PDA

View Full Version : MM 2010 - alagupp G

mcnamara
31.05.10, 10:32
Brasiilia, Põhja-Korea, Cote d'Ivoire, Portugal
Mängud:
15.06 CIV vs POR
15.06 BRA vs PRK
20.06 BRA vs CIV
21.06 POR vs PRK
25.06 PRK vs CIV
25.06 POR vs BRA

guccimucci
01.06.10, 18:35
Suhteliselt tasavägine alagrupp, ei usu, et Brasiilia hakkab imetegusid tegema. Elevandiluuranniku ja Portugali vajadus endeid tõestada on kindlasti suurem, aga Brasiilia selle võidab, siin vist väga valikut pole.

keenjus250
03.06.10, 15:28
Brasiilia

Väravavahid:
Julio Cesar (Inter)
Gomes (Tottenham)
Doni (Roma)

Kaitsjad:
Maicon (Inter)
Daniel Alves (Barcelona)
Michel Bastos (Lyon)
Gilberto (Cruzeiro)
Lucio (Inter)
Juan (Roma)
Luisao (Benfica)
Thiago Silva (Milan)

Poolkaitsjad:
Gilberto Silva (Panathinaikos)
Felipe Melo (Juventus)
Josue (Wolfsburg)
Kleberson (Flamengo)
Elano (Galatasaray)
Ramires (Benfica)
Kaka (Real Madrid)
Julio Baptista (Roma)

Ründajad:

Luis Fabiano (Sevilla)
Robinho (Santos)
Nilmar (Villarreal)
Grafite (Wolfsburg)

Elevandiluurannik

Väravavahid:
Boubacar Barry (Lokeren)
Aristides Zogbo (Maccabi Netanya)
Daniel Yeboah (Asec)

Kaitsjad:
Souleymane Bamba (Hibernian)
Arthur Boka (Stuttgart)
Benjamin Brou Angoua (Valenciennes)
Guy Demel (Hamburg SV)
Emmanuel Eboue (Arsenal)
Steve Gohouri (Wigan Athletic, England)
Siaka Tiene (Valenciennes, France)
Kolo Toure (Manchester City, England)

Poolkaitsjad:
Jean-Jacques Gosso Gosso (Monaco)
Abdelkader Keita (Galatasaray)
Emmanuel Kone (International Curtea Arges)
Gervinho (Lille)
Koffi N'Dri Romaric (Sevilla)
Cheik Ismael Tiote (Twente)
Yaya Toure (Barcelona)
Didier Zokora (Sevilla)

Ründajad:
Aruna Dindane (Lekhwiya)
Didier Drogba (Chelsea)
Salomon Kalou (Chelsea)
Seydou Doumbia (Young Boys Bern)

Portugal

Väravavahid:
Eduardo (Braga)
Beto (Porto)
Daniel Fernandes (Iraklis)

Kaitsjad:
Duda (Malaga)
Bruno Alves (Porto)
Paulo Ferreira (Chelsea)
Miguel (Valencia)
Ricardo Carvalho (Chelsea)
Rolando (Porto)
Fabio Coentrao (Benfica)
Pepe (Real Madrid)
Ricardo Costa (Lille)

Poolkaitsjad:
Deco (Chelsea)
Tiago (Atletico Madrid)
Raul Meireles (Porto)
Pedro Mendes (Sporting Lissabon)
Miguel Veloso (Sporting Lissabon)

Ründajad:
Nani (Manchester United)
Simao Sabrosa (Atletico Madrid)
Cristiano Ronaldo (Real Madrid)
Hugo Almeida (Werder Bremen)
Danny (Peterburi Zeniit)
Liedson (Sporting Lissabon)

Põhja-Korea

Väravavahid:
Ri Myong-Guk (Pyongyang City)
Kim Myong-Gil (Amrokgang)
Kim Myon-Won (Amrokgang)

Kaitsjad:
Cha Jong-Hyok (Amrokgang)
Nam Song-Chol (April 25)
Pak Chol-Jin (Amrokgang)
Pak Nam-Chol (Amrokgang)
Ri Jun-Il (Sobaeksu)
Ri Kwang-Chon (April 25)
Ri Kwang-Hyok (Kyonggongop)

Poolkaitsjad:
Ahn Young-Hak (Omiya Ardija)
Ji Yun-Nam (April 25)
Kim Kyong-Il (Rimyongsu)
Kim Yong-Jun (Chengdu)
Mun In-Guk (April 25)
Pak Nam-Chol (April 25)
Pak Sung-Hyok (Sobaeksu)
Ri Chol-Myong (Pyongyang City)

Ründajad:
An Chol-Hyok (Rimyongsu)
Choe Kum-Chol (Rimyongsu)
Hong Yong-Jo (FK Rostov)
Jong Tae-Se (Kawasaki Frontale)
Kim Kum-Il (April 25)

Alagrupi favoriidi Brasiilia nõrgaks kohaks näen äärekaitsjaid, kes tõusevad liialt ülesse ja jätavad vastastele vasturünnakutel palju vaba ruumi. Elevantidel on tohutult andekad ründajad ning pretendeerivad ka grupi võidule. Otsustavaim mäng on kohe esimene kohtumine portugaallastega. Põhja-Koreal pole küll ühtegi maailma kuulsat mängijat, aga vastased alahindavad neid ning saavad alagrupis teise koha.

minu ennustus:

15.06 CIV vs POR 1-1
15.06 BRA vs PRK 2-1
20.06 BRA vs CIV 4-2
21.06 POR vs PRK 0-1
25.06 PRK vs CIV 2-2
25.06 POR vs BRA 0-0

BRA 7p
PRK 4p
CIV 2p
POR 2p

Tofoa
03.06.10, 17:57
mis lühend on PRK? Põhja-RohelineKonn ?

Thugie
03.06.10, 18:23
krissu postitused ükskõik mis teemas panevad pea valutama..
Ise aga loodan elevantide ja Portugali edasipääsule. Lootust on.

Epic
03.06.10, 18:30
No millest me räägime? Põhja-Korea funktsionäärid isegi ei ole reegleid õigesti mõistnud (http://soccernet.espn.go.com/world-cup/story/_/id/792257/ce/uk/?cc=5739&ver=global). Samas on nad selline korralik eluisu ära võttev meeskond ja kõigil saab olema raske nende maha murdmisega.

Brasiilia on Dungaga taktikaliselt väga palju kasvanud ja kes mänge näinud on, siis pole see äärekaitsjate liigne üles tõusmine midagi nii suitsiidset nagu krissu04 kirjeldas. Põhimõtteliselt ei peaks grupis probleeme tekkima.

Teisele kohale madistavad Portugal ja Cote d'Ivoire. Aafriklasi hindaksin kõrgemalt, olgugi, et Sven on kohal, aga Queirozi Portugal on olnud väga kehvakene alates režiimi algusest. Samas, viimasel ajal on paranemismärke. Palju sõltub Ronaldost. Saab ta oma koondisepõua lõpetatud või ei.

xewex
03.06.10, 18:49
Brasiilia äärekaitsjad küll tõusevad, aga kaks kaitsvat poolkaitsjat jäävad tahapoole koguaeg.Nii see on olnud.

rauulo
03.06.10, 19:14
mis lühend on PRK? Põhja-RohelineKonn ?

People's Republic of Korea peaks olema. Eesti keeles oleks vist jah PKR loogilisem:doh:

kasparov
03.06.10, 20:15
Teisele kohale madistavad/.../ Cote d'Ivoire.

Epicukene ja ka kõik teised teadmishuvilised noored! Juba alates aastast 2006 võib eesti keeli taas südamerahuga öelda ja kirjutada Elevandiluurannik (vt näit Eesti Entsüklopeedia 15.köide "Maailma maad" lk 148j).
Muidugi, poosetamise pärast võib välja väänata ka selle Cote d'Ivoire, aga no milleks?! Pealegi kõlab Elevandiluurannik märksa sisukamalt:)

eston maravilha
03.06.10, 20:21
People's Republic of Korea peaks olema. Eesti keeles oleks vist jah PKR loogilisem:doh:

eesti keeli korea rahvavabariik. ning rahvusvaheliselt kasutatakse kõikjal samu lühendeid.

molbert
03.06.10, 20:53
Brasiilia
Brasiilia nõrgaks kohaks näen äärekaitsjaid, kes tõusevad liialt ülesse ja jätavad vastastele vasturünnakutel palju vaba ruumi. Elevantidel on tohutult andekad ründajad ning pretendeerivad ka grupi võidule. Otsustavaim mäng on kohe esimene kohtumine portugaallastega. Põhja-Koreal pole küll ühtegi maailma kuulsat mängijat, aga vastased alahindavad neid ning saavad alagrupis teise koha.

Kurat Brasiilia paremkaitse on Maicon, kes teeb teistele selle positsiooni mängijatele pika puuga ära ja sa tuled siia sellist iba ajama.
+
Kogu su ülejäänud kommentar on pehmelt öeldes "eriline".

lorenzo
03.06.10, 21:53
Epicukene ja ka kõik teised teadmishuvilised noored! Juba alates aastast 2006 võib eesti keeli taas südamerahuga öelda ja kirjutada Elevandiluurannik (vt näit Eesti Entsüklopeedia 15.köide "Maailma maad" lk 148j).
Muidugi, poosetamise pärast võib välja väänata ka selle Cote d'Ivoire, aga no milleks?! Pealegi kõlab Elevandiluurannik märksa sisukamalt:)

see küll offtopic, kuid möliseks veel- on selline saareriik Aafrikas nagu Cabo Verde ehk Roheneemesaared. ja see olekski õige tõlge. viimasel ajal on enamjaolt kasutatud inglaste Cape Verdet, kuid inglaste tõlgendus on suht imelik. nimelt portugalikeelne "cabo" on inglise keeles "cape" ja mille kuramuse pärast on siis "verde" jäetud tõlkimata, mis tõlkes on siis "green" ehk roheline. ehk siis isiklikult ei peaks õigeks ka inglaste Cape Verdet

jansa
03.06.10, 23:29
Kurat Brasiilia paremkaitse on Maicon, kes teeb teistele selle positsiooni mängijatele pika puuga ära ja sa tuled siia sellist iba ajama.
+
Kogu su ülejäänud kommentar on pehmelt öeldes "eriline".

ja ega Dani Alves talle samal kohal paljut alla jää!

Saarlane
04.06.10, 11:42

Dannar tegi mulle kunagi ajupesu, et riik ise soovivat, et neid Cote d'Ivoire'iks kutsutaks.

mcnamara
04.06.10, 12:09
Dannar tegi mulle kunagi ajupesu, et riik ise soovivat, et neid Cote d'Ivoire'iks kutsutaks.

Sama lugesin kunagi ajakirjandusest isegi ja olen ka alati nii teinud.

kasparov
04.06.10, 13:08
Soovis, soovis! Enam ei soovi - juba alates aastast 2006!!! Raske on see EE 15.köide korraks kätte võtta? Ahh? Kas ingliskeelne meedia kasutab muidu Cote d`Ivoiret? Ikka Ivory Coast´i!
Ja kui dannar ütleb, et paneme pea ahju, siis paneme või?!

Tofoa
04.06.10, 13:49
Ja kui dannar ütleb, et paneme pea ahju, siis paneme või?!

Jah .

uukaa
04.06.10, 15:10
Drgoba on mängus Jaapaniga praegu juba 19ndal minutil välja võetud, huvitav kas mingi vigastus?

kasparov
04.06.10, 15:25
Drgoba on mängus Jaapaniga praegu juba 19ndal minutil välja võetud, huvitav kas mingi vigastus?

Põrkas suurel kiirusel ühe jaapanlasega kokku. Heal juhul sai tugeva käepõrutuse, halvemal juhul võis minna roie. Eks selgub.

marconius
04.06.10, 15:30

Parema käega juhtus midagi.Hoidis teist nagu oleks käemurd,aga eks varsti kuuleb kuskilt täpsemalt.
Värava lõi vähemalt ennem ära.Kuigi kirja läks Jaapani omavärav,oli lööja ikka Drogba.Lõi karistuslööki,mis põrkas müürist ühte värava ees töllavasse kaitsjasse(Tulio),kellest läkski sisse.

vincent
04.06.10, 19:04
http://www.skysports.com/football/world-cup-2010/story/0,27032,12098_6191099,00.html

Käeluu katki ja nägemist, vähemalt hetkeseisuga. Kahju, siiralt. Ja olles antud taklaust näinud, siis võiks selle Tanaka ka joonelt koju mõistust ravima saata.

abso
04.06.10, 21:45
Elevandiluuranniku sääns on küll kadunud igatahes kui Drogba väljas on.

SimplyTheBest
09.06.10, 11:41
Tõenäoliselt jääb Drogba esimesest mängust Portugaliga eemale. Ilma temata nad Portugali ei võida. Ilma Portugali võitmata nad edasi ei saa, kui just Brasiiliat ei võida. Kahju.

Meintz
09.06.10, 12:55
Noh Kalou võib ka asja ära ajada

SimplyTheBest
09.06.10, 13:02
Kalou polemidagi nii säravat nüüd näidanud kui Drogba:)

Thugie
09.06.10, 13:03
Sa kirjutad mm nö 'üldteemasse' oma ennustused, ja siis samad asjad ka veel igasse alagrupi teemasse ? Proovid mm-i lõpuks 1000 posti täis saada ?

M1kker
15.06.10, 14:38
http://www.chelseafc.com/page/WorldCupNews/0,,10268~2071061,00.html
Tundub et siiski Didier kepsab platsile.

jansa
15.06.10, 17:33
MM algab TÄNA!

orbitaaljaam
15.06.10, 18:30
Ma ei tea, kas Põhja-Korea kannatab Eestiga võrdlust välja ja sõpruskhtumine pole kindlasti MM mäng, aga KOrea vaprad sotsialistlikud pojad täidavad viisaastaku plaani kolmega ning venitavad röövellikelt kapitalistlikelt Brasiilia koertelt viigi välja.

raha ma selle ennustuse peale muidugi ei paneks

noname
15.06.10, 18:54
Portugal tegi esimesel poolajal ikka väga palju pallikaotuseid ja valesööte ja väga tihti jäädakse peale pallikaotust lihtsalt seisma ja käsi laiutama, selle asemel et pall tagasi võidelda. üldse tunduvad kõik kuidagi tujutud täna Portugali poolel.
samuti on nende tipuründaja täiesti nähtamatu olnud. lausa nii nähtamtu, et 35 minutiga ei saanud ta nimegi teada(esimest 10 ei näinud) :)
loodan, et teine poolaeg tuleb huvitavam ja ei sisaldaks nii palju tehnilist praaki

Montag
15.06.10, 19:53
Ei suuda mina mõista, miks elevandid lõpus peale ei löönud ning milleks nad nurgalöögi lahti mängisid.

Nurmekas
15.06.10, 19:57
Kaks tilka:
http://f.postimees.ee/f/2010/06/15/386998t54h7526.jpg
http://f.postimees.ee/f/2010/06/15/386997t54hc774.jpg

fitti
15.06.10, 19:59
Ma jäin teist korda selle turniiri jooksul mängu vaadates tukkuma. Mul on kas väga puhkust vaja või see mm on ikka kohati täielik borefest.

dimaggio
15.06.10, 20:06
Ma jäin teist korda selle turniiri jooksul mängu vaadates tukkuma. Mul on kas väga puhkust vaja või see mm on ikka kohati täielik borefest.

Seniste mängudega tuli meelde selline klipp

http://www.youtube.com/v/NK-gUXl7usc&feature=related

Hogweed
15.06.10, 20:13
Saksamaa MM-il minu mälu järgi küll sellist algust polnud, et igas grupis need esimesed mängud sellised luuravad jne. Sooviks ikka 3-3 viike, mitte 0-0!

Thugie
15.06.10, 20:15
Ronaldo langes mitmel korral ikka väga kergelt, ja palju ei jäänud tal puudu ka teisest kollasest. Võitluslik mäng, tegi igaljuhul alagrupiseisu huvitavaks.

count
15.06.10, 20:49
Juhtus siis selline inetu asi, et teise poolaja keskel jäin ma teleka taha magama :( Niipalju kui mäletan oli selleks hetkeks positiivsemat partiid näidanud elevandid, aga ju siis ei oldud piisavalt kvaliteetsed. Nägin ära ka turniiri kõige suurema egoga venna, Kristiina Runaldu. Tema reaktsioon Demeliga kokkupõrkele oli kkak maailmaklass. Brassidel on nüüd elu eriti lihtsaks tehtud :(

lorenzo
15.06.10, 21:01
ülejäänud 2 voorus läheb kindlasti paugutamiseks nii elevantide kui ka portude poolt. kui nüüd brassid ei libastu, siis edasi saab see, kes lööb rohkem väravaid korea kommunistidele ja kes laseb vähem lüüa brassidel. lihtne

keenjus250
15.06.10, 21:51
olgem ausad, brasiilial pole tuumajalgpalli vastu erilisi šansse.

Epic
15.06.10, 22:06

Eelmisi turniire muidugi nii eredalt ei mäleta, aga tundub, et siin on rohkem asi sellise "ärme jumala eest esimest mängu kaotame" mentaliteediga.

Gay Fish
15.06.10, 22:57
Millises vormis Brasiilia mängib? Punases?

EgoTrip
15.06.10, 23:14
nagu väikesed punased sipelgad. palju ja koos. jaa
kardavad vist kodus surma saada.

dimaggio
15.06.10, 23:16
Nauditav mäng Kim Jong Ili poistelt! Pidage vastu!

Aílton
15.06.10, 23:18
45 minutit veel punastel poistel vastu pidada. Puid ahju!

allars
15.06.10, 23:19
Just, just. Loodetavasti peavad vastu.

count
15.06.10, 23:22
...ja olid ajad kus küsiti , et misk ma arvan et Dunga pole eriline taktik...
Ja vaadake milline motivaator on ikkagi see, kui riigi pealik on sinu perekonna pantvangi võtnud ja hoiavad nugasid kõridel ;) Siit on palju lääne ühiskonnal õppida!

orbitaaljaam
15.06.10, 23:29
Ja vaadake milline motivaator on ikkagi see, kui riigi pealik on sinu perekonna pantvangi võtnud ja hoiavad nugasid kõridel ;) Siit on palju lääne ühiskonnal õppida!

ärgem siiski ironiseerigem. Täna õnne, et saad rahulikult mängu vaadata, netis passida ja kui tahad, siis ka öösel porri vaadata. Sellest ei ole liiga palju aega möödas kui lõuna eesti inimesed ei teadnud Ritari Ässast essugi ning kauneim unistus oli uue punase siksi ostuõigus.

budu
16.06.10, 00:02
Krt nägin vaid esimest poolaega kuna siis oli Tallinki Superfast Eesti levis aga teine poolaeg pilti ei ole.kuidas siis pisikesed hakkama ka on saanud ja mis seis hetkel?

CD7
16.06.10, 00:03
2-0 Brassid ees. Väikesed väsisid ära.

budu
16.06.10, 00:09
2-0 Brassid ees. Väikesed väsisid ära.

mul brassides kahju ,sest homme seda riiki arvatavasti ei eksisteeri.vaevalt väikeste poiste jumal seda asja nii jätab aga kui asjast rääkida siis esimese poolajal põhjal tõestasid poisid,et kellegil ei saa nendega kerge olema.väike tüdruk kristiina lahkub peale nendega mängu üldse pisarates

EgoTrip
16.06.10, 00:13
mul brassides kahju ,sest homme seda riiki arvatavasti ei eksisteeri.

kavatsed homme paar big-boomi teele lasta?

Tofoa
16.06.10, 00:14
Brasiilia kaitsjad kohvile.

2mSööt3mMööda
16.06.10, 00:16
Muide see Põhja-Korea väravavaht oli veel mõned aastad tagasi veel ründaja.
Eks sealt ka vb see esimese posti tühjaks jätmise viga.

count
16.06.10, 00:20
Peale sellist mängu soovin ma kõigilt, kes ennem turniiri minu peale pahasid olid, et ma ei arvanud Dunga treenerioskustest midagi, suuri vabandusi! Kes peale sellist partiid veel Dungat masterclass peatreeneriks peab, võiks jalga puhata!

fitti
16.06.10, 00:23
Peale sellist mängu soovin ma kõigilt, kes ennem turniiri minu peale pahasid olid, et ma ei arvanud Dunga treenerioskustest midagi, suuri vabandusi! Kes peale sellist partiid veel Dungat masterclass peatreeneriks peab, võiks jalga puhata!

Dunga on ilmselt selles ka süüdi, et näiteks imeline Kaka toodab ainult praaki nagu torulukksepp nädal peale palgapäeva ja ülejäänud peale äärekaitsjate jalutavad niisama.

Huvitav, kes selle koreakate nummer 9 Euroopasse ära toob nüüd? Tegi omale reklaami küll.

Thugie
16.06.10, 00:25
No tuli vähemalt see auvärav ära. Millegipärast ei usu, et Portugalil ja Elevantidel raskusi nendega tekib.

N4pster
16.06.10, 00:32
Haha, miks ei teki. Korea puhkab nii natuke. Ja alustavad samasuguse kaitsega nagu täna 1 poolaeg. Eriti portugalil läheb raskeks kui näidatakse sellist mängu nagu täna, kus Ronaldo piirati nii ära et.

lorenzo
16.06.10, 00:35
tänane mäng toimus siis 3 kraadises "palavuses". mis see min. temperatuur muide on MM-i ajaloos?

piimamees
16.06.10, 00:40
põhja-korea tegi küll väga hea mängu, kuid väga tahaks näha mida nad suudavad füüsiliselt väga võimsate neegerite vastu. sealt on küll suurt sauna oodata elevandiluu poistelt.

coco
16.06.10, 00:43
Huvitav, kes selle koreakate nummer 9 Euroopasse ära toob nüüd? Tegi omale reklaami küll.

Korea tänasest koondisest 3 mängijat mängivad - 2 Jaapanis ja 1 Venemaal. Esimesed 2 on Jaapanis sündinud, kasvanud ja klubijalgpalli mänginud seega Venemaa ongi ilmselt ainus koht kuhu põliseid korealasi vabalt lubatakse.

Igasugune iroonia ja huumor korealaste pihta on aga lubamatu, arvestades meie endi ajalugu.

Positiivsetel teemadel, antud mäng suutis tuua meieni koguni 3!!! väravat. Saksamaa mäng v.a. on see senini highscoring mäng.

Ahjaa, kas CIV-PRT mängiti Wembley'l või?

Epic
16.06.10, 00:46

Lubadust siiski ei täida, et lööb igas mängus värava.

Aga täitsa tubli oli küll. Oleks kaitses ka müranud, siis vaat olekski Korea Wayne Rooney.

budu
16.06.10, 01:06
tänane mäng toimus siis 3 kraadises "palavuses". mis see min. temperatuur muide on MM-i ajaloos?

kas tõesti oli selline kuumus?krt siis varsti võiks ju grööinimaal ka seda asjandust korraldada

budu
16.06.10, 01:08
kavatsed homme paar big-boomi teele lasta?

mina mitte aga minu suur sõber Kim Jong Il arvas,et võiks ju väikse vimka visata

vincent
16.06.10, 01:09
imeline Kaka
kui silm ei petnud, siis praagi kõrval tootis ta millalgi esimese poolaja keskpaiku kastis ka ühe täiesti imelise daivi. muus osas oli täitsa ilus, aga nii umbes napp sekund-kaks jäi puutele reageerimisega hiljaks. õudne, miskseks see Ronaldoga ühes meeskonnas mängimine ikka inimese teha võib.

marcello
16.06.10, 02:40
Korea tänasest koondisest 3 mängijat mängivad - 2 Jaapanis ja 1 Venemaal. Esimesed 2 on Jaapanis sündinud, kasvanud ja klubijalgpalli mänginud seega Venemaa ongi ilmselt ainus koht kuhu põliseid korealasi vabalt lubatakse.

Jaapanis mängimine ja elamine ei tohiks küll kedagi takistada edasi liikumast, kuigi see "demokraatlik rahvavabariigi" reziim võib raskelt saadud kodakondsuse küll ära võtta! JONG Tae Se ise on vist mingi veidra maailmavaatega, et Lõuna-Koread esindada ei tahtnud ja hümni ajal nutta lahistas.
Muidu jättis väga hea mulje ja loodetavasti lööb geelipededel puuri täis järgmises voorus.

lorenzo
16.06.10, 02:55
päeva parimad hetked siis:

1. jaapanlase nutmine põhja-korea hümni ajal.
2. elevandiluuranniklaste mediteerimine peale lõpuvilet. kusjuures 35-40% on seal maal islamlased ja umbes 20% katoliiklased. ja huvitav oli näha et üks meestest oli keskel palvesõnu ütlemas

Wingback
16.06.10, 02:58
Kaka = kõige halvem brass eile väljakul. Täiesti mõtetu. Eriti esimesel poolajal - kõik natukenegi raskemad söödud kraavis. :eek:
Nilmar oli kohe teine asi kui platsile sai ! :lahe:

Tanel
16.06.10, 03:46

Pean nõustuma. Talenti palli peal ja väljakunägemist (mitmed söödud, kaasa arvatud see väravale eelnenu) oli küll piisavalt, et isegi mõnes Euroopa tippklubis mängida, rääkimata mõnest Premier League'i või Hispaania liiga keskmikust rääkida. Tõsi - pea tundus küll tal veidi sassis olevat (pisarad silmas pool mängu, see kuidas ta tiimist eraldi kippus olema kui mehed kogunesid), aga võib-olla olid siis nii toredad emotsioonid MM-il mängimiselt.

Suhtun nendesse MM-ide ja EM-ide üllatustähtedesse skeptiliselt, aga nii palju kui ma videoid sellest mängijast olen näinud (pluss tänane mäng), siis oleks isegi päris lahe teda Interis proovimas näha (ongi uut ründajat vaja vist) - tundub üsna complete package ja tehnika on võimas ning eneseusku temas on.

JanK
16.06.10, 09:11
Arvad ka, et Kim-Jong seda lubaks? Hah

mcnamara
16.06.10, 10:10
Kui Brasiilia jäänuks eile selle neli kuud drillitud umbkaitse vastu nullile, oleksin vist küll jalgpalli vaatamisest loobunud.

keenjus250
16.06.10, 10:18
Esimene poolaeg olid korealased super! Parem kaitse kui Interil. Teine poolaeg olid mõned valearvestused ja kaotusseisus mu lemmikud olidki. Värav oli ilus, aga seal tuleb laita just seda interi kaitsjat. Tae-Sa Jong saab välismaale, kui just suur juht ei otsusta saata Brasiiliasse, et seal väike märul teha.

marcello
16.06.10, 12:06
1. jaapanlase nutmine põhja-korea hümni ajal.

Nikita Andrejevil on mõlemad vanemad venelased, sündinud ja mänginud oli Eestis. Kui vene koondise eest mängides pisaraid valab siis öeldakse- eestlane valas vene hümni ajal pisaraid?
Yongil ju mõlemad vanemad koreakad-üks lõunast, teine põhjast ja Põhja korea kodakondsust ajas hirmsasti taga. Läbi ja lõhki korealane, pealegi tundub, et ajupesu ka juba piisavalt saanud, muidu nii nutta ei lahmaks selle armsa reziimi eest

Kui Brasiilia jäänuks eile selle neli kuud drillitud umbkaitse vastu nullile, oleksin vist küll jalgpalli vaatamisest loobunud.

Samas oli lahe näha kuidas korea omad puhtalt staare edestasid, esimene poolaeg oli kolm viga ainult, kokku 10, kusjuures kordused näitasid mitmelgi korral, et ungarlane hoidis kakat nagu sitta pilpa peal;)

jyriöö
16.06.10, 12:12

Ärme lasku äärmuslike väidete meelevalda. Korea Rahvademokraatlik Vabariik* (kõhkõh) mängis oluliselt paremini kui nende edetabelikoht näitab ja mina eeldasin. Kaitsest lähtuvalt, seda küll, kuid puhtalt ja enamikel juhtudel üllatavalt osavalt ja kiirelt kaitsest rünnakule liikudes. Meestel on oskusi küll, distsipliini ja ordnungit antijalgpalliks kutsuda pole ka just suurt mõtet

*Peatreener Kim: "Pole olemas riiki nimega Põhja-Korea. Oleme Korea Rahvademokraatlik Vabariik ning muud nime meie kohta kasutada ei tohi," teatas ta vastuseks küsimusele, kuidas on Põhja-Korea leeris lood vigastustega.

keenjus250
16.06.10, 12:21
Sorri kui loll küsimus on, aga miks pepet pole portugali koondises?

mcnamara
16.06.10, 12:21
Ärme lasku äärmuslike väidete meelevalda. Korea Rahvademokraatlik Vabariik* (kõhkõh) mängis oluliselt paremini kui nende edetabelikoht näitab ja mina eeldasin. Kaitsest lähtuvalt, seda küll, kuid puhtalt ja enamikel juhtudel üllatavalt osavalt ja kiirelt kaitsest rünnakule liikudes. Meestel on oskusi küll, distsipliini ja ordnungit antijalgpalliks kutsuda pole ka just suurt mõtet

Kui lubad, siis jään oma arvamusele. :) Asi vist selles ka, et olen selle turniiri käigus aru saanud, et ma seda umbkaitsest lähtuvat jalgpalli ikkagi ei taha enam taluda. Võib-olla vanadus jälle torgib. See on juba liiga edukas ja liiga palju kasutatud tee. Umbes samamoodi nagu ma tennises ei talu Nadali mängustiili.
Mõistan asja täiuslikkust küll, aga siiski eelistan ründavama stiili võitu.

lorenzo
16.06.10, 12:39
Sorri kui loll küsimus on, aga miks pepet pole portugali koondises?

on täiesti olemas ja meeskonnaga MM-il ka. miks ta eile ei mänginud peaksid uurima peatreeneri käest. arvata on et ta pole veel vormis. äkki järgmistes mängudes sekkub vahetusest

Aílton
16.06.10, 13:04
Korea RDV teenis eile minu poolehoiu ja süvendas veelgi minu negatiivsust Brasiilia suhtes. Kaitset mängisid jube südilt ja veel pealegi väga puhtalt. Just distsiplineeritud kaitse on nende trump. Rünnakul oli näha, et nappis ideid. Samas sai korralikult juubeldada kui auvärav lüüa suudeti.
Kas mulle paistis õieti, et Dunga ei käinud vastaste treeneri kätt surumas vaid lahkus otse riietusruumi?

orbitaaljaam
16.06.10, 13:48
Kas mulle paistis õieti, et Dunga ei käinud vastaste treeneri kätt surumas vaid lahkus otse riietusruumi?

Ka mulle jäis see silma, et Dunga jooksis kohe keldrisse ära.
Ja Kaka kohta, ma ei tea, kas Real suudabki pallureid persse keerata, või talle endale seal ei meeldi, aga see mees oli ikka suhteliselt nullilähedane eile.

Stok
16.06.10, 13:52
Korea RDV teenis eile minu poolehoiu ja süvendas veelgi minu negatiivsust Brasiilia suhtes.

Duubeldan. Portugali-Brasiilia mängus saavad siis CR7 ja Kaka üksteise võidu daivida.

Hogweed
16.06.10, 13:56
Ootan juba Põhja-Korea järgmisi mänge ja seda kuidas CR ja co. nutma pannakse. "Peoples Wayne Rooney" on parim :)

orbitaaljaam
16.06.10, 18:50
http://www.stumbleupon.com/su/6bjKE0/newsfeed.time.com/2010/06/16/north-koreas-kim-jong-ils-super-human-technology-skills//r:t eeh, mis sa oskad kosta selliste avalduste peale

jansa
21.06.10, 03:05
..jah..pean raske südemega tunnistama - ei ole see enam see Brasiilia keda kaudselt juba 1978a. Argentiiina MMist YLE TV vahendusel läbi mustvalge teleka fännama ja austama hakkasin tänu lõbusale, loovale ja ründavale jalgpallile... Seda jalgpalli ei ole lihtsalt nende poolt enam viimastel aastatel (tänu treenerile)..mängivad juba nagu itaallased, kreeklased, sakslased, prantslased - kaitse korda ja distsipliin.... ..fakk. Samas... olen lõpuni alati truu fänn (nagu 100% EEstile) ja parem kole võit ja maailmameitritiitel kui ilus kaotus...

P.S. Loodan et Dunga peale LAV MMi (ja võitu) väljavahetatakse... Zagalo?
Sambafootball rules!

count
21.06.10, 10:15
Ma ei tea kas naerda või nutta:

"Kim shrugs off pressure
President Kim Jong-il will not hand out punishments if Korea DPR fail to qualify from Group G, insists manager Kim Jong-hun"

Thugie
21.06.10, 11:03
Kaks korda käega...

karl54
21.06.10, 17:25
Põhja-Korea enam head mängu teha ei jaksanud, teine poolaeg lagunes nende mäng täielikult, Ronaldo sai ka koba peale lõpuks oma värava kirja.

Daz Booob
klassivahe tuli välja

Dano
Wow!
7-0 :D

American
21.06.10, 17:34
Midagi sellist võiks ka Brasiilia vastu tulla aga ilmselt jäävad seal väravad löömata. Selline kuri kahtlus on.

sunnik
21.06.10, 17:41
Põhja-Korea enam head mängu teha ei jaksanud, teine poolaeg lagunes nende mäng täielikult, Ronaldo sai ka koba peale lõpuks oma värava kirja.

kuigi ma pole ei portugali koondise ega ronaldo fänn, siis olgem ausad, ta oli seda väravat täna ka väärt.

Joks
21.06.10, 17:44
Midagi sellist võiks ka Brasiilia vastu tulla aga ilmselt jäävad seal väravad löömata. Selline kuri kahtlus on.

mul on selline kuri kahtlus, et brasside vastu on Kim Jongi pojad juba mänginud..

K Punkt
21.06.10, 17:45
7-0 päris hea jah, ei tea mis karistuse need Korea mängijad saavad :)

Bob_Loblaw
21.06.10, 17:46
surmanuhtluse saavad :(

Epic
21.06.10, 17:46
mul on selline kuri kahtlus, et brasside vastu on Kim Jongi pojad juba mänginud..

Kas mitte Portugali silmas ei peetud?

Muidu, kui teemasse, siis veidi kahju Kimidest. Prooviti mängida, mängiti ka, aga Portugal mängis mitme klassi võrra paremini.

K Punkt
21.06.10, 17:47

Mul on selline kuri kahtlus, et ta mõtles, et Portugaalased võiksid Brasside vastu 7 väravat lüüa ;)

Thugie
21.06.10, 19:57
Portugali esitus oli tõesti võimas, Ronaldo värav oli päris hea :D

keenjus250
21.06.10, 20:07
Portugal:
http://mountcope.files.wordpress.com/2007/09/nuclear_blast.jpg

krissucool
25.06.10, 18:38
Portugal jääb Portugaliks oma kukkumistega fuckin disgrace.

Tofoa
25.06.10, 18:43
Portugal jääb Portugaliks oma kukkumistega fuckin disgrace.

Neil on Brasiiliaga midagi ühist.

Iceman
25.06.10, 18:48
Üsna huvitav I poolaeg oli. Väga agressiivsed on ikka brasiiliased, itaalia järel teine vihatuim koondis minu jaoks. Üldse ei meeldi brasiilia mängustiil.
Koguaeg on nad ikka sitaks ülbed ja agressiivsed ja arvavad endast väga palju ja koguaeg vinguvad, kui vastasmeeskond on liiga agressiivne nende vastu.

krissucool
25.06.10, 18:48
Neil on Brasiiliaga midagi ühist.
Sa unustasid mainida ,et ka Itaaliaga:).

Tofoa
25.06.10, 18:49
Sa unustasid mainida ,et ka Itaaliaga:).

Ega ma midagi muud ei oodanudki. Keegi ikka pidi selle lausega välja tulema. Well done.

eika
25.06.10, 19:43
Kalkuni sõnul meenutab tänase päeva Brasiilia, tänu Dunga Itaalia taustale, Itaalia jalgpalli oma kaitsest lähtuva mängu pärast. Põhimõtteliselt tuleb kõik, mis on jalgpalli halvasti Itaaliast :)

Epic
25.06.10, 19:59
Põhja-Korea väravavahilt täna suurepärane Mart Poomi vastandkehastus. :)

jansa
25.06.10, 20:01
... ligemale 30aasta jooksul brasside mänge vaadanuna ja nautinuna võin kindllt öelda et igavaim mäng mida näinud olen...
aga samas - parem igava mänguga punkt kui ilusaga kaotus ja 0 p. ...

Thugie
25.06.10, 20:13
Heh, Peped ei tundnud juustega äragi alguses.
Juan oleks pidanud saama punase, ja Elevandid edasi pääsema. Paraku seekord nii.

vaikiv mees
25.06.10, 20:27
ja Elevandid edasi pääsema

mis variandiga? eriti veel peale kujuteldavat Juani punast?
brassidel oli ju juba enne seda 6p koos ja ka suure kaotuse korral edasi
(aga kuna on HIS vastaseks karta, siis ei tahtnud POR ka seda v6ita ja grupis esimeseks tulla)

Thugie
25.06.10, 20:39
mis variandiga? eriti veel peale kujuteldavat Juani punast?
brassidel oli ju juba enne seda 6p koos ja ka suure kaotuse korral edasi
(aga kuna on HIS vastaseks karta, siis ei tahtnud POR ka seda v6ita ja grupis esimeseks tulla)

ega mingit reaalset edasipääsu võimalust ma elevantidele ei näinudki, isiklik sümpaatia. Juani käsi, oleks aga pidanud kl punasega lõppema, mitte et sel mingit vahet enam on.

mcnamara
25.06.10, 21:34
Algul nautisin Nilmari mängu, aga teisel poolajal ei märganud meest enam üldse. Mängul polnud muidugi vähimatki mõtet, aga viimase 45 minuti null nullile pürgimine kollasärke minu jaoks sümpaatsemaks ei muutnud.

Keiss
26.06.10, 03:03
Vastik kuidas kohtunikud mängust mängu brasse soosivad, see tänane käega mäng oleks pidanud kollase asemel punasega lõppema. Ja ülimalt ebameeldiv mängustiil, jube agressiivsed ja vastikud on brassid, mis sambast seal üldse rääkida saab? Loodan Tšiili peale, aga raha tuleks vist panna ikkagi kogenumale võistkonnale. Tundub, et Brasiilia nõrgim lüli hetkel on rünnak :D

mcnamara
26.06.10, 09:29
Loodan Tšiili peale, aga raha tuleks vist panna ikkagi kogenumale võistkonnale. Tundub, et Brasiilia nõrgim lüli hetkel on rünnak :D

Ei maksa unustada, et tagasi tulevad ilmselt Kaka, Robinho ja Elano ning ründe mängupilt on siis hoopis teine.

lorenzo
26.06.10, 20:32
Vastik kuidas kohtunikud mängust mängu brasse soosivad, see tänane käega mäng oleks pidanud kollase asemel punasega lõppema. Ja ülimalt ebameeldiv mängustiil, jube agressiivsed ja vastikud on brassid, mis sambast seal üldse rääkida saab? Loodan Tšiili peale, aga raha tuleks vist panna ikkagi kogenumale võistkonnale. Tundub, et Brasiilia nõrgim lüli hetkel on rünnak :D

huvitaval kombel rääkis agressiivsest stiilist Dunga kui kirjeldas portugallasi