320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Plaanid????

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Plaanid????

    niisiis selline küsimus. kas 26ndal on ka mingeid üritusi Jalgpallihaiglal kavas? Millal sõpruskohtumine vene fännidega on? Tuttav neidis lubas nagu paariks ööks öömajale--- endal isu juba 26ndal SUURLINNA liikuda, kuid tegevust....
    keegi kukub siin veel kunagi nii kõrgelt, et nälgib tee peal surnuks....

    #2
    Vibu ! Loe palun korralikult soccernetti ja teemasi ,mis puudutavad Vene mängu ning saad kõik teada. Igaühele eraldi nüüd küll me postitama ei hakka või ,kui siis VÄGA
    suure raha eest.
    FCF Forever

    Kommentaar


      #3

      Äarmiselt sõbralikus omavahelisaes vestluses(telefonitsi)
      lepiti kokku Eesti ja Vene koondise fännide vahelise jalgpallimatshi toimumises. Samuti lepiti
      kokku ühises sõbra-
      likus õllejoomises enne põhimatshi, JH-la poolt mängu ametlikuks pubiks valitud kõrtsis(koht
      täpsustamisel).
      Tallinna saabuvad ka enamiku Venemaa TV- spordikanalite
      võttegrupid,kes soovivad laiemalt tutvuda kogu Eesti jalg-
      pallieluga( loomulikult ka fännide ja fänlusega ).

      Jalgpallihaigla kutsub kõiki oma liikmeid ja ka kõiki teisi vutihuvilisi aktiivselt kaasa lööma
      ühistes üritustes Vene fännidega. Samuti loodab JH kõigi eestlastest fännide heatahtlikule
      ja sõbralikule suhtumisele.


      See oli ainuke lõik, kus juttu plaanidest. needki minu jaoks veidi umbmäärased. Sorry sellepärast. Niisiis.
      1.Millal plaanis jalkamats fännide vahel?
      2. Kas on paika pandud need pubid, milles istuma hakatakse. Kui on, siis võiks kaugemalt tulijatele ka aadressid teada anda.
      3. Minu küsimuste esitamise ja enda lolliks tegemist põhjendab sinu viimane tekstilõik...
      keegi kukub siin veel kunagi nii kõrgelt, et nälgib tee peal surnuks....

      Kommentaar


        #4
        Orginally posted by vibu


        Äarmiselt sõbralikus omavahelisaes vestluses(telefonitsi)
        lepiti kokku Eesti ja Vene koondise fännide vahelise jalgpallimatshi toimumises. Samuti lepiti
        kokku ühises sõbra-
        likus õllejoomises enne põhimatshi, JH-la poolt mängu ametlikuks pubiks valitud kõrtsis(koht
        täpsustamisel).
        Tallinna saabuvad ka enamiku Venemaa TV- spordikanalite
        võttegrupid,kes soovivad laiemalt tutvuda kogu Eesti jalg-
        pallieluga( loomulikult ka fännide ja fänlusega ).

        Jalgpallihaigla kutsub kõiki oma liikmeid ja ka kõiki teisi vutihuvilisi aktiivselt kaasa lööma
        ühistes üritustes Vene fännidega. Samuti loodab JH kõigi eestlastest fännide heatahtlikule
        ja sõbralikule suhtumisele.


        See oli ainuke lõik, kus juttu plaanidest. needki minu jaoks veidi umbmäärased. Sorry sellepärast. Niisiis.
        1.Millal plaanis jalkamats fännide vahel?
        2. Kas on paika pandud need pubid, milles istuma hakatakse. Kui on, siis võiks kaugemalt tulijatele ka aadressid teada anda.
        3. Minu küsimuste esitamise ja enda lolliks tegemist põhjendab sinu viimane tekstilõik...
        __________________________________________________ _________
        Kuna JH hetkel pakilistemate asjadega tegelemist mis vaja esmajärjekorras korda ajada (rongkäik, suure lipu raha organiseerimine jne.) siis fännimatshi aeg ja koosseisud/mängijad teadvustame vast u. nädal enne 27ndat märtsi mil üritused asewt leiavad ja seda nii soccerneti/Jalgpallihaigla kaudu kui ka meediates(Postimees, SL Õhtuleht, ehk ka kuskil TV-kanalil) , millest peaks piisama kõigile kohale jõudmiseks ja plaanide tegemiseks, võimalik et jõuame ka varem teatada.Samuti tegeleb JH pubide peedistamisega ja kokkulepetega (valikul on Coffik, Georges Brown, Laksu Hall, võibolla midagi veel) ning samuti õhtuse afterparty orgunniga kus esineb kindlasti peaesinejana Blind (mis on juba EPLs välja reklaamitud muideks) ja needki kohad ja kellaajad teadvustatakse veidi hiljem. Rahu ja kannatlikkust härrased-prouased...kõikke ei jõua korraga teha... Igaljuhul soovitaksin teisipäeva s.o. 26.o3. õhtu ja terve kolmapäeva s.o. 27.03. k.a. vabaks võtta siis ei jää keegi millestki ilma ja ei maga maha sest need on ÜRITUSTE PÄEVAD..............
        RummaBastards!

        Kommentaar


          #5
          To herr vibu ja kõigile teistele.

          1 ei näe ma sinu ankeeti
          2 ei ole ka pilti
          3 meil on peaaegu et tallinnas 7 pubi kus saab Jalgpallihaigla liikmekaardiga 10-20% alet.
          Allahindlus nei pubides kehtib iga päev.
          27 õhtul toimub afterparty kus esineb ansambel "Blind" ja ka sellele saavad liikmekaardi ettenäitajad allahindlust.
          Praegu ei nimeta neid pubisid ja muid asju kuna aur läheb piletite pronnimisele,nagu arvata võis on piletite vastu "väga elav huvi"
          Liikmeankeedist nii paljukest et see tuleb igalühel (loomulikult soovikorral) väljaosta hind:25.-
          Sobib ka kätteandmise moment ,sest ülekande võimalus minu arvele on välistatud kuna katkestasin igasugused suhted pankadega.
          Mis anarhist ma ikka olen kui lasen pankadel ennast mõnitada ja jooksutada???
          Jalgpallihaigla liige.

          Kommentaar


            #6
            Orginally posted by kojamees
            Liikmeankeedist nii paljukest et see tuleb igalühel (loomulikult soovikorral) väljaosta hind:25.-
            Sobib ka kätteandmise moment ,sest ülekande võimalus minu arvele on välistatud kuna katkestasin igasugused suhted pankadega.
            Mis anarhist ma ikka olen kui lasen pankadel ennast mõnitada ja jooksutada???
            Liikmeankeet? Võib-olla ma eksin, aga äkki mõtled liikmekaarti. Millal need kaardid üldse valmis saavad?
            Jube Tige Kala

            Kommentaar


              #7
              Koja. Sellest on juba minupoolselt juttu olnud. Enne ma teie ridadesse ei astu, kui tunnen, et ma olen selle staatuse VÄLJA TEENINUD, seda kõigepealt enda näitamisega koondise mängudel. Mingi 20% pole minu jaoks määrav, et ma peaksin koheselt teie ridadesse astuma. Mitte, et raha poolest rikkur, kuid põhimõtete pärast küll, eriti kui arvestades "Jalgpallihaigla kutsub kõiki oma liikmeid ja ka kõiki teisi vutihuvilisi aktiivselt
              kaasa lööma
              ühistes üritustes Vene fännidega.". Siin näen mina sõnapaari "kõiki teisi vutihuvilisi". Ankeet ja pildid tulevad kindlasti. Kuid vaid siis, kui ma tunnen et olen üldse välja teeninud, et te sellele ankeedile silma peale visates asjatult oma väärtuslikku aega ei raiska... irw
              keegi kukub siin veel kunagi nii kõrgelt, et nälgib tee peal surnuks....

              Kommentaar


                #8
                Mig liikmekaardid on praegusel hetkel minu käes,vaja veel nimi peale kirjutada ja number,pilt peale kleepida ja siis kiletada.See pull läheb igale ühele 25.- maksma.Kui miskit vahepääl ei juhtu siis arvatavasti reedeks käes,täna on nimelt kolmapäevaöhtu ja ankeedid koos piltidega on andmebaasi loomisel.Kahjuks teeme me enda igapäevast tööd mis vötab jupp aega päevast,ehk andestate selle jokutamise???
                Jalgpallihaigla liige.

                Kommentaar


                  #9
                  Aga kuidas praegu olukord on?
                  Supplies!

                  Kommentaar


                    #10
                    Orginally posted by kojamees

                    Mig liikmekaardid on praegusel hetkel minu käes,vaja veel nimi peale kirjutada ja number,pilt peale kleepida ja siis kiletada.See pull läheb igale ühele 25.- maksma.Kui miskit vahepääl ei juhtu siis arvatavasti reedeks käes,täna on nimelt kolmapäevaöhtu ja ankeedid koos piltidega on andmebaasi loomisel.Kahjuks teeme me enda igapäevast tööd mis vötab jupp aega päevast,ehk andestate selle jokutamise???
                    Kas nii on kuidagi nii võimalik teha, et vene mängu ajal saaks ma liikmekaardi kätte?
                    \\"Empty your mind. Be formless, shapeless, like water. You put water into a cup, it becomes the cup. You put water into a bottle, it becomes the bottle. You put it in a teapot, it becomes the teapot. Water can flow or it can crash. Be water, my friend.\\" - Bruce Lee

                    Kommentaar


                      #11
                      Vibu,

                      kui sa mõtlesid oma viimast sõnavõttu tõsiselt, siis ma hindan seda kõrgelt!
                      poborsky@jalgpallihaigla.ee

                      Kommentaar


                        #12


                        ahjaa... kirjutage neist liikmekaartidest pisut... on neid reaalselt juba vene mängul tarvis?

                        pRmt!
                        Jalgpallihaigla liige
                        Member of SAFC Supporters Community Estonia/Finland

                        Kommentaar


                          #13
                          Liikmekaardid saab raudselt enne Vene mängu kätte.
                          Kojamehel juba mõned valmiski ja kasu on nendest nii mitmeski kõrtsis. Nimekiri kõrtsidest saab ilmselt lähiajal
                          üles riputatud.
                          FCF Forever

                          Kommentaar


                            #14
                            ...ja muideks nad on väga sheffid kolmevärvilised kaardid...
                            RummaBastards!

                            Kommentaar


                              #15
                              Liikmekaardid on valmis ja homsest s.o. kolmapäevast ka "Puffet" ist saab kätte.Tasumine sularahas või JH arveldusarvele.
                              Jalgpallihaigla liige.

                              Kommentaar

                              Working...
                              X