320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

MM 2010 - alagrupp H

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    MM 2010 - alagrupp H

    Hispaania, Shveits, Honduuras, Tshiili
    Mängud:
    16.06 HON vs CHI
    16.06 ESP vs SUI
    21.06 CHI vs SUI
    21.06 ESP vs HON
    25.06 CHI vs ESP
    25.06 SUI vs HON
    the woman who hurt him must surely have trouble sleeping
    because belle of st mark is a beauty extraordinaire

    #2
    Mul on selline väike hirm, et Hispaania jaoks võib korduda möödunud suve Konföderatsioonide karikas, mis algas võimsalt, kuid siis hakkas mootor jukerdama. Samas on loos selline armuline olnud, et eeldatava nr. 2 meeskonnaga siin grupis, Tšiiliga, kohtutakse alles viimases voorus.

    Tšiili ise oli täielik revolutsioon kvalifikatsioonis. Nii hea ründemängu poolest, kui ka tugeva kaitsega ning üle pikaaja esinemine finaalturniiril on tõsiasi. Paljud hetke koondislastest said 2007. aasta noorte MM-il pronksi ning seda nähaksegi ühe edu põhjusena. Aga kas nad on juba valmis ka päris MM-il tegusid tegema?

    Šveitsi tõus, mis algas EM-i võõrustamisega, jätkus, minu jaoks üllatuslikult, ka selles MM valiktsükklis. Hitzfeld on üks tituleeritumaid treenereid maailmas, aga MM-tiitel tal puudub. See oleks muidugi sellele mängijate seltskonnale ka üpris utoopia, aga hästi läheb kindlasti. Isegi ajalugu soosib seda. Viimased kaks MM-i, kuhu on jõutud (1994, 2006), on ka grupist edasi saadud.

    Honduras on selline üpris kaardistamata territoorium. Nii mitmedki mehed on riigi jalgpallile Euroopas head reklaami teinud (Palacios, Figueroa, Suazo), aga enamus mehi on siiski koduliigast ja selle kvaliteet on tõsine küsimärk. Aga kindlasti üllatusvõimaline. Ja siit grupist 'spaanlastele järgi minevat meeskonda ma ei oskagi pakkuda.

    Kommentaar


      #3
      Honduras vaevalt et edasi saab. Tšiili võistleb Šveitsiga teise koha peale. Arvan, et Šveitsi aitab edasi varasem suurvõistluste kogemus, erinevalt Tšiilist või Hondurasest.
      Õhupalle tehakse konnadest. Jalgpalle kilpkonnadest.

      Kommentaar


        #4
        Šveits näitas EMile küll kõva taset aga siiski ma usun, et Tšiili näitab veel kõvemat taset, nagu näidati valikmängudes, kus alagrupis lõpetati 2.kohaga Brasiilia järel.
        Honduras on siis see, keda kõik ennustavad ehk viimane koht ning esimese koha hõlmab otseloomulikult Hispaania. Üllatusi võib juhtuda, kuid MM-tiitli kõige suurimale favoriidile alagrupis peale esimese koha midagi pakkuda oleks patt.
        Seega :
        1. Hispaania
        2. Tšiili
        3. Šveits
        4. Honduras

        Kuna ma Hispaania fänn, siis teen enda arvamusel väikese ennustuse ta grupimängude kohta.

        16.06 Hispaania - Šveits
        Ma nüüd ei teagi kas Šveitsi üks olulisemaid mängulülisid Alexander Frei mängib esimeses kohtumises Hispaania vastu. Kui tema peaks puuduma
        edurivis, siis Šveitsi rünne oleks üsna nõrk sellist masti riigi vastu nagu Hispaania ja peavad leppima kaotusega. Hispaania võidab mängu 2:0

        21.06 Hispaania - Honduras
        Üheks MMi kõige nõrgemaks tiimiks nimetatud Honduras vaevalt suudab EM 2008 meeskonna vastu midagi olulist teha, kuid siiski üllatused on võimalikud aga kas selles mängus - vaevalt. Hispaania võidab 3:0

        25.06 Tšiili - Hispaania
        Tšiili on minuarvates Hispaania järel selle grupi kõige tugevam vastane ja see mäng saab kindlasti põnev olema, sest midagi kerget siit ei tule kellegile. Kui Hispaania suudab mängida oma võimetele vastavalt, siis peaks tulema võit ära. 2:1

        Kommentaar


          #5
          Oskab keegi öelda, kas Palacios on mänguvormis?

          Kommentaar


            #6
            Algselt postitas marrrtin Vaata postitust
            Oskab keegi öelda, kas Palacios on mänguvormis?
            Velasco adds Sunday that midfielder Wilson Palacios has recovered from a left thigh injury and is available.
            armastan ma headust üle kõige vihkan lolle

            Kommentaar


              #7
              Tsiili on minu arvates väga hea meeskond. jee

              Kommentaar


                #8
                Alexis Sanchez! Tšiili uskumatult sümpaatne.
                sigpic

                Kommentaar


                  #9
                  Sanchez oli tõesti kunn. Näis mis siis Hispaania avavoorus produtseerib.
                  AILTON

                  Kommentaar


                    #10
                    Uskumatu!!

                    Kommentaar


                      #11
                      vat kus lups. tuligi pauk luuavarrest. kitsepiim letsgo!
                      MIA SAN MIA!

                      Kommentaar


                        #12
                        VÕimas!!!
                        slimm.ee

                        Kommentaar


                          #13
                          Võtke väljaaaaaaa Hispaania!!!!!!!!!!!!

                          ESIMENE ennustus,mis täkke läks
                          Olen see kes olen

                          Kommentaar


                            #14
                            Oleks pidand isegi 2-0 Šveitsile olema!

                            Kommentaar


                              #15
                              Tubli töö, Šveits!! See teeb asju kahtlemata huvitavamaks.
                              AILTON

                              Kommentaar

                              Working...
                              X