320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Varssavi vallutamine!

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Varssavi vallutamine!

    Avan Poola sõitjate-maksjate nimekirja
    Reisikava:

    Reede, 17. mai- Kell 17:00 väljasõit Tallinnast, Sakala keskuse parklast. Sõit läbi Läti, Leedu ja Poola
    Laupäev, 18. mai- Hommikul jõutakse Varssavisse
    (u. 10:00), järgneb vaba aeg kuni mänguni, tagasisõit algab peale mängu
    Pühapäev, 19. mai Sõit läbi Poola, Leedu ja Läti, õhtuks jõutakse tagasi Tallinnasse(u. 19:00)

    Hind: 425 EEK /in.

    Hinna sees: sõit mugavustega turismibussiga, milles on WC, videoaparatuur, kuuma joogi automaat ja külmkapp

    Lisandub (soovi korral):
    Poola-Eesti jalgpallimaavõistluse pilet

    Makseinfo:
    saaja: Martti Grenberg
    arveldusarve: 1103497739 (Hansapank)
    selgitus: "Poola" ja sõitjate nimed

    Reisijatel palun saata oma nimed ja kontaktandmed ka e-maili aadressile marttig@hot.ee. Lisainfo telefonil 052-18351

    Nimekiri:

    1. aiFo
    2. tez
    3. inz
    4. eestieest
    5. Suur-Gert
    6. erks
    7. gaskoff
    8. von Puuk
    9. okuzuna
    10. juks
    11. kyps
    12. van der Sell
    13. Kaida
    14. Käts
    15. Lua
    16. Andy
    17. Raidur
    18. greenday
    19. zilde
    20. mel
    21. tremboni
    22. ovI
    23. Fox
    24. A4
    25. Karu
    26. Jansu
    27. Aff
    28. Joosep R.
    29. Karl K.
    30. rpiret
    31. Gwrn
    32. Raix
    33. Arved
    34. Kadri T.
    35. tryn
    36. erxx
    37. Tiit P.
    38. Artur
    39. m!ck
    40. jugg
    41. junks
    42. Ahto
    43. Armin (+3)
    47. Oll
    48. Rainman
    49. Rolf
    50. Jaaska
    51. Marko K.(+5)
    57. Üllu
    58. Riho S.
    59. Brunts
    60. Tafka(+2)
    63. Berg
    64. Koop
    65. jyrioo
    66. Erko L.

    Rise and rise again until lambs become lions!

    Vaprus - Athletic Club - Rosenborg

    #2
    Kas on teada palju pilet maksab?
    Ja kas peab eraldi ostma? Ja mis on viimane kuupäev, millal maksta saab?
    Supplies!

    Kommentaar


      #3

      aiFo arvab nii:

      *pilet v6iks maksta umbes 100 eeku...

      *pileti saab kohapealt

      *enne viimast kuupäeva on mayhemi reisinimekiri raffast täis, seega tuleb teine reisiseltskond leida... ja neid leidub, ärge sellepärast p6dege... aga raffas, kes te juba meite bussi peal olete ----> cheers!!!! tulge aga meite sekka, meil saab l6bus olema!

      pRmt!

      aif.
      Jalgpallihaigla liige
      Member of SAFC Supporters Community Estonia/Finland

      Kommentaar


        #4
        No ma siis mõtlen paar päeva ja siis panen ennest kirja. Saabki juba varsti 3 aastat esimesest ja seni ainsast välismängust. Peab vaid täpsustama, millal koolis eksamid on
        Supplies!

        Kommentaar


          #5
          EJL andmetel peaks pilet maksma kuskil 10 USD kandis

          Kommentaar


            #6
            no ma Poola teem alla panin pileti hinnad poolas
            Pärtel Tomberg

            isePankur.ee - Inimeselt inimesele
            http://www.isepankur.ee
            info@isepankur.ee

            Kommentaar


              #7
              huvitav-huvitav...


              hmmm... paluks kommentaare www.soccernet.ee bänneriks oleva asja kohta... sama asja kohta oli reklaam ka airportis... reklaam sisaldab papa, oti ja kojamehe lauseid... kas on tegemist jaanuse orgunnitud paketiga v6i...? oma olemuselt kuidagi hoopis teistsuguse ylesehitusega reis, kui see, millest siin foorumis sai räägitud mingi aeg... reisil puudub korrellatsioon mayhemi-reisiga... kas lihtsalt arusaamatus v6i?... hmm...

              pRmt!

              aiFo. infonäljas.
              Jalgpallihaigla liige
              Member of SAFC Supporters Community Estonia/Finland

              Kommentaar


                #8
                Noh, jah. Eks ole küll hea üks öö korralikult magada aga Mayhemi variant on suts odavam, mis seekord vist saab määravamaks. Aga mulle jääb selgusetuks see, kas need kes ei lähe varasema variandiga, nemad ostavad kohapealt eelbroneeringuta pileti ja võivad seetõttu poolakate keskele sattuda???
                Supplies!

                Kommentaar


                  #9
                  Orginally posted by aiFo
                  hmmm... paluks kommentaare www.soccernet.ee bänneriks oleva asja kohta... sama asja kohta oli reklaam ka airportis... reklaam sisaldab papa, oti ja kojamehe lauseid... kas on tegemist jaanuse orgunnitud paketiga v6i...? oma olemuselt kuidagi hoopis teistsuguse ylesehitusega reis, kui see, millest siin foorumis sai räägitud mingi aeg... reisil puudub korrellatsioon mayhemi-reisiga... kas lihtsalt arusaamatus v6i?... hmm...

                  pRmt!

                  aiFo. infonäljas.
                  Tegemist on täiesti erineva pakkumisega, vähemalt tean mina nii palju, kui eksin, siis võib parandada.
                  When I get sad, I stop being sad and be awesome instead. True story!

                  Kommentaar


                    #10

                    tnx!

                    sellest ma sain aru jah l6puks... a lihtsalt ajas segadusse see, et reklaami l6pus on koja ja papa kommentaarid... nad nagu vist varemalt seostasid ennast sellesinase JH ja jansa poolt orgunnitud reisiga ja nii siis hakkasingi arvama, et tegemist on jaanuse reisiga, mis on oma väljumisaegu muutnud... pidid ju mayhemi ja jaanuse reisid algselt koos liikuma... sealt siis see paanika... vabandust...

                    pRmt ja edu!

                    aif.

                    p.s. 3 reisi... mmmmmmmmm
                    Jalgpallihaigla liige
                    Member of SAFC Supporters Community Estonia/Finland

                    Kommentaar


                      #11
                      .. minu ja Myhemi reisid mõlmad kell 17:00 uue aja kohaselt Tallinnast väljuvad... Bona Reisid ilmselt on üksiküritajad nagu RRA kes eelmine kord tegi Portugali reisi pakewti mingi 12 000.- arvates et kui ma neile Hollandisse reisul pea 40 klienti orgunnisin et siis küll nad ise omade jõududega ka lennuki täie kohale meelitavad..läks aga pisut teisiti..ehk siis ma arvan et Bona reisile läheb selline tundmatu seltskond, kui üldse see toimub...
                      nii palju veel lisainfoks et JH liikmetele on minu reisi hinnaks 700.-
                      RummaBastards!

                      Kommentaar


                        #12
                        bronniks siis end kah siiski Mayhemi variandile...
                        Howay the lads!

                        Kommentaar


                          #13
                          Ni- raha üle kantud ning loodan ennast näha as soon as possible selles va sõitjate nimekirjas, et siis hiljem rahuliku südamega koos kallite klubikaaslaste oku ja luaga ning muidu laheda venna aifo+ veel tegelastega keda mul au pole tunda sõitu ootama jääda.
                          http://www.facebook.com/TallinnaFcReaal

                          Kommentaar


                            #14
                            Vaatan et siia satsi hakkab kujunema igavesti lahe seltskond Normaaaalne!!

                            Kommentaar


                              #15
                              Mul ja Raiduril juba nimi kirja pandud. siia kirjutasin seepärast, et teised ka näeksid Ega palju rahvast mind ei tunne, aga küll siis saate tundma
                              Supplies!

                              Kommentaar

                              Working...
                              X