320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

FC St. Pauli

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    FC St. Pauli

    St. Pauli on küll kujunenud veidi edevaks vutibrändiks, aga olgu, oma teemat on see on veidi teistsugune klubi ikka väärt. Hamburglased on kõrgseltskonnas tagasi ja loodavad sel korral veidi kauemaks püsima jääda. Esimene rasvasem kala tõmmati ka juba veest välja, uuel hooajal rõõmustab Millerntori publikut ekskoondislane Gerald Asamoah.
    http://et.wikipedia.org/wiki/Eesti_jalgpallikoondis

    #2
    Jess. Lõpuks on Bundesligas ka minu lemmik meeskond Saksamaalt. Südamelähedaseks sai meeskond siis käimasoleva kümnendi alguses, kui Bayern oli just võitnud Meistrite liiga, aga kaotasid siis veel madalas liigas mänginud St. Paulile karikasarjas. Sealt ka siis nende hüüdnimi "Weltpokalsieger-Besiege" mis tõlkes siis tähendab, et "maailmakarikavõitjate alistaja".

    Huvitav fakt on ka see, et kõik Hamburgist või Hamburgi lähedalt pärit sakslased, kellega ma rääkinud olen, vastavad küsimusele, mis nende lemmik meeskond on, et just St.Pauli. Alles seejärel mainitakse ka suurt HSVd.

    Kommentaar


      #3
      Täna mängiti siis sõpruskohtumine Racing Santanderi võistkonnaga ja võideti see mäng 3:0. Kindlasti väga palju enesekindlust tuli liigahooajaks juurde, sest märgid näitavad, et ettevalmistus on läinud suurepäraselt.

      Kommentaar


        #4
        See on hea, aga parim oli tänases mängus see, et Jimmy Jump jooksis väljakule..
        FCLT.EU
        ----------------------------------------------------------------------
        Pride of Tallinn - Levadia Football Club ™

        Kommentaar


          #5
          Kindel 3:1 võit siis otsaese konkurendi Freiburgi vastu esimesest voorust kirjas. väga hea algus.

          Kommentaar


            #6
            Algselt postitas ericbana Vaata postitust
            Kindel 3:1 võit siis otsaese konkurendi Freiburgi vastu esimesest voorust kirjas. väga hea algus.
            Ei tea sinu definitsiooni kindlast, aga Pauli väravad sündisid viimasel seitsmel minutil. Stanislawski võib pärast debüütmängu endale rahulolevalt õlale patsutada, kolmest väravalööjast kaks (Sukuta-Pasu, Bartels) tulid vahetusest.
            http://et.wikipedia.org/wiki/Eesti_jalgpallikoondis

            Kommentaar


              #7
              Väääga sümpaatne sats,poleks bayernit fannaks kindlasti seee,et Hannover võõrsil kotti pandi on omeette tegu.
              Olen see kes olen

              Kommentaar


                #8
                Eurosport2 pealt siis 21.30 võõrsil Schalke
                Olen see kes olen

                Kommentaar


                  #9
                  Väga inimlik lugu Pauli endisest äärekaitsjast Andreas Biermannist, kes depressioonist vaevatuna kaks nädalat enne Enket enesetappu üritas. Aasta hiljem vaikitakse see raske vaimuhaigus jälle maha, mees ise pole aga enam üheski klubis lepingut saanud.
                  http://et.wikipedia.org/wiki/Eesti_jalgpallikoondis

                  Kommentaar


                    #10
                    Algselt postitas mel21 Vaata postitust
                    Väga inimlik lugu Pauli endisest äärekaitsjast Andreas Biermannist, kes depressioonist vaevatuna kaks nädalat enne Enket enesetappu üritas. Aasta hiljem vaikitakse see raske vaimuhaigus jälle maha, mees ise pole aga enam üheski klubis lepingut saanud.
                    No päris vaimuhaiguseks depressiooni nimetada ei saa, kuid vaimu kurnab see paganama hästi, tean seda omast käest. Aga tihti tundub et jalkafunktsionäärid kipuvad olema nagu sõjavägi, et see mis jääb sõjaväest (loe klubi) ja inimeses sissepoole, on neile kama kaks.
                    Tammeka on jumal ja mina olen jumala prohvet maa peal!

                    Kommentaar


                      #11
                      Saaga jätkub.
                      Allikas: AFP

                      A former striker at Bundesliga club St. Pauli was quoted by a magazine on Tuesday admitting to pocketing more than 100,000 euros (134,000 dollars) in bribes to fix five matches in 2008.
                      The Stern weekly cited Rene Schnitzler as saying in an interview that he had received the cash to manipulate five away matches during the 2007-2008 and 2008-2009 seasons when the Hamburg outfit were still in the second division.
                      He said an agent named "Paul" handed him the money to fix the games, but denied actually doing so.
                      Schnitzler added that he was addicted to gambling. "Since the age of 18, there has scarcely been a day I have not gambled," he told Stern's edition to appear Wednesday.
                      St. Pauli came ninth in the second division in the 2007-2008 season when one of the games in question took place. The four other games took place in the following season when the club came eighth.
                      They won promotion to the top flight last season, coming second in the league. They are currently 15th in the Bundesliga, just above the drop zone.
                      According to Stern, "Paul" is a Dutch man called Paul Rooij. The magazine cites documents from prosecutors showing that Rooij placed several hefty bets in Asia on suspected fixed matches.
                      Rooij is also thought to have links to several of the alleged ringleaders on trial in Germany accused of fixing more than 30 matches across Europe in what is believed to be European football's biggest fraud scandal.
                      http://et.wikipedia.org/wiki/Eesti_jalgpallikoondis

                      Kommentaar


                        #12
                        Vääga mahe on jälgida kodumänge,kus fännid terve 90min aint laulavad st Pauli oleole jne super,värav on veel puudu Hannoveri vastu paar min veel,paraku Hannover lõi nagu minu kiuste 0:1 nurgalöögi järgselt,kurb.
                        Olen see kes olen

                        Kommentaar


                          #13
                          Lahe video Pauli kohta: http://www.guardian.co.uk/travel/vid...-hamburg-video

                          Kommentaar


                            #14
                            Kahju ,et järgmisel hooajal enam BL ei näe nii sympaatset ja mahedat publikut,aga loodan,et aste madalamalt tõustakse kohe BL tagasi.
                            Olen see kes olen

                            Kommentaar


                              #15
                              Puhun siia siis natuke elu sisse. Oma Bremeni tripil hüppasin üheks päevaks läbi ka Hamburgist ning käisin St.Pauli staadioni juures ja fännipoes. Minu meelest vaieldamatult stiilseima ja kõige huvitavama fännikaubaga meeskond Saksamaal. Poes sai päris korralikult kulutatud. Kogu staadioni piirkond jättis väga mõnusa tunde ning kohe tekkis soov sinna tulevikus mõnda mängu vaatama minna (muidugi kui kuidagi suudaks pileti sebida, mis üliraske).

                              Kommentaar

                              Working...
                              X