis :D

Henriolen
15.06.10, 01:16
Itaalia on sitt ,muud ei midagi, nii on.. koguaeg olnud kah( vabsee ei koti mitu tiitlit neil on) , läbi ussimunni alati kusagilt saanud need võidud, see aasta ei võida nad ka kindlasti, hea kui alagrupist edasi saavad.
Päikest!

Aramis
15.06.10, 01:24
Itaalia on oma võidetud turniire palju kahvatumalt alustanud.

freestyle01
15.06.10, 01:29
http://www.youtube.com/watch?v=Iufnlu5842w&feature=player_embedded

"is this gerrard?" I lol'd

marcello
Itaalia vastasena pean tõdema, et üllatasid positiivselt tegelt aga tulemus on hea;) Kaheksandikfinaalis ootab alagrupis teiseks jäänut ees ilmselt Holland ja nüüd on tore vaadata kumb maooridele rohkem kolle suudab lüüa, sest slovakkidega ei saa kummalgil kerge olema loodetavasti.

count
Itaalia on sitt ,muud ei midagi, nii on.. koguaeg olnud kah( vabsee ei koti mitu tiitlit neil on)

See oli väga asjalik postitus. Sa oled tõeline geenius. Sinusguste jalgpallifännide pärast mulle see mäng meeldibki. Sinusuguste pärast ma pubides naerda saangi. Sinusugustest pole mul isegi kahju kui sa rongi alla jääd, sest sa oled lihtsalt nii loll et no raske on kommenteerida seda jama....

2pac
15.06.10, 01:52
See oli väga asjalik postitus. Sa oled tõeline geenius. Sinusguste jalgpallifännide pärast mulle see mäng meeldibki. Sinusuguste pärast ma pubides naerda saangi. Sinusugustest pole mul isegi kahju kui sa rongi alla jääd, sest sa oled lihtsalt nii loll et no raske on kommenteerida seda jama....

+1 . .

Joks
15.06.10, 02:07
Sellise mängupildiga ei jõua itaalia 1/8 finaalist elusees edasi. Mis muidugi on ainult hea uudis :D

krissucool
15.06.10, 02:07

Sinu roppuste rikkad postitused on ju muidugi äärmiselt asjalikud ja tasemel.
Tramaivõi.

freestyle01
15.06.10, 02:15
juba kirjutasid seda :D

d-fox
15.06.10, 02:16
Itaalia on sitt ,muud ei midagi, nii on.. koguaeg olnud kah( vabsee ei koti mitu tiitlit neil on) , läbi ussimunni alati kusagilt saanud need võidud, see aasta ei võida nad ka kindlasti, hea kui alagrupist edasi saavad.
Päikest!

Mine trolli mujal kusagil.

TheGunner
15.06.10, 02:34
Eurosport väidab, et Buffon vahetati poolajal välja vigastuse tõttu (http://uk.eurosport.yahoo.com/14062010/58/world-cup-2010-italian-concern-buffon-injury.html), nagu oligi arvata. Seljaga mingi jama.

"He had a bit of a problem in his back. He had a back ache during the warm-up - already it started to manifest itself."

Mängust kah. Itaalia ei olnud tegelikult paha ja mängitigi täitsa ilusat jalgpalli. Rünnakuid suudeti alustada hästi, aga lahendused olid ebakvaliteetsed. Kaitses oldi ka enamasti kindlad, välja arvatud väravaolukord ja üks Paraquailaste rünnak kus olid kõik mängijad läinud ühe mehe peale ja pall läks teisele.
Itaalia parimad olid Pepe, keda jooksis väga palju ja võitles kõvasti ning De Rossi, kes valitses keskvälja väga ässalt ja oli kaitses suht hea (kuigi väravas oli süüdi tema (http://www.skysports.com/football/world-cup-2010/story/0,27032,12098_6206727,00.html)). Selle daivi oleks võind aind ära jätta. Halvimad olid aga IQ, Gilardino ja Marchisio, kes olid peaaegu et nähtamatud ja kasutegur neil puudus. Itaalia saab siit edasi kindlalt, arvan ka et esimesena. ;)

KeRRRt
15.06.10, 02:47
väga korralik mäng. polnud ammu itaalia mängu näinud ja üllatas isegi, et ründasid täitsa tihedalt. aga ründajad - neid ma küll ei näinud. paraguail polnud ka teisel poolajal ründajaid, kuigi tulid sisse santa claus ja see benfica pikk poiss. kui itaalial järgmises mängus samasugused probleemid, siis hüvasti tiitel :)

Tofoa
15.06.10, 04:08
De Rossi ei sukeldunud kusjuures, mingi kõksu ta vastu kanda siiski sai kui hoolikalt kordust vaadata. Kerge dramaqueen sellegi poolest.

Mängust? KARTSIN HULLEMAT! duubeldaks count'i juttu üsna suures mahus. Pepe ja Zambrotta üllatasid positiivselt :)

Järgmiseks mänguks IQ <-> Di Natale ning kärab küll. Iaquinta pole mingi äär. Marchisiole ja Gilale võiks teise võimaluse anda. Kui ei tööta, siis Quagliarella/IQ (tipuründajana on ta asjalik) ning ka Pirlo on olemas.

Siiski loodan, et jäädakse alagrupis teiseks, siis saaks Hollandit 1/8 finaalis kottida. Muidu tuleb veerandfinaalis Hispaania vastu minna :(

F.Totti
15.06.10, 11:24
World Cup 2010: Daniele De Rossi Admits Italy Did Not Bring Enough Creative Players & Need Francesco Totti
De Rossi feels Italy need to improve gradually...

Daniele De Rossi has said Italy need to improve for their next clash against New Zealand on Sunday as he takes part of the blame for Antolin Alcaraz's goal.

De Rossi was beaten in the air as Alcaraz got in front of him to power home a header after 38 minutes.

The Roma ace made up for his mistake in the second half as he fired Italy back on track for them to earn a point as they drew 1-1 with Paraguay.

"It was a good game the way we played. We didn't give away much. On their first goal I was distracted as it was my responsibility to mark him, and we were angry, I was angry," he told Sky Sport Italia.

"They were aggressive and we were not that great in the final third and you pay for it at this level.

"Probably we have to improve in the final third, we have to be more concrete up there as we lack the final finish.

"We all have to continue growing, it's not about individuals improving, we have to improve as a team."

De Rossi was also highly critical of some of the player selections by coach Marcello Lippi, saying that the Azzurri are lacking a creative-type person such as Roma team-mate Francesco Totti.

"Sometimes you can win a match you can lose it, or you can end the match at 1-1 like today. We knew that Paraguay was a good team. It's very difficult when you play a South American team.

"We are a different team to 2006. We have no Totti and no players like him."

Tõesti count ka mina ei mõista, miks soiuti ainult sellest Pirlost seal pingil, need etv kommentaatorid ei jaga itaaliast ja selle liigast ikka mitte puumunnigi.
Lippi oleks pidanud võtma kaasa Totti ja jätma mõne puujala koju selle asemel, kuna Pirlo tervenemine on selline suur küsimärk ja oleks Totti varnast võtta olnud, ei ole mõtet ju panustada mehele, kes ei saa isegi alagrupi mänge mängida.
Ja eile oli selgelt näha, et ründajad istusid seal kuival kui kaamlid.Ja Marchisio kui traquartista ei kõlba kuhugile.
Lippi oleks võinud vähe mõelda, et selle aasta itaalia parimast meeskonnast, mis koosnes rohkemal määral itaallastest (loe AS ROMA) võeti kaasa ainult 1 mees.Kas Lippil polnud niipalju mõistust, et võtta kaasa roma kauaaegne duo de rossi-totti, siis oleks ehk ründajad ka asisemalt tegutsenud ja palli saanud.
Kui De Rossi siin sellest juba avalikult räägib siis no ausalt Lippi võiks selle oma suutäis soolast allaneelata ja trampida oma ego peal , et mitte võtta kaasa teatud jalgpallureid.

Ja need väikesed poisid ja tüdrukud , kes siin pudelist alles piima joovad, võiksid vähe tagasitõmmata.Itaalia mängis väga ilusat ja nauditavat jalgpalli minule endalegi üllatavalt, kenad lühikesed söödud, totti-pirlo puudusid seega puudusid ka ilusad pikad ja läbisöödud ründajateni! See ei olnud ammugi kaitsest lähtuv ja umbkaitsest lähtuv jalgpall, pigem tootis seda produkti paraguay.Ja viimaseks Itaallased ei sukeldu minu arust kyll mitte rohkem kui teised riigid, enamjaolt kui ikka mingi kõks tuleb vastu jalgu kukuvad kõik tipud, esimesel võimalusel.Eelnevatel mängudel on juba teesklemise eest kollaseid saadud, itaalia ei saanud neid eile ühtegi, seega ei näindu kohtunik tahtlikku divemist, seega jooge oma morsikannud tühjaks ja laske papal mammal omale parima pidamisega pampersid osta.

F.Totti
15.06.10, 11:31
http://www.youtube.com/v/UT7Eb4uLfaY

http://www.youtube.com/v/BBbcDAxlG0k&feature=related

Valgustage end te kuradi pimedad ja haavatud loomad. Tehke silmad lahti ja nautige seda mahedat allikavalgust, mitte pimedat sumedat arvutiekraani, ihudes kahe käega püksis elutsevat-tukslevat VUVUZELAT.

Vaadake kuidas mängitakse 1 sööduga üle kogu vastaste kaitseliin ja siis Gila mine kobista see pall kasvõi oma munanditega üle väravajoone.

lorenzo
15.06.10, 13:36
mängu parim oli raudselt paraguailaste kaitsev poolkaitsja Victor Caceres. peale MM-i mees kindlasti Euroopas mängimas

mcnamara
15.06.10, 13:44
mängu parim oli raudselt paraguailaste kaitsev poolkaitsja Victor Caceres. peale MM-i mees kindlasti Euroopas mängimas

Tol mehel oli tublisti õnne ühes olukorras, et kollase kaardiga pääses.
Karm, võitluslik mäng oli, hää midagi sellist ka MM-il vahelduseks kohata.

Jasper
15.06.10, 13:59
Totti poleks eile kolme punkti päästnud, sest ta oleks öelnud Lippile: 'y0, need alagrupimängud on mõttetud. Ma loobun koondisest, aga kui finaali saate, võid mulle helistada.'

piimamees
15.06.10, 15:08
Uus Meremaa alustab siis täna Slovakia vastu koosseisus
vv- Paston, kolmkeskkaitsjat- Smith, NELSEN, Reid, vaskääremängija Lochhead, paremaläärel Bertos, keskväljal Vicelich ja Elliott, nende ees Fallon ja ründepaar Smeltz ja Killen. Ehk suht kaitsest lähtuv, kuid piisavalt jõude keskväljal, et võimalusel ka suured jõud ründesse viia. Ründajate teravuses pole sammuti põhjust kahelda. Slovakia vastu loodaks vähemalt viiki:)

17
15.06.10, 17:08
Kas Vitteki väravast joonekaamera videokordust oleks kellelgi pakkuda?

dimaggio
15.06.10, 17:22
kurat, kui hea

Halb ründaja
15.06.10, 17:22
Täielik taktikaline läbikukkumine Slovakkia treeneri poolt.

EgoTrip
15.06.10, 17:23
Slovakid on ise süüdi selles. no mida, uus-meremaa vastu mängida nii loiult.
cmon tüübid. hamsik oli ka märkamatu

Montag
15.06.10, 17:24
Äärmiselt positiivne üllatus Uus-Meremaalt.

Tõesti, üsna rumal lõpp slovakkidelt. Olgugi, et võit oli peaaegu käes, ikka oleks tulnud üritada sama aktiivselt seda teist jahtida, sest võib ju ette näha, et pärast viimast vooru võib kolme edasipääsu pretendendi vahel otsustavaks kujuneda just väravate vahe.

count
15.06.10, 17:26
Mäng mis algas tuimalt, lõppes ikka kuradi hästi :)
Üleüldiselt olen Slovakkides pettunud, eriti Hamsikus, kellelt oleks oodanud teravamaid läbijookse ja rohkem aktiivsust. Slovakkidel jääb aind üle iseennast süüdistada...Kui isegi Iaquinta sugune puujalg suutis hiljuti Uus Meremaale 2 (loe: KAKS) väravat lüüa, siis Slovakkide ründeliin oleks pidanud vähemalt 3:0 selle mängu võitma. Eriti veel arvestades Paston-i suuri prohmakaid Uus Meremaa väravas...
Kuid Itaalia jaoks igati supper tulemus. Kõigil nüüd võrdselt punkte, ja edasipääseda võivad nii Paraguai kui Slovakkia. Nende vaheline järgmine mäng peaks olema maiuspala!

Epic
15.06.10, 17:27
(Tükk tühja maad)

Uus-Meremaa sõitis Aafrikasse vaid statisti rolli.

Mnjamm-mnjamm, sõnad maitsevad hästi.

Aílton
15.06.10, 17:29
Selliste üllatuste vastu pole absoluutselt mitte midagi.

bert2k3
15.06.10, 17:32
Reid röövis minult ennustusmängu 3 punkti.

keenjus250
15.06.10, 17:34
Reid röövis minult ennustusmängu 3 punkti.

+1

a lõpp oli hea

Dano
15.06.10, 17:37
+1

a lõpp oli hea

+2
Krdi Reid :p
Aga vähemalt põnevust oli

piimamees
15.06.10, 17:39
winston reiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiddddddddddddd

nämmnämm kuidas see punkt maitseb. pohh, isegi slovakia kahtlasest väravast (siiski vist mitte suluseis..). Ehk on selle emotsiooni pealt midagi ka paraguay ja itaalia vastu midagi head loota:love:

TheGunner
15.06.10, 17:41
Kurat, selliseid mänge MMilt ootangi! ;)
Slovakkia ise oli aga süüdi et 2 punkti ära kinkis. Lasti valgetel palli liiga vallata.
Uus-Meremaale aga palju õnne!

Jasper
15.06.10, 18:06
2 (loe: KAKS)

fakk, ma just lugesin VIIS.

Thugie
15.06.10, 20:13
Slovakkia esitus oli jah pettumus, uskumatu, et Paston ainult kord üle suudeti mängida.

cannuman
16.06.10, 01:06
http://www.youtube.com/v/DGcea6R5XAs&feature=player_embedded/
http://img341.imageshack.us/img341/7917/derossidive.png

http://www.youtube.com/watch?v=Iufnlu5842w&feature=player_embedded

"is this gerrard?" I lol'd

http://img816.imageshack.us/img816/5314/inglanevsvuvuzela.jpg

count
20.06.10, 13:22
Mõtteainet ennem mängu Susy Campanale-lt

"South Africa has been a very different World Cup so far and one that thrives on unpredictability. One has to love a tournament where Switzerland can beat Spain, Serbia see off Germany, France look set to crash out in the first round and England are out-played by Algeria. Those sides that have won, such as Holland and Brazil, were far from convincing. It is into this atmosphere that Italy now take on New Zealand."

"The Nazionale are yet to win in 2010 and the tactical experiments against Paraguay faltered. New Zealand are considerably stronger in the air than the Italians, so Lippi urged his men to play the ball to feet and pass it around with pace. One therefore wonders why Vincenzo Iaquinta and Alberto Gilardino are used to spearhead the attack when Antonio Di Natale would run rings around this All Whites defence? "

ma lisaks siia tuhat küsimärki, aga vastuseid peaks teadma ainult Lippi, või tahab ta lahkuda areenilt sarnaselt Domenechile?

Thugie
20.06.10, 17:38
Uruguay ja Paraguay mingi 4x vähemalt sassi ajada on ilmselgelt natuke liiga palju. 1 pealelöök raami, nii mänge ei võideta.

budu
20.06.10, 18:27
Krt kui makaronid koju saadetakse oleks see MM-il super tulemus!

17
20.06.10, 18:28
türa De Rossi on eit

Stok
20.06.10, 18:30
Keda nad leinavad?

dimaggio
20.06.10, 18:31
ohjummel, kuna lõppeb see eitede jalgpall?!

Iceman
20.06.10, 18:33
masendav...

jaamu
20.06.10, 18:33
Keda nad leinavad?

http://en.wikipedia.org/wiki/Roberto_Rosato

count
20.06.10, 18:52
Väga kohutav. Väga kohutav. Gilardino? Iaquinta? Mis toimub? Lippi miks sa nii teed? Ainuke mees kes ründajaks ennats tituleerida saab on De Rossi. Nutune! Pazzini ja Di Natale mängu või minge p*tsi!
Pennal 99% õige
Uus Meremaa värav suluseisust!
Ja kas ma nägin õieti et 4s kohtunik on see Mali mees??

17
20.06.10, 18:54
Väga kohutav. Väga kohutav. Gilardino? Iaquinta? Mis toimub? Lippi miks sa nii teed? Ainuke mees kes ründajaks ennats tituleerida saab on De Rossi. Nutune! Pazzini ja Di Natale mängu või minge p*tsi!
Pennal 99% õige

kuku ümber

keenjus250
20.06.10, 18:54
Pennal 99% õige

:D :D :D Väga hea. Ma sain naerukrambid.

piimamees
20.06.10, 19:01
Pennal 99% õige

kahma lutti, de rossi on mingi printsess

budu
20.06.10, 19:05
Rootsi TV 4 omad võrdlesid seda pennu saamise näitemängu Rivaldo lollusega kunagi Türgi vastu.Kõik on arvamusel ,et kohtunik lihtsalt eelistab Itaaliat ja nii see kahjuks ka on.

Iceman
20.06.10, 19:14
Pennal 99% õige
De Rossi pole mingi ründaja.
eit on! vat kes ta on.

Tofoa
20.06.10, 19:27
Rootsi TV 4 omad võrdlesid seda pennu saamise näitemängu Rivaldo lollusega kunagi Türgi vastu.Kõik on arvamusel ,et kohtunik lihtsalt eelistab Itaaliat ja nii see kahjuks ka on.

Italy went on to control the remaining forty minutes, with the Azzurri equalizing in the 29th minute after Tommy Smith gave away a penalty, pulling down Daniele de Rossi in the six yard box. Iaquinta put the penalty kick into the right side of the goal to move Italy even.

PENALTY ITALY!! Smith is tugging the jersey of De Rossi who goes down softly and the penalty is awarded. No need to hit the floor but a clear infraction in the penalty area.

Shirt pull = penalty. Whining about making a meal of it is pointless, yeah he does make more of it... but that's not the point. It WAS a penalty.

No complaints there. Smith drags down De Rossi in the area, and De Rossi needed no invitation to tumble. Carlos Batres thought about it, but gave it eventually. Iaquinta...

Võib-olla mingid hääled su peas võivad sulle öelda, et see polnud penalt, kuid see oli.

Iceman
20.06.10, 19:34
Kes need Jonathanid ja asjad on?

keenjus250
20.06.10, 19:38
Richard Farley (born 1948) is an American convicted mass murderer.

smörgåsbord
20.06.10, 19:55
90+3 min New Zealand make their final substitution: Andy Barron, who works in a bank in Wellington and had to arrange time off to come here, replaces Chris Killen.

võtab rõõmu kenasti kokku.

Thugie
20.06.10, 19:55
de Rossi oli pildil ainult siis kui mingist pingviinist jutt oli. Camoranesi oli ainuke kes millegiga silma paistis.

count
20.06.10, 19:58
Aitäh Lippi
Aitäh Juventuse mängjad
Küsimus: Kui palju makstakse Lippile Juventuse prahtmängjate promomise eest?
Südamest lootsin et lõpuminutitel Wood-i poolt tehtud pealelöök läheks raamidesse ja lõpetaks selle ila ära. Väga jube, äärmiselt kohutav. Koju on jäetud nii palju häid mängjaid ja just tehnilisi mängjaid, kes teeksid selel mängu kasvõi üksi ära ja kusjuures isegi Juventuse omasid - Del Piero. Kuidas Itaalia koondis tundis praegu Tottist...see on hämmastav kui sitt võib olla mäng kui teda ei ole.. EMil täielik põrumine , MMil nüüd täielik põrumine ja üks sarnasus - ei ole Tottit. No Totti , No Party! Samuti Roma keskvälje meeste kojujätmine, mis on minu jaoks juba nüüdseks absurdselt arusaamtu. isegi ühe jalaga Perrotta on parem mängujuht kui Marchisio (vat see on juba halvasti öeldud)! Ja mudiugi Luca Toni - Mees kes oleks võinud rahumeeli võidelda peapallide eest seal kastis ja raudselt ka 5 penaltit teeninud...aga oh ei Selell kuradi pedereeritud Lippil on vaja Juventust ja Iaquinta reklaami teha...Kas ellga proovitakse Iaquinta hinda üles kruttida? Mis motiivid saavad olla maailma parima meeskonna treeneril oma kõige parermad mägnjad koju jätta, peale selel et nad pole Juventusest????? Tapke kõik ennats ära, eriti sina , kes sa ennast siinkohal ära tunned!

Ja peab tõdema et kasutaja flamease alternatiiv Lippile oleks meile isegi võidu toonud:
http://foorum.soccernet.ee/showpost.php?p=1179875&postcount=1228

Shaq
20.06.10, 20:07
Egas muud kui Tatti Totti, nagu keski mees hiljuti ETV-s lausus.

krissucool
20.06.10, 20:37
De Rossi on jätkuvalt eit.

mcnamara
20.06.10, 20:45
Paraguai arvatavasti uus-meremaalastega naljatama ei hakka. Seega tõenäoline 2. ringi mäng paistab juba praegu Holland vs Itaalia.

kaitz
20.06.10, 21:31
Aitäh Lippi
Aitäh Juventuse mängjad
Küsimus: Kui palju makstakse Lippile Juventuse prahtmängjate promomise eest?
Südamest lootsin et lõpuminutitel Wood-i poolt tehtud pealelöök läheks raamidesse ja lõpetaks selle ila ära. Väga jube, äärmiselt kohutav. Koju on jäetud nii palju häid mängjaid ja just tehnilisi mängjaid, kes teeksid selel mängu kasvõi üksi ära ja kusjuures isegi Juventuse omasid - Del Piero. Kuidas Itaalia koondis tundis praegu Tottist...see on hämmastav kui sitt võib olla mäng kui teda ei ole.. EMil täielik põrumine , MMil nüüd täielik põrumine ja üks sarnasus - ei ole Tottit. No Totti , No Party! Samuti Roma keskvälje meeste kojujätmine, mis on minu jaoks juba nüüdseks absurdselt arusaamtu. isegi ühe jalaga Perrotta on parem mängujuht kui Marchisio (vat see on juba halvasti öeldud)! Ja mudiugi Luca Toni - Mees kes oleks võinud rahumeeli võidelda peapallide eest seal kastis ja raudselt ka 5 penaltit teeninud...aga oh ei Selell kuradi pedereeritud Lippil on vaja Juventust ja Iaquinta reklaami teha...Kas ellga proovitakse Iaquinta hinda üles kruttida? Mis motiivid saavad olla maailma parima meeskonna treeneril oma kõige parermad mägnjad koju jätta, peale selel et nad pole Juventusest????? Tapke kõik ennats ära, eriti sina , kes sa ennast siinkohal ära tunned!

Ja peab tõdema et kasutaja flamease alternatiiv Lippile oleks meile isegi võidu toonud:
http://foorum.soccernet.ee/showpost.php?p=1179875&postcount=1228

Nu vanameister Del Piero võinuks kindlasti olla,iseasi kas kogu 90 min füüsiliselt vastu peaks,Totti(Tati) poleks kindlasti midagi muutnud,küll aga kindlasti Toni,aga ära kurvasta,tõelised fännid loodavad lõpuni,edasi siiski siit saadakse,aga paraku teisena,mis tähendab Hollandiga mängimist.
Lohtutuseks lihtsalt:D

alvarez
21.06.10, 11:12
Kuradi kabjav6ie ja makaronid...hakkab j2lle pihta see itaalia teater. Mis j2rgmisena? Gattuso, roosa s2rk ja daiv Slovakkia vastu, et viiki saada?

2pac
21.06.10, 12:14
Kuradi kabjav6ie ja makaronid...hakkab j2lle pihta see itaalia teater. Mis j2rgmisena? Gattuso, roosa s2rk ja daiv Slovakkia vastu, et viiki saada?

Tohoh, kaks võitu ja juba õhku täis.
Kas see ei olnud penalti vääriline, tahad öelda?
Sellised asjad karistusalas nagu särgist tirimine ja ümbert kinni hoidmine tulekski penaltiga karistada. Kohati suht närvidele käiv vaadata kuidas karistusalas harrastatakse Kong Po võtteid.

alvarez
21.06.10, 13:43
Ma ei tea, mis kahest v6idust sa jahud...aga mina r22gin n2itlemisest kui pettust jalkas. Kindlasti tuleks seda palju t6sisemalt v6tta kui nurgal88gi ajal v6itlemist.

Punane De Rossile ja itaalia koju!...lihtsalt ebasympaatsed tegelased

noizy
21.06.10, 14:15
Krt kui makaronid koju saadetakse oleks see MM-il super tulemus!

Krt kui inglased koju saadetakse oleks see MM-il nagu ülikõva tulemus ikka

Daz Booob
21.06.10, 15:17
kuna mulle antud artikkel jäi näppude vahele - http://www.goal.com/en/news/1863/world-cup-2010/2010/06/20/1986706/world-cup-2010-italys-claudio-marchisio-slams-marcello - siis mõnda asja ei kipu ma mõistma. Nimelt, mis kuradi trennipoisid need sellised on, kes suudavad head mängu näidata ainult omas liivakastis?
Ma saan aru, et igal mängijal on omad oskused, mis avalduvad vastavalt keskkonnale, aga lõppude-lõpuks on meil tegemist jalgaplliga (s.t. meeskonnamänguga), kus sul on vaja pall vastaselt kätte saada, sööta avanenud või avanevale ametikaaslasele, siis ise avaneda ja hi-tech-nahk-kera väravale suunata. Better blow-job, then no-job.

Tauri.T
21.06.10, 16:57

Okei, De Rossi kukkus kergelt, samas viga oli. Eile vandiluuranniku Keita jooksis Kakale otsa, väänles korralikult maas. Sakslased said 4-0 (!) võidumängus 2 kollast näitlemise eest. Kreeklase teater pärast Kaita löögiliigutust. Ja inglased ei daivi kunagi. Veits ära juba tüütab jutt, et ainult itaallased, portugaallased ja argentiinlased sukelduvad. Saage aru, KÕIK võistkonnad teesklevad. Kurb, aga nii see on.

H6umy
22.06.10, 21:12
Selle näitlemise kohta ütlen mina nii palju, et tulebki näidelda ja näidata, et said kõvasti haiget, et sellised vennad, kes meelega jala ette panevad, küünarnukiga löövad vms, oma karistuse saaksid.

count
24.06.10, 20:25
See oli lihtsalt hämmastav!
Lippi koondise valik ja mägnjate valik: ainukesed tehnilsemad mängjad jäeti KÕIK koju : Dagostino, Cassano, Totti, Del Piero - Totti ainukesena võimeline mägnima mängujuhi kohta, teised kolm äärtel!
270 minutit sai platsil viibida Iaquinta!!! Kõige sitem ründaja keda elusees üldse on Itaalias üles haibitud, kes viibis enamuse hooaajast vigaastuses ja lõi vist kokku 2 väravat sellel aastal???? Selline mees on Itaalia põhiründaja?? WTF

Slovakkia mängust endast.
Mäng oli kohutav. Nagu ka kommentaatorid iga 5 sekundi tagant kordasid. Aga kui lõpuks läks mänguks, siis:
67 Minutil Itaalia viigivärav , mida millegipärats ei loetud... Polevat väravajoont ületanud...hmm...külll te saate youtubes igale maitsele seda olukorda üle vaadata:
81 minut: Slovakia väravavaht Mucha lööb konkreetse poksilöögiga Quagliarella nokkauti, mänguvälises olukorras... punast kaarti sellele ei järgne, kuigi väravavht Webb seisab seal samasel ja peaks nägema toimuvat. Slovakkia -1 mees.
85 minut: Quaqliarella 2:2 . Järjekordselt vöäravat ei loeta, väidetavalt suluseis. Olukord kus saaks väheke vaielda, aga selgelt see polnud suluseis. Teine kohtunike poolt RÖÖVITUD värav!

Kui nüüd see kõik kokku liita, sis tulemuseks ongi Itaalia kaotus, viimane koht alagrupis ja kojusõit! leinalindid!

Kristen
24.06.10, 20:30
Totti ainukesena võimeline mägnima mängujuhi kohta
Mitu korda sa seda veel ütled? Saa üle juba

17
24.06.10, 20:31
selle osaga, et Mucha punast ei saanud, nõustun, suluseisu ja väravajoone osas on cunt ikka Marsilt :)

krissucool
24.06.10, 20:35
selle osaga, et Mucha punast ei saanud, nõustun, suluseisu ja väravajoone osas on cunt ikka Marsilt :)

Punase oleks võinud anda küll,aga samas ei olnud neil kahel makaronil vaja talle ka konkreetselt peale lennata.

Aramis
24.06.10, 20:35
Ma ühinen saarlase arvamusega.

vaikiv mees
24.06.10, 21:14
huh-huh, meremaa ei saanud ju ainsatki kaotust!
muidugi on nii (ainult viikidega) raske edasi saada, aga ITA teinuks lõpuminutite edu korral just seda

muidugi, kui kohtunikul olnuks helesinised prillid, arutataks praegu vastupidi, et "seal oli napp, aga kindel suluseis ja itaalia poleks tohtinud edasi saada"

(tegelikult pidanuks mingi kaardi saama kaitsja, kes seal sekkus ja tegelikult selle hoobi andis)
P.S. ptui, lähemal vaatlemisel osutus see ikkagi vv-i roheliseks käeks, mis sealt puntrast välkus

tank
25.06.10, 15:12
See oli lihtsalt hämmastav!
Slovakkia mängust endast.
Mäng oli kohutav. Nagu ka kommentaatorid iga 5 sekundi tagant kordasid. Aga kui lõpuks läks mänguks, siis:
67 Minutil Itaalia viigivärav , mida millegipärats ei loetud... Polevat väravajoont ületanud...hmm...külll te saate youtubes igale maitsele seda olukorda üle vaadata:
81 minut: Slovakia väravavaht Mucha lööb konkreetse poksilöögiga Quagliarella nokkauti, mänguvälises olukorras... punast kaarti sellele ei järgne, kuigi väravavht Webb seisab seal samasel ja peaks nägema toimuvat. Slovakkia -1 mees.
85 minut: Quaqliarella 2:2 . Järjekordselt vöäravat ei loeta, väidetavalt suluseis. Olukord kus saaks väheke vaielda, aga selgelt see polnud suluseis. Teine kohtunike poolt RÖÖVITUD värav!

Kui nüüd see kõik kokku liita, sis tulemuseks ongi Itaalia kaotus, viimane koht alagrupis ja kojusõit! leinalindid!

Esmalt tervitused kõigi 2006.a. Austraalia koondise poolehoidjate poolt;) What goes around, comes around. Teiseks soovitaks ära võtta sinised (lillad?) prillid ja saada aru, et a) pall EI ületanud väravajoont, b) kui Mucha oleks pidanud saama punase, siis punase oleks pidanud saama ka itaalia peded, kes talle selga lendasid ja neid oli ju tükki kaks, seega Itali -2 ning Quaqliarella OLI söödu hetkel suluseisus.

Ei olnud siin mingit röövimist, asi loksus lihtsalt oma õigetesse rööbastesse. Küll mäletan aga ühte kingitust, mille kohtunik Itaaliale Uus-Meremaa vastu andis. Kui see oli penalti, siis tuleks peanlti anda igas nurgalöögi olukorras, sest täpselt sarnane sikutamine ja trügimine käib seal pidevalt. Vahe on selles, et mehed ei viska selle peale siruli.

d-fox
25.06.10, 15:32
Esmalt tervitused kõigi 2006.a. Austraalia koondise poolehoidjate poolt;) What goes around, comes around. Teiseks soovitaks ära võtta sinised (lillad?) prillid ja saada aru, et a) pall EI ületanud väravajoont, b) kui Mucha oleks pidanud saama punase, siis punase oleks pidanud saama ka itaalia peded, kes talle selga lendasid ja neid oli ju tükki kaks, seega Itali -2 ning Quaqliarella OLI söödu hetkel suluseisus.

Ei olnud siin mingit röövimist, asi loksus lihtsalt oma õigetesse rööbastesse. Küll mäletan aga ühte kingitust, mille kohtunik Itaaliale Uus-Meremaa vastu andis. Kui see oli penalti, siis tuleks peanlti anda igas nurgalöögi olukorras, sest täpselt sarnane sikutamine ja trügimine käib seal pidevalt. Vahe on selles, et mehed ei viska selle peale siruli.

Ses suhtes need anti-itaalia prillid on reeglina tunduvalt hullemad, kuid eilse mängu ainuke küsitav olukord oligi see suluseis, ülejäänud mitte. Halb mäng, teenitud tulemus.

PS! Austraaliale 2006. aasta fännidele samuti tervitusi :)

kaitz
25.06.10, 16:49
Ses suhtes need anti-itaalia prillid on reeglina tunduvalt hullemad, kuid eilse mängu ainuke küsitav olukord oligi see suluseis, ülejäänud mitte. Halb mäng, teenitud tulemus.

PS! Austraaliale 2006. aasta fännidele samuti tervitusi :)

Suluseis oli 100%

Tofoa
25.06.10, 17:11
Mõnda lolli ei parandaks ka haud.

Ainult anti-itaalia prillidega idiootide arvates polnud see penalti ning punane kaart, mis 50' minutil Matrixile anti, õigustatud.

http://www.youtube.com/v/cS6Wqt00gTc

Mis eilsesse mängu puutub, siis:

1) Pall löödi enne väravasse minemist ära.
2) Punane jäi Slovakkia klounkipperile andmata.
3) Ühe värava võib kirjutada julgelt äärekohtuniku südametunnistusele, kes seda lippu tihemini üles tõstis, kui ta lapsepõlves munni hõõrus. Kaheldav otsus, kuid las jääb. Selliseid piiripeal olemisi on jalgpallis alati igas mängus.

Itaalia ei väärinud sel aastal alagrupist edasipääsu, kui 2006. aasta meistritiitel on 110% õigustatud, ning mingit kohtunike abi Itaalia ei saanud!

keenjus250
25.06.10, 17:17
Ise annad selle video, ja kirjutad viimases lauses, et itaalia vääris MM kulda.

Väike vasturääkivus?

Keiss
26.06.10, 03:22
Ta vist vaatas videot ja usub, et pennal oli õigustatud :D

KeRRRt
26.06.10, 06:02
sorri kõik itaalia fännid, aga paras.

2pac
26.06.10, 12:45
sorri kõik itaalia fännid, aga paras.

Tubli poiss, said öeldud.
On nüüd süda rahul?

KeRRRt
26.06.10, 17:11
Tubli poiss, said öeldud.
On nüüd süda rahul?

kusjuures on. mõnus on vaadata, kuidas (mees)kond, kes mulle üldse pole kunagi meeldinud feilib. end of story now