PDA

View Full Version : Ocin meeskonda

-Loom-
06.03.02, 17:15
..kas m6ni meeskond soovix omale poolkaicet v6i siis ryndajat
ise olen 183cm pikk ja p2ris kiire...ca tehnika ja s88dut2psus on p2ris head juba
meeskond v6ix olla tln v6i siis j2rvamaa....kes huvitatud see v6ix endast m2rku anda kas foorumis v6i siis mailida hattrick@hot.ee

TSA
28.03.02, 13:33
oleneb mis liigas sa soovid mängida,ütle mis liigas ja siis saab edasi rääkida

FC K2K
04.04.02, 03:27
;) FC Kuristiku võtab kõiki vastu avasüli. Oleme Tallinna tiim nii, et meili aga fc.kuristiku@mail.ee ja siis räägime edasi.

Maarek
04.04.02, 12:22
Originally posted by FC K2K

;) FC Kuristiku võtab kõiki vastu avasüli. Oleme Tallinna tiim nii, et meili aga fc.kuristiku@mail.ee ja siis räägime edasi.

Chobram on isegi oma võimeid teie vastu näidanud, kuna osales Soccerneti esimeses sõprusmängus vs. Kuristiku.

Darren
04.04.02, 14:32
njah, mics ciis ei caa?
caab icca, caab caab!

oku
04.04.02, 20:48
Tubli, Darren :D :D :D :D

wiiner
06.04.02, 03:45
Originally posted by Darren

njah, mics ciis ei caa?
caab icca, caab caab!
/me irwab :naer3:

-Loom-
10.04.02, 19:17
m2ngisin jah esimeses m2ngus.
enda arvates tuli p2ris hea m2ng v2lja, aga selle yx yx olukorra olex pidand 2ra tegema.

FC K2K
12.04.02, 18:06
Ründajaid on meil taipohh. Poolkaitse on ka enam-vähem olemas. Aga nagu madalamate liigade mansadele kombeks on meil kaitseid puudu. Nii, et kaitsjad võtke ühendust!

pastakanovic
15.04.02, 01:00
Chobram sai meie sõrusmängus Haiba vastu ka natuke mänguaega ja näitas end väga heast küljest.

Müüme vist Eston'i maha ja ostame saadud raha eest selle mehe...

Kui kusagil mingi väravavaht veel ripakil oleks...:D

Pätu
15.04.02, 02:41
Originally posted by Chobram

m2ngisin jah esimeses m2ngus.
enda arvates tuli p2ris hea m2ng v2lja, aga selle yx yx olukorra olex pidand 2ra tegema.

Niih. Soovitan sulle miski "Character Map'i" mis "Microsft Windowsis" täiesti olemas, kui su klaviatuur tähti nagu k, s, õ, ö ja a, ei suuda tekitada. Saad kohe tabelitest valida tähte, mida sõnasse panna. Kõlab toredalt ju ?

Aga, kui see tuleb hoopis sellest, et sa IDIOOT oled, siis pöördu oma endise emakeele õpetaja juurde ja lahendage need probleemid (tähtede kasutavuse) käsikäes ära. IDIOODIKS jääd ikka, seda ei saa parandada, aga ega mina ka tea.

See jutt oli küll ohv-topik aga siiski. See on juba ****reerimine mida ta (Chobram) teeb.:trafck: :jump2:

Kosk
15.04.02, 03:49
Originally posted by Chobram

..kas m6ni meeskond soovix omale poolkaicet v6i siis ryndajat
ise olen 183cm pikk ja p2ris kiire...ca tehnika ja s88dut2psus on p2ris head juba
meeskond v6ix olla tln v6i siis j2rvamaa....kes huvitatud see v6ix endast m2rku anda kas foorumis v6i siis mailida hattrick@hot.ee

Või et p2ris kiire ja ca tehnika ja söödutäpsus.....mul ei ole muud midagi öelda peale selle: einoh sae pekki!!!