320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

CM01/02 Networkis

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    CM01/02 Networkis

    Tahaks nagu manageri netis pelada mingite raffastega aga enne kysin yle , et nagu kas on mingeid probleeme sellega ? kui keegi teab kuida asi käib läbi interneti mitte lokaalvõrgu, et kõik tähelepanekud abix vms

    #2
    kui paljukesi mängida siis on sitax aeglane.selles mõtte et kõik teevad oma asju seal ja läheb kaua aega ene kui kõik tehtud saab.

    Kommentaar


      #3
      Üks sõna - FIREWALL!!!

      Puudutab ADSL Lighti kasutajaid.
      Aeglased mehed on poh. neid saab paika panna.
      When I get sad, I stop being sad and be awesome instead. True story!

      Kommentaar


        #4
        kui paljukesi mängida siis on sitax aeglane.selles mõtte et kõik teevad oma asju seal ja läheb kaua aega ene kui kõik tehtud saab.

        Kommentaar


          #5
          mul comtrade (starman) ja firewalli pole firma poolt

          Kommentaar


            #6
            Noo, aga millalgi võiks ju väikese CM-i mängimise teha, kes oleks nõus? Loomulikult oleks vaja ka hea arvuti ja ühendusega hostijat.

            Kommentaar


              #7
              Mina oleks 75% nõus.

              Kommentaar


                #8
                mul siuke pandav arvuti nagu 400mhz celeron 64mb kärab nagu kyll aga et nagu firewallid ei sega.. võin hostida ja olen 100% nõus ka joinima

                Kommentaar


                  #9
                  Mina mängiks,kui aeg sobiks
                  C’mon Man United!!!

                  Kommentaar


                    #10
                    see laupäev või pyhapäev sobiks ntx mulle ilusti

                    Kommentaar


                      #11
                      hmm...maütlen et pole mõtet, eriti jagada oma IP'd. Proovisime mingi aeg, rafast tuli sitax. miski kokku üle 6-7 inimese.kuid mis sai kui saveti game ära jne. kui taheti uuesti mängima hakata juhtus nii et osa rafast ei tulnd kohale ja mängidaei saand, sest osadel olid need managerid parooliga ära pandud vms. Ühesõnaga kui mängida, siis max 3-4kesi. Sõbraga mängin hetkel (kahjuks 1 arvuti taga) kuid elab üle selle..Nujah...eks te ise muidugi teate, proovida ju ikka võib
                      miks ei saa - alati saab kui vaja

                      Kommentaar

                      Working...
                      X