320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Papa, Kunn ja Koja!!!!

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Papa, Kunn ja Koja!!!!

    Nii, sellega on suhteliselt kiire, seega teen postituse, mida tee niikuinii loete.

    Mul on teie pilte vaja. Mingit sellisttoresat lähivõtet, kus te ehk üksi pildil olete, et teie nägu ikka näha oleks.

    Ja seda pilti on vaja VÄGA KIIRESTI!!!! Seega, ärge raisake eriti aega ning andke teada, kas teil see pilt on olemas.
    When I get sad, I stop being sad and be awesome instead. True story!

    #2
    Vaata mingi mehike andis välja Jalgpalli õpiku seal tagakaanel oli vist minust papast ja kaiusest foto.Rohkem nagu ei tule meelde.Endal ka ei ole sest välisreisudest on mul kahel korral fotoaparaat "fotoaparaatide maale" tagasi läinud.
    Jalgpallihaigla liige.

    Kommentaar


      #3
      Mul on igasuguseid pilte,mis seotud jalgpallivaatamisega
      ütle kuidas ma nad sulle homme saadan. Ühesõnaga leiame mingi mooduse ja vali siis ise pilt välja . Muidugi oleks huvitav teada ,kuhu nad lähevadf?
      FCF Forever

      Kommentaar


        #4
        Orginally posted by ROOTSI KUNN

        Mul on igasuguseid pilte,mis seotud jalgpallivaatamisega
        ütle kuidas ma nad sulle homme saadan. Ühesõnaga leiame mingi mooduse ja vali siis ise pilt välja . Muidugi oleks huvitav teada ,kuhu nad lähevadf?
        __________________________________________________ _________

        mul on JH viimasest koosolekust Kamikazes pildid kus kõik eelpoolvajalikud persoonid pildil on aga küljepealt jms, imelikes asendites ja profiilides...digifotod iseenesest...
        RummaBastards!

        Kommentaar


          #5
          jansa sa oled provokaator,need ju koledad pildid vaja ikka kus sinisärkides.
          Jalgpallihaigla liige.

          Kommentaar


            #6
            Orginally posted by jansa

            mul on JH viimasest koosolekust Kamikazes pildid kus kõik eelpoolvajalikud persoonid pildil on aga küljepealt jms, imelikes asendites ja profiilides...digifotod iseenesest...
            martin@soccernet.ee - paluks kõik need pildid, kui on digi kujul, siis peaks saama ka saata.

            Kunn - sina saada ikkagi nii lisaks, nagu sulle kirjutasin.
            When I get sad, I stop being sad and be awesome instead. True story!

            Kommentaar


              #7
              Martin kas sa seda Raamatu asja uurisid.Raamatu nimi on Jalgpalliöpik ja selle eestipoolne kirjastaja on enda maili aadressiks märkind koge@colleduc.ee
              Vöid tsekata kawww.koge.ee
              Jalgpallihaigla liige.

              Kommentaar

              Working...
              X