320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Blatter

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Blatter

    FIFA-st kostub igasuguseid uudiseid ja kõmu. President Sepp Blatteri ajal on tehtud mitmeid kahtlasi tehinguid ja nüüd on loodud komitee selgitamaks, kui palju organisatisoon nende pankrottide ja viltuläinud teletehingutega õigupoolest raha kaotas. FIFA ja UEFA on kõigis neis küsimustes sõjajalal. Blatter - ehkki ise eurooplane - valitseb FIFA-t teiste maailmajagude toel ja püüab eurooplastele igati kaikaid kodaratesse loopida.
    Kõmu tasemel on väited, nagu tahaks FIFA vähendada 2010. aasta MM-iks Euroopale antavate kohtade arvu. Sel aastal on Euroopal teatavasti 15 kohta (sh valitseva maailmameistri oma). 2010-l võib-olla 1-2 vähem. UEFA on marus ja seda peaksime meiegi olema. Eurooplastelt kohtade äravõtmisega muutub ju Eestigi tõenäosus kunagi MM-finaalturniirile jõudmiseks aina väiksemaks.
    Mis on auväärt foorumlaste arvamus sellest kõigest?
    the woman who hurt him must surely have trouble sleeping
    because belle of st mark is a beauty extraordinaire

    #2
    Blatter pole mulle kunagi sümpatiseerinud. Aga mis puutub Eesti võimalustesse, siis oleme selleks ajaks piisavalt tugevad, et ka väiksema arvu kohtade puhul finaalturniiridele saada aga loodetavasti kohtade arv ei vähene
    Supplies!

    Kommentaar


      #3
      BBC kodukal küsitakse täna, kas Sepp Blatter peaks FIFA presidendi kohalt tagasi astuma? Küsitluse tulemused on hetkel järgmised: 1436 häält antud; 91,78% - jah, peab tagasi astuma; 8,22% - ei pea tagasi astuma.
      the woman who hurt him must surely have trouble sleeping
      because belle of st mark is a beauty extraordinaire

      Kommentaar


        #4
        See oleks küll jama otsus ! Kusjuures igati mõistetamatu. Euroopas on niikuinii kõige suurem konkurents MM-ile. Lisaks tuleb enamus jalkabisnesi raha siit. Ma ei näe mingit mõtet sellel kõigel.

        Ainus võimalus minu silmis on see, et Blatter on populaarne väljaspool Euroopat ning talle avaldatakse sealt survet. Ka Shveits on ju üks neid piiri peal olevadi meeskondi .

        Kommentaar

        Working...
        X