PDA

View Full Version : Varssavi vallutamine!

Leheküljed : [1] 2

Hellik
05.03.02, 19:42
Avan Poola sõitjate-maksjate nimekirja
Reisikava:

Reede, 17. mai- Kell 17:00 väljasõit Tallinnast, Sakala keskuse parklast. Sõit läbi Läti, Leedu ja Poola
Laupäev, 18. mai- Hommikul jõutakse Varssavisse
(u. 10:00), järgneb vaba aeg kuni mänguni, tagasisõit algab peale mängu
Pühapäev, 19. mai Sõit läbi Poola, Leedu ja Läti, õhtuks jõutakse tagasi Tallinnasse(u. 19:00)

Hind: 425 EEK /in.

Hinna sees: sõit mugavustega turismibussiga, milles on WC, videoaparatuur, kuuma joogi automaat ja külmkapp

Lisandub (soovi korral):
Poola-Eesti jalgpallimaavõistluse pilet ;)

Makseinfo:
saaja: Martti Grenberg
arveldusarve: 1103497739 (Hansapank)
selgitus: "Poola" ja sõitjate nimed

Reisijatel palun saata oma nimed ja kontaktandmed ka e-maili aadressile marttig@hot.ee. Lisainfo telefonil 052-18351

Nimekiri:

1. aiFo
2. tez
3. inz
4. eestieest
5. Suur-Gert
6. erks
7. gaskoff
8. von Puuk
9. okuzuna
10. juks
11. kyps
12. van der Sell
13. Kaida
14. Käts
15. Lua
16. Andy
17. Raidur
18. greenday
19. zilde
20. mel
21. tremboni
22. ovI
23. Fox
24. A4
25. Karu
26. Jansu
27. Aff
28. Joosep R.
29. Karl K.
30. rpiret
31. Gwrn
32. Raix
33. Arved
34. Kadri T.
35. tryn
36. erxx
37. Tiit P.
38. Artur
39. m!ck
40. jugg
41. junks
42. Ahto
43. Armin (+3)
47. Oll
48. Rainman
49. Rolf
50. Jaaska
51. Marko K.(+5)
57. Üllu
58. Riho S.
59. Brunts
60. Tafka(+2)
63. Berg
64. Koop
65. jyrioo
66. Erko L.

vandersell
08.03.02, 14:18
Kas on teada palju pilet maksab?
Ja kas peab eraldi ostma? Ja mis on viimane kuupäev, millal maksta saab? :)

aiFo
08.03.02, 15:43
aiFo arvab nii:

*pilet v6iks maksta umbes 100 eeku...

*pileti saab kohapealt

*enne viimast kuupäeva on mayhemi reisinimekiri raffast täis, seega tuleb teine reisiseltskond leida... ja neid leidub, ärge sellepärast p6dege...:) aga raffas, kes te juba meite bussi peal olete ----> cheers!!!! :õlu: tulge aga meite sekka, meil saab l6bus olema! :)

pRmt!

aif.

vandersell
08.03.02, 15:50
No ma siis mõtlen paar päeva ja siis panen ennest kirja. Saabki juba varsti 3 aastat esimesest ja seni ainsast välismängust. ;) Peab vaid täpsustama, millal koolis eksamid on :suurnutt: :kulm:

PAPA
09.03.02, 12:54
EJL andmetel peaks pilet maksma kuskil 10 USD kandis

Pätu
10.03.02, 15:11
no ma Poola teem alla panin pileti hinnad poolas

aiFo
11.03.02, 13:20
hmmm... paluks kommentaare www.soccernet.ee bänneriks oleva asja kohta... sama asja kohta oli reklaam ka airportis... reklaam sisaldab papa, oti ja kojamehe lauseid... kas on tegemist jaanuse orgunnitud paketiga v6i...? oma olemuselt kuidagi hoopis teistsuguse ylesehitusega reis, kui see, millest siin foorumis sai räägitud mingi aeg... reisil puudub korrellatsioon mayhemi-reisiga... kas lihtsalt arusaamatus v6i?... hmm...

pRmt!

aiFo. infonäljas.

vandersell
11.03.02, 13:51
Noh, jah. Eks ole küll hea üks öö korralikult magada :reiv: :õlu: :D aga Mayhemi variant on suts odavam, mis seekord vist saab määravamaks. Aga mulle jääb selgusetuks see, kas need kes ei lähe varasema variandiga, nemad ostavad kohapealt eelbroneeringuta pileti ja võivad seetõttu poolakate keskele sattuda???

Martin
11.03.02, 15:07
Orginally posted by aiFo
hmmm... paluks kommentaare www.soccernet.ee bänneriks oleva asja kohta... sama asja kohta oli reklaam ka airportis... reklaam sisaldab papa, oti ja kojamehe lauseid... kas on tegemist jaanuse orgunnitud paketiga v6i...? oma olemuselt kuidagi hoopis teistsuguse ylesehitusega reis, kui see, millest siin foorumis sai räägitud mingi aeg... reisil puudub korrellatsioon mayhemi-reisiga... kas lihtsalt arusaamatus v6i?... hmm...

pRmt!

aiFo. infonäljas.

Tegemist on täiesti erineva pakkumisega, vähemalt tean mina nii palju, kui eksin, siis võib parandada.

aiFo
11.03.02, 15:21
tnx!

sellest ma sain aru jah l6puks... a lihtsalt ajas segadusse see, et reklaami l6pus on koja ja papa kommentaarid... nad nagu vist varemalt seostasid ennast sellesinase JH ja jansa poolt orgunnitud reisiga ja nii siis hakkasingi arvama, et tegemist on jaanuse reisiga, mis on oma väljumisaegu muutnud... pidid ju mayhemi ja jaanuse reisid algselt koos liikuma... sealt siis see paanika... vabandust...

pRmt ja edu!

aif.

p.s. 3 reisi... mmmmmmmmm:õnnelik:

jansa
11.03.02, 16:08
.. minu ja Myhemi reisid mõlmad kell 17:00 uue aja kohaselt Tallinnast väljuvad... Bona Reisid ilmselt on üksiküritajad nagu RRA kes eelmine kord tegi Portugali reisi pakewti mingi 12 000.- arvates et kui ma neile Hollandisse reisul pea 40 klienti orgunnisin et siis küll nad ise omade jõududega ka lennuki täie kohale meelitavad..läks aga pisut teisiti..ehk siis ma arvan et Bona reisile läheb selline tundmatu seltskond, kui üldse see toimub...
nii palju veel lisainfoks et JH liikmetele on minu reisi hinnaks 700.-

Repserto LuaLua
11.03.02, 18:07
bronniks siis end kah siiski Mayhemi variandile...

Andy
12.03.02, 02:16
Ni- raha üle kantud ning loodan ennast näha as soon as possible selles va sõitjate nimekirjas, et siis hiljem rahuliku südamega koos kallite klubikaaslaste oku ja luaga ning muidu laheda venna aifo+ veel tegelastega keda mul au pole tunda sõitu ootama jääda.

kyps
12.03.02, 15:37
Vaatan et siia satsi hakkab kujunema igavesti lahe seltskond:) Normaaaalne!!

vandersell
12.03.02, 15:45
Mul ja Raiduril juba nimi kirja pandud. siia kirjutasin seepärast, et teised ka näeksid ;) Ega palju rahvast mind ei tunne, aga küll siis saate tundma :põnn: :õlu:

oku
12.03.02, 17:55
No sellest bussitäiest tuleb minu arvates üks lahedamaid bussitäisi. Koskid ja Affid ja muud tegelased ka ennast kirja, siis saab kõvasti pulli (loe:õlli) :õlu:

greenday
12.03.02, 18:08
Oot-oot, kas veel on kohti? Ma tahan ka! Kas see on suur buss?

kyps
12.03.02, 18:13
Orginally posted by greenday

Sass, vaevalt et mingisse 20 kohalisse bussi WC, videoaparatuur, kuuma joogi automaat ja külmkapp mahuks:)

Maksa ära jah!

greenday
12.03.02, 18:43
Orginally posted by kyps

Sass, vaevalt et mingisse 20 kohalisse bussi WC, videoaparatuur, kuuma joogi automaat ja külmkapp mahuks:)

Maksa ära jah!Juu gat ö point zäär!

greenday
12.03.02, 18:46
Muide mismoodi Tartu rahvas selle bussi peale hüpleb?

Aff
12.03.02, 20:07
pakuks välja, et tartlased võiks üheskoos siit Pärnu sõita ja seal ülejäänutega liituda. Sama võiks rakendada ka tagasitulles.
Miks ikka sõita siit Tallinna ja sealt Pärnu kui saab ka otse.
:õlu:

greenday
12.03.02, 20:26
Orginally posted by Aff

pakuks välja, et tartlased võiks üheskoos siit Pärnu sõita ja seal ülejäänutega liituda. Sama võiks rakendada ka tagasitulles.
Miks ikka sõita siit Tallinna ja sealt Pärnu kui saab ka otse.
:õlu:ei saa aru, väljasõit on ju tallinnast?

Hellik
12.03.02, 20:35
ei saa aru, väljasõit on ju tallinnast?[/quote]

Jah, aga Pärnus tehakse juba traditsiooniks kujunenud peatus( nii poole-tunnine)

Pärnusse peaks tagasiteel jõudma hiljemalt kell 17(19.03), seega ei teki mõne Tartusse sõitva bussi peale jõudmisega probleemi

oku
15.03.02, 15:07
Senaatorit oleks ka hädasti veel selle bussi peale vaja :)

aiFo
15.03.02, 15:54
Orginally posted by okuzuna

see oli nali, eksole? :õnnelik: ;)

oku
15.03.02, 17:09
See oli nali :)

Von Puuk
15.03.02, 17:48
Makske raha ära Mayhemile ja Poolas pasmotrim, kuidas Okocim ja Ziwets maitsevad :õlu:

Sen
16.03.02, 11:40
Orginally posted by okuzuna

Kahjuks pean sind kurvastama Oku ja samas Aifot rõõmustama, et mina lähen ikkagi Jaanuse variandiga :õnnelik:
Niiet, säästan teid seekord trummipõrinast:D

Jansu
16.03.02, 14:07
no ma siis ka vast tulija:õnnelik: sellise seltskonnaga lausa lust ju sõita:kaval:

Jansu
16.03.02, 14:42
Tartu rahvas siis kõik koos pärnusse???

aiFo
19.03.02, 16:53
reedene päev... see tähendab varast piletite bronnimist.. ärge siis unustage:eiei: muidu on...:suurnutt: :trafck:

ise ilmselt yritan tallinna tramburaist osa saada, aga kes teab...

Tembu
19.03.02, 18:34
Ilmatuma hunnik imelisi inimesi on end kirja pannud.Fanatast!Kas bussis on ikke 40 kohta?Või lux variant 2kordne?Nats oleks seal hingamisruumi ka vaja...Järjest sellest kuradima toolis istuda ei jõua ja egas kõik ka püsti mahu olema...Aga ega ma kurdagi...Häid lambaid mahub ju bussi palju.

greenday
20.03.02, 14:04
Öelge ruttu palju kohti bussis on. Mul mittu sõpra plaanivad tulla, aga nad siuksed aeglased...

Hellik
20.03.02, 14:11
Öelge ruttu palju kohti bussis on. Mul mittu sõpra plaanivad tulla, aga nad siuksed aeglased...
Bussis kohti 50

Ilmatuma hunnik imelisi inimesi on end kirja pannud.Fanatast!Kas bussis on ikke 40 kohta?Või lux variant 2kordne?

Kui regamine-maksmine jätkub sellisel kiirusel nagu seni, pole võimatu ka suurema v6i lisabussi tellimine

Jeeg
20.03.02, 21:48
Mayhem, ma tahaks sellise pool-koha enda jaoks kinni panna ;)

Üldiselt on kindel plaan tulemiseks olemas, aga raha-asjad selguvad Aprillis... aga mitte lõpus

oku
21.03.02, 12:56
Affid, erxxid, gwrnid ka nimekirjas :D
ojeee ... vaat see tuleb reis! :)
Aff lubas poolas kõigile, kes veel elus on, õlut osta :P

Aff
21.03.02, 14:53
:õlu: minu poolt!
Lahe mõte:oih:

:õlu: :õlu:

Jansu
21.03.02, 18:46
Ohohh seda tahaks kyll näha kuidas Aff kõigile elusolijatele õlled teeb:lahe: :õlu:

Tembu
22.03.02, 10:35
Oh püha müristus..See reis peaks kõigile elu lõpuni meelde jääma..Vaata avid nimekirja ja juba ongi õlleisu käes.ja kui bussis oleme siis teeme nii et esimesest ööst ei mäleta mitte keegi,kordan MITTE KEEGI,mitte kui midagi...

vandersell
22.03.02, 10:40
Orginally posted by Mayhem
Bussis kohti 50
Kui regamine-maksmine jätkub sellisel kiirusel nagu seni, pole võimatu ka suurema v6i lisabussi tellimine

Wow! Suurem buss kui 50 inimest :veryhappy Pole isegi 50-ses bussis sõitnud

Hellik
22.03.02, 10:41
Orginally posted by tremboni

ja kui bussis oleme siis teeme nii et esimesest ööst ei mäleta mitte keegi,kordan MITTE KEEGI,mitte kui midagi...

N6us :õlu: :) peaasi, et bussi väljanägemine ööd meelde ei tuletaks ;)

kyps
27.03.02, 14:46
Enne Balti turniiri oli plaanis orgunnida valmis ka üks fänniõlu. Paraku jäi asi ajanappuse tõttu katki.

Huvitav kas tasuks nüüd sarnast asja proovida? Rahvast on rohkem ka ja bussis WC olemas:)

Rainman
01.04.02, 12:09
Reedel sai Arnoga veidi juttu puhutud, oli teine koos pojaga Hellas Hundis lõõgastumas. Soovisin muidugi õnne võidu puhul ja tänasin tehtud töö eest. Arno suu läks naerule ja ta oli päris elevil kui, kuulis, et vähemalt kolm bussitäit fänne on tulemas Poola, Eesti koondist toetama. :lahe: Kui nüüd Poola ka seljataks, siis võiksime ennast küll maailmakunnidena tunda (vabandan maailmakunni ees, a see nimi läks siia nii hästi :D) :õlu:

jimmy
01.04.02, 18:54
Orginally posted by Rainman

Reedel sai Arnoga veidi juttu puhutud, oli teine koos pojaga Hellas Hundis lõõgastumas. Soovisin muidugi õnne võidu puhul ja tänasin tehtud töö eest. Arno suu läks naerule ja ta oli päris elevil kui, kuulis, et vähemalt kolm bussitäit fänne on tulemas Poola, Eesti koondist toetama. :lahe: Kui nüüd Poola ka seljataks, siis võiksime ennast küll maailmakunnidena tunda (vabandan maailmakunni ees, a see nimi läks siia nii hästi :D) :õlu:

seda juttu lugedes kisuvad ka minu suunurgad vagisi ylespoole...selline tagasiside koonise poolt on ikka kuradima tahtis kyll....:õnnelik: :õnnelik: :õnnelik: :õnnelik: :õnnelik: :õnnelik: :õnnelik:

gaskoff
02.04.02, 18:12
Kuidas läheb teistele reisipakettidele registreerumine??
Oleks huvitav teada...

gratos
03.04.02, 12:32
keegi juba küsis aga vastust ma sellele küsimusele ei näinud.
Kui minna Mayhemi variandiga siis kuda nenda jalka piletitega jääb, kas keegi bronnib need ära , või võibki sattuda et Poola fännisektorisse.
Ja veel küsimus veel viisade kohta, kas kõik need riigid on viisavabad läti, leedu ja poola:oih:
aga kui kõik läheb plaanipäraselt siis on veel 3-4 inimest tulemas ja siis:õlu:

Hellik
03.04.02, 12:43
Originally posted by gratos

keegi juba küsis aga vastust ma sellele küsimusele ei näinud.
Kui minna Mayhemi variandiga siis kuda nenda jalka piletitega jääb, kas keegi bronnib need ära , või võibki sattuda et Poola fännisektorisse.

Ära tekita paanikat ;) Piletid on broneeritud aga vutiliit VEEL ei teadnud, kuidas nende eest maksta tuleb (kas ülekandega või kohapeal) See peaks selguma lähiajal

Ja veel küsimus veel viisade kohta, kas kõik need riigid on viisavabad läti, leedu ja poola:oih:

JAH!!!

aga kui kõik läheb plaanipäraselt siis on veel 3-4 inimest tulemas ja siis:õlu:

Igaljuhul :õlu: :õlu: :õlu:

hyttynen
05.04.02, 00:52
Ise lähen Bonaga. Küsisin neilt kas läheb 1 või 2 bussi, siis öeldi et kui registreerumistempo on sama, siis koguni 2 bussi. Kas keegi tuleb veel Bonaga, kes käisid Cassandraga Hollandis??? Reisifirma on kindlam kui bussiga mingi jama peaks tekkima ( orgunnavad siva uue bussi ilma lisatasuta):õlu:

aiFo
05.04.02, 04:07
Originally posted by hyttynen

Ise lähen Bonaga. Küsisin neilt kas läheb 1 või 2 bussi, siis öeldi et kui registreerumistempo on sama, siis koguni 2 bussi. Kas keegi tuleb veel Bonaga, kes käisid Cassandraga Hollandis??? Reisifirma on kindlam kui bussiga mingi jama peaks tekkima ( orgunnavad siva uue bussi ilma lisatasuta):õlu:

miski siin selle postituse juures ei meeldi mulle...:deemon:

oku
05.04.02, 13:26

Mina ei lähe Bonaga. Kui meil jääb registreerumistempo samaks, läheb 1 bussitäis maailma vahvamaid fänne. Reisifirma on poole kallim ja kui meil ka bussiga mingi jama peaks juhtuma, siis on see saatus ja :õlu: käib edasi.
Bona reklaamimiseks võib uue teema teha, kui bännerist ja Eesti-Vene mängukavas avaldatust ei piisa, siin räägime siiski Mayhemiga minejatest. Punkt.

kyps
05.04.02, 14:10
Tegelt ongi hea, et seda reisi ei reeklamita ropult, sest nüüd ongi juhtunud nii et kõik vahvad inimesed on ühe bussi pääle sattunud ja kuna reisi korraldamisega keegi kasumit teenida ei kavatse siis pole ka eriti rohkem rahvast tarvis. 1 buss ju pea koos, ainult et kus on Pirjo ja Meriti nimed?:)

oku
05.04.02, 14:13
Originally posted by kyps
Tegelt ongi hea, et seda reisi ei reeklamita ropult, sest nüüd ongi juhtunud nii et kõik vahvad inimesed on ühe bussi pääle sattunud ...

Nägu tõmbub naerule küll, kui nimekirja vaatad. Sellest tuleb veel selline reis, et saab lastelastelegi rääkida :D

Hellik
05.04.02, 14:22
Reisifirma on kindlam kui bussiga mingi jama peaks tekkima ( orgunnavad siva uue bussi ilma lisatasuta):õlu:

Ma ei oska tõesti öelda, kui kindel Mayhem reisifirmana on :D Bussifirma (Taisto) on aga küll kindel

PS. Kyps- Kuna tellitud on nüüd ka 2-kordne buss, siis läheks mõnd rahvast veel vaja

ROOTSI KUNN
05.04.02, 16:10
Kuna kolmekordseid busse pole veel ehitatud siis peate vist
järelhaagise muretsema, et kõik seeraffas peale mahuks.:D

Rainman
06.04.02, 15:51
Peaksin ka õige pea siia lisanduma, nii et :õlu:

hyttynen
07.04.02, 04:37
Ärge nyyd siis nii ka maha materdage :doh:
Ega see nyyd nii oluline kaa pole. Parem teeme Poolas ühekoos mõne :õlu:

airmike
07.04.02, 21:35
kas kaks kohta on veel vaba,kui on ostan mõned üleliigsed õlle kvadraadid kah mukaaan:õlu:

Hellik
07.04.02, 21:50
Originally posted by airmike
kas kaks kohta on veel vaba
Ikka on

kui on ostan mõned üleliigsed õlle kvadraadid kah mukaaan:õlu:

üleliigset 6llet pole olemas ;)

jansa
08.04.02, 13:26
...käesolevaga teadvustan et hakkan sel nädalal raha koguma. Täpsustav inff : reisipaketi hind on 750.- ja JH liikmetele 690.- EEKi.
Hetkel on suusõnaliselt bronninud u. 30 inimest.
Raha sooviks saada sulas ja suhtkoht kiiresti.

Veelkord siis ka kava : R 17. mai _ 17:00 Tallinnast väljasõit

jansa
08.04.02, 13:33
Originally posted by jansa

...käesolevaga teadvustan et hakkan sel nädalal raha koguma. Täpsustav inff : reisipaketi hind on 750.- ja JH liikmetele 690.- EEKi.
Hetkel on suusõnaliselt bronninud u. 30 inimest.
Raha sooviks saada sulas ja suhtkoht kiiresti.

Veelkord siis ka kava : R 17. mai _ 17:00 Tallinnast väljasõit
L 18. mai _ 10:00 Byalstok vms.

//////////////////////////////////////////////////////////////////////

Vabandan siinkohal...mitte Byalstokki vaid Varssavisse loomulikult jõuame, ja seal st Varsavis ka rokime ja ööbime!!
Arusaamatus oli tingitud sellest et EJL Raili pani ükspäev segast ja ütles et mäng toimub BYalstokis!!!!!!
Nüüd kord majas jällegi..

///////////////////////////////////////////////////////////////////////
_ õhtul Poola vs. Eesti
_ öö hotellis
P 19. mai _ hommikusöök
_ 10:00 ärasõit
_ 00:00 tagasi Tallinnas

Täpsustav inff : Jaanus Rumma 050 99366, 6466 120 (mis muide on varsti avatava JH kontori number samuti)

Nii et härrased.prouased kel huvi meitega tulla kiirustagem!
Varsavisse

jansa
10.04.02, 19:52
Siinkohal pean teatama et mulle on raha ülekandnud 20 inimest ja 100 %iliselt kinnitanud oma tulekut 21 inimest...nii et kokku 41 hullu + mina ise (buss mahutab 48 inimest).... seega küsimus suurele ringile...kas tellin ühe bussi veel juurde ja kes oleks huvitatud veel ööbimisega reisist..andke teada. Õnneks aega veel küll ja küll. Tore oleks tõesti startida Tallinnast kolme bussiga millest üks kahekordne....poola - värise:keel4:

dieter
10.04.02, 20:00
Tore oleks tõesti startida Tallinnast kolme bussiga millest üks kahekordne....poola - värise:keel4:

Kas me mitte juba ei lähegi kolme bussiga - sinu orgunnitud, Mayhemi ajatud ja Bonareiside oma?
Ja kas juurdetellimisega riskid - võib-olla on vajadusel võimalik ka sul kahekordne tellida? (aga kas seal on väga palju kohti rohkem, seda ma ei tea)

jansa
10.04.02, 21:29
...Bona reisid lähevad päev varem ju nii et koos sõitmisest suurt välja ei tyule.
2 kordset mul pole , küll on üks 20 kohaline buss samast ettevõttest, jama oleks kui teise bussi mingi 5-8 inimest tuleksid. Sestap uuringi kas on mõtet või mitte, Taani resi läks juba vett vedama:(

Poborsky
10.04.02, 22:02
Tagasi saavad Mayhem ja Bona ilmselt koos sõita ja mõlemad jõuavad enne järjekordse töö- ja koolinädala algust Éestisse.

jansa
11.04.02, 16:59
Enne töö- ja koolinädala algust saabume meiegi tagasi, pühapäeva keskööks nimelt aga see selleks..koos minek oleks sheffim.. Poborsky kellega ise lähed? Ja OTT?

aiFo
11.04.02, 19:09
eks minek ole ikka fun'im kui tulek...:jump2:

vibu
11.04.02, 19:39
Jansa, sa võiks siia ka üles riputada nimekirja, kes papi üle kandnud, siis nagu selgem pilt, kellega tuleb koos vurada...

jansa
11.04.02, 21:02
..eks ma tuleva nädala alul panengi, igaljuhul on tänaseks hetkeks üks buss juba ülemüüdud, lisabuss ilmselt möödapääsmatu :õnnelik:

Hellik
12.04.02, 15:09
No nii! Teatan järgmist, et minu bussi nimekiri on nüüdsest lukus. Mittemaksnud registreerunutel paluks kiiremas korras tegutsema asuda(kas ära maksta v6i kohast loobuda)
Loodetavasti saab lähiajal täpsemat inffi ka piletite kohta.

Kaarel
12.04.02, 21:58
Täitsa kinni või Mayhem?

Mõtlesin just täna ülekanet teha... :(

indrek
14.04.02, 22:57
Siis tehke busse juurde - kuu aega veel sõiduni ju! Teades eestlasi pooled alles heietvad plaane poola sõiduks.

Rainman
15.04.02, 01:48
Originally posted by Mayhem

54. Marko K.(+6)

Kas tuleb Kaljuveer & ETV team, või ei mahtunud Kristal koondise bussi peale? :r66m17:

Hellik
15.04.02, 11:48
Originally posted by Rainman

Kas tuleb Kaljuveer & ETV team, või ei mahtunud Kristal koondise bussi peale? :r66m17:

No ma juba ootasin, et keegi selle kohta märkuse teeks:) Kahjuks või õnneks on mõlemad variandid valed :P kuid loomulikult oleks vähemalt Kristal vägagi oodatud meie bussi peale :D

vandersell
15.04.02, 12:36
Originally posted by indrek

Siis tehke busse juurde - kuu aega veel sõiduni ju! Teades eestlasi pooled alles heietvad plaane poola sõiduks.
...ja pooled ütlevad viimasel hetkel ära :(

Martin
15.04.02, 12:55
Kusjuures mina siin omaette hakkasin arvutama:
Mayhemi kahe korruseline u. 60 inimest
Jansa 2 bussi - noh, 80 inimest
Bonareisid - väidetavalt juba samuti 2 bussi - kah umbes 80

Kokku, üldiselt hetkel nii-naa 220 matsi.

Kas Leedu-Eesti mäng satub tõesti löögi alla?

Hellik
15.04.02, 13:15
Kui mingitele poola fännidele mainisin, et tulemas on u. 200 in., siis olid nad vägagi üllatunud :juuksed:

P.S. Kunagi käidi välja idee, et võiks teha Poola koondisele-fännidele tervitusloosungi. Teeme teoks?

vandersell
15.04.02, 13:38
mes keeles ja mes sönumi?

Hellik
15.04.02, 13:44
Originally posted by vandersell

mes keeles ja mes sönumi?

Nuh, seoses sellega, et see mäng on Poola koondisele viimane enne MM-i ehk "ärasaatmismäng"(sellepärast valiti mängukohaks ka Varssavi). Loosungiks võiks olla "Good luck in Korea/Japan" vms.

vandersell
15.04.02, 13:47
sobiks küll :) ja teeleasumiseks annaks kaasa neile 0:2 kaotuse :D

Poborsky
15.04.02, 17:30
Kindlasti võiks rippuda plakat, mis teataks, et venelased said meilt lutti! Poolakad pole tuntud venelaste-austajatena:)

"Good luck in Korea/Japan!" on väga hea mõte, aga sama sisuga poolakeelne plakat murraks tee ka kõige metalsema südamega poolaka südamesse.

Kaida
15.04.02, 19:54
Originally posted by Poborsky

"Good luck in Korea/Japan!" on väga hea mõte, aga sama sisuga poolakeelne plakat murraks tee ka kõige metalsema südamega poolaka südamesse.

Samas, võib seda good luck'i mõista ka kaksipidi...et luck on ka ainus asi, millele teil seal loota on...või nii:naer4:

vandersell
15.04.02, 20:09

Kindlasti võiks rippuda plakat, mis teataks, et venelased said meilt lutti! Poolakad pole tuntud venelaste-austajatena:)

ja sellest võivad nad aru saada, et teeme neile ka lutti :D ... ja teemegi :ham2:

jansa
15.04.02, 20:38
Lisan siis oma reisijate nimekirja:

1.RummaBros I e. Jansa
2.RummaBros II e. Haista
3.RummaBros III e. Väike Tom
4.Ilus Ivar
5.Ummi-saarlane
6.RootsiKunn
7.Tuljak
8.Tuljaku veetlev pruut
9.Kaijus
10.Papa Frank
11.Kluti
12.Eero Joost
13.Indrek Tammeleht
14.Martin Kasesalu
15.Kristjan Soodla
16.Antti-Antti
17.Kojamees
18.Ardo Vaher
19.Mati Tummeltau
20.Juss Remmelgas
21."13"
22.Pätsu
23.Jan Jõgis Laats e. Dieter
24.Jasper Jõgis
25.Olavi Ollo
26.Katri Abel
27.Liina Laastik
28.Ants Põldoja SLÕhtuleht ajakirjanik
29.Mati Hiis SLÕhtuleht fotograaf
30.Kadri "Katake" Pommer
31.Maris Meister
32. Veiko Visnapuu Postimees ajakirjanik
33.Rots
34.Ilona
35.jimmy
36.UPai
37.Urmo
38.Mikk
39.Juss II
40.Jimmy sõber
41.Vibu
42.vibu sõbranna
43.Silverman e. silver Kimmel
44.Marko Siinmaa e. Vusser
45.Karol Rätsep e. Vann
46.Senaator
47.Lindrus
48.Schmidti-poiss
49.Kalev-taxist
:::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::: :::::::::::::::::::::
50.Papa sõber
lisandusid eile Nimetus:
51.Coco
52.Marleen
53.Marleeni sõbranna
54.Ardo Vaheri sõber keegi tundmatu taxist.
55.Postimees spordiosakonnast keegi veel.

:::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::: ::::::::::::::::::::: eile lisandusid :
56.Jung
57.Pirgit Pärn

Lisaks on mingid Valga tüübid 5tk. kellede nimesid ma ei tea aga lubasin neile kohad broneerida ja veel mõningas satelliidid....;)
Poola värise...

Jeeg
17.04.02, 01:26
Mayhem, minu tuleks on 99% kindel nüüd ja raha kannan üle selle või järgmise nädala jooksul, selleks ajaks kui sa seda postitust loed, peaks sinu postkasti olema ilmunud ka minu kontaktandmed jms. mis teema esimeses postituses palutud ;)

Jeeg
17.04.02, 02:28
Ahjaa, Mayhem - kas sinu nimekiri teema esimeses postituses on lõplik ja sinna enam keegi lisanduda ei saa?

btw, selle nimekirja järgi tuleb sinu bussiga 81 inimest. Palju KOKKU kohti on või ei ole see veel nii selge?

greenday
17.04.02, 02:37
Mayhem! Kaks mu sõpra avastasid nüüd, et nad tahaksid ka tulla. Rohkem kohti pole ega saa olema vä? Kas keegi ära ei kuku?

Hellik
17.04.02, 13:53
Originally posted by Jeeg
btw, selle nimekirja järgi tuleb sinu bussiga 81 inimest. Palju KOKKU kohti on või ei ole see veel nii selge?

Praegusel hetkel tõesti rohkem bussi peale ei võta. Nimekirjas on siiski 67 tegelast, kellest u. 10 pole veel maksnud. Nende pitsitamisega hakkan varsti tegelema. Kui keegi peaks loobuma, siis annan sellest kindlasti siin ka teada.

Miq
17.04.02, 17:49
A Mayhem, kas sa kahte ühekordset busi pole mõelnud tellida, kui nii palju tahtjaid veel on? Või siis lihtsalt lisabuss.

Hellik
17.04.02, 18:47
Originally posted by Miq

A Mayhem, kas sa kahte ühekordset busi pole mõelnud tellida, kui nii palju tahtjaid veel on? Või siis lihtsalt lisabuss.

2-kordse bussi kohta on leping juba sõlmitud, seega sellest enam lahti ei saa. Veel ühte 50-st vaevalt et täis saab ja kui ausalt öelda, siis mina sellega tegeleda enam ei viitsiks ka.

ja Kosk krt: Lähed Bonaga väh?

Kosk
17.04.02, 19:16
Ei lähe ma mingite bonadega, ma lähen teiste troppidega, kellel on selline avatar nagu minul:jump4: :r66m13: :r66m9: :prill6: :naer4:

Repserto LuaLua
18.04.02, 15:19
Originally posted by Kosk

Ei lähe ma mingite bonadega, ma lähen teiste troppidega, kellel on selline avatar nagu minul
:r66m13:
kas see hambapesemine oli vihjeks et te sõidu ajal rohke suuseksiga hakkate tegelema :D :D :D

mängur
18.04.02, 18:10
Kas need naervad lõusta vihjavad sellele, et sa üritasid kildu rebida?:õlu: :mupet:

Sen
18.04.02, 18:42
Originally posted by mängur

Kas need naervad lõusta vihjavad sellele, et sa üritasid kildu rebida?:õlu: :mupet:

Kas need õlled tähendavad seda et sa üritad õlut välja teha ja siis keele suust välja ajada :D :D :D

Repserto LuaLua
18.04.02, 20:19
Originally posted by mängur

jah

Oll
18.04.02, 22:31
Oleks vaja kiirelt kellegiga liituda. Suur soov Poola tulla,meid 3-4 inimest.Kas on veel vabu kohti mõnes bussis? Kui on ,siis mis hinnaga.Meilige mulle nii kiiresti kui võimalik.
P.S palju Eesti õlle võib üle piiri vedada?

Oll
18.04.02, 22:35
olivermarkvart@msn.com
oll123@msn.com

vibu
19.04.02, 11:24
Originally posted by Oll

Mingi 10 pullot per face ei tohiks küll probleeme tekitada. Arvestades et piirile jõudes on pooltel päkk silma aetud....

Raix
19.04.02, 14:38
Originally posted by vibu

Originally posted by Oll

Mingi 10 pullot per face ei tohiks küll probleeme tekitada. Arvestades et piirile jõudes on pooltel päkk silma aetud....

päris kindel ei ole, aga koguseliselt oli see vist midagi nii, et vähemalt 18-aastane võib kaasavedada 1l yle 22% alkot või siis 2l veini ja 2l kuni 22%lise sisaldusega jooki... suicu võis vist yhe bloki kaasavõtta...
kui see lohutab, siis teadjad mehed räägivad, et lätis-leedus-poolas pole õlle hinnad yhti hullud... ;) :õlu: :õlu: ainuke aga sellejuures on see, et miski pole kodumaisest parem!!!:õlu:

Oll
19.04.02, 16:40
Just seda mõtlesingi.Saku ruulib!

aiFo
19.04.02, 16:48
Originally posted by Oll

Just seda mõtlesingi.Saku ruulib!

saku ruulib kyll, aga mitte selle teema all, eksju...:viha:

selle teema all saku imeb lurinaga...:kurb5: :sega2: :kurb6:

Kosk
19.04.02, 17:06
aiFo, ära nüüd siin:viha: ita.....Saku ruulib iga teema all, eriti Saku Rock

vibu
19.04.02, 18:04
[/quote]

päris kindel ei ole, aga koguseliselt oli see vist midagi nii, et vähemalt 18-aastane võib kaasavedada 1l yle 22% alkot või siis 2l veini ja 2l kuni 22%lise sisaldusega jooki... suicu võis vist yhe bloki kaasavõtta...

Siin asi selline, et sääne kogus on see, mida EESTISSE tohib tuua. Välja lubab Eesti Piirivalve viia palju tahad- asi vaid selles, palju lätlased, leedukad jne. sisse lubavad vedada. Neil peaks kogused teised olema. Uurin järele...

dieter
19.04.02, 18:39
Lätiga peaks olema nii, et toitu võib tuua kuni 15 lati eest (toitu vaevalt nad hakkavad üle lugema), 1 liiter kanget alkoholi või kuni 2 liitrit veini (ehk siis üks kahest) JA kuni viis liitrit õlut. Seda siis 18-aastased ja vanemad. Suitsu osas 200 suitsu ehk üks plokk või 20 sigarit või 200 g tubakat. Samuti üle 18-aastased.

Leeduga on selline naljakas lugu, et nad mõnikord lasevad ka rohkemaga läbi (sõltub tollimehe tujust), kuid õlut tohib kaasas olla vaid üks pudel ehk siis 0,5 liitrit tavalistes piiripunktides(mul on paar-kolm korda olnud 'toredate' leedu tollimeestega sel teemal ikka juttu ja mõned korrad on tulnud isegi kohapeal 3-4 liitrit õlut järjest ära konsumeerida või siis anda pool sellest tublidele piirilukkudele ja pool endale jätta). Rahvusvahelistes lennujaamades ja sadamates võib 3 liitrit õlut tuua, aga eeldatavasti me bussi lendama ei pane :D
Viina või kanget alkoholi võib Leedusse sisse tuua maad mööda pool liitrit ja veini kaks liitrit. Suitsu võib tuua 100 tükki ehk siis pool plokki või 100 grammi.

Poola võib sisse tuua viina-veini-õlut kuni üks liiter VÕI kuni 2 liitrit veini VÕI kuni 2 liitrit õlut. Ehk siis üks kolmest tuleb valida. Sigarette kuni 250 tk või kuni 250 g tubakat või kuni 100 sigarillot või kuni 50 sigarit. Ka sõbrad poolakad võivad hea meelega läbi otsida, kuigi nad alati seda ei pruugi viitsida.

Raix
19.04.02, 18:50
Originally posted by vibu
Siin asi selline, et sääne kogus on see, mida EESTISSE tohib tuua. Välja lubab Eesti Piirivalve viia palju tahad- asi vaid selles, palju lätlased, leedukad jne. sisse lubavad vedada. Neil peaks kogused teised olema. Uurin järele...

kunagi oli "tõsine vajadus" :kaval: :P põhjapoole minnes tsipa rohkem oma kraami kaasavõtta, siis oli a'la selline ports, mis ma ennist mainisin... ;)

Pätu
23.04.02, 18:45
et miskeid probleeme ei tekiks... lihtsalt igas riigis ostetakse selle maa õlut või muud kusagilt poest, mis juuakse piiripunkti jõudmise ajaks ära.....

pole probleemi, sest kõikide piiripunktide läheduses on poed

Poborsky
23.04.02, 20:35
Mina joon kohalikku õlut. V.a Andorras, kus õlu oli sitt ja jõime veini.

jansa
23.04.02, 20:45

Mina joon kohalikku õlut. V.a Andorras, kus õlu oli sitt ja jõime veini.

:::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::: ::::::::::::::::::::: ega ta nii sitt polnudki kui just et vein oli sigaodav....

rauno
24.04.02, 19:33
vastast peaks ka tundma ;)

http://www.polishsoccer.com/

siin poolakate arvamus mängutulemuse kohta :doh:

http://vote.sparklit.com/poll.spark/626610

Juks
24.04.02, 22:41
Kui on tõesti tegemist poolakate arvamusega, siis tuleb vist küll Eestile loobumisvõit :D

Samas on aga lahe fakt see, et Poola koondises mängib nooruke kaitsja, kelle nimi on Jacek ZIELINSKI. Veri on paksem kui vesi - seega Ints peaks tutvuste kaudu eriti kõva skoori tegema.;)

Jeeg
24.04.02, 23:55
Mayhem, kas sul oleks võimalik anda nimekiri ka sellisel näol, kus nime taha on märgitud kes on maksnud ja kes veel ei ole?
Minu raha asus internetipanga vahendusel teele 21. aprillil ;)

Hellik
25.04.02, 13:02
Originally posted by Jeeg

Mayhem, kas sul oleks võimalik anda nimekiri ka sellisel näol, kus nime taha on märgitud kes on maksnud ja kes veel ei ole?
Minu raha asus internetipanga vahendusel teele 21. aprillil ;)

Selles nimekirjas olijatest on suurelt-suurelt enamuselt raha laekunud (k.a. sinult)

Kaarel
27.04.02, 00:27
Mayhem - olen ma nimekirjas?

Tegin Sulle ülekande mingi kaks nädalat tagasi.

Hellik
27.04.02, 12:42
Originally posted by Kaarel

Mayhem - olen ma nimekirjas?

Tegin Sulle ülekande mingi kaks nädalat tagasi.

Jah! 63. Berg

rauno
27.04.02, 13:36
niih leidsin ka ühe poolaka arvamuse poola eesti mängu tulemuse kohta :viha:

http://vote.sparklit.com/comments.spark?action=viewTopic&commentID=27258092 &pollID=626610

Juks
28.04.02, 16:12
Ah see oli suht lambipakkumine, mõnel vennal on lihtsalt ego natuke suurem kui Poola pindala. Hea, kui nad viigigagi meie käest MM-ile pääsevad ;)

rauno
29.04.02, 14:04
Ma ise loodan ja arvan et 1:0 meite võit ja kui veel Poom ka koondisse kutsutakse :)

*tagasihoidlik optimist* :mupet:

armin
29.04.02, 15:48
Võib-olla pole ma piisavalt tähelepanelik olnud aga kuidas jääb mängupiletitega. Bronnitud ? Kohapealt ? jne.

ROOTSI KUNN
30.04.02, 20:30
Vanasti käis asi nii ,et reisikorraldaja broneeris ja ostis välja ning müüs siis omakorda sõitjatele edasi.
Eks ta ole nüüdki nii.

Hellik
30.04.02, 20:37
Originally posted by armin

Võib-olla pole ma piisavalt tähelepanelik olnud aga kuidas jääb mängupiletitega. Bronnitud ? Kohapealt ? jne.

Piletid on kõigi sõitjate jaoks broneeritud. EJL-ist öeldi, et nende eest maksmise kord selgub järgmise nädala alguses.

jansa
30.04.02, 21:13
....

Mäng algab 20:00 Varsavi Legia stadionil....

pileti hind 10 USD

Go-go

....

Pätu
03.05.02, 16:53
sooviks teada kuhu sektorisse või noh kuhu kohta sela need piletid on bronnitud, kas kaare peale või külgedele ?

jansa
03.05.02, 18:13
JH Poola-Eesti II bussireisi lõplik seltskond:

1.RummaBros / JANSA
2.RummaBros / HAISTA
3.RummaBros / VÄIKE TOM
4.Indrek Tammeleht
5.Martin Kasesalu
6.Kristjan Soodla
7.Ivar Põldots
8.JIMMY
9.UPAI
10.Urmo Uiboleht
11.Rots
12.Ilona
13.Mikk Ristna
14.Juss Ristna
15.Urmas Selirand/ UMMI
16.Taavi Laur / MILLI
17.DIETER
18.DIETER sõber
19.DIETER sõber
20.DIETER sõbranne
21.DIETER sõbranne
22.PAPA
23.KLUTT
24.Eero Joost
25.PAPA sõber Tarmo
26.Maris Meister
27.Katrin Pommer / KATAKÉ
28.SILVERMAN
29.SILVERMANI sõber
30.SILVERMANI sõber
31.ROOTSIKUNN
32.TULJAK
33.TULJAKU sõbranne
34.VOSJEM NOLL
35.Ove Trofimov
36. 13
37.PÄTSU
38.ANTI ANTI
39.SENAATOR
40.LINDRUS
41.SUUR
42.VIBU
43.VIBU sõbranne
44.Ardo Vaher
45.Mati Tummeltau
46.Juhan Remmelgas
47.Kalev TAXIST
48.COCO
49.Marleen
50.Marleeni sõbranne
51.Veiko Visnapuu / POSTIMEES ajakirjanik
52.RAivo Aru /SÄGA/ POSTIMEES fotograaf
53.Andres Must /POSTIMEES ajakirjanik
54.Ants Põldoja / SLÕHTULEHT ajakirjanik
55.MAti Hiis /SLÕHTULEHT fotograaf
56.Pirgit Pärn
57.Ragnar Selberg
58.ERX
59.JUNG
60.Allan
61.Allani sõber
62.Raimo Nõu /ajakirjanik
63.Kairi Härma
64.Kairi Härma sõbranne
65.Kristel
:::::::::::::::::: CASE IS CLOSED ::::::::::::::::::::::::::::::::

LGP. härrased pööran tähelepanu sellele et meie bussis sõidavad meiega kaasa 13 neiut mis moodustab peaaegu 1/4 kogu meie perest..nii et palun siis hoida neid:) SEST....
bussi pääl lisaks ka 6 ajakirjanikku kes meist online ülekandeid Eesti poole saadavad paralleelselt sõiduga ja oioioi kui me end halvast küljest näitame ja tydrukuid kiusame...siis:kisakõri: :kop:

silverman
03.05.02, 18:20
Peaaegu 1/4 ehk täpselt 1/5. :D

Poborsky
03.05.02, 19:33
Jansa, palun ära nimeta enda reisi Jalgpallihaigla reisiks.

Mayhem ja Bona Reisid seda ei tee, sest nii on aus ja viisakas.

Praeguse seisuga Jalgpallihaigla ametlikult reise ei organiseeri: kolm Poola-reisi organiseerivad Jansa, Mayhem ja Bona Reisid. Ja võibolla keegi veel.

kyps
03.05.02, 19:42
SEST....
bussi pääl lisaks ka 6 ajakirjanikku kes meist online ülekandeid Eesti poole saadavad paralleelselt sõiduga ja oioioi kui me end halvast küljest näitame ja tydrukuid kiusame...siis:kisakõri: :kop:

Ehhee, lisaks sellel peavad ennast heast küljest näitama ka alaealised, kes ennast kindlasti alkoholi tarbimas ei tohi näidata. Sest oi seda pahandust, kui ema, isa peaksid sellise sisuga pildimaterjali lehest leidma:D Kata on muidugi erand, sest tema saab oma patud andeks:)

jansa
03.05.02, 20:55

Jansa, palun ära nimeta enda reisi Jalgpallihaigla reisiks.

Mayhem ja Bona Reisid seda ei tee, sest nii on aus ja viisakas.

Praeguse seisuga Jalgpallihaigla ametlikult reise ei organiseeri: kolm Poola-reisi organiseerivad Jansa, Mayhem ja Bona Reisid. Ja võibolla keegi veel.

:::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::: ::::::::::::::::::

miks see minu reis on..kui see oleks MINU reis siis resiksin ma üksi..miks ma siis JH liikmetele soodushinda pakun, sest see on JH reis...
Ma ei viici siin kohal sellel teemal pikalt arutama hakata! (Mayhemil ei ole ma arvan ka selle vastu midagi kui tema reisi JH reisiks nimetatakse - me ei ole egotsentrilised tüübid ma arvan)

Raimo
03.05.02, 21:00
Ei ole märganud, et keegi sel teemal oleks midagi kirjutanud, sestap: võiks Poolas olles juba ka ühe korraliku sõprusmängu sealsete fännidega maha pidada!

Tembu
07.05.02, 11:10
Minul, ja ma arvan et veel mõnel seltsimehel, on tekkinud mure, et kuidas päästa end piinava pohmeluse küüsist?Ise leidsin 2 varianti, kuidas toimida: 1)hommikul Poolamaa pinnal kiired õlled keresse keerata 2)leida abi apteegis leiduvatest kaupadest.
Seega, kas leidub siin häid inimesi, kes eitaks keida pohmeluse (ja väsimuse ) vastu effektiivse ravimi?
Arvan, et see on meie ühine mure ja meie ühine vaenlane tuleb hävitada!!!:õnnelik: :oih: :lahe:

Rainman
07.05.02, 11:50
Üks mu islandlasest netituttav ütles, et parim vahend pohmelli vastu on aspiriin + B-vitamiin :lahe:

kyps
07.05.02, 12:48
Nii, kuna Tembu juba sellist teemat alustas siis võiksidki vanemad ja kogenumad kolleegid nõuga noorematele appi tulla, et võimalikult "valutult" see reis üle elada:) Et millele tuleks tähelepanu pöörata oma reisipauna koostamisel ja riietuse valikul.

Ise võin öelda niipalju, et kindlasti võtke paberinutsuga kaasa muna- ja sproti võileivad. See loob sellise mõnusa õhkonna, mis just säärasele reisile kohustuslik:)

Kui nüüd natuke tõsisemalt rääkida siis inimesed, kui teil vähegi võimalik, pange endale jalga lahtised jalatsid, sest see on päris hirmus kui sul jalg haudub nagu pingviin.

Jälle sellise punkti juurde kui Poola õlu. Hindadest on siin küll juba kõneldud ja väheke maitsest ka. Endalgi on õnnestunud seda jooki ca. 4 a tagasi maitsta. Vat ei mäleta kuidas maitses:) Ju ei olnud siis midagi imehead ega halba. Suhteliselt usaldusväärsest allikast sain teada, et Poola õlu pidi isegi paremini mekkima, kui meie endi oma, milles ma küll julgen kergelt kahelda, aga lõigu point on siis selles, et ega vist suurt mõtet Eesti õllesid endale voodri vahele õmmelda pole.

Alo
07.05.02, 13:11

Kui nüüd natuke tõsisemalt rääkida siis inimesed, kui teil vähegi võimalik, pange endale jalga lahtised jalatsid, sest see on päris hirmus kui sul jalg haudub nagu pingviin.

Ja pange need jalga kohe, kui bussi jõuate, mitte siis kui jalad juba auravad.. :)

lõigu point on siis selles, et ega vist suurt mõtet Eesti õllesid endale voodri vahele õmmelda pole.

Siiski, kuidagi on tarvis sinna Poola ka jõuda. Kui Läti õlu on suht keskpärane, kuid siiski joodav, siis ainsam joodav Leedu õlu, mida on õnnestunud juua, oli miski tume vaadiõlu, millele sai ühes Vilniuse pizzabaaris peale juhtutud. Pudeliõlled aga... Niipalju, kui poodidest erinevate siltidega asju sai proovitud, ei sündind ükski juua..

Alo

kyps
07.05.02, 13:20
Originally posted by Alo
Leedu õlu, mida on õnnestunud juua, oli miski tume vaadiõlu, millele sai ühes Vilniuse pizzabaaris peale juhtutud. Pudeliõlled aga... Niipalju, kui poodidest erinevate siltidega asju sai proovitud, ei sündind ükski juua..

Ei ole asi nii hull ühti. Kaunapils on suht sarnane saku õllele ja oli seal teisigi, mis nägu krimpsu ei tõmmanud.

Ei tea kas viga minus ja ma mingi ärajoonud parm, aga kõik jutud et see õlu on paha ja N: ainukese hea õlu on Saku või hoopis A Le Coq panevad mind õlgu kehitama. No mis peenutsemine see siis olgu. Õlu on õlu! Mõni võibolla tõesti teistest pisut rohkem mokkamööda, aga et vuihh ja pähhhh?

Alo
07.05.02, 13:39
peenutsemine see siis olgu. Õlu on õlu! Mõni võibolla tõesti teistest pisut rohkem mokkamööda, aga et vuihh ja pähhhh?

No kes mind tunnevad, teavad, et ma miski peenutseja tegelikult pole, ning pea iga nädal tarbin vähemalt 3 õlletootja vedelikke.

Kui aga olen proovinud mingi 7-10 leedu õllemarki ning mitte ükski neist mulle ei maitse, siis tekib väike eelarvamus.

Alo

kyps
07.05.02, 13:42
Originally posted by Alo
No kes mind tunnevad, teavad, et ma miski peenutseja tegelikult pole, ning pea iga nädal tarbin vähemalt 3 õlletootja vedelikke.

Pagan, läheb off-topicuks ära, aga kui mina seal elaksin, kus sina siis jooksin ikka ainult ühe tehase toodangut ja seda kraanist:)

Alo
07.05.02, 13:48
Pagan, läheb off-topicuks ära, aga kui mina seal elaksin, kus sina siis jooksin ikka ainult ühe tehase toodangut ja seda kraanist:)

No kahjuks tahab muu elu ka elamist ja 7x24 ei saa tööl olla... :ham1: :õlu:

Alo

Jyrka
07.05.02, 13:54
Ma tahaks tööd teha limpsi vabrikus :D

vandersell
07.05.02, 14:45
Panen siia copy-paste mailist, mille üks sõber saatis. paluks vastuseid tema küsimustele. Palun konkreetseid vastuseid, mitte norimist pisiasjade kallal ;)

Igatahes sain nüüd selle raha makstud ja hakkan julmalt küsima. Nagu ma aru sain on kaks bussi, sest pärnu tüübid lähevad mingi sellisega, kus ka hotellivärk ja kakskümmend kasti õlut pidi olema, maksid 750 eeku. Kas meil
ka bussis on tasuta õlli ja mis plaanid nagu üldse on.... jne

aiFo
07.05.02, 15:16
tjah. off-topic off-topicuks, aga klaipeda piirkonnas toodetakse kyll väärt virret... mmmm... kurshiu...:õlu:

kaunase-vilniuse piirkonna toodang nii kustumatut elamust ei suutnud endast jätta, kuid nagu ytleb minu tubli ja elatanud vanaisa: lask' ärr' juvva'!:)

ja kypsi jutt lahtistest jalan6udest ylimalt asjakohane. nujah, samas on ju suvi ning v6ib olla ka hoopis paljajalu:õnnelik:

niih, selgituseks vandersellile ja tema s6brale... m6lemad bussid lähtuvad tallinnast ja kulgevad k6igi eelduste kohaselt kuni varssavini r66msasti käsikäes...

t6epoolest, kuulukse, et jansa on välja ajanud märkimisväärse 6lleabi :õlu:, mayhemireisule on seni vaid käru tehtud eesti juhtivate 6lletootjate poolt...:(

aga noh, ytleme nii, et töö käib selles suunas... alati on ju olemas A Le Coq!!! :õnnelik:

jama aint selles, et jansa 6lle pärineb samast allikast:oih:

eks näis...

alati on variant, et jääme tasuta 6llest hoopis ilma...:oih:

pRmt!

aif.

Poborsky
07.05.02, 15:29
Mitte Kaunapils, vaid Kalnapilis. Minu teada. Omanik on sama, mis Sakul ning Aldarisel. Kõigil on ka Ice-õlu: Kalnapilis-On-Ice, Aldaris-On-Ice ja S...

vandersell
07.05.02, 15:47
No võtaks ka siis jookide suhtes sõna. Arutasime oma sõpradega seda värki ja nemad kui kogenenumad pikamaabussisõitjad soovitasid juua kangemat kraami- viina või viskit. Sest on ju siililegi selge, et :õlu: soodustab oma neerude uurimist :P Aga bussi tualett pole vist tuhandeliitrise mahtuvusega (aga vähemalt sellist oleks vist vaja). Kusagilt meenub mulle, et keegi lubas isiklikult paagile augud sisse teha kui see üle ajama hakkab :D Tahaks näha seda pulli... Aga Leedu õllede kaitseks võib öelda, et pole hullu midagi, kunagi (3a tagasi Leedu-E)sai teist joodud nii, et maa oli must. mäletan, et ühes vanalinna poes olime nii tihedad kliendid, et lõpuks ei pidanudki enam penki alus ütlema, laoti kohe viis õllet lauda (oli vist Karcamos). Aga kellele ei sobi Leedu õll, võib osta ka Carlsbergi, mida Klaipedas valmistatakse- teada-tuntud kvaliteet.

jimmy
07.05.02, 16:12
..mehed kui te kord olete joonud egiptuse õlut....peale seda kogemust kõlbavad juba kõik õlled juua...
õlu on õlu..
:õlu: :õlu: :õlu: :õlu: :õlu: .

kyps
07.05.02, 16:54
No võtaks ka siis jookide suhtes sõna. Arutasime oma sõpradega seda värki ja nemad kui kogenenumad pikamaabussisõitjad soovitasid juua kangemat kraami- viina või viskit.

Ise kah ikka seda kangema alkoholi joont reisudel pidanud. Endal lihtsam olla:) Paraku jäin varasemas off-topicu vaidluses õllesõpradele tublisti alla;) No eks ta maitse asi ole.

Tembu
07.05.02, 17:07
Aitäh selle-eest,et olete vaevunud mu "pohmelus teemat" edasi arendama,aga...Kuid siiski otsin vastust küsimusele: mis päästaks mind, ja ka teid, sellest hirmsast olekust....
Olen kuulnu nn imerohust,mida tarvitad enne joomist ja hommikul on oleks parem kui kunagi enne.pidavat apteegis müüdama.
Ma olen kah õllesõber,aga pean tunnistama ausalt,et reisudel on ikke va haljas parem kaaslane. Bussijuht on ka inimene ja ta ei viici ja ei jõua iga 5km tagant peatust teha.See võtaks jubeda aja ja non-alkosõpradele kah ei istuks see pidev metsapeatustamine...Kel aga põis on kummist (või leiab muu viisi kuidas seda asja lahendada), võib rahulikult va humalajooki manustada.
Isiklikult mina joon kõike mis on. Ei pirtsuta, aga arvestan siiski tingimuste ja enda mugavuse huvidega...
:oih:

vandersell
07.05.02, 17:12
Ühte asja peavalu vastu võin soovitada küll- kui jood kangemat kraami ja nimelt viina, siis võta Russki Razmer- ülimalt hea viin, ei miskit pohmelli hommikul. Võibolla nad panevadki sinna siise seda salapärast pohmavastast rohtu...

Hellik
07.05.02, 17:20
Nonii, natuke rohkem teema-kohast ka ;)
Bussi kohta. Sakala keskuse parklasse jõuab buss 16:30. Seega, et buss võiks alustada 17:00 väljasõitu, paluks kõigil aegsasti kohale ilmuda.

Mängupiletid. EJL-ist pärinevate värskete teadete järgi panid poolakad mängupileti lõplikuks hinnaks 50 sealset kohalikku raha e. ümmarguselt 50x4,3=215 EEK. Viimast summat paluks siis minu kontole üle kandma hakata, seda lähema 3-4 päeva jooksul. Kes selleks ajaks ülekannet teinud ei ole, nendega võtan individuaalselt ühendust.
Kordan üle ka pangaandmed:

selgitus: "Pilet" + maksjate ees- ja prk. nimed

Kel võimalik, võiksid maksmiseks koonduda miskitesse puntidesse.

Jookidest, korrast jne. Tõepoolest, minugi tuttavad on rääkinud, et hakkavad kangemat kraami tarbima. Aga reegel selline, et KES KANNAB, SEE VÕIB :)
Nagu juba jansa mainis, sõidavad meiega koos paljud pressi-inimesed. Seega, käitugem... noh... INIMESE moodi ;)
Samuti on praeguse bussifirmaga olnud väga meeldiv koostöö. Et see võiks ka tulevikus jätkuda(mitte ei peaks jälle firmat vahetama), siis... lugege lauset, mis sisaldab sõna INIMENE :)

ok.praeguseks kõik.

vandersell
07.05.02, 17:26

Mängupiletid. EJL-ist pärinevate värskete teadete järgi panid poolakad mängupileti lõplikuks hinnaks 50 sealset kohalikku raha e. ümmarguselt 50x4,3=215 EEK.

Röövlid kurat! Mina lootsin oluliselt odavamat piletit kui seda Eesti kodumängudel on. Aga mis parata, mängu ju näha tahaks ;)

Jansu
07.05.02, 17:52
Keda nyyd siis uskuda?? Jansa andmete järgi on mängupilet 10 USD ja nyyd Mayhem räägib oopis teist juttu.... Millised andmed siis lõplikud on?? Mayhemi omad? :sega4: :kratsti:

dieter
07.05.02, 17:53
Mayhem kas kõik peavad sulle raha kandma või ajad sa asju vaid nö oma bussi inimestega?

Hellik
07.05.02, 18:26
Originally posted by dieter

Mayhem kas kõik peavad sulle raha kandma või ajad sa asju vaid nö oma bussi inimestega?

Oi krt, see jäi mainimata, et MINU KONTOLE maksavad piletite eest tõesti AINULT MINU BUSSIGA SÕITJAD. Eks siis Jansa võtab oma bussi kohta ise sõna.

jansu: algselt oli tõesti juttu 10 usd-ist, kuid EJL oli täna saanud poolakatelt kinnituse 50 zlotise pileti kohta.

Hellik
07.05.02, 20:41
Tartu tüüpidele (ja teistele, kes on otsustanud Pärnust peale tulla) niipalju, et Pärnust ei väljuta kindlasti enne 19:00-i.Buss(2x Taisto) peatub bussijaama kõrval, hotell "Pärnu" vastas. Aga noh, piisab ka sellest, kui liikuda lihtsalt metsiku kisa kostumise suunas :)

Andy
08.05.02, 14:52
Nagu ma aru olen saanud, veel Mayhemi bussi peale õlle orgunnitud pole?

Igal juhul me suhtlesime koos Aifoga A. Le Coqiga, nad olid nõus andma meile 20% hinnasoodustusega õlle (arvestatuna taara ja käibemaksuta hinnast). Väiksed arvutused- kui Premium maksab 10, siis 10-2-1,8-1=5.20 ühe õlle eest pole ju paha hind, see teeks kasti hinnaks ~100. Kui on soovi, siis peaks teatama palju me tahame. Et ikka Läti piirini oleks mureta (kuigi õlled va sindrinahad kipuvad soojaks minema :(
Nii et mis arvate? Kas, ja mitu kasti?

Tembu
08.05.02, 15:05
Krt,hetkel ei kujuta ette mida peaks ja mida ei peaks kaasa võtma...parem on kui asju vähe(kadumise,täisoksendamise oht..:))...
1.riietus-asjakohane st sinisärk ja sall jne.Plätud-sandaalid.Igaks juhuks teised püksid(mitte et ma end täis laseks ,IGAKS JUHUKS!!)
2.söök--kui sel üldse mõtet on,sest egas ma sinna sööma lähe:)
3.jook--see peaks igal matsil kotis-käes olema.
4.pohmaravi--vt punkt 3. + autoapteek,mis tuleks selleks reisiks Taistol ka vastavalt ettevalmistada(alka seltzer,aspiriin,vitamiinid,gin long drink)
5.fotokas--kui on,ja kui on julgust kaasa võtta...kaob ära ja ei tea mis veel juhtuda võib.
6.rahakott-USD või DEM või Zlotid,hetkel ei tea,palju on vaja maha juua-süüa...
7.telefon välispaketiga--eks see va humalajook ajab pea sassi ja võib end poolas järsku üksinda avastada,ja kurb oleks sinna PANide keskel jääda...
8.......mida pakute??!!!

dieter
08.05.02, 15:24
Originally posted by tremboni

6.rahakott-USD või DEM või Zlotid,hetkel ei tea,palju on vaja maha juua-süüa...

teeme nii et keegi DEM-idega oma rahakotti koormama ei hakka, pigem kellelgi mõnest välisreisust alles eurosid, võib kaasa tarida, kuigi zlotte on Eestis ka võimalik vahetada ja mõtekam seda teha siin, sest teatavasti on enamikul juhtudel siin vahetamine soodsam tänu asjaolule, et poolas (nagu väga paljudes riikides) toimub vahetamine näiliselt küll hea kursiga, kuid alati on olemas vahendustasu.
Kasutada saab ka pangakaarti maksmisel - kui maksad näiteks suurema hulga asjade eest, siis nad väga kurjasti vast ei vaata kah, kuigi kui igaüks hakkab oma väikese viina ja õlle eest kaarti kasutama, siis on poemüüjad :trafck: :kratsti:

ROOTSI KUNN
08.05.02, 15:30
Nüüd siis ametlik teade selle kohta,et peatselt s.o. 14.mail
saabuvad müügile Poola -Eesti sõpruskohtumise rinnamärgid.
Neid märke valmistatakse ainult 300 tk. ja on kujundatud
väga ilusti ,kus peal mängu toimumise koht ,aeg ja mõlema riigi Jalgpalliliitude sümbolid. Kõik Poola sõitjad saavad osta esialgu vähemalt ühe märgi. Hinnaklass jääb 20-25 eeki piiresse. Ja märke saate osta enne Tallinnast väljasõittu
kaasaarvatud ka BONA-REISIDE seltskond.

Alo
08.05.02, 15:42
Originally posted by dieter
teeme nii et keegi DEM-idega oma rahakotti koormama ei hakka, pigem kellelgi mõnest välisreisust alles eurosid, võib kaasa tarida, kuigi zlotte on Eestis ka võimalik vahetada ja

Jah, minu üllatuseks isegi Hansa Rakvere kontorist oldi nõus mulle zlotte pakkuma. Ma leidsin omal kodust veel 1,5 latti, selle eest peaks ka mõne õlle kätte saama.. :)

kui igaüks hakkab oma väikese viina ja õlle eest kaarti kasutama, siis on poemüüjad :trafck: :kratsti:

No ei tea, kas asi nii hull on, mulle küll kirvega ei antud, kui kaardiga tanklast 5 õlut (igaüks eri margist veel) ostsin.. :) Muide, umbes aasta tagasi ei tahetud Poolas maanteäärsetes (isegi suuremates) bensukates eriti kaarti näha. Kaardiga sai maksta ainult mingi kindla keti (mille nime ma muidugi ei mäleta) tanklates. Ehk aasta jooksul on miskit muutunud.

Teine asi, mida Tremboni mainis - telefon. Ise tulen Bonaga ja oman telefoni, mis vastab ka välismaal numbril +372 50 87518. Teistelt bussidelt võiks ka keegi, kel rahvusvaheline olemas, oma numbri siia panna. Pole seal rääkimine küll eriti odav lõbu, kuid lühikeste paroolidega saab ehk mingid kohtumispaigad vähemalt kokku leppida.

Siit järgmine asi - kas keegi on kohalikega ühenduses olnud? Et saaks juba Eestis mingi koha kokku leppida, kus Jansa, Mayhemi ja Bona rahvas enne mängu koguneda võiks.

Alo

dieter
08.05.02, 16:26
Originally posted by Alo

No ei tea, kas asi nii hull on, mulle küll kirvega ei antud, kui kaardiga tanklast 5 õlut (igaüks eri margist veel) ostsin.. :) Muide, umbes aasta tagasi ei tahetud Poolas maanteäärsetes (isegi suuremates) bensukates eriti kaarti näha.

Muidu ma sõitsin neist kõigist kolmest meile ette jäävast riigist läbi mullu sügisel ja ostsin igast riigist just bensukast nö suveniiriõlut ja kuna meie seltskond oli kokku kaheksa inimest, siis kui neist kaheksast juba kolm kaardiga maksis, olid neil näod pikad ees. Aga makstud sai ja ega selles muud pole, kui lihtsalt aega kulub ja vingumist palju.
Aga minna tahaks juba küll, annaks ainult kõigevägevam, et ka siis sellised ilmad oleks, nagu näiteks praegu Tallinnas.:prill6:

Vahetuskursid ka mõned - Hansapank müüb zlotte hinnaga 4,4685; Ühispank 4,4784; Tavid ja Eurex 4,58 krooni ühe zloti eest. Ehk üllatuslikult tundub olema Hansapanga kurss kõige soodsam.
Läti-Leedu raha osas on hinnad umbes ühte kanti ehk 4,588 Leedu raha eest ja 27,5-27,9 lattide eest. Kuigi kui summad on suhtkoht väikesed, on vahed ka üsna väikesed, et hakata nüüd eri putkade vahet jooksma.

kyps
08.05.02, 16:59
Aif, Lua, Sen, kas järjekordne Sexenergia kah trükivalgust näeb?:)

Lugejaskond ju päris suureks kasvanud:)

Hellik
08.05.02, 17:09
Siit järgmine asi - kas keegi on kohalikega ühenduses olnud? Et saaks juba Eestis mingi koha kokku leppida, kus Jansa, Mayhemi ja Bona rahvas enne mängu koguneda võiks.

Paari poolakaga olen ühendust võtnud. Need tundusid üsna asjalikud ja sõbralikud tüübid olevat. Üks nendest on ka mingi fänniühenduse liige. Nad lubasid tulla "vennastuma"-õllet koos libistama ja veidi linna tutvustama .Igatahes, bussifirmaga on kokku lepitud, et rahvas lastakse välja otse vanalinnas(2-3 minutit keskplatsini). Täpsem kokkusaamise koht on selgitamisel, ootan mida poolakad välja pakuvad(lubasid veel täna vastata)

P.S. Pakkusin poolakatele välja ka sellle, et statale võiksid mõlema poole fännid koos minna(jalgsi). Mida siin sellest ideest arvatakse? Muidugi võib ka bussiga minna.

Hellik
08.05.02, 17:11

Aif, Lua, Sen, kas järjekordne Sexenergia kah trükivalgust näeb?:)

Niipalju, kui ma Aifoga rääkinud olen, siis näeb kindlasti :)

Attenzione!

Piletitest Tundub, et olen jälle veidi kiirustanud :( Nimelt öeldi täna EJL-ist, et pole kindel, kas selle 50-e zloti puhul peaks arvestama Eesti Panga või hoopis Hansapanga kursiga(kuigi eile mainiti EP-d). Seega paluks piletiraha ülekandmine lõpetada kuni kindlama info saamiseni(EJL-ist lubati homseks täpsustada).

vandersell
08.05.02, 18:19
Tundub, et olen jälle veidi kiirustanud :( Nimelt öeldi täna EJL-ist, et pole kindel, kas selle 50-e zloti puhul peaks arvestama Eesti Panga või hoopis Hansapanga kursiga(kuigi eile mainiti EP-d). Seega paluks piletiraha ülekandmine lõpetada kuni kindlama info saamiseni(EJL-ist lubati homseks täpsustada).

Napilt läks! Just hakkasin su kontonr-it otsima, summa ja in-te nimed olid juba siise trükitud... :doh:

aiFo
08.05.02, 18:54

Piletitest Tundub, et olen jälle veidi kiirustanud :( Nimelt öeldi täna EJL-ist, et pole kindel, kas selle 50-e zloti puhul peaks arvestama Eesti Panga või hoopis Hansapanga kursiga(kuigi eile mainiti EP-d). Seega paluks piletiraha ülekandmine lõpetada kuni kindlama info saamiseni(EJL-ist lubati homseks täpsustada).

hmm... aga see kursside vahe ei ole ju oluliselt erinev... v6i on?:oih:

pRmt!

aiFo.

p.s. jalgsi staadionile minek kesklinnast v6ib yks hirmus ettev6tmine olla, sest varssavi on yks paganama suur linn...:kaval:

p.p.s. seks energios gerimas on samahästi kui valmis!!! :õnnelik: (nujah, esialgu on kyll valmis k6igest pealkiri -- "seks energios gerimas, poola-eri":lahe: )

vandersell
08.05.02, 19:05
Originally posted by aiFo

8 eeku pileti pealt :D Aga kui mõni mees peaks maksma 65x8 siis on ikka tuntav...

Hellik
08.05.02, 19:15

No see vahe on umbes 0,2 eeku ühel zlotilt ehk 10 eeku ÜHELT piletilt.

p.s. jalgsi staadionile minek kesklinnast v6ib yks hirmus ettev6tmine olla, sest varssavi on yks paganama suur linn...:kaval:

See jääb ära jah, kuna ametliku ürituse orgunnimiseks on liiga vähe aega ja kuuldavasti on Legia fännide paraadidega ka suuri probleeme tekkinud, mistõttu muu kohaliku rahva suhtumine oleks vaenulik ja noh... Legia stata on kesklinnast tõesti kaugel ka.

aiFo
08.05.02, 20:18
niih!

kuiv6rd jutt läks 6llele, siis vaadakem kui palju alkoholi lubavad LEGAALSELT-maksuvabalt riiki sisse vedada varssaviteele jäävate riikide tollid...

per nase seega...

LÄTI:

(http://www.vid.gov.lv/eng/user/show.asp?ID=138&CId=16)

1 liiter viinavärki
2 liitrit veinivärki
5 liitrit 6llevärki

LEEDU:

(http://www.cust.lt/eng/information/travel_f.htm)

0,5 liitrit viinavärki
2 liitrit veinivärki
0,5 (!)liitrit 6llevärki

POOLA:

(http://www.guc.gov.pl/i.php?i=290)

1 liiter viinavärki
2 liitrit veinivärki
2 liitrit 6llevärki

vat selline lugu... see v6imalus, et keegi sinu asjades v6i ntx bussis k6ikv6imalikes panipaikades sobrama hakkab on kaduvväike, aga noh, lihtsalt eelnev jutt oli inimestele, kes tahavad oma asju legaalsel teel ajada:kaval:

päikest!:õnnelik:

aiFo.

greenday
09.05.02, 05:44
Nii varsti võiks ka kokku leppida, kuidas Tartu rahvad hakkavad ka Perno maa poole liikuma!

bianconeri
09.05.02, 09:43
Ai r**sk:trafck: -tundub mulle, et tudusin bussis koha bronnimise aja maha vist.....Äkki veel leidub kuskil bussis vaba koht (tagavararatta võib ju välja visata...)?
:hacker:

Kaida
09.05.02, 12:11
ja jääd leevikesest ilma kõige selle pärast, just!:kurb4: :sega3: :silm2:

Tembu
09.05.02, 14:07
Niisiis, et ei tekiks probleeme tolliga, siis tegutsega alljärgnevalt:
1.Osta siit kaasa 1L viina,2L veini,10 0.5L õllet
2.Enne Leedu piiri kalla sisse kaasavõetust 0.5L viina ja 9 õllet (ma tahaksin teid siis selles olekus näha:))
3.Leedu kaubandust pead toetama 1L viina ja 3õlle ostmisega.
Seega, veini, mille kaasa võtsid võid vahepeal ära juua ja uue osta...aga ülejäänud kraamiga pead täpne olema.

kyps
09.05.02, 14:15
Tembu jutt meenutab mulle algklassidest pärit mõistatust, kus vanamees pidi paadiga üle jõe vedama hundi, kitse ja kapsapea, nii et kõik tervelt kohale saaks:D

Siiski olen mina aru saand nii, et sellest kolmesest loetelust peab langetama oma valiku just ainult ühe produkti kasuks. Kas ma eksin?

Tembu
09.05.02, 14:16
Seega, tundub nii,et enamik inimesi jõuab Leedumaa pinnale suht-koht joogisena..Ja õige kah,sest egas seal mingeid vaatamisväärsusi ikke pole:)

Tembu
09.05.02, 14:18
Aaa, kasulik on kõik ikke kaasa võtta,sest lastel vist pole lubatud seda va kanget kraami üle piiri tassida...Tuleb ka neid aidata,kuigi see lakkumine noorte poolt pole just ilus tegevus,kui ajakirjanikud ümber veel kah on...Emme ja issi on siis kurjad.:viha:

vandersell
09.05.02, 14:19
Tahaks üldse teada, palju rahvast kainusele rähku paneb...
Aga Leedu vaatamisväärsustest- mul seal paar head sõpra, aga nad ei ela meie marsruudi lähedal :(

Hellik
09.05.02, 14:24
Läheb läbuks kätte ära aga varsti võiks algklasside matemaatika õpikusse lülitada tekstülesande "Kuidas ja milliste jookidega futifännid Varssavisse jõuaksid" :D
Keska jaoks peaks midagi tuletistega ka välja mõtlema ;)

rauno
09.05.02, 14:40
vanderSell mina üritaks panna küll rõhku,a ma ei ole kindel et suudan ;)
õhtul kindlat mitte a bussisõidu ja mänguajaks paneks küll rõhku kuna sa lubasid filmida :D
telekas tahaks kainelt olla :P

vandersell
09.05.02, 14:46
ja-jaa... ma ju filmimees.. aga hea on see, et olen pildi taga, mitte ees...

Raix
09.05.02, 14:49
Originally posted by tremboni

Niisiis, et ei tekiks probleeme tolliga, siis tegutsega alljärgnevalt:
1.Osta siit kaasa 1L viina,2L veini,10 0.5L õllet
2.Enne Leedu piiri kalla sisse kaasavõetust 0.5L viina ja 9 õllet (ma tahaksin teid siis selles olekus näha:))
3.Leedu kaubandust pead toetama 1L viina ja 3õlle ostmisega.
Seega, veini, mille kaasa võtsid võid vahepeal ära juua ja uue osta...aga ülejäänud kraamiga pead täpne olema.

plaan B - veic karmim ;)

1. osta kaasa 2L viina, 2L veini ja 5L õlle - liitri viina kallad juba Eestis sisse, nii et selle auruallolles läbid ka Läti ;)
2. aga selgub, et Läti on siiski suur, siis enne Leedu piiri kimad sisse veel pool liitrit viina ning 4,5 liitrit õllet! ;)
3. nyyd on alles pool liitrit viina, 2L veini ning 0,5L õllet, millega saad üle Leedu piiri..:)
4. Leedus viskad hingealla viimase pooliku ning 2L veini, aga poeskäik on enam kui kindel, sest nyyd on kraam otsakorral..:) seega, poest liiter viina ning paar õllet juurde ja Poola piir - hier ai kamm! ;):õlu: :õlu:

vandersell
09.05.02, 14:53
mehed, mehed! Ärge liiale minge! Mina igatahes võtan liitrise viina ja sellest jätkub mulle tükiks ajaks.

Raix
09.05.02, 15:18

mehed, mehed! Ärge liiale minge! Mina igatahes võtan liitrise viina ja sellest jätkub mulle tükiks ajaks.

see oli ekstreemmeeste plaan...:) vaevalt, et keegi sellist asja üldse teeks... arvata võib, et kõikseemees võtab kaasa piisava koguse (see natuke kõigub-oleneb inimesest:) )! eesmärk siiski meeldivas seltskonnas läbi paar maa rännates mõnusat juttu ajades hästi aega veeta, foorumikaaslastega tuttavaks saada, sirutuspausidel jalkat mängida jne jne...:) ja siis lõpuks yheskoos kaasaelada Eesti järjekordsele võidule!! see oleks siis plaan C... :P

kyps
09.05.02, 15:21
Panekski siis üles siia lihtsa valemi, kuidas arvutada oma umbkaudset segi olemise astet Varssavisse jõudmise hetkel:

Ws=((V x 0,1) + (Ul + Us + Ut) + Eu)/(t + ((Rt x Rt x Rt) x Rn x Rk x Rs) + ( S x 0,1))

Ws - segiduse aste
V - PUHTA alkoholi kogus, mis tarbitud (ml)
U seeria näol on tegu teguritega, mis soodustavad segi jäämist ja on püsivad väärtused, kui ei tunne ennast mõnest tegurist puudutatuna, võib selle 0-ks võtta.
Ul - üleüldise ja kõike hõlmava tralli tegur (6)
Us - Sen-i tegur (9)
Ut - Hea tuju tegur (5)
Eu - ohutus tegur 3 (Vastavalt SFN 4568-2 järgi)
S - aeg (h)
R seerias on tegu segi jäämist pidurdavate teguritega, kui tunned et vastav tegur sind ei puuduta, võta see arvutustel 1-eks
Rt - tolli tegur (1,1)
Rn - kaasa tegur (1,7) võetakse kasutusele kui ollakse koos oma teise poolega
Rk - kaine sõbra tegur (1,2)
Rs - liialt segi sõbra tegur (1,3)
s - vanus (aastates)

Valem kehtib ainult siis, kui alkoholi tarbimine on jagatud enam-vähem ühtlaselt selle aja pääle, mida valemis kasutate.

Enda umbkaudsed arvestused andsid tulemuseks 2,5 aga eks paistab mis saab:)

dieter
09.05.02, 15:21
NB, dieter palub abi

Tegu on väga lühiajalise etteteatamisega, kuid kas keegi on nõus Jansa bussis ostma välja ühe minu sõbra koha (750.-) ja ka broneeritud pileti (ca 215-220), sest selgus täna, et see sõber ei saa meditsiinilistel põhjustel reisi kaasa teha ning väga ebameeldiv oleks läbi selle temal kaotada see 750 + 220 krooni.

Juhul kui on huvilisi, paluks ühendust võtta minuga 056 496 382 või meili teel jan.jogis@mail.ee
Ette tänades võimalikke huvilisi

Hellik
09.05.02, 15:29
Tähelepanu!

Piletiraha ülekandmine võib jätkuda endistel tingimustel(215 EEK)

Noh nii igaks juhuks kordan üle ka makseinfo:

aiFo
09.05.02, 15:46

Aga Leedu vaatamisväärsustest- mul seal paar head sõpra, aga nad ei ela meie marsruudi lähedal :(

njah. arvan, et sellest, et vanderselli s6brad pisut marsruudist k6rval elavad pole hullu. selle väikese k6rvalep6ike s6prade r66muks v6iks teha kyll... sest mis saaks olla toredam leedu s6pradele kui mitte see kui keset k6ige magusamat uneaega, kell 3 öösel, ilmuvad jumalteabkust välja 130 purupurjus eesti futifänni, kes v6tavad kätest kinni ja h6iskavad welcome to ESTonia vms absurdi :)

ma arvan et jah, teeme ära!:D

hihh!:õnnelik:

yleyldse on märgata teatavaid l6bususele kalduvuse märke siin foorumis enne välisreisu, mis tegelikult markeerib seda, et argimured on seljataha jäetud, ollakse reisiks valmis ja sessuhtes probleeme ei ole:) las käia!!!:õlu:

aiFo.

vandersell
09.05.02, 15:54

njah. arvan, et sellest, et vanderselli s6brad pisut marsruudist k6rval elavad pole hullu. selle väikese k6rvalep6ike s6prade r66muks v6iks teha kyll...

ma arvan et jah, teeme ära!:D

hihh!:õnnelik:
aiFo.

väike kõrvalepõige.... Klaipedasse. Sobib!!

Tembu
09.05.02, 15:58
Kuna mul siin selline situatsioon et palka makstakse 10ndal siis pead sa,mayhem,leppima sellega et saad minult piletiraha homme...Kuna hetke olukord kontojäägiga ei võimalda teha ühtegi ülekannet!

Live and exclusive from TEINE EESTI

Hellik
09.05.02, 16:12
Plaanidest a, b... jne. Noh eks igaüks leiab endale ise sobiva variandi. Peaasi, et lõbus ja sõbralik õhkkond valitseks :)

ja tremboni: pole probleemi

Tähelepanu!

Piletiraha ülekandmine võib jätkuda endistel tingimustel(215 EEK)

makseinfo:

krt, kas seda postitust "stickyks" panna ei saa?

Ja kordan ka seda, et piletiraha ülekandmisega seonduv puudutab AINULT MINU KORRALDATAVA BUSSIGA SÕITJAID.

Karistaja
09.05.02, 16:26
kas maskiga võib minna mängu vaatama???

Jansu
09.05.02, 16:30
Mida sa postitad seda maski jama igale poole nyyd???? Tegid isegi uue teema selle jaoks ja nyyd kirjutad veel sama asja siia ka???

kyps
09.05.02, 16:35
Originally posted by Jansu

Mida sa postitad seda maski jama igale poole nyyd???? Tegid isegi uue teema selle jaoks ja nyyd kirjutad veel sama asja siia ka???

Oi, oi kui kuri tüdruk:D Bussis oleme ikka ju kõik rõõmsad ja sõbralikud:)

Panterina
09.05.02, 16:38
Kõige parem pohmaka ravi on kosutav reis uneriiki ja kaissu tuleks võtta mega-suur veepudel ja varsti läheb paremax...!!!

Tembu
09.05.02, 16:46
Mind ikke vaevab see va pohmeluse-uss, mis meid kõiki,i guess,vaevama hakkab..Checkin nüüd netis apteekide jms site´ et leida lahendus.

Minu mure on ka teie mure,ja vastupidi..eriti reisu ajal:)

Jansu
09.05.02, 16:47
Ei ole ma kuri tydruk yhti:) Lihtsalt see oli ju mõttetu mis ta tegi....

Jansu
09.05.02, 16:52
Kahtlen kas mul seda muret saabki olema, ma ju karsklane:D Aga kuna nagu sa ytsid et sinu mure on ka meie mure, siis eks ma yritan ka midagi uurida ja pärida:)

Tembu
09.05.02, 17:02
Kui sisestada neti.ee´s otsingusse sõna POHMELUS,siis tuli ette alljärgnev asi:
Vihje: võib-olla on abiks sõnad seljanka, keefir, kaerahelbepuder, juues, suguelund, homoseksualist, rahuldamise

huumor,mis?

armin
09.05.02, 17:07
Mis toimub ? Pohmakast on saanud mingi tegija. Võib-olla on tegemist nooruse ja kogenematusega. Minu jaoks ta seda ei ole. Tegelikult on 2 varianti... "ülejäänutele ei maksa raha raisata":

a) 2 aspiriini (umbes 4-ks tunniks teeb olemise mõnusaks)

b) lükka see edasi mõnusa pealevõtmisega. Pühapäeval koju jõudes heida magama. Esmaspäeval vt. variant a

+ elementaarne- joo ühte tüüpi jooki

Irish wiskey, gin
I drink every ****ing thing

Jansu
09.05.02, 17:10
No nädsa, vastus sinu murele...ja päris ohtralt variante:P :D:ham2:

Kaida
09.05.02, 17:19
Teadjamad teavad rääkida, et need apteekides pakutavad pohma-imerohud on sellised, mida sa võid kastide kaupa sisse kühveldada ja mitte midagi ei aita. Nii et joodiksid, nendele vist ei tasuks väga loota. Ja nuh atsetüülsalitsüülhalpe elik aspiriin enne ära kustumist peaks vist kah aitama. Et siis kained ja hakkajamad käivad aspiriinikarbikesega rõõmsalt ringi ja vaatavad, et hetk enne kaasvõitleja ärakustumist aspiriin talle lõugadevahele saaks.
Või käivad siis pohmakavabad inimesed laupäeva päeval ringi ja osutavad vee ja vaiksema laulmise näol inimestele esmaabi:):myts8:

Sest, we're in this together!:arm3:

P.S. Poolat ei olegi tegelikult olemas, see on kartograafide vandenõu laste hirmutamiseks, et nad rekkajuhtideks ei hakkaks:silm4:

Jansu
09.05.02, 17:36
Nii....see on nyyd siis tartu omadele....KUDA SIIT SIIS MINNAKSE??? Kas minnakse ikka kõik koos? Millalgi oli nagu jutt et tartu omad saavad teistega kokku Pärnus??? Kui nii siis millal siit minek on ja....
Andke keegi teada palun!

aiFo
09.05.02, 19:05

Nii....see on nyyd siis tartu omadele....KUDA SIIT SIIS MINNAKSE??? Kas minnakse ikka kõik koos? Millalgi oli nagu jutt et tartu omad saavad teistega kokku Pärnus??? Kui nii siis millal siit minek on ja....
Andke keegi teada palun!

jansu... tegelt on asjad nii, et... eile istusid k6ik tartu soccerneti inimesed koos, raekojas andrus ansipi töökabinetis ja arutasid sama asja... martin smutov esines slaidiprogrammiga "17. sajandi poola maanteeröövlid", greenday, aff ja mina laulsime poola ja leedu rahvalaule, rpiret ja andy esitasid lihtsamakoelisemaid poola rahvatantse, söödi borshi ja rakvere viinereid, joodi zubrovkat ja rohelist teed... k6igil oli l6bu laialt!:)

lahkudes t6deti koos, et poola jalgpalli vaatama ei maksa ikkagi minna... liiga kaugel... hr linnapea andis lohutuseks k6igile vabapääsme aura veekeskusesse ja sadamateatrisse, soovis edu edaspidiseks ning kutsus täna 6htuks jälle kylla!:)

ehhh.

pan aiFoooo....:)

p.s. jansu, sul on 17. mai koolipäev jah? ise ilmselt kärutan reede hommikul rongiga pealinna, aff avaldas arvamust miski bussi suhtes mis j6uab pärnusse kell 19.30 vist... samas soovitan tartu fännidel ennast v6imalikult vara pärnusse vedada, sest eestikeelsest tramburaitamisest tunneb see 6nnetu suvepealinn vist ysna puudust...:)

minu ettepanek: vaadake bussiajad välja ja tehke JH alla eraldi teema. kasv6i poll:) iseasi kuiv6rd tulemusi usaldada saab...:õnnelik:

pRmt!

Jansu
09.05.02, 19:10
Koolipäev on jah ....aga ega see ju siis olulisem ole kui Poola sõit:P
No eks ma siis uurin teiste käest ka veel nende busside kohta....

Martin
09.05.02, 19:19
Mayhem, paranda kui vale on!!!

Buss jõuab Pärnu kell 19.00 - 20.00.

1) Seega, tuleks Pärnu minna (jah, KA MINA tulen Poola :) ) ühega järgmistest bussidest:

välja 13:45 jõuab 16:05 pilet 65 krooni
välja 14:45 jõuab 17:25 pilet 65 krooni
välja 16:00 jõuab 18:40 pilet 47 krooni

2) piletid tasuks ETTE ära osta!

3) Millise variandi valime?

Repserto LuaLua
09.05.02, 19:23
ma ilmselt kah neljap. Tartus ja Tartust mineku teema aktuaalne ka mulle...

minu ettepanek:

reedel võimalikult vara pärnusse...seal randa ja niisama chillime ja siis miski 20 liitume bussiga...

Hellik
09.05.02, 20:22
Istekohtadest. Poolast tuli inff, et meie sektor saab asuma "trybuna krytal" ehk maakeeli katusega (pea)tribüünil

Pilte Legia statast võib leida siit http://www.polishsoccer.com/polishsoccer/stadium/legia.html

Jansu
09.05.02, 20:51
Originally posted by Kaida

Et siis kained ja hakkajamad käivad aspiriinikarbikesega rõõmsalt ringi ja vaatavad, et hetk enne kaasvõitleja ärakustumist aspiriin talle lõugadevahele saaks.
Või käivad siis pohmakavabad inimesed laupäeva päeval ringi ja osutavad vee ja vaiksema laulmise näol inimestele esmaabi:):myts8:

No ma võin kindlalt see esmaabi osutaja olla, nii et...(seda luban ma muidugi praegu aga...mis siis tegelikult toimub, ei tea ju mitte keegi:P Äkki vajan ise esmaabi hoopis:D, mis tegelikult on äärmiselt ebatõenäoline)
Nii et ma võin arstitädi olla kyll:)

Martin
10.05.02, 00:04
Ma võin suurte rahade eest massaazi teha :) Eelisjärjekorras ei saa meesliikmed ;)

Rainman
10.05.02, 05:23
Ma siis valmistun koomasse jääma, pole midagi selle vastu kui kaunid :myts8: põetavad :õnnelik:

kyps
10.05.02, 13:17
Originally posted by Martin

Ma võin suurte rahade eest massaazi teha :) Eelisjärjekorras ei saa meesliikmed ;)

Martin, millised on suured rahad? Mul on kodus vanu tsaari rublasid, igavesed lahmakad:) Ja mida täpselt su teenus sisaldab ja milliseid keha piirkondi endas hõlmab? Kreemi ikka ka paned?

Kui rahakott lubab, paneksin enast siis teise järjekorda kirja;)

rauno
10.05.02, 13:25
poolakate poolt meile antud sektoriga rahul :D

Tembu
10.05.02, 13:33
Staadion nagu staadion ikke.Tundub siuke väikeriigi statka moodi olevat:)...Ja egas vahet pole, kus me Poolat võidame:):D

Hellik
10.05.02, 13:34
Originally posted by rauno

poolakate poolt meile antud sektoriga rahul :D

Peabki rahul olema :D Need on kõige kallimad kohad ka;)

Poola vutiliidu lehel on ära toodud kõigi sektorite hinnad:

peatribüün: 50 zlotti
vastastribüün: 30 z.
otsatribüünid: 10 z.

http://www.pzpn.pl/podstrony/aktualnosci/

Kõige tulihingelisemad poola fännid pidavat pesitsema siis katuseta vastastribüünil, See tuletab veidi Kadriorgu meelde. Milline emotikon väljendaks kõige paremini nostalgiat? :kaval:

Tembu
10.05.02, 13:39
poolakad vist arvavad,et täismaja ei tule...ja katsuvad meile need kallimad kohad maha müüa(või on nad tõesti head ja külalislahked inimesed);)

Hellik
10.05.02, 13:59
Alguses ma kartsin, et meid topitakse kuhugi värava taha. Vähemalt piltide järgi tundub, et Legia otsatribüüne ei saa Lilleküla omadega üldse võrrelda(kohutavalt kaugel, madalad ja võre ka veel ees). Eks sellepärast siis nii suur hinnavahe ka.

Kaida
10.05.02, 14:11
TEMBU! Poola ja väikeriik!?:) Ilmatuma jurakas on ju:D
Ja no vaevalt, et see külalislahkus on kui nad meitele need kõikse kallimad kohad on andnud...vaesed poola nässid ei jaksa ju osta, hullulehmatõbi ja ikaldus ja mis seal kõik on:D Eks siis bussitäied rikkaid eesti saksasid:oih: peavad need kohad endale võtma:D

rauno
10.05.02, 14:14
Jah hamburgeritest ja liha söömisest tuleb seal vist loobuda :(

Hellik
10.05.02, 14:25
Eks siis bussitäied rikkaid eesti saksasid:oih: peavad need kohad endale võtma:D

"Me oleme Eestist ja me maksame" : Jestesmy od Estonii i placimy :D :D :D

Siit leiab ühe poola-inglise-poola online-sõnaraamatu
http://www.poltran.com/pl.php4

kyps
10.05.02, 14:41
See poola keel on küll paras keeleväänamine ja kui veel sakk kah sees siis selle keele rääkimine on lausa võimatu.

See tõlkeprogramm on küll lahe, aga paraku ei oska neid sõnu õigesse järjekorda panna:( Huvitav kas selle keele kohta mõnd vestmikut on saada?

Ise tõlkisin järgmised laused:

Zalujacy wy gubic, my wciaz jest przyjaciele - Kahju et kaotasite, aga oleme sõbrad ikka edasi

Ja juba traditsiooniks saanud lause, mida igas külastatava maa keeles teadma peaks:

Piekny dziewczyna ja kochac wy - Leedu keeles kõlas see umbes: Grazia mergaite es teve milu <--Eesti keelde ei panegi:)

Kosk
10.05.02, 14:47
Bussitäis piraajasid välub siis samuti reedel kell 17:00 Sakala Keskuse juurest koos suurte bussidega.

vandersell
10.05.02, 14:50

Ja juba traditsiooniks saanud lause, mida igas külastatava maa keeles teadma peaks:

Piekny dziewczyna ja lochac wy

tegin copy-paste sellest lausest ja tahtsin inglise keelde tõlkida. Ja mis välja tuli- Girl Piekny lochac :segadus: väga huvitav...

kyps
10.05.02, 14:54
tegin copy-paste sellest lausest ja tahtsin inglise keelde tõlkida. Ja mis välja tuli- Girl Piekny lochac :segadus: väga huvitav...

Probleeem selles, et seal vajalikud tähtedel mingid üla- ja alakomad ja muud vigurid. Tegin lihtsalt asja lihtsamalt ja jätsin need ära.

gaskoff
10.05.02, 20:52
Kui Mayhem ja kyps tegid siin poola keele kursust edasijõudnutele, siis ma püüan ka algajaid harida :)

õlu - piwo,
raha - Pieniadze
1 - jed,
2 - dwa,
3 - trzy,
4 - cztery,
5 - piec,
10 - dziesiec,
jalgpall - pilka no˛na,
tere hommikust - dobry rano,
staadion - stadion (kes oleks võinud arvata :))
Jalgpall on parem kui seks - Pilka no˛na jest lepszy ni˛ plec
Palun andke mulle viis õlut - Sprawiac przyjemnosc daja mnie piec piw
vajan õlut, kohe! - potrzebuje piwa, teraz!

Hellik
10.05.02, 21:08
Palun andke mulle viis õlut - Sprawiac przyjemnosc daja mnie piec piw

No sellele, kes suudab selle lause Varssavisse jõudes korralikult välja öelda, peab küll välja tegema ;)

No ma lisaks siis ka veel mõned:

Kus see krdi peldik on? Gdzie jest przeklety toaleta?
Palju õlut ja kiiresti, palun. Partie piwa i szybki, prosze
Sul on ilusad silmad. Wy macie przyjemne oczy
Eesti v6idab nii-kui-nii. Estonia bedzie wygrywac
alkoholipood- sklep alkoholu

Rainman
10.05.02, 23:29

Huvitav kas selle keele kohta mõnd vestmikut on saada?

Vaatasin umbes kuu aega tagasi Apollo raamatumajas ringi ja seal oli vähemalt kolm erinevat Eesti - Poola vestmikku. Kel huvi võiks soetada, siis bussis üheskoos õpiksime, kui aega :õlu: üle jääb. :lahe:

elx
11.05.02, 21:57
Originally posted by gaskoff
jalgpall - pilka nožna,
Jalgpall on parem kui seks - Pilka nožna jest lepszy niž plec

Huvitav, kas siinkohal on tegemist jalgpalli palliga või mänguga jalgpall?:D

äkker
12.05.02, 04:05
Mida oleks sobilik Poola kaasa võtta? Kuids söögiga on?:sega4:

gaskoff
12.05.02, 16:15
Selline lugu, et on plaanis teha 1 kasset, kus oleks peal lahedad jalka- ja muud lood. Kindlasti saavad seal olema tuntud jalkalood (Eesti maailmameister, 3 lions, Blue day, Bayern, You'll never walk alone, Come on you reds) ning jalkafännide seas kasutusel olevad lood (Me armastame ooperit, Kolm põrsakest, Mässajate laul). Lisaks sellele on plaanis panna ka sellist lahedat punk/rokk muusikat (Vedel leib, Blind).
Siinkohal paluks ka teiste abi, kuna puhtalt enda maitse pealt ei tahaks lugusid kokku panna, sest see ei puugi kõigile meeldida ning midagi võib kahe silma vahele jääda. Pakkuge, mida sooviksite kuulata Poola sõidu ajal. Ahjaa, põhiliselt käib see Mayhemiga minejate kohta.
Soovitage julgelt ning kui võimalik andke ka mingi link kust lugu tõmmata saaks, juhul kui mul seda kuskil pole.
Pakkuge julgelt, võtan kõiki arvamusi arvesse. Kuigi ma sinna mingit skuutrit ja kaatrit panema ei hakka, sobib kõik süldist punkrokini.

greenday
12.05.02, 18:06
Originally posted by gaskoff

Selline lugu, et on plaanis teha 1 kasset, kus oleks peal lahedad jalka- ja muud lood. Kindlasti saavad seal olema tuntud jalkalood (Eesti maailmameister, 3 lions, Blue day, Bayern, You'll never walk alone, Come on you reds) ning jalkafännide seas kasutusel olevad lood (Me armastame ooperit, Kolm põrsakest, Mässajate laul). Lisaks sellele on plaanis panna ka sellist lahedat punk/rokk muusikat (Vedel leib, Blind).
Siinkohal paluks ka teiste abi, kuna puhtalt enda maitse pealt ei tahaks lugusid kokku panna, sest see ei puugi kõigile meeldida ning midagi võib kahe silma vahele jääda. Pakkuge, mida sooviksite kuulata Poola sõidu ajal. Ahjaa, põhiliselt käib see Mayhemiga minejate kohta.
Soovitage julgelt ning kui võimalik andke ka mingi link kust lugu tõmmata saaks, juhul kui mul seda kuskil pole.
Pakkuge julgelt, võtan kõiki arvamusi arvesse. Kuigi ma sinna mingit skuutrit ja kaatrit panema ei hakka, sobib kõik süldist punkrokini.Ramones

Artur
13.05.02, 03:12
Mayhem, lugu nii, et mina tulen sinu reisiga Poola kodanik yegi (jeegi) asemel, see tähendab, et tema poolt üle kantud raha eest tulen Poola mina (Artur). Piletiraha kannan aga enda arve alt üle.
Loodan, et see sobib ja midagi arusaamatuks ei jäänud. Sobib?

Jaan
13.05.02, 06:45
TEMBU! Poola ja väikeriik!?:) Ilmatuma jurakas on ju:D
Ja no vaevalt, et see külalislahkus on kui nad meitele need kõikse kallimad kohad on andnud...vaesed poola nässid ei jaksa ju osta, hullulehmatõbi ja ikaldus ja mis seal kõik on:D

Mis Poola p6llumajanduses veel uudist on?

Aga kui jalkalauludele jutt l2ks siis peaks kolm tykki kindlasti olema -
Blaydon Races
The Andy Cole Song
The Great Escape Theme

kyps
13.05.02, 12:40
Gaskoff, vaata et siis Lambalaulu ei unusta. Mr Berkamp on kah lahe viisike:)

vandersell
13.05.02, 12:59
We Are The Champions - no time for loosers (poles) :P

dieter
13.05.02, 14:01
esialgne ilmaprognoos

millest need eestlased ikka muust räägivad kui ilmast ;)
saksakeelse wetter.com andmetel on laupäeval Varssavis oodata kuni 29 kraadi ja tuule käest 22 kraadi, minimaalne temperatuur 11 kraadi ja kuiv, kuigi pilvine. Pühapäeval on praeguse prognoosi kohaselt veidi jahedam - kuni 22 kraadi ja hommikupoolikul vihmane.
Loodame et see prognoos ka paika peab, sest üle 20-se ilmaga on ikka eri lahe õlutit võtta ju :lahe:

Tembu
13.05.02, 14:14
Varssavis ka miskit avalikku veekogu olemas on?Või purskkaev kus pohmelust(ja üksteist) uputada!Kas seal kah samad seadused et avalikus kohas alko pruukimine keelatud?Keset linna oleks lahe õlled käes laulujoru ajada ja "lõunamaa" päikest võtta...
Mis arvate,kas poola naised on ka vaatamist väärt?Palju nad võiks 10st punkte saada?

Jansu
13.05.02, 14:22
Oh, tuletasid seoses alko pruukimisega selle pohmaka teema meelde...:) Ainuke asi (teiste teada tuntud pohmaka ravimite kõrval), mille mina suutsin veel välja uurida on mingisugused tabletid nimega Alkacelter (oli vist selline nimi?) Pidid aitama....kas siis yks enne magama jäämist või siis hommikul....

kyps
13.05.02, 14:24
Purskkaev oleks vajalik küll, et siis mõned mündid Eesti koondise õnne nimel "vetevoogudesse" lennutada. 99-ndal aastal Leedus sai münte kirikule anda ja vana issanda enda käest õnne palutud.

Ei tea kas Poolas mõnda kirikusse jõuab, võiks muidugi küll kui veel kaine olen (vist siiski mitte:)) Kata on meil katoliku usu spetsialist, et kas napsis olekus pühakotta ilmumine on patt? Kindlasti peab aga ennast seal korralikult üleval pidama, sest sa võid naerda poolakate välimuse, majanduse, jalgpalli jne üle, aga kindlasti mitte nende usu üle.

Kaida
13.05.02, 14:35

Ainuke asi (teiste teada tuntud pohmaka ravimite kõrval), mille mina suutsin veel välja uurida on mingisugused tabletid nimega Alkacelter (oli vist selline nimi?) Pidid aitama....kas siis yks enne magama jäämist või siis hommikul....

Alkaseltzer on jah siuke asi, selline susisev tablett ja ehk tõesti aitab. Muidugi aitab ka see, et JOOGE VÄHEM. Aga kes siis seda kuulab.:( :D

Jansu
13.05.02, 14:50
Kas siis Tartust minejate kohta ka midagi selgunud on???? Busside minekuajad anti kyll aga keegi midagi täpsemalt siis ei räägigi? Et nagu millise bussiga siis lõppeks minnakse ikka???

aiFo
13.05.02, 17:27
niih!!!

kunagi oli juttu loosungi tegemisest poolakatele...

mm'iks edu sooviv loosung kõlab poola keeli:

POLSKA, POWODZENIA NA MISTRZOSTWACH SWIATA DWA TYSIACE DWA!

niimoodu... nyt oleks tarvis yks jupp kangast... kui värviga mökerdada keegi ei viitsi, siis väga ilusa tulemi annab värvilise teibiga riidele tähtede tekitamine...

äkki tekitaks vastava aktiivgrupi?

pRmt!

aif.

p.s. "mayhemibussirafas"! mida arvata m6ttest, et tekitada seekordne "seks energios gerimas" 2 A4, ehk siis A3 formaadis? mayhem lubas finantsist 70 x 2 lehekylje paljunduskulud kinni maksta, äkki klapiks miskit juurde ja teeks t6siselt paksu (4 lehekylge ikkagi!:D) ajalehe... nuh? kui bussis myts ringi lasta käia, kas see täituks siis miskise rahaga?

p.p.s. ega palju pole vaja:)

vandersell
13.05.02, 17:35

p.s. "mayhemibussirafas"! mida arvata m6ttest, et tekitada seekordne "seks energios gerimas" 2 A4, ehk siis A3 formaadis? mayhem lubas finantsist 70 x 2 lehekylje paljunduskulud kinni maksta, äkki klapiks miskit juurde ja teeks t6siselt paksu (4 lehekylge ikkagi!:D) ajalehe... nuh? kui bussis myts ringi lasta käia, kas see täituks siis miskise rahaga?

p.p.s. ega palju pole vaja:)

kahjuks ma ei tea, mida see "seks energios gerimas" endas kujutab. Äkki seletaksid. Ja loosungi suhtes- OK aga võiks ju kirjutada lihtsalt 2002...

aiFo
13.05.02, 17:45

kahjuks ma ei tea, mida see "seks energios gerimas" endas kujutab. Äkki seletaksid.

see on.... eee... see on... eee...:keel4: reisikiri v6i nii... sai alguse 2001. aasta balti turniirilt, ehk siis mayhemi 1. reisilt... njah... kes on näinud, see teab. äkki oskab keegi paremini seletada...

kyps
13.05.02, 17:47
Aif, ma ei saanud nüüd aru sinu 2 A4-st. Kas on tegu A4-a või A3-ga. Sest kui A3 keskelt pooleks murda, saabki ju kokku 4 lehekülge A4-ja. A3-e saab ka igal pool paljundada, et ei näe probleemi ja finantsiga saan kah abiks olla. Põhimõtteliselt saan "mõned" lehed ka endal tööl paljundada.

to vandersell: tegemist on ühe seksika reisikirjaga:)

Tembu
13.05.02, 17:54
Kas minu kaastöö oleks juba üleliigne?Kui täna õhtu ta ära postitaks kas siis oleks lootust enda loomingut ka trükituna näha?

Aitäh,Teile
Murelik kirjaniq

Kaida
13.05.02, 18:11
Kaida võib olla loosungikleepsimise aktiivgrupis kui ta teeneid vajatakse.
Ja seks energijos gerimas on üks äärmiselt huvipakkuv üllitis, mille eesmärk on bussitäis fänne vastavasse konditsiooni saada ja vastasvõistkonna/riigi/jne kohta mõnitav-ironiseeriv-müstilist kuid siiski tõepärast informatsioonollust levitada. A la lätlaste kuus varvast jne.
Olen mitme käega nõus kõikvõimalike vahenditega mainitud publikatsiooni ilmumisele kaasa aitama. :õnnelik:

Ja veel lisaks teid vaevavale pohmateemale: üks tuttav käsipallur- joodik (valiks spordiala, mehed!) ütles, et ülihea leevendus pidi tulema HELLA nimelistest spordijookidest, misa müüakse pisikestes klaaspudelites meie kaubandusvõrgus.

Aff
13.05.02, 18:15
Igal juhul olen superajalehe laiendamise poolt.
Muide, aiFo, kas abi ka läeb vaja?

Tartust minejatele!
See aeg tuleks juba käbe kokku leppida, millega minna, sest varsti ei pruugi enam pileteid saada.
Ise pean paraku alt vedama, sest pean neljapäeval Tallinnasse põrutama ning ilmselt lähen sealt otse.
Aga enne olin ajad juba üle vaadand:
17:00, kohal 19:30 - parim variant, sest on ekspress.
16:00
16:30
pileti hind 94/47 .-

aiFo
13.05.02, 18:18
kyps, sa oled täiesti 6igesti aru saanud:) pooleksmurtud A3 -- justament!!!

trykiabi teretulnud....

tembu, saada ära. arusaadavatel p6hjusel kustutan ma kirjast k6ik roppused ja saangi sedamoodi yhe pisikese toreda 4-realise nupukese...:) selle avaldan, ylejäänud leheruumi raiskan m6ttetule (omaenese) isikukultusele, nagu alati...:ingel4:

pRmt!

Sen
13.05.02, 19:24

see on.... eee... see on... eee...:keel4: reisikiri v6i nii... sai alguse 2001. aasta balti turniirilt, ehk siis mayhemi 1. reisilt... njah... kes on näinud, see teab. äkki oskab keegi paremini seletada...

Avastasin endal arvutist selle ajalehe kuna see siin arvutis kirjutatud oligi :D

Nt üks luuletus oli selline.

Kui kukkus teisipäeva seitsmes tund
Poisid sinises ei näinud enam und.
Buss rõõmsalt asus mõõtma teed
Ja peatus selleks, et noored välja laseks veed.

Kuna paljud poisid olid purjus,
Siis mõni käitus meist kui lurjus.
Me rõõmsalt Riias ringi trallitasime
Ja kauneid Läti naisi kallistasime.

Meist parimad mängulegi jõudis
Ja valjuhäälselt võitu nõudsid.
Just sellest hetkest mälu tuhmus
Selles süüdi me enda juhmus.

Kui lõpuks viinauimast ärkasin
Oh sa pime. “Buss Tallinnas” ma märkasin.
Kuidas Eestil läks, ei tea,
Sest siiamaani valutab mul pea.

Sen
13.05.02, 19:27
Või siis selline jutuke :

Njaaa… asi saab alguse kevades. Miskil imeilusal kevadpäeval pöördus Mayhem’i nime kandev tegelane EESTI koondise fännide poole üleskutsega organiseeruda Balti turniiriks. Kuid esialgu tundus, et kõigil on pohhui…

Mayhem ehmus, kuid proovis kuu aja pärast uuesti. Seekord… tundus, et asjale oli tekkinud ka miski hulk kaasajooksjaid…

Misiganes – Mayhem broneeris bussi ja jäi ootama, et EESTI rahvas võimalusest kinni haaraks… Aga rahvas… eeee… mnjah… tundus et esialgu lihtsalt ootas… ootas… ja ootas… Ootas oma saatust, mis niikuinii oli kindlaks määratud ja pidi tipnema Balti Turniiriga Riias… kuid rahvas miskipärast ei tahtnud seda tunnistada alul, kuid lõpuks tunnistas seda siiski!

Mnjah, ja mis siis selgus?! Mis selgus 3. Juulil 2001 Riia-nimelises linnas?! … Selgus, et Balti Turniirile oli ennast ajanud PARIM ja KÕIGE TOREDAM osa Eesti rahvast…

Mnjah, tore on ja suured tänud TEILE, kes TE tulite, et osa saada ja kaasa elada EESTI koondise etteastele Balti Turniiril. Lodame, et ettevõtmine on igati väärt seda aega ja raha, mis TE selle nimel välja käisite! Aitäh ja paremat!

jne jne.....

silverman
13.05.02, 21:07
Jansa või keegi teine tema bussist, kas on mingit infot piletiraha kogumise kohta? Või toimub see juba bussis? Jutt siis mängupiletist.

dieter
13.05.02, 21:23
Ot sa silverman said Jansa bussile koha juba või? Mul selline lugu, et kuna Rootsi Kunn veel ei tea, kas ta sõber ostab ära minu sõbra koha, siis äkki oleks mõtekas teha nii, et sa minu sõbra poolt tasutud koha peale tuleksid.
Kui sa aga juba maksnud oled siis tuleb mul jah loota, et Rootsi Kunni sõber saab tulla.

silverman
13.05.02, 21:33
Jah, koht on olemas. Nagu märkisin, jutt käib mängupiletitest (ehk siis Poola-Eesti mängu piletitest). Mayhem siin enda rahvalt aktiivselt korjab, sellest ka küsimus. Ei tahaks mitte ilma jääda.

Hellik
13.05.02, 22:01

mm'iks edu sooviv loosung kõlab poola keeli:

POLSKA, POWODZENIA NA MISTRZOSTWACH SWIATA DWA TYSIACE DWA!

Kas näiteks "Dobre szczescie w Japonii/Korea" lihtsam poleks? ;)

äkker
13.05.02, 22:32
Kuulge Tartud rahvas. Kas ei oleks mõeldav minna hommikul
7.48 rongiga? See jõuab Tallinnasse 10.58. Ikkagi odavam kui bussiga ja minu meelest jalkafännidele ruumi poolest kah sobivam. Mõelge, siis öelge.