320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Surnud ring??

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Surnud ring??

    Võib-olla jalgpalli asjatundjatele loll küsimus aga mis järgneb olukorrale kui alagrupis kõik võistkonnad mängivad 0-0 viigi?

    #2
    Siis tuleb loos. Ja kui loositakse Itaalia, loositakse uuesti.

    Kommentaar


      #3
      Algselt postitas Stok
      6. greatest number of goals scored in matches between tied teams;
      Õpime inglise keelt

      Esimese hooga loen mina välja selle, et võidab see, kes lööb viigis olevate meeskondade vahelises mängu(de)s rohkem väravaid. See on aga ebaloogiline kui MM finaalturniiril mängivad mansaftid alagruppides ainult korra omavahel läbi?
      308

      Kommentaar


        #4
        Algselt postitas Markko Vaata postitust
        Õpime inglise keelt

        Esimese hooga loen mina välja selle, et võidab see, kes lööb viigis olevate meeskondade vahelises mängu(de)s rohkem väravaid. See on aga ebaloogiline kui MM finaalturniiril mängivad mansaftid alagruppides ainult korra omavahel läbi?
        See on see, et kui on võrdne väravatevahe, siis läheb see edasi, kes on rohkem löönud, näiteks kui 1. meeskonnal on väravatevahe 6-2 ja teisel meeskonnal 5-1 siis läheb esimene edasi.

        Kommentaar


          #5
          Algselt postitas Kristen Vaata postitust
          See on see, et kui on võrdne väravatevahe, siis läheb see edasi, kes on rohkem löönud, näiteks kui 1. meeskonnal on väravatevahe 6-2 ja teisel meeskonnal 5-1 siis läheb esimene edasi.
          Aga kas sellist olukorda ei reguleeri punkt 3: greatest number of goals scored in all group matches;

          edit: Äkki on siis nii, et MM finaalturniiri alagruppides põmst ei saa rakendada punkte 5-6 kuna mängitakse ainult korra kõigiga läbi?

          Kuradima inglise keel
          308

          Kommentaar


            #6
            Algselt postitas Markko Vaata postitust
            Aga kas sellist olukorda ei reguleeri punkt 3: greatest number of goals scored in all group matches;

            edit: Äkki on siis nii, et MM finaalturniiri alagruppides põmst ei saa rakendada punkte 5-6 kuna mängitakse ainult korra kõigiga läbi?

            Kuradima inglise keel
            Nojah, ma jätsin selle lugemata.

            Kommentaar


              #7
              Doh.

              Keel keeleks, aga kujutage, kallid sõbrad, nüüd ette ka sellist olukorda, kus mitte kaks, vaid kolm meeskonda lõpetavad alagrupi võrdsete punktidega.

              Läks loogilisemaks?
              armastan ma headust üle kõige vihkan lolle

              Kommentaar


                #8
                Hea variant juhuks, kui kõik lõpetavad võrdsete punktide ja väravatega oleks kahes mängus mängujärgsete penaltide löömine. Viimane voor toimub ju üheaegselt.

                Kommentaar


                  #9
                  Algselt postitas Stok
                  Praegu, kui võidu eest kolm punni antakse, siiski väga ebatõenäoline. Aga muidugi mitte võimatu.
                  armastan ma headust üle kõige vihkan lolle

                  Kommentaar


                    #10
                    Huvitav on veel see, et alagrupist on võimalik välja langeda isegi siis, kui kaks mängu kolmest võidad, siis tekiks surnud ring kolme esimese vahel, kel küigil 6 punkti.
                    Newton Heath 1878

                    Kommentaar


                      #11
                      Algselt postitas Stok
                      Viktoriiniküsimus: millal hakati võidu eest 3 punkti jagama?
                      1994 aasta MM-ist alates?

                      Kommentaar

                      Working...
                      X