320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

JH arveldusarve

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    JH arveldusarve

    ... nüüd on ta siis olemas :

    22-101 92 32 745 HANSAPANK, mtü JALGPALLIHAIGLA

    Ootame aktiivset toetust suure trikoloori valmistamiseks Eesti - Venemaa mänguks!
    RummaBastards!

    #2
    No sai esimene pisike ülekanne tehtud, järgmise saab palgapäeval. Aktiivsust!!
    Supplies!

    Kommentaar


      #3
      Kahjuks pean mina oma rahalise toetuse tegema sularahas,kuna pole enam ühtegi arvet.Mina panen algatusex 100.-
      Jalgpallihaigla liige.

      Kommentaar


        #4
        Head sõbrad, soccernetlased, muidu külastajad ja lõpuks
        JH-liikmed: iga teie poolt annetatud kroon , olgu see
        kas või 10 krooni on JH-jaoks väga tähtis.Sest esialgu tuleb ikkagi puhtalt oma jõududega hakkama saada.
        Just seda tahtsingi rõhutada,et meie jaoks on kõik annetajad
        ühtmoodi võrdsed ja oleme kõigile tänulikud sõltumatta summa suurusest.
        FCF Forever

        Kommentaar


          #5
          Kas ma saan õieti aru, et sinna arvele võib kanda ka liikmepileti raha?

          Kommentaar


            #6
            Panin minagi tillukese summa. Loodan, et ka teised oma tengelpunga raudu veidi paotavad
            League One is for wankers. Championship is the ultimate challenge!

            Kommentaar


              #7
              kyps vastan ka liikmepileti raha võib kanda mis on 25.-.Kyps su liikmekaart on valmis,võid järgi tulla,sorry ma ainult ei tea kas elad Tallinnas.Kes pildid saatsid siis teadmiseks,liikmepiletid on valmis.
              Jalgpallihaigla liige.

              Kommentaar


                #8
                Orginally posted by kojamees

                kyps vastan ka liikmepileti raha võib kanda mis on 25.-.Kyps su liikmekaart on valmis,võid järgi tulla,sorry ma ainult ei tea kas elad Tallinnas.Kes pildid saatsid siis teadmiseks,liikmepiletid on valmis.
                Nii, maksin 25 arvele ära...
                \\"Empty your mind. Be formless, shapeless, like water. You put water into a cup, it becomes the cup. You put water into a bottle, it becomes the bottle. You put it in a teapot, it becomes the teapot. Water can flow or it can crash. Be water, my friend.\\" - Bruce Lee

                Kommentaar


                  #9
                  Orginally posted by kyps

                  Kas ma saan õieti aru, et sinna arvele võib kanda ka liikmepileti raha?
                  Kyps, kui sa enda oma kuskilt kaudu kätte saad, võta siis mu oma ka eks?
                  \\"Empty your mind. Be formless, shapeless, like water. You put water into a cup, it becomes the cup. You put water into a bottle, it becomes the bottle. You put it in a teapot, it becomes the teapot. Water can flow or it can crash. Be water, my friend.\\" - Bruce Lee

                  Kommentaar


                    #10
                    Eks tulge siis läbi kõikse sobivam aeg on 15:00-17:00
                    Jalgpallihaigla liige.

                    Kommentaar


                      #11
                      Orginally posted by kojamees

                      Eks tulge siis läbi kõikse sobivam aeg on 15:00-17:00
                      Me oleme nimelt Tartu poiskad.
                      \\"Empty your mind. Be formless, shapeless, like water. You put water into a cup, it becomes the cup. You put water into a bottle, it becomes the bottle. You put it in a teapot, it becomes the teapot. Water can flow or it can crash. Be water, my friend.\\" - Bruce Lee

                      Kommentaar


                        #12
                        Toetan sajaga.
                        poborsky@jalgpallihaigla.ee

                        Kommentaar


                          #13
                          Replying to Topic \'JH arveldusarve\'

                          On tulemas uus hooaeg ja sai raha annetamisega algust tehtud. Kutsun ka kõiki teisi JPH liikmeid seda tegema
                          A/A number: Hansapank, 221019232745
                          Jalgpallihaigla juhatuse liige

                          Kommentaar

                          Working...
                          X