320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

RELVASEADUS

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    RELVASEADUS

    Tere.

    Nüüd saab anda oma hääle relvaseaduse muutmise poolt. Hääletamiseks anti
    aega 2 päeva.


    Hääletamiseks on antud aega 2 päeva, kui ettepanek läheb läbi, tuleb see
    veel ka allkirjastada.
    (Viimane päev täna!!!)

    #2
    Ja miks seda muuta tuleks?
    When I get sad, I stop being sad and be awesome instead. True story!

    Kommentaar


      #3
      vist kasvõi sellepärast, et kallid tudengikorbid oma rapiiridega vehkida tohiksid

      Kommentaar


        #4
        Kuigi mul on kiiire põhjendan veita ja segaselt
        Aastas tapetakse kirve ja noaga rohkem inimesi kui mõõga või rapiiriga....mis jant siis sellega on?
        Nüüd suurendati et võib olla 8relva kaasas aga mõõka mitte...miks?mingi loll allahindlus see eest..pista mõlemasse kätte 4püstoli....
        siis nendele Korbi tyypidele tuleks pexa anda .....eamusele kyll...said suuure sigadusega hakkama.....aga see selleks
        Nt kuna www.larp.ee inimesed, kes on muistsetest asjadest peale LARP ka huvitatud tahavad naiteks kodu sisustada ja siis ei saa mõõka seinapeale...aga see ka selleks...igatahes paluks et hääletaksite...

        Kommentaar


          #5
          Ajutiselt peatatud kasutajate registreerimine.
          Süsteemi ülekoormuse tõttu on ajutiselt peatatud kasutajate registreerimine.
          Vabandame, palun proovige hiljem uuesti.

          Aga öö poole proovin uuesti. siis ka hääletan.
          keegi kukub siin veel kunagi nii kõrgelt, et nälgib tee peal surnuks....

          Kommentaar


            #6
            Orginally posted by vibu

            Ajutiselt peatatud kasutajate registreerimine.
            Süsteemi ülekoormuse tõttu on ajutiselt peatatud kasutajate registreerimine.
            Vabandame, palun proovige hiljem uuesti.

            Aga öö poole proovin uuesti. siis ka hääletan.
            Jah asi selles ka et nad veits pikendavad seda hääletuse aega kuna segi on see leht momendil

            Kommentaar


              #7
              Mis need korporandid asjasse puutuvad? Kui m6ni loll korporant seadust ei oska lugeda ja sellest k6va h22lega kuulutab, ei muutu ju ikkagi midagi. Asi on selles, et korbid kasutavad rapiire laulujuhatamiseks, seega on tegemist rapiiri-kujulise taktikepiga, mis relvaseaduse alla kuidagi ei k2i. Selle kaasusega v6ib vabalt kohtusse minna ja v6it ei l2heks politseile.
              “The state of our pitch wouldn’t have affected Liverpool — with their game the ball is in the air most of the time.”
              The Special One

              Kommentaar


                #8
                Orginally posted by Jaan

                Mis need korporandid asjasse puutuvad? Kui m6ni loll korporant seadust ei oska lugeda ja sellest k6va h22lega kuulutab, ei muutu ju ikkagi midagi. Asi on selles, et korbid kasutavad rapiire laulujuhatamiseks, seega on tegemist rapiiri-kujulise taktikepiga, mis relvaseaduse alla kuidagi ei k2i. Selle kaasusega v6ib vabalt kohtusse minna ja v6it ei l2heks politseile.
                ei oska öelda, palju sa yldse korpidest ja rapiiridest midagi tead... arvatavasti üsna minimaalselt... rapiire kasutatakse peale laulujuhatamise veel vennastuspeol stehhimiseks, auvalves seistes ja tähelepanu juhtimiseks esmajärjekorras vanamehe poolt löögiga lauale. Üldiselt kasutatakse rapiire veel nende algupäraseks otstarbeks - paukimiseks.
                kohtus läheb igatpidi raskeks sellega, isegi kui selle "taktikepi" strateegiaga pealeminna... eks siin olene suuresti juriste osavusest (seaduste lugemine)...
                igaljuhul, oma hääle ma andsin ära...
                The other line moves faster.

                Kommentaar


                  #9
                  Mulle korporatsioonid ei meeldi nii, et ma ei hääleta. Vot see on otsedemokraatia!
                  \\"Empty your mind. Be formless, shapeless, like water. You put water into a cup, it becomes the cup. You put water into a bottle, it becomes the bottle. You put it in a teapot, it becomes the teapot. Water can flow or it can crash. Be water, my friend.\\" - Bruce Lee

                  Kommentaar


                    #10
                    Orginally posted by greenday

                    Mulle korporatsioonid ei meeldi nii, et ma ei hääleta. Vot see on otsedemokraatia!
                    Tegelikult pole ju asi üldsegi mitte ainult korporatsioonides..lihtsalt see seadus on jabur...
                    Mõeldud ikkagi nagu inimeste kaitseks aga...kes läheb kedagi mõõgaga maha lööma...
                    Pole küll seadust täielikult läbi lugenud...aga mine sa tea, järsku on ka bumerang keelatud . Mul on igatähes on üks kodus olemas ...

                    Kommentaar


                      #11
                      Orginally posted by greenday

                      Mulle korporatsioonid ei meeldi nii, et ma ei hääleta. Vot see on otsedemokraatia!
                      Mulle nad ei meeldi ÜLDSE
                      aga asi pole nende aitamises...muidu hääletanuks vastu kui asi aint neis...

                      Kommentaar


                        #12
                        Orginally posted by Raix

                        ei oska öelda, palju sa yldse korpidest ja rapiiridest midagi tead... arvatavasti üsna minimaalselt... rapiire kasutatakse peale laulujuhatamise veel vennastuspeol stehhimiseks, auvalves seistes ja tähelepanu juhtimiseks esmajärjekorras vanamehe poolt löögiga lauale. Üldiselt kasutatakse rapiire veel nende algupäraseks otstarbeks - paukimiseks.

                        kohtus läheb igatpidi raskeks sellega, isegi kui selle "taktikepi" strateegiaga pealeminna... eks siin olene suuresti juriste osavusest (seaduste lugemine)...
                        igaljuhul, oma hääle ma andsin ära...
                        P6hiline funktsioon on ikka laulujuhatamine, sest need muud asjad on suhteliselt harvad. Ja nyyd palun nimeta mulle yks korp!, kes siis t6siselt vehklemist harrastab! Viimases peitubki vastus sellele, kas tegemist on relvaga v6i mitte.
                        “The state of our pitch wouldn’t have affected Liverpool — with their game the ball is in the air most of the time.”
                        The Special One

                        Kommentaar


                          #13
                          Orginally posted by Jaan

                          Orginally posted by Raix

                          ei oska öelda, palju sa yldse korpidest ja rapiiridest midagi tead... arvatavasti üsna minimaalselt... rapiire kasutatakse peale laulujuhatamise veel vennastuspeol stehhimiseks, auvalves seistes ja tähelepanu juhtimiseks esmajärjekorras vanamehe poolt löögiga lauale. Üldiselt kasutatakse rapiire veel nende algupäraseks otstarbeks - paukimiseks.

                          kohtus läheb igatpidi raskeks sellega, isegi kui selle "taktikepi" strateegiaga pealeminna... eks siin olene suuresti juriste osavusest (seaduste lugemine)...
                          igaljuhul, oma hääle ma andsin ära...
                          P6hiline funktsioon on ikka laulujuhatamine, sest need muud asjad on suhteliselt harvad. Ja nyyd palun nimeta mulle yks korp!, kes siis t6siselt vehklemist harrastab! Viimases peitubki vastus sellele, kas tegemist on relvaga v6i mitte.
                          eks ta praegu ole jah valdaval enamusel põhiliselt laulujuhtimiseks mõeldud, pole enam need ajad, kus duellid on moes!
                          yks korp!, kes harrastab? korp!Vironia reb!reb! on see kohustuslik.
                          The other line moves faster.

                          Kommentaar


                            #14
                            Krt tuli meelde, et mu onu leidis kunagi vundamenti kaevates ilgelt sefi pika iidse mõõga, mis tal praegu kamina kohal ripub. Hmmm... peab vist hääletama minema.
                            \\"Empty your mind. Be formless, shapeless, like water. You put water into a cup, it becomes the cup. You put water into a bottle, it becomes the bottle. You put it in a teapot, it becomes the teapot. Water can flow or it can crash. Be water, my friend.\\" - Bruce Lee

                            Kommentaar


                              #15
                              Orginally posted by Raix

                              eks ta praegu ole jah valdaval enamusel põhiliselt laulujuhtimiseks mõeldud, pole enam need ajad, kus duellid on moes!
                              yks korp!, kes harrastab? korp!Vironia reb!reb! on see kohustuslik.
                              Ahsoo? Ei teadnudki... Aga Vironia j22b volbrirongk2igust k6rvale see aasta siis. Teevad veel koerust. Parme valvaku oma r6dul ja torgaku sinna ylesronijaid, et need seal laulma ei hakkaks nagu eelmine v6i yle-eelmine aasta oli.
                              “The state of our pitch wouldn’t have affected Liverpool — with their game the ball is in the air most of the time.”
                              The Special One

                              Kommentaar

                              Working...
                              X