320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

PIRES jätkab Arsenalis

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    PIRES jätkab Arsenalis

    PIRES SÕLMIS LEPINGU ARSENALIGA

    Robert Pires nõustus uue Arsenali lepinguga, mis tähendab seda, et ta jääb Highburyle kuni 2005.aasta suveni.
    Prantsusmaa koondislane on olnud sel hooajal Suutüklaste ridades silmapaistev ja ta on õnnelik Põhja-Londoni klubis.
    Ta on nõustunud uue kasuliku kolmeaastase lepinguga. Läbirääkimised kestsid 6 kuud, mil ta lõi Suurtüklaste ridades 11 väravat, millega veenas klubi, et ta on oma palka väärt.
    Pärast 1:0 võitu Derby üle, on ta veendunud, et Suurtüklased suudavad võidelda tiitli pärast.
    "Mõnikord ei ole võimalik mängida ilusat jalgpalli. Aga vahet ei ole, kas sa võidad 1:0 või 4:0, sest mõlema tulemuse eest saad 3 punkti. on mõningaid pingeid, kuid ma olen kindel, et me saame nendega hakkama."
    "Meil on mängijaid, kes on mänginud keerulisi mänge oma klubi ja riigi eest. See kogemus aitab meid. Me pidime võitma, et avaldada jätkuvalt Manchester Unitedile survet ja me saavutasime selle."
    "Derby oli hästi organiseeritud võistkond ja tegi selle meie jaoks raskeks. Aga me võitsime. See oli tähtis."
    Jalgpallihaigla liige NR. 69

    #2
    lepingut arutataks ejuba viiimased 1,5 kuud, ja nüüd on ta siis uuele lepingule alla kirjutanud, aga ega pole ka see asi kordagi kahtluse all olnud, et ta ei sõlmiks uut lepingut
    Ei tea kas see eraldi topik nüüd hädavajalik oleks, võiksin teha juu ka topicu et JEFFERS ON PARANENUD JA TEDA VÕIB NÄHA PEAGI KA PÕHIMEESKONNA EEST MÄNGIMAS
    ok, no offence

    Kommentaar


      #3
      Mis suur asi see uue topicu tegemine on siis?
      Ma olen jahh tähele pannud et siin kardetakse uusi topicuid teha

      Kommentaar


        #4
        Maitse asi coco. Foorum ju selle jaoks ongi.
        Jalgpallihaigla liige NR. 69

        Kommentaar


          #5
          Minu arvates oleks Gunners'i sobivam t6lge Pyssipeetrid.
          “The state of our pitch wouldn’t have affected Liverpool — with their game the ball is in the air most of the time.”
          The Special One

          Kommentaar


            #6
            Orginally posted by Jaan

            Minu arvates oleks Gunners'i sobivam t6lge Pyssipeetrid.
            Kas keegi palus sult selle koha pealt arvamust? hoia omale! kuradi merihobu!
            Marka

            Kommentaar


              #7
              Orginally posted by Jaan

              Minu arvates oleks Gunners'i sobivam t6lge Pyssipeetrid.
              Ja need "pyssipeetrid"kloppisid sinu kuradi merihobudele nende omas kodus kaks vastuseta jäänud kolli Normaalne!!
              Marka

              Kommentaar


                #8
                Võtkem asja rahulikult. Igal inimesel on oma arvamus...Nii palju kui on inimesi, on ka erinevaid arvamusi. Aga igat oma arvamust ei maksa ka kohe "välja sülitada".Jürgen
                Jalgpallihaigla liige NR. 69

                Kommentaar


                  #9
                  Pires on sel hooajal Arsenalis näidanud uut kvaliteedi. Eelmine hooaeg oli ta esimene Arsenalis, siis tundus ta olevat veidi kammitsas vasak-ääre kohal. Sel hooajal on Wenger andnud talle rohkem vabadust likuda ka keskele ning mängu juhtida. Üks Arsenali selle hooaja paremaid mängijaid kahtlemata.

                  Kommentaar


                    #10
                    Orginally posted by marka25

                    Orginally posted by Jaan

                    Minu arvates oleks Gunners'i sobivam t6lge Pyssipeetrid.
                    Kas keegi palus sult selle koha pealt arvamust? hoia omale! kuradi merihobu!
                    Ma armastan Sind ka!!
                    “The state of our pitch wouldn’t have affected Liverpool — with their game the ball is in the air most of the time.”
                    The Special One

                    Kommentaar


                      #11
                      Orginally posted by marka25

                      Orginally posted by Jaan

                      Minu arvates oleks Gunners'i sobivam t6lge Pyssipeetrid.
                      Ja need "pyssipeetrid"kloppisid sinu kuradi merihobudele nende omas kodus kaks vastuseta jäänud kolli Normaalne!!
                      Ja j2rgmises m2ngus olid ylihaledad. Muuseas, me l6ime Highbury'l kolm!
                      “The state of our pitch wouldn’t have affected Liverpool — with their game the ball is in the air most of the time.”
                      The Special One

                      Kommentaar


                        #12
                        Orginally posted by Jaan

                        Orginally posted by marka25

                        Orginally posted by Jaan

                        Minu arvates oleks Gunners'i sobivam t6lge Pyssipeetrid.
                        Ja need "pyssipeetrid"kloppisid sinu kuradi merihobudele nende omas kodus kaks vastuseta jäänud kolli Normaalne!!
                        Ja j2rgmises m2ngus olid ylihaledad. Muuseas, me l6ime Highbury'l kolm!
                        "Ülihale" viik võõral väljakul Fa veerandfinaalis ilma ca 10 põhimeheta? Nojah, eks see siis viitab vastaste "tugevusele".

                        Aga tõesti, vahe liigatabelis on juba 7 punkti, ehk tasemevahe on üsna selgelt ilmnenud (ja ilmneb veelgi enam lähinädalatel).
                        m.o.t.t.

                        Kommentaar


                          #13
                          Orginally posted by SleepWalking

                          "Ülihale" viik võõral väljakul Fa veerandfinaalis ilma ca 10 põhimeheta? Nojah, eks see siis viitab vastaste "tugevusele".
                          Noo... algkoosseisus olid Campbell, Lauren, Vieira, Ljungberg, Wiltord ning vahetusest sekkusid ka Bergkamp ja Pires. Ja ega meil ju polnud yldse algkooseisust 3 v2ga olulist meest puudu...
                          “The state of our pitch wouldn’t have affected Liverpool — with their game the ball is in the air most of the time.”
                          The Special One

                          Kommentaar


                            #14
                            aga TV3 mees seal CL saates ytles "Piirs söödab Filtfordile"

                            Kommentaar


                              #15
                              Vastus teemale \'PIRES jätkab Arsenalis\'

                              Pires, on vana mees! :P

                              Kommentaar

                              Working...
                              X