Sai siin täna ülevaate saamise huvides Flora lehel olevast jalgpallikalendrist eraldatud Meistriliiga mängude esialgsed kuupäevad, muutusi tuleb ilmselt suvel seoses Euroopa mängudega, aga sellise ajakava kavatsen esitada ka TBWsport LIVE-veebilehele, et nad ka Eesti Meistriliigat kajastama hakkaksid. Kutsun kõiki ülesse LIVE-veebidele pinda käima, et need Eesti Meistriliiga samuti sisse paneksid.
Need kellaajad siin on igatahes GMT +2 (Soome aeg, hetkel meiega sama - kas suvel ka, krt seda teab)
Igatahes esimene matsh ei ole kaugel, reedel, 22. märtsil. Loodetavasti saab vägev avapidu olema!
22.03.2002 19:30 Flora Tallinn - Levadia Maardu
30.03.2002 14:00 Lootus Kohtla-Järve - Levadia Tallinn
31.03.2002 14:00 Tulevik Viljandi - Levadia Maardu
31.03.2002 14:00 TVMK Tallinn - Levadia Pärnu
01.04.2002 19:30 Flora Tallinn - Trans Narva
05.04.2002 18:00 Levadia Maardu - Trans Narva
05.04.2002 18:00 Levadia Pärnu - Tulevik Viljandi
05.04.2002 18:00 Lootus Kohtla-Järve - TVMK Tallinn
05.04.2002 18:00 Levadia Tallinn - Flora Tallinn
13.04.2002 14:00 Trans Narva - Levadia Tallinn
13.04.2002 14:00 Levadia Pärnu - Levadia Maardu
13.04.2002 14:00 Tulevik Viljandi - Lootus Kohtla-Järve
13.04.2002 18:00 TVMK - Flora Tallinn
17.04.2002 18:00 Trans Narva - Tulevik Viljandi
17.04.2002 18:00 Levadia Tallinn - Levadia Pärnu
17.04.2002 18:00 Levadia Maardu - TVMK Tallinn
18.04.2002 19:30 Flora Tallinn - Lootus Kohtla-Järve
26.04.2002 19:00 TVMK Tallinn - Tulevik Viljandi
26.04.2002 19:00 Lootus Kohtla-Järve - Trans Narva
26.04.2002 19:00 Levadia Pärnu - Flora Tallinn
27.04.2002 14:00 Levadia Maardu - Levadia Tallinn
01.05.2002 19:00 TVMK Tallinn - Levadia Tallinn
01.05.2002 19:00 Lootus Kohtla-Järve - Levadia Maardu
01.05.2002 19:00 Trans Narva - Levadia Pärnu
01.05.2002 19:00 Tulevik Viljandi - Flora Tallinn
13.05.2002 19:00 Levadia Tallinn - Tulevik Viljandi
13.05.2002 19:00 Levadia Pärnu - Lootus Kohtla-Järve
13.05.2002 19:00 Trans Narva - TVMK Tallinn
14.05.2002 19:30 Flora Tallinn - Levadia Maardu
26.05.2002 14:00 Levadia Tallinn - TVMK Tallinn
26.05.2002 19:00 Levadia Pärnu - Trans Narva
26.05.2002 19:00 Levadia Maardu - Lootus Kohtla-Järve
27.05.2002 19.30 Flora Tallinn - Tulevik Viljandi
04.06.2002 19:00 Tulevik Viljandi - Levadia Tallinn
04.06.2002 19:00 TVMK Tallinn - Trans Narva
04.06.2002 19:00 Lootus Kohtla-Järve - Levadia Pärnu
05.06.2002 19:00 Levadia Maardu - Flora Tallinn
09.06.2002 19:00 Levadia Tallinn - Levadia Maardu
09.06.2002 19:00 Tulevik Viljandi - TVMK Tallinn
09.06.2002 19:00 Trans Narva - Lootus Kohtla-Järve
09.06.2002 19:30 Flora Tallinn - Levadia Pärnu
13.06.2002 19:00 Levadia Maardu - Tulevik Viljandi
13.06.2002 19:00 Levadia Tallinn - Lootus Kohtla-Järve
13.06.2002 19:00 Levadia Pärnu - TVMK Tallinn
13.06.2002 19:00 Trans Narva - Flora Tallinn
17.06.2002 19:00 Tulevik Viljandi - Trans Narva
17.06.2002 19:00 TVMK Tallinn - Levadia Maardu
17.06.2002 19:00 Levadia Pärnu - Levadia Tallinn
17.06.2002 19:00 Lootus Kohtla-Järve - Flora Tallinn
21.06.2002 19:00 Levadia Maardu - Levadia Pärnu
21.06.2002 19:00 Levadia Tallinn - Trans Narva
21.06.2002 19:00 Tulevik Viljandi - Lootus Kohtla-Järve
21.06.2002 19:00 Flora Tallinn - TVMK Tallinn
08.07.2002 19:30 Flora Tallinn - Levadia Pärnu
12.07.2002 19:30 Flora Tallinn - Levadia Tallinn
15.07.2002 19:00 TVMK Tallinn - Lootus Kohtla-Järve
15.07.2002 19:00 Tulevik Viljandi - Levadia Pärnu
15.07.2002 19:00 Trans Narva - Levadia Maardu
22.07.2002 19:00 TVMK Tallinn - Trans Narva
22.07.2002 19:00 Levadia Pärnu - Lootus Kohtla-Järve
22.07.2002 19:00 Levadia Tallinn - Tulevik Viljandi
29.07.2002 19:00 Lootus Kohtla-Järve - Levadia Maardu
29.07.2002 19:00 Trans Narva - Levadia Tallinn
29.07.2002 19:00 Tulevik Viljandi - TVMK Tallinn
05.08.2002 19:00 Levadia Maardu - Levadia Tallinn
05.08.2002 19:00 Levadia Pärnu - Trans Narva
05.08.2002 19:00 Lootus Kohtla-Järve - Tulevik Viljandi
06.08.2002 19:00 TVMK Tallinn - Flora Tallinn
11.08.2002 14:00 Levadia Tallinn - TVMK Tallinn
11.08.2002 19:00 Levadia Maardu - Levadia Pärnu
11.08.2002 19:00 Trans Narva - Lootus Kohtla-Järve
12.08.2002 19:30 Flora Tallinn - Tulevik Viljandi
17.08.2002 19:00 Levadia Pärnu - Levadia Tallinn
18.08.2002 19:00 Lootus Kohtla-Järve - Flora Tallinn
19.08.2002 19:00 TVMK Tallinn - Levadia Maardu
19.08.2002 19:00 Tulevik Viljandi - Trans Narva
25.08.2002 14:00 Levadia Tallinn - Lootus Kohtla-Järve
25.08.2002 18:00 Levadia Maardu - Tulevik Viljandi
25.08.2002 18:00 Levadia Pärnu - TVMK Tallinn
26.08.2002 19:30 Flora Tallinn - Trans Narva
01.09.2002 18:00 Levadia Tallinn - Flora Tallinn
02.09.2002 18:00 TVMK Tallinn - Lootus Kohtla-Järve
02.09.2002 18:00 Tulevik Viljandi - Levadia Pärnu
02.09.2002 18:00 Trans Narva - Levadia Maardu
13.09.2002 19:30 Flora Tallinn - Levadia Tallinn
14.09.2002 14:00 Levadia Pärnu - Tulevik Viljandi
14.09.2002 14:00 Lootus Kohtla-Järve - TVMK Tallinn
14.09.2002 14:00 Levadia Maardu - Trans Narva
22.09.2002 14:00 TVMK Tallinn - Levadia Pärnu
22.09.2002 14:00 Lootus Kohtla-Järve - Levadia Tallinn
22.09.2002 14:00 Trans Narva - Flora Tallinn
22.09.2002 14:00 Tulevik Viljandi - Levadia Maardu
29.09.2002 14:00 Levadia Maardu - TVMK Tallinn
29.09.2002 14:00 Trans Narva - Tulevik Viljandi
29.09.2002 14:00 Levadia Tallinn - Levadia Pärnu
30.09.2002 19.30 Flora Tallinn - Lootus Kohtla-Järve
06.10.2002 14:00 TVMK Tallinn - Levadia Tallinn
06.10.2002 14:00 Levadia Pärnu - Levadia Maardu
06.10.2002 14:00 Lootus Kohtla-Järve - Trans Narva
06.10.2002 14:00 Tulevik Viljandi - Flora Tallinn
20.10.2002 14:00 Levadia Tallinn - Levadia Maardu
20.10.2002 14:00 Trans Narva - Levadia Pärnu
20.10.2002 14:00 Tulevik Viljandi - Lootus Kohtla-Järve
21.10.2002 19:30 Flora Tallinn - TVMK Tallinn
26.10.2002 14:00 Levadia Tallinn - Trans Narva
26.10.2002 14:00 TVMK Tallinn - Tulevik Viljandi
26.10.2002 14:00 Levadia Pärnu - Flora Tallinn
27.10.2002 14:00 Levadia Maardu - Lootus Kohtla-Järve
09.11.2002 14:00 Trans Narva - TVMK Tallinn
09.11.2002 14:00 Lootus Kohtla-Järve - Levadia Pärnu
09.11.2002 14:00 Levadia Maardu - Flora Tallinn
09.11.2002 14:00 Tulevik Viljandi - Levadia Tallinn
Need kellaajad siin on igatahes GMT +2 (Soome aeg, hetkel meiega sama - kas suvel ka, krt seda teab)
Igatahes esimene matsh ei ole kaugel, reedel, 22. märtsil. Loodetavasti saab vägev avapidu olema!
22.03.2002 19:30 Flora Tallinn - Levadia Maardu
30.03.2002 14:00 Lootus Kohtla-Järve - Levadia Tallinn
31.03.2002 14:00 Tulevik Viljandi - Levadia Maardu
31.03.2002 14:00 TVMK Tallinn - Levadia Pärnu
01.04.2002 19:30 Flora Tallinn - Trans Narva
05.04.2002 18:00 Levadia Maardu - Trans Narva
05.04.2002 18:00 Levadia Pärnu - Tulevik Viljandi
05.04.2002 18:00 Lootus Kohtla-Järve - TVMK Tallinn
05.04.2002 18:00 Levadia Tallinn - Flora Tallinn
13.04.2002 14:00 Trans Narva - Levadia Tallinn
13.04.2002 14:00 Levadia Pärnu - Levadia Maardu
13.04.2002 14:00 Tulevik Viljandi - Lootus Kohtla-Järve
13.04.2002 18:00 TVMK - Flora Tallinn
17.04.2002 18:00 Trans Narva - Tulevik Viljandi
17.04.2002 18:00 Levadia Tallinn - Levadia Pärnu
17.04.2002 18:00 Levadia Maardu - TVMK Tallinn
18.04.2002 19:30 Flora Tallinn - Lootus Kohtla-Järve
26.04.2002 19:00 TVMK Tallinn - Tulevik Viljandi
26.04.2002 19:00 Lootus Kohtla-Järve - Trans Narva
26.04.2002 19:00 Levadia Pärnu - Flora Tallinn
27.04.2002 14:00 Levadia Maardu - Levadia Tallinn
01.05.2002 19:00 TVMK Tallinn - Levadia Tallinn
01.05.2002 19:00 Lootus Kohtla-Järve - Levadia Maardu
01.05.2002 19:00 Trans Narva - Levadia Pärnu
01.05.2002 19:00 Tulevik Viljandi - Flora Tallinn
13.05.2002 19:00 Levadia Tallinn - Tulevik Viljandi
13.05.2002 19:00 Levadia Pärnu - Lootus Kohtla-Järve
13.05.2002 19:00 Trans Narva - TVMK Tallinn
14.05.2002 19:30 Flora Tallinn - Levadia Maardu
26.05.2002 14:00 Levadia Tallinn - TVMK Tallinn
26.05.2002 19:00 Levadia Pärnu - Trans Narva
26.05.2002 19:00 Levadia Maardu - Lootus Kohtla-Järve
27.05.2002 19.30 Flora Tallinn - Tulevik Viljandi
04.06.2002 19:00 Tulevik Viljandi - Levadia Tallinn
04.06.2002 19:00 TVMK Tallinn - Trans Narva
04.06.2002 19:00 Lootus Kohtla-Järve - Levadia Pärnu
05.06.2002 19:00 Levadia Maardu - Flora Tallinn
09.06.2002 19:00 Levadia Tallinn - Levadia Maardu
09.06.2002 19:00 Tulevik Viljandi - TVMK Tallinn
09.06.2002 19:00 Trans Narva - Lootus Kohtla-Järve
09.06.2002 19:30 Flora Tallinn - Levadia Pärnu
13.06.2002 19:00 Levadia Maardu - Tulevik Viljandi
13.06.2002 19:00 Levadia Tallinn - Lootus Kohtla-Järve
13.06.2002 19:00 Levadia Pärnu - TVMK Tallinn
13.06.2002 19:00 Trans Narva - Flora Tallinn
17.06.2002 19:00 Tulevik Viljandi - Trans Narva
17.06.2002 19:00 TVMK Tallinn - Levadia Maardu
17.06.2002 19:00 Levadia Pärnu - Levadia Tallinn
17.06.2002 19:00 Lootus Kohtla-Järve - Flora Tallinn
21.06.2002 19:00 Levadia Maardu - Levadia Pärnu
21.06.2002 19:00 Levadia Tallinn - Trans Narva
21.06.2002 19:00 Tulevik Viljandi - Lootus Kohtla-Järve
21.06.2002 19:00 Flora Tallinn - TVMK Tallinn
08.07.2002 19:30 Flora Tallinn - Levadia Pärnu
12.07.2002 19:30 Flora Tallinn - Levadia Tallinn
15.07.2002 19:00 TVMK Tallinn - Lootus Kohtla-Järve
15.07.2002 19:00 Tulevik Viljandi - Levadia Pärnu
15.07.2002 19:00 Trans Narva - Levadia Maardu
22.07.2002 19:00 TVMK Tallinn - Trans Narva
22.07.2002 19:00 Levadia Pärnu - Lootus Kohtla-Järve
22.07.2002 19:00 Levadia Tallinn - Tulevik Viljandi
29.07.2002 19:00 Lootus Kohtla-Järve - Levadia Maardu
29.07.2002 19:00 Trans Narva - Levadia Tallinn
29.07.2002 19:00 Tulevik Viljandi - TVMK Tallinn
05.08.2002 19:00 Levadia Maardu - Levadia Tallinn
05.08.2002 19:00 Levadia Pärnu - Trans Narva
05.08.2002 19:00 Lootus Kohtla-Järve - Tulevik Viljandi
06.08.2002 19:00 TVMK Tallinn - Flora Tallinn
11.08.2002 14:00 Levadia Tallinn - TVMK Tallinn
11.08.2002 19:00 Levadia Maardu - Levadia Pärnu
11.08.2002 19:00 Trans Narva - Lootus Kohtla-Järve
12.08.2002 19:30 Flora Tallinn - Tulevik Viljandi
17.08.2002 19:00 Levadia Pärnu - Levadia Tallinn
18.08.2002 19:00 Lootus Kohtla-Järve - Flora Tallinn
19.08.2002 19:00 TVMK Tallinn - Levadia Maardu
19.08.2002 19:00 Tulevik Viljandi - Trans Narva
25.08.2002 14:00 Levadia Tallinn - Lootus Kohtla-Järve
25.08.2002 18:00 Levadia Maardu - Tulevik Viljandi
25.08.2002 18:00 Levadia Pärnu - TVMK Tallinn
26.08.2002 19:30 Flora Tallinn - Trans Narva
01.09.2002 18:00 Levadia Tallinn - Flora Tallinn
02.09.2002 18:00 TVMK Tallinn - Lootus Kohtla-Järve
02.09.2002 18:00 Tulevik Viljandi - Levadia Pärnu
02.09.2002 18:00 Trans Narva - Levadia Maardu
13.09.2002 19:30 Flora Tallinn - Levadia Tallinn
14.09.2002 14:00 Levadia Pärnu - Tulevik Viljandi
14.09.2002 14:00 Lootus Kohtla-Järve - TVMK Tallinn
14.09.2002 14:00 Levadia Maardu - Trans Narva
22.09.2002 14:00 TVMK Tallinn - Levadia Pärnu
22.09.2002 14:00 Lootus Kohtla-Järve - Levadia Tallinn
22.09.2002 14:00 Trans Narva - Flora Tallinn
22.09.2002 14:00 Tulevik Viljandi - Levadia Maardu
29.09.2002 14:00 Levadia Maardu - TVMK Tallinn
29.09.2002 14:00 Trans Narva - Tulevik Viljandi
29.09.2002 14:00 Levadia Tallinn - Levadia Pärnu
30.09.2002 19.30 Flora Tallinn - Lootus Kohtla-Järve
06.10.2002 14:00 TVMK Tallinn - Levadia Tallinn
06.10.2002 14:00 Levadia Pärnu - Levadia Maardu
06.10.2002 14:00 Lootus Kohtla-Järve - Trans Narva
06.10.2002 14:00 Tulevik Viljandi - Flora Tallinn
20.10.2002 14:00 Levadia Tallinn - Levadia Maardu
20.10.2002 14:00 Trans Narva - Levadia Pärnu
20.10.2002 14:00 Tulevik Viljandi - Lootus Kohtla-Järve
21.10.2002 19:30 Flora Tallinn - TVMK Tallinn
26.10.2002 14:00 Levadia Tallinn - Trans Narva
26.10.2002 14:00 TVMK Tallinn - Tulevik Viljandi
26.10.2002 14:00 Levadia Pärnu - Flora Tallinn
27.10.2002 14:00 Levadia Maardu - Lootus Kohtla-Järve
09.11.2002 14:00 Trans Narva - TVMK Tallinn
09.11.2002 14:00 Lootus Kohtla-Järve - Levadia Pärnu
09.11.2002 14:00 Levadia Maardu - Flora Tallinn
09.11.2002 14:00 Tulevik Viljandi - Levadia Tallinn
Kommentaar