PDA

View Full Version : Meistriliiga 2002 ajakava



Jeeg
07.03.02, 20:12
Sai siin täna ülevaate saamise huvides Flora lehel olevast jalgpallikalendrist eraldatud Meistriliiga mängude esialgsed kuupäevad, muutusi tuleb ilmselt suvel seoses Euroopa mängudega, aga sellise ajakava kavatsen esitada ka TBWsport LIVE-veebilehele (http://www.tbwsport.com), et nad ka Eesti Meistriliigat kajastama hakkaksid. Kutsun kõiki ülesse LIVE-veebidele pinda käima, et need Eesti Meistriliiga samuti sisse paneksid.
Need kellaajad siin on igatahes GMT +2 (Soome aeg, hetkel meiega sama - kas suvel ka, krt seda teab)

Igatahes esimene matsh ei ole kaugel, reedel, 22. märtsil. Loodetavasti saab vägev avapidu olema! ;)

22.03.2002 19:30 Flora Tallinn - Levadia Maardu

30.03.2002 14:00 Lootus Kohtla-Järve - Levadia Tallinn
31.03.2002 14:00 Tulevik Viljandi - Levadia Maardu
31.03.2002 14:00 TVMK Tallinn - Levadia Pärnu
01.04.2002 19:30 Flora Tallinn - Trans Narva

05.04.2002 18:00 Levadia Maardu - Trans Narva
05.04.2002 18:00 Levadia Pärnu - Tulevik Viljandi
05.04.2002 18:00 Lootus Kohtla-Järve - TVMK Tallinn
05.04.2002 18:00 Levadia Tallinn - Flora Tallinn

13.04.2002 14:00 Trans Narva - Levadia Tallinn
13.04.2002 14:00 Levadia Pärnu - Levadia Maardu
13.04.2002 14:00 Tulevik Viljandi - Lootus Kohtla-Järve
13.04.2002 18:00 TVMK - Flora Tallinn

17.04.2002 18:00 Trans Narva - Tulevik Viljandi
17.04.2002 18:00 Levadia Tallinn - Levadia Pärnu
17.04.2002 18:00 Levadia Maardu - TVMK Tallinn
18.04.2002 19:30 Flora Tallinn - Lootus Kohtla-Järve

26.04.2002 19:00 TVMK Tallinn - Tulevik Viljandi
26.04.2002 19:00 Lootus Kohtla-Järve - Trans Narva
26.04.2002 19:00 Levadia Pärnu - Flora Tallinn
27.04.2002 14:00 Levadia Maardu - Levadia Tallinn

01.05.2002 19:00 TVMK Tallinn - Levadia Tallinn
01.05.2002 19:00 Lootus Kohtla-Järve - Levadia Maardu
01.05.2002 19:00 Trans Narva - Levadia Pärnu
01.05.2002 19:00 Tulevik Viljandi - Flora Tallinn

13.05.2002 19:00 Levadia Tallinn - Tulevik Viljandi
13.05.2002 19:00 Levadia Pärnu - Lootus Kohtla-Järve
13.05.2002 19:00 Trans Narva - TVMK Tallinn
14.05.2002 19:30 Flora Tallinn - Levadia Maardu

26.05.2002 14:00 Levadia Tallinn - TVMK Tallinn
26.05.2002 19:00 Levadia Pärnu - Trans Narva
26.05.2002 19:00 Levadia Maardu - Lootus Kohtla-Järve
27.05.2002 19.30 Flora Tallinn - Tulevik Viljandi

04.06.2002 19:00 Tulevik Viljandi - Levadia Tallinn
04.06.2002 19:00 TVMK Tallinn - Trans Narva
04.06.2002 19:00 Lootus Kohtla-Järve - Levadia Pärnu
05.06.2002 19:00 Levadia Maardu - Flora Tallinn

09.06.2002 19:00 Levadia Tallinn - Levadia Maardu
09.06.2002 19:00 Tulevik Viljandi - TVMK Tallinn
09.06.2002 19:00 Trans Narva - Lootus Kohtla-Järve
09.06.2002 19:30 Flora Tallinn - Levadia Pärnu

13.06.2002 19:00 Levadia Maardu - Tulevik Viljandi
13.06.2002 19:00 Levadia Tallinn - Lootus Kohtla-Järve
13.06.2002 19:00 Levadia Pärnu - TVMK Tallinn
13.06.2002 19:00 Trans Narva - Flora Tallinn

17.06.2002 19:00 Tulevik Viljandi - Trans Narva
17.06.2002 19:00 TVMK Tallinn - Levadia Maardu
17.06.2002 19:00 Levadia Pärnu - Levadia Tallinn
17.06.2002 19:00 Lootus Kohtla-Järve - Flora Tallinn

21.06.2002 19:00 Levadia Maardu - Levadia Pärnu
21.06.2002 19:00 Levadia Tallinn - Trans Narva
21.06.2002 19:00 Tulevik Viljandi - Lootus Kohtla-Järve
21.06.2002 19:00 Flora Tallinn - TVMK Tallinn

08.07.2002 19:30 Flora Tallinn - Levadia Pärnu

12.07.2002 19:30 Flora Tallinn - Levadia Tallinn
15.07.2002 19:00 TVMK Tallinn - Lootus Kohtla-Järve
15.07.2002 19:00 Tulevik Viljandi - Levadia Pärnu
15.07.2002 19:00 Trans Narva - Levadia Maardu

22.07.2002 19:00 TVMK Tallinn - Trans Narva
22.07.2002 19:00 Levadia Pärnu - Lootus Kohtla-Järve
22.07.2002 19:00 Levadia Tallinn - Tulevik Viljandi

29.07.2002 19:00 Lootus Kohtla-Järve - Levadia Maardu
29.07.2002 19:00 Trans Narva - Levadia Tallinn
29.07.2002 19:00 Tulevik Viljandi - TVMK Tallinn

05.08.2002 19:00 Levadia Maardu - Levadia Tallinn
05.08.2002 19:00 Levadia Pärnu - Trans Narva
05.08.2002 19:00 Lootus Kohtla-Järve - Tulevik Viljandi
06.08.2002 19:00 TVMK Tallinn - Flora Tallinn

11.08.2002 14:00 Levadia Tallinn - TVMK Tallinn
11.08.2002 19:00 Levadia Maardu - Levadia Pärnu
11.08.2002 19:00 Trans Narva - Lootus Kohtla-Järve
12.08.2002 19:30 Flora Tallinn - Tulevik Viljandi

17.08.2002 19:00 Levadia Pärnu - Levadia Tallinn
18.08.2002 19:00 Lootus Kohtla-Järve - Flora Tallinn
19.08.2002 19:00 TVMK Tallinn - Levadia Maardu
19.08.2002 19:00 Tulevik Viljandi - Trans Narva

25.08.2002 14:00 Levadia Tallinn - Lootus Kohtla-Järve
25.08.2002 18:00 Levadia Maardu - Tulevik Viljandi
25.08.2002 18:00 Levadia Pärnu - TVMK Tallinn
26.08.2002 19:30 Flora Tallinn - Trans Narva

01.09.2002 18:00 Levadia Tallinn - Flora Tallinn
02.09.2002 18:00 TVMK Tallinn - Lootus Kohtla-Järve
02.09.2002 18:00 Tulevik Viljandi - Levadia Pärnu
02.09.2002 18:00 Trans Narva - Levadia Maardu

13.09.2002 19:30 Flora Tallinn - Levadia Tallinn
14.09.2002 14:00 Levadia Pärnu - Tulevik Viljandi
14.09.2002 14:00 Lootus Kohtla-Järve - TVMK Tallinn
14.09.2002 14:00 Levadia Maardu - Trans Narva

22.09.2002 14:00 TVMK Tallinn - Levadia Pärnu
22.09.2002 14:00 Lootus Kohtla-Järve - Levadia Tallinn
22.09.2002 14:00 Trans Narva - Flora Tallinn
22.09.2002 14:00 Tulevik Viljandi - Levadia Maardu

29.09.2002 14:00 Levadia Maardu - TVMK Tallinn
29.09.2002 14:00 Trans Narva - Tulevik Viljandi
29.09.2002 14:00 Levadia Tallinn - Levadia Pärnu
30.09.2002 19.30 Flora Tallinn - Lootus Kohtla-Järve

06.10.2002 14:00 TVMK Tallinn - Levadia Tallinn
06.10.2002 14:00 Levadia Pärnu - Levadia Maardu
06.10.2002 14:00 Lootus Kohtla-Järve - Trans Narva
06.10.2002 14:00 Tulevik Viljandi - Flora Tallinn

20.10.2002 14:00 Levadia Tallinn - Levadia Maardu
20.10.2002 14:00 Trans Narva - Levadia Pärnu
20.10.2002 14:00 Tulevik Viljandi - Lootus Kohtla-Järve
21.10.2002 19:30 Flora Tallinn - TVMK Tallinn

26.10.2002 14:00 Levadia Tallinn - Trans Narva
26.10.2002 14:00 TVMK Tallinn - Tulevik Viljandi
26.10.2002 14:00 Levadia Pärnu - Flora Tallinn
27.10.2002 14:00 Levadia Maardu - Lootus Kohtla-Järve

09.11.2002 14:00 Trans Narva - TVMK Tallinn
09.11.2002 14:00 Lootus Kohtla-Järve - Levadia Pärnu
09.11.2002 14:00 Levadia Maardu - Flora Tallinn
09.11.2002 14:00 Tulevik Viljandi - Levadia Tallinn

Jaan
07.03.02, 21:47
Einoh v2ga tore, aga selleks, et saaks livescore'i edastada peaks ju keegi ka kohapeal olema v6i kuidas. Pealegi on Eesti Meistriliiga enam-v2hem live-score'd ka Flora saidil yleval.

gaskoff
07.03.02, 23:39
Huvitav, mis alusel või kuidas seda mängude kava üldse koostatakse? Mis mõttega pannakse Lootusele 2 esimest kodumängu? Keskmise Kirde-Eesti talve juures ei saa maa aprilli alguseks mitte tahkeks ning Lootus peab ilmselt need mängud kuskil Wismari staadionil pidama. Kuradi jama :(, jälle ikaldus.

Jeeg
08.03.02, 00:10
Njah, Wismar mis Wismar või siis Lilleküla harjutusväljak, aga live edastamise koha pealt niipalju, ert TBW tahab teada minuteada vaid saiti, mis Eestis nagu enam-vähem live'ina töötab, seega peangi neile www.fcflora.ee vihjama ja ju nad siis selle järgi teevad seal neid asju.

willane
08.03.02, 10:06
esimesed neli vooru on niikuinii ilmselt kunstmurul ehk Tallinnas. sähh sulle K-J kodumänge;)

INCE
08.03.02, 15:18
Floral on FC Valga
Tulevikul on FC Elva
Lootusel on Alko (?)
TVMK-l on SC Real
Transil on Silllamäe (!)
Kes on sellel aastal Levadiate duublid ???
:lahe:

raido
08.03.02, 19:24
Maardu Levadia duubel on Pärnu Levadia
Pärnu Levadia duubel on Pärnu pataljoni meeskond eesti III liigas

maailmakunn
09.03.02, 03:49
:)
Maardu Levadia duubel ei saa olla Pärnu Levadia juhul kui mõlemad mängivad meistriliigas. Üldse peaks siis Levadiad tervelt III meeskonda endale duubliteks hankima.

willane
10.03.02, 21:59
Orginally posted by INCE


Floral on FC Valga
Tulevikul on FC Elva
Lootusel on Alko (?)
TVMK-l on SC Real
Transil on Silllamäe (!)
Kes on sellel aastal Levadiate duublid ???
:lahe:

täpsustuseks
TVMK duubel on FS Junior (II liiga)
FC Levadia Maardu duubel on FC Hiiu Kalur Kotkas (II liiga)

Sun
10.03.02, 22:01
täpsustuseks
TVMK duubel on FS Junior (II liiga)
FC Levadia Maardu duubel on FC Hiiu Kalur Kotkas (II liiga)

Kes mängivad Hiiu Kalur Kotkas võistkonnas.

willane
10.03.02, 22:08
Orginally posted by Sun


täpsustuseks
TVMK duubel on FS Junior (II liiga)
FC Levadia Maardu duubel on FC Hiiu Kalur Kotkas (II liiga)

Kes mängivad Hiiu Kalur Kotkas võistkonnas.

ilmselt need, kes seal eelmiselgi aastal mängisid!

willane
12.03.02, 12:13
eelmisel reedel tuli kalendrist uus versioon välja

gaskoff
12.03.02, 12:59
Orginally posted by willane
eelmisel reedel tuli kalendrist uus versioon välja
ja kust seda leida võiks?

Martin
12.03.02, 13:11
Foorumi ajaloo konkurentsitult pikim postitus:

EESTI JALGPALLIMEISTRIVÕISTLUSTE MEISTRILIIGA 2002
EESTI JALGPALLIMEISTRIVÕISTLUSTE ESILIIGA 2002
EESTI JALGPALLI KARIKAVÕISTLUSED
EESTI JALGPALLIMEISTRIVÕISTLUSTE TEINE LIIGA
EESTI JALGPALLI VÄIKESED KARIKAVÕISTLUSED
EESTI JALGPALLIKOONDISTE MÄNGUD 2002


Reede, 22. märts

15.00 Jalgpallihooaja avamine hotelli Olümpia klubis Bonnie & Clyde. Esiliiga ja meistriliiga klubide tutvustus ja pressikonverents, karikavõistluste ¼-finaalide ja väikeste karikavõistluste avaringi loosimine.

19.30 Hooaja avamäng: FC Flora Tallinn – FC Levadia Maardu (XV voor)

Esmaspäev, 25. märts

17.00 FC TVMK Tallinn – Eesti U-23

Teisipäev, 26. märts

17.00 FC Elva – Eesti U-21

Kolmapäev, 27. märts

18.00 Eesti – Venemaa maavõistlus, A. Le Coq Arena

I voor

Laupäev, 30. märts

14.00 FC Lootus Kohtla-Järve – FC Levadia Tallinn

Pühapäev, 31. märts

14.00 JK Tulevik Viljandi – FC Levadia Maardu
14.00 FC TVMK Tallinn – FC Levadia Pärnu

Esmaspäev, 1. aprill

19.30 FC Flora – JK Trans Narva

II voor

Reede, 5. aprill

18.00 FC Levadia Maardu – JK Trans Narva
18.00 FC Pärnu Levadia– JK Tulevik Viljandi
18.00 FC Lootus Kohtla-Järve – FC TVMK Tallinn
18.00 FC Levadia Tallinn – FC Flora Tallinn

I voor

Laupäev, 6. aprill

14.00 Tallinna Jalgpalliklubi – Sillamäe Kalev
14.00 Maardu JK – FC Valga
14.00 JK Merkuur Tartu – FC Elva
14.00 FC Kuressaare – JK Tammeka Tartu

Teisipäev, 9. aprill

18.00 Karikavõistluste ¼-finaalid, I mäng
19.30 FC Flora kodumäng

III voor

Laupäev, 13. aprill

14.00 JK Trans Narva – FC Levadia Tallinn
14.00 FC Pärnu Levadia– FC Levadia Maardu
14.00 JK Tulevik Viljandi – FC Lootus Kohtla-Järve
18.00 FC TVMK Tallinn – FC Flora Tallinn

II voor

Pühapäev, 14. aprill

14.00 Tallinna Jalgpalliklubi – JK Merkuur Tartu
14.00 FC Valga – Sillamäe Kalev
14.00 FC Elva – FC Kuressaare
14.00 JK Tammeka Tartu – Maardu JK



IV voor

Kolmapäev, 17. aprill

18.00 JK Trans Narva – JK Tulevik Viljandi
18.00 FC Levadia Tallinn – FC Pärnu Levadia
18.00 FC Levadia Maardu – FC TVMK Tallinn


Neljapäev, 18. aprill

19.30 FC Flora Tallinn – FC Lootus Kohtla-Järve

III voor

Neljapäev, 18. aprill

18.00 JK Merkuur Tartu – JK Tammeka Tartu

Laupäev, 20. aprill

15.00 Väikesed karikavõistlused, I mängupäev

Pühapäev, 21. aprill

14.00 Sillamäe Kalev – FC Elva
14.00 FC Kuressaare – FC Valga
14.00 Maardu JK – Tallinna Jalgpalliklubi

Esmaspäev, 22. aprill

18.00 Karikavõistluste ¼-finaalid, II mäng
19.30 FC Flora kodumäng

V voor

Reede, 26. aprill

19.00 FC TVMK Tallinn – JK Tulevik Viljandi
19.00 FC Lootus Kohtla-Järve – JK Trans Narva
19.00 FC Pärnu Levadia– FC Flora Tallinn

Laupäev, 27. aprill

14.00 FC Levadia Maardu – FC Levadia Tallinn
I voor

Laupäev, 27. aprill

18.00 Sörve JK – JK Tervis Pärnu
18.00 HÜJK Emmaste – Pärnu JK Vaprus
18.00 SK Dvigatel – SK Kick Sai

Pühapäev, 28. aprill

18.00 FC Hiiu Kalur – Kompanii Märjamaa
18.00 MC Tallinn – Tartu Ülikool Fauna
18.00 F.C.A. Estel – FS Junior Maardu

IV voor

Pühapäev, 28. aprill

14.00 FC Elva – Maardu JK
14.00 Sillamäe Kalev – FC Kuressaare
14.00 FC Valga – JK Merkuur Tartu
14.00 JK Tammeka Tartu – Tallinna Jalgpalliklubi

II voor

Kolmapäev, 1. mai

15.00 FS Junior Maardu – SK Kick Sai
15.00 JK Tervis Pärnu – HÜJK Emmaste
15.00 Sörve JK – FC Hiiu Kalur
15.00 Kompanii Märjamaa – Pärnu JK Vaprus
15.00 MC Tallinn – F.C.A. Estel
15.00 Tartu Ülikool Fauna – SK Dvigatel

VI voor

Kolmapäev, 1. mai

19.00 FC TVMK Tallinn – FC Levadia Tallinn
19.00 FC Lootus Kohtla-Järve – FC Levadia Maardu
19.00 JK Trans Narva - FC Levadia Pärnu
19.00 JK Tulevik Viljandi - FC Flora Tallinn

III voor

Laupäev, 4. mai

15.00 FC Hiiu Kalur – HÜJK Emmaste
15.00 FS Junior Maardu – MC Tallinn
15.00 F.C.A. Estel – SK Dvigatel

V voor

Laupäev, 4. mai

19.00 Tallinna Jalgpalliklubi – FC Valga
19.00 FC Kuressaare – Maardu JK
19.00 JK Merkuur Tartu – Sillamäe Kalev
19.00 FC Elva – JK Tammeka Tartu
Pühapäev, 5. mai

15.00 Kompanii Märjamaa – Sörve JK
15.00 SK Kick Sai - Tartu Ülikool Fauna
15.00 Pärnu JK Vaprus – JK Tervis Pärnu

Pühapäev, 5. mai

19.00 Karikavõistluste ½-finaalid, I mäng
19.30 FC Flora kodumäng

Kolmapäev, 8. mai

19.00 FC Lootus Kohtla-Järve – Eesti U-23

Neljapäev, 9. mai

14.00 Eesti – Makedoonia U-21 maavõistlus Maardu staadionil
19.30 Eesti – Makedoonia maavõistlus A. Le Coq Arena

IV voor

Laupäev, 11. mai

18.00 Sörve JK – Pärnu JK Vaprus
18.00 JK Tervis Pärnu – FC Hiiu Kalur
18.00 HÜJK Emmaste – Kompanii Märjamaa
18.00 Tartu Ülikool Fauna – F.C.A. Estel
18.00 SK Dvigatel – FS Junior Maardu
18.00 MC Tallinn – SK Kick Sai

VI voor

Pühapäev, 12. mai

19.00 Maardu JK – JK Merkuur Tartu
19.00 JK Tammeka Tartu – Sillamäe Kalev
19.00 Tallinna Jalgpalliklubi – FC Kuressaare
19.00 FC Valga – FC Elva

VII voor

Esmaspäev, 13. mai

19.00 FC Levadia Tallinn – JK Tulevik Viljandi
19.00 FC Pärnu Levadia– FC Lootus Kohtla-Järve
19.00 JK Trans Narva – FC TVMK Tallinn

Teisipäev, 14. mai

19.30 FC Flora Tallinn – FC Levadia Maardu

Kolmapäev, 15. mai

19.00 JK Tammeka Tartu – Eesti U-21

Laupäev, 18. mai

Poola – Eesti maavõistlus Varssavis

V voor

Laupäev, 18. mai

15.00 HÜJK Emmaste – Sörve JK
18.00 Kompanii Märjamaa – JK Tervis Pärnu
18.00 Pärnu JK Vaprus – FC Hiiu Kalur
18.00 SK Dvigatel – MC Tallinn
18.00 SK Kick Sai – F.C.A. Estel

VII voor

Pühapäev, 19. mai

19.00 Sillamäe Kalev – Maardu JK
19.00 FC Elva – Tallinna Jalgpalliklubi
19.00 JK Tammeka Tartu – FC Valga
19.00 JK Merkuur Tartu – FC Kuressaare

V voor

Teisipäev, 21. mai

18.00 FS Junior Maardu – Tartu Ülikool Fauna

Teisipäev, 21. mai

19.00 Karikavõistluste ½-finaalid, II mäng
19.30 FC Flora kodumäng

VI voor

Laupäev, 25. mai

15.00 Tartu Ülikool Fauna – FS Junior Maardu
15.00 FC Hiiu Kalur – Pärnu JK Vaprus
15.00 F.C.A. Estel – SK Kick Sai

VIII voor

Laupäev, 25. mai

19.00 FC Kuressaare – JK Merkuur Tartu
19.00 Tallinna Jalgpalliklubi – FC Elva
19.00 Maardu JK – Sillamäe Kalev
20.00 FC Valga – JK Tammeka Tartu

Pühapäev, 26. mai

15.00 JK Tervis Pärnu – Kompanii Märjamaa
15.00 Sörve JK – HÜJK Emmaste
15.00 MC Tallinn – SK Dvigatel

VIII voor

Pühapäev, 26. mai

14.00 FC Levadia Tallinn – FC TVMK Tallinn
19.00 FC Pärnu Levadia– JK Trans Narva
19.00 FC Levadia Maardu – FC Lootus Kohtla-Järve

Esmaspäev, 27. mai

19.30 FC Flora Tallinn – JK Tulevik Viljandi

Kolmapäev, 29. mai

19.00 Tallinna Jalgpalliklubi – Eesti U-21


Neljapäev, 30. mai

19.00 FC Levadia Tallinn – Eesti U-23

Reede 31. mai

19.00 Karikafinaal, A. Le Coq Arena

VII voor

Laupäev, 1. juuni

18.00 FC Hiiu Kalur – JK Tervis Pärnu
18.00 Kompanii Märjamaa – HÜJK Emmaste
18.00 Pärnu JK Vaprus – Sörve JK
18.00 F.C.A. Estel – Tartu Ülikool Fauna
18.00 FS Junior Maardu – SK Dvigatel
18.00 SK Kick Sai – MC Tallinn

IX voor

Pühapäev, 2. juuni

19.00 JK Merkuur Tartu – Maardu JK
19.00 FC Kuressaare – Tallinna Jalgpalliklubi
19.00 FC Elva - FC Valga
19.00 Sillamäe Kalev – JK Tammeka Tartu

IX voor

Teisipäev, 4. juuni

19.00 JK Tulevik Viljandi – FC Levadia Tallinn
19.00 FC TVMK Tallinn - JK Trans Narva
19.00 FC Lootus Kohtla-Järve – FC Levadia Pärnu

Kolmapäev, 5. juuni

19.00 FC Levadia Maardu - FC Flora Tallinn

VIII voor

Reede, 7. juuni

19.00 SK Dvigatel – F.C.A. Estel
19.00 MC Tallinn – FS Junior Maardu
19.00 HÜJK Emmaste – FC Hiiu Kalur
19.00 TÜ Fauna – SK Kick Sai
19.00 JK Tervis Pärnu – Pärnu JK Vaprus
19.00 Sörve JK – Kompanii Märjamaa

X voor

Laupäev, 8. juuni

19.00 Maardu JK – FC Kuressaare
19.00 Sillamäe Kalev – JK Merkuur Tartu
19.00 JK Tammeka Tartu – FC Elva
20.00 FC Valga – Tallinna Jalgpalliklubi


X voor

Pühapäev, 9. juuni

19.00 FC Levadia Tallinn – FC Levadia Maardu
19.00 JK Tulevik Viljandi – FC TVMK Tallinn
19.00 JK Trans Narva – FC Lootus Kohtla-Järve
19.30 FC Flora Tallinn – FC Levadia Pärnu

XI voor

Neljapäev, 13. juuni

19.00 FC Levadia Maardu - JK Tulevik Viljandi
19.00 FC Levadia Tallinn – FC Lootus Kohtla-Järve
19.00 FC Pärnu Levadia– FC TVMK Tallinn
19.00 JK Trans Narva - FC Flora Tallinn

IX voor

Laupäev, 15. juuni

18.00 Pärnu JK Vaprus – Kompanii Märjamaa
18.00 HÜJK Emmaste – JK Tervis Pärnu
18.00 FC Hiiu Kalur – Sörve JK
18.00 SK Kick Sai – FS Junior Maardu
18.00 F.C.A. Estel – MC Tallinn

Pühapäev, 16. juuni

18.00 SK Dvigatel – Tartu Ülikool Fauna

XI voor

Pühapäev, 16. juuni

19.00 Tallinna Jalgpalliklubi – JK Tammeka Tartu
19.00 FC Kuressaare – Sillamäe Kalev
19.00 JK Merkuur Tartu - FC Valga
19.00 Maardu JK – FC Elva

XII voor

Esmaspäev, 17. juuni

19.00 JK Tulevik Viljandi - JK Trans Narva
19.00 FC TVMK Tallinn - FC Levadia Maardu
19.00 FC Pärnu Levadia– FC Levadia Tallinn
19.00 FC Lootus Kohtla-Järve – FC Flora Tallinn

Kolmapäev, 19. juuni

19.00 Väikesed karikavõistlused, II mängupäev

XII voor

Neljapäev, 20. juuni

19.00 Tallinna Jalgpalliklubi – Maardu JK
19.00 FC Elva – Sillamäe Kalev
19.00 JK Tammeka Tartu – JK Merkuur Tartu
20.00 FC Valga – FC Kuressaare

XIII voor

Reede, 21. juuni

19.00 FC Levadia Maardu – FC Levadia Pärnu
19.00 FC Levadia Tallinn – JK Trans Narva
19.00 JK Tulevik Viljandi - FC Lootus Kohtla-Järve
19.30 FC Flora Tallinn - FC TVMK Tallinn

Eestit Intertoto Cup turniiril esindava klubi (kas FC Levadia Maardu või JK Trans Narva) XIII vooru kohtumine peetakse kolmapäeval 26. juunil kell 19.00.

X voor

Laupäev, 22. juuni

18.00 Pärnu JK Vaprus – HÜJK Emmaste
18.00 Kompanii Märjamaa – FC Hiiu Kalur
18.00 JK Tervis Pärnu – Sörve JK
18.00 SK Kick Sai – SK Dvigatel
18.00 FS Junior Maardu – F.C.A. Estel
18.00 Tartu Ülikool Fauna – MC Tallinn

Laupäev, 22. juuni/Pühapäev, 23. juuni

UEFA Intertoto Cup, I voor, I mäng

Laupäev, 29. juuni/Pühapäev, 30. juuni

UEFA Intertoto Cup, I voor, II mäng

Kolmapäev, 3. juuli

17.00 FC Kuressaare – Eesti U-21
20.30 Eesti – Azerbaidzhaan maavõistlus Kuressaares

Neljapäev, 4. juuli

19.30 FC Flora – Eesti U-23

Laupäev, 6. juuli/Pühapäev, 7. juuli

UEFA Intertoto Cup, II voor, I mäng

XIII voor

Pühapäev, 7. juuli

19.00 JK Merkuur Tartu – Tallinna Jalgpalliklubi
19.00 Sillamäe Kalev – FC Valga
19.00 FC Kuressaare – FC Elva
19.00 Maardu JK – JK Tammeka Tartu

Esmaspäev, 8. juuli

19.30 FC Flora – FC Pärnu Levadia (XVI voor)

Kolmapäev, 10. juuli

20.00 FC Valga – Eesti U-21

XIV voor

Reede, 12. juuli

19.30 FC Flora Tallinn – FC Levadia Tallinn

Laupäev, 13. juuli/Pühapäev, 14. juuli

UEFA Intertoto Cup, II voor, II mäng

XIV voor

Pühapäev, 14. juuli

19.00 Sillamäe Kalev – Tallinna Jalgpalliklubi
19.00 FC Elva – JK Merkuur Tartu
19.00 JK Tammeka Tartu – FC Kuressaare
20.00 FC Valga – Maardu JK
Esmaspäev, 15. juuli

19.00 FC TVMK Tallinn – FC Lootus Kohtla-Järve
19.00 JK Tulevik Viljandi – FC Levadia Pärnu
19.00 JK Trans Narva – FC Levadia Maardu

Teisipäev, 16. juuli

19.00 JK Merkuur Tartu – Eesti U-21

Teisipäev, 16. juuli

19.00 Väikesed Karikavõistlused, III mängupäev (varupäev)

Kolmapäev, 17. juuli

UEFA Champions League, I eelring, I mäng

Laupäev, 20. juuli

18.00 Väikesed karikavõistlused, ¼-finaalid

XV voor

Pühapäev, 21. juuli

19.00 Tallinna Jalgpalliklubi – Sillamäe Kalev
19.00 Maardu JK – FC Valga
19.00 FC Kuressaare - JK Tammeka Tartu
19.00 JK Merkuur Tartu - FC Elva

XV voor

Esmaspäev, 22. juuli

19.00 FC Pärnu Levadia– FC Lootus Kohtla-Järve
19.00 FC Levadia Tallinn – JK Tulevik Viljandi

Teisipäev, 23. juuli

19.00 FC TVMK Tallinn – JK Trans Narva (oli 22. juuli kell 19.00)

Kolmapäev, 24. juuli

UEFA Champions League, I eelring, II mäng



Laupäev, 27. juuli

18.00 Väikesed karikavõistlused, ½-finaalid

XVI voor

Pühapäev, 28. juuli

19.00 FC Elva – Tallinna Jalgpalliklubi
19.00 Sillamäe Kalev – Maardu JK
19.00 JK Tammeka Tartu – JK Merkuur Tartu
20.00 FC Valga – FC Kuressaare

XVI voor

Esmaspäev, 29. juuli

19.00 FC Lootus Kohtla-Järve – FC Levadia Maardu
19.00 JK Trans Narva – FC Levadia Tallinn
19.00 JK Tulevik Viljandi – FC TVMK Tallinn

Kolmapäev, 31. juuli

UEFA Champions League, II eelring, I mäng

Neljapäev, 1. august

19.00 FC Pärnu Levadia– Eesti U-23

XI voor

Laupäev, 3. august

15.00 SK Dvigatel – SK Kick Sai
18.00 HÜJK Emmaste – Pärnu JK Vaprus
18.00 FC Hiiu Kalur – Kompanii Märjamaa
18.00 Sörve JK – JK Tervis Pärnu
18.00 F.C.A. Estel – FS Junior Maardu
18.00 MC Tallinn – TÜ Fauna Tallinn

XVII voor

Pühapäev, 4. august

19.00 FC Kuressaare – FC Elva
19.00 JK Merkuur Tartu – Sillamäe Kalev
19.00 FC Valga – JK Tammeka Tartu
19.00 Tallinna Jalgpalliklubi – Maardu JK
XVII voor

Esmaspäev, 5. august

19.00 FC Levadia Maardu – FC Levadia Tallinn
19.00 FC Pärnu Levadia– JK Trans Narva
19.00 FC Lootus Kohtla-Järve – JK Tulevik Viljandi

Teisipäev, 6. august

19.00 FC TVMK Tallinn – FC Flora Tallinn (juhul kui FC Flora ei jõua UEFA Champions League II eelringi)

Kolmapäev, 7. august

UEFA Champions League, II eelring, II mäng

XII voor

Laupäev, 10. august

15.00 Sörve JK – FC Hiiu Kalur
15.00 FS Junior Maardu – SK Kick Sai
15.00 MC Tallinn – FC Ajax Tallinn

XVIII voor

Laupäev, 10. august

19.00 Maardu JK – JK Merkuur Tartu
19.00 JK Tammeka Tartu – FC Elva
19.00 Tallinna Jalgpalliklubi – FC Kuressaare
19.00 Sillamäe Kalev – FC Valga

Pühapäev, 11. august

15.00 Kompanii Märjamaa – Pärnu JK Vaprus
15.00 JK Tervis Pärnu – HÜJK Emmaste
15.00 Tartu Ülikool Fauna – SK Dvigatel

XVIII voor

Pühapäev, 11. august

14.00 FC Levadia Tallinn – FC TVMK Tallinn
19.00 FC Levadia Maardu – FC Levadia Pärnu
19.00 JK Trans Narva – FC Lootus Kohtla-Järve
Esmaspäev, 12. august

19.30 FC Flora Tallinn – JK Tulevik Viljandi (juhul kui FC Flora ei pääse UEFA Champions League III eelringi, kuid JK Tulevik Viljandi pääseb UEFA Cup´i mängitakse see mäng pühapäeval, 11. augustil)
Kolmapäev, 14. august

UEFA Champions League, III eelring, I mäng

Neljapäev, 15. august

UEFA Cup, eelring, I mäng

XIII voor

Laupäev, 17. august

15.00 FC Hiiu Kalur – HÜJK Emmaste
15.00 FS Junior Maardu – MC Tallinn

XIX voor

Laupäev, 17. august

19.00 Sillamäe Kalev – JK Tammeka Tartu
19.00 FC Valga – Tallinna Jalgpalliklubi
19.00 JK Merkuur Tartu – FC Kuressaare
19.00 FC Elva – Maardu JK

XIX voor

Laupäev, 17. august

19.00 FC Pärnu Levadia– FC Levadia Tallinn

Pühapäev, 18. august

15.00 Kompanii Märjamaa – Sörve JK
15.00 Pärnu JK Vaprus – JK Tervis Pärnu
15.00 F.C.A. Estel – SK Dvigatel
15.00 SK Kick Sai – Tartu Ülikool Fauna

Pühapäev, 18. august

19.00 FC Lootus Kohtla-Järve – FC Flora Tallinn


Esmaspäev, 19. august

19.00 FC TVMK Tallinn – FC Levadia Maardu
19.00 JK Tulevik Viljandi – JK Trans Narva

Kolmapäev, 21. august

19.30 Eesti – Gruusia maavõistlus, A. Le Coq Arena

Neljapäev, 22. august

19.00 JK Trans Narva – Eesti U-23

XIV voor

Laupäev, 24. august

14.00 JK Tervis Pärnu – FC Hiiu Kalur
14.00 Tartu Ülikool Fauna – F.C.A. Estel
14.00 SK Dvigatel – FS Junior Tallinn

XX voor

Laupäev, 24. august

18.00 Tallinna Jalgpalliklubi – JK Merkuur Tartu
18.00 FC Kuressaare – Sillamäe Kalev
18.00 FC Valga – FC Elva
18.00 JK Tammeka Tartu – Maardu JK

Pühapäev, 25. august

14.00 HÜJK Emmaste – Kompanii Märjamaa
14.00 Sörve JK – Pärnu JK Vaprus
14.00 MC Tallinn – SK Kick Sai

XX voor

Pühapäev, 25. august

14.00 FC Levadia Tallinn – FC Lootus Kohtla-Järve
18.00 FC Levadia Maardu – JK Tulevik Viljandi
18.00 FC Pärnu Levadia– FC TVMK Tallinn



Esmaspäev, 26. august

19.30 FC Flora Tallinn – JK Trans Narva (kui FC Flora pääseb UEFA Champions League III eelringi või JK Trans UEFA Cup´i, siis mängitakse mäng pühapäeval, 25. augustil)

Kolmapäev, 28. august

UEFA Champions League, III eelring, II mäng

Neljapäev, 29. august

UEFA Cup, eelring, II mäng

XXI voor

Laupäev, 31. august

18.00 Tallinna Jalgpalliklubi - JK Tammeka Tartu
18.00 Maardu JK – FC Kuressaare
18.00 JK Merkuur Tartu – FC Valga
18.00 FC Elva – Sillamäe Kalev

XXI voor

Pühapäev, 1. september

18.00 FC Levadia Tallinn – FC Flora Tallinn

Pühapäev, 1. september

20.30 Väikeste karikavõistluste Finaal, A. Le Coq Arena

Esmaspäev, 2. september

18.00 FC TVMK Tallinn – FC Lootus Kohtla-Järve
18.00 JK Trans Narva – FC Levadia Maardu
18.00 JK Tulevik Viljandi – FC Levadia Pärnu

Reede, 6. september

18.00 FC Levadia Maardu – Eesti U-23




Reede, 6. september

Horvaatia – Eesti U-21 EM-valikmäng

Laupäev, 7. september

Horvaatia – Eesti EM-valikmäng


XV voor

Pühapäev, 8. september

15.00 HÜJK Emmaste – Sörve JK
18.00 Kompanii Märjamaa – JK Tervis Pärnu
18.00 Pärnu JK Vaprus – FC Hiiu Kalur
18.00 FS Junior Maardu – Tartu Ülikool Fauna
18.00 SK Dvigatel – MC Tallinn
18.00 SK Kick Sai – F.C.A. Estel

XXII voor

Reede, 13. september

19.30 FC Flora Tallinn – FC Levadia Tallinn

Laupäev, 14. september

14.00 FC Pärnu Levadia– JK Tulevik Viljandi
14.00 FC Lootus Kohtla-Järve – FC TVMK Tallinn
14.00 FC Levadia Maardu – JK Trans Narva

XVI voor

Laupäev, 14. september

17.00 Sörve JK – HÜJK Emmaste
17.00 F.C.A. Estel – SK Kick Sai
17.00 JK Tervis Pärnu – Kompanii Märjamaa

XXII voor

Pühapäev, 15. september

14.00 JK Tammeka Tartu – Tallinna Jalgpalliklubi
14.00 FC Kuressaare – Maardu JK
14.00 FC Valga – JK Merkuur Tartu
14.00 Sillamäe Kalev – FC Elva
Pühapäev, 15. september

17.00 FC Hiiu Kalur – Pärnu JK Vaprus
17.00 MC Tallinn – SK Dvigatel
17.00 Tartu Ülikool Fauna – FS Junior Maardu

Kolmapäev, 18. september

17.30 Sillamäe Kalev – Eesti U-21

Neljapäev, 19. september

UEFA Cup, I ring, I mäng

XXIII voor

Laupäev, 21. september

14.00 Maardu JK – JK Tammeka Tartu
14.00 JK Merkuur Tartu – Tallinna Jalgpalliklubi
14.00 Sillamäe Kalev - FC Kuressaare
14.00 FC Elva – FC Valga

XVII voor

Laupäev, 21. september

15.00 FC Hiiu Kalur – JK Tervis Pärnu
15.00 F.C.A. Estel – Tartu Ülikool Fauna
15.00 SK Kick Sai – MC Tallinn
15.00 FS Junior Maardu – SK Dvigatel

XXIII voor

Pühapäev, 22. september

14.00 FC TVMK Tallinn – FC Levadia Pärnu
14.00 FC Lootus Kohtla-Järve – FC Levadia Tallinn
14.00 JK Trans Narva – FC Flora Tallinn
14.00 JK Tulevik Viljandi – FC Levadia Maardu

Kui mõni Eesti klubi jõuab UEFA Cup I ringi mängitakse selle klubi osavõtul XXIII vooru kohtumine esmaspäeval, 23. septembril kell 17.30.

Pühapäev, 22. september

15.00 Kompanii Märjamaa – HÜJK Emmaste
15.00 Pärnu JK Vaprus – Sörve JK
XXIV voor

Laupäev, 28. september

14.00 Tallinna Jalgpalliklubi – FC Valga
14.00 Maardu JK – FC Elva
14.00 FC Kuressaare – JK Merkuur Tartu
14.00 JK Tammeka Tartu – Sillamäe Kalev

XVIII voor

Laupäev, 28. september

15.00 MC Tallinn – FS Junior Maardu
15.00 SK Dvigatel – F.C.A. Estel
15.00 HÜJK Emmaste – FC Hiiu Kalur

XXIV voor

Pühapäev, 29. september

14.00 FC Levadia Maardu – FC TVMK Tallinn
14.00 JK Trans Narva – JK Tulevik Viljandi
14.00 FC Levadia Tallinn – FC Levadia Pärnu

Pühapäev, 29. september

15.00 Tartu Ülikool Fauna – SK Kick Sai
15.00 Sörve JK – Kompanii Märjamaa
15.00 JK Tervis Pärnu – Pärnu JK Vaprus

Esmaspäev, 30. september

19.30 FC Flora Tallinn – FC Lootus Kohtla-Järve (kui FC Flora jõuab UEFA Cup I ringi, siis mängitakse pühapäeval 29. septembril)

Neljapäev, 3. oktoober

UEFA Cup, I ring, II mäng

XXV voor

Laupäev, 5. oktoober

14.00 JK Merkuur Tartu – Maardu JK
14.00 FC Elva - JK Tammeka Tartu
14.00 FC Kuressaare – Tallinna Jalgpalliklubi
14.00 FC Valga – Sillamäe Kalev
XIX voor

Laupäev, 5. oktoober

15.00 SK Kick Sai – FS Junior Maardu
15.00 F.C.A. Estel – MC Tallinn
15.00 FC Hiiu Kalur – Sörve JK
15.00 Pärnu JK Vaprus – Kompanii Märjamaa

XXV voor

Pühapäev, 6. oktoober

14.00 FC TVMK Tallinn – FC Levadia Tallinn
14.00 FC Pärnu Levadia– FC Levadia Maardu
14.00 FC Lootus Kohtla-Järve – JK Trans Narva
14.00 JK Tulevik Viljandi – FC Flora Tallinn

Kui mõni Eesti klubi jõuab UEFA Cup I ringi mängitakse selle klubi osavõtul XXV vooru kohtumine esmaspäeval, 7. oktoobril kell 16.30.

Pühapäev, 6. oktoober

15.00 SK Dvigatel – Tartu Ülikool Fauna
15.00 HÜJK Emmaste – JK Tervis Pärnu

Neljapäev, 10. oktoober

16.30 JK Tulevik Viljandi – Eesti U-23

Reede 11. oktoober

16.30 Maardu JK – Eesti U-21

Laupäev, 12. oktoober

Maavõistlus

Pühapäev, 13. oktoober

Karikavõistluste 1/16-finaalid

Teisipäev, 15. oktoober

Eesti – Belgia U-21 EM-valikmäng



Kolmapäev, 16. oktoober

Eesti – Belgia EM-valikmäng, A. Le Coq Arena

XXVI voor

Laupäev, 19. oktoober

14.00 FC Elva - FC Kuressaare
14.00 Sillamäe Kalev – JK Merkuur Tartu
14.00 JK Tammeka Tartu – FC Valga
14.00 Maardu JK – Tallinna Jalgpalliklubi

XX voor

Laupäev, 19. oktoober

15.00 FS Junior Maardu – F.C.A. Estel
15.00 TÜ Fauna – MC Tallinn
15.00 SK Kick Sai – SK Dvigatel

XXVI voor

Pühapäev, 20. oktoober

14.00 FC Levadia Tallinn – FC Levadia Maardu
14.00 JK Trans Narva – FC Levadia Pärnu
14.00 JK Tulevik Viljandi – FC Lootus Kohtla-Järve

Pühapäev, 20. oktoober

15.00 Pärnu JK Vaprus – HÜJK Emmaste
15.00 Kompanii Märjamaa – FC Hiiu Kalur
15.00 JK Tervis Pärnu – Sörve JK

Esmaspäev, 21. oktoober

19.30 FC Flora Tallinn – FC TVMK Tallinn

Laupäev, 26. oktoober

12.00 Üleminekumäng: II liiga Põhi/Ida 2. – Lõuna/Lääs 2.

XXVII voor

Laupäev, 26. oktoober

14.00 FC Levadia Tallinn – JK Trans Narva
14.00 FC TVMK Tallinn – JK Tulevik Viljandi
14.00 FC Pärnu Levadia– FC Flora Tallinn

XXVII voor

Laupäev, 26. oktoober

14.00 Maardu JK – Sillamäe Kalev

Pühapäev, 27. oktoober

14.00 FC Levadia Maardu – FC Lootus Kohtla-Järve

Pühapäev, 27. oktoober

14.00 Tallinna Jalgpalliklubi – FC Elva
14.00 FC Kuressaare – FC Valga
14.00 JK Merkuur Tartu – JK Tammeka Tartu

Kolmapäev, 30. oktoober

19.30 FC Flora Tallinn – JK Tulevik Viljandi (XVIII voor, kui 11. või 12. augustil ei mängitud)

Laupäev, 2. november

12.00 Üleminekumäng: II liiga lõuna/lääs 2. – põhi/ida 2.

Laupäev, 2. november

13.00 Karikavõistluste 1/8-finaalid (mängud ilma FC TVMK ja FC Flora osavõtuta)

Kui 3. novembril ei toimu XVII vooru mängu FC TVMK Tallinn – FC Flora Tallinn, mängitakse karikavõistluste 1/8-finaalid laupäeval, 9. novembril kell 13.00.

Pühapäev, 3. november

14.00 FC TVMK Tallinn – FC Flora Tallinn (XVII voor, kui 6. augustil ei mängitud)

XXVIII voor

Laupäev, 9. november

14.00 JK Trans Narva – FC TVMK Tallinn
14.00 FC Lootus Kohtla-Järve – FC Levadia Pärnu
14.00 FC Levadia Maardu – FC Flora Tallinn
14.00 JK Tulevik Viljandi – FC Levadia Tallinn

Kui 3. novembril ei toimu XVII vooru mängu FC TVMK Tallinn – FC Flora Tallinn mängitakse Meistriliiga XXVIII voor pühapäeval, 3. novembril kell 14.00.

XXVIII voor

Pühapäev, 10. november

14.00 JK Tammeka Tartu - FC Kuressaare
14.00 FC Valga – Maardu JK
14.00 FC Elva – JK Merkuur Tartu
14.00 Sillamäe Kalev – Tallinna Jalgpalliklubi

(kui 3. novembril ei toimu Meistriliiga mängu FC TVMK Tallinn – FC Flora, mängitakse Esiliiga XXVIII voor laupäeval, 2. novembril kell 14.00)

Laupäev, 16. november

13.00 Karikavõistluste 1/8-finaalid FC Flora ja FC TVMK osavõtul (kui varem pole mängitud)

Laupäev, 16. november

13.00 Üleminekumäng: Esiliiga 2. – Meistriliiga 7.
13.00 Üleminekumäng: II liiga Lõuna/Lääne 2. vs Põhja/Ida 2. võitja – Esiliiga 6.

Kolmapäev, 20. november

Maavõistlus

Pühapäev, 24. november

13.00 Üleminekumäng: Meistriliiga 7. – Esiliiga 2.
13.00 Üleminekumäng: Esiliiga 6. – II liiga Lõuna/Lääne 2. vs Põhja/Ida 2. võitja

Esmaspäev, 25. november

16.00 Jalgpallihooaja lõpetamine A. Le Coq Arena konverentsikeskuses

19.30 Superkarikafinaal A. Le Coq Arenal: FC Flora – Eesti karikavõitja 2001/2002 (kui FC Flora võidab Eesti karika 2001/2002 osaleb Superkarikafinaalis karikafinalist)

Meeskondade koduväljakud:

FC Flora Tallinn – A. Le Coq Arena
FC TVMK Tallinn – Kadrioru staadion
FC Levadia Maardu – Kadrioru staadion
JK Trans Narva – Narva Kreenholmi staadion
JK Tulevik Viljandi – Viljandi linnastaadion
FC Levadia Tallinn –
FC Lootus Kohtla-Järve – Kohtla-Järve Spordikompleksi staadion
FC Pärnu Levadia– Pärnu “Kalevi” staadion

FC Kuressaare – Kuressaare linnastaadion
FC Valga – Valga linnastaadion
Maardu JK – Maardu staadion
JK Merkuur Tartu – Tartu Sepa tn staadion
FC Elva – Elva Spordikooli staadion
Tallinna Jalgpalliklubi – Tallinna “Kalevi” staadion
Sillamäe Kalev – Sillamäe “Kalevi” staadion
JK Tammeka Tartu – Tartu Tamme staadion

HÜJK Emmaste – Emmaste staadion
JK Tervis Pärnu – Maarjamäe staadion
Pärnu JK Vaprus – Pärnu Raeküla staadion
FC Hiiu Kalur – Haapsalu linnastaadion
Kompanii Märjamaa – Märjamaa Gümnaasiumi staadion
Sörve JK – Kuressaare linnastaadion
SK Kick Sai – Narva “Kalevi” staadion
FS Junior Maardu – Tallinna “Kalevi” staadion
F.C.A. Estel – Ajaxi kunsmuruväljak
SK Dvigatel – Ajaxi kunstmuruväljak
MC Tallinn – Kernu staadion
Tartu Ülikool Fauna – Tartu Tamme staadion

Jaan
18.03.02, 06:27
Orginally posted by INCE


Floral on FC Valga
Tulevikul on FC Elva
Lootusel on Alko (?)
TVMK-l on SC Real
Transil on Silllamäe (!)
Kes on sellel aastal Levadiate duublid ???
:lahe:

Alko ei t2henda mitte seda, mida te arvate t2hebdavat siin, vaid olevat hoopius lyhend - Absoljutn6je ljubiteli kollektivnovo od6ha.

sosku
18.03.02, 12:20
Orginally posted by Sun

Kes mängivad Hiiu Kalur Kotkas võistkonnas.


... näiteks ex - koonndislane Arbeiter. Kutt võeti Levadiasse mingiks asjapulgaks palgale ning hobikorras hakkab ta vutti taguma Kalurite tiimis.

http://www.viljandi.ee/uudised/sakala/display.cgi?k=2002-3-13#6

INCE
18.03.02, 15:27
Martin : kuna ilmuvad ajakavad II liigast allapoole ja mis päevadel hakkavad mängud olema ??

INCE
18.03.02, 15:28
Quote:
--------------------------------------------------------------------------------
Orginally posted by Sun

Kes mängivad Hiiu Kalur Kotkas võistkonnas.


lisaks kindlasti Maar ja Väljas.

Martin
18.03.02, 15:52
Orginally posted by INCE

Martin : kuna ilmuvad ajakavad II liigast allapoole ja mis päevadel hakkavad mängud olema ??

On sihuke ütlus: seda teab ainult EJL :)