320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Hümni kuulamine

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Hümni kuulamine

    Esiteks iseendastmõistetavalt püsti seistes ja kaasa lauldes.
    Pakuks välja ka sellise asja, et kuna pea kõigil haigla liikmetele on fännisall, siis võiks selle fännisalli pea kohale tõsta ja seda seal hoida - kaametameestel oleks mida filmida.
    Jalgpallihaigla Liige

    #2
    Püsti seistes, kaasa lauldes- nõus, salli ülal hoides ? ei tea. Minu jaoks on hümni laulmine nii püha tegevus, et ei ole erilist soovi kätega-salliga vehkida
    Supplies!

    Kommentaar


      #3
      Ilmselt osade vennikeste pead ei jää näha kuna nende kohal on lipp.
      Jalgpallihaigla liige.

      Kommentaar


        #4

        aiFo kuulab-laulab hymni parem käsi rinnal, sydame kohal, seega t6stan salli alles pärast hymni... palun arvestada...

        pRmt!

        aif.
        Jalgpallihaigla liige
        Member of SAFC Supporters Community Estonia/Finland

        Kommentaar


          #5
          Käed selja taga.
          poborsky@jalgpallihaigla.ee

          Kommentaar


            #6
            Orginally posted by Poborsky

            Käed selja taga.
            Just! Nii nagu koondise poisid ise. Salli pea kohal hoidmine lihtalt selleks, et ehk pärast ajalehest näeb polleks sünnis.
            \\"Empty your mind. Be formless, shapeless, like water. You put water into a cup, it becomes the cup. You put water into a bottle, it becomes the bottle. You put it in a teapot, it becomes the teapot. Water can flow or it can crash. Be water, my friend.\\" - Bruce Lee

            Kommentaar


              #7
              tegelt peaksid koondise poisid kätt südamel oidma. nagu mehhiko vahvad pojad. ise oian ka paremat kätt südamel.

              Kommentaar


                #8
                <------ Hoiab kätt südamel ja tunneb kuidas see erutunult põksib!

                Kommentaar


                  #9
                  Hoidke kätt kus tahes,peaasi et püksis ei hoia.Ma tahtsin öelda seda et uus lipp tuleb nii suur et päris paljud meist jäävad tahestahtmata hümniajal lipu alla.
                  Jalgpallihaigla liige.

                  Kommentaar


                    #10
                    Siin tekib kohe kõvasti probleeme, kuidas käituda hümni laulmise ajal. Tavaliselt hoitakse kätega salli pea kohal ,nii on see enamuses riikides kombeks. Kuna me nüüd valmistame seda suurt lippu ,siis oleks loogiline ,kui seda pea kohal hoitakse. Samas on variante mitmeid. Näiteks võib laulda ja hoida salle ning kohe selle järel haarata lipp
                    kätele, mis olekski minu meelest parim lahendus. Käe südamel hoidmine on iseenesest väga ilus vaadata, kuid mulle meenutab see toiming natuke ameeriklaste ülepingutatud ja teatraalset patriootlikkust. (vabandust ,kui kedagi solvasin) Nii,et mina pakuksin välja sellise variandi.
                    Hümni laulmine- samal ajal sall kahe käega pea kohal.
                    Seejäre haaratakse suur lipp kätele ja lainetatakse sellega
                    minut,poolteist.
                    Ning, kui Eesti lööb värava siis peale suuremat kargamist,mille ajal võiks salle jällegi peakohal keerutada,ühe käega nagy Hispaanias ja seejärel haarata jälle samamoodi nagu ennegi suur lipp kätele.
                    Jots ,sina kui teema algataja,mis sa arvad sellest.
                    FCF Forever

                    Kommentaar


                      #11
                      Orginally posted by eston

                      tegelt peaksid koondise poisid kätt südamel oidma. nagu mehhiko vahvad pojad. ise oian ka paremat kätt südamel.
                      Miks nad peaksid? Minu meelest on ilgest seff see kuidas nad praegu käsi selja taga hoiavad.
                      \\"Empty your mind. Be formless, shapeless, like water. You put water into a cup, it becomes the cup. You put water into a bottle, it becomes the bottle. You put it in a teapot, it becomes the teapot. Water can flow or it can crash. Be water, my friend.\\" - Bruce Lee

                      Kommentaar


                        #12
                        Käe südamel hoidmine on iseenesest väga ilus vaadata, kuid mulle meenutab see toiming natuke ameeriklaste ülepingutatud ja teatraalset patriootlikkust. (vabandust ,kui kedagi solvasin)
                        Täiesti õige, käed seljal igale tõsisele eesti mehele (naisele) kohane, mind isiklikult ajab käsi rinnal valesti hümni laulvad inimesed naerma (õnneks jalgpallihaigla liikmed oskavad kõik Eesti hümni peast, EKS OLE)
                        Nii,et mina pakuksin välja sellise variandi.
                        Hümni laulmine- samal ajal sall kahe käega pea kohal.
                        Seejäre haaratakse suur lipp kätele ja lainetatakse sellega
                        minut,poolteist.
                        Ning, kui Eesti lööb värava siis peale suuremat kargamist,mille ajal võiks salle jällegi peakohal keerutada,ühe käega nagy Hispaanias ja seejärel haarata jälle samamoodi nagu ennegi suur lipp kätele.
                        Mina jälle mõtlesin, et kuidas saaks nii teha, et kõik rahul oleksid:
                        Eesti hümn - käed seljal laulame kaasa
                        Vastase hümn - sallid pea kohal oleme vait
                        Pärast hümne - kisame, möllame ja lainetame oma suurt lippu.

                        Väravate puhul võin ma pea peal ka seista, kui tänu sellele koondis rohkem väravaid lööb.
                        Jalgpallihaigla Liige

                        Kommentaar


                          #13
                          Raiuge või kaäsi ära, aga südamele ei pane MITTE IIAL, sest USA mulle nüüd nii väga kah ei meeldi
                          Piraaja - Lõuna-Ameerika jõgede röövkala karpkalaliste seltsist. Pikkus kuni 35cm. Keha kõrge ja külgedelt lame. Osal piraajadel on rasvauim. Piraajad elavad parves. Nad on väga aplad, harilikult toituvad kaladest. Vere lõhna haistes võivad hulgakesi kallale tungida jõge läbivale haavatud imetajale ja ohustada isegi inimest. Nõelteravate hammastaega rebivad nad ohvri kehast tükke.

                          Kommentaar


                            #14

                            krt-krt kosk ja sinu p6him6tted...

                            mis krdi eelarvamus see on, et käsi sydamel ja hoplaaa ---> mikihiir ja hamburgerid!!! kas pallurid, kes hymni ajal yksteisel käestkinni hoiavad, on... eee... peded jah?!

                            ehh... arvan, et niikaua kui keegi t6epoolest hymni ajal kätt pyksi ei topi on k6ik ok.

                            aiFo.eisaaaru
                            Jalgpallihaigla liige
                            Member of SAFC Supporters Community Estonia/Finland

                            Kommentaar


                              #15
                              Eks ikka käed püksis, näts suus ja istudes...

                              Ah aga tegelt, mida ma öelda tahan on see, kas sellised asjad nagu hümni kuulamine või ka kogu eestlaste fännikultuur ei peaks ise välja kujunema või on vaja seda tingimata forsseerida?
                              Vänn

                              Kommentaar

                              Working...
                              X